ALMKERK
.( 2008.08.16 )
Amateurs-A: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. Selmar Pigge Leiderdorp;
4. Rene Kolbach Brakel; 5. Hans Weeda
Zuidland; 6. Tiny van
Rijsbergen Sprundel;7. Matthieu Hendriks Krimpen aan
de Lek;8. Lars Rietveld Oudewater; 9. Corne Verhoeks Zulichem; 10. Erik
Meerkerk Zuidland; 11. Thomas van Bavel
Dordrecht;12. Raphael Gabriels
Roosendaal;13. Peter van Leeuwen Zoetermeer;14. Corné Castein
Lopik; 15. Jochem van der Doelen Nuland;16.
Wim Oldenburg Uitwijk; 17. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;18.
Martijn de Groot Vuren; 19. Rob van Leeuwen Pijnacker;
20. Arno van der Veen Meerkerk;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. Chris Maas Papendrecht; 3.
Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;4. Jos van Ginneken Etten-Leur;5.
Serge Zeelenberg s-Gravendeel;6.
Xander Moerman Vianen; 7. Louis de Haas Vlaardingen;
8. Martin van der Meijden Brakel;9. Adriaan van
Londen Tiel; 10. Herman Janssen Tiel; 11. Erik Satter
Gameren; 12. Richard Wagers Amersfoort;13. Edgar
Vermaas s-Gravenhage;14. Leon
van der Ster Klaaswaal;15. Harry van Putten Hagestein;16.
Ferry Nat Purmerend; 17. Rene Markus Amstelveen; 18. Cor de Graaf Zulichem; 19. Jasper Dijkhuizen 20. Johnny van den Berg
Beuningen;
Amateurs-A: 1. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden;2. Stefan Slager Leerdam; 3. Imo de Pruijssenaere Leusden;4.
Bert Koelewijn Soest; 5. Jeroen Verbocht
Barneveld; 6. Barrie van Reenen Harderwijk;7.
Adrie Frijters Wageningen; 8. Erwin Rijnders
Nieuwegein; 9. Jan Alma Otterlo; 10. Bart Streppel Apeldoorn; 11. Thijs Visscher Zwolle; 12. Benjamin
Bervoets Almere;13. Patrick van Gortel Apeldoorn;14.
Raymond Kienhuis Rijssen;15. Eddy Hermsen Ochten; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Emiel Vos Berghem; 18. Paul van Bakel
Utrecht; 19. Jaco van de Kamp Harskamp;20. Jasper
Bovendeert Zwolle;
ALMKERK
.( 2009.08.08 )
Amateurs-A: 1. Martin
Vrij Hellevoetsluis; 2. Bjorn Beldman
Rijssen; 3. Rene Smalbrugge Rijssen; 4. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 5. Dennis Hendriksen
Didam; 6. Lennard van den
Berg Rotterdam; 7. Imo de Pruijssenaere
Leusden; 8. Arno van der Veen Meerkerk; 9. Ramon van
der Knaap Hellevoetsluis; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Robin de Pruyssenaere
de la Woestijne Leusden;12. Patrick-Dirk
Hack Pijnacker; 13. Martijn de Groot Vuren; 14. Frank
Nijssen Haarlem; 15. Jeroen Rovers Breda; 16. Wim
Oldenburg Uitwijk; 17. Roger Oomen Etten-Leur; 18. Corne Verhoeks Zuilichem; 19. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 20. Marc
den Hoed Pijnacker;
Amateurs-B: 1. John Eggers Ridderkerk; 2. Marten Verduijn Zwijndrecht; 3. Andre Boutestijn
s-Gravenhage; 4. Rene Bax Uppel;
5. Henk Ceelen Ouderkerk;
6. Adriaan van Londen Tiel; 7. Rene Markus Amstelveen; 8. Robert Reijers
Dordrecht; 9. Art Oosting Abbenbroek;
10. Hans Hissink Arnhem; 11. Paul van Heijningen Rotterdam; 12. Dennis Pijnenburg Schijndel; 13.
Ron Paffen Milsbeek; 14. Eric van Leijen
Nijmegen; 15. Piet de Jong Breda; 16. Johnny van den Berg Beuningen; 17. Ron
Mol s-Gravenhage; 18. Mark Janssens
Rhenen; 19. Ron Wilting
Nieuwegein; 20. Martijn de Putter Nederhemert;
ALMKERK
.( 2010.07.31 )
Amateurs-A: 1. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 2.
