ZLM TOER.2011.( 2011.06.15 T/M 06.19)
Beroepsrenners Proloog: 1. Patrick Gretsch Duitsland; 2. Alex
Rasmussen Denemarken; 3. Alex Dowsett Engeland; 4. Sebastian Langeveld Lisse;
5. Niki Terpstra Assendelft; 6. Sander Oostlander Heerjansdam; 7. Tyler Farrar
Amerika; 8. Michael Matthews Áustralie; 9. Anthony Roux Frankrijk; 10. Jens
Mouris Haarlem; 11. Lars Ytting Bak Denemarken; 12. Davide Appollonio Italie;
13. Doninique Cornu Belgie; 14. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 15. Bram
Tankink Lanaken; 16. Michael Morkov Denemarken; 17. Philippe Gilbert Belgie;
18. Roger Kluge Duitsland; 19. Brett Lancaster Áustralie; 20. Jos van
Emden Veldwezelt;
Beroepsrenners.01e rit: 1. Tyler Farrar Amerika; 2. Romain Feillu
Frankrijk; 3. Adam Blyth Engeland; 4. Mark Renshaw Áustralie; 5. Kenny van
Hummel Huissen; 6. Davide Appollonio Italie; 7. Giacomo Nizzolo Italie; 8. Theo
Bos Hierden; 9. Michaël Van Staeyen Belgie; 10. Yauheni Hutarovich Bulgarije; 11.
Michael Matthews Áustralie; 12. Frederique Robert Belgie; 13. Yoeri Havik
Assendelft; 14. Klaas Lodewijck Belgie; 15. Kris Boeckmans Belgie; 16. Remco te
Brake Rhenen; 17. Eric Baumann Duitsland; 18. Joost van Leijen
Maastricht; 19. Christoph Pfingsten Duitsland; 20. Kurt Hovelijnck
Belgie;
Beroepsrenners.02e rit: 1. Juan José Haedo Argentinie; 2. Giacomo Nizzolo
Italie; 3. Anthony Roux Frankrijk; 4. Michael Matthews Áustralie; 5. Davide
Appollonio Italie; 6. Leigh Howard Áustralie; 7. Kurt Hovelijnck Belgie; 8.
Kenny De Haes Belgie; 9. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 10. Romain Feillu
Frankrijk; 11. Roy Curvers Roggel; 12. Gianni Meersman Belgie; 13. Yoann
Offredo Frankrijk; 14. Andreas Schillinger Duitsland; 15. Philippe
Gilbert Belgie; 16. Bram Tankink Lanaken; 17. Niki Terpstra Assendelft; 18.
Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 19. Roger Kluge Duitsland; 20.
Dirk Bellemakers Luijksgestel;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Niki Terpstra
Assendelft; 3. Ramunas Navardauskas Litouwen; 4. Joost van Leijen Maastricht;
5. David Tanner Áustralie; 6. Matti Helminen Finland; 7. Johnny Hoogerland
Yerseke; 8. Davide Appollonio Italie; 9. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs;
10. Alex Dowsett Engeland; 11. Johan Coenen Belgie; 12. Lars Ytting Bak
Denemarken; 13. Roy Curvers Roggel; 14. Dimitri Claeys Belgie; 15. Laurens De
Vreese Belgie; 16. Koen de Kort Liempde; 17. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 18.
