RUINER OMLOOP .(
2000.09.16 )
Junioren/Nieuwelingen-Dames: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Miranda
Vierling Rijswijk; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Catharina Mulders
Rotterdam; 5. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7.
Janneke Kanis Zwolle; 8. Sandra Duin Alkmaar; 9. Ellen van den Ackerveken
Reusel; 10. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 11. Monique Verstraten Roosendaal;
12. Judith Helmink Maurik; 13. Anouk de Veen Woldendorp; 14. Esther van der
Geest Lepelstraat; 15. Helma de Jong Oldebroek; 16. Mariette Gouweloos
Mijnsheerenland; 17. Frederika van de Wiel Harkema; 18. Lysbert Hartholt
Kollumerzwaag; 19. Corrien van Haastert Waddinxveen; 20. Malin Gustafson Zweden;
RUINER OMLOOP .(
2001.09.15 )
Junioren/Nieuwelingen-Dames: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Pleuni Möhlmann
Apeldoorn; 3. Miranda Vierling Den Haag; 4. Emma Johansson Zweden; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Loes Markerink Raalte; 7. Marjel Daggenvoorde Heeten; 8.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 9. Janneke Kanis Zwolle; 10. Monique Verstraten
Roosendaal; 11. Monica Holler Zweden; 12. Adrie Visser Wieringerwerf; 13.
Marjon Spijkerman Sint-Nicolaasga; 14. Sandra Duin Alkmaar; 15. Floorje Dekker
Dirkshorn; 16. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 17. Judith Helmink Maurik;
18. Moniek Rötmensen Steenbergen; 19. Christa Pirard Sprundel; 20. Anneke Bloks
Helmond;
RUINEROMLOOP .(
2002.09.14 )
Junioren-Dames: 1. Monica Holler Zweden; 2. Miranda Vierling Den
Haag; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Joan Boskamp Roden; 5. Maria Bornak
Denemarken; 6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7. Christa Pirard Sprundel; 8.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 9. Marjon Spijkerman Sint-Nicolaasga; 10. Pleuni
Möhlmann Apeldoorn; 11. Marije Profijt Hoogeveen; 12. Iris Slappendel Ouderkerk
aan den IJssel; 13. Carolina Asplund Zweden; 14. Anouk de Veen Muntendam; 15.
Lisa Sveningsson Zweden; 16. Romy Kassing Almere; 17. Emma Grenestam Zweden;
18. Maria Landstrom Zweden; 19. Melissa Bax Mierlo; 20. Kirsten Eikmans Haren
Gn;
Nieuwelingen-Dames: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 3. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf;
5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Jennifer van Staten Rotterdam; 7. Daniëlle
van Pinxten Sint-Michielsgestel; 8. Linda ter Beek Hengelo Ov; 9. Sofie van
Horik Heukelum; 10. Ingeborg Kreuze Assen; 11. Nicole Keizer Muntendam; 12.
Joyce van Dijk Veghel; 13. Kelly van der Berg Honselersdijk; 14. Birgitta Wind
Muiderberg; 15. Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 16. Romy Kassing Almere;
17. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 18. Leida Roelofs Uden; 19. Josine van
Agtmaal Huijbergen; 20. Joke Drent Leek;
RUINEN OMLOOP.2002 .(
2003.09.20 )
Junioren-Vrouwen: 1. Joan Boskamp Roden; 2. Renske Doedeé
Kloosterzande; 3. Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Eva Sijm Wieringerwaard; 5.
Joukje Braam Warmenhuizen; 6. Loes Markerink Raalte; 7. Joyce van Dijk Veghel;
8. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 9. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 10.
