BRUNSSUM.(
2000.08.20 )
Elite/Neo: 1. John Troisfontaine Wijlre; 2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3.
Danny Sijen Maastricht; 4. Tim Heemskerk
Brunssum; 5. Antoine de Haan Groesbeek; 6. Berrie Thoolen Echt; 7. Stefan Lotz 8. Roy Curvers
Haelen; 9. Niels Hamers Schijndel; 10.
Marc Gerritsen Oirschot; 11. Ward Schiffelers Kerkrade; 12. Graig
Williams Australie; 13. Maurice Engbersen Nederweert; 14. Sjon van Katwijk Gennep; 15. Ralf Hamers
Schijndel; 16. Roger van der Borgh Maastricht;
17. Christian Stijnen Stein; 18. Bas
Niesen Maastricht; 19. Patrick Harings
Valkenburg a/d Geul; 20. Nils Heinis
Maastricht;
Nieuwelingen: 1. Maikel
Paas Munstergeleen; 2.
Randy Holleman Dordrecht; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Stephan Speijer
Enspijk; 5. Dirk Bellemakers
Luyksgestel; 6. Jules Bremers
Brunssum; 7. Davy Franssen Sittard; 8. Johnny
Molenaar Rijswijk; 9. Robert Cohnen Selfkant(Dui); 10. Merijn van Breugel Heerlen; 11.
Dirk Finder Duitsland; 12. Urs
Veltrop Brunssum; 13. Raymond Essers Maasbracht; 14.
Roger Raven Munster- geleen; 15. Rob Nillesen Baarlo; 16.
Roberto Calzetta Maastricht; 17. Frits Pellemans Haelen; 18. Rik Kavsek Landgraaf; 19. Eric van der Varst Vlodrop; 20. Remco Bouwens Beek;
BRUNSSUM.(
2001.06.24 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Frank Ackermans Geleen; 2. Tim Heemskerk Brunssum; 3. Berrie Thoolen Echt; 4. John Troisfontaine
Wijlre; 5. Nils Heinis
Maastricht;
Nieuwelingen: 1. Paul van Gestel Netersel; 2. Addy van Stiphout Helmond; 3.
Lars Peters Oldenzaal; 4. Rob Hendriks Valkenburg; 5. Rik Kavsek Landgraaf;6. Roger Raven Munstergeleen;
7. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek;8. Mark
Solberg Neerbeek; 9. Enrico Liebe Helmond; 10. Vincent Hinssen
Rijen; 11. Remco Bouwens Beek; 12. Erwin Franssen Sittard;
BRUNSSUM. (
2002.07.14 )
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2. Bas Robroek Heerlen; 3.
Laurens ten Dam Heiloo; 4. Roy Curvers
Haelen; 5. Ferry van Heeswijk
Schijndel; 6. Nils Heinis Maastricht; 7.
Dennis Hammink Dieren; 8. Stefan Cohnen Selfkant (D); 9. Marcel Boudewijns
Gerwen; 10. Niels Hamers Weert; 11.
Boris Müller Duitsland; 12. Joep Aerts Waalre; 13. Arthur Lapinski 14. Raymond Troquete
Beek; 15. Michel Vijgen Simpelveld; 16.
Antoine Moonen Nijmegen; 17. Gijs Wanders Maastricht; 18. Arno van Zandbeek Riemst; 19. Raymond Meijs Hulsberg; 20. John Troisfontaine
Wijlre;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder
Zevenhuizen; 2. Rob Ruijgh
Valkenburg; 3. Michael Kurth Duitsland; 4.
Ricardo van der van der Velde Breda; 5. Giancarlo Brand Dordrecht; 6. Tim Klessa Krefeld(Duitsland); 7.
Mark Solberg Neerbeek; 8. Erwin Franssen Sittard; 9. Rene Lacroix Duitsland; 10. Glenn Fürst
Heerlen; 11. Mark van der Kruk Den Helder; 12. Dennis Kreder Zevenhuizen; 13.
Diego Gulpers Landgraaf; 14. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 15. Rik Goofers Baarlo; 16. Maickel Beekelaar Brunssum; 17.
