ZLM TOER.2011.( 2011.06.15 T/M 06.19)

Beroepsrenners Proloog: 1. Patrick Gretsch Duitsland;  2. Alex Rasmussen Denemarken; 3. Alex Dowsett Engeland; 4. Sebastian Langeveld Lisse; 5. Niki Terpstra Assendelft; 6. Sander Oostlander Heerjansdam; 7. Tyler Farrar Amerika; 8. Michael Matthews ┴ustralie; 9. Anthony Roux Frankrijk; 10. Jens Mouris Haarlem; 11. Lars Ytting Bak Denemarken; 12. Davide Appollonio Italie; 13. Doninique Cornu Belgie; 14. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 15. Bram Tankink Lanaken; 16. Michael Morkov Denemarken; 17. Philippe Gilbert Belgie; 18. Roger Kluge Duitsland;  19. Brett Lancaster ┴ustralie; 20. Jos van Emden Veldwezelt;

Beroepsrenners.01e rit: 1. Tyler Farrar Amerika; 2. Romain Feillu Frankrijk; 3. Adam Blyth Engeland; 4. Mark Renshaw ┴ustralie; 5. Kenny van Hummel Huissen; 6. Davide Appollonio Italie; 7. Giacomo Nizzolo Italie; 8. Theo Bos Hierden; 9. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 10. Yauheni Hutarovich Bulgarije; 11. Michael Matthews ┴ustralie; 12. Frederique Robert Belgie; 13. Yoeri Havik Assendelft; 14. Klaas Lodewijck Belgie; 15. Kris Boeckmans Belgie; 16. Remco te Brake Rhenen; 17. Eric Baumann Duitsland;  18. Joost van Leijen Maastricht; 19. Christoph Pfingsten Duitsland;  20. Kurt Hovelijnck Belgie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Juan JosÚ Haedo Argentinie; 2. Giacomo Nizzolo Italie; 3. Anthony Roux Frankrijk; 4. Michael Matthews ┴ustralie; 5. Davide Appollonio Italie; 6. Leigh Howard ┴ustralie; 7. Kurt Hovelijnck Belgie; 8. Kenny De Haes Belgie; 9. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 10. Romain Feillu Frankrijk; 11. Roy Curvers Roggel; 12. Gianni Meersman Belgie; 13. Yoann Offredo Frankrijk; 14. Andreas Schillinger Duitsland;  15. Philippe Gilbert Belgie; 16. Bram Tankink Lanaken; 17. Niki Terpstra Assendelft; 18. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 19. Roger Kluge Duitsland;  20. Dirk Bellemakers Luijksgestel;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Ramunas Navardauskas Litouwen; 4. Joost van Leijen Maastricht; 5. David Tanner ┴ustralie; 6. Matti Helminen Finland; 7. Johnny Hoogerland Yerseke; 8. Davide Appollonio Italie; 9. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 10. Alex Dowsett Engeland; 11. Johan Coenen Belgie; 12. Lars Ytting Bak Denemarken; 13. Roy Curvers Roggel; 14. Dimitri Claeys Belgie; 15. Laurens De Vreese Belgie; 16. Koen de Kort Liempde; 17. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 18. Dirk Bellemakers Luijksgestel; 19. Gianni Meersman Belgie; 20. Jelle Wallays Belgie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Leigh Howard ┴ustralie; 2. Lucas Sebastian Haedo Argentinie; 3. Tyler Farrar Amerika; 4. Davide Appollonio Italie; 5. Adam Blyth Engeland; 6. Gianni Meersman Belgie; 7. Romain Feillu Frankrijk; 8. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 9. Kurt Hovelijnck Belgie; 10. Timon Seubert Duitsland;  11. Guillaume Van Keirsbulck Belgie; 12. Johim Ariesen Rhenen; 13. Yoann Offredo Frankrijk; 14. Pim de Beer Bakel; 15. Kevin Hulsmans Belgie; 16. Roger Kluge Duitsland;  17. Gorik Gardeyn Belgie; 18. Laurens De Vreese Belgie; 19. Dirk Bellemakers Luijksgestel; 20. CÚdric Pineau Frankrijk;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Ramunas Navardauskas Litouwen; 4. Joost van Leijen Maastricht; 5. David Tanner ┴ustralie; 6. Alex Dowsett Engeland; 7. Davide Appollonio Italie; 8. Lars Ytting Bak Denemarken; 9. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 10. Gianni Meersman Belgie; 11. Dirk Bellemakers Luijksgestel; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 14. Koen de Kort Liempde; 15. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Johan Van Summeren Belgie; 17. Klaas Lodewijck Belgie; 18. Nikolas Maes Belgie; 19. Bj÷rn Leukemans Belgie; 20. Laurens De Vreese Belgie;

