HEERLEN.HEERLERHEIDE.(2012.07.08)
Elite/Belofte/Amateur/Junior: 1. Caleb Ewan Australie; 2. Yannick
Janssen Beringe; 3. Bob Schoonbroodt
Hoensbroek; 4. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 5. Bas Peters Heel; 6. Bradley Linfield Australie; 7. Takayuki Abe Eygelshoven; 8.
Ronald Roos Merkplas (Bel); 9. Wayne Stijns Bunde; 10. Rob Tijdink Nijmegen; 11. Dajo
Sanders Heerlen; 12. Raymond Werst Heerlen; 13. Luc Loozen
Voerendaal; 14. Mark Knoops
Maastricht; 15. Aldo Klomp Beek Lb;
16. Remco Esselaar Stein; 17. Dick Janssen Velden;
18. Rick Craenen Nederweert;
19. Roel Defauwes Nieuwstadt;
20. Tim Jongen Landgraaf;
HEERLERHEIDE.(
2013.06.09 )
Elite/Beloften: 1. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk; 2. Huub Duijn
Wervershoof; 3. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 4. Peter Schulting
Emmeloord; 5. Luc Loozen Voerendaal;
6. Etienne van Empel Tricht;
7. Rick Craenen Nederweert;
8. Raymond Werst Heerlen; 9. Pieter Israel Kruiningen;
10. Bas Peters. Heythuysen; 11. Tim Jongen
Landgraaf; 12. Stefan Cohnen Maastricht; 13.
Ronald Roos Merksplas(Belgie);
14. Yannick Janssen Beringe;
Junioren: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Beau
Duvigneau Zutphen; 3. Boy Sanders Heerlen; 4.
Maarten Seefat Oirsbeek;
5. Sjoerd Bax Uppel; 6. Remco Esselaar Stein; 7. Stan Bertram Simpelveld;
8. Douwe Daatselaar Amsterdam; 9. Kelvin van den Dool Hoogblokland;
10. Stan Huveners Bemelen;
11. Roy Dofferhoff Lisse;
12. Julian Spierings Zoetermeer; 13. Paul Cremers Gulpen; 14. Gino
Luca Vierhouten Hilversum; 15. Wessel Berrens
Utrecht; 16. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;
17. Jorn Creugers
Heerlen; 18. Leon Alberts Dalfsen;
19. Dennis Haazen Ommel;
20. Flip Alkemade Noordwijk
Zh;
Nieuwelingen: 1. Mitch
Groot Brunssum; 2. Stef de Louwere Bladel; 3. Noah van der Meer Naaldwijk;
4. Alex Mengoulas Almere; 5. Redon Schmeitz Sittard; 6.
Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 7. Yannick Detant Purmerend; 8. Dylan Drent Spaubeek;
9. Yves Gorissen Berg en Terblijt;
10. Tristan Rijsdijk
Vlaardingen; 11. Marijn Renders Nuenen; 12.
Kevin Inkelaar Spijkenisse; 13. Oscar van Wijk
Wormer; 14. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 15. Michael den Toom Abcoude; 16.
Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Niels Naus
Kessel; 18. David Dekker Hedel; 19.
Sander Thaens Someren; 20.
Louis Raaymakers Nuenen;
Amateurs: 1. Sven Henrion Belgie; 2. Stephan Borsboom
Hellevoetsluis; 3. Edwin Raats Helmond; 4.
Gilles Stevens 5.
Jonathan Henrion Belgie;
6. Thomas Rieff Berg en Terblijt;
7. Peter van den Heuvel Bakel; 8. Roel Jetten Einighausen; 9.
Antoine Moonen Cuijk; 10.
Richard Sleumer Eindhoven; 11. Twan Kops
Eindhoven; 12. Erik de Niet Den Haag; 13. Lars Toma Bocholtz; 14. Roel
van Gameren Heeswijk-Dinther; 15. Jefte de Bruin Amersfoort; 16. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 17. Detlef la Grand Eindhoven; 18. Nivard Kagie Utrecht; 19.
