RONDE VAN NEDERLAND.(2000.08.21 T/M 08.26)

Beroepsrenners Proloog: 1. Erik Dekker 2. Laszlo Bodrogi Hongarije; 3. Servais Knaven 4. Robert Hunter Zuid-Afrika; 5. Michael Sandstod Denemarken; 6. Peter Van Petegem Belgie; 7. Tyler Hamilton Amerika; 8. Leon van Bon 9. George Hincapie Amerika; 10. Marc Wauters Belgie; 11. Ludo Dierckxsens Belgie; 12. Leif Hoste Belgie; 13. Marco Serpellini Italie; 14. Max van Heeswijk 15. Nico Eeckhout Belgie; 16. Frank Hoj Denemarken; 17. Maarten den Bakker 18. Bart Voskamp 19. Patrick Jonker 20. Romans Vainsteins Letland;

Beroepsrenners.01e rit: 1. Fabrizio Guidi Italie; 2. Max van Heeswijk 3. Robbie Mcewen Aus; 4. Patrick D'Hont Belgie; 5. Vladimir Smirnov Litouwen; 6. Martin van Steen 7. Steven De Jongh 8. Bart Voskamp 9. Robert Hunter Zuid-Afrika; 10. George Hincapie Amerika; 11. Zoran Klemencic Slowakije; 12. Christophe Detilloux Belgie; 13. Arvis Piziks Letland; 14. Paul Van Schalen 15. Nico Eeckhout Belgie; 16. Gert Vanderaerden Belgie; 17. Marco Cannone Italie; 18. Lars Teutenberg Duitsland; 19. Koen Beeckman Belgie; 20. Gerhard Trampusch Oostenrijk;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Robert Hunter Zuid-Afrika; 2. Lars Michaelsen Denemarken; 3. Zoran Klemencic Slowakije; 4. Nico Eeckhout Belgie; 5. Fabrizio Guidi Italie; 6. Gert Vanderaerden Belgie; 7. Steven De Jongh 8. Arvis Piziks Letland; 9. Fabio Sacchi Italie; 10. Max van Heeswijk 11. George Hincapie Amerika; 12. Andrej Hauptmann Slowakije; 13. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 14. Martin van Steen 15. Christophe Detilloux Belgie; 16. Martin Muller Duitsland; 17. Lars Teutenberg Duitsland; 18. S÷ren Petersen Denemarken; 19. Aart Vierhouten 20. Gianluca Bortolami Italie;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Robert Hunter Zuid-Afrika; 2. Fabrizio Guidi Italie; 3. Aart Vierhouten 4. Servais Knaven 5. Andrej Hauptmann Slowakije;6. Patrick D'hont Belgie; 7. Erik Dekker 8. Lars Michaelsen Denemarken; 9. Fabio Sacchi Italie; 10. Marco Serpellini Italie; 11. Jacky Durand Frankrijk; 12. Enrico Cassani Italie; 13. StÚphane Heulot Frankrijk; 14. Wilfried Peeters Belgie; 15. Romans Vainsteins Letland; 16. Michael Boogerd 17. Rolf S÷rensen Denemarken; 18. FrÚdÚric Guesdon Frankrijk; 19. Gianluca Bortolami Italie; 20. Frank Hoj Denemarken;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Tyler Hamilton Amerika; 2. Laszlo Bodrogi Hongarije; 3. Erik Dekker 4. Leif Hoste Belgie; 5. Raivis Belohvosciks Letland; 6. Servais Knaven 7. Romans Vainsteins Letland; 8. Marc Wauters Belgie; 9. Peter Van Petegem Belgie; 10. Marco Pinotti Italie; 11. Robert Hunter Zuid-Afrika; 12. Fabrizio Guidi Italie; 13. Michael Sandstod Denemarken; 14. Benoţt Joachim Luxemburg; 15. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 16. Leon van Bon 17. George Hincapie Amerika; 18. Ludo Dierckxsens Belgie; 19. StÚphane Heulot Frankrijk; 20. Franck Perque Frankrijk;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Wim Omloop Belgie; 2. Michael Steen Nielsen Denemarken; 3. Wilfried Peeters Belgie; 4. Nico Eeckhout Belgie; 5. George Hincapie Amerika; 6. Gert Vanderaerden Belgie; 7. Rudi Kemna 8. Arvis Piziks Letland; 9. Zoran Klemencic Slowakije; 10. Lars Michaelsen Denemarken; 11. Lars Teutenberg Duitsland; 12. Patrick D'hont Belgie; 13. Vladimir Smirnov Litouwen; 14. Andrej Hauptmann Slowakije; 15. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 16. Manu L'Hoir Belgie; 17. Christophe Detilloux Belgie; 18. Martin van Steen 19. Peter Wuyts Belgie; 20. Frank Corvers Belgie;