 

STER ZLM TOER.(2012.06.14 T/M 06.17)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland;  2. Mark Renshaw ┴ustralie; 3. Mark Cavendish Engeland; 4. Kenny van Hummel Driel; 5. Giacomo Nizzolo Italie; 6. AndrÚ Greipel Duitsland;  7. Kevin Peeters Belgie; 8. Takashi Miyazawa Japan; 9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10. Stefan van Dijk Honselersdijk; 11. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 12. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Dylan Groenewegen Amsterdam; 14. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 15. Graeme Brown ┴ustralie; 16. Sven Vandousselaere Belgie; 17. Tom van Asbroeck Belgie; 18. Tim Merlier Belgie; 19. Matt Brammeier Ierland; 20. Iljo Keisse Belgie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. AndrÚ Greipel Duitsland;  2. Mark Cavendish Engeland; 3. Mark Renshaw ┴ustralie; 4. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 5. Kenny van Hummel Driel; 6. Marcel Kittel Duitsland;  7. Alexey Tsatevitch Rusland; 8. Giacomo Nizzolo Italie; 9. Sven Vandousselaere Belgie; 10. Juan Antonio Flecha Giannoni Spanje; 11. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 12. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Jonathan Cantwell ┴ustralie; 14. Nikolay Trusov Rusland; 15. Jim Aernouts Belgie; 16. Rudiger Selig Duitsland;  17. Bj÷rn Leukemans Belgie; 18. Ian Stannard Engeland; 19. Jelle Wallays Belgie; 20. Michel Kreder Zevenhuizen Zh;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Mark Cavendish Engeland; 3. Juan Antonio Flecha Giannoni Spanje; 4. Koen de Kort Liempde; 5. Giacomo Nizzolo Italie; 6. Maxime Vantomme Belgie; 7. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 8. Jurgen Roelandts Belgie; 9. Lars Ytting Bak Denemarken; 10. Laurens De Vreese Belgie; 11. Tom Dumoulin Maastricht; 12. Nikolay Trusov Rusland; 13. Tiago Machado Portugal; 14. Sven Vandousselaere Belgie; 15. Adam Hansen ┴ustralie; 16. Nikolas Maes Belgie; 17. Jelle Wallays Belgie; 18. Leopold Konig Czechie; 19. Pim Ligthart Twisk; 20. Jonathan Cantwell ┴ustralie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland;  2. Mark Renshaw ┴ustralie; 3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Alexander Porsev Rusland; 6. Kenny van Hummel Driel; 7. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 8. Rudiger Selig Duitsland;  9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10. Lars Boom Vlijmen; 11. Nikolay Trusov Rusland; 12. Jonathan Cantwell ┴ustralie; 13. Kevin Peeters Belgie; 14. Andrew Fenn Engeland; 15. Giacomo Nizzolo Italie; 16. Mark Cavendish Engeland; 17. Kurt Hovelynck Belgie; 18. Geert van der Weijst Reusel; 19. Guillaume Van Keirsbulck Belgie; 20. Sven Vandousselaere Belgie;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Mark Cavendish Engeland; 2. Lars Boom Vlijmen; 3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Juan Antonio Flecha Giannoni Spanje; 5. Giacomo Nizzolo Italie; 6. Nikolay Trusov Rusland; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Maxime Vantomme Belgie; 9. Sven Vandousselaere Belgie; 10. Lars Ytting Bak Denemarken; 11. Tom Dumoulin Maastricht; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Jonathan Cantwell ┴ustralie; 14. Kasper Klostergaard Larsen Denemarken; 15. Marcel Wyss Zwitserland; 16. Bj÷rn Leukemans Belgie; 17. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 18. Nikolas Maes Belgie; 19. Pim Ligthart Twisk; 20. Ian Stannard Engeland;

 