Dirk Bellemakers Luijksgestel; 19. Gianni Meersman Belgie; 20. Jelle Wallays
Belgie;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Leigh Howard Áustralie; 2. Lucas Sebastian Haedo
Argentinie; 3. Tyler Farrar Amerika; 4. Davide Appollonio Italie; 5. Adam Blyth
Engeland; 6. Gianni Meersman Belgie; 7. Romain Feillu Frankrijk; 8. Michaël Van
Staeyen Belgie; 9. Kurt Hovelijnck Belgie; 10. Timon Seubert Duitsland;
11. Guillaume Van Keirsbulck Belgie; 12. Johim Ariesen Rhenen; 13. Yoann
Offredo Frankrijk; 14. Pim de Beer Bakel; 15. Kevin Hulsmans Belgie; 16. Roger
Kluge Duitsland; 17. Gorik Gardeyn Belgie; 18. Laurens De Vreese Belgie;
19. Dirk Bellemakers Luijksgestel; 20. Cédric Pineau Frankrijk;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Niki Terpstra
Assendelft; 3. Ramunas Navardauskas Litouwen; 4. Joost van Leijen Maastricht;
5. David Tanner Áustralie; 6. Alex Dowsett Engeland; 7. Davide Appollonio
Italie; 8. Lars Ytting Bak Denemarken; 9. Dennis van Winden Berkel en
Rodenrijs; 10. Gianni Meersman Belgie; 11. Dirk Bellemakers Luijksgestel; 12.
Jelle Wallays Belgie; 13. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 14. Koen de Kort
Liempde; 15. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Johan Van Summeren Belgie; 17.
Klaas Lodewijck Belgie; 18. Nikolas Maes Belgie; 19. Björn Leukemans Belgie;
20. Laurens De Vreese Belgie;
STER ZLM TOER.(2012.06.14 T/M 06.17)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland; 2. Mark Renshaw
Áustralie; 3. Mark Cavendish Engeland; 4. Kenny van Hummel Driel; 5. Giacomo
Nizzolo Italie; 6. André Greipel Duitsland; 7. Kevin Peeters Belgie; 8.
Takashi Miyazawa Japan; 9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10. Stefan van Dijk
Honselersdijk; 11. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 12. Raymond Kreder Zevenhuizen
Zh; 13. Dylan Groenewegen Amsterdam; 14. Michaël Van Staeyen Belgie; 15. Graeme
Brown Áustralie; 16. Sven Vandousselaere Belgie; 17. Tom van Asbroeck Belgie;
18. Tim Merlier Belgie; 19. Matt Brammeier Ierland; 20. Iljo Keisse Belgie;
Beroepsrenners.02e rit: 1. André Greipel Duitsland; 2. Mark Cavendish
Engeland; 3. Mark Renshaw Áustralie; 4. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 5. Kenny
van Hummel Driel; 6. Marcel Kittel Duitsland; 7. Alexey Tsatevitch
Rusland; 8. Giacomo Nizzolo Italie; 9. Sven Vandousselaere Belgie; 10. Juan Antonio
Flecha Giannoni Spanje; 11. Michaël Van Staeyen Belgie; 12. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 13. Jonathan Cantwell Áustralie; 14. Nikolay Trusov Rusland;
15. Jim Aernouts Belgie; 16. Rudiger Selig Duitsland; 17. Björn Leukemans
Belgie; 18. Ian Stannard Engeland; 19. Jelle Wallays Belgie; 20. Michel Kreder
Zevenhuizen Zh;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Mark Cavendish Engeland;
3. Juan Antonio Flecha Giannoni Spanje; 4. Koen de Kort Liempde; 5. Giacomo
Nizzolo Italie; 6. Maxime Vantomme Belgie; 7. Dennis van Winden Berkel en
Rodenrijs; 8. Jurgen Roelandts Belgie; 9. Lars Ytting Bak Denemarken; 10.
Laurens De Vreese Belgie; 11. Tom Dumoulin Maastricht; 12. Nikolay Trusov
Rusland; 13. Tiago Machado Portugal; 14. Sven Vandousselaere Belgie; 15. Adam
Hansen Áustralie; 16. Nikolas Maes Belgie; 17. Jelle Wallays Belgie; 18.
Leopold Konig Czechie; 19. Pim Ligthart Twisk; 20. Jonathan Cantwell Áustralie;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland; 2. Mark Renshaw
Áustralie; 3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 5.
Alexander Porsev Rusland; 6. Kenny van Hummel Driel; 7. Michaël Van Staeyen
Belgie; 8. Rudiger Selig Duitsland; 9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10.