Beroepsrenners.06e rit: 1. Max van Heeswijk 2. Fabrizio Guidi Italie; 3. Romans Vainsteins Letland; 4. Robert Hunter Zuid-Afrika; 5. George Hincapie Amerika; 6. Enrico Cassani Italie; 7. StÚphane Heulot Frankrijk; 8. Jacob Storm Piil Denemarken; 9. S÷ren Petersen Denemarken; 10. Serguei Ivanov Rusland; 11. Peter Van Petegem Belgie; 12. Tristan Hoffman 13. Erik Dekker 14. Servais Knaven 15. Jan Schaffrath Duitsland; 16. Gerhard Trampusch Oostenrijk; 17. Marco Serpellini Italie; 18. Marco Pinotti Italie; 19. Mirko Celestino Italie; 20. Michael Boogerd

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Erik Dekker 2. Robert Hunter Zuid-Afrika; 3. Servais Knaven 4. Tyler Hamilton Amerika; 5. Fabrizio Guidi Italie; 6. Romans Vainsteins Letland; 7. Raivis Belohvosciks Letland; 8. Marc Wauters Belgie; 9. Marco Pinotti Italie; 10. Peter Van Petegem Belgie; 11. StÚphane Heulot Frankrijk; 12. Michael Sandstod Denemarken; 13. Enrico Cassani Italie; 14. Marco Serpellini Italie; 15. Max van Heeswijk 16. George Hincapie Amerika; 17. Michael Boogerd 18. Serguei Ivanov Rusland; 19. Jacob Storm Piil Denemarken; 20. Andrej Hauptmann Slowakije;

 

RONDE VAN NEDERLAND.(2001.08.28 T/M 09.01)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 2. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 3. Ivan Quaranta 4. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 5. Wesley Van Speybroeck Belgie; 6. John den Braber Rotterdam; 7. Steven de Jongh Essen; 8. Jan Svorada TsjechiŰ; 9. Robert Hunter Zuid-Afrika; 10. Geert Van Bondt Belgie; 11. Henk Vogels ┴ustralie; 12. Hendrik Van Dyck Belgie; 13. Jurgen de Jong Geldrop; 14. Koen Beeckman Belgie; 15. Adriano Baffi Italie; 16. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 17. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 18. Leif Hoste Belgie; 19. Crescenzo D'amore Italie; 20. Luciano Pagliarini Brazilie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Robbie McEwen ┴ustralie; 2. Giancarlo Raimondi Italie; 3. Matteo Frutti Italie; 4. Jan Svorada TsjechiŰ; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 7. Alberto Benito 8. Hendrik Van Dyck Belgie; 9. Danilo Hondo Duitsland;  10. Crescenzo D'amore Italie; 11. Robert Hunter Zuid-Afrika; 12. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 13. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 14. Servais Knaven Meerle; 15. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 16. Arvis Piziks Latvia; 17. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 18. Stefan Adamsson Zweden; 19. Paul Van Hyfte Belgie; 20. Henk Vogels ┴ustralie;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Ivan Quaranta 2. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 3. Danilo Hondo Duitsland;  4. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 5. Robert Hunter Zuid-Afrika; 6. Rudie Kemna Deurningen; 7. Alberto Benito 8. Lars Michaelsen Denemarken; 9. Wesley Van Speybroeck Belgie; 10. Jeroen Blijlevens Meerle; 11. Giancarlo Raimondi Italie; 12. Glenn Magnusson Zweden; 13. John den Braber Rotterdam; 14. Henk Vogels ┴ustralie; 15. Steven de Jongh Essen; 16. Fulco van Gulik Steenbergen; 17. Jan Svorada TsjechiŰ; 18. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 19. Kevin Hulsman Belgie; 20. Adriano Baffi Italie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Sergei Gontchar Ukrainie; 2. Bart Voskamp Zetten; 3. Viatcheslav Ekimov Rusland; 4. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 5. Robert Hunter Zuid-Afrika; 6. Dylan Casey Amerika; 7. Danilo Hondo Duitsland;  8. Frank Hoy Denemarken; 9. Peter Van Petegem Belgie; 10. Chris Wherry Amerika; 11. Juan-Carlos Dominguez Spanje; 12. Laszlo Bodrogi Hongarije; 13. Ludo Dierckxsens Belgie; 14. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 15. Paul Van Hyfte Belgie; 16. Benoţt Joachim Luxemburg; 17. Servais Knaven Meerle; 18. Antonio Cruz Amerika; 19. Leif Hoste Belgie; 20. StÚphane Barthe Frankrijk;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Danilo Hondo Duitsland;  2. Robert Hunter Zuid-Afrika; 3. John den Braber Rotterdam; 4. Steven de Jongh Essen; 5. Geert Van Bondt Belgie; 6. Lars Michaelsen Denemarken; 7. Luciano Pagliarini Brazilie; 8. Jeroen Blijlevens Meerle; 9. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 10. Glenn Magnusson Zweden; 11. Wesley Van Speybroeck Belgie; 12. Crescenzo D'amore Italie; 13. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 14. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 15. Giancarlo Raimondi Italie; 16. Adriano Baffi Italie; 17. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 18. Remco van der Ven Utrecht; 19. Kevin Hulsman Belgie; 20. Andrey Kashechkin Ukrainie;