STER ZLM TOUR.(2013.06.12 T/M 06.16)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Robert Wagner Duitsland;  2. Lars Boom Vlijmen; 3. Tobias Ludvigsson Zweden; 4. Marcel Kittel Duitsland;  5. Andrew Fenn Engeland; 6. Dries Devenyns Belgie; 7. Alexander Serov Rusland; 8. Michal Golas Polen; 9. Markus Eichler Duitsland;  10. Andre Greipel Duitsland;  11. Marcel Sieberg Duitsland;  12. Albert Timmer Hardenberg; 13. SÚbastien Rosseler Belgie; 14. Mark Cavendish Engeland; 15. Nikolay Trusov Rusland; 16. Stijn Steels Belgie; 17. Arno van der Zwet Zoetermeer; 18. Michel Kreder Zevenhuizen; 19. Rory Sutherland ┴ustralie; 20. Mateusz Taciak Polen;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Theo Bos Harderwijk; 2. Andre Greipel Duitsland;  3. Mark Cavendish Engeland; 4. Blaz Jarc Slowakije; 5. Marcel Kittel Duitsland;  6. Raymond Kreder Zevenhuizen; 7. Greg Henderdson Nieuw-Zeeland; 8. Danilo Wyss Zwitserland; 9. Tom Veelers Oldenzaal; 10. Jetse Bol Avenhorn; 11. Jurgen Roelandts Belgie; 12. Maurits Lammertink Enter; 13. Lars Boom Vlijmen; 14. Steele Von Hoff ┴ustralie; 15. Robert Wagner Duitsland;  16. Michal Golas Polen; 17. Andrew Fenn Engeland; 18. Thomas Dekker Lanaken; 19. Marcel Sieberg Duitsland;  20. Pieter Vanspeybrouck Belgie;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland;  2. Andre Greipel Duitsland;  3. Mark Cavendish Engeland; 4. Theo Bos Harderwijk; 5. Kenny van Hummel Huissen; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Raymond Kreder Zevenhuizen; 8. Tom van Asbroeck Belgie; 9. Steele Von Hoff ┴ustralie; 10. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 11. Baptiste Planckaert Belgie; 12. Nikolay Trusov Rusland; 13. Dylan Groenewegen Amsterdam; 14. Gert Steegmans Belgie; 15. Viktor Manakov Rusland; 16. Robin Chaigneau Zaltbommel; 17. Johim Ariesen Rhenen; 18. Jonas Aaen J÷rgensen Denemarken; 19. Matteo Trentin Italie; 20. Michal Golas Polen;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Davide Rebellin Italie; 3. Maurits Lammertink Enter; 4. Roman Maikin Rusland; 5. Michal Golas Polen; 6. Andre Greipel Duitsland;  7. Maxime Vantomme Belgie; 8. Mark Cavendish Engeland; 9. Danilo Wyss Zwitserland; 10. Thomas Dekker Lanaken; 11. Pieter Jacobs Belgie; 12. Jurgen Roelandts Belgie; 13. Rory Sutherland ┴ustralie; 14. Scott Thwaites Engeland; 15. Luka Mezgec Slowakije; 16. Marcel Sieberg Duitsland;  17. Tom Vermeer Leusden; 18. Arno van der Zwet Zoetermeer; 19. Tom van Asbroeck Belgie; 20. Christoph Pfingsten Duitsland; 

Beroepsrenners.05e rit: 1. Pim Ligthart Bergeijk; 2. Sven Vandousselaere Belgie; 3. Brian van Goethem Sluiskil; 4. Arno van der Zwet Zoetermeer; 5. Andre Greipel Duitsland;  6. Kenny van Hummel Huissen; 7. Marcel Kittel Duitsland;  8. Mark Cavendish Engeland; 9. Viktor Manakov Rusland; 10. Yves Lampaert Belgie; 11. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 12. Matteo Trentin Italie; 13. Adam Blythe Engeland; 14. Baptiste Planckaert Belgie; 15. Tom van Asbroeck Belgie; 16. Jurgen Roelandts Belgie; 17. Dylan Groenewegen Amsterdam; 18. Remco te Brake Rhenen; 19. Blaz Jarc Slowakije; 20. Raymond Kreder Zevenhuizen;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Andre Greipel Duitsland;  3. Mark Cavendish Engeland; 4. Michal Golas Polen; 5. Maurits Lammertink Enter; 6. Marcel Kittel Duitsland;  7. Marcel Sieberg Duitsland;  8. Thomas Dekker Lanaken; 9. Jurgen Roelandts Belgie; 10. Danilo Wyss Zwitserland; 11. Jetse Bol Avenhorn; 12. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 13. Jonas Aaen J÷rgensen Denemarken; 14. Luka Mezgec Slowakije; 15. Raymond Kreder Zevenhuizen; 16. Bert De Backer Belgie; 17. Dries Hollanders Belgie; 18. Christoph Pfingsten Duitsland;  19. Roy Curvers Roggel; 20. Davide Rebellin Italie;

