OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2010.06.05 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Eefje Tabak Bergeijk; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Suzanne de Goede Leiden; 6. ---;7. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 8. Jessica Glasbergen Den Helder; 9. Esther Kortekaas Lisserbroek; 10. Anne de Wildt Heiloo; 11. Jacobien Kanis Zwolle; 12. Geerike Schreurs Zwolle; 13. ---;14. ---;15. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 16. Veronique Duivelshof Eindhoven; 17. Lisanne Soemanta Haarlem; 18. Marielle van Ooijen Harmelen; 19. 20. Janieke Kalsbeek Hardegarijp;

Junioren-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Annelies Visser Leeuwarden; 4. Kelly Markus Hoofddorp; 5. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 6. Anouk Rockx Oud-Gastel; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Maartje de Boer t Veld; 9. Karen Elzing Schoonebeek; 10. Joyce van der Peet Den Haag; 11. Claudia Koster Oudorp Nh; 12. Nadeche Buijze Den Haag; 13. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 14. Veerle Goossens Bakel; 15. Dirkje Bazuin Den Haag; 16. Lana Verberne Lierop; 17. Joyce van der Peet Den Haag; 18. Mara van Doremalen Den Bosch; 19. Domenique van Santen Rozenburg; 20. Jet Wildeman Raalte;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Janine van der Meer Vierpolders; 3. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 4. Nathasja Heijting Beilen; 5. Simone Kikkert Hoogeveen; 6. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 7. Melissa Steenhof Ureterp; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Nicky Zijlaard Rotterdam; 10. Corine van der Zijden Tienhoven; 11. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 12. Kirsten Coppens Noordhoek; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 15. Marieke de Reus Simonsgaven; 16. Helena van Leijen Wageningen; 17. Lianne Bal Poortugaal; 18. Julia Schobben Gorinchem; 19. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 20. Marissa Al Assendelft;

Amateurs-A: 1. Bas Waaijer Zwolle; 2. Martijn de Groot Vuren; 3. Jan Hekman Norg; 4. Ferdinand Tuin Staphorst; 5. Maarten Coolen Veghel; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Berry Roelofs Groesbeek; 8. Jerry de Bruijn Harderwijk; 9. Patrick Wingens Oss; 10. Thijs Straatsma Emmeloord; 11. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 12. Gert Mulderij Elim; 13. Marcel Weinans Roden; 14. Ronald Sommer Druten; 15. Dennis Hendriksen Didam; 16. Jasper Nijkamp Zwolle; 17. Nick Vreeswijk Zwolle; 18. Marco Bergman Groningen; 19. Ben van Egmond Nijverdal; 20. Wilbert Broekhuizen Zwolle;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2011.06.04 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Marlen Johrend Duitsland;Š 3. Janneke Kanis Amersfoort; 4. Yvonne Troost Wijhe; 5. Sofie Verdonck Belgie; 6. Evelyn Arys Belgie; 7. Claudia Koster Oudorp Nh; 8. Esther Kortekaas Lisserbroek; 9. Eileen Roe Schotland; 10. Marielle Kerste Harmelen; 11. Irene Tesink Amsterdam; 12. Heleen van Vliet Den Haag; 13. Geerike Schreurs Zwolle; 14. Willeke Knol Hasselt; 15. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 16. Ilona Hoeksma Luxwoude; 17. Martina Thomasson Zweden; 18. Anne de Wildt Heiloo; 19. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 20. Marieke den Otter Hoornaar;

Junioren-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Nathasja Heijting Beilen; 3. Karen Elzing Schoonebeek; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Annet Pit Beek; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Renee Welling Opmeer; 10. Nathalie Nijns Belgie; 11. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 12. Melanie Klement Diphoorn; 13. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 14. Sophie van Bakel Son; 15. Celine van Severen Belgie; 16. Lauren Arnouts Rijsbergen; 17. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 18. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 19. Danielle de Jong Haarlem; 20. Nadeche Buijze Den Haag;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Melissa Steenhof Ureterp; 3. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Yumiko van Diest Oude Wetering; 6. Marjolein Wijkel Exloo; 7. Manon Driessen Terheyden; 8. Daphne Hommes Dedemsvaart; 9. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Dyann Veenstra Emmen; 11. Julia Schobben Gorinchem; 12. Iris Hamelink Heino; 13. Kirsten Niekolaas Zwolle; 14. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 17. Corine van der Zijden Tienhoven; 18. Michelle Stummel Echten; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Kyra Lamberink Bergentheim;

