BEEK EN DONK.(
2000.07.07 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Sandro
Bijnen Budel; 2. Harold Dat Lierop; 3. Angelo van Melis Oss; 4. Joep Aerts
Eindhoven; 5. Ferry van Heeswijk Schijndel; 6. Chris Mulders Esch; 7. Martien
Maton Bladel; 8. Michel Stobbelaar Uden; 9. Maurice Engbersen Nederweert; 10.
Joost van Hest Goirle; 11. Robert Klijs Waalre; 12. Stefan Slager Rhenoy; 13.
Leon van Berlo Beek en Donk; 14. Leon Gijsbers Deurne; 15. Piet Rooijakkers
Nuenen; 16. Ferdi van Katwijk Oploo; 17. Maikel Groffen Tilburg; 18. Martin
Teunissen IJsselstein; 19. Hans Vorselaars Tilburg; 20. Leon Rooyakkers Nuenen;
Elite/Neo/Sportkl.-A Tijdrit:1. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 2. Sandro Bijnen Budel; 3. Chris Mulders Esch; 4. Piet
Rooijakkers Nuenen; 5. Joep Aerts Eindhoven; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7.
Joost van Hest Goirle; 8. Harold Dat Lierop; 9. Angelo van Melis Oss; 10.
Robert Klijs Waalre; 11. Neil Frowler Engeland; 12. Maikel Groffen Tilburg; 13.
Stefan Slager Rhenoy; 14. Leon van Berlo Beek en Donk; 15. Michel Stobbelaar
Uden; 16. Leon Rooyakkers Nuenen; 17. Hans Vorselaars Tilburg; 18. Ferdi van
Katwijk Oploo; 19. Leon Gijsbers Deurne; 20. Martin Teunissen IJsselstein;
Elite/Neo/Sportkl.-A Eindkl.Laarbeek:1. Sandro
Bijnen Budel; 2. Angelo van Melis Oss; 3. Ferry van Heeswijk Schijndel; 4.
Harold Dat Lierop; 5. Joost van Hest Goirle; 6. Joep Aerts Eindhoven; 7. Chris
Mulders Esch; 8. Piet Rooijakkers Nuenen; 9. Robert Klijs Waalre; 10. Stefan
Slager Rhenoy; 11. Marc van Grinsven Deurne; 12. Michel Stobbelaar Uden; 13.
Leon van Berlo Beek en Donk; 14. Maikel Groffen Tilburg; 15. Leon Gijsbers
Deurne; 16. Neil Frowler Engeland; 17. Ferdi van Katwijk Oploo; 18. Leon
Rooyakkers Nuenen; 19. Hans Vorselaars Tilburg; 20. Martin Teunissen
IJsselstein;
Nieuwelingen: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Jasper van Heeswijk Vught 3. Arne Hassink Zieuwent; 4. Maikel Paas
Munstergeleen; 5. Robin Daling Veghel; 6. Frank van Grootel Bakel; 7. Bart
Hurkmans Lierop; 8. Stefan Heijkants Boxtel; 9. Jeroen Trompenaars Veldhoven;
10. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 11. Michael Roskam Etten-Leur; 12. Johan
Vermulst Heesch; 13. Paul de Gruyter Beek en Donk;
BEEK EN DONK.(
2001.07.06 ).
Elite/Neo: 1. Ferdi van Katwijk Oploo; 2.
John van der Linden Veldhoven; 3. Dirk van Schalen Bakel; 4.
William Berns Cuyk; 5. Erwin Gijsbers Bakel; 6. Marcel Boudewijns
Gerwen; 7. Jarko van der Stelt Eindhoven; 8. Niels Hamers
Schijndel; 9. Marc van Grinsven Deurne; 10. Joep Aerts Eindhoven;
11. Thijs Verhagen Erp; 12. Maikel Groffen Tilburg; 13.
Vaclav Jezek Tsjechie; 14. Mark van Helvoirt Schijndel; 15.
Dennis Kroonen Bladel; 16. Martien Maton Bladel; 17. Maurice Engbersen
Nederweert; 18. Bart Bosmans Lommel; 19. Sebastiaan Bennaars
Mierlo; 20. Willem Pardoel Velddriel;
Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel;
2. Sipke Zijlstra Bergum; 3. Egon van Kessel Kerkdriel; 4.
Jamie van Rijswijk Waalwijk; 5. John Broks St. Michiels Gestel; 6.