Ivo Hegge Vlijmen; 20. Patrick Donker Ammerzoden;
HEERLEN.HEERLERHEIDE.( 2014.08.31 )
Elite/Beloften: 1. Kelvin
van den Dool Hoogblokland; 2. Even Rge Noorwegen; 3. Tjarco Cuppens
Landgraaf; 4. Folkert Oostra
Amsterdam; 5. Stefan Cohnen Maastricht; 6. Ole Andre Austevoll Noorwegen; 7. Martijn Dijkstra
De Knippe; 8. Adrian Gjolberg Noorwegen; 9. Brend Muyrers Simpelveld; 10. Nino Honigh Limmen;
11. Diederik Deelen Berkenwoude;
12. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;
13. Binne-Pier de Haan Oudega;
14. Marc Kivits Schijndel; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Max Hendrikx
Hapert; 17. Tristan Timmermans Hardenberg; 18. Dajo Sanders Heerlen; 19. Hermen Bode Giessenburg;
20. Guy Maas Maastricht;
Junioren: 1. Robbe Ghys Belgie; 2. Roy Dofferhoff Lisse; 3. David Daquette 4. Nathan Vriens Belgie;
5. David Lombardo Italie;
6. Michael Hernandis Amerika; 7. Dylan Drent Spaubeek; 8. Jonathan Brown Amerika; 9. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 10. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 11. Stefan
Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Jim Lindenburg
Wateringen; 13. Abe Celi Oosterhout Nb; 14. Gijs Jorna Diemen; 15. Fabio Jakobsen Heukelum; 16. Julian Spierings
Zoetermeer; 17. Noah Granigan 18. Tom Jansen Breda;
19. Max van de Water Amsterdam; 20. Davy Knobel Sint Willebrord;
Nieuwelingen: 1. Ide
Schelling Den Haag; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Ramon van Bokhoven Tilburg; 5.
Dennis van der Horst Hasselt; 6. Niels Boele Leiden;
7. Rens Tulner Lexmond; 8. Remon
Jager Assen; 9. Stijn Daemen Landgraaf; 10. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 11.
Jens van den Dool Hoogblokland; 12. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 13.
Martin Pluto Den Haag; 14. Lars Olde
Meierink Overdinkel; 15.
Martijn Knoppert s-Gravenzande;
16. Koen Frens Nunspeet; 17. Koen van Helvoirt Erp; 18. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 19. Tim Naberman
Genemuiden; 20. Jelle Bootsveld Heino;
Amateurs: 1. Erik de Niet Den Haag; 2. Bob Martens Beek Lb; 3. Stephan Lotz Maasmechelen; 4. Gijs Beets Amsterdam; 5. Daan Bongers Baarlo; 6. Thomas Batelaan
Amsterdam; 7. Patrick Houthooft Helmond; 8. Thomas Rieff Maastricht; 9. Marc van Grinsven
Deurne; 10. Shane ter Hennepe
Gouda; 11. Tim Allen Engeland; 12. Bert Meuwis
Duitsland; 13. Peter Jansen Heerlen; 14. Robin Boeren Maasbracht;
15. Michel Habets Sint Geertruid;
16. Jernst Tempelaar
Nijmegen; 17. Detlef la
Grand Eindhoven; 18. Wouter Peeters Maastricht; 19. Bram van Kooij Veldhoven; 20. Frank
Driessen Bergen Lb;
HEERLERHEIDE.(
2015.08.30 )
Elite/Beloften: 1. James Judd
Heerlen; 2. Thomas Rabou Loosbroek;
3. Sven Noels Belgie; 4.
Bob Schoonbroodt Hoensbroek;
5. Bob Wubben De Lier; 6. Jordi Sloof Bodegraven; 7.
Remco Esselaar Stein; 8. Jaap Kooijman Sittard; 9.
Luc Loozen Voerendaal; 10.
Martijn de Jong Woerden; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Marc Kivits
Schijndel; 13. Martin den Hengst Veenendaal; 14. Tim Scholten Denekamp; 15. Roy
Dofferhoff Lisse; 16. Kevin
Coster Hasselt; 17. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 18. Brend
Muyrers Simpelveld; 19.