 

STER ZLM TOER.(2014.06.18 T/M 06.22)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Dylan van Baarle Zoetermeer; 3. Albert Timmer Hardenberg; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Marcel Kittel Duitsland;  6. Brian van Goethem Sluiskil; 7. Gianni Meersman Belgie; 8. Jos van Emden Veldwezelt; 9. Rick Flens Zaandam; 10. Tim Wellens Belgie; 11. Thomas Dekker Lommel; 12. Christoph Pfingsten Duitsland;  13. Robert Wagner Duitsland;  14. Tyler Farrar Amerika; 15. Maarten Tjallingii Arnhem; 16. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 17. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 18. Paul Martens Duitsland;  19. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 20. Julien Vermote Belgie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Marcel Kittel Duitsland;  2. Tyler Farrar Amerika; 3. Gianni Meersman Belgie; 4. Roy Jans Belgie; 5. Tim Merlier Belgie; 6. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Jens Debusschere Belgie; 10. Gianni Vermeersch Belgie; 11. Yves Lampaert Belgie; 12. Tim Wellens Belgie; 13. Theo Bos Harderwijk; 14. Andrew Fenn Engeland; 15. Jim Aernouts Belgie; 16. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 17. Philippe Gilbert Belgie; 18. Sjoerd van Ginneken Heerle; 19. Kenny van Hummel Huissen; 20. Tom Vermeer Leusden;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 2. Tyler Farrar Amerika; 3. AndrÚ Greipel Duitsland;  4. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 5. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Paul Martens Duitsland;  7. Kenny van Hummel Huissen; 8. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Roy Jans Belgie; 10. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Tim Merlier Belgie; 12. Philippe Gilbert Belgie; 13. Gianni Vermeersch Belgie; 14. Gianni Meersman Belgie; 15. Johim Ariesen Rhenen; 16. Jesper Asselman Wateringen; 17. Omar Bertazzo Italie; 18. Tom Veelers Oldenzaal; 19. Corne van Kessel Herenthals (Bel); 20. Steele Von Hoff ┴ustralie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Tim Wellens Belgie; 3. Paul Martens Duitsland;  4. Gianni Meersman Belgie; 5. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 7. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 8. Gianni Vermeersch Belgie; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Roy Curvers Roggel; 11. Zico Waeytens Belgie; 12. Albert Timmer Hardenberg; 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Thomas Dekker Lommel; 15. Wout van Aert Belgie; 16. Bj÷rm Leukemans Belgie; 17. Jos van Emden Veldwezelt; 18. Jan Ghyselinck Belgie; 19. Bert-Jan Lindeman Assen; 20. Rob Ruijgh Rekem Bel;

Beroepsrenners.05e rit: 1. AndrÚ Greipel Duitsland;  2. Tyler Farrar Amerika; 3. Robert Wagner Duitsland;  4. MichaŰl Van Staeyen Belgie; 5. Roy Jans Belgie; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Kenny van Hummel Huissen; 8. Gianni Meersman Belgie; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Paul Martens Duitsland;  12. Philippe Gilbert Belgie; 13. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 14. Kevin Peeters Belgie; 15. Jim Aernouts Belgie; 16. Wout van Aert Belgie; 17. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 18. Jan Salomein Belgie; 19. Tijmen Eising Emmen; 20. Sjoerd van Ginneken Heerle;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Tim Wellens Belgie; 3. Gianni Meersman Belgie; 4. Paul Martens Duitsland;  5. Thomas Dekker Lommel; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Albert Timmer Hardenberg; 8. Wout van Aert Belgie; 9. Jos van Emden Veldwezelt; 10. Tyler Farrar Amerika; 11. Tijmen Eising Emmen; 12. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 13. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 14. Zico Waeytens Belgie; 15. Christoph Pfingsten Duitsland;  16. Brian van Goethem Sluiskil; 17. Jesper Asselman Wateringen; 18. Gianni Vermeersch Belgie; 19. Rob Ruijgh Rekem Bel; 20. Mike Teunissen Ysselsteyn LB;

 