Beroepsrenners.06e rit: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 2. Stephan Schreck Duitsland;  3. Maarten den Bakker Heenvliet; 4. Kevin Hulsman Belgie; 5. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 6. Paul Van Hyfte Belgie; 7. Jan van Velzen Zoetermeer; 8. Frank Hoy Denemarken; 9. Johan Museeuw Belgie; 10. Matteo Frutti Italie; 11. Bjarke Nielsen Denemarken; 12. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 13. Steven de Jongh Essen; 14. Dario Andriotto Italie; 15. Michael Boogerd Essen; 16. Geert Van Bondt Belgie; 17. Chris Wherry Amerika; 18. Ludo Dierckxsens Belgie; 19. Jan Boven Minderhout; 20. Marco Serpellini Italie;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 2. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 3. Sergei Gontchar Ukrainie; 4. Paul Van Hyfte Belgie; 5. Bart Voskamp Zetten; 6. Jan van Velzen Zoetermeer; 7. Viatcheslav Ekimov Rusland; 8. Maarten den Bakker Heenvliet; 9. Robert Hunter Zuid-Afrika; 10. Frank Hoy Denemarken; 11. Peter Van Petegem Belgie; 12. Chris Wherry Amerika; 13. Ludo Dierckxsens Belgie; 14. Stephan Schreck Duitsland;  15. Juan-Carlos Dominguez Spanje; 16. Servais Knaven Meerle; 17. Antonio Cruz Amerika; 18. Benoţt Joachim Luxemburg; 19. Leif Hoste Belgie; 20. StÚphane Barthe Frankrijk;

 

RONDE VAN NEDERLAND.(2002.08.20 T/M 08.24)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Erik Zabel Duitsland;  2. Alexandre Usov Bulgarije; 3. Jans Koerts Weelde/Belgie; 4. Sven Teutenberg Duitsland;  5. Zoran Klemencic Slowakije; 6. Andrej Hauptmann Slowakije; 7. Allan Bo Andressen Denemarken; 8. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 9. Alessandro Petacchi Italie; 10. Oscar Freire Spanje; 11. Marco Zanotti Italie; 12. Jaan Kirsipuu Estland; 13. Giovanni Lombardi Italie; 14. Stefan van Dijk Honselersdijk; 15. Tom Steels Belgie; 16. Rudie Kemna Deurningen; 17. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 18. Antonio Cruz Amerika; 19. Tom Boonen Belgie; 20. Steven de Jongh Essen;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Steven de Jongh Essen; 2. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 3. Tom Boonen Belgie; 4. Erik Zabel Duitsland;  5. Sven Teutenberg Duitsland;  6. Allan Bo Andressen Denemarken; 7. Zoran Klemencic Slowakije; 8. Stefan van Dijk Honselersdijk; 9. Rudie Kemna Deurningen; 10. Marco Zanotti Italie; 11. Daniele Galli Italie; 12. Jans Koerts Weelde/Belgie; 13. Antonio Cruz Amerika; 14. Oscar Freire Spanje; 15. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 16. Mariano Piccoli Italie; 17. Robert Bartko Duitsland;  18. Jan Svorada TsjechiŰ; 19. Johan Verstrepen Belgie; 20. Gerben L÷wik Maasmechelen (B);

