RONDE VAN TWENTE .( 2015.07.11 )

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Niek Deelstra Hoogeveen; 3. Luuk Lohuis Denekamp; 4. Michel Bodegraven Elim; 5. David Dekker Hedel; 6. Melle Meeuwisse Boskoop; 7. Danilo Wattez Elim; 8. Niels Boele Leiden; 9. Chiel Breukelman Gramsbergen; 10. Justin Kloese Emmen; 11. Nick van Helvoirt Erp; 12. Alex Mengoulas Almere; 13. Christopher Schulz Duitsland; 14. Bob Kerkhofs Wouw; 15. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Jarri Stravers Groot-Ammers; 18. Stan Gosink Coevorden; 19. Dorus de Rijk de Rijp 20. Joris Paauwe Hilversum;

Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Wim Wittenberg Herveld; 4. JoŽl Zuidema Dokkum; 5. Timo de Jong Goes; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Stef Vandendriessche Belgie; 8. Jelle Bootsveld Heino; 9. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 10. Sjoerd Bakker. Berkhout; 11. Davide Bomboi Belgie; 12. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 13. Luuk van Gestel Moergestel;14. Koen van Helvoirt Erp; 15. Harm Celi Oosterhout; 16. Stijn Daemen Landgraaf; 17. Bart Sitters Zegge; 18. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Wessel Krul Enkhuizen; 20. Louis Blouwe Belgie;

 

RONDE VAN TWENTE .( 2016.07.09 )

Junioren: 1. Gijs Meijer Oostwoud; 2. Jelle Bootsveld Heino; 3. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 4. Antonie van Noppen Ridderkerk; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Yannick Vrielink Zutphen; 7. Patrick Coster Hasselt; 8. JoŽl Zuidema Dokkum; 9. Chiel Schulten Raalte; 10. Mathijs Wuyts Belgie; 11. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 12. Mel van der Veekens Zaandam; 13. Maarten Lubbers Winterswijk; 14. Christian Varweg Hardenberg; 15. Joren Bloem Brummen; 16. Bram Pieters Oosterhout Nb; 17. Niek Meijer Zeddam; 18. Kevin Haest Rijsbergen; 19. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 20. Stefan Appelman Beverwijk;

Nieuwelingen: 1. Niels van Ekeren Rijswijk; 2. Adne Koster Roden; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Casper van Uden Schiedam; 5. Max Kroonen Diepenveen; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Bas van Belle Zoetermeer; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10. Owen Geleijn Rijsenhout; 11. Jord Baak Dronten; 12. Philip Heijnen Oeffelt; 13. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 14. Rick Burgmans Westerhoven; 15. Roy Dirven Bergeijk; 16. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 17. Nils Jansen Middelaar; 18. Timo Sips Den Haag; 19. Mees Hendrikx Valkenswaard; 20. Kars ten Boske Wintelre;

 

RONDE VAN TWENTE .( 2017.07.08 )

Junioren: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 5. Jeroen van Krimpen Utrecht; 6. Kars ten Boske Wintelre; 7. Joren Bloem Brummen; 8. Bas van Belle Zoetermeer; 9. Jesse Morsink Enter; 10. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 11. Jesse de Rooij Hoorn; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Quinten Veling Monnickendam; 14. Adne Koster Roden; 15. Luuk van Gestel Moergestel; 16. Thom Stuij Hei en Boeicop; 17. Friso van Diemen Amstelveen; 18. Mats Bours Holsloot; 19. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 20. Daan Hoeks Amstelveen;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Jaap Roelen Chaam; 6. Sam Meijdam Utrecht; 7. Noah Vreeswijk Someren; 8. Jens Pronk De Rijp; 9. Rick Metselaar Hoogeveen; 10. Casper van Uden Schiedam; 11. Bram Leerkes Twello; 12. Pepijn Reinderink Ruurlo; 13. Jesse Sytema Leusden; 14. Matthijs Varweg Hardenberg; 15. Hugo Kars Oosterbeek; 16. Rick Hezeman Apeldoorn; 17. Melvin Drost Veenendaal; 18. Jelte Krijnsen Bolsward; 19. Quinten Buijs De Lier; 20. Steijn Willemsen Rotterdam;

