OMLOOP VAN STRIJEN .(
2007.03.24 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Inge Klep Schijndel; 2. Sandra van Veghel
Rosmalen; 3. Linda Schepers Sittard; 4. Gabrielle Rovers Leiden; 5. Mieke van
der Burg Pijnacker; 6. Christy Nussbaumer Lienden; 7. Dorien Janse Amersfoort;
8. Femke Nijhof Amsterdam; 9. Jessica Glasbergen Den Helder; 10. Regina Bruins
Leiderdorp; 11. Sofie De Vuyst Belgie; 12. Miek Vyncke Belgie; 13. Claudia
Witteveen Teuge; 14. Nina Kessler Velserbroek; 15. Mieke De Clercq Belgie; 16.
Ellis Hulshorst Zutphen; 17. Annelieke Overweg Almelo; 18. Nana Steenssens
Belgie; 19. Ingeborg Kreuze Assen; 20. Sandra Hoekzema Den Haag;
Junioren-Vrouwen: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Marit Huisman
Lutjebroek; 3. Agnieta Francke Koudekerke; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5.
Noortje de Kort Dongen; 6. Anne Arnouts Belgie; 7. Veronique Staes Belgie; 8.
Esther Lommers Zwijndrecht; 9. Alike Barkhuis Waskemeer; 10. Evelyn Arys
Belgie; 11. Annelies van Doorslaer Belgie; 12. Kelly Druyts Belgie; 13.
Jacobien Kanis Zwolle; 14. Daisy van der Aa Losser; 15. Iris Spooren Duizel;
16. Anne Eversdijk Kapelle; 17. Tine Ghyselinck Belgie; 18. Martine van der Herberg
Woerden; 19. Adriene Snijder Kollum; 20. Lien Lanssens Belgie;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Laura van der Kamp
Hasselt; 3. Danielle Meijering Stadskanaal; 4. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5.
Alien Paarhuis Rouveen; 6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Birgit Lavrijssen
Kapelle; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Laura Meurs Dordrecht; 10. Elenore Maeck
Belgie; 11. Anouk Kerstens Roosendaal; 12. Karen Verhestraeten Belgie; 13.
Willeke Knol Hasselt; 14. Francis Keizer Doetinchem; 15. Maaike Hoek Almelo;
16. Denise Bouma Spijkenisse; 17. Nancy van der Burg Delfgauw; 18. Evi
Verstraete Belgie; 19. Marjolein Claessen Hoeven; 20. Dagmar van der Sluis
Borne;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2008.03.29 )
Van Gogh wint in Strijen
Natalie van Gogh was een klasse apart in de 7e Omloop van
Strijen voor elite-vrouwen zonder contract. De 33-jarige renster van hat SwaBo
Cycling Team versloeg in een lange sprint haar metgezel Monique van de Ree.
Het plan van aanpak was de hele boel vanaf de start op de kant te zetten, maar
tot mijn verbazing kregen we de groep niet echt uit elkaar. Daarna zijn we
gewoon door blijven rijden. Tot aan het moment dat we met elf vrouwen los
kwamen. Ik vond het risico te groot om het op een sprint te laten aankomen, dus
ben ik in de laatste ronde gedemarreerd. Met Monique erbij werd het gat alleen
maar groter," aldus analyseerde zij. Natalie heeft terecht gewonnen.
bekende Monique van de Ree. We hebben kop over kop samengewerkt." De Brabantse
was content met haar tweede plek. De samenwerking in
de finale met Natalie was perfect. Op het einde heb ik alles eruit geperst,
maar ik kwam net niet in het wiel." Monique van de Ree, die overbodig was
geworden bij De Vrienden van het Platteland hoopt met goede resultaten op het
NK en in grote wedstrijden een contract bij een TradeTeam af te dwingen. Bij de
junior-vrouwen ging de zege naar Sanne Braspenninckx, terwijl Laura van der
Kamp (foto) zich de snelste dame van het peloton nieuwelingen-meisjes toonde.BRON:
DAN ROLANDUS
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Monique van de
Ree Willemstad; 3. Lianne Wagtho Delft; 4. Annick van Leuven Belgie; 5. Suzanne
Kuiper Delft; 6. Jessica Glasbergen Den Helder; 7. Veronique Staes Belgie; 8.
