RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.2000.(2000.03.26)

Een dag later was Bart Heirewegh in de Ronde van Mid≠den-Brabant opnieuw dicht bij de overwinning. Heire≠wegh probeerde het nu in de laatste kilometers in Don≠gen met een alles-of-niets-jump, maar de Belg van Spar≠ Oki zag in de laatste dertig meter een grote groep over zich heen denderen. Marcel Luppes was uiteindelijk de snelste. De Axa-prof zag Wilco Zuijderwijk in het spoor van Arthur Farenhout (beiden Van Vliet) te vroeg op kop komen en zat meteen in een zetel. Luppes liet zich niet meer verrassen en in zijn wiel nam hij de sterke Poolse sprinter Jacek Mickiewicz en de Flanders-Nieuw-Zeelan≠der Scott Guyton mee op het podium. Bart Heirewegh werd toch nog zesde en nam de leiding in het Wieler Liga klassement. Bij de ploegen wordt dit klassement na twee wedstrijden aangevoerd door het sterke collectief van Van Vliet-Weba, voor de trade teams Mroz en Spar.BRON: Jan van Dongen

Elite: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2. Jacek Mickiewicz 3. Scott Guyton Nieuw-Zeeland; 4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 5. Wolfgand Oschwald Duitsland; 6. Bart Heirewegh Belgie; 7. Joost Legtenberg Markelo; 8. Michael Skelde Denemarken; 9. Berry Hoedemakers Schijndel; 10. Peep Mikli Estland; 11. Arkadiusz Wojtas Polen; 12. Dariusz Wojciechowski Polen; 13. Alain van Katwijk Valkenswaard; 14. John Talen Spijkenisse; 15. Alges Maasikmets Finland; 16. Arthur Farenhout Spijkenisse; 17. Dariusz Skoczylas 18. Eric de Crom Hoogerheide; 19. Tom Hoedemakers Schijndel; 20. Dennis Moons Belgie;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2001.06.17 )

Elite/Neo: 1. Alain van Katwijk Valkenswaard; 2. Ruud Aerts Riel; 3. Camiel van den Bergh Beesd; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 6. Andre van de Reep Hillegom; 7. Edwin Zeevalkink Deventer; 8. Peter van de Reep Hillegom; 9. Peter van der Velden. Rotterdam; 10. Sean Sullivan Ossendrecht; 11. JuliŽn Smink Hoogland; 12. Tom Hoedemakers Schijndel; 13. Bjorn Cornelissen Wijchen; 14. Martijn Lust Heerhugowaard; 15. Arie van Oijen Hillegom; 16. Mark Vlijm Maaseik.Bel; 17. Marvin van der Pluijm Hank; 18. Luit Blom Oudewater; 19. Herold Dat Lierop; 20. Bastiaan Krol Oldenzaal;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2002.06.15 T/M 06.16)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Alain van Katwijk Spijkenisse; 2. Paul van Schalen Arnhem; 3. Edward Farenhout Zuidland; 4. Germ van de Burg Nijland; 5. Martin van Steen Dongen; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 8. Marcel Luppes Hoogeveen; 9. Maarten Nijland Hengelo; 10. JuliŽn Smink Hoogland; 11. Corne Castein Meerkerk; 12. Kor Steenbergen Pesse; 13. Piet Rooyakkers Nuenen; 14. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 15. Cas Graafmans Tilburg; 16. Arne Kornegoor Baak; 17. Jos Lucassen Margraten; 18. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 19. Reinier Honig Zaandam; 20. Floris Goesinnen Opperdoes;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Paul van Schalen Arnhem; 2. Rick Flens Oostzaan; 3. Germ van de Burg Nijland; 4. Tom Cordes Baarle-Nassau; 5. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 6. Angelo van Melis Oss; 7. Nathan Clark Wernhout/Australie; 8. Mathieu Heijboer Rhoon; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 11. Jeroen Boelen Drunen; 12. Piet Rooyakkers Nuenen; 13. Marcel Luppes Hoogeveen; 14. Martijn Maaskant Zuidland; 15. Maarten Lenferink Tubbergen; 16. Camiel van den Bergh Beesd; 17. Edward Farenhout Zuidland; 18. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 19. Jos Lucassen Margraten; 20. DaniŽl van Elven Etten-Leur;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Marco Bos Roden; 2. Arthur Farenhout Spijkenisse; 3. Maarten Nijland Hengelo; 4. Nathan Clark Wernhout/Australie; 5. Martin van Steen Dongen; 6. Angelo van Melis Oss; 7. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 8. JuliŽn Smink Hoogland; 9. Francois Franse Kwadendamme; 10. Paul van Schalen Arnhem; 11. Germ van de Burg Nijland; 12. Tom Cordes Baarle-Nassau; 13. Piet Rooyakkers Nuenen; 14. Richard Slabbekoorn Kapelle; 15. David Orvalho Enschede; 16. Edwin Dunning Hoogeveen; 17. Edward Farenhout Zuidland; 18. Mark Vlijm Maaseik.Bel; 19. Bastiaan Krol Oldenzaal; 20. Arno Wallaard Noordeloos;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Paul van Schalen Arnhem; 2. Germ van de Burg Nijland; 3. Tom Cordes Baarle-Nassau; 4. Angelo van Melis Oss; 5. Nathan Clark Wernhout/Australie; 6. Richard Slabbekoorn Kapelle; 7. Piet Rooyakkers Nuenen; 8. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 9. Maarten Nijland Hengelo; 10. Martin van Steen Dongen; 11. Arthur Farenhout Spijkenisse; 12. Marco Bos Roden; 13. JuliŽn Smink Hoogland; 14. Francois Franse Kwadendamme; 15. David Orvalho Enschede; 16. Edwin Dunning Hoogeveen; 17. Rick Flens Oostzaan; 18. Mathieu Heijboer Rhoon; 19. Jeroen Boelen Drunen; 20. Edward Farenhout Zuidland;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2003.07.05 T/M 07.06)

