STER VAN WALCHEREN.(2000.07.06 T/M
07.08)
Dames.01e rit: 1. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 2. Veronique
Belleter Belgie; 3. Hanka Kupfernagel Duitsland; 4.
Martine Bras Helmond; 5. Esther van der Helm Moordrecht; 6. Sonja van Kuik
Eindhoven; 7. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 8. Vanja Vonckx Belgie; 9. Wendy
Kramp Klaaswaal; 10. Kristy Miggels Belfeld; 11. Marit Kamp Pesse; 12. Daphne
Hoeve Tilburg; 13. Elly van Boxmeer Erp; 14. Marieke Verhoeven Erp; 15. Saskia
van Duuren Hardenberg; 16. Miranda Peeters Belgie; 17. Heidi van de Vijver
Belgie; 18. Sandra Rombouts Rijsbergen; 19. Cindy Bauwens Belgie; 20. Andrea
Bosman Rotterdam;
Dames.02e rit: 1. Sharon van Essen Veenendaal; 2. Vanja Vonckx
Belgie; 3. Sandra Missbach Duitsland; 4. Edith
Klep Steenbergen; 5. Ita Kryjanovskaia Rusland; 6. Wendy Kramp Klaaswaal; 7.
Sonja van Kuik Eindhoven; 8. Martine Bras Helmond; 9. Cindy Bauwens Belgie; 10.
Anouska van der Zee Rotterdam; 11. Godelieve Jansens Belgie; 12. Veronique
Belleter Belgie; 13. Elly van Boxmeer Erp; 14. Esther van der Helm Moordrecht;
15. Afke Sijm Wognum; 16. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 17. Heidi van de
Vijver Belgie; 18. Areke Hassink Zieuwent; 19. Daphne Hoeve Tilburg; 20. Rikke
Sandjoh-Olsen Denemarken;
Dames.03e rit: 1. Hanka Kupfernagel Duitsland;
2. Heidi van de Vijver Belgie; 3. Edith Klep Steenbergen; 4. Anouska van
der Zee Rotterdam; 5. Sandra Rombouts Rijsbergen; 6. Meike de Bruijn Amsterdam;
7. Sonja van Kuik Eindhoven; 8. Cindy Bauwens Belgie; 9. Kristy Miggels
Belfeld; 10. Baukje Doedee Driewegen; 11. Sandra Missbach Duitsland;
12. Vanja Vonckx Belgie; 13. Janny Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 14. Bea
Bleumink Zutphen; 15. Esther van der Helm Moordrecht; 16. Martine Bras Helmond;
17. Veronique Belleter Belgie; 18. Ita Kryjanovskaia Rusland; 19. Marlon
Beekman Nijverdal; 20. Miranda Peeters Belgie;
Dames.04e rit: 1. Esther van der Helm Moordrecht; 2. Cindy Bauwens
Belgie; 3. Sandra Missbach Duitsland; 4. Sandra
Rombouts Rijsbergen; 5. Areke Hassink Zieuwent; 6. Meike de Bruijn Amsterdam;
7. Sonja van Kuik Eindhoven; 8. Martine Bras Helmond; 9. Godelieve Jansens
Belgie; 10. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 11. Hanka Kupfernagel Duitsland; 12. Vanja Vonckx Belgie; 13. Janneke Vos
Kockengen; 14. Anouska van der Zee Rotterdam; 15. Edith Klep Steenbergen; 16.
Baukje Doedee Driewegen; 17. Sharon van Essen Veenendaal; 18. Veronique
Belleter Belgie; 19. Marieke Verhoeven Erp; 20. Joyce van den Nulft
Spijkenisse;
Dames.Eindklassement: 1. Hanka Kupfernagel Duitsland;
2. Edith Klep Steenbergen; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4. Anouska van
der Zee Rotterdam; 5. Cindy Bauwens Belgie; 6. Meike de Bruijn Amsterdam; 7.
Sonja van Kuik Eindhoven; 8. Sandra Missbach Duitsland;
9. Vanja Vonckx Belgie; 10. Esther van der Helm Moordrecht; 11. Baukje
Doedee Driewegen; 12. Martine Bras Helmond; 13. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken;
14. Sharon van Essen Veenendaal; 15. Areke Hassink Zieuwent; 16. Janneke Vos
Kockengen; 17. Godelieve Jansens Belgie; 18. Kristy Miggels Belfeld; 19.