Beroepsrenners.03e rit: 1. Alessandro Petacchi Italie; 2. Erik Zabel Duitsland;  3. Sven Teutenberg Duitsland;  4. Tom Steels Belgie; 5. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 6. Allan Bo Andressen Denemarken; 7. Alexandre Usov Bulgarije; 8. Zoran Klemencic Slowakije; 9. Nicola Minali Italie; 10. Rudie Kemna Deurningen; 11. Stefan van Dijk Honselersdijk; 12. Oscar Freire Spanje; 13. Steven de Jongh Essen; 14. Robert Hunter Zuid-Afrika; 15. Jan Svorada TsjechiŰ; 16. Nico Eeckhout Belgie; 17. Arvis Piziks Letland; 18. Antonio Cruz Amerika; 19. Jans Koerts Weelde/Belgie; 20. Tom Boonen Belgie;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Victor Hugo Pena Grisales Columbia; 2. Robert Bartko Duitsland;  3. Marc Wauters Belgie; 4. Raivis Belohvosciks Letland; 5. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 6. Manuel Quinziato Italie; 7. Linas Balciunas Litouwen; 8. Dylan Casey Amerika; 9. Tyler Hamilton Amerika; 10. Bert Grabsch Duitsland;  11. David Canada Gracia Spanje; 12. Roberto Petito Italie; 13. Magnus Backstedt Zweden; 14. Joachim Benoit Luxemburg; 15. Robert Hunter Zuid-Afrika; 16. Bart Voskamp Zetten; 17. Kurt-Asle Arvesen Noorwegen; 18. Christian Vandevelde Amerika; 19. Tom Boonen Belgie; 20. Kim Kirchen Luxemburg;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Serguei Ivanov Rusland; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Erik Zabel Duitsland;  4. Sven Teutenberg Duitsland;  5. Arvis Piziks Letland; 6. Julian Dean Nieuw-Zeeland; 7. Robert Hunter Zuid-Afrika; 8. Zoran Klemencic Slowakije; 9. Stefan van Dijk Honselersdijk; 10. Jans Koerts Weelde/Belgie; 11. Oscar Freire Spanje; 12. Antonio Cruz Amerika; 13. Allan Bo Andressen Denemarken; 14. Jan Svorada TsjechiŰ; 15. Alexandre Usov Bulgarije; 16. Raivis Belohvosciks Letland; 17. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 18. Giovanni Lombardi Italie; 19. Jeroen Blijlevens Meerle; 20. Marco Zanotti Italie;

Beroepsrenners.06e rit: 1. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 2. Kim Kirchen Luxemburg; 3. Oscar Freire Spanje; 4. Gerben L÷wik Maasmechelen (B); 5. Serguei Ivanov Rusland; 6. Kurt-Asle Arvesen Noorwegen; 7. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 8. David Canada Gracia Spanje; 9. Alessandro Petacchi Italie; 10. Max van Heeswijk Baexem; 11. Erik Zabel Duitsland;  12. Andrej Hauptmann Slowakije; 13. Martin Derganc Slowakije; 14. Fabio Baldato Italie; 15. Alexandre Usov Bulgarije; 16. Marc Lotz Lanaken; 17. Glenn D'hollander Belgie; 18. Roberto Petito Italie; 19. Nicola Loda Italie; 20. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Kim Kirchen Luxemburg; 2. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 3. Victor Hugo Pena Grisales Columbia; 4. David Canada Gracia Spanje; 5. Robert Bartko Duitsland;  6. Marc Wauters Belgie; 7. Serguei Ivanov Rusland; 8. Kurt-Asle Arvesen Noorwegen; 9. Dylan Casey Amerika; 10. Tyler Hamilton Amerika; 11. Bert Grabsch Duitsland;  12. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 13. Roberto Petito Italie; 14. Tom Boonen Belgie; 15. Bart Voskamp Zetten; 16. Christian Vandevelde Amerika; 17. Alessandro Petacchi Italie; 18. Servais Knaven Meerle; 19. Glenn D'hollander Belgie; 20. Oscar Freire Spanje;

