VOERENDAAL.(
2001.07.15 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Berrie Thoolen
Echt; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4.
Pascal Hermes Liempde; 5.
Niels Hamers Schijndel; 6. Werner van Zimmeren
Kruisland; 7. Patrick Harings Valkenburg a/d
Geul; 8. Dirk van Schalen Bakel; 9. Achmin Schmidt; 10. Raymond Troquete
Beek; 11. Leon Rooyakkers
Nuenen; 12. Maarten Janssen Rijssen; 13.
Wim Oldenburg Uitwijk; 14. Francois Knarren Hoensbroek; 15. Marc Habets
Simpelveld; 16. Alexander Hollands Eys; 17. Ivo Smeets Tegelen;
18. Pieter Stijnen Stein; 19. Pascal Eijkelenbergh Herkenbosch; 20.
Roland Siegland;
Junioren: 1. ---; 2. ---; 3. ---;
VOERENDAAL.(
2002.05.05 )
Elite/Neo: 1. Raymond Meijs Hulsberg; 2. Bas
Robroek Heerlen; 3. Stefan Cohnen Selfkant (D); 4. Antoine de Haan Groesbeek; 5.
Pim Goos Rijen; 6. Antoine Moonen
Nijmegen; 7. Berrie Thoolen Echt; 8.
Danny Sijen Maas- tricht;
9. John Troisfontaine Wijlre;
10. Marc Habets Simpelveld;
11. Jan Janssen Eijsden; 12. Patrick Harings Valkenburg a/d Geul; 13. Aldo
Klomp Stein; 14. Boris Müller Duitsland; 15. Erik Willems
Brunssum; 16. Chris Jansen Sittard; 17. Wouter Perry Swolgen; 18. Rob de Graaf Malden; 19. Damie van van Vianen Cromvoirt; 20. Pieter Stijnen
Stein;
Junioren: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Thomas Dekker Dirkshorn;
3. Lars Boom Vlijmen; 4. Marc de Maar Assen; 5. Urs Veltrop Brunssum; 6.
Tom Stamsnijder Enter; 7. Maikel Paas Munstergeleen; 8.
Menno de Boer St. Maartensbrug; 9. Jordy Luisman Bergentheim;
10. Davy Franssen Sittard; 11. Jan
Winkelmolen Ell; 12. Remco Bouwens Beek; 13.
Bozidar Stajkovac IJmuiden;
14. Rik Kavsek Landgraaf; 15. Matthieu van
Herp Nieuwendijk; 16.
Dirk Reuling Wehl; 17.
Ricardo Gulpers Beek; 18. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 19. Frits Pellemans Haelen; 20. Dirk Finders
Noorwegen;
VOERENDAAL.(
2003.05.04 ).
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Tino Haakman Enkhuizen;
2. Bas Robroek Heerlen;3. Thijs Zonneveld Amsterdam; 4. Nils Heinis Maastricht; 5. Ries van der Sanden Nuland;6. Pavel Lupas Roemenie; 7. John Troisfontaine
Wijlre;8. Berrie Thoolen
Echt; 9. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 10.
Raymond Meijs Hulsberg;11.
Kenny de Block Belgie; 12. Danny Sijen Maastricht;13. René van Oord Hank;
14. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 15. Remon van den Hout Rosmalen;16. Antoine Moonen
Nijmegen; 17. Patrick Helgers Brunssum;18.
Bart Beima Hardegarijp; 19.
Bram van der Leij Maarssenbroek;
20. Bram van Rijswijk Hapert;
Junioren: 1. Tom Stamsnijder Enter;2. Kai Reus Winkel; 3.
Thom van Dulmen Didam;4.
Robert Gesink Varsseveld;
5. Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 6. Rick
Fransen Saasveld; 7. Niels Bogaars
Reusel; 8. Dirk Finders
Duitsland;9. Dirk Schoen Schagerbrug; 10. Tom
Vermeer Leusden; 11. Marc de Jong Leusden; 12. Mark Solberg
Neerbeek; 13. Mark den Daas Oosterhout;14. Yvo
Kusters Simpelveld; 15.