Thomas Bosch Loosbroek; 20. Wiebe Scholten Sittard;
Junioren:1. Robbe Ghys Belgie; 2. Eric Oien Amaerika; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Gijs Jorna
Diemen; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Daan van
Meeuwen Utrecht; 7. Rens Tulner Lexmond; 8. Jonny Brown Duitsland; 9. Niels Boele
Leiden; 10. Thierry Bouckaert
Lisse; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Stan Gosink Coevorden; 13. Dylan Drent Spaubeek;
14. Sven Burger. Warmenhuizen; 15. Sjoerd Meijer Gaanderen; 16. Koen Frens Nunspeet; 17. Bart van Bindsbergen Zevenaar; 18. Rick de Vries. Wolvega; 19. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 20. Martijn van
Deest Emmen;
Nieuwelingen: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Herman Brinkman
Rotterdam; 3. Wim Wittenberg Herveld;
4. Daan Hoole Zuidland; 5.
Stijn Daemen Landgraaf; 6. Victor Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 7.
Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 8. Koen van Helvoirt Erp; 9. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 10. Daan
Hoeks Amstelveen; 11. Meindert Weulink
Diepenveen; 12. Tom Peters Thorn; 13. Wessel Krul Enkhuizen; 14. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 15. Alex
Molenaar Oud-Beijerland; 16. Tim Naberman
Genemuiden; 17. Jeroen van Krimpen Utrecht; 18. Luuk
Herben Gronsveld; 19. Freek van Rossem Megen; 20. Jelle Bootsveld Heino;
Amateurs: 1. Leon Essink Amsterdam;
2. Erik de Niet Den Haag; 3. Yannic Candel Berg en Terblijt; 4.
Stephan Lotz Maasmechelen;
5. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 6. Stefan
Joosten Maastricht; 7. Maarten Schavemaker Nieuw
Vennep; 8. Roy Steuten Ell;
9. Gijs Beets Amsterdam; 10. Pieter de Vries Herten;
11. Daan Zeven Utrecht; 12. Jack Wenders Gulpen; 13. Loek Vossen Amstelveen; 14. Sander Leppers
Veenendaal; 15. Guy Frissen Neerbeek; 16. Mark Knoops
Maastricht; 17. Matthew Fischer
18. Tom Corton Driel; 19. Wouter Peeters Heerlen; 20.
Robbert Mulder Berg en Terblijt;
HEERLERHEIDE.(
2016.08.08 )
Nieuwelingen: 1. Jurgen
van den Aarssen Dreumel; 2.
Bowen Adriaans Stein; 3. Kevin Arrammach
Maastricht; 4. Maxime Bult Sittard; 5. Rick Burgmans Westerhoven; 7. Marco Ehlert Kortenhoef; 8. Jordan Habets Sint-Geertruid; 9. Sven Hassert Bocholtz; 10. Cas Hochstenbach Maastricht; 11. Kelvin
Kanen Bergeijk; 12. Tim Marsman Hattem;
13. Vincent Sanders Liempde; 14. Tom Smeets Reuver;
15. Nick Thoolen Weert; 16. Dorian Vogels Hoogeveen;
17. Lars Wijnands Gronsveld;
18. Stijn Ruijter Uithoorn; 19. Jeroen Killaars Beesel;
Elite/Beloften-Vrouwen:1. Lotte van
Hoek Vlijmen; 2. Marieke Kerkvliet Leiden; 3. Nancy van der Burg Nootdorp; 4.
Laura Gorter Utrecht; 5. Femke Geeris Geldrop; 6. Kirsten Howard 7. Irene
Gerritsen Bemmel; 8. Ingrid Tempert Lemele; 9.
Kirsten Peetoom Maastricht; 10. Lea Feder 11. Erin Kinnealy 12. Sarah Duffield Australie; 13. Robin Driehuijs Oirsbeek; 14. Angela Smith 16. Naima Diesler
Junior-Vrouwen: 1. Maaike Boogaard Sittard; 2. Delore Stougje Zuidland; 3. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 4. Karlijn Swinkels Handel; 5. Kylie Waterreus Ulestraten; 6. Esther van der Burg Nootdorp;
7. Maaike Brandwagt Sittard; 8. Joyce
Arrammach Maastricht;
Amateurs: 1. Heiko Homrighausen 2. Koen Wulterkens Boxmeer; 3. Gerjo Berentschot Zelhem; 4. Berto van Dam Herten;