Marjolein Nijenkamp Raalte; 11. Esther Kortekaas Voorhout; 12. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel; 13. Suzanne Kuiper Emmen; 14. Nathalie van Katwijk
Oploo; 15. Leida Roelofs Uden; 16. Karin Knol Hasselt; 17. Maaike Hofstede
Raalte; 18. Anouk Haantjes Zutphen; 19. Esther Kassing Almere; 20. Ingeborg
Kreuze Assen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Marianne Vos
Wijk en Aalburg; 3. Suzanne van Veen Naaldwijk; 4. Monique van de Ree
Willemstad; 5. Linda van Rijen Veghel; 6. Lotte Egberts Borger; 7. Yvonne
Leezer ’s-Gravenzande; 8. Sofie van Horik Heukelum; 9. Amanda Bongaards De
Lier; 10. Silke Kogelman Lemelerveld; 11. Hannah Welter Loosdrecht; 12.
Birgitta Wind Muiderberg; 13. Roxane Knetemann Krommenie; 14. Leonie Timmer
Gasselte; 15. Marije Moek Gasselte; 16. Sigrid Jochems Vianen; 17. Chantal van
Pinxten St. Michielsgestel; 18. Linda ter Beek Hengelo; 19. Nina Kessler
Velserbroek; 20. Kelly van de Berg Honselersdijk;
RUINEN OMLOOP.(2004.09.18)
Junior-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen 2. Roxane Knetemann
Krommenie 3. Liesbeth Bakker Wieringerwerf 4. Suzan Simons Steenbergen 5.
Marjolijn Gödde H.I. Ambacht 6. Linda Ter Beek Hengelo ov 7. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel 8. Renske Doedeé Kloosterzande 9. Janneke Ensing
Gieten 10. Ingeborg Kreuze Assen 11. Sylvia Strik Honselersdijk 12. Marielle
Kerste Harmelen 13. Josine van Agtmaal Huijbergen 14. Angela van der Velde
Wernhout 15. Juliette Gabrielle Wigbold Hengelo ov 16. Joke Drent Leek 17.
Kelly van de Berg Honselersdijk 18. Evi van Ekris Woerden
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam 2. Monique van de
Ree Willemstad 3. Jacobien Kanis Zwolle 4. Hannah Welter Loosdrecht; 5. Amanda
Bongaards De Lier 6. Britt Jochems Vianen 7. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk 8.
Esther Lommers Dordrecht 9. Denise van Pierre Wilnis 10. Chantal van Pinxten
St. Michielsgestel 11. Nina Kessler Velserbroek 12. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp 13. Alike Haanstra Waskemeer 14. Lucinda Brand Oud-Beijerland 15.
Noortje de Kort Dongen 16. Tamara Eenkhoorn Almelo 17. Leonie Timmer Gasselte
18. Silke Kogelman Lemelerveld
RUINER OMLOOP .(
2005.09.17 )
Junior-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 3. Eefje Tabak Bergeijk; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5.
Roxane Knetemann Krommenie; 6. Noortje Tabak Bergeijk; 7. Ellen van Dijk
Harmelen; 8. Sanne van Paassen Vlierden; 9. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 10.
Yvonne Leezer s-Gravenzande; 11. Chantal van Pinxten Sint-Michielsgestel; 12.
Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 13. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 14. Amanda
Bongaards De Lier; 15. Evi van Ekris Woerden; 16. Hannah Welter Loosdrecht; 17.
Linda van Rijen Veghel; 18. Silke Kogelman Lemelerveld; 19. Wietske Bol
Avenhorn; 20. Suzan Simons Steenbergen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Britt Jochems Vianen; 2. Lucinda Brand
Oud-Beijerland; 3. Agnieta Francke Koudekerke; 4. Marit Huisman Lutjebroek; 5.
Anna van der Breggen Hasselt; 6. Anne Eversdijk Kapelle; 7. Jacobien Kanis
Zwolle; 8. Kim van Poppel Moergestel; 9. Ivanka
Dijkxhoorn Rijswijk; 10. Anouk Ligthart Twisk; 11. Alike Haanstra Waskemeer;
12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Nicole Pieters Hoofddorp; 14. Esther Lommers
Dordrecht; 15. Barbara de Ridder Noordwijk; 16. Sanne Verhart Wassenaar; 17.
Lotte de Veen Muntendam; 18. Laury Timmermans Den Bosch; 19. Tamara Blom Tiel;
20. Martine van der Herberg Woerden;