Elite/Beloften.01e rit: 1. JuliŽn Smink Hoogland; 2. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 3. Jeroen Boelen Drunen; 4. Ruud Aerts Riel; 5. Mathieu Heijboer Rhoon; 6. Pascal Hermes Liempde; 7. Bastiaan Krol Oldenzaal; 8. Russel van Hout Ńustralie; 9. Germ van den Burg Folsgare; 10. Berry Nagelhout Doornspijk; 11. Dirk Peetoom Dirkshorn; 12. Rick Flens Oostzaan; 13. Mart Louwers Amsterdam; 14. Martin van Steen Dongen; 15. Edwin Dunning Hoogeveen; 16. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 17. Marco Bos Roden; 18. Marcel Nagengast Hoogeveen; 19. Paul van Schalen Arnhem; 20. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Russel van Hout Ńustralie; 2. Germ van den Burg Folsgare; 3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4. Jeroen Boelen Drunen; 5. Rick Flens Oostzaan; 6. Mathieu Heijboer Rhoon; 7. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 8. Mart Louwers Amsterdam; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Martijn Maaskant Zuidland; 11. Stefan Huizinga Woudrichem; 12. Edwin Dunning Hoogeveen; 13. Norbert Poels Blitterswijk; 14. Ruud Aerts Riel; 15. Paul van Schalen Arnhem; 16. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 17. Sebastian Minard Frankrijk; 18. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 19. Pascal Carlot Frankrijk; 20. Coen Loos Bergeijk;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 2. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 3. Jarko van der Stelt Helmond; 4. Jeroen Boelen Drunen; 5. Marco Bos Roden; 6. Russel van Hout Ńustralie; 7. Pascal Hermes Liempde; 8. Germ van den Burg Folsgare; 9. Samuel Bonnet Frankrijk; 10. Mart Louwers Amsterdam; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Edwin Dunning Hoogeveen; 13. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 14. Ruud Aerts Riel; 15. Rick Flens Oostzaan; 16. JuliŽn Smink Hoogland; 17. Ronald Schur Alkmaar; 18. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 19. Marcel Luppes Hoogeveen; 20. Erik Springintveld Rijsenhout;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Russel van Hout Ńustralie; 3. Germ van den Burg Folsgare; 4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 5. Mart Louwers Amsterdam; 6. Rick Flens Oostzaan; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9. Edwin Dunning Hoogeveen; 10. Pascal Hermes Liempde; 11. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 12. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 13. Sebastian Minard Frankrijk; 14. JuliŽn Smink Hoogland; 15. Paul van Schalen Arnhem; 16. Berry Nagelhout Doornspijk; 17. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 18. Thomas Berkhout Schipluiden; 19. Stefan Huizinga Woudrichem; 20. Roy Curvers Haelen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2004.07.03 T/M 07.04)