5. Lars Quaedvlieg Maastricht; 6. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 7.
Stefan Joosten Maastricht; 8. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 9. Antoine Moonen Cuijk; 10. Daan van Alphen Gennep;
11. Niels Ruijter Uithoorn; 12. Lars Toma Bocholtz; 13. Jeroen Erkens Brunssum; 14. Roy Simons
Velden; 15. Jasper Irik Landgraaf; 16. Bart de Veer
Vreeland; 17. Robin Boeren Maasbracht; 18. Benjamin
Wolf Duitsland; 19. Joost Aelmans Uden; 20. Dion van Nierop Zoeterwoude;
HEERLERHEIDE
.( 2017.08.27 )
Elite/Beloften: 1. Bart Dielissen
Breda; 2. Nils Sinschek Maastricht; 3. Adne van Engelen t Zand; 4. Rutger Wouters 5. Joren Segers 6. Remco Esselaar Stein;
7. Kristof Houben 8. Maths Heinderson 9. Lars Akkermans Ossendrecht; 10. Hans Dilling Nijmegen; 11. Pim Erren
Velden; 12. Dylan Newbery Renkum; 13. Sven Noels 14. Maxime Panis 15. Stefan
Cohnen 16. Sieben Wouters Zundert; 17. Luuk van Helden Vlodrop; 18. Teun Teulings Breugel; 19. Robbin van
de Geer Maastricht; 20. Giel Meesen
Susteren;
Junioren: 1. Bas van Belle Zoetermeer; 2. Dries van Bun 3. Kristofers Bindemanis 4. Melvin Lindelauf Gulpen; 5. Owen
Jacobs 6. Thom Stuij Hei en Boeicop;
7. Cas Hochstenbach Maastricht; 8. Maarten de Nijs Huijbergen; 9. Bjarne Hendrickx 10. Sven Nijhuis Wilnis;
11. Mathijs Loman Heerlen; 12. Kai Spelthaen Bocholtz; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Vincent Sanders Liempde;
15. Niels Peters Meers; 16. Stef Vanderheyden Belgie; 17. Lucas Hendrix 18.
Stijn Herregodts Heerlen; 19. Daan Vegter Apeldoorn;
Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn
Rijsenhout; 2. Bram Leerkes
Twello; 3. Dylan Strik Heerlen; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Rick Hezeman
Apeldoorn; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Tim Neffgen Duitsland; 8. Niels V.d. Gracht Annen;
9. Niklas Marx 10. Tom Smeets Reuver; 11. Jaap Roelen Chaam; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Joran
Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen;
14. Kevin Arrammach Maastricht; 15. Yoran Grovenstein Amersfoort; 16.
Luuk Spijker Sleeuwijk; 17. Pieter Prosman Zaltbommel; 18. Sam Poelmans Belgie; 19. Daan Douven Herten; 20. Geert van Kappel
Sleeuwijk;
Amateurs: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 3. Niels Ruijter Uithoorn; 4. Tom Meulendijks Nijmegen; 5. Daniel Aben
6. Edwin Raats Helmond; 7. Martin Neffgen
Duitsland; 8. Jinn Leffering
Landgraaf; 9. Roy Steuten Ell
10. Rik Brouwer Lent; 11. Dennis Willems Boxmeer; 12. Jasper Irik
Landgraaf; 13. Leon Strötker
Venlo; 14. Thomas Rieff Maastricht; 15. Maarten
Schoemaker Nijmegen; 16. Bart de Veer Vreeland; 17. Sven Rademakers
Sittard; 18. Roel van Gameren Veghel; 19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Koen Wulterkens Boxmeer;
HEERLERHEIDE.(
2018.08.26 )
Elite/Beloften: 1. David van Eerd Breda; 2. Christoph Schweizer 3. Remco Esselaar
Stein; 4. Reinier Honig Zaandam; 5. Lars Quaedvlieg
Maastricht; 6. Bram Verweij Haren.Gn; 7. Jon Knolle 8. Stefan Cohnen Kirchhoven; 9. Arno te Brake
Nijmegen; 10. Julius Domnick 11. Jeffrey Doornbusch Breda; 12. Luca Felix Happke
13. Luuk van Helden Vlodrop; 14. Simon Schmidt 15. Jelmer Nuijten
Utrecht; 16. Paul Cremers Gulpen; 17. Robbin van de
Geer Maastricht; 18. Freek van Rossem Megen; 19. Sam Errens Born;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Geert
Zaal Utrecht; 3. Jordan Habets
Sint-Geertruid; 4. Elias de Bruijne
Utrecht; 5. Thomas Rieff Maastricht; 6. Tom Meulendijks Nijmegen; 7. Guus de Graauw
Etten-Leur; 8. Luuk Herben Gronsveld; 9. Matijn Straatsma Utrecht; 10. Koen Wulterkens Boxmeer; 11. Rik Brouwer Lent;
12. Dirk van Leuken Best; 13. Jasper Irik Landgraaf;
14. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 15. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 16. Eric van de Meent Lent; 17. Detlef
la Grand Eindhoven; 18. Jeroen Rebel Geldrop; 19. Daniel Aben
20. Kristian Michiels Vierlingsbeek;
Nieuwelingen: 1. Roan
Konings Oudenbosch; 2. Leon
Ellermann Emmen; 3. Niklas Marx
Düren 4. James Potter Soest; 5. Tom van de Weijdeven Eindhoven; 6. Thomas Lakeman
Venhuizen; 7. Job Hesselink
Berg en Terblijt 8. Sam Hermans Tegelen;