Lars Boom Vlijmen; 11. Nikolay Trusov Rusland; 12. Jonathan Cantwell Áustralie;
13. Kevin Peeters Belgie; 14. Andrew Fenn Engeland; 15. Giacomo Nizzolo Italie;
16. Mark Cavendish Engeland; 17. Kurt Hovelynck Belgie; 18. Geert van der
Weijst Reusel; 19. Guillaume Van Keirsbulck Belgie; 20. Sven Vandousselaere Belgie;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Mark Cavendish Engeland; 2. Lars Boom Vlijmen;
3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Juan Antonio Flecha Giannoni Spanje; 5. Giacomo
Nizzolo Italie; 6. Nikolay Trusov Rusland; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Maxime
Vantomme Belgie; 9. Sven Vandousselaere Belgie; 10. Lars Ytting Bak Denemarken;
11. Tom Dumoulin Maastricht; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Jonathan Cantwell
Áustralie; 14. Kasper Klostergaard Larsen Denemarken; 15. Marcel Wyss
Zwitserland; 16. Björn Leukemans Belgie; 17. Dennis van Winden Berkel en
Rodenrijs; 18. Nikolas Maes Belgie; 19. Pim Ligthart Twisk; 20. Ian Stannard
Engeland;
STER ZLM TOUR.(2013.06.12 T/M 06.16)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Robert Wagner Duitsland; 2. Lars Boom
Vlijmen; 3. Tobias Ludvigsson Zweden; 4. Marcel Kittel Duitsland; 5.
Andrew Fenn Engeland; 6. Dries Devenyns Belgie; 7. Alexander Serov Rusland; 8.
Michal Golas Polen; 9. Markus Eichler Duitsland; 10. Andre Greipel
Duitsland; 11. Marcel Sieberg Duitsland; 12. Albert Timmer
Hardenberg; 13. Sébastien Rosseler Belgie; 14. Mark Cavendish Engeland; 15.
Nikolay Trusov Rusland; 16. Stijn Steels Belgie; 17. Arno van der Zwet
Zoetermeer; 18. Michel Kreder Zevenhuizen; 19. Rory Sutherland Áustralie; 20.
Mateusz Taciak Polen;
Beroepsrenners.02e rit: 1. Theo Bos Harderwijk; 2. Andre Greipel
Duitsland; 3. Mark Cavendish Engeland; 4. Blaz Jarc Slowakije; 5. Marcel
Kittel Duitsland; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen; 7. Greg Henderdson
Nieuw-Zeeland; 8. Danilo Wyss Zwitserland; 9. Tom Veelers Oldenzaal; 10. Jetse
Bol Avenhorn; 11. Jurgen Roelandts Belgie; 12. Maurits Lammertink Enter; 13.
Lars Boom Vlijmen; 14. Steele Von Hoff Áustralie; 15. Robert Wagner
Duitsland; 16. Michal Golas Polen; 17. Andrew Fenn Engeland; 18. Thomas
Dekker Lanaken; 19. Marcel Sieberg Duitsland; 20. Pieter Vanspeybrouck
Belgie;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland; 2. Andre Greipel
Duitsland; 3. Mark Cavendish Engeland; 4. Theo Bos Harderwijk; 5. Kenny
van Hummel Huissen; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Raymond Kreder Zevenhuizen; 8. Tom
van Asbroeck Belgie; 9. Steele Von Hoff Áustralie; 10. Michaël Van Staeyen
Belgie; 11. Baptiste Planckaert Belgie; 12. Nikolay Trusov Rusland; 13. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 14. Gert Steegmans Belgie; 15. Viktor Manakov Rusland;
16. Robin Chaigneau Zaltbommel; 17. Johim Ariesen Rhenen; 18. Jonas Aaen
Jörgensen Denemarken; 19. Matteo Trentin Italie; 20. Michal Golas Polen;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Davide Rebellin Italie; 3.
Maurits Lammertink Enter; 4. Roman Maikin Rusland; 5. Michal Golas Polen; 6.