In de Ronde van Midden-Brabant lieten de mannen van Van Hemert-Eurogifts duide≠lijk zien dat er in deze GP Coca Cola ge≠fietst werd in en rond de thuisbasis van de formatie. Al in de eerste rit meldden zeven van de acht renners zich in een kopgroep van zestien, die twee minuten wegreed uit het peloton. Na het onfor≠tuinlijk wegvallen van John Sulkers (die tegen de auto van koersdirecteur Martin van Steen op reed) waren dat er nog zes. Het ploegenspel werd echter knap afge≠maakt door Jelle van Groezen, die in zijn woonplaats Waspik wegreed bij zijn mede≠vluchters en met een kleine voorsprong solo arriveerde in Dongen. De coup van Van Hemert was fraai maar niet honderd procent geslaagd. De tijdrijders Germ van der Burg (Bert Story-Piels) en Maarten Lenferink (Lowik-Tegeltoko) waren in de ochtendrit mee geslopen en stonden na de door Niki Terpstra gewonnen tijdrit een en twee in de ranking. Hoewel de Van He≠mert-ploeg de concurrenten ook in de laatste etappe een harde koers voorscho≠telde, kreeg men Van der Burg niet meer uit de rode Leiderstrui. Dankzij bonisecon≠den wist Jos Pronk zich nog wel langs Lenferink te wurmen naar een tweede plek in het algemeen klassement. Toch kon Van Hemert-manager Arthur van Dongen vrede hebben met de afloop, ook omdat Robbert van der Stelt voor een tweede dagsucces zorgde door de zondagrit op zijn naam te brengen. ĄVan der Burg is niet alleen een goede tijdrijder, je rijdt hem er ook niet zomaar af. Maar dat risi≠co loop je als je zelf geen echte specia≠list in de tijdrit in huis hebt." Voor de eindwinnaar zelf, die in de slotomloop persoonlijk Robbert van der Stelt nog even tot de orde riep, was het een opluchting dat hij nu eens gewonnen had. ďWe hebben een jonge en kleine ploeg en misten tot nog toe een hoofdprijs. De voor mij persoonlijk gold dat ik er vaak dichtbij zat, maar nog geen zege had geboekt. Toen ik er hier na de zaterdag zo goed voor stond, hebben we alles op alles gezet om te winnen. Dit wilde ik me niet meer laten ontlippen.Ē Ook ploegleider Jan van Dam was zichtbaar opge- lucht dat de ban gebroken was: eindwinst en ritwinst voor Bert Story-Piels in de Ronde van Midden-Brabant. ĄHet werd tijdĒ erkende hij in Dongen.

Tekst: Roy Schriemer

Elite/Beloften.01e rit: 1. Jelle van Groezen Waspik; 2. Robbert van der Stelt Aalst; 3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4. Germ van de Burg Folsgare; 5. Kenny van Hummel Elden; 6. Sander Lormans Heemskerk; 7. Jos Pronk Warmenhuizen; 8. Kees Jeurissen Deurne; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Tom Cordes Baarle-Nassau; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Reinier Honig Alkmaar; 13. Matthijs Delen Rotterdam; 14. Johnny Hoogerland Yerseke; 15. Danny Stam. Assendelft; 16. Paul van Schalen Arnhem; 17. Tom Veelers Ootmarsum; 18. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 19. Sven Nijs Belgie; 20. Gerben Nijmeijer Oldenzaal;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2. Tom Veelers Ootmarsum; 3. Stef Clement Breda; 4. Germ van de Burg Folsgare; 5. Paul van Schalen Arnhem; 6. Koen de Kort Liempde; 7. Bas Giling Warmenhuizen; 8. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 9. Tom Stamsnijder Enter; 10. Peter Schep Lopik; 11. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 12. Stefan Huizinga Woudrichem; 13. Theo Eltink Westelbeers; 14. Maarten Lenferink Tubbergen; 15. Tim van der Zanden. Poeldijk; 16. Sven Nijs Belgie; 17. Sander Lormans Heemskerk; 18. Jos Pronk Warmenhuizen; 19. Kees Jeurissen Deurne; 20. Albert Timmer Gramsbergen;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Robbert van der Stelt Aalst; 2. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 3. Sven Nijs Belgie; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Tom De Meijer Belgie; 6. Johnny Hoogerland Yerseke; 7. Stefan Huizinga Woudrichem; 8. Marco Wesseling Den Bosch; 9. Jelle van Groezen Waspik; 10. Lex Nederlof Oostvoorne; 11. Germ van de Burg Folsgare; 12. Tom Cordes Baarle-Nassau; 13. Sander Lormans Heemskerk; 14. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 15. Jos Pronk Warmenhuizen; 16. Kees Jeurissen Deurne; 17. Kenny van Hummel Elden; 18. Theo Eltink Westelbeers; 19. David Verdonck Belgie; 20. Maarten Lenferink Tubbergen;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Germ van de Burg Folsgare; 2. Jos Pronk Warmenhuizen; 3. Maarten Lenferink Tubbergen; 4. Jelle van Groezen Waspik; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6. Kees Jeurissen Deurne; 7. Robbert van der Stelt Aalst; 8. Tom Cordes Baarle-Nassau; 9. Kenny van Hummel Elden; 10. Johnny Hoogerland Yerseke; 11. Lex Nederlof Oostvoorne; 12. Danny Stam. Assendelft; 13. Matthijs Delen Rotterdam; 14. Tom Veelers Ootmarsum; 15. Paul van Schalen Arnhem; 16. Koen de Kort Liempde; 17. Tom Stamsnijder Enter; 18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19. Theo Eltink Westelbeers; 20. Sven Nijs Belgie;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2005.07.02 T/M 07.03)

