BORN.( 2000.09.04
)
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
John Troisfontaine Wijlre; 3. Niels Hamers Schijndel; 4. William
Berns Cuyk; 5. Roy Curvers Haelen; 6. Michel Stobbelaar Uden; 7.
Joep Aerts Eindhoven; 8. Ruud Aerts Riel; 9. Ron Paffen Milsbeek;
10. Berrie Thoolen Echt; 11. Antoine de Haan Groesbeek; 12.
Tim Heemskerk Brunssum;13. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 14. Maikel
Groffen Tilburg; 15. Remy Maes Amstenrade; 16. Roy Steuten Weert;
17. Maurice Engbersen Nederweert; 18. Marc Gerritsen Oirschot; 19.
Erik Willems 20. Ferdi van
Katwijk Oploo;
BORN.( 2001.09.03
).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jurgen
van Pelt Gerwen; 2. Ralf Hamers Schijndel;3. Niels Hamers Schijndel; 4.
Jeroen van de Weijer Oploo; 5. John Troisfontaine Wijlre;6. Marc van
Grinsven Deurne; 7. Patrick Harings Valkenburg a/d Geul;8. Michel
Stobbelaar Uden; 9. Marcel Boudewijns Gerwen;10. Roy Curvers Haelen; 11.
Frank Stijnen Weert; 12. Ferry van Heeswijk Schijndel;13. Marc Habets
Simpelveld; 14. Harry Riem Born; 15. Stefan Cohnen Selfkant (D);
16. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Aldo Klomp Apeldoorn;
18. Marc Gerritsen Oirschot; 19. Ferdi van Katwijk Oploo; 20.
Maurice Engbersen Nederweert;
BORN .( 2002.09.02
).
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2.
John Troisfontaine Wijlre; 3. Roy Curvers Haelen;4. Antoine de Haan
Groesbeek; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Niels Hamers Weert;
7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Francois Knarren Hoensbroek; 9.
Erik van den Eerenbeemt Asten; 10. Pieter Stijnen Stein; 11. Ralf
Hamers Schijndel; 12. Berrie Thoolen Echt; 13. Stefan Cohnen
Selfkant (D); 14. Aldo Klomp Stein; 15. Danny Sijen Maastricht;
16. Christian Stijnen Stein;17. Raymond Meijs Hulsberg; 18. Chris
Jansen Sittard;19. Maurice Engbersen Nederweert;
BORN. ( 2003.09.08
)
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. John
Troisfontaine Wijlre; 2. Maikel Paas Sittard; 3. Wouter Mol
Cadier en Keer; 4. Berrie Thoolen Echt; 5. Frank Kwanten Nuenen;
6. Aldo Klomp Stein; 7. Niels Hamers Weert; 8. Francois
Knarren Hoensbroek; 9. Stephan Lotz Stein; 10. Danny Sijen
Maastricht; 11. Odwin Bink Amsterdam; 12. Marc van Grinsven
Deurne; 13. Christian Stijnen Stein; 14. Marc Habets Simpelveld;
15. Harry Riem Born; 16. Maurice Engbersen Nederweert; 17.
Patrick Harings Valkenburg a/d Geul; 18. Richard van Hardeveld
Heelsum;19. Pascal Aandewiel Sittard; 20. Jeroen Hendriks Boxmeer;
BORN .( 2004.09.06
)
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Jurgen
van Pelt Gerwen; 2. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 3. Aldo
Klomp Stein;4. Roy Curvers Haelen; 5. Niels Hamers Weert; 6.
Maikel Paas Sittard; 7. Rik Kavsek Landgraaf; 8. Floris Goesinnen
Opperdoes;9. Bjorn Hoeben Stramproy; 10. Berrie Thoolen Echt; 11.
Herman Reessink Stokkum; 12. Jurgen Schepers België; 13. Ferdi
van Katwijk Oploo; 14. Bas Peeters Heel; 15. Tim Heemskerk
Brunssum; 16. Bas Robroek Heerlen; 17. Marc Habets Simpelveld;
18. Erik Heesen Wijnandsrade; 19. Arno van Zandbeek Riemst; 20.
Maurice Engbersen Nederweert;
Junioren; 1. Bob van Winden Leiden; 2. Glenn Fürst
Heerlen; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Michael Vanderaerden Belgie;
5. Ralph Bouwens Beek; 6. Wout Poels Blitterswijck; 7.
Micheal Beekelaar Brunssum; 8. Rick Craenen Nederweert; 9. Rik
Goofers Baarlo;10. Diego Gulpers Landgraaf; 11. Daan Boeijen Haarsteeg;
12. Pim de Beer Bakel; 13. Kristof Mellemans Wellen (B); 14.
Carlo Kempeneers België; 15. Mark Solberg Neerbeek; 16.