Martin Vrij Hellevoetsluis; 3. Andre van Tilborg
Rijswijk Nb; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Fred Pronk Heerhugowaard;
6. Roger Oomen Etten-Leur; 7. Jeroen
Verwolf Arkel; 8. Guido Benthem
Arnhem; 9. Martijn de Groot Vuren; 10. Ferry de Ruiter Almere;
11. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg;
12. Xander Moerman Vianen; 13. Jan Hordijk
Westmaas;14. Corné Castein Lopik; 15. Bert Koelewijn
Soest; 16. Cees Quint Deil;
17. Eddy Hermsen Ochten;
18. Pieter Stenger Berkel en Rodenrijs; 19.
Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 20. Willem
Kegge Rockanje;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp; 2. Robert Sienders Puttershoek; 3.
Jorrit Noppen Dordrecht; 4. William de Wolf Ridderkerk;
5. Chris Maas Papendrecht;6. Jos van der Horst Nijmegen; 7. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 8.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 9. Paul van Heijningen Rotterdam; 10. Robert Reijers Dordrecht;
11. Rene Bax Uppel; 12. Jasper Carpaij Nijmegen;13. Erik Satter
Gameren; 14. Michael Ruska Volendam; 15. Art Oosting
Abbenbroek; 16. Rick Engelen ’s-Heerenberg; 17. Jerry van de Pol Nijmegen;18. Ad
Jonker Veenendaal; 19. Hendrik de Graaf Zeewolde;
20. Leo van Dorp Zwartewaal;
ALMKERK.(2011.08.13
)
Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel;
2. Thijs Kros Noorderloos;
3. Marc de Bruin Groningen; 4. Stephan Borsboom
Hellevoetsluis;5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Cees Quint Deil; 9. Lars Rietveld
Oudewater; 10. Jeroen Claessen Hoeven; 11. Fred Pronk
Heerhugowaard; 12. Peter Fils Pijnacker;
13. Roger Pauwels Nijmegen; 14. Marcel Witte
Amsterdam; 15. Anco Verstegen
Dongen; 16. Eddy Hermsen Ochten;
17. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 18. Roel van
Gameren Heeswijk-Dinther;19. Dirk Keynemans
Nieuwaal; 20. Mark Teeuw
Rijswijk Nb;
Sportklasse: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. Edwin van Beek Zwaag; 3.
Frank Rijkhoff Veenendaal; 4. Teo
Muis Gorinchem; 5. Rene Bax Uppel; 6. Cor van der
Ploeg Bemmel; 7. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 8. Marco Halma De Meern; 9. Frank Nijssen Haarlem; 10. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
11. Jan Ouwehand Spijkenisse; 12. Jorrit Noppen
Dordrecht; 13. Frank Bloemendaal Abbenbroek;14. Erik
Meerkerk Zuidland; 15. Arno Zahradnik
Zoetermeer; 16. Jaap van der Breggen Nijkerk; 17.
Jorrit Jongbloed Utrecht; 18. René van Vugt Giessen; 19. Gerard van Rijssel Noordwijkerhout; 20.
Joris Botman Zeist;
ALMKERK.(2012.07.28)
Amateurs: 1. Marijn Pijper Hoogvliet; 2. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 3. Robert de Poel Dordrecht;
4. Rens Trommels Poortugaal; 5. Erik Altena Delft; 6. Erik Meerkerk Zuidland;
7. Andy Knijpinga Utrecht; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Patrick
van Gortel Apeldoorn; 10. Anco
Verstegen Dongen; 11. Sten Oostland
Harderwijk; 12. Adrie Frijters
Wageningen; 13. Thijs Kros Noorderloos;
14. Corne Castein
Arnhem; 15. Raphael Gabriels
Roosendaal; 16. Thijs van der Bijl Lent; 17.