Veronique Belleter Belgie; 20. Ita Kryjanovskaia Rusland;
STER VAN WALCHEREN.(2001.06.21 T/M
06.23)
Dames.01e rit: 1. Anouska van der Zee Rotterdam; 2. Fonny Wekema
Peize; 3. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 4. Yvonne Brunen Nunspeet; 5. Debby
Mansveld Gasselternijveen; 6. Christine Mos De Wijk; 7. Cindy Pietersen Belgie;
8. Andrea Bosman Schiedam; 9. Lada Kozlikova 10. Patricia Hermes Liempde; 11.
Angeliena Huis Halsteren; 12. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 13. Catharina
Mulders Rotterdam; 14. Bea Bleumink Zutphen; 15. Sandra Missbach Duitsland; 16. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 17.
Louise Bremer Steenwijk; 18. Melanie Mansveld Drouwen; 19. Daphny van den Brand
Zeeland; 20. Caroline Slikker Broek op Langedijk;
Dames.02e rit: 1. Sharon van Essen Veenendaal; 2. Andrea Bosman
Schiedam; 3. Debby Mansveld Gasselternijveen; 4. Sonja Pfister-v.Kuik
Eindhoven; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Yvonne Brunen Nunspeet; 7. Sabrina
Raaijmakers Eindhoven; 8. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga; 9. Daphne Hoeve
Tilburg; 10. Charlotte Hopkinson 11. Fonny Wekema Peize; 12. Bea Bleumink
Zutphen; 13. Angeliena Huis Halsteren; 14. Afke Sijm Wognum; 15. Caroline
Slikker Broek op Langedijk; 16. Lada Kozlikova 17. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela;
18. Melanie Mansveld Drouwen; 19. Joanne Cavill Engeland; 20. Anouska van der
Zee Rotterdam;
Dames.03e rit-A: 1. Lada Kozlikova 2. Veerle Ingels Belgie; 3.
Anouska van der Zee Rotterdam; 4. Baukje Doedee Driewegen; 5. Sonja
Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Fonny Wekema Peize; 7. Nele Van den Bossche
Belgie; 8. Andrea Bosman Schiedam; 9. Yvonne Brunen Nunspeet; 10. Debby
Mansveld Gasselternijveen; 11. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga; 12. Emma
James Áustralie; 13. Astrid van Tol Nieuwveen; 14. Charlotte Hopkinson 15.
Sandra Missbach Duitsland; 16. Kristy Miggels
Belfeld; 17. Vanessa Rochelle-Cheatley Frankrijk; 18. Sara Dean Nieuw-Zeeland;
19. Joanne Cavill Engeland; 20. Daniëlle Bekkering Den Ham;
Dames.03e rit-B: 1. Yvonne Brunen Nunspeet; 2. Vanessa Cheatly 3.
Esther van der Helm Moordrecht; 4. Christine Mos De Wijk; 5. Sonja
Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Bea Bleumink Zutphen; 7. Vanja Vonckx Belgie; 8.
Kristy Miggels Belfeld; 9. Patricia Hermes Liempde; 10. Joanne Cavill Engeland;
11. Daphne Hoeve Tilburg; 12. Veronique Belleter Belgie; 13. Cindy Pietersen
Belgie; 14. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 15. Caroline Slikker Broek op
Langedijk; 16. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga; 17. Astrid van Tol
Nieuwveen; 18. Melanie Mansveld Drouwen; 19. Sara Dean Nieuw-Zeeland; 20.
Angeliena Huis Halsteren;
Dames.Eindklassement: 1. Lada Kozlikova 2. Cindy Pietersen Belgie; 3.
Anouska van der Zee Rotterdam; 4. Baukje Doedee Driewegen; 5. Sonja
Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Fonny Wekema Peize; 7. Nele Van den Bossche
Belgie; 8. Andrea Bosman Schiedam; 9. Yvonne Brunen Nunspeet; 10. Debby
Mansveld Gasselternijveen; 11. Nele Van den Bossche Belgie; 12. Bertine
Spijkerman Sint-Nicolaasga; 13. Emma James Áustralie; 14. Astrid van Tol
Nieuwveen; 15. Vanessa Rochelle-Cheatley Frankrijk; 16. Sandra Missbach Duitsland; 17. Kristy Miggels Belfeld; 18. Sara Dean
Nieuw-Zeeland; 19. Joanne Cavill Engeland; 20. Daniëlle Bekkering Den Ham;
STER VAN WALCHEREN.(2002.06.20 T/M
06.22)
Dames.01e rit: 1. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 2.
Debby Mansveld Gasselternijveen; 3. Kate Bates Ouderkerk aan den Amstel; 4.
Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Esther van der
Helm Moordrecht; 7. Vera Koedooder Bovenkarspel; 8. Sabrina Raaijmakers
Eindhoven; 9. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 10. Lenie Dijkstra Joure; 11. Areke
Hassink Zieuwent; 12. Miranda Vierling Den Haag; 13. Katleen Vermeiren Belgie;
14. Vera Hohfeld Duitsland; 15. Nana Steenssens
Belgie; 16. Minke van Dongen Dongen; 17. Veronique Belleter Belgie; 18. Sandra
Misbach Greiz/Duitsland; 19. Sara Waller Engeland; 20. Jaccolien Wallaard
Noordeloos;
Dames.02e rit: 1. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 2.
Christine Mos De Wijk; 3. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga; 4. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 5. Miranda Vierling Den Haag; 6. Fonny Wekema Peize; 7. Areke
Hassink Zieuwent; 8. Vera Hohfeld Duitsland; 9.
Kate Bates Ouderkerk aan den Amstel; 10. Kristy Miggels Belfeld; 11. Nana
Steenssens Belgie; 12. Veronique Belleter Belgie; 13. Loes Gunnewijk Rekken;
14. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 15. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 16.
Angela Hillenga Finsterwolde; 17. Vanja Vonckx Heist-op-den-Berg(Belgie); 18.
Arenda Grimberg Almelo; 19. Loes Markerink Raalte; 20. Katleen Vermeiren
Belgie;
Dames.03e rit: 1. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 2.
Frances Newstead Engeland; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4. Loes Markerink
Raalte; 5. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 6. Baukje Doedee Driewegen; 7.
Anouska van der Zee Deurne; 8. Loes Gunnewijk Rekken; 9. Kate Bates Ouderkerk
aan den Amstel; 10. Madelaine Lindberg Zweden; 11. Vera Koedooder Bovenkarspel;
12. Daniëlle Bekkering Den Ham; 13. Kirsty-Nicole Robb Nieuw-Zeeland; 14.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 15. Arenda Grimberg Almelo; 16. Miranda Vierling
Den Haag; 17. Marjon Spijkerman Sint-Nicolaasga; 18. Marije Profijt Hoogeveen;
19. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 20. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga;
Dames.04e rit: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 3. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 4. Esther van der
Helm Moordrecht; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Bertine Spijkerman
Sint-Nicolaasga; 7. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8. Elsbeth Vink
Heeswijk-Dinther; 9. Debby Mansveld Gasselternijveen; 10. Sandra Rombouts
Rijsbergen; 11. Frances Newstead Engeland; 12. Angela Hillenga Finsterwolde;
13. Sissy van Alebeek Rotterdam; 14. Kate Bates Ouderkerk aan den Amstel; 15.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 16. Veronique Belleter Belgie; 17. Miranda
Vierling Den Haag; 18. Loes Markerink Raalte; 19. Nana Steenssens Belgie; 20.
Vera Hohfeld Duitsland;
Dames.Eindklassement: 1. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 2. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 3. Frances Newstead Engeland; 4. Sandra Rombouts
Rijsbergen; 5. Arenda Grimberg Almelo; 6. Bertine Spijkerman Sint-Nicolaasga;
7. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8. Debby Mansveld Gasselternijveen; 9.
Elsbeth Vink Heeswijk-Dinther; 10. Kate Bates Ouderkerk aan den Amstel; 11.
Loes Markerink Raalte; 12. Christine Mos De Wijk; 13. Josephine Groenveld
Oppenhuizen; 14. Baukje Doedee Driewegen; 15. Anouska van der Zee Deurne; 16.
Loes Gunnewijk Rekken; 17. Esther van der Helm Moordrecht; 18. Madelaine
Lindberg Zweden; 19. Daniëlle Bekkering Den Ham; 20. Suzanne de Goede
Zoeterwoude;
STER VAN WALCHEREN.(2003.06.19 T/M
06.21)
Dames.01e rit: 1. Mirjam Melchers Oisterwijk; 2. Leotien
Zijlaart-van Moorsel Rotterdam; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Debby
Mansveld Gasselternijveen; 5. Andrea Bosman Amstelveen; 6. Rachel Heal
Engeland; 7. Katherine Bates Áustralie; 8. Esther van der Helm Moordrecht; 9.
Christine Mos De Wijk; 10. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 11. Frances Newstead
Engeland; 12. Arenda Grimberg Almelo; 13. Loes Gunnewijk Rekken; 14. Suzanne de
Goede Zoeterwoude; 15. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 16. Bertine
Spijkerman Sint-Nicolaasga; 17. Janneke Vos Amsterdam; 18. Fonny Wekema Peize;
19. Corinne Hierckens Belgie; 20. Minke van Dongen Dongen;
Dames.02e rit: 1. Debby Mansveld Gasselternijveen; 2. Leotien
Zijlaart-van Moorsel Rotterdam; 3. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 4.
