EIJSDEN.(
2007.06.24 )
Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2.
Bob Schoonbroodt Hoensbroek;
3. Moreno Hofland
Roosendaal; 4. Jasper Mandjes Zaandijk; 5. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 6. Robbert de Greef
Geldrop; 7. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 8. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 9. Robbert Bouma Spijkenisse; 10. Dion Vanhommerig Bocholtz; 11. Quintero Bloemers Almere; 12. Wilco van Beusekom Geldermalsen; 13. Philippe Pinckaers
Eijsden ;
14. Dajo Sanders Heerlen; 15. Boris Vrielink Sittard; 16. Guy van Rijsbergen Etten-Leur; 17.
Bram Nolten Geleen; 18.
Niek Boom Nieuw Heeten; 19. Rodger
Schoens Margraten; 20. Jeroen Erkens Brunssum;
EIJSDEN
.( 2008.07.06 )
Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel;2. Mike Teunissen
Ysselsteyn Lb:3. Steven Lammertink Enter; 4. Ike Groen Tuitjenhorn; 5. Erwin Broers Maartensdijk; 6. Marijn Abbenhuijs Delfgauw;7. Niek Boom
Nieuw Heteren; 8. Kenny Kastelijn
Neerkant; 9. Dajo Sanders Heerlen; 10. Boris Vrielink Sittard; 11. Tristan
Sint Nicolaas Dordrecht;12. Joost van der Burg Delfgauw;13.
Wilco van Beusekom Geldermalsen;14. Sjoerd Bakker Beilen;
15. Dion Vanhommerig Bocholtz;16.
Lars van der Zijden Tiel; 17. Dilan van der Aar Spaarndam;18. Niels van der Veeken
Baarle Nassau;19. Wayne Stijns
Bunde; 20. Bram van de Schoot Oirschot;
EIJSDEN (
2009.04.04 )
Junioren: 1. Jurriën Bosters Steenbergen; 2. Bob Schoonbroodt
Hoensbroek; 3. Sean de Bie Belgie; 4. Thijs Roelen Chaam; 5. Jelle Lugten Gouda; 6. Dajo Sanders Heerlen; 7. Jan van Vliet Baarle Nassau; 8.
Jeroen Erkens Brunssum; 9. Ricky Smit s-Gravenhage;
10. Philippe Pinckaers Eijsden;
11. Frank Lathouwers Sint Oedenrode; 13. Luuk Coolen Helmond; 14. Boris Vrielink
Sittard; 15. Binne-Pier de Haan Oudega;
16. Daan de Groot Lelystad; 17. Robin van Dijk Kampen; 18. Djago
Smits Tilburg; 19. Pierre Rijninks Landgraaf; 20. Melvin Bijnen Budel;
EIJSDEN (
2009.04.26)
Nieuwelingen: 1. Dennis Looij
Wilnis; 2. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
3. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 4. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
5. Koen Weijers Ede.Gld; 6. Wayne Stijns Bunde; 7. Glenn Hool Merkelbeek; 8. Rick van Caldenborgh
Eijsden; 9. Ruud Rijvers Oirsbeek; 10. Kenny Kastelijn
Neerkant; 11. Frank Lathouwers Sint Oedenrode; 13.
Luuk Coolen Helmond; 14. Boris Vrielink
Sittard; 15. Binne-Pier de Haan Oudega;
16. Daan de Groot Lelystad; 17. Robin van Dijk Kampen; 18. Djago
Smits Tilburg; 19. Pierre Rijninks Landgraaf; 20. Melvin Bijnen Budel;
EIJSDEN.(2010.04.03)
Junioren: 1. Ike Groen Tuitjenhorn; 2. Sebastiaan Pot Badhoevendorp;
3. Koen Bouwman Ulft; 4. Mike Teunissen IJsselsteyn: 5. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 6. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 7. Merijn
Suijkerbuijk Rijsbergen; 8. Jaap Kooijman
Sittard; 9. Glenn Hool Merkelbeek; 10.
Willem Klein Tijssink Hattem;
11. Mike van Leuken Handel; 12. Brend Muyrers Simpelveld; 13.
Robbie Gevers Schijndel; 15. Kenny Kastelijn
Neerkant; 16. Maarten de Ruijter Hulsberg; 17.
Ruud Cremers Gukpen; 18.
Jochem Waterval Woudenberg; 19. Erik
Lathouwers Sint Oedenrode; 20. Jeroen Leijsten Venlo;
EIJSDEN.(2010.04.25)
Nieuwelingen: 1. Kars Welten
Moergestel; 2. Martijn Budding Veenendaal; 3.
Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 4. Nino Honigh Egmond Binnen; 5.
Davy Gunst Yerseke; 6.
Richard Jansen Assendelft; 7. Paul Cremers Gukpen; 8. Sten van der Sluys
Roermond; 9. Bjorn
van der Heijden Schaijk; 10. Beau Duvigneau Zutphen; 11. Bram Pijnappels Schijndel;
12. Dick Janssen Velden; 13. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;
14. Maarten Seefat Oirsbeek;
15. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 16. Stan Huveners Bemelen; 17. Maarten van der Veeken
Baarle Nassau; 18. Geertjan van Rooij Tilburg;
19. Danny Scherp Susteren; 20. Coert van
Vliet Huijbergen;
EIJSDEN.(2011.04.02)
Junioren: 1. Bob van den Hengel Achterveld; 2. Sjors
Dekker Andijk; 3. Tim Ariesen Rhenen; 4. Rob Nijmeijer Koekange; 5. Paul Schuurmans Sint Michielsgestel; 6. Jeroen Lankheet
Haaksbergen; 7. Niels van der Veeken Baarle-Nassau; 8. Sebastiaan Pot Badhoevendorp;
9. Jaap de Man Spijkenisse; 10. Pim Erren
Velden; 11. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 12. Jasper de Laat Moergestel; 13.
Jeroen Leijsten Venlo; 14. Koen
Bouwman Ulft; 15.
Stef Bryssinck Belgie; 16.
Dick Janssen Velden; 17. Mike van Leuken Handel; 18. Michael
Groeneveld Hoofddorp; 19. Thijs Geraedts Roermond; 20. Mike Vlietstra
Vianen;
EIJSDEN.(2011.04.25)
Nieuwelingen: 1. Jasper Bugter
Arnhem; 2. Richard Jansen Assendelft; 3. Maarten Seefat Oirsbeek; 4. Bjorn van der Heijden Schaijk;
5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Kevin Coster
Hasselt; 7. Sten van der Sluys Roermond; 8. Remco Esselaar
Stein; 9. Stan Bertram Simpelveld; 10.
Paul Cremers Gulpen; 11. Daan Bollen Belgie; 12. Sven Leenaers Belgie; 13. Stan Huveners Bemelen; 14. Kars Welten
Moergestel; 15. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 16. Lennert van Gestel Belgie; 17. Adriaan van Schilt Tholen; 18.
Lars Quaedvlieg Horn; 19.
Abe Celi Oosterhout; 20. Thomas Leynen Belgie;
EIJSDEN.(2012.04.29)
Nieuwelingen: 1. Bob Olieslagers Rijen; 2.
Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 3. Maik van der
Heijden Schaijk; 4. Kevin Inkelaar
Spijkenisse; 5. Laurens Van der Meer Borgloon; 6. Dries Vastmans
Neeroeteren; 7. Jordy Sauren
Heerlen; 8. Thiebaut Panis Zepperen; 9. Nick van Helvoirt
Erp; 10. Niels Naus Kessel; 11. Okke
van der Sluijs Born; 12. Job Essers Mechelen; 13. Jorre Poets Lommel Bel; 14. Piet
van Herk Valkenswaard; 15. Peter Roosbroek Duffel; 16. Bram Tankink Lommel Bel; 17. Dylan Drent Spaubeek;
18. Thomas de Geus Strijen; 19. Koen
Pisters Sibbe-Yzeren; 20. Danos Gerritsen Hoogerheide;
EIJSDEN.(
2013.03.30 )
Junioren: 1. Beau Duvigneau
Zutphen; 2. Kelvin van den Dool Hoogblok-
land; 3. Kelvin Dekker Hedel;