Marije Profijt Hoogeveen; 9. Esther Kortekaas Voorhout; 10. Petra Dijkman
Eindhoven; 11. Njisk Nauta Amsterdam; 12. Marielle van Ooijen 13. Judith Visser
Groningen; 14. Janneke Kanis Zwolle;15. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 16.
Claudia Witteveen Teuge; 17. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 18. Inge Klep
Schijndel; 19. Mirjam van Dijk Pijnacker; 20. Ellis Hulshorst Zutphen;
Junior-Vrouwen: 1. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 2. Amy Pieters
Zwanenburg; 3. Hanna Mayo Engeland; 4. Agnieta Francke Koudekerke; 5. Alexandra
Greenfield Engeland; 6. Laura Meurs Dordrecht; 7. Anna van der Breggen Hasselt;
8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9. Katie Colclough Engeland; 10. Winanda Spoor
Rijswijk Zh; 11. Annie Last 12. Lucy Martin 13. Marte Lenferink Vriezenveen;
14. Birgit Lavrijssen Kapelle; 15. Lisanne Ottema Muntendam; 16. Maaike Hoek
Almelo; 17. Marieke den Otter Hoornaar; 18. Mardiani Ahoud Woudenberg; 19.
Lotte van Hoek Vlijmen; 20. Nancy van der Togt Den Haag;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Melanie Woering
Rozenburg; 3. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 4. Natasja de Vroome Rijswijk Zh;
5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Karen Elzing Schoonebeek; 7. Joyce van der Peet
Den Haag; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Veerle Goossens Bakel; 10. Rebecca
Talen Spijkenisse; 11. Lana Verberne Lierop; 12. Henriette Woering Rozenburg;
13. Alien Paarhuis Rouveen; 14. Domenique van Santen Rozenburg; 15. Evelyn
Fekken Eindhoven; 16. Ymke Stegink Naarden; 17. Iris Ockeloen Dordrecht; 18.
Lorette Dijstelbloem Leende; 19. Carmen Leemreize Beltrum; 20. Erica Schotman
Smilde;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2009.03.28 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Claudia Witteveen Teuge; 2. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 3. Sara Mustonen Zweden; 4. Sandra van Veghel Rosmalen; 5. Esther
Kortekaas Lisserbroek; 6. Nana Steenssens Belgie; 7. Suzanne Kuiper Delft; 8.
Nina Kessler Velserbroek; 9. Baukje Doedee Driewegen; 10. Judith Jelsma
Amstelveen; 11. Sofie Verdonck Belgie; 12. Marissa Otten Enter; 13. Kirsti Ruud
Noorwegen; 14. Noortje de Kort Dongen; 15. Gabrielle Rovers Leiden; 16. Brigit
Mulder Harderwijk; 17. Kim van Dijk Heerhugowaard; 18.
Jessica Glasbergen Den Helder; 19. Marielle Kerste Harmelen; 20. Joukje Braam
Schagen;
Junioren-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Nathaly van
Wesdonk Bergschenhoek; 3. Marte Lenferink Vriezenveen; 4. Natasja de Vroome
Rijswijk; 5. Henriette Woering Rozenburg; 6. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 7.
Maaike Hoek Almelo; 8. Rozanne Slik Bergen Nh; 9. Laura Trott Engeland; 10.
Alien Paarhuis Rouveen; 11. Sarah Reynolds Engeland; 12. Iris Ockeloen
Dordrecht; 13. Danielle Meijering Stadskanaal; 14. Willeke Knol Hasselt; 15.
