WESSEM.(
2000.08.27 )
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Antoine de Haan Groesbeek; 3. Marc Habets Simpelveld; 4. Christian Stijnen
Stein; 5. Niels Hamers Schijndel;
WESSEM.(
2001.08.26 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Cristian Neven Schoonhoven; 2.
Patrick Harings Valkenburg a/d Geul; 3. Frank Ackermans Geleen; 4.
Berrie Thoolen Echt; 5. Alexander Hollands Eys; 6. John Troisfontaine
Wijlre; 7. Christian Stijnen
Stein;8. Bas Robroek Heerlen; 9. Marc Habets Simpelveld; 10. Roy Curvers
Haelen; 11. Stephan Lotz
Stein; 12. Dennis Kroonen Bladel;
13. Nils Heinis Maastricht; 14. Erik van den Eerenbeemt
Asten; 15. Lino Colombo Belgie; 16.
Jean Biermans Maastricht; 17. Merijn Breugel 18. Ivo Vincken Voerendaal; 19.
Jan Janssen Eijsden; 20. Ivo Smeets Tegelen;
Nieuwelingen: 1. Geert Mulders Rosmalen; 2.
Roger Raven Munstergeleen; 3. Rik Kavsek Landgraaf; 4. Martin Slim Nieuw Amsterdam;
5. Remco Bouwens Beek; 6. Yvo Kusters Simpelveld; 7. Douwe-Jan Dijkstra Sleen; 8. Jan Winkelmolen Ell;
9. Diego Gulpers Landgraaf; 10. Mark Solberg Neerbeek; 11.
Menno Horst Emmen; 12. Glenn Fürst Heerlen;
13. Menno van der Keur Emmen; 14. Kaj-Aasted
Madsen Landgraaf;
WESSEM.(
2002.08.25 ).
Elite/Neo: 1. Patrick Harings Valkenburg a/d Geul; 2. Maurice Engbersen Nederweert; 3.
Antoine de Haan Groesbeek; 4. Stefan Cohnen Selfkant (D); 5. Marc Habets
Simpelveld; 6. Norbert
Poels Blitterswijck; 7.
Tijn Seuntjens Bladel; 8.
Sjoerd van Raak Helmond; 9. Bernt Hamers
Schijndel; 10. Raymond Troquete Beek; 11.
Joost Kiewik Maastricht; 12. Bernt Hamers Schijndel; 13. Bas Robroek Heerlen; 14.
Ralf Hamers Schijndel; 15. Jan Dirkx Reusel; 16. Berrie Thoolen Echt; 17. Noël van de Leij
Mechelen; 18. Bart Dirkx Reusel;
19. Roy Curvers Haelen;
20. Ruud Verspaandonk Veldhoven;
Junioren: 1. Merijn van Breugel Heerlen; 2. Onno Gerritsen Huissen; 3. Maikel Paas Munstergeleen; 4.
Sjors Clevers Grubbenvorst;
5. Rik Kavsek Landgraaf; 6. Frits Mattijssen Doornenburg; 7.
Urs Veltrop Brunssum; 8.
Roger Raven Munstergeleen; 9. Jan Winkelmolen Ell; 10. Frits Pellemans Haelen; 11. Remco Bouwens Beek;12. Paul Snijkers Ittervoort; 13.
Roberto Calzetta Maastricht; 14. Jeroen
Janssen Nijmegen; 15. Frank Weyers Nijmegen;
16. Nick Vermeulen Best; 17. Mark Gommans Meijel;
18. Roy van den Akker Heesch; 19. Sander
Smeets Landgraaf; 20. Tijs Senders Hapert;
Nieuwelingen: 1. Rob Ruijgh
Valkenburg; 2. Mark Solberg Neerbeek; 3. Glenn Fürst Heerlen;4. Yvo Kusters Simpelveld; 5.
Diego Gulpers Landgraaf; 6. Rob Zwekars
Tilburg; 7. Bart Senders Hapert; 8. Rik
Senders Hapert; 9. Patrick Vliegen Veldhoven; 10. Maickel Beekelaar Brunssum; 11. Wout Poels
Blitterswijck; 12. Rik Goofers
Baarlo; 13. Rick Hölsgens
Grevenbicht; 14. Jo Demeester
Heerlen;15. Paul Smeulders Helmond; 16. Sander
Nijssen Baarlo; 17.
Stijn Coenen Landgraaf; 18. Ralph Bouwens Beek; 19.
Jeroen Gooijen Brunssum; 20. Eugene Huijs Venlo;
WESSEM. (
2003.08.31 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Francois Knarren Hoensbroek;
2. Bjorn Hoeben Stramproy; 3. Sjon van Katwijk Gennep; 4. Nils Heinis Maastricht; 5. Roy Könisser
Gennep; 6. Onno Gerritsen Huissen;
7. Pascal Aandewiel Sittard; 8. Christian Stijnen Stein; 9. Chris Jansen Sittard; 10.
Marc Habets Simpelveld; 11.
Maikel Paas Sittard; 12.
Sjors Clevers Grubbenvorst;
13. Robby Heusen 14.
Danny Sijen Maastricht; 15. Berrie Thoolen Echt; 16. Frank Stijnen
Weert; 17. Harry Riem Born; 18. Wilbert
van Binsbergen Dodewaard;19. Frank Weyers Nijmegen;
20. Raymond Troquete Beek;
Junioren: 1. Philipe Casper
Duitsland; 2. Jarco van Binsbergen Dodewaard;
3. Joost van Haren Boxmeer; 4. Roel Jacobs
Boxmeer; 5. Guido Limbourg
Maastricht; 6. Job van der Heuvel 7.
Rick Hölsgens Grevenbicht;
8. Jeroen Gooijen Brunssum; 9. Mark Langenkamp Arnhem; 10. ---;
Nieuwelingen: 1. Marco Brus
Schijndel; 2. Sander Nijssen Baarlo; 3. Harm Steijn Ermelo; 4. Bart Tijssen Heerlen; 5. Maurice Schreurs Simpelveld; 6. Jeroen Dohmen
Born; 7. Micheal Beekelaar Brunssum; 8. Niek Tielemans
Maren-Kessel; 9. Raymond Werst Heerlen; 10.
Niels Appelhof Veldhoven;
11. Brain Bertrand Hoensbroek;12. Ralph Bouwens Beek; 13. Ricke Dam 14. Gerd Steijn
Ermelo;15. Michael Tabud 16. Rick Stultiens Sittard; 17. Patrick van Berkel
Groesbeek;18. Tom ter Woord Meddo; 19. Sjoerd
van den Heurik Nederweert;20.
Ricke Dam