Emiel Lubbers Gieten; 18. Bauke Kogelman Lemelerveld;
19. Jesper Masseurs Roosendaal; 20. Stefan Ros
Schijf;
BRUSSUM
.( 2004.07.04 )
Junioren; 1. Patrick Vliegen Veldhoven;
2. Yvo Kusters Simpelveld; 3. Mark Solberg Neerbeek; 4.
Steven Kruijswijk Nuenen;
5. Ruud Beerten Budel-Schoot;
6. Pim de Beer Bakel; 7. Ralph Bouwens
Beek; 8. Jeroen Dohmen Born;
9. Jan Hoeks Westerhoven; 10. Kelly Ciaran Ierland; 11. Glenn Fürst
Heerlen; 12. Stefan Doensen Nederweert; 13. Koen van Grootel Bakel; 14. Job van der Heuvel Hoensbroek; 15.
Roel Jacobs. Boxmeer; 16. Rik Goofers Baarlo; 17. Rick Craenen Nederweert; 18.
Thijs Klinkenberg Eindhoven; 19. Erwin
Franssen Sittard; 20. Micheal Beekelaar Brunssum;
Nieuwelingen: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. Remco Broers Maartensdijk; 3. Patrick Rückert Volendam; 4. Maurice Schreurs Simpelveld; 5. Ritchie Motké Beek; 6. Wout van Wijk Schipluiden;
7. Rolf Sleddens
Bergeijk; 8. Kees van der Ark Oosterhout NB; 9. Rick Dam Bocholtz; 10. Peter van Kleef Zaandam; 11.
Stefan Breemes Amsterdam; 12. Savié van Horik Lierop; 13.
Brain Bertrand Hoensbroek; 14. Patrick Hupkens
Maastricht; 15. Kevin de Vette Schiedam; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Lon Ploemen Kerkrade; 18. Sonny Lardenoije
Maastricht; 19. Xavier Vlake
Landgraaf; 20. Rico Evertz Geleen;
Amateurs-A/B: 1. Berrie Thoolen Echt; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3.
Pol Nabben Sint Anthonis;
4. Wouter Kersjes Amstenrade; 5. Erik
Willems Brunssum; 6. Christian Bosch Bocholtz;
7. Steijn van den Boom Son; 8. Patrick Helgers
Brunssum; 9. Antoine Moonen Nijmegen; 10.
Pieter Stijnen Stein; 11. Chris Jansen
Sittard; 12. Harrie Riem Born; 13. Jan
Trommelen Brunssum; 14. Geert Brienen Sint Anthonis; 15. Guus Mol Horst; 16. Jack Dieteren Elsloo; 17. Noël
van de Leij Mechelen; 18. Leon
Kuypers Baarlo; 19.
Marcel van den Kerkhof Leende; 20. Hans Slegers
Someren;
BRUNSSUM.(
2007.06.24 )
Elite/Beloften: 1. Roel Egelmeers Oploo; 2. Michael Schweizer
Duitsland; 3. Thijs Zonneveld Sassenheim; 4. Johnny Hoogerland Yerseke; 5. Pim de
Beer Bakel; 6. Thom van Dulmen
Didam; 7. Jeroen Janssen Nijmegen; 8. Marc Habets Simpelveld; 9. John
Schouten Harderwijk; 10. Robin Reid Nieuw-Zeeland;
11. Tjarco Cuppens Landgraaf; 12. Marc van Grinsven Deurne; 13. Thijs Braber
Maastricht; 14. Dennis Kreder Zevenhuizen
Zh; 15. Rik Kavsek
Landgraaf; 16. Aldo Klomp Beek Lb;
17. Manman van Ruitenbeek Delft; 18. Geert Kouters Oosterhout Nb; 19. Pascal Aandewiel Amsterdam; 20. Hans Laureyn
Junioren: 1. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Jordy van Erp Berghem; 4. Jarno Gmelich Meijling
Almere; 5. Yorick van Horik
Deurne; 6. Erik Bierens Duizel; 7. Michael Sterk Velddriel; 8. Benjamin Sydlik 9.