 

ENECO TOUR.(2003.08.19 T/M 08.23)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Alessandro Petacchi Italie; 2. Erik Zabel Duitsland;  3. Robbie McEwen ┴ustralie; 4. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 5. Andrus Aug Estland; 6. David Kopp Duitsland;  7. Oscar Freire Gomez Spanje; 8. Max van Heeswijk Houten; 9. Tom Boonen Belgie; 10. Bradley McGee ┴ustralie; 11. Allan Davis ┴ustralie; 12. Fred Rodriguez Amerika; 13. Allan Bo Andresen Denemarken; 14. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 15. Francesco Chicchi Italie; 16. Rudie Kemna Deurningen; 17. Sven Teutenberg Duitsland;  18. Stefan van Dijk Honselersdijk; 19. Xavier Florencio Cabre Spanje; 20. Angel Castresana Del Val Spanje;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Alessandro Petacchi Italie; 2. Erik Zabel Duitsland;  3. Marco Zanotti Italie; 4. Robbie McEwen ┴ustralie; 5. Andrej Hauptmann Slowakije; 6. Andrus Aug Estland; 7. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 8. Francesco Chicchi Italie; 9. Allan Davis ┴ustralie; 10. Allan Bo Andresen Denemarken; 11. Oscar Freire Gomez Spanje; 12. Jeroen Blijlevens Meerle; 13. Gerben Lowik Maasmechelen (B); 14. Aart Vierhouten Oud Turnhout (BelgiŰ); 15. Sven Teutenberg Duitsland;  16. David Kopp Duitsland;  17. Tom Boonen Belgie; 18. Stefan van Dijk Honselersdijk; 19. Guido Trenti Amerika; 20. Lars Ytting Bak Denemarken;

 


Beroepsrenners.03e rit: 1. Erik Zabel Duitsland;  2. Robbie McEwen ┴ustralie; 3. Bradley McGee ┴ustralie; 4. Tom Boonen Belgie; 5. Fabrizio Guidi Italie; 6. Rudie Kemna Deurningen; 7. Mikhail Timochine Rusland; 8. Jans Koerts Weelde/Belgie; 9. Oscar Freire Gomez Spanje; 10. Werner Riebenbauer Oostenrijk; 11. Steffen Radochla Duitsland;  12. Allan Bo Andresen Denemarken; 13. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 14. Rik Reinerink Rekem Bel; 15. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 16. David Kopp Duitsland;  17. Allan Davis ┴ustralie; 18. Alessandro Petacchi Italie; 19. Jeroen Blijlevens Meerle; 20. Stefan van Dijk Honselersdijk;

 

Beroepsrenners.04e rit: 1. Viatcheslav Ekimov Rusland; 2. Victor-Hugo Pena-Grisales Columbia; 3. Fabian Cancellara Zwitserland; 4. Marc Wauters Belgie; 5. Laszlo Bodrogi Hongarije; 6. Serhiy Honchar Oekrainie; 7. Robert Bartko Duitsland;  8. Bradley McGee ┴ustralie; 9. Xavier Florencio Cabre Spanje; 10. Bart Voskamp Meerle; 11. Daniel Becke Duitsland;  12. RenÚ Andrle TsjechiŰ; 13. Benoit Joachim Luxemburg; 14. Tom Boonen Belgie; 15. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 16. Pavel Padrnos TsjechiŰ; 17. Michael Sandstod Denemarken; 18. Servais Knaven Meerle; 19. Kim Kirchen Luxemburg; 20. Mikel Zarrabeitia Uranga Spanje;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Rik Reinerink Rekem Bel; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Erik Zabel Duitsland;  4. Tom Boonen Belgie; 5. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 6. Andrus Aug Estland; 7. Andrej Hauptmann Slowakije; 8. Steffen Radochla Duitsland;  9. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 10. Fred Rodriguez Amerika; 11. Jeroen Blijlevens Meerle; 12. Stefan van Dijk Honselersdijk; 13. Bart Voskamp Meerle; 14. Bert Hiemstra Tilburg; 15. Werner Riebenbauer Oostenrijk; 16. Allan Davis ┴ustralie; 17. Xavier Florencio Cabre Spanje; 18. Viatcheslav Ekimov Rusland; 19. Baden Cooke ┴ustralie; 20. Guido Trenti Amerika;