Thijs Droogmans Roosteren; 17. Patrick Vliegen Veldhoven; 18.
Stefan Doensen Nederweert; 19. Ralf Grommen België; 20.
Jeroen Dohmen Born;
BORN .( 2005.09.05
)
Elite/Belofte: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Maikel Paas Sittard; 3. Ferdi van Katwijk Wanroy;4. Niels Hamers
Schijndel; 5. Berrie Thoolen Echt; 6. Roy Curvers Haelen;7. Danny
Sijen Maastricht; 8. Marc van Grinsven Deurne;9. Pascal Aandewiel
Sittard; 10. Francois Knarren Hoensbroek;; 11. Thijs Braber
Nijmegen;12. Wouter Mol Cadier en Keer; 13. Nick Vermeulen Best;14.
Jacob van der Veen ‘s Gravenhage; 15. Alexander van Bavel Boxmeer;16.
Mark Solberg Neerbeek; 17. Camiel Denis Maastricht; 18. Tom
Vermeer Leusden;19. Jan Winkelmolen Ell; 20. Marc Habets Simpelveld;
Junioren: 1. Jan Pruijn Schijf; 2. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 3. Ralph Bouwens Beek;4. Pim de Beer Bakel; 5. Jeroen
Dohmen Born; 6. Raymond Werst Heerlen;7. Savié van Horik Lierop; 8.
Rick Craenen Nederweert; 9. Marco Brus Schijndel;10. Stefan Doensen
Nederweert; 11. Jeroen Dekkers Lierop;12. Kristof Melleman Belgie;13.
Jean Nijsten Maastricht; 14. Jan Coolen Geldrop;15. Patrick Vliegen
Veldhoven; 16. Patrick Hupkens Maastricht;17. Laurens Warson Belgie; 18.
Bart Senders Hapert; 19. Jon Thissen Roermond 20. Jarno Messing
Stein;
BORN.( 2006.09.04
)
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bjorn
Hoeben Ell; 2. Thomas Rabou Schijndel; 3. Rik Kavsek Landgraaf; 4. Ronald Roos
Hoogstraten; 5. Maikel Paas Sittard; 6. Aldo Klomp Stein; 7. Lionel Syne
Belgie; 8. Danny Sijen Maastricht; 9. Marc Habets Simpelveld; 10. Berrie Thoolen
Echt; 11. Niels Hamers Stramproy; 12. Tjarco Cuppens Landgraaf; 13. Robert
Sydlik Duitsland; 14. Roy Steuten Hunsel; 15. Franck Terwel Emmerich-Elten; 16.
Maurice Engbertsen Nederweert; 17. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 18. Tom
Marcelis Eindhoven; 19. Antoine de Haan Boxmeer; 20. Antoine de Haan Boxmeer;
BORN.( 2007.09.03
)
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bjorn
Hoeben Ell; 2. Michael Schweizer Duitsland; 3. Roy de Waal Westerhoven; 4. Enno
van Os Uden; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Pim de Beer Bakel; 7. Ferdi van
Katwijk Wanroy; 8. Maikel Paas Sittard; 9. Thijs Droogmans Roosteren; 10. Aldo
Klomp Beek Lb; 11. Stefan Cohnen Selfkant; 12. Rick Craenen Nederweert; 13.
Niels Hamers Stramproy; 14. Piotr Kornafel Duitsland; 15. Maurice Engbersen
Nederweert; 16. Jeroen Dohmen Born; 17. Berrie Thoolen Echt; 18. Edwin Arts
Overloon; 19. Giliam van den Thillart Nijmegen; 20. Marc Habets Simpelveld;
BORN .( 2008.09.08
)
Elite/Beloften: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Marco
Brus Schijndel; 3. Rik Kavsek Landgraaf; 4. Pim de Beer Bakel; 5. Marc van
Grinsven Deurne; 6. Tjarco Cuppens Landgraaf; 7. Roy de Waal Westerhoven; 8.
Jan Winkelmolen Ell; 9. Jan Bos. Nieuwehorne; 10. Thijs Poelstra Tubbergen; 12.
Rick Craenen Nederweert; 13. Maikel Paas Geleen; 14. Ritchie Motké Beek.Lb; 15.
