WIM HENDRIKS TROFEE .( 2007.04.28 )

Nieuwelingen: 1. Wouter Haan Bedum; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Erik Tol Boskoop; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Nick Vanderlijke Middelburg; 6. Wilco Kelderman Barneveld; 7. Moreno Hofland Roosendaal; 8. Jelle Lugten Gouda; 9. Thijs Roelen Chaam; 10. Kay Welten Moergestel; 11. Daniel Mrosek Duitsland; 12. Jasper Bovenhuis Staphorst; 13. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 14. Bram Berkhout Schipluiden; 15. Elmar Reinders Emmen; 16. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 17. Dylan van Baarle Zoetermeer; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Lars van der Haar Woudenberg; 20. Rudy Botter Slagharen;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2008.04.26 )

Nieuwelingen: 1. Daniel McLay Engeland; 2. Samuel Harrison 3. Jeroen Meijers Tilburg; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Bart Troost Zaandam; 6. Ben Dunn Engeland; 7. Twan Brusselman Helmond; 8. Rik Eertink Hellendoorn; 9. Dennis Heering Enter; 10. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 11. Bob van den Hengel Achterveld; 12. Kay Welten Moergestel; 13. Binne-Pier de Haan Oudega; 14. Robin Wennekes Dodewaard; 15. Marijn Thijs 16. Jaap Kooijman Sittard; 17. Mike Boer Rozenburg; 18. Danny van Poppel Moergestel; 19. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 20. Rudy Botter Slagharen;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2009.04.25 )

Nieuwelingen: 1. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 2. Danny van Poppel Moergestel; 3. Jeroen Meijers Tilburg; 4. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 5. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 6. Maarten van Trijp Essen; 7. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 8. Jordy GansemanŠ Belgie; 9. Martijn Tusveld Utrecht; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 12. Joost van der Burg Delfgauw; 13. Bram Sprangers Terheyden; 14. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 15. Tim Kerkhof Nistelrode; 16. Dylan Groenewegen Amsterdam; 17. Fausto Hofland Roosendaal; 18. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 19. Kevin Snijder Kollum; 20. Bob van den Hengel Achterveld;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2010.04.24 )

Nieuwelingen: 1. ---; 2. Martijn Budding Veenendaal; 3. Remco Esselaar Stein; 4. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 5. Sam Oomen Tilburg; 6. ---; 7. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 8. Koen Weijers Ede.Gld; 9. Andre Looij Wilnis; 10. Rick Goeree Borger; 11. ---; 12. Etienne van Empel Tricht; 13. ---;14. Davy Gunst Yerseke; 15. Thijs Leygraaff De Hoef;16. Niels Goeree Borger; 17. Eric Baumann Duitsland 18. Jasper Bugter Arnhem; 19. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 20. Robert Polak Prinsenbeek;

 

WIM HENDRIKS TROFEE ††.( 2011.04.23 )

Nieuwelingen: 1. Nino Honigh Egmond-Binnen; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4. Tao Geoghegan Hart 5. Jorrit Lind Twisk; 6. Jordy Keldermans Roosendaal; 7. Davy Gunst Yerseke; 8. Julien van den Brande Belgie; 9. Alexander Kuesters 10. Rick Goeree Borger; 11. Benjamin Zuidema Dokkum; 12. Yarwin van Straalen Den Helder; 13. Matthias Oseī Vertez Belgie; 14. Tom Schaft Dalerveen; 15. Eloy van Meirvenne Belgie; 16. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 17. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 18. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 19. Fabio Jakobsen Heukelum; 20. Lode Nuyts Belgie;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2012.04.28 )

Nieuwelingen: 1. Jarno Pap Heino; 2. James Shaw Engeland; 3. Joe Evans Engeland; 4. Flip Alkemade Noordwijk; 5. Alex Mengoulas Almere; 6. Janiek Zandvliet Langezwaag; 7. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 8. Bram Welten Moergestel; 9. Remy Nijdam Meppel; 10. Bob Olieslagers Rijen; 11. Feiko Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 12. Jurian Cuyvers Engeland; 13. Jim Lindenburg Wateringen; 14. Cedric Beullens Belgie; 15. Charlie Tanfield Engeland; 16. Milan Veltman Broek op Langedijk; 17. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 18. Martijn van Dam Heenvliet; 19. Kelvin Dekker Fluitenberg; 20. Jordi Talen Spijkenisse;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2013.04.27 )

Nieuwelingen: 1. Bram Welten Moergestel; 2. Anthon Charmig Denemarken; 3. Mikkel Honore Denemarken; 4. Yannick Detant Purmerend; 5. Jonas Castrique Belgie; 6. Simon Claeys Belgie; 7. Vincent Blancke Belgie; 8. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 9. Matthias de Boeck Belgie; 10. Noah van der Meer Naaldwijk; 11. Bob Olieslagers Rijen; 12. Janiek Zandvliet Langezwaag; 13. Dylan Drent Spaubeek; 14. Thomas Hoole Zuidland; 15. Martin Pluto Den Haag; 16. Tom Wijfje Ter Aar; 17. Kevin Inkelaar Spijkenisse; 18. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 19. Max Gulickx Eindhoven; 20. Jari de Clerq Belgie;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2014.04.26 )