Melanie Woering Rozenburg; 16. Birgit Lavrijssen Kapelle; 17. Ymke Stegink
Naarden; 18. Ruby Miller Engeland; 19. Anouk Rockx Oud-Gastel; 20. Nancy van
der Burg Delfgauw;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Karen Elzing Schoonebeek; 2. Rebecca Talen
Spijkenisse; 3. Joyce van der Peet Den Haag; 4. Sophie de Ruijter Zoetermeer;
5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 7. Hannah Barnes
Engeland; 8. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 9. Roxanne Geers Steenbergen; 10.
Melanie Klement Diphoorn; 11. Dirkje Bazuin Den Haag; 12. Veerle Goossens
Bakel; 13. Hannah Shenton Engeland; 14. Sabrina Stultiens Meijel; 15. Jet
Wildeman Raalte; 16. Domenique van Santen Rozenburg; 17. Riejanne Markus
Amstelveen; 18. Maud Kaptheijns Westerhoven; 19. Kirsten Coppens Noordhoek; 20.
Britt Teunissen Ysselsteyn LB;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2010.03.20 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marielle Kerste Harmelen; 2. Dunja Ceulemans
Belgie; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4. Sofie Verdonck Belgie; 5. Annick
van Leuven Belgie; 6. Anna van der Breggen Hasselt; 7. Eefje Tabak Bergeijk; 8.
Baukje Doedee Driewegen; 9. Geerike Schreurs Zwolle; 10. Suzan Simons
Steenbergen; 11. Suzanne van Veen Naaldwijk; 12. Jorinda de Heer Hoogerheide;
13. Pippa Handley Engeland; 14. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 15. Jacobien Kanis
Zwolle; 16. Aafke Eshuis Haarlem; 17. Esther Kortekaas Lisserbroek; 18. Liliane
Leenknegt Belgie; 19. Marieke den Otter Hoornaar; 20. Sigrid Kuizenga
Groningen;
Junioren-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Laura van der Kamp
Hasselt; 3. Annelies Visser Leeuwarden; 4. Jet Wildeman Raalte; 5. Karen Elzing
Schoonebeek; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8.
Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 9. Laura Trott Engeland; 10. Kirsten van der
Aa Losser; 11. Iris Ockeloen Dordrecht; 12. Ingelbrecht Belgie; 13. Danielle
Meijering Stadskanaal; 14. Veerle Goossens Bakel; 15. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 16. Anouk Rockx Oud-Gastel; 17. Melanie Woering Rozenburg; 18.
Dirkje Bazuin Den Haag; 19. Roxanne Geers Steenbergen; 20. Lana Verberne
Lierop;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 2. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 3. Lucy Garner Engeland; 4. Ashley Hellemons Hoeven; 5.
Nathasja Heijting Beilen; 6. Janine van der Meer Vierpolders; 7. Nicky Zijlaard
Rotterdam; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Lianne Bal Poortugaal; 10.
Melissa Steenhof Ureterp; 11. Riejanne Markus Amstelveen; 12. Melissa Bury
Engeland; 13. Mareille Meijering Stadskanaal; 14. Annefleur Kalvenhaar Wierden;
15. Daisy Rodenburg Rotterdam; 16. Lizzy Witlox Eindhoven; 17. Ilse Miltenburg
Eck en Wiel; 18. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 19. Corine van der Zijden
Tienhoven; 20. Amy Roberts Engeland;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2011.03.19 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anne Arnouts Belgie; 2. Evelyn Arys Belgie; 3.
Inge Klep Schijndel; 4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Esther Kortekaas
Lisserbroek; 6. Juliette Wigbold Hengelo; 7. Sofie Verdonck Belgie; 8. Jessica
Glasbergen Den Helder; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Melanie Woering
Rozenburg; 11. Eveline Dergent Belgie; 12. Inge Roggeman Belgie; 13. Esther
Lommers Zwijndrecht; 14. Jermaine Post Oegstgeest; 15. Alike Haanstra
Waskemeer; 16. Noortje de Kort Dongen; 17. Kim de Baat
Puttershoek; 18. Chantal Hoffmann Luxemburg; 19. Petra van Wijgerden
Molenaarsgraaf; 20. Joukje Braam Dordrecht;
Junioren-Vrouwen: 1. Elinor Barker Engeland; 2. Silvie Haakman Alphen
aan den Rijn; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Kirsten Coppens Noordhoek; 5.
Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Sophie de
Ruijter Zoetermeer; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Joyce van der Peet Den Haag;
10. Mascha Mulder Ridderkerk; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12.
Karen Elzing Schoonebeek; 13. Nathalie Nijns Belgie; 14. Ashley Hellemons
Hoeven; 15. Thalita de Jong Ossendrecht; 16. Domenique van Santen Rozenburg;
17. Roxanne Geers Steenbergen; 18. Maud Kaptheijns Westerhoven; 19. Marieke de
Reus Simonshaven; 20. Eva Buurman Wervershoof;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Corine van der Zijden Tienhoven; 2. Marjolein
van 't Geloof Dirksland; 3. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 4. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 5. Emily Kay Bromsgrove; 6. Sanne
van der Zijden Tiel; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Melissa Steenhof Ureterp;
9. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 10. Michelle Stummel Echten; 11. Marjolein
Wijkel Exloo; 12. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 13. Romy Adegeest
Woerden; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Rebecca Hunt Engeland; 16. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Anouk van Vliet Huijbergen; 18. Juul
Hubert Den Haag; 19. Simone Cornelisse Middelburg; 20. Kiera Mcvitty Engeland;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2012.03.17 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kim de Baat Oudenaarde
Belgie; 2. Dunja Ceulemans Belgie; 3. Nathaly van Wesdonk Bergschenhoek; 4.
Judith Jelsma Amstelveen; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Willeke Knol Hasselt; 7.
Hilde van Slochteren Groningen; 8. Iris van der Stelt Numansdorp; 9. Sophie de
Ruijter Zoetermeer; 10. Joukje Braam Dordrecht; 11. Johanna Nilsson 12.
Marielle van Ooijen Harmelen; 13. Veerle Goossens Bakel; 14. Manon Klomp
Tilburg; 15. Tara Gins Denderhoutem; 16. Steffy van den Haute Belgie; 17. Silke
Kogelman Lemelerveld; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Hester Wagenaar Epe; 20.
Baukje Doedee Driewegen;
Junior-Vrouwen: 1. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 2. Lucy
Garner Engeland; 3. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 4. Jessy Druyts Belgie; 5.
Evy Kuijpers Lierop; 6. Kirsten Coppens Noordhoek; 7. Britt Teunissen
Ysselsteyn LB; 8. Riejanne Markus Amstelveen; 9. Amy Roberts Engeland; 10.
Corine van der Zijden Tienhoven; 11. Nicky Zijlaard Rotterdam; 12. Janine van
der Meer Abbenbroek; 13. Elinor Barker Engeland; 14. Mascha Mulder Ridderkerk;
15. Emily Kay Engeland; 16. Ashley Hellemons Hoeven; 17. Rowena van de Klundert
Hoogerheide; 18. Demi de Jong Ossendrecht; 19. Melissa Steenhof Ureterp; 20.
Wendy Oosterwoud Ureterp;
Nieuweling-Meisjes: 1. Denise Gunst Yerseke; 2. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 3. Lenny Druyts Belgie; 4. Fianna Stenveld Garnwerd; 5. Daphne
Hommes Dedemsvaart; 6. Femke Geeris Geldrop; 7. Laura Verdonschot Lommel; 8.