Ronnie Tijssen Heerlen; 10. Chipo
van der Schoot Sint Oedenrode; 11. Sonny Lardenoije Maastricht; 12. Robert Solberg Beek Lb; 13. Tim Schmitz Geleen; 14. Floris van der Sluijs
Roermond; 15. Stephan Breda Waalre;
16. Mark Mulder Sweikhuizen; 17. Mitch
Pluijmaekers Valkenburg Lb;
18. Robin Budy Maastricht; 19. Bas Stamsnijder Enter;
20. Tom Dumoulin Maastricht;
BRUNSSUM.(2008.06.22)
Elite/Beloften: 1. Stefan Cohnen
Selfkant (D); 2. Rik Kavsek
Landgraaf; 3. Tjarco Cuppens Landgraaf;4. Rob Ruijgh Valkenburg Lb; 5.
Jeffrey Wiersma Naaldwijk; 6. Rick Fransen Saasveld; 7. Mathijs Wagenaar Epe; 8.
Mitchell Huenders Hoofddorp; 9. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;
10. Michael Schweizer Duitsland; 11. Aaron Deckers Boxmeer; 12. Bert Lip Hardenberg; 13.
Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 14. Sander Oostlander Heerjansdam; 15.
Andreas Keuser Duitsland;
16. Diepenbeek17. Marc Reef Oldenzaal; 18. Geoffrey
Vandebrouck Belgie; 19.
Ronald Meijer Leiden; 20. Hidde van Nuil Appelscha;
BRUNSSUM
.( 2009.06.21 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Mitch Pluijmaekers
Valkenburg Lb; 2. Thomas Rabou
Schijndel; 3. Dennis Luyt Haarlem; 4. Dries
Hollanders Belgie; 5. Raymond Kreder
Zevenhuizen; 6. Luuk Metsemakers
Neer; 7. Maikel Paas Linne; 8. Michael Schweizer
Duitsland; 9. Harmen Mijnen Wageningen; 10. Jeroen Dohmen
Born; 11. Nick Mulder Maastricht; 12. David Vanhove Beverlo; 13. Sandro Harings Berg en Terblijt; 14.
Daniël Korevaar Abcoude; 15. Jordy Provenzano Belgie; 16. Ronald
Winters Belgie; 17. Jannis Nikolakakis Koog aan de Zaan; 18. Nard
van der Sanden Nuland; 19. Enno van Os Uden; 20. Ahmad Haidar Anuawará Maleisië;
Nieuwelingen: 1. Bob van den Hengel
Achterveld; 2. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 3. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 4. Glenn Hool Merkelbeek; 5. Bram Pijnappels Schijndel; 6. Dick
Janssen Velden; 7. Wayne Stijns
Bunde; 8. Pim Erren Velden;
9. Daan Kuppens Stramproy;
10. Ruud Rijvers Oirsbeek; 11. Mike van Leuken
Handel; 12. Jeroen Leijsten Venlo; 13. Paul
Schuurmans Sint-Michielsgestel; 14. Dirk van Eck Eindhoven; 15. Loek Vossen Stramproy;
16. Sander Schuurmans Lierop; 17. Dirk Janssen. Stramproy;
18. Tim Scholten Denekamp; 19. Danny Scherp Susteren;
20. Lars Uphus Schinveld;
BRUNSSUM
.( 2010.06.20 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:
1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Stefan Cohnen
Duitsland; 3. Kim Lachmann
Duitsland; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5.
Dirk Finders Duitsland; 6. Robbert de Greef Geldrop; 7. Dirk Reuling
Zwolle; 8. Roy Jans Belgie; 9. Mathijs
Wagenaar Epe; 10. Thomas Bontenackels
Duitsland; 11. Thijs Droogmans Roosteren; 12.