9. Yanick de Vos Valkenswaard; 10. Jeunke Timmermans Bingelrade; 11.
Daan Honderdors Horn; 12.
Juul Thoolen Hulsberg; 13. Jeremy Melis Dongen; 14. Glenn van der Leij
Mechelen; 15. Sem Kroonen Oosterhout NB; 16. Dylano Smit Kerkrade; 17. Jasper Jacobs Weassem;
18. Max Courage Limbricht 19. Shane
Barten Stevensweert; 20.
Yannick Rosier Rothem;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen:
1. Lizzy Witlox
Eindhoven; 2. Céline van Houtum Den Dungen; 3. Kirsten Peetoom Maastricht; 4. Senna Feron Schimmert;
5. Gina Hofland Krimpen aan den IJssel; 6. Lise Visser Prinsenbeek; 7. Quinty Schoens
Stein; 8. Esmée Peperkamp Didam; 9. Femke de Vries
Nijmegen 10. Tessa Veen - Backhuijs Eindhoven; 11.
Femke Geeris Geldrop; 12. Gemma Esselaar Stein; 13.
Sophie van Bakel Maastricht; 14. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal 15. Malou
Hiemstra Utrecht; 16. Karina
Dortu Voerendaal; 17.
Francis Cerny Essen
HEERLERHEIDE.PIJL VAN .( 2019.07.21 )
Nieuwelingen: 1. Joren de Gruijter
Breda; 2. Rindert Buiter
Leiden; 3. Danny van Lierop Someren; 4. Tibor Del Grosso Eelde; 5. Lars Rouffaer Sibbe; 6.
Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 7. Finn
Roumen Stein; 8. Jens Bassa
Goudriaan; 9. Juul Nagengast
Beilen; 10. Dann Gobbels Kerkrade; 11. Roan
Konings Oudenbosch; 12. Bailey
Groenendaal Schijndel; 13. Jari
Prins Hank; 14. Tijmen Graat Maashees; 15. Daniël
Vastenhout Spijkenisse; 16. Björn Hommes Appelscha; 17. Rik van der Wal Apeldoorn; 18. Siep Roes Den Haag; 19. Juul Thoolen
Hulsberg; 20. Daan Honderdors
Horn;
Junior-Vrouwen: 1. Elisa Serné Breda; 2. Lieke Janssen Panningen;
3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Maike
van der Duin Assen; 5. Maud Rijnbeek Limmen; 6. Femke
Gerritse Rosmalen; 7. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge;
8. Lisa van Helvoirt Erp; 9. Pien Limpens
Obbicht; 10. Pam Schutten Nijverdal;
Nieuweling-Meisjes: 1. Elise Uijen Herpen; 2. Scarlett Souren Meerssen; 3. Babette van der Wolf Oude Tonge;
4. Anna van der Meiden Heukelum; 5. Willemijn Prins Zwolle;
6. Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk; 7. Iris Timmermans Bingelrade;
8. Britt de Grave Tholen; 9. Maureen Arens Kruiningen; 10. Femke Thoolen Hulsberg; 11. Sophia
Zwaan Bodegraven; 12. Yilla Threels
Woerden; 13. Femke Gort Echt;