Beroepsrenners.06e rit: 1. Bradley McGee ┴ustralie; 2. Oscar Freire Gomez Spanje; 3. Xavier Florencio Cabre Spanje; 4. Serhiy Honchar Oekrainie; 5. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 6. Viatcheslav Ekimov Rusland; 7. Tom Boonen Belgie; 8. Andrej Hauptmann Slowakije; 9. Max van Heeswijk Houten; 10. Johan Museeuw Belgie; 11. Marc Wauters Belgie; 12. Fabian Cancellara Zwitserland; 13. Bart Voskamp Meerle; 14. Angel Vicioso Arcos Spanje; 15. Gianluca Sironi Italie; 16. Gerben Lowik Maasmechelen (B); 17. Kim Kirchen Luxemburg; 18. Mikel Zarrabeitia Uranga Spanje; 19. Simone Masciarelli Italie; 20. Laszlo Bodrogi Hongarije;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Viatcheslav Ekimov Rusland; 2. Bradley McGee ┴ustralie; 3. Serhiy Honchar Oekrainie; 4. Fabian Cancellara Zwitserland; 5. Xavier Florencio Cabre Spanje; 6. Marc Wauters Belgie; 7. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 8. Oscar Freire Gomez Spanje; 9. Bart Voskamp Meerle; 10. Victor-Hugo Pena-Grisales Columbia; 11. Tom Boonen Belgie; 12. Kim Kirchen Luxemburg; 13. Mikel Zarrabeitia Uranga Spanje; 14. Robert Bartko Duitsland;  15. Laszlo Bodrogi Hongarije; 16. Daniel Becke Duitsland;  17. Gerben Lowik Maasmechelen (B); 18. Benoit Joachim Luxemburg; 19. Max van Heeswijk Houten; 20. Andrej Hauptmann Slowakije;

 

RONDE VAN NEDERLAND.(2004.08.24 T/M 08.28)

Beroepsrenners.01e rit: 1. Max van Heeswijk Baexem; 2. Francesco Chicchi Italie; 3. AurÚlien Clerc Zwitserland; 4. Stefan van Dijk Honselersdijk; 5. Fabrizio Guidi Italie; 6. Jan Svorada TsjechiŰ; 7. AndrÚ Korff Duitsland;  8. Rudie Kemna Deurningen; 9. Eric Baumann Duitsland;  10. Alexandre Usov Bulgarije; 11. Dimitri Defauw Belgie; 12. Alberto Loddo Italie; 13. Samuele Marzoli Italie; 14. Kevin Hulsmans Belgie; 15. Mirco Lorenzetto Italie; 16. Manuele Mori Italie; 17. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 18. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 19. Guido Trenti Amerika; 20. Roy Sentjens Belgie;

Beroepsrenners.02e rit: 1. Max van Heeswijk Baexem; 2. Alexandre Usov Bulgarije; 3. Stefan van Dijk Honselersdijk; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Alessandro Petacchi Italie; 6. Fabrizio Guidi Italie; 7. AurÚlien Clerc Zwitserland; 8. Alberto Loddo Italie; 9. Mirco Lorenzetto Italie; 10. Roy Sentjens Belgie; 11. Guido Trenti Amerika; 12. Allan Bo Andresen Denemarken; 13. Manuele Mori Italie; 14. Eric Baumann Duitsland;  15. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 16. Remco van der Ven IJsselstein; 17. Kevin Hulsmans Belgie; 18. Dimitri Defauw Belgie; 19. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 20. Marco Velo Italie;