Michael Schweizer Duitsland; 13. Patrick Wingens Oss; 14. Aaron Brown Australie;
15. Leon Burger Amsterdam; 16. Barry Hulzebos Meppel; 17. Bouke
Kuiper Edam; 18. Matthias Bertling
Duitsland; 19. Tino Haakman Enkhuizen; 20. Remko
Kramer Braamt;
BRUNSSUM
.( 2010.06.20 )
Nieuwelingen: 1. Merijn
Korevaar Groot Ammers; 2. Nino
Honigh Egmond Binnen; 3. Niels Goeree Borger; 4. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
5. Etienne van Empel Tricht;
6. Randy Ophof Raalte; 7. Wouter Peters Heenvliet; 8. Stan Wijkel
Holsloot; 9. Davy Gunst Yerseke;
10. Rick Goeree Borger; 11. Paul Cremers Gukpen; 12. Robbie
van Bakel Deurne; 13. Remco Esselaar Stein; 14. Stef Mertens 15. Dick Janssen Velden; 16.
Danny Scherp Susteren; 17. Jasper de Laat
Moergestel; 18. Rick Hazelaar Achterveld; 19. Sander Schuurmans
Lierop; 20. Daan Bollen
BRUNSSUM.(2011.06.19)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs:
1. Michael Schweizer Duitsland; 2. Sebastian Forke
Duitsland; 3. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 4. Marco Minnaard Wemeldinge; 5. Benjamin Sydik
Wassenberg; 6. Bart van Haaren Amsterdam;7. Bram Imming
Egmond Binnen; 8. Melvin
Boskamp Leek; 9. Kim
Lachmann Duitsland; 10.
Guy Bogaarts Maastricht;
11. Ramon Windt Alkmaar; 12. Timothy Stevens Heers Bel; 13. Stefan Cohnen
Maastricht; 14. Sam Lennertz Duitsland; 15.
Roel Jetten Einighausen; 16. Jelle van der Marel
De Lier;17. Dirk Finders Duitsland; 18. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 19. Yannik
Vanbrabant Belgie; 20. Rutger Wouters Beringen;
Nieuwelingen: 1. Nino
Honigh Limmen;2. Remco Esselaar Stein; 3. Bas van der Kooij
Maassluis;4. Twan Middelburg De Lier; 5. Boy
Sanders Heerlen; 6. Levi Tindal Landsmeer; 7.
Thorsten Kuipers Dordrecht; 8. Sven Leenaers Belgie; 9. Paul Cremers Gulpen;10. Stan Bertram Simpelveld;
11. Lars Quaedvlieg Horn;
12. Youri van Iersel Berkel-Enschot;
13. Jordy Aarts Vlijmen; 14. Bjorn van der
Heijden Schaijk; 15. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 16. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 17.
Jasper van Dijk Mierlo; 18. Maarten Seefat Oirsbeek;19. Stan Huveners Bemelen; 20. Adriaan van Schilt Tholen;
BRUNSSUM.(2012.06.17)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Tom Vermeer Leusden; 2.
Darren Lapthorne Australie;
3. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 4. Malcolm
Rudolph Australie; 5.
Melvin Boskamp Leek; 6. Derk
Abel Beckeringh Amstelveen; 7. Adam Phelan Australie; 8. Remco
Broers Maartensdijk; 9. Stuart Shaw Australie; 10.
Michael Vingerling Rockanje; 11. Norris Lachlan 12. Marco Minnaard
Wemeldinge; 13. Michael Schweizer
Duitsland; 14. Luc Loozen Voerendaal;
15. Stefan Breemes Amsterdam; 16. Daan de
Groot Lelystad; 17. Mark Knoops Maastricht;
18. Ruud Kooijmans Eindhoven; 19. Erwin Broers Maartensdijk; 20.
Johan Wagenaar Epe;
Nieuwelingen: 1. Pascal Eenkhoorn
Genemuiden; 2. Milan Menten 3. Tim van der Poel Bergschenhoek; 4. Dries Vastmans
Neeroeteren (Bel); 5. Thomas de Geus Strijen; 6. Kevin Inkelaar
Spijkenisse; 7. Rogier Kalvenhaar Wierden; 8.
Maik van der Heijden Schaijk; 9. Mitchell
Cornelisse Amsterdam; 10. Thiebaut Panis Zepperen (Bel); 11.
