RENGERS TOUR.( 2004.07.17 T/M 07.18)
Junioren.01e rit: 1. Erwin Knapper Hoogeveen; 2. Jeffrey Buist Assen;
3. Frank Wierstra Bergum; 4. Raymon Bleuming Hoogeveen; 5. Bert Lip Hardenberg;
6. Jelle Kooistra Warga; 7. Michiel Kuiper Den Ham; 8. Niels Bastemeijer Assen;
9. Jochem Verschoor Terwispel; 10. Robert Bovenhuis Staphorst; 11. Björn Beenes
Onderdendam; 12. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 13. Martin Slim Nieuw
Amsterdam; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Joei Bakker Zaandam; 16. Remco van
Dijk Hardenberg; 17. Robert Heemskerk Hazerswoude Rijndijk; 18. Johan Moek
Assen; 19. Rick Mostert Borger; 20. Theo Limburg Witte Paarden;
Junioren.02e rit: 1. Björn Beenes Onderdendam; 2. Robert Berk
Koudekerk aan den Rijn; 3. Lars Jun Broek in Waterland; 4. Hidde van Nuil
Appelscha; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Raymon Bleuming Hoogeveen; 7. Thomas
Bekkering Muntendam; 8. Johan Moek Assen; 9. Rick Mostert Borger; 10. Martin
Slim Nieuw Amsterdam; 11. Caspar Mylius Leeuwarden; 12. Michiel Kuiper Den Ham;
13. Jeffrey Buist Assen; 14. Gerke Deekens Exloo; 15. Sven Abe Tjalma Beerta;
16. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 17. Jan Tiemann Duitsland; 18. Remco van
Dijk Hardenberg; 19. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 20. Erwin Knapper
Hoogeveen;
Junioren.03e rit: 1. Hidde van Nuil Appelscha; 2. Remco van Dijk
Hardenberg; 3. Caspar Mylius Leeuwarden; 4. Jeffrey Buist Assen; 5. Martin Slim
Nieuw Amsterdam; 6. Michiel Kuiper Den Ham; 7. Robert Heemskerk Hazerswoude
Rijndijk; 8. Raymon Bleuming Hoogeveen; 9. Lars Jun Broek in Waterland; 10.
Johan Moek Assen; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Robert Berk Koudekerk aan den
Rijn; 13. Thomas Bekkering Muntendam; 14. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 15.
Jelle Bisschop Pesse; 16. Björn Beenes Onderdendam; 17. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe
Pekela; 18. Niels Bastemeijer Assen; 19. Douwe Schouten Vlaardingen; 20. Gerke
Deekens Exloo;
Junioren.Eindklassement: 1. Jeffrey Buist Assen; 2. Michiel Kuiper Den Ham;
3. Raymon Bleuming Hoogeveen; 4. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 5. Hidde van Nuil
Appelscha; 6. Remco van Dijk Hardenberg; 7. Robert Heemskerk Hazerswoude
Rijndijk; 8. Caspar Mylius Leeuwarden; 9. Erwin Knapper Hoogeveen; 10. Frank
Wierstra Bergum; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Jelle Kooistra Warga; 13. Niels
Bastemeijer Assen; 14. Jochem Verschoor Terwispel; 15. Björn Beenes
Onderdendam; 16. Robert Bovenhuis Staphorst; 17. Michiel Jan van der Linde
Ruinen; 18. Joei Bakker Zaandam; 19. Lars Jun Broek in Waterland; 20. Johan Moek
Assen;