Nieuwelingen: 1. Bram Oosterman Gieten; 2. Tristan Parotta Luxemburg; 3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 5. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Mario Poldervaart Zuidland; 7. Jordi Meeus Belgie; 8. Daan Zebel Dordrecht; 9. Tom Peters Thorn; 10. Jakob Egholm Denemarken; 11. Antonie van Noppen Ridderkerk; 12. Senne Deloof Belgie; 13. Koen van Helvoirt Erp; 14. Danilo Wattez Elim; 15. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 16. Quinten Lories Belgie; 17. Jesse de Rooij Hoorn; 18. Justin Kloese Emmen; 19. Coen Groot Papendrecht; 20. Adne van Diest Oude Wetering;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2015.04.25 )

Nieuwelingen: 1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Tom Peters Thorn; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. RaphaŽl Kockelmann Luxemburg; 7. Thymen Arensman Deil; 8. Joerik de Neve Belgie; 9. Luuk van Gestel Moergestel; 10. Timo de Jong Goes; 11. Thibault Plysier Belgie; 12. Davide Bomboi Belgie; 13. Jelle Bootsveld Heino; 14. Herman Brinkman Rotterdam; 15. Andreas Andersson Zweden; 16. Jarne van der Paar Belgie; 17. Mark Smit Wervershoof; 18. Bram Pieters Oosterhout Nb; 19. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 20. Arthur Dupon Belgie;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2016.04.23 )

Nieuwelingen: 1. Mick van Dijke Wissenkerke; 2. Tim van Dijke Wissenkerke; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Bas van Belle Zoetermeer; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 8. Edo Maas Rotterdam; 9. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Tim Marsman Hattem; 11. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 12. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 13. Nick Brabander Honselersdijk; 14. Bob Markus Hoofddorp; 15. Niels van Ekeren Rijswijk; 16. Hidde van Veenendaal Dongen; 17. Huub Deelstra Hoogeveen; 18. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 19. Olav Kooij Numansdorp; 20. Jenno Berckmoes Belgie;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2017.04.29 )

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Arno Waeyaert Belgie; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Ben Tulett Engeland; 6. Lars Boven Reutum; 7. Ward de Schepper Wagenberg; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Tom Lauryssen Belgie; 10. Daan Grosemans Belgie; 11. Simon Dehours Belgie; 12. Xander van Straten Sneek; 13. Thomas de Neve Belgie; 14. Brent Beeckman Belgie; 15. Senne van de Velde Belgie; 16. Jenno Berckmoes Belgie; 17. Huub Artz Wintelre; 18. Arjan Poleij Kruiningen; 19. Casper van Uden Schiedam; 20. Salvador Alvarado Rotterdam;

 

WIM HENDRIKS TROFEE .( 2018.04.28 )

Nieuwelingen: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Jente Klaver Kullomerzwaag; 3. Joris Buters Nootdorp; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Siebe Deweirdt Belgie; 6. Victor Trio 7. Pieter Prosman Zaltbommel; 8. Quinten Buijs De Lier; 9. Bjarne Hemme Erica; 10. Mark Groeneveld Enkhuizen; 11. Tim Hennekam Zundert; 12. Joppe Sterck Belgie; 13. Roan Konings Oudenbosch; 14. Tristan Geleijn Rijsenhout; 15. Tijn Louwerensen Schijndel; 16. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 17. Joppe de Heij Heteren; 18. Sven Mulder Raamsdonksveer; 19. Jonas Christiaens 20. Luuk Spijker Sleeuwijk;

Junior-Vrouwen: 1. Sylvie Swinkels Handel; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Mischa Bredewold Hoogland; 7. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 8. Britt Knaven Strijbeek; 9. Femke Gerritse Rosmalen; 10. Dorien Hoog Antink Ochten; 11. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 12. Emma Boogaard Zwaag; 13. Anne van Rooijen Driel; 14. ZoŽ Mulder Heinkenszand; 15. Elisa Sernť Breda; 16. Lisa Dorussen Beuningen; 17. Judith Stolze De Lier; 18. Lieke Van Weereld Papendrecht; 19. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 20. Sanne Jongenelen Steenbergen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Senne Knaven Strijbeek; 4. Maud Rijnbeek Limmen; 5. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 8. Maureen Arens Kruiningen; 9. Elise Uijen Herpen; 10. Fleur van der Peet Den Haag; 11. Nina Spapen Rijen; 12. Fien Masure Sint Maria Lierde 13. Scarlett Souren Meerssen; 14. Iris Verschuren Streefkerk; 15. Marit Wasmus Den Hoorn; 16. Sophia Zwaan Bodegraven; 17. Yuli van der Molen Krommenie; 18. Bente van den Nouweland Rijen; 19. Lieke Janssen Panningen; 20. Oriana Soerewijn Velserbroek;