Hendrik Swerten Belgie; 12.
Bob Olieslagers Rijen; 13. Seppe Jespers Retie; 14. Jorre Poets Lommel; 15. Jerom Verbraak Roosendaal; 16. Rick Emonds Lierop; 17. Bram Theunis
Lommel; 18. Stan Loozen
Mechelen;19. Danos Gerritsen Hoogerheide;
20. Thorsten Kuipers Dordrecht;
BRUNSSUM.(
2013.06.16 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;
2. Robert Reincke Hellevoetsluis; 3. Jelle
van der Marel De Lier; 4. Floris Goesinnen Maastricht; 5. Luc Loozen
Voerendaal; 6. Rob Tijdink
Nijmegen; 7. Michael Schweizer Duitsland; 8.
John de Schutter Geleen; 9. Matthias Bertling Duitsland; 10. Marcel Wouters Groesbeek;
11. Wout Franssen Belgie; 12. Tjarco Cuppens Landgraaf; 13. Wim Heyns Belgie; 14. Raymond
Werst Heerlen; 15. Laurent Puts Sweikhuizen; 16. Wayne Stijns Bunde; 17. Philip
Muller; 18. Thomas Koep Duitsland; 19. Luke Roberts Zuid-Afrika; 20. Ritchie
Motké Beek Lb;
Nieuwelingen: 1. Pascal Eenkhoorn
Genemuiden; 2. Mitch
Groot Bruns- sum; 3.
Bob Olieslagers Rijen; 4. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen;
5. Yannick Detant Purmerend; 6. Tim van
der Poel Bergschenhoek; 7. Gerben Thijssen 8.
Alex Mengoulas Almere; 9. Max Gulickx Eindhoven; 10. Dries Vastmans
Belgie; 11. Nick Verheyen
Meer; 12. Marijn Renders Nuenen; 13. Lorenzo Harbers Nijverdal; 14. Bryan Bouwmans
Gemert; 15. Maik van der Heijden Schaijk; 16. Dylan Bouwmans
Gemert; 17. Jesse Hanckmann
Urmond; 18. Nick van Helvoirt
Erp; 19. Daan Zebel Dordrecht; 20.
Dylan Drent Spaubeek;
BRUNSSUM
.( 2014.06.22 )
Elite/Beloften/Amateurs:1. Michael Schweizer Duitsland; 2. Marcel Meisen
Duitsland; 3. Stefan Cohnen Maastricht; 4. Christoph Schweizer Duitsland; 5.
Rudi van Houts Luyksgestel;
6. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 7. Diederik Deelen
Berkenwoude; 8. Benjamin Sydlik
Duitsland; 9. Dajo Sanders Heerlen; 10. Jaap Kooijman
Sittard; 11. Raymond Werst Heerlen; 12. Andreas Miessen Duitsland; 13. James Judd
Heerlen; 14. Remco Esselaar Stein; 15. Richard Jansen
Assendelft; 16. Martijn de Jong Woerden; 17. Stan Bertram Simpelveld;
18. Timon van Reek Voorhout; 19. David Vanhove Belgie; 20. Mark Sonneveld Waddinxveen;
Junioren:1. Sjoerd Bax Uppel; 2. Fabio Jakobsen Heukelum; 3. Jan Maas Huijbergen;
4. Jan Reynaerts Belgie; 5.
Nathan Vriens 6. Anthony Galinsky Belgie;
7. Leon Alberts Dalfsen; 8.
Flip Alkemade Noordwijk Zh; 9. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 10. Lars Akkermans Ossendrecht; 11. Erik
Boer Wolphaartsdijk; 12. Tim Janssen. Goes; 13. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 14.
Nick Verheyen Belgie; 15. Koen Pisters Sibbe-Yzeren;
16. Stijn Caluwe Belgie;
17. Dries Dops Belgie; 18.
Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 19. Wesley Peters Doenrade;
Nieuwelingen: 1. Dennis van der Horst
Hasselt; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Tom Peters
Thorn; 5. Rens Tulner
Lexmond; 6. Daan van Meeuwen Utrecht; 7. Nils Sinschek
Maastricht; 8. Thymen Arensman
Deil; 9. Lars Olde Meierink Overdinkel; 10. Stijn Daemen Landgraaf; 11. Jens Dekker Fluitenberg; 12. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 13.