4. Derek Heek Montfoort; 5. Mads Correll Denemarken; 6.
Fabio Jakobsen Heukelum; 7. Brian van Rhee Nijverdal; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht;
9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Wessel Zennipman
Zutphen; 11. Justin van Empel Tricht; 12. Youri Hamaekers
Gulpen;13. Roy Dofferhoff Lisse;
14. Marco Doets Monnickendam; 15. Sem Hagemans Nieuwegein; 16. Niels Potze
Aduard; 17. Douwe Daatselaar
Amsterdam; 18. Boy Sanders Heerlen; 19. Davy
Knobel Sint Willebrord; 20. Marc Bolhoven
Purmerend;
EIJSDEN.( 2013.04.28
)
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Bas Ottevanger
Groot-Ammers; 3. Yves Gorissen
Berg en Terblijt; 4. Redon
Schmeitz Sittard; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Bob Olieslagers Rijen; 7. Wesley Peters Doenrade; 8. Mikkel Frolich Honore; 9. Thomas Hoole Zuidland; 10. Bram Theunis Belgie; 11. Jelle
Nieuwpoort Warmenhuizen; 12. Dylan Drent Spaubeek; 13. Thijs Horrichs
Holtum; 14. Jesse Hanckmann
Urmond; 15. Bas Sitters
Zegge; 16. Dries Dops Belgie;
17. Viktor Hoog Antink Ochten;
18. Nils Sinschek Maastricht; 19. Art Bongers Venlo; 20. Tom Manders
Uden;
Junior-Vrouwen: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2.
Floortje Mackaij Woerden; 3. Chanella Stougje Zuidland; 4. Anouk
Rijff Valkenswaard; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Demi de Jong Ossendrecht;
7. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
8. Femke Geeris Geldrop; 9. Evy Kuijpers
Lierop; 10. Nicky Zijlaard Rotterdam; 11. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
12. Lysanne Rohde
Prinsenbeek; 13. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 14. Wendy Oosterwoud
Ureterp; 15. Bianca Lust Oostzaan;
16. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 17. Melissa van der Peet Den Haag;
18. Anouk van Vliet Huijbergen;19. Daniëlla Verstraten Roosendaal;
20. Amy Luijten Munstergeleen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Maaike Boogaard Zwaag; 2. Kylie
Waterreus Ulestraten; 3. Karlijn
Swinkels Handel; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Jamie Bierens
Duizel; 6. Delore Stougje
Zuidland; 7. Desiree
Liegeois Eijsden ; 8. Gemma Esselaar Stein;
9. Céline van Houtum Den Dungen;
10. Eva van Schilt Tholen; 11. Claudia Jongerius
Hoogerheide; 12. Ilona
van Ginneken Gilze; 13. Claudie
Peels Waalre; 14. Allisha Knops Bocholtz;
15. Denise Gunst Yerseke; 16. Emma van de Wijdeven Schijndel; 17. Nielske
Bremmers Valkenswaard;18. Tessa de Jong Wernhout;19. Susanne Benders
Helmond; 20. Nine Storms Grevenbicht;
EIJSDEN.(
2014.04.05 )
Junioren: 1. Erlend Blikra 2. Kristoffer Halvorson
Denemarken; 3. Tobias Foss Noorwegen; 4. Valters Cakss Letland; 5. Danos Gerritsen Hoogerheide; 6.
Karlis Jirgensons Letland; 7. Milan Menten 8. Alex Mengoulas Almere; 9. Glenn Marius Skjolden
Denemarken; 10. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 11.
Michael van Steen Alphen; 12. Maxim Bolle 13. Julius Hoffmann
14. Joep Verhees Helmond; 15. Daniel Vetrhus
Denemarken; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Arturs Belevics Letland; 18. Max
Notten Meerssen; 19. Thomas Hoole
Zuidland; 20. Oscar van Wijk Wormer;
EIJSDEN.(
2014.04.27 )
Junior-Vrouwen: 1. Desiree Liegeois Eijsden; 2. Suzanne Verhoeven Belgie;
3. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Lisa de
Jong Oosterwolde Fr; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Manon Bakker
Swifterbant; 9. Anne de Ruiter Polsbroek; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Inge van
der Heijden Schaijk; 12. Arianna
Pruisscher Nieuw Dordrecht; 13. Kirstie
van Haaften De Meern; 14.
Manon van der Kroft Valkenswaard; 15. Sarah van Wijnen Tilburg; 16. Lily Schuitemaker Volendam; 17. Ilona van Ginneken Gilze; 18.
Gemma Esselaar Stein; 19. Quinty van de Guchte Driewegen; 20. Julia Zwaan Bodegraven;
EIJSDEN.(
2015.04.26 )
Nieuwelingen: 1. Victor Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 2.
Stijn Echelpoels Belgie; 3.
Mark Smit Wervershoof; 4. Axel Pol Tubbergen; 5. Luuk Herben Gronsveld;
6. Sjoerd Bakker. Berkhout; 7. Timo Warnier Eijsden; 8. Danny Maas Oudenbosch;
9. Stijn Daemen Landgraaf; 10. Ruben van der Pijl
Amstelveen; 11. Luuk Muggleton Linne
12. Niels Peters Meers; 13. Sven Hassert Bocholtz; 14. Jordy Smal Maastricht; 15. Tobias Göbel
Amstelveen; 16. Friso van Diemen Amstelveen; 17. Carl Uptegrove
Sint-Michielsgestel; 18. Frank Stijger Honselersdijk;
19. Roy Dirven Bergeijk; 20. Dion Schoolenaar
Zwanenburg;
Nieuweling-Meisjes: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 5.