Areke Hassink Zieuwent; 5. Katleen Vermeiren Belgie; 6. Ine Wannijn Belgie; 7.
Janneke Vos Amsterdam; 8. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 9. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 10. Catharina Mulders Rotterdam; 11. Esther van der Helm
Moordrecht; 12. Josephine Groenveld Folsgare; 13. Frances Newstead Engeland;
14. Charlotte Becker Duitsland; 15. Mirella van
Melis Venhorst; 16. Loes Gunnewijk Rekken; 17. Christina Becker Duitsland; 18.
Mirjam Melchers Oisterwijk; 19. Emma Davies Engeland; 20. Adrie Visser
Wieringerwerf;
Dames.03e rit-A: 1. Kirsty Nicole Robb Nieuw-Zeeland; 2. Loes
Gunnewijk Rekken; 3. Mirjam Melchers Oisterwijk; 4. Frances Newstead Engeland;
5. Minke van Dongen Dongen; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Anouska van der
Zee Deurne; 8. Katherine Bates Áustralie; 9. Andrea Bosman Amstelveen; 10. Evy
Vandamme Belgie; 11. Debby Mansveld Gasselternijveen; 12. Rachel Heal Engeland;
13. Emma Davies Engeland; 14. Arenda Grimberg Almelo; 15. Sandra Rombouts
Rijsbergen; 16. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 17. Josephine Groenveld
Folsgare; 18. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 19. Ine Wannijn Belgie; 20.
Anneleen van Beek Apeldoorn;
Dames.03e rit-B: 1. Yvonne Brunen Nunspeet; 2. Christine Mos De
Wijk; 3. Debby Mansveld Gasselternijveen; 4. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 5.
Janneke Vos Amsterdam; 6. Esther van der Helm Moordrecht; 7. Bertine Spijkerman
Sint-Nicolaasga; 8. Vera Koedooder Bovenkarspel; 9. Sara Symington Engeland;
10. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 11. Charlotte Becker Duitsland;
12. Katherine Bates Áustralie; 13. Fonny Wekema Peize; 14. Jolanda van
Dongen-Cools Middelharnis; 15. Mirella van Melis Venhorst; 16. Eyelien,
Bekkering Den Ham; 17. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 18. Andrea Bosman
Amstelveen; 19. Arenda Grimberg Almelo; 20. Sara Waller Engeland;
Dames.Eindklassement: 1. Mirjam Melchers Oisterwijk; 2. Loes Gunnewijk
Rekken; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Frances Newstead Engeland; 5.
Katherine Bates Áustralie; 6. Debby Mansveld Gasselternijveen; 7. Andrea Bosman
Amstelveen; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Rachel Heal Engeland; 10. Christine
Mos De Wijk; 11. Esther van der Helm Moordrecht; 12. Kirsty Nicole Robb
Nieuw-Zeeland; 13. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 14. Minke van Dongen Dongen;
15. Evy Vandamme Belgie; 16. Emma Davies Engeland; 17. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 18. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 19. Josephine Groenveld
Folsgare; 20. Francis Linthorst Ooij;
STER VAN WALCHEREN.( 2004.06.17 T/M
06.19)
De Zeeuwse Lucht heeft kennelijk een goede invLoed op
Chantal Beltman (Vrienden van het Platteland), want na haar winst in de Omloop
van Borsele was ze nu ook de sterkste in de Ster van Walcheren. Moest ze in de
eerste Zeeuwse wedstrijd van de @Home Topcompetitie nog afrekenen met een sterk
Farm Frites blok, dit keer kwam het grootste gevaarvan ploeggenote Loes
Gunnewijk. Hoewel Angela Brodtka (eigenlijk FF maar nu rijdend voor Ahoy) de
openingsrit won, was het Beltman die - dankzij de
bonificatie- seconden - de leiding greep. In de door Debby Mansveld gewonnen
tweede etappe behield Beltman de leiding om vervolgens in de tijdrit door haar
eigen ploeggenote Loes Gunnewijk uit de gele leiderstrui gereden te worden.