Martijn Knoppert s-Gravenzande;
14. Jens Vanoverberghe Belgie;
15. Niels Gort Thorn; 16. Tim Naberman
Genemuiden; 17. Niels De Vriendt
Belgie; 18. Niels Fontijne
Krimpen aan den IJssel; 19. Victor Vandebosch Westmalle; 20. Jens van den Dool Hoogblokland;
BRUNSSUM
.( 2015.06.21 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wayne Stijns Bunde;
2. Jaap Kooijman Sittard; 3. Sven Noels Belgie; 4. Rudi van Houts Luyksgestel; 5. Rutger Wouters Belgie;
6. Benjamin Sydlik Duitsland; 7. Timon van Reek Voorhout; 8. Luc Loozen Voerendaal; 9. Zhihui Jiang China; 10. Milan Vader Sittard; 11. Jayden Copp 12. Rob van
Broekhoven Roosendaal; 13. Yannic Candel
Berg en Terblijt; 14. Ralf Ritzen Voerendaal; 15. Wiebe
Scholten Sittard; 16. John de Schutter Belgie; 17. Pekka Heijnen Bocholt; 18. Brend Muyrers Simpelveld;
19. Tim Janssen. Goes; 20. Leon Alberts Dalfsen;
Junioren: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Roel van der Stegen Sittard; 4.
Dylan Bouwmans Gemert; 5.
Nils Sinschek Maastricht; 6. Gerben Thijssen 7. Bryan
Bouwmans Gemert; 8. Paul Gruithuijzen Breugel; 9. Bram van
der Zwet Roelofarendsveen;
10. Dylan Drent Spaubeek; 11. Stefano
Museeuw Oostende; 12. Bas Sitters Zegge; 13. Art Bongers Venlo; 14. Anthony Galinsky
Belgie; 15. Heiko Homrighausen Duitsland; 16. Xavier
Poels Oeffelt; 17. Tayfun Memis Rotterdam; 18. Jan Coppens Belgie; 19. Niels Gort Thorn; 20. Kevin van Bennekom Culemborg;
Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Florian Vermeersch Belgie; 3. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Perry Frijters Sint Willebrord; 6. Tim Naberman Genemuiden; 7. Stijn Daemen
Landgraaf; 8. Danny van der Tuuk Assen; 9. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 10. Ruben
van der Pijl Amstelveen; 11. Toon Vandebosch Belgie; 12. Jeroen van Krimpen Utrecht; 13. Stijn Echelpoels Belgie; 14. Bart Artz Wintelre; 15. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 16. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 17. Bjarne Eussen 18. Melvin Lindelauf Gulpen; 19. Sven Hassert
Bocholtz; 20. Bram Pieters Oosterhout Nb;
BRUSSUM.( 2016.06.19
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbert
de Greef Geldrop; 2. Derk
Abel Beckeringh Amstelveen; 3. Bob Wubben De Lier; 4. Thijs van Beusichem
Zeewolde; 5. Yannick Janssen Beringe;
6. Rutger Wouters Belgie; 7. Kobus
Hereijgers Hedel; 8. Bas
Peters Heythuysen; 9. Benjamin Sydlik
Wassenberg; 10. Diederik Deelen Berkenwoude;
11. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 12. Sjors Dekker Andijk; 13. Jordi Sloof
Bodegraven; 14. Wayne Stijns
Bunde;15. Nick van Helvoirt
Erp; 16. Richard Jansen Assendelft; 17. Koen van Dijke
Baarle-Nassau; 18. Kelvin
van den Dool Hoogblokland; 19. Rick Smit Kampen; 20.