STER ZLM TOER.( 2015.06.17 T/M 06.21)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Roger Kluge Duitsland; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Victor Campenaerts Belgie; 4. Sean De Bie Belgie; 5. Danny van Poppel Poppel (Bel); 6. Yves Lampaert Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 8. Lukasz Wisniowski Polen; 9. Marco Coledan Italie; 10. AndrÚ Greipel Duitsland; 11. Maarten Tjallingii Arnhem; 12. Jelle Wallays Belgie; 13. Marcel Kittel Duitsland; 14. Zakkari Dempster Australie; 15. Marcel Sieberg Duitsland; 16. Robert Wagner Duitsland; 17. Brian van Goethem Sluiskil; 18. Ramon Sinkeldam Assendelft; 19. Jens Debusschere Belgie; 20. Heinrich Haussler Australie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. AndrÚ Greipel Duitsland; 2. Edward Theuns Belgie; 3. Danny van Poppel Poppel (Bel); 4. Michael Van Staeyen Belgie; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 7. Moreno Hofland Roosendaal; 8. Yves Lampaert Belgie; 9. Zakkari Dempster Australie; 10. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Michael Schwarzmann Duitsland; 14. Kenneth Van Bilsen Belgie; 15. Zico Waeytens Belgie; 16. Marco Zanotti Heerlen; 17. Tim Declercq Belgie; 18. Maarten Tjallingii Arnhem; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Wouter Mol Alkmaar;

Beroepsrenners.03e rit: 1. AndrÚ Greipel Duitsland; 2. Moreno Hofland Roosendaal; 3. Edward Theuns Belgie; 4. Yves Lampaert Belgie; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Michael Van Staeyen Belgie; 7. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 8. Kenneth Van Bilsen Belgie; 9. Ramon Sinkeldam Assendelft; 10. Scott Thwaites Engeland; 11. Roy Jans Belgie; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Tim Merlier Belgie; 14. Nikolas Maes Belgie; 15. Gerald Ciolek Duitsland; 16. Zico Waeytens Belgie; 17. Jonas Ahlstrand Zweden; 18. Dylan Groenewegen Amsterdam; 19. Twan Brusselman Helmond; 20. Tim Ariesen Rhenen;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Yves Lampaert Belgie; 3. Zico Waeytens Belgie; 4. Jens Debusschere Belgie; 5. Michael Schwarzmann Duitsland; 6. Edward Theuns Belgie; 7. Victor Campenaerts Belgie; 8. Gerald Ciolek Duitsland; 9. Bj÷rn Leukemans Belgie; 10. AndrÚ Greipel Duitsland; 11. Ralf Matzka Duitsland; 12. Jasper Ockeloen Dordrecht; 13. Boy van Poppel Ravels; 14. Kenneth Van Bilsen Belgie; 15. Wouter Mol Alkmaar; 16. Jelle Wallays Belgie; 17. Oliver Naesen Belgie; 18. Lars Ytting Bak Denemarken; 19. Gijs Van Hoecke Belgie; 20. Tim Declercq Belgie;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Matt Brammeier Ierland; 2. AndrÚ Greipel Duitsland; 3. Greg Henderson Nieuw-Zeeland; 4. Tim Merlier Belgie; 5. Michael Schwarzmann Duitsland; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Sondre Holst Enger Noorwegen; 8. Danilo Napolitano Italie; 9. Yves Lampaert Belgie; 10. Roy Jans Belgie; 11. Boy van Poppel Ravels; 12. Moreno Hofland Roosendaal; 13. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 14. Edward Theuns Belgie; 15. Marco Zanotti Heerlen; 16. Gert-Jan Bosman Emmen; 17. Gijs Van Hoecke Belgie; 18. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 19. Oliver Naesen Belgie; 20. Pieter Vanspeybrouck Belgie;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. AndrÚ Greipel Duitsland; 2. Yves Lampaert Belgie; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Victor Campenaerts Belgie; 5. Edward Theuns Belgie; 6. Zico Waeytens Belgie; 7. Jens Debusschere Belgie; 8. Jelle Wallays Belgie; 9. Kenneth Van Bilsen Belgie; 10. Gijs Van Hoecke Belgie; 11. Michael Schwarzmann Duitsland; 12. Zakkari Dempster Australie; 13. Maarten Tjallingii Arnhem; 14. Tim Declercq Belgie; 15. Lars Ytting Bak Denemarken; 16. Oliver Naesen Belgie; 17. Wouter Mol Alkmaar; 18. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh;

 