Emma Boogaard Zwaag; 6.
Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 7. Cathalijne
Hoolwerf Eemdijk; 8. Sylvie Swinkels Handel; 9. Jojanne
van Leeuwen Banholt; 10. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Gaby Gieskens s-Gravenhage;
13. Eva Jonkers Staphorst; 14. Inge van der Heijden Schaijk; 15. Carmen Pol Tubbergen;
16. Famke van Dommelen Elshout;
17. Quinty van de Guchte Driewegen; 18. Lily Schuitemaker Volendam; 19. Jinse Peeters Belgie; 20. Manon
van der Kroft Valkenswaard;
EIJSDEN.(
2016.04.02 )
Junioren: 1. Stijn Daemen
Landgraaf; 2. Sean McElroy 3. Daan van Meeuwen
Utrecht; 4. Colton Brookshire
5. Julians Isajevs Letland;
6. Sandor Delgado 7. Kristers Ansons 8. Niels Gort Thorn; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Harm Celi
Oosterhout; 11. Martijn Krook Purmerend; 12. Xavier Poels Oeffelt;
13. Mike Raven Loosdrecht; 14. Timo Warnier Eijsden; 15. Ivo Habets Sint Geertruid; 16. Imeh Nsek 17. Victor Goene Veenendaal;
18. Jetze van Heelsum Sleeuwijk;
19. Arjan Kuiten Geldrop; 20. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen;
EIJSDEN.(
2016.04.24 )
Nieuwelingen: 1. Enzo
Leijnse Amstelveen; 2. Victor Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 3.
Mees Hendrikx Valkenswaard; 4. Tim Marsman Hattem; 5. Melvin Lindelauf Gulpen; 6. Bart Segers Ouderkerk aan de Amstel; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9.
Maarten de Nijs Huijbergen; 10. Daan Hoeks
Amstelveen; 11. Robbert Rasenberg Terheijden;
12. Wieger Göbel Amstelveen; 13. Adne Koster Roden;
14. Nils Jansen Middelaar; 15. Dylan Strik Heerlen; 16. Machiels
Brendt 17. Luuk Herben Gronsveld;
18. Wouter Vanparijs Belgie;
19. Pete Uptegrove
Sint-Michielsgestel; 20. Ruben van der Pijl Amstelveen;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Noa
Jansen Oosterhout Nb; 2. Joan de Bruyn Bergeijk; 3. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 4. Sylvie Swinkels Handel; 5. Ingrit
Verhoeff Groot-Ammers; 6.
Emma Boogaard Zwaag; 7. Jewel Paumen Einighausen;
8. Roos Markus Zwarte Kat; 9. Rozemarijn Ammerlaan De
Lier; 10. Anne van Rooijen Driel; 11. Eva Jonkers Staphorst; 12. Eline van Rooijen Woerden; 13. Hemke Vroom Bennekom; 14. Fabiënne Kool Kortenhoef;
15. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 16. Pien Limpens Obbicht; 17. Dorien Hoog Antink Ochten; 18. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 19. Alysha van Neck Amstelveen; 20. Julia van Bokhoven
Tilburg;
EIJSDEN.(2017.04.23)
Junioren: 1. Melvin Lindelauf Gulpen; 2. Bas van Belle Zoetermeer; 3. Ruben van
der Pijl Amstelveen; 4. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 5. Maarten de Nijs Huijbergen; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Frank
Stijger Honselersdijk; 8. Timo Warnier Eijsden; 9. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 10. Niall Tilli Amsterdam; 11. Kelvin Kanen
Bergeijk; 12. Maikel Stam Sprang-Capelle;
13. Victor Goene Veenendaal; 14. Stef Vanderheyden Belgie; 15. Tom van
den Berg Helmond; 16. Roy Dirven Bergeijk; 17. Rick Burgmans Westerhoven; 18. Thom Stuij Hei en Boeicop; 19. Thijs Celie Harderwijk; 20. Joris van
der Straaten Budel;
Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn
Rijsenhout; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Stijn Hanegraaf
Heeswijk-Dinther; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Jordan Habets Sint-Geertruid
6. Erwin Smit Wervershoof; 7. Steijn Willemsen
Rotterdam; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 11. Stef Suijker Schipluiden; 12. Kevin Arrammach Maastricht; 13. Niek Voogt
Ouderkerk aan den Amstel;
14. Tom Smeets Reuver; 15. Huub Artz Wintelre; 16. Twan van der Drift Wateringen; 17. Wouter
Zwaan Bodegraven; 18. Daan Douven Herten; 19. Sam Poelmans Belgie; 20. Frans Ledoux Landgraaf;
Nieuweling-Meisjes: 1. Maud
Rijnbeek Limmen; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Fleur
Nagtegaal Veenendaal; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Rixt Tol Hasselt; 6.