Andre Greipel Duitsland; 7. Maxime Vantomme Belgie; 8. Mark Cavendish
Engeland; 9. Danilo Wyss Zwitserland; 10. Thomas Dekker Lanaken; 11. Pieter
Jacobs Belgie; 12. Jurgen Roelandts Belgie; 13. Rory Sutherland Áustralie; 14.
Scott Thwaites Engeland; 15. Luka Mezgec Slowakije; 16. Marcel Sieberg
Duitsland; 17. Tom Vermeer Leusden; 18. Arno van der Zwet Zoetermeer; 19.
Tom van Asbroeck Belgie; 20. Christoph Pfingsten Duitsland;
Beroepsrenners.05e rit: 1. Pim Ligthart Bergeijk; 2. Sven Vandousselaere
Belgie; 3. Brian van Goethem Sluiskil; 4. Arno van der Zwet Zoetermeer; 5.
Andre Greipel Duitsland; 6. Kenny van Hummel Huissen; 7. Marcel Kittel
Duitsland; 8. Mark Cavendish Engeland; 9. Viktor Manakov Rusland; 10.
Yves Lampaert Belgie; 11. Michaël Van Staeyen Belgie; 12. Matteo Trentin
Italie; 13. Adam Blythe Engeland; 14. Baptiste Planckaert Belgie; 15. Tom van
Asbroeck Belgie; 16. Jurgen Roelandts Belgie; 17. Dylan Groenewegen Amsterdam;
18. Remco te Brake Rhenen; 19. Blaz Jarc Slowakije; 20. Raymond Kreder
Zevenhuizen;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Andre Greipel
Duitsland; 3. Mark Cavendish Engeland; 4. Michal Golas Polen; 5. Maurits
Lammertink Enter; 6. Marcel Kittel Duitsland; 7. Marcel Sieberg
Duitsland; 8. Thomas Dekker Lanaken; 9. Jurgen Roelandts Belgie; 10.
Danilo Wyss Zwitserland; 11. Jetse Bol Avenhorn; 12. Pieter Vanspeybrouck
Belgie; 13. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 14. Luka Mezgec Slowakije; 15.
Raymond Kreder Zevenhuizen; 16. Bert De Backer Belgie; 17. Dries Hollanders
Belgie; 18. Christoph Pfingsten Duitsland; 19. Roy Curvers Roggel; 20.
Davide Rebellin Italie;
STER ZLM TOER.(2014.06.18 T/M 06.22)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 3. Albert Timmer Hardenberg; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Marcel
Kittel Duitsland; 6. Brian van Goethem Sluiskil; 7. Gianni Meersman
Belgie; 8. Jos van Emden Veldwezelt; 9. Rick Flens Zaandam; 10. Tim Wellens
Belgie; 11. Thomas Dekker Lommel; 12. Christoph Pfingsten Duitsland; 13.
Robert Wagner Duitsland; 14. Tyler Farrar Amerika; 15. Maarten Tjallingii
Arnhem; 16. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 17. Greg Henderson Nieuw-Zeeland;
18. Paul Martens Duitsland; 19. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 20. Julien
Vermote Belgie;
Beroepsrenners.02e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland; 2. Tyler Farrar
Amerika; 3. Gianni Meersman Belgie; 4. Roy Jans Belgie; 5. Tim Merlier Belgie;
6. Michaël Van Staeyen Belgie; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8. Johim Ariesen
Rhenen; 9. Jens Debusschere Belgie; 10. Gianni Vermeersch Belgie; 11. Yves
Lampaert Belgie; 12. Tim Wellens Belgie; 13. Theo Bos Harderwijk; 14. Andrew
Fenn Engeland; 15. Jim Aernouts Belgie; 16. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 17.
Philippe Gilbert Belgie; 18. Sjoerd van Ginneken Heerle; 19. Kenny van Hummel
Huissen; 20. Tom Vermeer Leusden;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 2. Tyler Farrar
Amerika; 3. André Greipel Duitsland; 4. Michaël Van Staeyen Belgie; 5.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Paul Martens Duitsland; 7. Kenny van
Hummel Huissen; 8. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Roy Jans Belgie; 10. Wesley
Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Tim Merlier Belgie; 12. Philippe Gilbert Belgie; 13.