Remco Bouwens Beek; 7. Addy van Stiphout Helmond; 8. Enrico Liebe
Helmond; 9. Arjen Houweling Arnhem; 10. Mark Solberg Neerbeek;
11. Peter van Dijk. Ter Aar; 12. Bart Hurkmans Lierop; 13.
Maik van Ballekom Rosmalen; 14. Rob Looymans Geldrop; 15. Jasper
Pardoel Velddriel; 16. Maarten van Veldhoven Valkenswaard; 17.
Jeroen Gooijen Brunssum; 18. Joost Vlemmings Helmond;
Elite/Neo. Tijdrit: 1. Thijs
Verhagen Erp; 2. Niels Hamers Schijndel; 3. Marcel Boudewijns
Gerwen; 4. Jarko van der Stelt Eindhoven; 5. Joep Aerts
Eindhoven; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7. Tomas Trunschka
Tsjechie; 8. William Berns Cuyk; 9. Dirk van Schalen Bakel; 10.
John van der Linden Veldhoven; 11. Vaclav Jezek Tsjechie; 12. Dennis
Kroonen Bladel; 13. Leon Gijsbers Deurne; 14. Bart Bosmans
Lommel; 15. Willem Pardoel Velddriel; 16. Ferdi van Katwijk
Oploo; 17. Maikel Groffen Tilburg; 18. Mark van Helvoirt
Schijndel;19. Erwin Gijsbers Bakel; 20. Maurice Engbersen Nederweert;
Elite/Neo.Eindklassement: 1. Marc van
Grinsven Deurne; 2. Marcel Boudewijns Gerwen; 3. Joep Aerts
Eindhoven; 4. Ferdi van Katwijk Oploo; 5. Niels Hamers Schijndel;
6. Thijs Verhagen Erp; 7. Jarko van der Stelt Eindhoven; 8.
William Berns Cuyk; 9. John van der Linden Veldhoven; 10. Dirk
van Schalen Bakel; 11. Tomas Trunschka Tsjechie; 12. Maikel
Groffen Tilburg; 13. Bart Bosmans Lommel; 14. Mark van Helvoirt
Schijndel; 15. Erwin Gijsbers Bakel; 16. Dennis Kroonen Bladel; 17.
Maurice Engbersen Nederweert; 18. Vaclav Jezek Tsjechie; 19. Leon
Gijsbers Deurne; 20. Willem Pardoel Velddriel;
BEEK EN DONK. (
2002.07.05 )
Elite/Neo Criterium: 1. Niels
Hamers Weert; 2. Marcel Boudewijns Gerwen; 3. Jurgen van Pelt
Gerben; 4. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 5. Marc van Grinsven
Deurne; 6. Erwin van Leijen Ewijk; 7. Léon van Berlo Beek en
Donk; 8. Piet Rooyakkers Nuenen; 9. Koen Lankhaar
Babyloniënbroek; 10. Jos Verbist Liessel; 11. Erwin Gijsbers
Helmond; 12. Mike Strijbosch Helmond; 13. Leon Rooyakkers Nuenen;
14. Marc Gerritsen Oirschot; 15. Mark van Helvoirt Schijndel; 16.
Leon Gijsbers Asten; 17. Rob van den Brand Volkel; 18. Dennie
Hulsen Schijndel; 19. Mario Hermans Melderslo; 20. Giel Nabben
St. Anthonis;
Elite/Neo Tijdrit: 1. Piet
Rooyakkers Nuenen; 2. Léon van Berlo Beek en Donk; 3. Rob van den
Brand Volkel; 4. Christian Tiemann Mierlo; 5. Cees van Boekel
Nuland; 6. Marc Gerritsen Oirschot; 7. Thijs Jonker Uden; 8.
Jurgen van Pelt Gerben; 9. Dennie Hulsen Schijndel; 10. Koen
Lankhaar Babyloniënbroek; 11. Marc Verhoeven Schijndel; 12. Leon
Rooyakkers Nuenen; 13. Marc van Grinsven Deurne; 14. Mark van
Helvoirt Schijndel; 15. Paul Lijten Helmond; 16. Peter Verhouden
Eindhoven; 17. Jos Verbist Liessel; 18. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 19. Erwin
Gijsbers Helmond;
Elite/Neo.Eindkl.: 1. Piet
Rooyakkers Nuenen; 2. Jurgen van Pelt Gerben; 3. Léon van Berlo
Beek en Donk; 4. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 5. Marc Gerritsen
Oirschot; 6. Koen Lankhaar Babyloniënbroek; 7. Marc van Grinsven
Deurne; 8. Rob van den Brand Volkel; 9. Leon Rooyakkers Nuenen;