Patrick Kos Zuid-Scharwoude;
16. Joost van Haren Boxmeer;17. Peter van Dijk.
Ter Aar; 18. Maarten de Jonge Oldenzaal; 19. Steven Mengels Enschede; 20. Mart Sleiderink
Oldenzaal;
VOERENDAAL. (
2004.05.02 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Kenny de Block Belgie;
2. Maarten Tjallingii Arnhem; 3. Tom Stremersch Meerdonk/Belgie; 4.
Danny Sijen Maastricht; 5. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 6. Maikel Paas Sittard; 7. Ries van der Sanden
Nuland; 8. Wouter Perry Swolgen;
9. Dirk Reuling Wehl;
10. Rik Kavsek Landgraaf; 11. Niels Bogaars Reusel; 12. Daan
Jonge Oldenzaal; 13. Thomas Rabou Schijndel;
14. Nard van der Sanden
Nuland; 15. Davey
Fransen; 16. Harald Pudans
Landgraaf/Letland; 17. Leander Schreurs Elburg; 18. Marc Habets Simpelveld; 19. Erik Heesen
Wijnandsrade; 20. Djurre
Pietersma Hoensbroek;
Junioren: 1. Robert Gesink Varsseveld; 2. Cornelius van Ooijen
Giessen- burg; 3. Michel Kreder
Zevenhuizen; 4. Dennis Luyt
Haarlem; 5. Thijs van Amerongen Vorden; 6.
Bram Aalders Ulft; 7.
Rik Goofers Baarlo; 8.
Glenn Fürst Heerlen; 9. Yvo
Kusters Simpelveld; 10.
Mark Solberg Neerbeek; 11. Robin van der Lijn Vianen; 12. Giancarlo Brand Oud-Beijerland;
13. Thijs Kros Noordeloos;
14. Wout Poels Blitterswijck;
15. Mike Terpstra Krom- menie; 16. Peter van Dijk Ter Aar; 17.
Willem Schwaner Oploo; 18.
Davy Gorissen Bocholtz; 19. Raymond Werst Heerlen; 20.
Tijmen Pesselse Giessenburg;
VOERENDAAL.(
2007.05.06 )
Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 3. Mike
Bond Volendam; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 5. Mark Schreurs Aalten; 6. Jarno Gmelich Meijling
Almere; 7. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg;
8. Ramon Sinkeldam Wormer;
9. Jasper Ockeloen Dordrecht; 10. Henk Wildeman
Raalte; 11. Bert-Jan Lindeman
Assen; 12. Marc Goos Dorst; 13. Berden de Vries
Gieterveen; 14. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg;
15. Gilles Bogers Budel;
16. Stefan Limburg Witte Paarden; 17. Yannick Janssen Beringe
18. Ritchie Motké Beek Lb; 19. Mitch Pluijmaekers
Valkenburg Lb; 20. Robert Kuiper Den Ham Ov;
Nieuwelingen: 1. Yoeri
Havik Assendelft; 2. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 3. Wilco Kelderman Barneveld; 4. Erik Tol Boskoop;
5. Bob Schoonbroodt Hoensbroek;
6. Moreno Hofland
Roosendaal; 7. Jeroen Breewel Wilnis;
8. Robbert de Greef Geldrop; 9. Laurent
Puts Sittard; 10. Jasper Kor Groet; 11. Sjors Roosen Goirle;
12. Tim Houter Hoorn; 13. Erwin Broers Maartensdijk;
14. Rik van Aaken Vessem;
15. Rick Lof Monnickendam; 16. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 17. Youri Konings
Purmerend; 18. Andre van Plateringen Nieuwegein; 19.
Michiel van der Heijden Drunen; 20. Khalid Bounida Utrecht;
HEL VAN
VOERENDAAL.(2017.08.13)
Elite/Beloften: 1. Mike Terpstra Krommenie; 2.
Wim Kleiman Almelo; 3. Bart Dielissen Breda; 4. Nils Sinschek Maastricht; 5. Jaap Kooijman Sittard; 6. Arno Kleinjan Gouda; 7. Max Hendrikx
Hapert; 8. Arjan Hofman Nunspeet;
9. Jeen de Jong Britsum;
10. Frank Vreugdenhil Eldersloo;
11. Oscar van Wijk Wormer; 12. Antonie van Noppen Ridderkerk;
13. Alex Mengoulas Almere; 14. Luuk van der Meer
Texel; 15. Dylan Newbery Renkum; 16. Remco Esselaar Stein; 17. Diederik Deelen
Berkenwoude; 18. Bob Wubben
De Lier; 19. Joury Ottenbros
Heerhugowaard; 20. Johan Knol Bakkeveen;