OBBICHT.(
2000.06.24 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Dirk van
Schalen Bakel; 2. Joep Aerts
Eindhoven; 3. Ralf Hamers Schijndel; 4.
Jurgen van Pelt Gerwen; 5.
Roy Konisser Velden; 6. Stan Janssen Siebengewald; 7. Niels Hamers Schijndel; 8.
Rik Elfrink Nuenen; 9. Danny Sijen Maastricht; 10. Leon
Gijsbers Deurne; 11. Francois
Knarren Hoensbroek; 12. Marc Gerritsen Oirschot; 13. Marcel Boudewijns
Gerwen; 14. Maurice Engbersen
Nederweert; 15. Stefan Lotz;
16. Christian Stijnen Stein; 17. Ron Stijns Bunde; 18. Marc Habets Simpelveld; 19.
Pieter Stijnen Stein;
Junioren: 1. Robert Cohnen Selfkant(Dui); 2. Michel
van Diessen Veldhoven; 3.
Erwin van Leijen Ewijk; 4.
Michel Knaapen Sint Geertruid;
5. Bernt Hamers Schijndel; 6. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 7. Malaya van Ruitenbeek Vught; 8. Nick Riddy Liempde; 9. Mario
Hermans Melderslo; 10. Jeroen Hendriks Boxmeer; 11. Jack Winthagen
Sittard; 12. Wino Wijnen Wijlre;
13. Raymond Troquete Beek; 14. Thijs Poelstra Tubbergen; 15.
Jos Goudsmit Veldhoven; 16.
Jo Meijs Genhout-Beek; 17.
Mike Beckers Eygelshoven;
18. Ronald Reijers Beuningen; 19. Patrick Mares
Maastricht;
Nieuwelingen: 1. Erik Verstegen
Zutphen; 2. Tom Veelers Ootmarsum;
3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5. Maikel Paas Munstergeleen;
6. Tijs Senders Hapert; 7. Raymond Essers Maasbracht; 8.
Christiaan van der Weerd Kampen; 9. Ties Wubben Naaldwijk; 10.
Stijn van der Linden Veldhoven; 11. Urs Veltrop Brunssum; 12. Jenning Huizinga Franeker; 13.
Dion Murk Haarlem; 14. Niels Bogaars Reusel; 15. Marc Meulenbroeks Hapert; 16. Frits Pellemans
Haelen; 17. Rik de Schrijver Oosterhout; 18.
Rob Nillesen Baarlo; 19.
Robert Cohnen Selfkant(Dui); 20. Roger Raven Munstergeleen;
OBBICHT.(
2001.06.16 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. John Troisfontaine Wijlre; 2. Marcel Boudewijns
Gerwen; 3. Niels Hamers Schijndel;; 4. Maurice Engbersen Nederweert; 5. Marc van Grinsven
Deurne; 6. Jeroen van de Weijer Oploo; 7. Patrick Harings
Valkenburg a/d Geul; 8. Francois Knarren Hoensbroek; 9. Aldo Klomp
Apeldoorn; 10. B. Szekaly ; 11. Christian Stijnen
Stein; 12. Mark van Wegen Hoogland; 13. R Schuiting; 14. Stephan Lotz
Stein; 15. Alexander Hollands Eys; 16.
Nils Heinis Maastricht; 17. Berrie Thoolen Echt; 18. Raymond Troquete
Beek; 19. Marc Habets Simpelveld;
20. Pieter Stijnen Stein;
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Rik de Voogd ’s-Gravenzande;
4. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 5. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn;
6. Herbert Korblet Vroomshoop; 7. Bert van Buren Schoonhoven;
8. Bas Schoondergang Leiderdorp;
9. Kor Steenbergen Pesse; 10. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 11. Tim Lacroix
Urmond; 12. Juriën
van Duuren Polsbroek; 13. Jenning
Huizenga Franeker; 14.
André Bijl Oosterwijk; 15. Camiel Dénis Vught;
16. Niels Straathof Nieuwkoop; 17. Arjan Molenaar Ameide; 18. Michel van Diessen
Veldhoven; 19. Mario Hermans Melderslo; 20. Jack Winthagen
Sittard;
Nieuwelingen: 1. Albert Timmer Gramsbergen; 2. Jeffrey Buist Assen; 3. Wim Stroetinga Oosterwolde; 4.
Rikke Dijkxhoorn Rijswijk;
5. Frits Pellemans Haelen;
6. Rob van Meel Reuver; 7. Jeroen Poppe Nijverdal; 8. Daniël Brok Nijverdal;
9. Daan de Jonge Oldenzaal; 10. Freek Wallaard
Noordeloos; 11. Roger Raven Munstergeleen; 12. Ronald van der Laar Giessenburg; 13. Arjen Houweling
Arnhem; 14. Rob Zwekars Tilburg; 15.
Ludo Koelman Enschede; 16. Jordy Luisman Bargentheim;
17. Tom Vermeer Leusden; 18. Niels Bogaars
Reusel;
OBBICHT.(
2002.06.08 )
Elite/Neo: 1. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 2. Alexander Hollands Eys; 3. Niels Hamers Weert; 4. Ferdi van Katwijk Oploo; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. John Troisfontaine
Wijlre; 7. Raymond Meijs
Hulsberg; 8. Roy Könisser
Gennep; 9. Winfried
Goes Venlo; 10. Martien Maton Bladel; 11. Arno van Zandbeek Riemst;
12. Christian Stijnen Stein; 13. Edwin Raats Helmond; 14. Eric Vereecken
Hulst; 15. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
16. Dion Koch Overpelt (B); 17. Mark
van Helvoirt Schijndel; 18. Patrick Harings Valkenburg a/d Geul; 19. Maarten Mathot Den
Bosch; 20. Jean Biermans Maastricht;
Junioren: 1. Remco Bouwens Beek; 2. Job
Vissers Erp; 3. Ties Wubben Naaldwijk; 4. Rik Kavsek
Landgraaf; 5. Frits Pellemans Haelen; 6. Robert Cohnen Selfkant (D); 7. Jules Bremers Brunssum; 8. Steven Mengels
Enschede; 9. Davy Franssen Sittard; 10.
Joost Vlemmings Helmond; 11. Chris Rovers
Gemonde; 12. Maarten Vestjens Sint Odiliënberg; 13. Marc Kamphuis Harbrinkhoek;
14. Roger Raven Munstergeleen; 15. Tijs Senders Hapert; 16. Theo Roelofs
Uden; 17. Jeroen Arts Nederasselt; 18.
Sander Smeets Landgraaf; 19. Robbie Scheel Valkenswaard; 20.
Guido Limbourg Maastricht;
Nieuwelingen: 1. Rob Ruijgh
Valkenburg; 2. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 3. Glenn Fürst Heerlen; 4. Erwin Franssen Sittard; 5. Maickel Beekelaar Brunssum; 6.
Martijn van Schaijk Helmond; 7. Davy Gorissen Bocholtz;
8. Rik Senders Hapert; 9. Mark Solberg
Neerbeek; 10. Patrick Baggermans Helmond; 11.
Ralph Bouwens Beek; 12. Rob Looymans Geldrop;
13. Sjors Hooijen Netersel;
14. Kristof Mellemans Belgie; 15. Jeroen Gooijen
Brunssum; 16. Diego Gulpers Landgraaf; 17. Pim de Beer Bakel; 18. Bart Senders
Hapert; 19. Rik Goofers Baarlo;
20. Raymond Werst Heerlen;