10. Jos Verbist Liessel; 11. Erwin Gijsbers Helmond; 12.
Dennie Hulsen Schijndel; 13. Thijs Jonker Uden; 14. Mark van
Helvoirt Schijndel; 15. Peter Verhouden Eindhoven; 16. Cees van Boekel
Nuland; 17. Marc Verhoeven Schijndel; 18. Christian Tiemann Mierlo; 19. Paul
Lijten Helmond;
Nieuwelingen: 1. Addy van Stiphout Helmond;
2. Michel Kreder Zeven- huizen; 3. Martijn van Schaijk Helmond; 4.
Manman van Ruitenbeek Vught; 5. Rik van IJzendoorn Tiel; 6. Jamie
van Rijswijk Waalwijk; 7. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 8.
Jeroen Bijnagte Papendrecht; 9. Rob Zwekars Tilburg; 10. Jan
Pruijn Schijf; 11. Rob van Bekkum Alphen; 12. Tim Nederlof
Maarssen; 13. John Broks St. Michiels Gestel; 14. Jerry
Kallenfels Breda; 15. Marco Brus Schijndel; 16. Harm Verhaegh
Deurne; 17. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 18. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 19. Patrick Baggermans Helmond; 20. Rob Looymans
Geldrop;
BEEK EN DONK (
2003.07.04 )
Elite/Beloften: 1. John den Engelsman Nijwegen;
2. Hans Bloks Helmond; 3. Willem Pardoel Velddriel; 4. Jos
Verbist Liessel; 5. Ferdi van Katwijk Oploo; 6. Jean-Pierre
Leijten Bladel; 7. Remon van den Hout Rosmalen; 8. Ralf van
Heugten Den Bosch; 9. Martien Maton Bladel; 10. Wilant van Gils
Schijndel; 11. Patrick Snijders Haarsteeg; 12. Marc van Grinsven
Deurne; 13. Sander van Amerongen Rheden; 14. Wouter Perry
Swolgen; 15. Thijs Jonker Uden; 16. Bernt Hamers Schijndel; 17.
Jeroen Janssen Nijmegen; 18. Mark de Vaal Blaricum; 19. Hans
Vorselaars Tilburg; 20. Leon Rooyakkers Gerwen;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Hans
Bloks Helmond; 2. John den Engelsman Nijwegen; 3. Marc van
Grinsven Deurne; 4. Sander van Amerongen Rheden; 5. Jos Verbist
Liessel; 6. Leon Rooyakkers Gerwen; 7. Wouter Perry Swolgen; 8.
Ferdi van Katwijk Oploo; 9. Jean-Pierre Leijten Bladel; 10. Jeroen Janssen
Nijmegen; 11. Jeroen Hendriks Boxmeer; 12. Willem Pardoel Velddriel; 13. Bernt
Hamers Schijndel; 14. Remon van den Hout Rosmalen; 15. Ralf van Heugten Den
Bosch; 16. Wilant van Gils Schijndel; 17. Joost van Hest ’s-Gravenmoer;18.
Thijs Jonker Uden; 19. Martien Maton Bladel; 20. Hans Vorselaars Tilburg;
Elite/Beloften.Eindkl.: 1. Hans
Bloks Helmond; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Wouter Perry
Swolgen; 4. Jos Verbist Liessel; 5. Sander van Amerongen Rheden;
6. John den Engelsman Nijwegen; 7. Leon Rooyakkers Gerwen; 8.
Ferdi van Katwijk Oploo; 9. Wilant van Gils Schijndel; 10. Willem
Pardoel Velddriel; 11. Jean-Pierre Leijten Bladel; 12. Thijs Jonker Uden; 13.
Martien Maton Bladel; 14. Remon van den Hout Rosmalen; 15. Ralf van Heugten Den
Bosch; 16. Jeroen Janssen Nijmegen; 17. Bernt Hamers Schijndel; 18. Jeroen
Hendriks Boxmeer; 19. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 20. Hans Vorselaars
Tilburg;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen;
2. Ricardo van der Velde Breda; 3. Mark van der Kruk Den Helder; 4.
Martijn van Schaijk Helmond; 5. Boy van Poppel Oisterwijk; 6.
Marco Brus Schijndel; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8. Roel Commandeur
Raamsdonk; 9. Jan Mikkers Uden; 10. Remco te Brake Elst; 11.
Nicky Vroome Rijswijk; 12. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 13.