STER ZLM TOER.( 2016.06.15 T/M 06.19)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Jos van Emden Veldwezelt; 2. Taylor Phinney Amerika; 3. Stefan Kung Zwitserland; 4. Roger Kluge Duitsland; 5. Sean de Bie Belgie; 6. Sep Vanmarcke Belgie; 7. Niki Terpstra Assendelft; 8. Moreno Moser Italie; 9. Wout van Aert Belgie; 10. Marcel Kittel Duitsland; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Soren Kragh Andersen Denemarken; 13. Vegard Stake Laengen Noorwegen; 14. Ryan Mullen Ierland; 15. Niklas Arndt Duitsland; 16. Thomas Scully Nieuw-Zeeland; 17. Ramunas Navardauskas Litouwen; 18. Robert Wagner Duitsland; 19. Davide Martinelli Italie; 20. Elias van Breussegem Belgie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Wesley Kreder Reusel; 2. Twan van den Brand Volkel; 3. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 4. Marcel Kittel Duitsland; 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Timothy Dupont Belgie; 7. Andre Greipel Duitsland; 8. Tim Merlier Belgie; 9. Niklas Arndt Duitsland; 10. Leigh Howard Australie; 11. Wouter Wippert Wierden; 12. Kenneth Vanbilsen Belgie; 13. Jetse Bol Girona; 14. Yoeri Havik Assendelft; 15. Wouter Mol Alkmaar; 16. Gregory Henderson Nieuw-Zeeland; 17. Floris Gerts Voorschoten; 18. Jonas Ahlstrand Zweden; 19. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 20. Pieter Vanspeybrouck Belgie;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Timothy Dupont Belgie; 3. Sean de Bie Belgie; 4. Soren Kragh Andersen Denemarken; 5. Roger Kluge Duitsland; 6. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 7. Gianni Vermeersch Belgie; 8. Jetse Bol Girona; 9. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 10. Jonas Ahlstrand Zweden; 11. Andre Looij Wilnis; 12. Ramunas Navardauskas Litouwen; 13. Robin Stenuit Belgie; 14. Sep Vanmarcke Belgie; 15. Gijs van Hoecke Belgie; 16. Twan Brusselman Helmond; 17. Stan Godrie Zundert; 18. Florian Senechal Frankrijk; 19. Marcel Kittel Duitsland; 20. Amaury Capiot Belgie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Sep Vanmarcke Belgie; 2. Wout van Aert Belgie; 3. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 4. Sean de Bie Belgie; 5. Anthony Turgis Frankrijk; 6. Marco Marcato Italie; 7. Davide Martinelli Italie; 8. Soren Kragh Andersen Denemarken; 9. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 10. Ramunas Navardauskas Litouwen; 11. Jos van Emden Veldwezelt; 12. Jetse Bol Girona; 13. Gijs van Hoecke Belgie; 14. Thomas Sprengers Belgie; 15. Jeroen Meijers Alphen Nb; 16. Filippo Pozzato Italie; 17. Gianni Vermeersch Belgie; 18. Laurent Evrard Belgie; 19. Nikolas Maes Belgie; 20. Sjoerd van Ginneken Heerle;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Dylan Groenewegen Amsterdam; 3. Sep Vanmarcke Belgie; 4. Timothy Dupont Belgie; 5. Kenny Dehaes Belgie; 6. Gijs van Hoecke Belgie; 7. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 8. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 9. Max Walscheid Duitsland; 10. Ramunas Navardauskas Litouwen; 11. Gianni Vermeersch Belgie; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Davy Gunst Yerseke; 15. Stefan Kung Zwitserland; 16. Adam Phelan Australie; 17. Jonas Ahlstrand Zweden; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Jetse Bol Girona; 20. Gerry Druyts Belgie;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Sep Vanmarcke Belgie; 2. Sean de Bie Belgie; 3. Jos van Emden Veldwezelt; 4. Soren Kragh Andersen Denemarken; 5. Davide Martinelli Italie; 6. Roger Kluge Duitsland; 7. Ramunas Navardauskas Litouwen; 8. Gijs van Hoecke Belgie; 9. Stefan Kung Zwitserland; 10. Jean-Pierre Drucker Luxemburg; 11. Pieter Vanspeybrouck Belgie; 12. Anthony Turgis Frankrijk; 13. Marcel Kittel Duitsland; 14. Timo Roosen Goirle; 15. Jetse Bol Girona; 16. Marco Marcato Italie; 17. Nikolas Maes Belgie; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Brian van Goethem Sluiskil; 20. Gaetan Bille Belgie;