Marjolein van Geloof Dirksland; 9. Juul Hubert Den Haag; 10. Alitcia Eijssen
Belgie; 11. Kinga Quaaden Obbicht; 12. Jamie Bierens Duizel; 13. Anouk van
Vliet Huijbergen; 14. Melissa Lowther Engeland; 15. Bethany Hayward Engeland;
16. Maxime Roes Belgie; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Pernilla van
Rozelaar Medemblik; 19. Mady van der Zeijden Poeldijk; 20. Anouk Rijff
IJsselstein;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2013.03.16 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Kirsten Peetoom Maastricht; 2. Lotte van Hoek
Vlijmen; 3. Judith Bloem Kwintsheul; 4. Sarah Inghelbrecht Belgie; 5. Moniek
Tenniglo Albergen; 6. Aagtje Dijkman Amersfoort; 7. Veerle Goossens Bakel; 8.
Trieneke Fokkens Leutingewolde; 9. Irene Tesink Amsterdam; 10. Henriette
Woering Rozenburg; 11. Samantha van Steenis Hoogland; 12. Ines Klok Rockanje;
13. Sofie van Horik Oosterwijk; 14. Ingeborg Kreuze Assen; 15. Sione Jongstra
Utrecht; 16. Chantal Hoffmann Luxemburg; 17. Nike Beckeringh Amstelveen; 18.
Femke van Kessel Terheyden; 19. Simone van der Star Nieuwkoop; 20. Amanda
Bongaards De Lier;
Junioren-Vrouwen: 1. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 2. Emily Kay
Engeland; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Evy
Kuijpers Lierop; 5. Corine van der Zijden Tienhoven; 6. Saartje Vandenbroucke
Belgie; 7. Melissa Lowther Engeland; 8. Kaat van der Meulen Belgie; 9. Demi de
Jong Ossendrecht; 10. Chanella Stougje Zuidland; 11. Floortje Mackaij Woerden;
12. Femke Geeris Geldrop; 13. Kyara Stijns Bunde; 14. Laura Verdonschot Belgie;
15. Nicky Zijlaard Rotterdam; 16. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 17.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 18. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 19. Juul Hubert Den
Haag; 20. Melissa Steenhof Ureterp;
Nieuweling-Meisjes: 1. Kylie Waterreus Ulestraten; 2. Merel Hofman
Bleiswijk; 3. Alitcia Eijssen Belgie; 4. Grace Garner Engeland; 5. Maaike
Boogaard Zwaag; 6. Charlotte Broughton Engeland; 7. Delore Stougje Zuidland; 8.
Lenny Druyts Belgie; 9. Fleur Nagengast Beilen; 10. Lucy Shaw Engeland; 11.
Ceylin Carmen Alvarado Rotterdam; 12. Denise Gunst Yerseke; 13. Julie Burgmans
Bergeijk; 14. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 15. Eleanor Dickingson
Engeland; 16. Daimy Hellemons Hoeven; 17. Maaike de Heij Heteren; 18. Eva van
Schilt Tholen; 19. Claudia Jongerius Hoogerheide; 20. Lauren Wouters Belgie;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2014.03.15 )
Elite/Vrouwen/Club/Beloften-Amateur-Vrouwen: 1. Lotte van
Hoek Vlijmen; 2. Femke van Kessel Breda; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Nike
Beckeringh Amstelveen; 5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Ashlynn van Baarle
Zoetermeer; 7. Mary Rose Postma Maastricht; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Iris
van der Stelt Numansdorp; 10. Judith Bloem Apeldoorn; 11. Carleen Baas Den
Dungen; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Ingeborg Kreuze Assen; 14. Corine
van der Zijden Tienhoven; 15. Margriet de Beus Bergeijk; 16. Aagtje Dijkman
Baarn; 17. Olga de Boer Hazerswoude; 18. Maartje Fransman Amsterdam; 19. Anne
Terpstra Apeldoorn; 20. Malin Wallin Zweden;
Junioren-Vrouwen: 1. Amalie Dideriksen Denemarken; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Chanella Stougje Zuidland; 4. Anne
Huinen Noordwijk; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Anouk Rijff Valkenswaard;