Dennis Kreder Zevenhuizen; 14. Marcel Kamsma Gerwen; 15. Tim
Nederlof Maarssen; 16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Thijs van den
Berg Uden; 18. Mark Broks St. Michielsgestel; 19. Jeroen Dekkers
Lierop; 20. Daan Boeijen Haarsteeg;
BEEK EN DONK .(
2004.07.09 )
Elite/Neo Criterium: 1. Marco
Wesseling s-Hertogenbosch; 2. John den Engelsman Nijmegen; 3. Jeroen de
Joode Rotterdam; 4. Rik Kavsek Landgraaf; 5. Ralf Hamers
Schijndel; 6. Job Vissers Erp; 7. Piet Rooyakkers Gerwen; 8.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 9. Pieter Israel Kruiningen; 10.
Léon van Berlo Beek en Donk; 11. Richard Hoeben Deurne; 12. Mart
van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13. Marc van Grinsven Deurne; 14.
Rob van den Brand Volkel; 15. Erik van Bekkum Alphen; 16. Roy van
Heeswijk Sint Oedenrode; 17. Harald Pudans Landgraaf/Letland; 18.
Leon Rooyakkers Gerwen;19. Nick Vermeulen Best; 20. Wouter Perry
Swolgen;
Elite/Neo Tijdrit:
1. Piet Rooyakkers Gerwen; 2. Ralf Hamers Schijndel; 3.
Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 4. Job Vissers Erp; 5. Jeroen de
Joode Rotterdam; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Wilant van Gils
Schijndel; 8. Hans Bloks Helmond; 9. Marc van Grinsven Deurne;
10. Léon van Berlo Beek en Donk; 11. Richard Hoeben Deurne; 12.
Rob van den Brand Volkel; 13. Leon Rooyakkers Gerwen; 14. Wouter
Perry Swolgen; 15. Jeroen Janssen Nijmegen; 16. Erik van Bekkum
Alphen; 17. Ferdi van Katwijk Oploo; 18. Jeroen Hendriks
Boxmeer;19. Willem Klerkx Erp; 20. Bram Wind Wijk bij Duurstede;
Elite/Neo Eindklassement Laarbeek: 1. Piet
Rooyakkers Gerwen; 2. Ralf Hamers Schijndel; 3. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 4. Job Vissers Erp; 5. Jeroen de Joode
Rotterdam; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7. Pieter Israel
Kruiningen; 8. Hans Bloks Helmond; 9. Léon van Berlo Beek en
Donk; 10. Erik van Bekkum Alphen; 11. Wilant van Gils Schijndel;
12. Richard Hoeben Deurne; 13. Rob van den Brand Volkel; 14.
Wouter Perry Swolgen; 15. Jeroen Hendriks Boxmeer;16. Bram Wind Wijk bij
Duurstede; 17. Ferdi van Katwijk Oploo;18. Leon Rooyakkers Gerwen; 19.
Jeroen Janssen Nijmegen; 20. Willem Klerkx Erp;
BEEK EN DONK .(
2005.07.08 )
Elite/Belofte: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Hans Bloks Helmond; 3. Dirk van Schalen Helmond; 4. Niels Hamers
Schijndel; 5. Aldo Klomp Stein; 6. John den Engelsman Nijmegen;
7. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 8. Willem Klerkx Erp; 9.
Jerry Kallenfels Breda; 10. Ralf Hamers Schijndel; 11. Luuk
Metsemakers Neer; 12. Rob Zwekars Tilburg; 13. Erik Van Stratum
Geldrop; 14. Nick Vermeulen Best; 15. Floris Pennings Geldrop;
16. Marcel van den Kerkhof Leende; 17. Paul Dekkers Gerwen; 18.
Marc van Grinsven Deurne;19. Job Vissers Erp; 20. Ruud Kooijmans Beek en
Donk;
Nieuwelingen: 1. Jordy van Erp Berghem; 2.
Steven van Leijen Wageningen; 3. Maurice de Bekker Rosmalen; 4.
Mitch Pluijmaekers Valkenburg a/d Geul; 5. Lon Ploemen Kerkrade;6. Harm
van der Sanden Nuland; 7. Floris van de Sluijs Roermond; 8.
Sander van Iersel Berkel-Enschot; 9. Hans Bierens Vessem; 10. Rob
Fleerakkers Hapert; 11. Yorick van Horik Deurne; 12. Danny
Boelens Maarheeze; 13. Sonny Steenbakkers Schijndel; 14. Remco
Peters Grave; 15. Tobias Stümges Duitsland; 16. Haye van Boxtel
Kaatsheuvel; 17. Gilles Spierings Eindhoven; 18. Nick Bierens
Bergeijk; 19. Henke Heldens Ottersum; 20. Tommy van Beem Tiel;