Danielle Quint Deil; 7.
Pien Limpens Obbicht; 8. Rosan Koper Heemskerk; 9. Lisa van Helvoirt
Erp; 10. Lisa Dorussen Beuningen; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Alysha van Neck Amstelveen; 13. Iris Hoog Antink
Ochten; 14. Mirte Klerkx Helmond; 15. Dorien Hoog Antink Ochten; 16. Sophie van der
Wal Hoogkarspel; 17. Sanne van Heel Zaltbommel; 18. Victoire van Erp Berghem;
EIJSDEN.(
2018.04.22 )
Nieuwelingen: 1. Koert van Oosten Gouda; 2.
Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 3. Jens Bassa Noordeloos; 4. Mike
Bronswijk Honselersdijk; 5. Daan Steffens
Borne; 6. Pieter Prosman Zaltbommel; 7. Bjarne Hemme Erica; 8. Tim Neffgen 9. Jody
Jochems Sint Anthonis; 10.
Huub Artz Wintelre; 11.
Erwin Smit Wervershoof; 12. Twan van der Drift
Wateringen; 13. Thomas Lakeman Venhuizen;
14. Stijn van Lohuizen Heerde;
15. Frans Ledoux Landgraaf; 16. Daan Douven Herten; 17. James Potter Soest; 18. Matyas Kopecky Zoeterwoude; 19. Klaas Quak
Bennekom; 20. Tijn Louwerensen Schijndel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van
Rooijen Driel; 2. Maud Rijnbeek Limmen;
3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Elise Uijen
Herpen; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Karlijn Koops Elim;
7. Yuli van der Molen Krommenie; 8. Lieke Janssen Panningen; 9. Senne Knaven Strijbeek;
10. Silke Blei Herwenen; 11. Rosan
Dekker Echten.Dr. 12.
Danielle Quint Deil; 13. Scarlett Souren Meerssen; 14. Rosanne van Rees Groot-Ammers;
15. Oriana Soerewijn Velserbroek; 16. Iris Timmermans Bingelrade;
17. Femke Gort Echt; 18. Stien Josemanders Loosbroek;
EIJSDEN
.( 2019.04.28 )
Nieuwelingen: 1. Mike Bronswijk Honselersdijk; 2. Stef Koning Hensbroek;
3. Bjarne Hemme Erica; 4. Roan Konings Oudenbosch; 5. Jesse
Kramer Borkel en Schaft; 6. Youp
de Vos Hillegom; 7. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 8. Finn Roumen Stein; 9. Marvin Peters Wehl;
10. Mark Groeneveld Enkhuizen; 11. Jens Bassa Goudriaan; 12. Lars Rouffaer Sibbe; 13. Dann Gobbels Kerkrade; 14. Thomas Lakeman
Venhuizen; 15. Max Mosmuller s-Hertogenbosch;
16. Tijn Louwerensen Schijndel; 17. Nick Schelvis
Heemskerk; 18. Danny van Lierop Someren; 19. Senna Nijman Heelsum;
20. Wout Joore Neer;
Nieuweling-Meisjes: 1. Elise Uijen Herpen; 2. Cecilia van Zuthem
Zwolle; 3. Fien Masure Belgie;
4. Willemijn Prins Zwolle; 5. Maureen Arens Kruiningen; 6. Anna van der
Meiden Heukelum; 7. Yuli
van der Molen Krommenie; 8. Britt de Grave Tholen; 9. Silke
Blei Hurwenen; 10. Scarlett
Souren Meerssen; 11.
Mijntje Geurts Luyksgestel; 12. Bente van den Nouweland Rijen; 13. Iris Timmermans Bingelrade;
14. Jony van den Eijnden Gemert; 15. Hanne Gevers Heusden-Zolder;
16. Sophia Zwaan Bodegraven; 17. Lotte Sonnemans Someren; 18. Indy van Os Amstenrade;
19. Anne Schumacher Horst; 20. Elvira
Peeters Belgie;