VALKENBURG A/D
GEUL. ( 2003.10.04 )
Beroepsrenners: 1. ----; 2. ----; 3.----;
VALKENBURG
.( 2004.10.01 )
Beroepsrenners: 1. Max van Heeswijk 2. Frank Vandenbroucke
België; 3. Rudie Kemna Deurningen;
4. Servais Knaven 5. Rik Reinerink 6. ---; 7. ---; 8. ---; 9. ---; 10.
---;
VALKENBURG.BROEKHEM.(2011.05.28)
Junioren: 1. Stan Godrie Zundert; 2. Etienne van Empel
Tricht; 3. Koen Bouwman Ulft; 4. Tim
Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 5. Ian Kastelijn
Den Dungen; 6. Jaap de Man Spijkenisse; 7.
Merijn Korevaar Groot-Ammers;
8. Thijs van Beusichem Zeewolde;
9. Twan Brusselman Helmond; 10. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 11. Maikel Bos Oldebroek; 12.
Glenn Hool Merkel- beek; 13. Tim Ariesen Rhenen; 14. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 15.
Tim Kerkhof Nistelrode; 16. Arvid de Kleijn Herveld; 17. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 18. Sander Schuurmans Nijnsel;
19. Mike Willemse s-Gravenhage; 20. Bob
van den Hengel Achterveld;
Nieuwelingen: 1. Niels Goeree
Borger; 2. Nino Honigh
Limmen; 3. Andre Looij
Wilnis; 4. Levi Tindal Landsmeer;
5. Boy Sanders Heerlen; 6. Thorsten
Kuipers Dordrecht; 7. Marco Doets
Monnickendam; 8. Teun van den Burg Baarn; 9. Jordy Aarts Vlijmen;
10. Stijn van Erp Groessen; 11. Twan
Middelburg De Lier; 12. Patrick van der Duin Nieuw-Roden;
13. Jesse Raas Goes; 14. Sem v/d Bogaert
Poeldijk; 15. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 16. Jaap de Jong Lunteren; 17. Roy Dofferhoff
Lisse; 18. Iek Lambooij Amersfoort; 19. Elden
van Delft Valkenswaard; 20. Milan Broer Barendrecht;
Junior-Vrouwen:
1. Sabrina Stultiens
Meijel; 2. Thalita de Jong Ossen- drecht; 3. Jet Wildeman Raalte; 4. Helena van Leijen
Wageningen; 5. Silvie
Haakman Alphen a/d Rijn; 6. Anouska Koster De Westereen; 7. Rene Schravezande
Oud-Beijerland; 8.
Ashley Hellemons Hoeven;
9. Joyce van der Peet Den Haag; 10. Riejanne Markus
Amstelveen; 11. Rebecca Talen
Spijkenisse; 12. Lauren Arnouts Rijsbergen; 13.
Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 14. Romy Bakker Monster; 15.
Nathalie Verschelden Belgie; 16. Nike Beckeringh
Amstelveen; 17. Valerie Demey Brugge; 18.
Daisy Rodenburg Rotterdam;
19. Eline van den Berg Rijssen; 20.
Chantal Verstraten Roosendaal;
Nieuweling-Meisjes:
1. Anouk Rijff Valkenswaard; 2. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 3.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Femke
van den Driessche Aalst;
5. Chanella Stougje Zuidland; 6. Laura Verdonschot
Lommel; 7. Daniélla Verstraten Roosendaal; 8. Juul Hubert Den Haag; 9. Lotte Eikelenboom
Hardinxveld-Giessendam;
10. Femke Geeris Geldrop; 11.
Bart Engel Nieuwegein; 12. Anouk van
Vliet Huijbergen; 13.
Wendy Oosterwoud Ureterp; 14. Lindy van Anrooij Kapelle; 15. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 16.
Romy Adegeest Woerden;
17. Demi de Jong Ossendrecht; 18. Eline Hoppezak Nieuwerkerk
a/d IJssel; 19. Pernilla
van Rozelaar Medemblik;
20. Bianca Lust Oostzaan;
VALKENBURG.(2017.08.20)
Junioren: 1. Remco Evenepoel 2.
Danny van der Tuuk Assen; 3. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Maarten Verheyen
5. Steven Pattyn Belgie; 6.
Xanders Vervloesem 7. Jens
du Four 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Ward Vanhoof Belgie; 10. Daan Hoole Zuidland; 11. Stan van Tricht 12. Joren Bloem Brummen;
13. Adne Koster Roden; 14. Wesley Mol Kapelle; 15. Meindert Weulink Diepenveen; 16. Alex Molenaar Oud-Beijerland;
17. Marijn van den Berg De Meern; 18. Jobbe Krijnsen Bolsward; 19. Thymen Arensman Deil; 20. Kelvin Cockaert