 

RONDE VAN TWENTE .( 2018.07.07 )

Junioren: 1. Adne Koster Roden; 2. William Moloney-Morton 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Mitchell Vink Veenendaal; 5. Huub Deelstra Hoogeveen; 6. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 7. Ian Spenkelink Nijverdal; 8. Max Kroonen Diepenveen; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Alex Vandenbulcke 11. Owen Geleijn Rijsenhout; 12. Sam Gademan Beek; 13. Sven Hassert Bocholtz; 14. Benjamin Jones 15. Mike Vliek Vriezenveen; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Thijn Kluts Leiden; 18. Justin Brusche Zaandam; 19. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 20. Mats Bours Holsloot;

Nieuwelingen: 1. Loe van Belle Zoetermeer; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Niels van der Gracht Annen; 4. Jaap Roelen Chaam; 5. Pieter Prosman Zaltbommel; 6. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 7. Mathijs de Kok Steenbergen; 8. Robin van Oorschot Klein/Zundert; 9. Huub Artz Wintelre; 10. Mike Bronswijk Honselersdijk; 11. Joris Keller Den Haag; 12. Wouter van de Weerdhof Lobith; 13. Mark de Groot Hoeven; 14. Erwin Smit Wervershoof; 15. Roan Konings Oudenbosch; 16. Sven Mulder Raamsdonksveer; 17. Mike Spenkelink Nijverdal; 18. Xander van Straten Sneek; 19. Daan Douven Herten; 20. Quinten Buijs De Lier;

Junior-Vrouwen: 1. Franziska Koch Mettmann 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 4. Lonneke Uneken Veendam; 5. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 6. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 7. Tamara van der Horst Hasselt; 8. Femke Gerritse Rosmalen; 9. Maike van der Duin Assen; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11. Berit Huiting Rolde; 12. Eline van Rooijen Woerden; 13. Anna van Wersch Tilburg; 14. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 15. Mischa Bredewold Hoogland; 16. Ruth van Hulst Zwolle; 17. Elisa Sernť Breda; 18. Rose Kloese Emmen; 19. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 20. Julia van Bokhoven Tilburg;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse Pluimers Enter; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Lisa van Helvoirt Erp; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Maud Rijnbeek Limmen; 6. Elise Uijen Herpen; 7. ChloŽ Postma Hulsen; 8. Lieke Janssen Panningen; 9. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 10. Rixt Tol Hasselt;

 

RONDE VAN TWENTE .( 2019.07.06 )

Junioren: 1. Rasmus Madsen 2. Rick Hezeman Apeldoorn; 3. Wouter van de Weerdhof Lobith; 4. Lars Mulderij Pesse; 5. Sten Hoek Oosterstreek; 6. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 7. Jaap Roelen Chaam; 8. Guus van Schipstal Wanroy; 9. Stijn van Lohuizen Heerde; 10. Joppe de Heij Heteren; 11. Christiaan Lubbers Winterswijk; 12. Jur Groot Koerkamp Raalte; 13. Jim Kes Volendam; 14. Roy Hoogendoorn Boskoop; 15. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen; 16. Redmar Dijkman Lutjegast; 17. Pieter de Groof Heeze; 18. Paul Bijlsma Franeker; 19. Delano Swenne Heukelum; 20. Bart Beks Wouw;

Nieuwelingen: 1. Rindert Buiter Leiden; 2. Max van der Meulen Den Haag; 3. Sven Mulder Raamsdonksveer; 4. Daan van den Berg De Lier; 5. Elmar Abma Wolvega; 6. Tibor Del Grosso Eelde; 7. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 8. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 9. Jari Prins Hank; 10. Sven van der Lans De Lier; 11. NoŽl Rokven Sint Jansteen; 12. Lars Rouffaer Sibbe; 13. Marvin Peters Wehl; 14. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 15. Jens Bassa Goudriaan; 16. Eskil Huiting Rolde; 17. Job Boontjes Gieten; 18. Tristan Hartmann Enschede; 19. Hylke de Boer Weidum; 20. Bart Kortleve Havelte;