De eindwinst van Paul van Schalen in de 36e Ronde van Midden-Brabant stond eigenlijk al na de door Roy Curvers gewonnen eerste rit vast. In deze rit wist de Arnhemmer afstand te nemen van zijn meeste concurrenten en als vermaard tijdrijder zou de routinier van AXA in de avonduren van de eerste dag zijn tijdwinst alleen maar verder uit gaan bouwen.Een dag later was het slechts zaak om Arnoud van Groen in de laatste etappe van enige bonificatiewinst af te houden. Dus kon en mocht er in de afsluitende etappe al snel een kopgroepje van zes met de zegen van AXA wegrijden. Paul van Schalen: ,We hebben ons voltallig op kop van de groep geplaatst. Om het gat niet groter te laten worden dan tweeeneenhalve minuut." In die kopgroep was Ger Soepenberg met een achterstand van 49 seconden de best geplaatste renner. Kenny van Hummel mocht zo mogelijk de bonificatie- seconden bij twee van de zes passages van de kasseienstrook opeisen. Zijn team Euro Gifts richtte zich uiteindelijk maar op andere doelen. Ploegleider Arthur van Dongen: ĄVorig jaar pakten we met Jelle van Groezen en Robbert van der Stelt twee etappe-zeges mee. Roy Curvers en Gideon de Jong zorgden voor een evenaring van die prestatie."

Gideon de Jong won ter afsluiting de schijnbaar niet te vermijden eindgalop van een voltallig peloton. Van Schalen schatte na die eerste rit zijn kansen meteen al erg hoog in. De 33-jarige AXA-coureur: ,Wat dacht je? Ik heb als een gek doorgesleurd toen we met z'n drieen (Arnoud van Groen was de derde van het trio) uit de greep van de groep kwa≠men. Curvers mocht wat mij betreft de snelste zijn. In 2002 ben ik zo ook aan de eindwinst gekomen. Met als verdere basis de uitbouw van mijn voorsprong in de zes kilometer Lange tijdrit" Van Schalen won dit jaar Veenendaal-VeenendaaL en de Ronde van Noord-Holland in de topcompetitie, met de nodige profteams in de strijd. ,Zaterdag was het een kwestie van de beste zien te worden van mijn eigen ploeg. Daarvoor was die coup in de middagrit dus wel nodig. Piet Rooijakkers, Jens Mouris en Peter van Agtmaal pakten in de tijdrit de eerste drie plaatsen voor Axa. Mijn zesde plek binnen tien seconden bleek afdoende. In de slotrit heeft het hele Axa team zich als een blok achter mij gezet.ĒTekst: Jan van Dongen

Elite/Beloften.01e rit: 1. Roy Curvers Haelen; 2. Arnoud van Groen Amsterdam; 3. Paul van Schalen Arnhem; 4. Robert Slippens Spanbroek; 5. Gideon de Jong Papendrecht; 6. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 7. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 8. Pascal Aandewiel Sittard; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Piet Rooijakkers Gerwen; 11. Jelle van Groezen Waspik; 12. Robert Gesink Varsseveld; 13. Jasper van Heeswijk Vught; 14. Tom De Meyer Belgie; 15. Tim van der Zanden Poeldijk; 16. Jorrit Walgien Brielle; 17. David Verdonck Belgie; 18. Jos van Emden Schiedam; 19. Berry Nagelhout Doornspijk; 20. Tjarco Cuppens Landgraaf;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Piet Rooijakkers Gerwen; 2. Jens Mouris De Zwarte Kat; 3. Peter van Agtmaal Huijbergen; 4. Germ van der Burg Folsgare; 5. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 6. Paul van Schalen Arnhem; 7. Jelle van Groezen Waspik; 8. Jos van Emden Schiedam; 9. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 10. Tim van der Zanden Poeldijk; 11. Robert Gesink Varsseveld; 12. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 13. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov; 14. Arnoud van Groen Amsterdam; 15. Folkert de Haan Groningen; 16. Jos Pronk Warmenhuizen; 17. Maarten Lenferink Tubbergen; 18. Tom De Meyer Belgie; 19. Sander Lormans Heemskerk; 20. Marvin van der Pluijm Hank;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Gideon de Jong Papendrecht; 2. Arno Wallaard Noordeloos; 3. Bertil Klootwijk Spaarndam; 4. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 5. David Verdonck Belgie; 6. Wouter de Groot Hillegom; 7. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 8. Roy Curvers Haelen; 9. Jos van Emden Schiedam; 10. Tom De Meyer Belgie; 11. Arnoud van Groen Amsterdam; 12. Tjarco Cuppens Landgraaf; 13. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 14. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 15. Maarten Mandemakers Goirle; 16. Piet Rooijakkers Gerwen; 17. Maarten Lenferink Tubbergen; 18. Paul van Schalen Arnhem; 19. Folkert de Haan Groningen; 20. Ger Soepenberg Den Ham Ov;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Paul van Schalen Arnhem; 2. Arnoud van Groen Amsterdam; 3. Piet Rooijakkers Gerwen; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Jelle van Groezen Waspik; 6. Tim van der Zanden Poeldijk; 7. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 8. Robert Gesink Varsseveld; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Tom De Meyer Belgie; 11. Gideon de Jong Papendrecht; 12. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 13. Jos van Emden Schiedam; 14. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 15. Folkert de Haan Groningen; 16. Peter van Agtmaal Huijbergen; 17. Germ van der Burg Folsgare; 18. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 19. Marvin van der Pluijm Hank; 20. Arno Wallaard Noordeloos;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2006.03.25 T/M 03.26)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Roy Curvers Haelen; 2. Alain van Katwijk Waalre; 3. Jasper Lenferink Tubbergen; 4. Floris Goesinnen Opperdoes; 5. Marco Bos. Leek; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Jens Mouris Amstelveen; 8. Albert Timmer Gramsbergen; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Joost van Leijen Ewijk; 11. Joshua van Collingwood Engeland; 12. Jos Harms Oude Pekela; 13. Thomas Berkhout Schipluiden; 14. Wim Botman Schoorl; 15. Germ van der Burg Folsgare; 16. Jeroen Boelen Drunen; 17. Jasper van Heeswijk Vught; 18. Huub Duyn Wervershoof; 19. Peter Mohlmann Apeldoorn; 20. Marcel Alma Harskamp;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Thomas Berkhout Schipluiden; 2. Alain van Katwijk Waalre; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Dimitr Kozantchuk 6. Joshua Collingwood 7. Marco Bos. Leek; 8. Wolfram Wiese Duitsland;  9. Peter Mohlmann Apeldoorn; 10. Jens Mouris Amstelveen; 11. Serge Herz Duitsland;  12. Floris Goesinnen Opperdoes; 13. Jasper Lenferink Tubbergen; 14. Lex Nederlof Oostvoorne; 15. Wim Botman Schoorl; 16. Maarten Lenferink Tubbergen; 17. Jasper van Heeswijk Vught; 18. Evgeny Popov Rusland; 19. Albert Timmer Gramsbergen; 20. Jos Pronk Warmenhuizen;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Alain van Katwijk Waalre; 2. Roy Curvers Haelen; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Jasper Lenferink Tubbergen; 5. Floris Goesinnen Opperdoes; 6. Marco Bos. Leek; 7. Joshua Collingwood 8. Jens Mouris Amstelveen; 9. Albert Timmer Gramsbergen; 10. Maarten Lenferink Tubbergen; 11. Thomas Berkhout Schipluiden; 12. Wim Botman Schoorl; 13. Jasper van Heeswijk Vught; 14. Jeroen Boelen Drunen; 15. Peter Mohlmann Apeldoorn; 16. Serge Herz Duitsland;  17. Paul Voss Duitsland;  18. Robert Gesink Varsseveld; 19. Konstantin Schubert Duitsland;  20. Bertil Klootwijk Spaarndam;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2007.09.01)