Jochem van der Doelen Nuland;16. Luuk Metsemakers Neer; 17. Sonny Lardenoije
Maastricht;18. Mark Solberg Beek.Lb; 20. Aldo Klomp Beek.Lb;
BORN .( 2009.09.07
)
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Enno van
Os Uden; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Stefan Cohnen Selfkant; 4. Michael
Schweizer Duitsland; 5. Thomas Rabou Schijndel; 6. Tom Dumoulin Maastricht; 7.
Roy de Waal Westerhoven; 8. Benjamin Sydlik Duitsland; 9. Patrick Hupkens
Maastricht; 10. Dries Hollanders Belgie; 11. Luc Hagenaars Maastricht; 12.
Tjarco Cuppens Landgraaf; 13. Thomas op het Eynde Belgie; 14. Bob Martens Beek
Lb; 15. Robert Sydlik Duitsland; 16. Rik Kavsek Heerlen; 17. Jan Winkelmolen
Ell; 18. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 19. Makoto Shimada Japan; 20. Thijs
Droogmans Roosteren;
BORN .( 2010.09.06
)
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Ronald
Roos Hoogstraten (Bel); 2. Mitchell Boet Brecht; 3. Daan Meijers Tilburg; 4.
Luc Hagenaars Maastricht; 5. Sebastian Forke Duitsland; 6. Marco Brus
Schijndel; 7. Roy de Waal Westerhoven; 8. Rick Craenen Nederweert; 9. Yannick
Janssen Beringe; 10. Jochem van de Doelen Nuland; 11. Patrick de Laat Berlicum;
12. Melvin Bijnen Budel; 13. Bob Martens Beek.LB; 14. Aldo Klomp Beek.LB; 15.
Piotr Kornafel Duitsland; 16. Ferdi van Even Valkenburg Lb; 17. Michael
Schweizer Duitsland; 18. Ritchie Motké Beek.LB; 19. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 20. Raymond Werst Heerlen;
BORN.(2011.09.05 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Emmanuel
van Ruitenbeek Amstelveen;2. Thomas Rabou Loosbroek; 3. Tjarco Cuppens
Landgraaf; 4. Rik Kavsek Heerlen; 5. Gijs Brouwer Cadier en Keer; 6. Stefan
Joosten Maastricht; 7. Raymond Werst Heerlen; 8. Marco Brus Schijndel; 9.
Ronald Roos Hoogstraten Bel; 10. Roy de Waal Westerhoven; 11. Aldo Klomp Beek;
12. Rick Craenen Nederweert; 13. Dirk Finders Duitsland; 14. Ferdi van Katwijk
Overloon; 15. Mark Knoops Maastricht; 16. Roel Jetten Einighausen; 17. Thomas
Op 't Eynde Meeswijk; 18. Bob Martens Beek; 19. Pablo Schmeitz Sittard; 20.
Jochem van der Doelen Nuland;
BORN.(2012.09.03)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Marco
Brus Schijndel; 2. Tjarco Cuppens
Landgraaf; 3. Patrick Ruckert Lierop; 4. Thomas Rabou Loosbroek; 5. Ronald Roos Merksplas (Bel); 6. Danny
Sijen Maastricht; 7. Kieran Hambrook Nieuw-Zeeland; 8. Yannick Janssen Beringe;
9. Christopher Macic Nieuw-Zeeland; 10. Luc Loozen Voerendaal; 11. Stefan
Breemes Amsterdam; 12. Floris Goesinnen Opperdoes; 13. Kay Welten Moergestel;
14. Jaap Kooijman Sittard; 15. Bruce Rayer Venlo; 16. Tim Schmitz Geleen; 17.
Steven Lammertink Enter;18. Pieter Israel Kruiningen; 19. Robert Sydik
Duitsland; 20. Jeffrey Mellemans Wellen (Bel);
BORN.( 2013.09.02
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Benjamin
Sydlik Duitsland; 2. Rob Tijdink Nijmegen; 3. Dirk Finders Duitsland; 4. Julian
Hellmann 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Ritchie Motké Beek Lb; 7. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 8. Elmar Reinders Emmen; 9. Ronald Roos Merksplas(Belgie);
10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Ferdi van Katwijk Overloon; 12. Patrick
Bos Amstelveen; 13. Raymond Werst Heerlen; 14. Cor van Leeuwen Borger; 15.
Robbie van Bakel Deurne; 16. Sander Iwema Hooghalen; 17. Jaap Kooijman Sittard;
18. Tristan Timmermans Hardenberg; 19. Tim Schmitz Geleen; 20. Joey van Rhee
Nijverdal;