RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2010.04.17 )

Elite/Beloften: 1. RenÚ Hooghiemster Drachten; 2. Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4. Pim de Beer Bakel; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Hidde van Nuil Appelscha; 7. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 8. Bas de Lange Groningen; 9. Sven van Luijk Naaldwijk; 10. Jasper Lenferink Tubbergen; 11. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 12. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Jorn Knops Maastricht; 14. Lars Jun Broek in Waterland; 15. Jim van den Berg Amsterdam; 16. Florian Smits Amsterdam; 17. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 18. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 19. Paul Helderman Naaldwijk; 20. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2011.05.21 T/M 05.22)

Elite/Beloften: 1. Michael Vingerling Rockanje; 2. Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Maurits Lammertink Enter; 4. Nick Kweldam Aalten; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Mark Schreurs Aalten; 8. Brian Megens Oss; 9. Alex de Lange Groningen; 10. Alain van der Velde Breda; 11. Hidde van Nuil Appelscha; 12. Geertjan Jonkman Andijk; 13. Peter Mohlmann Apeldoorn; 14. Marien Wallink Zwolle; 15. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs; 16. Stefan Poutsma Peize; 17. Wouter Haan Bedum; 18. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 19. Daan de Groot Lelystad; 20. Ivo Stronks Aalten;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janneke Kanis Amersfoort; 2. Bianca van den Hoek Bussum; 3. Eileen Roe Schotland; 4. Marissa Otten Enter; 5. Loes Gunnewijk Zwolle; 6. Laura van der Kamp Hasselt; 7. Nathalie Jolink Winterswijk; 8. Yvonne Troost Wijhe; 9. Janneke Ensing Gieten; 10. Claudia Koster Oudorp Nh; 11. Ymke Stegink Naarden; 12. Irene Tesink Amsterdam; 13. Petra Dijkman Eindhoven; 14. Vera Koedooder Bovenkarspel; 15. Esther Lommers Zwijndrecht; 16. Joan Boskamp Aduard; 17. Judith Jelsma Amstelveen; 18. Bianca Dumay Utrecht; 19. Mischa Top Groningen; 20. Noortje Tabak Bergeijk;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND.(2012.05.19 T/M 05.20)

Elite/Beloften: 1. Peter Schep Amersfoort; 2. Jeffrey Wiersma Kalmthout/Belgie; 3. Geertjan Jonkman Andijk; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Ivo Stronks Aalten; 6. Flavio Pasquino Amsterdam; 7. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 8. Jos Boonstra Peize; 9. Rene Corella Braun Mexico; 10. Sander Kreder. Zevenhuizen Zh; 11. Jochem Hoekstra Haren Gn; 12. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 13. Jesper Rietbroek Roelofarendsveen; 14. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs; 15. Didier Caspers Noordwijk; 16. Harry Sweering Sneek; 17. Arjan Elferink Veenhuizen; 18. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 19. Ivor Bruin Deventer; 20. Johim Ariesen Rhenen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Laura van der Kamp Hasselt; 7. Sanne van Paassen Vlierden; 8. Hannah Welter Amsterdam; 9. Jermaine Post Oegstgeest; 10. Rixt Meijer Heerenveen; 11. Yvonne Troost Wijhe; 12. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 13. Rozanne Slik Bergen Nh; 14. Julia Soek Den Ham Gn; 15. Willeke Knol Hasselt; 16. Lisanne Soemanta Haarlem; 17. Sione Jongstra Utrecht; 18. Nike Beckeringh Amstelveen; 19. Silke Kogelman Lemelerveld; 20. Berdienke Paus Haaksbergen;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2013.06.15 )