In de Ronde van Midden-Brabant ging de zege in de openingsetappe verrassend naar Job Vissers. In rit twee was het al snel duidelijk dat hij geen stand kon houden als klasse≠mentsleider, want na veertig kilome≠ter moest Vissers de concurrenten laten gaan. Voor veel toeschouwers was de afloop van die slotetappe zo klaar als een klontje. Peter Schep trok in de aanval met maar een enkel be≠lang: ritwinst. Zijn vluchtmakker Roy Curvers ging dan weer voor de eind≠zege. Schep: ďIn de zaterdagrit had ik in de finale net wat te veel achter≠stand opgelopen om nog een rol te spelen voor het eindklassement. Cur≠vers snapte ook wel, dat als hij zich ook maar een enkel moment had ge≠spaard om voor de etappe te gaan, ik geen trap extra meer had gegeven. Het was in ons beider belang om er vol voor te gaan." Zonder de steun van de baanrenners van Ubbink-Syn≠tec had Curvers voor een schier ho≠peloos karwei gestaan om te voorko≠men dat Midden-Brabant voor de derde achtereenvolgende keer net aan zijn neus voorbij zou gaan. Danny Stam dekte immers baanmaatje Schep in de rug, maar hield daarmee tevens de virtuele leider Ger Soepen≠berg in de houdgreep. Stam spaarde intussen zoveel krachten dat hij in de slotkilometers bij Soepenberg weg kon rijden en hem als derde nog net met een seconde van het podium duwde.