Hoewel de twee kopvrouwen van Vrienden van het Platteland in tijd precies
gelijk stonden, liet de gewonnen tijdrit de weegschaal in het voordeel van de Gelderse doorslaan. Beltman pakte echter in de slotetappe
- hierbij overigens niet gehinderd door Gunnewijk - genoeg voorsprong om de
trui definitief over de schouders te mogen trekken. Gunnewijk werd tweede, Kate
Bates derde. De Vrienden van het Platteland namen hiermee opnieuw bezit van het
Zeeuwse platteland en Chantal Beltman nam de koppositie in de @Home
Topcompetitie over van Mirjam Melchers.Tekst: Piet Eversdijk
Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Angela Brodtka Duitsland; 2. Debby Mansveld Lovendegem; 3. Chantal
Beltman Amsterdam; 4. Loes Markerink Raalte; 5. Arenda Grimberg Almelo; 6.
Katleen Vermeiren Belgie; 7. Christine Mos De Wijk; 8. Adrie Visser
Wieringerwerf; 9. Esther van der Helm Moordrecht; 10. Jaccolien Wallaard
Noordeloos; 11. Lorna Webb Engeland; 12. Sandra Missbach Schiedam; 13. Bertine
Spijkerman Sint-Nicolaasga; 14. Veronique Belleter Belgie; 15. Nathalie van
Katwijk Oploo; 16. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 17. Mirella van Melis
Venhorst; 18. Sharon van Essen Veenendaal; 19. Monique Verstraten Roosendaal;
20. Daphne Hoeve Oisterwijk;
Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Debby Mansveld Lovendegem;
2. Chantal Beltman Amsterdam; 3. Kirsten Wild Almelo; 4. Arenda Grimberg
Almelo; 5. Evy Van Damme Belgie; 6. Loes Markerink Raalte; 7. Esther van der
Helm Moordrecht; 8. Nathalie van Katwijk Oploo; 9. Angela Brodtka Duitsland; 10. Katherine Bates Áustralie; 11.
Jaccolien Wallaard Noordeloos; 12. Katleen Vermeiren Belgie; 13. Veronique
Belleter Belgie; 14. Ine Wannijn Belgie; 15. Lien Verhaeghe Belgie; 16. Andrea
Bosman Amstelveen; 17. Liesbeth de Vocht Belgie; 18. Debby van den Berg Cuyk;
19. Virginie Moinard Italie; 20. Janneke Vos Amsterdam;
Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit-A: 1. Loes Gunnewijk Rekken; 2.
Katherine Bates Áustralie; 3. Chantal Beltman Amsterdam; 4. Wendy Houvenaghel
Engeland; 5. Kirsten Wild Almelo; 6. Andrea Bosman Amstelveen; 7. Ine Wannijn
Belgie; 8. Emma James Áustralie; 9. Loes Markerink Raalte; 10. Minke van Dongen
Dongen; 11. Sissy van Alebeek Schijndel; 12. Sandra Rombouts Rijsbergen; 13.
Daniëlle Bekkering Den Ham; 14. Sara Peeters Belgie; 15. Debby Mansveld
Lovendegem; 16. Vera Koedooder Bovenkarspel; 17. Angela Hillenga Finsterwolde;
18. Adrie Visser Wieringerwerf; 19. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 20. Evy Van
Damme Belgie;
Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit-B: 1. Debby Mansveld Lovendegem;
2. Angela Brodtka Duitsland; 3. Christine Mos De
Wijk; 4. Chantal Beltman Amsterdam; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Loes
Gunnewijk Rekken; 7. Kirsten Wild Almelo; 8. Loes Markerink Raalte; 9. Adrie
Visser Wieringerwerf; 10. Katherine Bates Áustralie; 11. Angela Hillenga
Finsterwolde; 12. Corrien van Haastert Moerkapelle; 13. Renate Groenewold
Dalen; 14. Andrea Bosman Amstelveen; 15. Esther van der Helm Moordrecht; 16.
Veronique Belleter Belgie; 17. Mirella van Melis Venhorst; 18. Evy Van Damme
Belgie; 19. Lien Verhaeghe Belgie; 20. Sandra 't Hart
Heerenveen;
Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Chantal
Beltman Amsterdam;2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Katherine Bates Áustralie; 4.
Kirsten Wild Almelo; 5. Debby Mansveld Lovendegem; 6. Andrea Bosman Amstelveen;
7. Loes Markerink Raalte; 8. Angela Brodtka Duitsland; 9.
Adrie Visser Wieringerwerf; 10. Angela Hillenga Finsterwolde; 11. Renate
Groenewold Dalen; 12. Esther van der Helm Moordrecht; 13. Corrien van Haastert
Moerkapelle; 14. Christine Mos De Wijk; 15. Ine Wannijn Belgie; 16. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 17. Minke van Dongen Dongen; 18. Sissy van Alebeek
Schijndel; 19. Sandra Rombouts Rijsbergen; 20. Daniëlle Bekkering Den Ham;