Amateurs: 1. Dennis van Stralen Alkmaar; 2. Joost VermuŽ Utrecht; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Emiel Borsboom Woerden; 5. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 6. Edwin Ophof Raalte; 7. Dennis Voskuilen Amersfoort; 8. Steven Sloof Groningen; 9. Aarnout Huijssoon Elburg; 10. Robert de Jong Zeewolde; 11. Jan de Vries Nijeholtpade; 12. Eelke de Jonge Enschede; 13. Jerry de Bruijn Harderwijk; 14. Thijs Visscher Zwolle; 15. Frank Strohm Borne; 16. Daan Sindelka Hoogland; 17. Ferry de Ruiter Almere; 18. Maarten Boonen Harderwijk; 19. Berry Roelofs Groesbeek; 20. Zeger van der Ham Hardinxveld-Giessendam;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2012.06.02 )

Elite-Vrouwen: 1. Carla Ryan Australie; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Suzanne de Goede Leiden; 4. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Annette Edmondson Australie; 6. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Lucy Martin Engeland; 9. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 10. Laura van der Kamp Hasselt; 11. Jessie Daams Belgie; 12. Lisa Brennauer Duitsland; 13. Monique van de Ree Willemstad; 14. Karen Elzing Schoonebeek; 15. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen; 16. van der Breggen-Schreur Zwolle; 17. Yvonne Troost Wijhe; 18. Nina Kessler Velserbroek; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. Inge Klep Schijndel; 21. Kelly Markus Hoofddorp; 22. Jessica Glasbergen Den Helder; 23. Mascha Pijnenborg Drunen; 24. Veerle Goossens Bakel; 25. Martina Thomasson Zweden; 26. Willeke Knol Hasselt; 27. Sione Jongstra Utrecht; 28. Sara Olsson Zweden; 29. Olivia Koster Zevenaar; 30. Hannah Welter Amsterdam;

Amateurs: 1. Jos Huisman Zwolle; 2. Ferry de Ruiter Putten; 3. Chris van der Vegt Assen; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Gert Ruitenberg Oosterwolde Gld; 6. Gerbert Pleijter Oosterwolde Gld; 7. Koen Zanders Hoogeveen; 8. Josbert de Vries Groningen; 9. Binne de Haan Groningen; 10. Sten Oostland Harderwijk; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Lars Rietveld Oudewater; 13. Thijs van der Bijl Lent; 14. Rogier Hilbers Groningen; 15. Bob de Jong Noordeloos; 16. Johan Flier Elburg; 17. Ferdinand Tuin Rouveen; 18. Carlos Klein Staphorst; 19. Erik Huisman Groningen; 20. Peter de Weert Staphorst; 21. Rob Niekolaas Zwolle; 22. Jeroen Claessen Hoeven; 23. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 24. Vincent Weening Almere; 25. Bert Koelewijn Soest; 26. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 27. Michiel Weening Surhuizum; 28. Arjan Hokse Staphorst; 29. Emiel Kunkeler Zuidwolde Dr; 30. Leon van Strien Harderwijk;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2012.06.02 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Carla Ryan Australie; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Suzanne de Goede Leiden; 4. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Annette Edmondson Australie; 6. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Lucy Martin Engeland; 9. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Laura van der Kamp Hasselt; 11. Jessie Daams Belgie; 12. Lisa Brennauer Duitsland 13. Monique van de Ree Willemstad; 14. Karen Elzing Schoonebeek; 15. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen; 16. van der Breggen-Schreur Zwolle; 17. Yvonne Troost Wijhe; 18. Nina Kessler Velserbroek; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. Inge Klep Schijndel;

Amateurs: 1. Jos Huisman Zwolle; 2. Ferry de Ruiter Putten; 3. Chris van der Vegt Assen; 4. Gert Mulderij Elim; 5. Gert Ruitenberg Oosterwolde.Gld; 6. Gerbert Pleijter Oosterwolde.Gld; 7. Koen Zanders Hoogeveen; 8. Josbert de Vries Groningen; 9. Binne de Haan Groningen; 10. Sten Oostland Harderwijk; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Lars Rietveld Oudewater; 13. Thijs van der Bijl Lent; 14. Rogier Hilbers Groningen; 15. Bob de Jong Noordeloos; 16. Johan Flier Elburg; 17. Ferdinand Tuin Rouveen; 18. Carlos Klein Staphorst; 19. Erik Huisman Groningen; 20. Peter de Weert Staphorst;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2013.06.01 )