BRON: JAN VAN DONGEN

Elite/Beloften.01e rit: 1. Job Vissers Erp; 2. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 3. Pim Ligthart Twisk; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Jos Pronk Warmenhuizen; 6. Niels de Blaauw Gieten; 7. Egon van Kessel Kerkdriel; 8. Lars Jun Broek in Waterland; 9. Johim Ariesen Rhenen; 10. Wouter Mol Nibbixwoud; 11. Eelke van der Wal Holwerd; 12. Thijs van Amerongen Vorden; 13. Bram Schmitz Waalre; 14. Frederik Ericson Zweden; 15. Peter Schep Lopik; 16. Arne Hassink Zieuwent; 17. Fulco van Gulik Apeldoorn; 18. Leander Pronk Warmenhuizen; 19. Robin Chaigneau Meerkerk; 20. Pim de Beer Bakel;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Peter Schep Lopik; 2. Roy Curvers Haelen; 3. Danny Stam. Assendelft; 4. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 5. Mike Alloo Roosendaal; 6. Marvin van der Pluijm Hank; 7. Jos Pronk Warmenhuizen; 8. Job Vissers Erp; 9. Jeroen Boelen Drunen; 10. Rudy Vriend Waarland; 11. Dennis Smit Zwanenburg; 12. Adriaan Helmantel Groningen; 13. Camiel Dťnis Cadier en Keer; 14. Robin Chaigneau Meerkerk; 15. Niels de Blaauw Gieten; 16. Egon van Kessel Kerkdriel; 17. John Schouten Harderwijk; 18. Lars Jun Broek in Waterland; 19. Yvo Kusters Simpelveld; 20. Pim Ligthart Twisk;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Roy Curvers Haelen; 2. Peter Schep Lopik; 3. Danny Stam. Assendelft; 4. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 5. Job Vissers Erp; 6. Pim Ligthart Twisk; 7. Jos Pronk Warmenhuizen; 8. Niels de Blaauw Gieten; 9. Egon van Kessel Kerkdriel; 10. Lars Jun Broek in Waterland; 11. Eelke van der Wal Holwerd; 12. Johim Ariesen Rhenen; 13. Thijs van Amerongen Vorden; 14. Frederik Ericson Zweden; 15. Robin Chaigneau Meerkerk; 16. Leander Pronk Warmenhuizen; 17. Pim de Beer Bakel; 18. Ruud Aerts Tilburg; 19. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh; 20. Jasper Lenferink Tubbergen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2007.09.02 )

Junioren-Vrouwen: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Marit Huisman Lutjebroek; 4. Esther Lommers Zwijndrecht; 5. Anne Arnouts Belgie; 6. Lucinda Brand Oud Beijerland; 7. Alike Haanstra Waskemeer; 8. Anne Eversdijk Kapelle; 9. Agnieta Francke Koudekerke; 10. Veronique Staes Belgie; 11. Noortje de Kort Dongen; 12. Marieke den Otter Hoornaar; 13. Lisanne Ottema Muntendam; 14. Anne de Wildt Heiloo; 15. Jorinda de Heer Hoogerheide; 16. Marissa Otten Enter; 17. Ruth Springer Heerhugowaard; 18. Kirsten Niessen Veenendaal; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. Barbara de Ridder Noordwijk;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Melanie Woering Rozenburg; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 4. Ivana Tiessens Zuidhorn; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Maaike Hoek Almelo; 7. Birgit Lavrijssen Kapelle; 8. Laura Meurs Dordrecht; 9. Lana Verberne Lierop; 10. Silke Tabak Bergeijk; 11. Ymke Stegink Naarden; 12. Anouk Kerstens Roosendaal; 13. Lotte van Hoek Vlijmen; 14. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 15. Denise Bouma Spijkenisse; 16. Melissa van Neck Amstelveen; 17. Charlotte Dieteren Roden; 18. Anne van de Beurcht Volkel; 19. Sabine Rijkers Hapert; 20. Roos van den Bos Oostknollendam;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2008.05.10)

Geen maat op Hoogerland

Er stond geen maat op de overmacht van Johnny Hoogerland in de 39e Ron≠de van Midden-Brabant. Natuurlijk, het was mee≠genomen dat met lekke banden van Marvin van der Pluijm, Jeroen Boelen en Sjoerd Botter niet de drie minsten van de vijf concurrenten van de 25≠ jarige Zeeuw werden uit≠geschakeld. Maar de manier waarop Hoogerland na honderd kilometer wedstrijd het complete peloton uiteentrok op de Heusdensebrug maakte aardig wat indruk. Het kilometerlange lint scheurde, zeven renners waren gevlogen en hadden bij Waspik, vijftien kilometer, verder al een gat geslagen van dik twee minu≠ten. Toen ook Bos wegviel met kramp werd het dus een sprint met drie. Rene Hooghiemster en Andre van Reek (na tien jaar onderbreking terug bij de amateurs-A met een nationale titel en als 41-jarige nu weer enkele sei≠zoen actief bij de elite) kregen daarin niet echt veel kans om aanspraak op de eerste plaats te maken. Hoogerland: ďIk rijd al vanaf februari goed, ook in koersen met ProTour en Pro continentale ploegen. Buiten winst in Wan≠zele kwam er dat in de uitslagen niet echt uit." Hoewel, vierde plaatsen in de Vlaamse Pijl en de Hal van het Mergelland zijn toch ook geen kattepis. ĄIn de Ronde van Bretagne heb ik mijn vorm bijgeschaafd voor Olympia's Tour.'' De tijd lijkt rijp voor het 25-jarig talent uit Yerseke, die duidelijk meer balans in zijn vaak wat stormachtig leven lijkt te hebben gevonden, voor een overstap naar de profs. ĄEr zijn contacten en dan niet met de minste ploegen." (Jan van Dongen)

Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke; 2. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 3. Andrť van Reek Nieuw-Vennep; 4. Fulco van Gulik Apeldoorn; 5. Sjoerd Botter Warnsveld; 6. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 7. Sipke Zijlstra Burgum; 8. Marvin van der Pluijm Hank; 9. Jeroen Boelen Drunen; 10. Martijn Verschoor Bovensmilde; 11. Jorrit Walgien Brielle; 12. Dennis Leliveld Mijdrecht; 13. Remco te Brake Rhenen; 14. Lars Jun Broek in Waterland; 15. Martin Kelderman Barneveld; 16. Ivor Bruin Andijk; 17. Hans Bloks Helmond; 18. Thijs van Amerongen Vorden; 19. Camiel Dťnis Cadier en Keer; 20. Rob van den Brand Veghel;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2009.03.29 )

Elite/Beloften: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Bert-Jan Lindeman Assen; 3. Jan Bos. Nieuwehorne; 4. Pim de Beer Bakel; 5. Rik Kavsek Heerlen; 6. Niek Basten Hapert; 7. Bas Stamsnijder Enter; 8. Marc Reef Oldenzaal; 9. Marco Bos. Roden; 10. Jos Harms Oude Pekela; 11. Peter Mohlmann Apeldoorn; 12. Renť Hooghiemster Drachten; 13. Remco te Brake Rhenen; 14. Luc Hagenaars Maastricht; 15. Wesley Kreder Zevenhuizen; 16. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 19. Leander Pronk Warmenhuizen; 20. Peter van Agtmaal Huijbergen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2010.03.28 )

Elite/Beloften: 1. Johim Ariesen Rhenen; 2. Yoeri Havik Assendelft; 3. Wim Botman Schoorl; 4. Tom Relou Rijswijk Zh; 5. Maurits Lammertink Enter; 6. Marc Goos Dorst; 7. Jeffrey Wiersma Belgie; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Patrick Ruckert Volendam; 10. Rune van der Meijden Delfgauw; 11. Rudy Vriend Schagen; 12. Marco Brus Schijndel; 13. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 14. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 15. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 16. Rik Kavsek Heerlen; 17. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 18. Jeroen Boelen Drunen; 19. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 20. Henk Wildeman Raalte;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2011.04.10 )

Elite/Beloften: 1. Sander Oostlander Heerjansdam; 2. Bart van Haaren Amsterdam; 3. Pim de Beer Bakel; 4. JurriŽn Bosters Steenbergen; 5. Lars Horring Valthe; 6. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8. Remco te Brake Rhenen; 9. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 10. Joris de Boer t Veld; 11. Hidde van Nuil Appelscha; 12. Henrik Abom Boras; 13. Jake Griffin Almere; 14. Dennis Smit Zwanenburg; 15. Patrick Ruckert Volendam; 16. Henk Wildeman Raalte; 17. Flavio Pasquino Amsterdam; 18. Nick Nieuwdorp Yerseke; 19. Luc Hagenaars Maastricht; 20. Martijn Vos Eelderwolde;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2012.06.10 )

Elite/Beloften: 1. Erik Jan Kooiman Lekkerkerk; 2. Jorn Knops Maastricht; 3. Thijs van Beusichem Zeewolde; 4. David de Leeuw Rhoon; 5. Erik Andrea Altforst; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Brian van Goethem Sluiskil; 8. Kevin Ossendrijver Wezep; 9. Aron Kremer Vierpolders; 10. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 11. Jelle Meesters Etten-Leur; 12. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs; 13. Frank de Reus Strijen; 14. Hans Dekkers IJzendijke; 15. Joost Kemna Enschede; 16. Jos Koop Den Hoorn; 17. Twan Schalk Rijsbergen; 18. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 19. Daan van den Esschert Epse; 20. Silvan Buis Nibbixwoud;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2012.08.19 )

Elite/Beloften: 1. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 2. Huub Duijn Wervershoof; 3. Peter Schulting Emmeloord; 4. Gert-Jan Bosman Emmen; 5. Nick van der Lijke Middelburg; 6. Jasper Ockeloen Arnhem; 7. Ruud Aerts Riel; 8. Leander Schreurs Elburg; 9. Peter Schep Amersfoort; 10. Danny van Poppel Poppel; 11. Stan Godrie Zundert; 12. Taco van der Hoorn De Zilk; 13. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 14. Jaap de Man Spijkenisse; 15. Alex Bhogal Oakville; 16. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 17. Sjors Roosen Goirle; 18. Jorn Knops Maastricht; 19. Niels Wubben Naaldwijk; 20. Robin Chaigneau Meerkerk;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2013.08.18 )

Elite/Beloften: 1. Brian van Goethem Sluiskil; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Lars van der Haar Woudenberg; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Rens te Stroet Keijenborg; 6. Bart Vendrig Maurik; 7. Peter Koning Venhuizen; 8. Robin Chaigneau Zaltbommel; 9. Ruud Aerts Riel; 10. Jaap de Man Spijkenisse; 11. Daan Meijers Alphen Nb; 12. Rick Ottema Muntendam; 13. Steven Lammertink Enter; 14. Dylan van Baarle Zoetermeer; 15. Emiel Dolfsma Kantens; 16. Umberto Atzori Zorgvlied; 17. Dylan Groenewegen Amsterdam; 18. Luuc Bugter Arnhem; 19. Yoeri Havik Assendelft; 20. Leander Schreurs Elburg;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2014.06.08 )

