VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2012.03.31 )
Elite/Beloften: 1. Pavel Brutt Rusland; 2. Simon Geschke Duitsland; 3. Daniel Schorn Oostenrijk; 4. Pieter
Serry Belgie; 5. Marc de Maar Lanaken;6. Rudiger Selig Duitsland;
7. Pim Ligthart Twisk; 8. Alexey Tsatevitch Rusland; 9. Sacha Modolo
Italie; 10. Rafai Chtioui Tunesie; 11. Reinier Honig Maastricht; 12. Mark
Christian Engeland; 13. Johan Coenen Belgie; 14. Leonardo Giordani Italie; 15.
Kenneth Van Bilsen Belgie; 16. Rory Sutherland Áustralie; 17. Christopher Jones
Amerika; 18. André Steensen Denemarken; 19. Yann Huguet Frankrijk; 20. Cesare
Benedetti Italie;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2013.03.30 )
Elite/Beloften: 1. Rudiger Selig Duitsland;
2. Sonny Colbrelli Italie; 3. Paul Martens Belgie; 4. Davide Rebellin
Italie; 5. Pim Ligthart Bergeijk; 6. Sander Armee Belgie; 7. Mike Terpstra
Assendelft; 8. Marc de Maar Lanaken; 9. Luc Hagenaars Maastricht; 10. Sébastien
Delfosse Belgie; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Steven Kruijswijk Nuenen;
13. Niels Wytinck Belgie; 14. Jan Barta Duitsland; 15.
Tobias Ludvigsson Denemarken; 16. Peter Schulting Emmeloord; 17. Bram Tankink
Rekem Bel; 18. Maurits Lammertink Enter; 19. Wilco Kelderman Barneveld; 20. Timofey
Kritskiy Rusland;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2014.04.05 )
Beroepsrenners: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Sonny Colbrelli
Italie; 3. Mauro Finetto Italie; 4. Daniele Colli Italie; 5. Magnus Cor Nielsen
Denemarken; 6. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 7. Alessandro Bazzana Italie; 8.
Kenny van Hummel Huissen; 9. Maciej Paterski Polen; 10. Koen
Bouwman Ulft; 11. Pieter Jacobs Belgie; 12. Nicola Boem Italie; 13. Sander
Cordeel Belgie; 14. Christoph Pfingsten Duitsland; 15.
Thomas Sprenger Belgie; 16. Tanner Putt Amerika; 17. Christian Mager Duitsland; 18. Niels Vandyck Belgie; 19. Jesper
Asselman Wateringen; 20. Gert-Jan Bosman Emmen;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2015.04.04 )
Elite/Beloften: 1. Stefan Kung Zwitserland; 2. Maciej Paterski
Polen; 3. Dylan Theuns Belgie; 4. Enrico Battaglin Italie; 5. Rasmus Guldhammer
Denemarken; 6. Sören Kragh Andersen Denemarken; 7. Amaël Moinard Frankrijk; 8.
Wilco Kelderman Veenendaal; 9. Damiano Cunego Italie; 10. Steven Kruijswijk Den
Bosch; 11. Francesco Gavazzi Italie; 12. Grega Bole Slowakij; 13. Maurits
Lammertink Losser; 14. Jasper Ockeloen Dordrecht; 15. Huub Duijn Geleen; 16.
Rick Zabel Duitsland; 17. Daniele Colli Italie; 18. Pieter Jacobs Belgie; 19.
Wouter Mol Alkmaar; 20. Gaetan Bille Belgie;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2016.04.02 )
Beroepsrenners: 1. Floris Gerts Voorschoten; 2. Sonny Colbrelli
Italie; 3. Philippe Gilbert Belgie; 4. Rick Zabel Duitsland; 5. Luri Filosi
Italie; 6. Huub Duijn Geleen; 7. Krister Hagen Noorwegen; 8. Olivier Pardini
Belgie; 9. Loic Vliegen Belgie; 10. Dylan Teuns Belgie; 11. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 12. Moreno Hofland Maarssen; 13. Gerry Druyts Belgie; 14. Michael
Reihs 15. Jeroen Meijers Alphen Nb; 16. Steele von Hoff Australie; 17. Elmar
Reinders Emmen; 18. Raphael Freienstein Duitsland; 19. Xandro Meurisse Belgie;
20. Michel Kreder Zevenhuizen Zh;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2017.04.01 )
Beroepsrenners: 1. Marco Canola Italie; 2. Xandro Meurisse Belgie;
3. Nick van der Lijke Rotterdam; 4. Antoine Warnier Belgie; 5. Paul Martens
Duitsland; 6. Jeroen Meijers Alphen Nb; 7. Dimitri Peyskens Belgie; 8. Jerome
Baugnies Belgie; 9. Loic Vliegen Belgie; 10. Rob Ruygh Rekem(Bel); 11. Iuri
Filosi Italie; 12. Jan Tratnik Slovenie; 13. Lorenzo Rota Italie; 14. Krister
Hagen Noorwegen; 15. Jasper de Laat Moergestel; 16. Joey Rosskopf Amerika; 17.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 18. Justin Jules Frankrijk; 19. Rasmus Guldhammer
Denemarken; 20. Chris-Anker Sorensen Denemarken;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Karol-Ann Canuel Canada; 2.