Maarten Bremer Bemmel; 18. Arno Hartog Giessenburg; 19. Jeroen Wesselius
Voorburg; 20. Erwin Rijnders Nieuwegein;
Sportklasse: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. Teo Muis Gorinchem; 3.
Jeroen Bijnagte Papendecht;
4. Chris Maas Papendecht; 5. Harmen
Brandwijk Bleskensgraaf; 6. Pieter Zwarthoed
Volendam; 7. Cees Snoek Volendam; 8. Jan Muis Giessenburg;
9. Cor van der Ploeg Bemmel; 10. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
11. Marcel Lambregts Meteren;
12. Frank Nijssen Haarlem; 13. Robert
Reijers Dordrecht; 14. Dick van der Breggen Ellemeet; 15. Wilco van
Dijk Zwolle; 16. Jaap van der Breggen Nijkerk;
17. Sjors Beijer Elst;
18. Tom Corton Driel; 19. Jan Ouwehand Spijkenisse; 20. Alfons
van Geel Rijsbergen;
ALMKERK.(
2013.08.10 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Andy Knijpinga Utrecht; 2. Lars Rietveld Oudewater; 3. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 4. Robert de Poel Dordrecht; 5.
Rik de Voogd Rotterdam; 6. Brian Burggraaf Velserbroek; 7. Marcel Alma Harskamp;
8. Jordy Beuker Huizen; 9. Thijs Kros Noorderloos; 10. Jeroen Wesselius
Voorburg; 11. Maarten van Zanten Apeldoorn; 12. Wouter van Zanten Apeldoorn;
13. Tom Schuit Schermerhorn; 14. Marc den Hoed Pijnacker;
15. Eddy Hermsen Ochten;
16. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 17. Harm van Berkel
Maasland; 18. Erik Meerkerk Zuidland;
19. René Pruijsen Sprang-Capelle;
20. Marijn Pijper Hoogvliet;
ALMKERK.(
2014.08.09 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Roosendaal; 2. Martin van Plateringen
Almere; 3. Andy Knijpinga Utrecht; 4. Fabio Jakobsen Heukelum; 5. Martijn Veling Amstelveen; 6. Nick Uithoven Babyloniënbroek; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Corne Verhoeks Zuilichem; 9. Thijs Kros Noordeloos; 10. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 11. Jan Arie Scherff
Waardhuizen; 12. Jarri Stravers
Groot-Ammers; 13. Marcel Lambregts
Meteren; 14. Nivard Kagie Utrecht; 15. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 16. Gijs Beets
Amsterdam; 17. René Rotscheid Apeldoorn; 18. Gijsbert
Nieuwkoop Veen; 19. Geert Minkema Schoonhoven;
20. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar;
ALMKERK.(
2015.08.01. )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels Immerzeel Wilnis; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 3. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord;
5. Rik Nederlof Breda; 6. Gijs Beets
Amsterdam; 7. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 8. Tim
Nederlof Breukelen; 9. Marijn Pijper Hoogvliet; 10.
Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 11. Niels van Deursen
Den Haag; 12. Robbert Mekelenkamp Almkerk;
13. Eddy Hermsen Ochten;
14. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht;
15. Robert van Dalen Giessen; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden; 17. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 18. Marius van Breda Wassenaar;
19. Kees Pameijer Den Haag; 20. Gerben Kroon Wijk en
Aalburg;
ALMKERK.(
2016.08.06 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Pim
Achterkamp Rotterdam; 2. Thymen Arensman
Deil; 3. Frans van Winden Bergschenhoek;
4. Robert van Dalen Giessen; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Gerco Pastoor Eemdijk; 7. Martin
van Plateringen Almere; 8. Yannick Vrielink Zutphen; 9. Rik Nederlof
Breda; 10. Ewout van der Kleij Utrecht; 11. Wesley
Steekers Noordwijkerhout; 12. Bas Boenders Utrecht;
13. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden; 14. Eddy Hermsen Ochten;
15. Cees Snoek Volendam; 16. Jorre van der Bij
Utrecht; 17. Kristian Michiels Belgie;
18. Richard Louman Heelsum;
19. Bram Mens Wateringen; 20. Marcel Witte Amsterdam;