Elite-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Roxane Knetemann Nijkerk; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Willeke Knol Hasselt; 9. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Sara Olsson Zweden; 11. Moniek Tenniglo Albergen; 12. Birgit Lavrijssen Kapelle; 13. Nina Kessler Velserbroek; 14. Lucinda Brand Rotterdam; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 16. Inge Klep Schijndel; 17. Kirsten Peetoom Maastricht; 18. Rixt Meijer Heerenveen; 19. Lucy Martin Engeland; 20. Silke Kogelman Lemelerveld;

Amateurs: 1. Jan Hekman Norg; 2. Harko Kievit Leek; 3. Willem Kegge Rockanje; 4. Dick Hoeve Elburg; 5. Marc den Hoed Pijnacker; 6. Klaas Jan Kin Meppel; 7. Richard de Jonge Nijverdal; 8. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 9. Alan Looms Eext; 10. Ard Veneman Groningen; 11. Robert Koppers s-Gravenhage; 12. Barry Porsius Lelystad; 13. Binne de Haan Groningen; 14. Maxim Harteloh De Lier; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Michiel Derksen Oldenzaal; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Matthijs Hoeve Elburg; 19. Jos Huisman Zwolle; 20. Mike Kuyper IJsselmuiden; 21. Rolf Dames Heerde; 22. Chris Heiberg Rotterdam; 23. Anne-Willem Braam Groningen; 24. Lars Rietveld Oudewater; 25. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 26. Jeroen Claessen Hoeven; 27. Arjan Hokse Staphorst; 28. Richard Kors Wilhelminaoord; 29. Rob van Leeuwen Pijnacker; 30. Tim van Wijk Wijk en Aalburg;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2013.06.01 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Roxane Knetemann Nijkerk; 4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Willeke Knol Hasselt; 9. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Sara Olsson Zweden; 11. Moniek Tenniglo Albergen; 12. Birgit Lavrijssen Kapelle; 13. Nina Kessler Velserbroek; 14. Lucinda Brand Rotterdam; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 16. Inge Klep Schijndel; 17. Kirsten Peetoom Maastricht; 18. Rixt Meijer Heerenveen; 19. Lucy Martin Engeland; 20. Silke Kogelman Lemelerveld;

Amateurs: 1. Jan Hekman Norg; 2. Harko Kievit Leek; 3. Willem Kegge Rockanje; 4. Dick Hoeve Elburg; 5. Marc den Hoed Pijnacker; 6. Klaas Jan Kin Meppel; 7. Richard de Jonge Nijverdal; 8. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 9. Alan Looms Eext; 10. Ard Veneman Groningen; 11. Robert Koppers Den Haag; 12. Barry Porsius Lelystad; 13. Binne de Haan Groningen; 14. Maxim Harteloh De Lier; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Michiel Derksen Oldenzaal; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Matthijs Hoeve Elburg; 19. Jos Huisman Zwolle; 20. Mike Kuyper IJsselmuiden;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2014.05.24 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 4. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Melanie Hessling Belgie; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Nike Beckeringh Amstelveen; 11. Marloes Bons Utrecht; 12. Femke van Kessel Breda; 13. Evy Kuijpers Lierop; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15. Kelly Markus Hoofddorp; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Aagtje Dijkman Baarn; 18. Eva Buurman Wervershoof; 19. Jitske Kuiper Amsterdam; 20. Annet Pit Beekbergen;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2014.05.24 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 4. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Melanie Hessling Duitsland 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Nike Beckeringh Amstelveen; 11. Marloes Bons Utrecht; 12. Femke van Kessel Breda; 13. Evy Kuijpers Lierop; 14. Leonie Lubbinge Drachten; 15. Kelly Markus Hoofddorp; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Aagtje Dijkman Baarn; 18. Eva Buurman Wervershoof; 19. Jitske Kuiper Amsterdam; 20. Annet Pit Beek;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDATA .( 2015.06.20 )