Junioren: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. Andre Looij Wilnis; 3. Bas van der Kooij Maassluis; 4. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 5. Jim Lindenburg Wateringen; 6. Jorrit Lind Twisk; 7. Hartthijs de Vries Kollum; 8. Adriaan Janssen Diepenveen; 9. Stan Wijkel Holsloot; 10. Ocko Geserick Hilversum; 11. Cees Bol. Zaandam; 12. Stef Krul Tjalleberd; 13. Boy Sanders Heerlen; 14. Twan Middelburg De Lier; 15. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 16. Teun van den Burg Baarn; 17. Thom Martens Zoetermeer; 18. Wessel Zennipman Zutphen; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Pepijn ter Bekke Oldenzaal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4. Rebecca Wiasak ┴ustralie; 5. Grace Sulzberger ┴ustralie; 6. Ilona Hoeksma Luxwoude; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Bianca van den Hoek Bussum; 10. Rixt Meijer Heerenveen; 11. Chloe McConville ┴ustralie; 12. Amy Cure ┴ustralie; 13. Sigrid Jochems Vianen; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 16. Veerle Goossens Bakel; 17. Ivana Tiessens Zuidhorn; 18. Lisanne Soemanta Haarlem; 19. Mascha Pijnenborg Drunen; 20. Sophie de Boer Nijmegen;

 

RONDE VAN ZUIDOOST-FRIESLAND .( 2013.06.16 )

Elite/Beloften: 1. Peter Koning Venhuizen; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Rick van Breda Den Helder; 6. Dex Groen Tuitjenhorn; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Dennis Smit Zwanenburg; 10. Umberto Atzori Zorgvlied; 11. Adrie Lindeman Assen; 12. Marco Brus Schijndel; 13. Jarno Gmelich Meijling Almere; 14. Jelmer Asjes Wormerveer; 15. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 16. Pim de Beer Bakel; 17. Tim Gebauer Duitsland;  18. Twan Castelijns Hapert; 19. Mike Vlietstra Vianen; 20. Jan Bos Nieuwehorne;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2014.05.17 )

Junioren: 1. William Barta Amerika; 2. Diego Binatena Amerika; 3. Ethan Reynolds Amerika; 4. Jorn Buning Alkmaar; 5. Julius van den Berg Purmerend; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7. Danny Voogt Wormer; 8. Jonathan Brown Amerika; 9. Yannick Detant Purmerend; 10. Mark de Langen Valburg; 11. Jeen de Jong Britsum; 12. Jurjun van der Velde Bakkeveen; 13. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 14. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 15. Jesse Muis Giessenburg; 16. Kevin Minten Mill; 17. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 20. Julian Stolk Pijnacker;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lotte van Hoek Vlijmen; 2. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 3. Ashleigh Neave Petten; 4. Judith Bloem Apeldoorn; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 7. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Sigrid Jochems Vianen; 9. Jade van der Molen Alkmaar; 10. Marloes Bons Utrecht; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Nathalie van Katwijk Oude Pekela; 14. Ymke Stegink Naarden; 15. Henriette Woering Rozenburg; 16. Veerle Goossens Bakel; 17. Eveline de Groot Zoetermeer; 18. Kelly Markus Hoofddorp; 19. Carleen Baas Den Dungen; 20. Leonie Lubbinge Drachten;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2014.05.18 )

Elite/Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 3. Marco Hoekstra Haren Gn; 4. Jochem Hoekstra Haren Gn; 5. Mark Olieman Enschede; 6. Arvid de Kleijn Herveld; 7. Sjoerd van Ginneken Heerle; 8. Tim Ariesen Rhenen; 9. Arjan Stroetinga Waskemeer; 10. Harry Sweering Sneek; 11. Rudy Vriend Schagen; 12. Jaap Kooijman Sittard; 13. Stan Wijkel Holsloot; 14. Jason van Dalen s-Gravenzande; 15. Joris Blokker Wieringerwerf; 16. Henk Bos Drachten; 17. Sjors Dekker Andijk; 18. Umberto Atzori Zorgvlied; 19. Luuc Bugter Arnhem; 20. Gijs Verdick Den Haag;

 

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND .( 2017.05.06 )