Gianni Vermeersch Belgie; 14. Gianni Meersman Belgie; 15. Johim Ariesen Rhenen;
16. Jesper Asselman Wateringen; 17. Omar Bertazzo Italie; 18. Tom Veelers
Oldenzaal; 19. Corne van Kessel Herenthals (Bel); 20. Steele Von Hoff
Áustralie;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Tim Wellens Belgie;
3. Paul Martens Duitsland; 4. Gianni Meersman Belgie; 5. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 6. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 7. Maurits Lammertink
Kaatsheuvel; 8. Gianni Vermeersch Belgie; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10.
Roy Curvers Roggel; 11. Zico Waeytens Belgie; 12. Albert Timmer Hardenberg; 13.
Tijmen Eising Emmen; 14. Thomas Dekker Lommel; 15. Wout van Aert Belgie; 16.
Björm Leukemans Belgie; 17. Jos van Emden Veldwezelt; 18. Jan Ghyselinck
Belgie; 19. Bert-Jan Lindeman Assen; 20. Rob Ruijgh Rekem Bel;
Beroepsrenners.05e rit: 1. André Greipel Duitsland; 2. Tyler Farrar
Amerika; 3. Robert Wagner Duitsland; 4. Michaël Van Staeyen Belgie; 5.
Roy Jans Belgie; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Kenny van Hummel Huissen;
8. Gianni Meersman Belgie; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 11. Paul Martens Duitsland; 12. Philippe Gilbert Belgie;
13. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 14. Kevin Peeters Belgie; 15. Jim Aernouts
Belgie; 16. Wout van Aert Belgie; 17. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 18. Jan
Salomein Belgie; 19. Tijmen Eising Emmen; 20. Sjoerd van Ginneken Heerle;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Tim Wellens Belgie;
3. Gianni Meersman Belgie; 4. Paul Martens Duitsland; 5. Thomas Dekker
Lommel; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Albert Timmer Hardenberg; 8. Wout
van Aert Belgie; 9. Jos van Emden Veldwezelt; 10. Tyler Farrar Amerika; 11.
Tijmen Eising Emmen; 12. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 13. Jean-Pierre
Drucker Luxemburg; 14. Zico Waeytens Belgie; 15. Christoph Pfingsten
Duitsland; 16. Brian van Goethem Sluiskil; 17. Jesper Asselman
Wateringen; 18. Gianni Vermeersch Belgie; 19. Rob Ruijgh Rekem Bel; 20. Mike
Teunissen Ysselsteyn LB;
STER ZLM TOER.( 2015.06.17 T/M 06.21)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Roger Kluge Duitsland; 2. Martijn Keizer
Muntendam; 3. Victor Campenaerts Belgie; 4. Sean De Bie Belgie; 5. Danny van
Poppel Poppel (Bel); 6. Yves Lampaert Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland;
8. Lukasz Wisniowski Polen; 9. Marco Coledan Italie; 10. André Greipel
Duitsland; 11. Maarten Tjallingii Arnhem; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Marcel
Kittel Duitsland; 14. Zakkari Dempster Australie; 15. Marcel Sieberg Duitsland;
16. Robert Wagner Duitsland; 17. Brian van Goethem Sluiskil; 18. Ramon
Sinkeldam Assendelft; 19. Jens Debusschere Belgie; 20. Heinrich Haussler
Australie;
Beroepsrenners.02e rit: 1. André Greipel Duitsland; 2. Edward Theuns
Belgie; 3. Danny van Poppel Poppel (Bel); 4. Michael Van Staeyen Belgie; 5.
Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 7. Moreno Hofland
Roosendaal; 8. Yves Lampaert Belgie; 9. Zakkari Dempster Australie; 10. Greg
Henderson Nieuw-Zeeland; 11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 13. Michael Schwarzmann Duitsland; 14. Kenneth Van Bilsen
Belgie; 15. Zico Waeytens Belgie; 16. Marco Zanotti Heerlen; 17. Tim Declercq
Belgie; 18. Maarten Tjallingii Arnhem; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Wouter
Mol Alkmaar;
Beroepsrenners.03e rit: 1. André Greipel Duitsland; 2. Moreno Hofland
Roosendaal; 3. Edward Theuns Belgie; 4. Yves Lampaert Belgie; 5. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 6. Michael Van Staeyen Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland;
8. Kenneth Van Bilsen Belgie; 9. Ramon Sinkeldam Assendelft; 10. Scott Thwaites
Engeland; 11. Roy Jans Belgie; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Tim Merlier
Belgie; 14. Nikolas Maes Belgie; 15. Gerald Ciolek Duitsland; 16. Zico Waeytens
Belgie; 17. Jonas Ahlstrand Zweden; 18. Dylan Groenewegen Amsterdam; 19. Twan
Brusselman Helmond; 20. Tim Ariesen Rhenen;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Yves Lampaert
Belgie; 3. Zico Waeytens Belgie; 4. Jens Debusschere Belgie; 5. Michael Schwarzmann
Duitsland; 6. Edward Theuns Belgie; 7. Victor Campenaerts Belgie; 8. Gerald
Ciolek Duitsland; 9. Björn Leukemans Belgie; 10. André Greipel Duitsland; 11.
Ralf Matzka Duitsland; 12. Jasper Ockeloen Dordrecht; 13. Boy van Poppel
Ravels; 14. Kenneth Van Bilsen Belgie; 15. Wouter Mol Alkmaar; 16. Jelle
Wallays Belgie; 17. Oliver Naesen Belgie; 18. Lars Ytting Bak Denemarken; 19.
Gijs Van Hoecke Belgie; 20. Tim Declercq Belgie;
Beroepsrenners.05e rit: 1. Matt Brammeier Ierland; 2. André Greipel Duitsland;
3. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 4. Tim Merlier Belgie; 5. Michael Schwarzmann
Duitsland; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Sondre Holst Enger Noorwegen; 8.
Danilo Napolitano Italie; 9. Yves Lampaert Belgie; 10. Roy Jans Belgie; 11. Boy
van Poppel Ravels; 12. Moreno Hofland Roosendaal; 13. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 14. Edward Theuns Belgie; 15. Marco Zanotti Heerlen; 16.
Gert-Jan Bosman Emmen; 17. Gijs Van Hoecke Belgie; 18. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 19. Oliver Naesen Belgie; 20. Pieter Vanspeybrouck Belgie;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. André Greipel Duitsland; 2. Yves Lampaert
Belgie; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Victor Campenaerts Belgie; 5. Edward
Theuns Belgie; 6. Zico Waeytens Belgie; 7. Jens Debusschere Belgie; 8. Jelle
Wallays Belgie; 9. Kenneth Van Bilsen Belgie; 10. Gijs Van Hoecke Belgie; 11.
Michael Schwarzmann Duitsland; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Maarten
Tjallingii Arnhem; 14. Tim Declercq Belgie; 15. Lars Ytting Bak Denemarken; 16.
Oliver Naesen Belgie; 17. Wouter Mol Alkmaar; 18. Pieter Vanspeybrouck Belgie;
19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh;
STER ZLM TOER.( 2016.06.15 T/M 06.19)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Jos van Emden Veldwezelt; 2. Taylor Phinney
Amerika; 3. Stefan Kung Zwitserland; 4. Roger Kluge Duitsland; 5. Sean de Bie
Belgie; 6. Sep Vanmarcke Belgie; 7. Niki Terpstra Assendelft; 8. Moreno Moser
Italie; 9. Wout van Aert Belgie; 10. Marcel Kittel Duitsland; 11. Timo Roosen
Goirle; 12. Soren Kragh Andersen Denemarken; 13. Vegard Stake Laengen
Noorwegen; 14. Ryan Mullen Ierland; 15. Niklas Arndt Duitsland; 16. Thomas
Scully Nieuw-Zeeland; 17. Ramunas Navardauskas Litouwen; 18. Robert Wagner
Duitsland; 19. Davide Martinelli Italie; 20. Elias van Breussegem Belgie;
Beroepsrenners.02e rit: 1. Wesley Kreder Reusel; 2. Twan van den Brand
Volkel; 3. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 4. Marcel Kittel Duitsland; 5. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 6. Timothy Dupont Belgie; 7. Andre Greipel Duitsland; 8.