Elite/Beloften: 1. Tijmen Eising Emmen; 2. Huub Duijn Geleen; 3. Arno van der Zwet Zoetermeer; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Micki van Empel Middelrode; 6. Floris Gerts Leiden; 7. Ruud Aerts Riel;

9. Bart van Haaren Amsterdam; 10. Jasper Hamelink Raalte; 11. Berden de Vries Gieterveen; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Luuk van der Wal De Lier; 14. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 15. Remco Broers Maartensdijk; 16. Ike Groen Tuitjenhorn; 17. Jasper Bugter Arnhem; 18. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 19. Remco te Brake Rhenen; 20. Sam Oomen Tilburg;

 

MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP .( 2014.06.15 )

Elite/Beloften: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Rens te Stroet Keijenborg; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Stijn Verbeke Belgie; 5. Jasper Hamelink Raalte; 6. Robin Chaigneau Vuren; 7. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 8. Micki van Empel Middelrode; 9. Jurgen van Diemen Leimuiden; 10. Yondi Schmidt Arnhem; 11. Bram de Kort Dongen; 12. Sjors Roosen Goirle; 13. Mark Olieman Enschede; 14. Dennis Raadtgever Kapelle; 15. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 16. Ruud Aerts Riel; 17. Coen Rijpma Oldeholtpade; 18. Jim van den Berg Amsterdam; 19. Luuk de Beer Bakel; 20. Geert van der Weijst Reusel;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2015.09.27 )

Elite/Beloften: 1. Daan Meijers Dongen; 2. Cees Bol. Zaandam; 3. Yoeri Havik Assendelft; 4. Jeroen Meijers Alphen Nb; 5. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 6. Kobus Hereijgers Hedel; 7. Gert-Jan Bosman Emmen; 8. Martijn Tusveld Utrecht; 9. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 13. Jan Maas Huijbergen; 14. Jenthe Biermans Belgie; 15. Dex Groen Tuitjenhorn; 16. Jasper Hamelink Raalte; 17. Stefan Poutsma Peize; 18. Rick van Breda Den Helder; 19. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20. Peter Lenderink Ommen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2016.09.25 )

Elite/Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Jeroen Meijers Alphen Nb; 3. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 4. Kobus Hereijgers Hedel; 5. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 6. Daan Olivier Oegstgeest; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Robbert de Greef Geldrop; 9. Tom Vermeer Merkplas; 10. Bram de Kort Dongen; 11. Tijmen Eising Emmen; 12. Jasper Ockeloen Dordrecht; 13. Dennis Bakker De Rijp; 14. Twan Brusselman Helmond; 15. Dion Beukeboom Amsterdam; 16. Dylan Bouwmans Gemert; 17. Daan Meijers Dongen; 18. Martin Kelderman Veenendaal; 19. Davy Gunst Yerseke; 20. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2017.09.24 )

Elite/Beloften: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Jasper Hamelink Dronten; 4. Stef Krul Tjalleberd; 5. Daan Meijers Dongen; 6. Rick van Breda Den Helder; 7. Sjors Dekker Andijk; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Robbert de Greef Geldrop; 11. Joris Blokker Wieringerwerf; 12. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 13. Mitchell Mulhern Heerde; 14. Arvid de Kleijn Herveld; 15. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 16. Tijmen Eising Emmen; 17. Ramon van Bokhoven Tilburg; 18. Gijs Meijer Oostwoud; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2018.09.30 )

Elite/Beloften: 1. Alberto Dainese 2. Wim Stroetinga Nijkerk; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Bas van der Kooij Maassluis; 5. Maarten van Trijp 6. Alex Colman 7. Marten Kooistra Jonkerslan; 8. Quinten Veling Monnickendam; 9. Ward Vanhoof 10. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Niels Boele Leiden; 13. Ivar Slik Bergen.Nh; 14. Lars Oreel Goes; 15. Bryan Bouwmans Gemert; 16. Aden Paterson Assen; 17. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 18. Stan Dewulf 19. Jens van den Dool Hoogblokland; 20. Meindert Weulink Diepenveen;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT .( 2019.09.29 )

Elite/Beloften: 1. Florian Vermeersch Belgie; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Jordi Meeus 4. Sander de Pestel 5. Tijmen Eising Emmen; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Marten Kooistra Leek; 8. Rick Ottema Leeuwarden; 9. Timo de Jong Goes; 10. Jason van Dalen s-Gravenzande; 11. Hartthijs de Vries Kollum; 12. Nick van der Meer Honselersdijk; 13. Wim Wittenberg Herveld; 14. Bas van der Kooij Maassluis; 15. Robin Lowik Vriezenveen; 16. Jesper Rasch Zandvoort; 17. Adriaan Janssen Diepenveen; 18. Tim Marsman Hattem; 19. Arne Peters Beekbergen; 20. Jasper Schouten Dronten;