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Hans Kopmels Wolvega; 3. Jan Hekman Norg; 4. Robert Koppers s-Gravenhage; 5. Remco Bertelink Bennekom; 6. Jan Kanis Zwolle; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9. Tom Wensink Enschede; 10. Edward van der Pijl Breda; 11. Jeroen Nijhuis Hengelo ov; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Tim de Koning Delfgauw; 14. Dennis Steverink Assen; 15 Robert van Spanje Montfoort; 16. Maurice Zaal Groningen; 17. Egon Nanninga Lelystad; 18. Rogier Hilbers Groningen 19. Janco Hogendorp Leeuwarden; 20. Joren Bronkhorst Gorinchem; 21. Gerwin Veltman Winsum; 22. Marcel Weinans Roden; 23. Patrick Reinders Enschede; 24. Rolf Dames Heerde; 25. Ferdinand Tuin Rouveen; 26. Gerjan de Mooij Amersfoort; 27. Rutger Reink Emmen; 28. Youri Deelen Bergambacht; 29. Micha de Vries Hilversum; 30. Gerard Bos Ermelo;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 6. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12. Janneke Ensing Gieten; 13. Rixt Meijer Heerenveen; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Charlotte Becker Duitsland; 16. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 17. Leonie Lubbinge Drachten; 18. Irene Gerritsen Bemmel; 19. Ymke Stegink Naarden; 20. MariŽl Borgerink Groningen; 21. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 22. Chanella Stougje Zuidland; 23. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 24. Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 25. Mareille Meijering Stadskanaal; 26. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 27. Jade van der Molen Alkmaar; 28. Henriette Woering Rozenburg; 29. Geerike Schreurs Zwolle; 30. Femke van Kessel Breda;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2015.06.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 6. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12. Janneke Ensing Gieten; 13. Rixt Meijer Heerenveen; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Charlotte Becker Duitsland; 16. Corine van der Zijden Tienhoven Zh; 17. Leonie Lubbinge Drachten; 18. Irene Gerritsen Bemmel; 19. Ymke Stegink Naarden; 20. MariŽl Borgerink Groningen;

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Hans Kopmels Wolvega; 3. Jan Hekman Norg; 4. Robert Koppers s-Gravenhage; 5. Remco Bertelink Bennekom; 6. Jan Kanis Zwolle; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Gerard van Haaften Dirksland; 9. Tom Wensink Enschede; 10. Edward van der Pijl Breda; 11. Jeroen Nijhuis Hengelo ov; 12. Joost Arentsen Varsseveld; 13. Tim de Koning Delfgauw; 14. Dennis Steverink Assen; 15. Robert van Spanje Montfoort; 16. Maurice Zaal Groningen; 17. Egon Nanninga Lelystad; 18. Rogier Hilbers Groningen 19. Janco Hogendorp Leeuwarden; 20. Joren Bronkhorst Gorinchem;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2016.04.16 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Lauren Kitchen Australie; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Monique van de Ree Zundert; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 8. Moniek Tenniglo Albergen; 9. Anouska Koster De Westereen; 10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Alexis Ryan Amerika; 12. Janneke Ensing Gieten; 13. Nina Kessler Velserbroek; 14. Oksana Kozonchuk Rusland; 15. Evy Kuijpers Lierop; 16. Julia Soek Den Ham; 17. Thalita de Jong Ossendrecht; 18. Willeke Knol Hasselt; 19. Kelly Druyts Belgie; 20. Jeanne Korevaar Groot-Ammers;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2017.05.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Buysman Bovenkarspel; 2. Loes Adegeest Enschede; 3. Lucy Garner London; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Danique Braam Veenwouden; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Olena Demydova Oekraine; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Leonie Lubbinge Drachten; 10. Elise Delzenne 11. Melanie Klement Diphoorn; 12. Simona Frapporti Italie; 13. Nathalie Bex Belgie; 14. Grace Garner Engeland; 15. Moniek Tenniglo Albergen; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Demi de Jong Ossendrecht; 20. Demmy Druyts Belgie;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2018.06.02 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Sarah Roy 3. Annelies Dom 4. Monique van de Ree Etten-Leur; 5. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Frida Knutsson 8. Kirsten Peetoom Maastricht; 9. Ilona Hoeksma Heerenveen; 10. Desiree Ehrler 11. Mylene de Zoete Naaldwijk; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Charlotte Kool Kortenhoef; 14. Alexandra Manly 15. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 16. Merel Hofman Bleiswijk; 17. Jessica Allen 18. Quinty Ton Geldermalsen; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Claudia Jongerius Hoogerheide;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA .( 2019.06.08 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marta Tagliaferro Italie; 2. Pernille Mathiesen Denemarken; 3. Loes Adegeest Enschede; 4.---; 5. Lorena Wiebes Mijdrecht; 6. Lonneke Uneken Veendam; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Amber van der Hulst Hazerswoude; 9. Annet Pit Zwolle; 10. Minke Slingerland Oosterhout; 11. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Amy Cure Burnie; 14. Kirstie van Haaften De Meern; 15. Lucy Garner Engeland; 16. Nancy van der Burg Gouda; 17. Mylene de Zoete Naaldwijk; 18. Eva Buurman Wervershoof; 19. Macey Stewart Australie; 20. Quinty Ton Geldermalsen;