Tim Merlier Belgie; 9. Niklas Arndt Duitsland; 10. Leigh Howard Australie; 11.
Wouter Wippert Wierden; 12. Kenneth Vanbilsen Belgie; 13. Jetse Bol Girona; 14.
Yoeri Havik Assendelft; 15. Wouter Mol Alkmaar; 16. Gregory Henderson
Nieuw-Zeeland; 17. Floris Gerts Voorschoten; 18. Jonas Ahlstrand Zweden; 19.
Coen Vermeltfoort Vlijmen; 20. Pieter Vanspeybrouck Belgie;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Timothy Dupont
Belgie; 3. Sean de Bie Belgie; 4. Soren Kragh Andersen Denemarken; 5. Roger
Kluge Duitsland; 6. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 7. Gianni Vermeersch Belgie;
8. Jetse Bol Girona; 9. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 10. Jonas Ahlstrand
Zweden; 11. Andre Looij Wilnis; 12. Ramunas Navardauskas Litouwen; 13. Robin
Stenuit Belgie; 14. Sep Vanmarcke Belgie; 15. Gijs van Hoecke Belgie; 16. Twan
Brusselman Helmond; 17. Stan Godrie Zundert; 18. Florian Senechal Frankrijk;
19. Marcel Kittel Duitsland; 20. Amaury Capiot Belgie;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Sep Vanmarcke Belgie; 2. Wout van Aert Belgie;
3. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 4. Sean de Bie Belgie; 5. Anthony Turgis
Frankrijk; 6. Marco Marcato Italie; 7. Davide Martinelli Italie; 8. Soren Kragh
Andersen Denemarken; 9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10. Ramunas Navardauskas
Litouwen; 11. Jos van Emden Veldwezelt; 12. Jetse Bol Girona; 13. Gijs van
Hoecke Belgie; 14. Thomas Sprengers Belgie; 15. Jeroen Meijers Alphen Nb; 16.
Filippo Pozzato Italie; 17. Gianni Vermeersch Belgie; 18. Laurent Evrard
Belgie; 19. Nikolas Maes Belgie; 20. Sjoerd van Ginneken Heerle;
Beroepsrenners.05e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 3. Sep Vanmarcke Belgie; 4. Timothy Dupont Belgie; 5. Kenny Dehaes
Belgie; 6. Gijs van Hoecke Belgie; 7. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 8. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 9. Max Walscheid Duitsland; 10. Ramunas Navardauskas
Litouwen; 11. Gianni Vermeersch Belgie; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Luuc Bugter
Arnhem; 14. Davy Gunst Yerseke; 15. Stefan Kung Zwitserland; 16. Adam Phelan
Australie; 17. Jonas Ahlstrand Zweden; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Jetse Bol
Girona; 20. Gerry Druyts Belgie;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Sep Vanmarcke Belgie; 2. Sean de Bie Belgie; 3.
Jos van Emden Veldwezelt; 4. Soren Kragh Andersen Denemarken; 5. Davide Martinelli
Italie; 6. Roger Kluge Duitsland; 7. Ramunas Navardauskas Litouwen; 8. Gijs van
Hoecke Belgie; 9. Stefan Kung Zwitserland; 10. Jean-Pierre Drucker Luxemburg;
11. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 12. Anthony Turgis Frankrijk; 13. Marcel
Kittel Duitsland; 14. Timo Roosen Goirle; 15. Jetse Bol Girona; 16. Marco
Marcato Italie; 17. Nikolas Maes Belgie; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Brian
van Goethem Sluiskil; 20. Gaetan Bille Belgie;