Beroepsrenners.03e rit: 1. Alessandro Petacchi Italie; 2. Lars Michaelsen Denemarken; 3. Luciano AndrÚ Pagliarini Mendonca Brazilie; 4. Nico Eeckhout Belgie; 5. Alexandre Usov Bulgarije; 6. Samuele Marzoli Italie; 7. AurÚlien Clerc Zwitserland; 8. Alberto Loddo Italie; 9. Max van Heeswijk Baexem; 10. Rudie Kemna Deurningen; 11. Antonio Cruz Amerika; 12. Matej Jurco Slowakije; 13. Yuri Mitlushenko Oekrainie; 14. Guido Trenti Amerika; 15. Gert Steegmans Belgie; 16. Vladimir Goussev Rusland; 17. Andreas Klier Duitsland;  18. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 19. Fabrizio Guidi Italie; 20. Andris Nauduzs Letland;

Beroepsrenners.04e rit: 1. Viatcheslav Ekimov Rusland; 2. Marc Wauters Belgie; 3. Floyd Landis Amerika; 4. David Zabriskie Amerika; 5. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 6. Bart Voskamp Zetten; 7. Bobby Julich Amerika; 8. Frank Hoj Denemarken; 9. Rolf Aldag Duitsland;  10. Cyril Dessel Frankrijk; 11. Laszio Bodrogi Hongarije; 12. Gustav Erik Larsson Zweden; 13. Marco Pinotti Italie; 14. Michael Blaudzun Denemarken; 15. Benoţt Joachim Luxemburg; 16. Robert Petito Italie; 17. Serhiy Honchar Oekrainie; 18. Serguei Ivanov Rusland; 19. Stijn Devolder Belgie; 20. Marc Streel Belgie;

Beroepsrenners.05e rit: 1. Leon van Bon Hasselt(Belgie); 2. Marc Streel Belgie; 3. Manuel Quinziato Italie; 4. Max van Heeswijk Baexem; 5. Kevin Hulsmans Belgie; 6. Fabrizio Guidi Italie; 7. Stefan van Dijk Honselersdijk; 8. Eric Baumann Duitsland;  9. Andris Nauduzs Letland; 10. Sven Vanthourenhout Belgie; 11. Martin Derganc Slowakije; 12. Rafael Nuritdinov 13. Remco van der Ven IJsselstein; 14. Marc Wauters Belgie; 15. Kim Kirchen Luxemburg; 16. Jans Koerts Weelde/Belgie; 17. Alexandre Usov Bulgarije; 18. Wilfried Cretskens Belgie; 19. Manuele Mori Italie; 20. Allan Johansen Denemarken;

Beroepsrenners.06e rit: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 2. Marc Wauters Belgie; 3. Fabrizio Guidi Italie; 4. Kim Kirchen Luxemburg; 5. Viatcheslav Ekimov Rusland; 6. Andrej Hauptmann Slowakije; 7. Manuele Mori Italie; 8. Bert Hiemstra Liempde; 9. Serguei Ivanov Rusland; 10. Maxime Montfort Belgie; 11. Bart Voskamp Zetten; 12. Manuel Quinziato Italie; 13. Cyril Dessel Frankrijk; 14. Leonardo Giordani Italie; 15. Marc Lotz Smeermaas/Belgie; 16. Rolf Aldag Duitsland;  17. Allan Johansen Denemarken; 18. Laszio Bodrogi Hongarije; 19. Frank Hoj Denemarken; 20. Stephan Schreck Duitsland; 

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 2. Viatcheslav Ekimov Rusland; 3. Marc Wauters Belgie; 4. Bart Voskamp Zetten; 5. Bobby Julich Amerika; 6. Frank Hoj Denemarken; 7. Rolf Aldag Duitsland;  8. Cyril Dessel Frankrijk; 9. Laszio Bodrogi Hongarije; 10. Marco Pinotti Italie; 11. Michael Blaudzun Denemarken; 12. Robert Petito Italie; 13. Serguei Ivanov Rusland; 14. Fabrizio Guidi Italie; 15. Maxime Montfort Belgie; 16. Manuel Quinziato Italie; 17. Kim Kirchen Luxemburg; 18. Stephan Schreck Duitsland;  19. Andrej Hauptmann Slowakije; 20. Michael Boogerd Kapellen(Belgie);