Riejanne Markus Zwarte Kat; 3. Lianne Lippert Duitsland; 4. Aafke Soet
Heerenveen; 5. Nicole Steigenga Exmorra; 6. Esther van Veen Uitgeest; 7. Ilona
Hoeksma Luxwoude; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Dani Christmas Engeland; 10. Jip
van den Bos Oostknollendam; 11. Julia Soek Den Ham; 12. Valentina Scandolara
Italie; 13. Sabrina Stultiens Meijel; 14. Henriëtta Colborne Engeland; 15.
Kirsten Peetoom Bunde; 16. Sari Saarelainen Finland; 17. Anna Kiesenhofer
Oostenrijk; 18. Nina Buysman Bovenkarspel; 19. Kylie Waterreus Ulestraten; 20.
Katarzyna Pawlowska Polen;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2018.03.31 )
Beroepsrenners: 1. TRATNIK Jan SLO 2. TIZZA Marco ITA 3. JANSSENS
Jimmy BEL 4. DEGAND Thomas BEL 5. DUNBAR Edward IRL 6. BAUGNIES Jérôme BEL 7.
WARNIER Antoine BEL 8. MEIJERS Jeroen NED 9. NÕMMELA Aksel EST 10. PACHER
Quentin FRA 11. BOIVIN Guillaume CAN 12. WARLOP Jordi BEL 13. TURGIS Tanguy FRA
14. KOCH Jonas GER 15. DE JONGE Maarten NED 16. COENEN Dennis BEL 17. BATTAGLIN
Enrico ITA 18. DERUETTE Thomas BEL 19. AASVOLD Kristian NOR
20. VAN GESTEL Dries BEL
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Belle de Gast Utrecht; 2. Jip van den Bos
Oost-Knollendam; 3. Roos Hoogeboom Zeist; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Skylar
SCHNEIDER 6. Kaat HANNES 7. Daniela GAß 8. Kathrin SCHWEINBERGER 9. Lara DEFOUR
10. Nicole Steigenga Exmorra; 11. Akvile Gedraityte Litouwen: 12. Mareille
Meijering Stadskanaal; 13. Špela KERN 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Stine
BORGLI 16. Liane LIPPERT 17. Christina PERCHTOLD 18. Bryony van Velzen Sittard;
19. Ilona Hoeksma Heerenveen; 20. Marlies van der Lugt Delft;
VOLTA LIMBURG CLASSIC
.( 2019.04.06 )
Beroepsrenners: 1. Patrick Müller Zwitserland; 2. Justin Jules
Frankrijk; 3. Ben Hermans Belgie; 4. Quentin Pacher Frankrijk; 5. Rasmus
Guldhammer Denemarken; 6. Ole Forfabg Noorwegen; 7. Lennert Teugels Belgie; 8.
Kevin Deltombe Belgie; 9. Mathijs Paasschens Heverlee; 10. Piotr Havik
Ammerstol; 11. Gianni Marchand Belgie; 12. Tom van Asbroeck Belgie; 13. Kamil
Malecki Polen; 14. Julien Mortier Belgie; 15. Alexander Kamp Denemarken; 16.
Eliot Lietaer Belgie; 17. Maurits Lammertink Reutum; 18. Oivind Lukkedal
Noorwegen; 19. Duijn Hubertus Martinus Cornelis NED19840901 20. Thomas Degand
Belgie;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 2. Franziska
Koch Duitsland; 3. Susanne Andersen Noorwegen 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5.
Kaat Hannes Belgie; 6. Eva Buurman Wervershoof; 7. Juliette Labous 8. Janneke
Ensing Gieten; 9. Pernille Mathiesen Denemarken; 10. Belle de Gast Utrecht; 11.
Pfeiffer Georgi Engeland; 12. Claire Faber 13. Lisa Robb 14. Skylar Schneider
Amerika; 15. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 16. Kirsten Peetoom Maastricht;
17. Eluse Fraser 18. Suzanne Verhoeven Belgie; 19. Susanne Meistrok Elshout;
20. Quinty Ton Geldermalsen;