PEIZE-NIEUW-RODEN.(2015.06.28 T/M 06.29)

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Irene Gerritsen Bemmel; 6. Anne Kuilboer Hoorn; 7. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 8. Melissa van der Peet Den Haag; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 11. Catherine Colyn Zuid-Afrika; 12. Minke Bakker Monster; 13. Suzanne Verhoeven Belgie; 14. Marije Joling Oudeschoot 15. Melissa van Neck Amstelveen; 16. Daniėlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 17. Melissa Steenhof Ureterp; 18. Simone de Vries Oldelamer; 19. Marleen Pardon Arnhem; 20. Esmee Oosterman Gieten;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Olga de Boer Hazerswoude; 2. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Marije Joling Oudeschoot 5. Laura Gorter Utrecht; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Monique van de Ree Zundert; 8. Nicole Steigenga Exmorra; 9. Bianca Lust Oostzaan; 10. Danique Braam Veenwouden; 11. Leonie Lubbinge Drachten; 12. Ivana Tiessens Groningen; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Maaike Boogaard Zwaag; 15. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 16. Floor Weerink Exloo; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Annet Pit Beekbergen; 19. Judith Bloem Apeldoorn; 20. Mareille Meijering Stadskanaal;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Olga de Boer Hazerswoude; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 6. Marije Joling Oudeschoot 7. Monique van de Ree Zundert; 8. Nicole Steigenga Exmorra; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Ivana Tiessens Groningen; 11. Maaike Boogaard Zwaag; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Annet Pit Beekbergen; 14. Mareille Meijering Stadskanaal; 15. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 16. Winanda Spoor Apeldoorn; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Veerle Goossens Bakel; 19. Marleen Pardon Arnhem; 20. Esther van der Burg Nootdorp;

Elite-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Marije Joling Oudeschoot 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Melissa van Neck Amstelveen; 9. Marloes Bons Utrecht; 10. Floor Weerink Exloo; 11. Simone de Vries Oldelamer; 12. Laura Gorter Utrecht; 13. Melanie Klement Velp; 14. Mady Kleeven Driel; 15. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 16. Nicole Steigenga Exmorra; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Fianna Stenveld Garnwerd; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Ivana Tiessens Groningen;

 

PEIZE-NIEUW-RODEN.(2016.06.26 T/M 06.27)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Tessa Neefjes Wervershoof; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Veerle Goossens Bakel; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Melanie Klement Diphoorn; 11. Esmee Oosterman Gieten; 12. Sofie van Horik Oosterwijk; 13. Charlotte Kool Kortenhoef; 14. Melissa van der Peet Den Haag; 15. Paulien Koster Delfstrahuizen; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 18. Nicole Steigenga Exmorra; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Anne Huinen Noordwijk Zh;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4. Maaike Boogaard Sittard; 5. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 6. Olga de Boer Hazerswoude; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Tessa Dijksman Velserbroek; 10. Nina Buysman Bovenkarspel; 11. Erin Kinnealy 12. Rixt Meijer Heerenveen; 13. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 14. Nicole Steigenga Exmorra; 15. Nicole Clerx Groningen; 16. Ilse Miltenburg Sittard; 17. Evy Kuijpers Lierop; 18. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Sanne Bouwmeester Westerbork;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Karlijn Swinkels Handel; 5. Esther van Veen Uitgeest; 6. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Simone de Vries Oldelamer; 9. Annefleur de Leeuw Zwolle; 10. Olga de Boer Hazerswoude; 11. Anne Kuilboer Hoorn; 12. Tessa Hoogma De Bilt; 13. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 14. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 15. Mareille Meijering Stadskanaal; 16. Jet Wildeman Nijmegen; 17. Judith Bloem Apeldoorn; 18. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 19. Veerle Goossens Bakel; 20. Melanie Klement Diphoorn;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.Eindklassement:1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Olga de Boer Hazerswoude; 4. Nina Buysman Bovenkarspel; 5. Rixt Meijer Heerenveen; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Jet Wildeman Nijmegen; 10. Esther van Veen Uitgeest; 11. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 12. Judith Bloem Apeldoorn; 13. Simone de Vries Oldelamer; 14. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 15. Tessa Hoogma De Bilt; 16. Anne Kuilboer Hoorn; 17. Maaike Boogaard Sittard; 18. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 19. Danique Braam Veenwouden; 20. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht;

 

PEIZE-RODEN.(2017.06.25 T/M 06.26)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 4. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 5. Simone de Vries Oldelamer; 6. Nienke Wasmus Den Hoorn; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Minke Bakker Monster; 9. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 10. Ymke Stegink Heusden; 11. Isabel Tambach Assendelft; 12. Aniek van Alphen Hapert; 13. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 14. Quinty Ton Geldermalsen; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Sanne Westerveld Groningen; 17. Mareille Meijering Stadskanaal; 18. Melanie Klement Diphoorn; 19. Fleur Nagengast Beilen; 20. Judith van Maanen Amsterdam;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Loes Adegeest Enschede; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Susanne Meistrok Elshout; 9. Nicole Clerx Groningen; 10. Marleen Stoel Enschede; 11. Lorena Wiebes Mijdrecht; 12. Mareille Meijering Stadskanaal; 13. Marleen Pardon Arnhem; 14. Charlotte Kool Kortenhoef; 15. Sterre Jonkers Emmen; 16. Christel van Loo Elsloo; 17. Melanie Klement Diphoorn; 18. Nienke Wasmus Den Hoorn; 19. Simone de Vries Oldelamer; 20. Sylvie Swinkels Handel;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Minke Bakker Monster; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Charlotte Kool Kortenhoef; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Amber van der Hulst Hazerswoude; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Eva Bijwaard Hillegom; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Marleen Pardon Arnhem; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Rixt Meijer Heerenveen; 16. Floor Weerink Exloo; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Isabel Tambach Assendelft; 19. Melanie Klement Diphoorn; 20. Ymke Stegink Heusden;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.Eindklassement:1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Simone de Vries Oldelamer; 4. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Loes Adegeest Enschede; 7. Lorena Wiebes Mijdrecht; 8. Danique Braam Veenwouden; 9. Ivana Tiessens Groningen; 10. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 11. Rixt Meijer Heerenveen; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Nicole Clerx Groningen; 14. Marleen Stoel Enschede; 15. Mareille Meijering Stadskanaal; 16. Marleen Pardon Arnhem; 17. Charlotte Kool Kortenhoef; 18. Sterre Jonkers Emmen; 19. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 20. Christel van Loo Elsloo;