Max Hendrikx Hapert;
Junioren: 1. Jens van den Dool Hoogblokland;
2. Martijn Knoppert s-Gravenzande;
3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Stijn Daemen Landgraaf;
5. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 6. Xavier Poels Oeffelt;
7. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 8. Wim Wittenberg
Herveld; 9. Jelle Bootsveld Heino;
10. Sven Nijhuis Wilnis; 11. Niels Verbruggen Nuenen; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Jermo Hesselink Overdinkel; 14.
Freek van Rossem Megen; 15. Jasper Haest Roosendaal; 16. Stijn van der Wal Huizen; 17. Ivo Habets Sint Geertruid; 18. Raoul Suijkerbuijk Geleen; 19. Yves Stevens Valkenburg Lb;
20. Daan Drogtrop Den Dolder;
Nieuwelingen: 1. Adne
Koster Roden; 2. Bart Artz Wintelre;
3. Mees Hendrikx Valkenswaard; 4. Dylan Strik
Heerlen; 5. Sven Vijverberg Naaldwijk; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7.
Robbert Rasenberg Terheijden;
8. Jordan Habets Sint-Geertruid; 9. Mees Willemsen Elst.Ut;
10. Tomac Soenen Maasmechelen; 11. Martijn Räkers Bavel; 12. Ruben van der Pijl Amstelveen; 13. Ward de
Schepper Made; 14. Sven Hassert Bocholtz;
15. Niek van der Werf Hasselt; 16. Jeroen Killaars Beesel;
17. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Wouter
Zwaan Bodegraven; 19. Joris Haex Belgie;
20. Geert van Kappel Sleeuwijk;
BRUNSSUM.(
2018.06.24 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Remco Esselaar Stein; 2. Lars Akkermans
Ossendrecht; 3. Sjoerd Bax Almkerk;
4. Pim Erren Venlo; 5. Maxime Panis
Genk 6. Tom Vermeer Merksplas; 7. Jari
Snyers Lummen 8. Jens van
den Dool Hoogblokland; 9. Lars Quaedvlieg
Maastricht; 10. Rutger Wouters Koersel 11. Lorenzo Harbers Nijverdal; 12. Ivo Habets Sint-Geertruid; 13. Tim Groot Bovenkarspel;
14. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 15. Friso van Diemen
Amstelveen; 16. Teun Teulings Breugel;
17. Benjamin Sydlik Wassenberg; 18. Jeroen van
Krimpen Utrecht; 19. Dries van Bun 20. Mathijs Loman
Heerlen;
Junioren: 1. Jordan Habets Sint-Geertruid; 2. Luuk
van Gestel Moergestel; 3. Wouter Zwaan Bodegraven; 4. Callum
Ormiston Bijschrijver 5. Joris Haex
Meeuwen 6. Sven Hassert Bocholtz;
7. Arjan Boshoven Spijkenisse; 8. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
9. Tiago Da Silva Bijschrijver 10. Luuk Herben Gronsveld; 11. Cian Leveridge Bijschrijver 12. Jim Kes
Volendam; 13. Bart Artz Wintelre;
14. Xander van Dijk Roosendaal; 15. Heijme Breederveld Putmer; 16. Melvin Lindelauf Gulpen; 17. Rick
Wouters Bergeijk; 18. Bruno van Beek Egmond aan Zee; 19. Remon
Delnoije Mechelen; 20. Jelle Groot Bovenkarspel;
Nieuwelingen: 1. Jaap Roelen
Chaam; 2. Tim Neffgen Langerwehe 3. Lance Huenders
Almere; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Huub Artz Wintelre; 6. Mike Schuch Leek; 7. Niklas Marx Düren 8. Jochem Widdershoven
Brunssum; 9. Niels van der Gracht Annen; 10. Frans Ledoux Landgraaf; 11. Pieter Prosman
Zaltbommel; 12. Jens Bassa Noordeloos; 13. Daan Douven
Herten; 14. Tristan Kool Purmerend; 15. Kinley Bijl Valkenswaard; 16. Dann
Gobbels Kerkrade; 17. Daan Duchateau
18. Darren van Bekkum Maarn;
19. James Potter Soest; 20. Jordy Liebens Zutendaal