Elite/Beloften: 1. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 2. Gijs Meijer Oostwoud; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Martijn Dijkstra De Knipe; 5. Sjors Dekker Andijk; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Sven van Luijk Naaldwijk; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Kevin Coster Hasselt; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. David Dekker Hedel; 13. Frederick Lund Denemarken; 14. Sven Broekaart Julianadorp; 15. Mikkel Skellerup Denemarken; 16. Alex Mengoulas Almere; 17. Dex Groen Tuitjenhorn; 18. Pim Erren Velden; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Rik Wielink Apeldoorn;

 

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND .( 2017.05.07 )

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Lars Mulderij Pesse; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Niels V.d. Gracht Annen; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Joppe de Heij Heteren; 12. Gianni Pavone Steenbergen; 13. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 14. Pepijn Reinderink Ruurlo; 15. Mark de Groot Hoeven; 16. Sam Meijdam Utrecht; 17. Matthijs Varweg Hardenberg; 18. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 19. Joost Freriks Emmen; 20. Jans Tigelaar Smilde;

 

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND .( 2017.05.07 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Belle de Gast Utrecht; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Aafke Soet 5. Nicole Steigenga Exmorra; 6. Loes Adegeest Enschede; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Annet Pit Deventer; 12. Femke Markus Zwarte Kat; 13. Marieke van Witzenburg Brielle; 14. Lorena Wiebes Mijdrecht; 15. Eva Bijwaard Hillegom; 16. Lonneke Uneken Veendam; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Minke Bakker Monster; 19. Noa Jansen Oosterhout Nb; 20. Paulien Koster Delfstrahuizen;

 

RONDE VAN ZUID/OOST-FRIESLAND .( 2018.05.26 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Danique Braam Veenwouden; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Annet Pit Deventer; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Rixt Meijer Heerenveen; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Charlotte Kool Kortenhoef; 11. Susanne Meistrok Elshout; 12. Sylvie Swinkels Handel; 13. Nienke Wasmus Den Hoorn; 14. Melissa van der Peet Den Haag; 15. Quinty Ton Geldermalsen; 16. Minke Bakker Monster; 17. Merel Hofman Bleiswijk; 18. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 19. Sanne Bouwmeester Westerbork; 20. Maike van der Duin Assen;

 

RONDE VAN ZUID/OOST-FRIESLAND .( 2018.05.26 )

Amateurs: 1. Sipke Zijlstra Burgum; 2. Joakim Zuidema Dokkum; 3. Tijs Dekker Oosthuizen; 4. Bas Bosma Meppel; 5. Jack Kuper Dokkum; 6. Timon van der Wal Groningen; 7. Adriaan Botma Driezum; 8. Marcel Weinans Roden; 9. Evert-Jan Veldkamp Roden; 10. Harmen Dijkstra Groningen; 11. Martijn Ettema Bolsward; 12. Arjan Elferink Veenhuizen; 13. Cor Visser Munein; 14. Marco van Dijken Appingedam; 15. Siebe Vrieswijk Deventer; 16. Harko Kievit Leek; 17. Dion Koot Steggerda; 18. Martijn Lust Westerland; 19. Kars Eekema. Dronrijp; 20. Rudy Vriend Schagen;

 

RONDE VAN ZUID-OOST-FRIESLAND .( 2018.05.27 )

Elite/Beloften: 1. Wim Kleiman Almelo; 2. Yoeri Havik Avenhorn; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Dion Beukeboom Amsterdam; 5. Peter Schulting Lemele; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Danny van der Tuuk Assen; 8. Stef Krul Tjalleberd; 9. Tijmen Eising Emmen; 10. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 11. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 12. Martijn Dijkstra De Knipe; 13. Frank Vreugdenhil Eldersloo 14. Harmen Baas Wageningen; 15. Bj÷rn Bakker Wijnjewoude; 16. Arjan Arentsen Harderwijk; 17. Justin Kloese Emmen; 18. Joost van der Burg Rotterdam; 19. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 20. Arian Stolwijk Rotterdam;