7. Femke Geeris Geldrop; 8. Jamie Bierens Duizel; 9. Lenny Druyts Belgie; 10.
Paulien Koster Delfstrahuizen; 11. Denise Gunst Yerseke; 12. Fien Delbaere
Belgie; 13. Tessa Neefjes Wervershoof; 14. Julie Burgmans Bergeijk; 15. Jelena
Eric Servie; 16. Juul Hubert Den Haag; 17. Fianna Stenveld Garnwerd; 18. Minke
Bakker Monster; 19. Marijne Bos Zevenhuizen; 20. Willeke de Jong Ubbena;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Nicole Steigenga Exmorra; 2. Amber van der Hulst
Hazerswoude; 3. Mylene de Zoete Naaldwijk; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Anne
de Ruiter Polsbroek; 6. Maaike Boogaard Zwaag; 7. Karlijn Swinkels Handel; 8.
Maaike Brandwagt Zwolle; 9. Manon Bakker Swifterbant; 10. Francine
Kraaijenbrink Abbenbroek; 11. Claudia Jongerius Hoogerheide; 12. Lotte Rotman
Belgie; 13. Fleur Nagengast Beilen; 14. Jennifer van der Voort Maarssen; 15.
Floor Weerink Exloo; 16. Kylie Waterreus Ulestraten; 17. Julia Boschker
Woerden; 18. Anouk Spies Wageningen; 19. Steffie van der Peet Den Haag; 20.
Tessa Bos Oud-Beijerland;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2015.03.14 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Ashlynn van Baarle
Zoetermeer; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Nike Beckeringh Amstelveen; 4.
Veerle Goossens Bakel; 5. Eva Buurman Wervershoof; 6. Winanda Spoor Apeldoorn;
7. Claudia Koster Oudorp Nh; 8. Kirsten Peetoom Maastricht; 9. Judith Bloem
Apeldoorn; 10. Sara Penton Hapert; 11. Iris van der Stelt Numansdorp; 12.
Saskia Oomen Huis ter Heiden Ut; 13. Alicja Verhagen Woerden; 14. Olga de Boer
Hazerswoude; 15. Femke van Kessel Breda; 16. Sigrid Jochems Vianen; 17. Hanna
Helamb M÷lndal; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Anne Kuilboer Hoorn; 20. Sofie van
Horik Oosterwijk;
Junior-Vrouwen: 1. Lenny Druyts Belgie; 2. Kylie Waterreus
Ulestraten; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Delore Stougje Zuidland; 5. Julie
Burgmans Bergeijk; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Anne Huinen Noordwijk Zh; 8.
Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Maaike Boogaard Zwaag; 10. Karlijn
Swinkels Handel; 11. Minke Bakker Monster; 12. Kim
Lahaije Tilburg; 13. Paulien Koster Delfstrahuizen; 14. CŚline van Houtum Den
Dungen; 15. Nathalie Bex Belgie; 16. Liena de Jong Ubbena; 17. Kato Zegers Vosselaar;
18. Denise Gunst Yerseke; 19. Lynn MariŁn Belgie; 20. Claudia Jongerieus
Hoogerheide;
Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Bijwaard Hillegom; 2. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Noa Jansen Oosterhout Nb;
5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Anne de Ruiter
Polsbroek; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Sarah Michielsen-Stevens Belgie; 10.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 12. Jennifer
van der Voort Maarssen; 13. Melanie van Putten Hagestein; 14. Iris Ton
Waskemeer; 15. Tamara van der Horst Hasselt; 16. Julia Boschker Woerden; 17.
Lotte Rotman Belgie; 18. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 19. Isabel Tambach
Zaandam; 20. Daphne Mesu Middelburg;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2016.03.12 )
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Femke van
Kessel Delft; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3.
Veerle Goossens Bakel; 4. Claudia Koster Assendelft; 5. Sigrid Jochems
Maastricht; 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Minke Bakker Monster; 8. Melanie
Woering Rozenburg; 9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Britt Teunissen Ysselsteyn;
11. Ymke Stegink Naarden; 12. Sofie van Horik Oosterwijk; 13. Eveline
Schildmeijer Utrecht; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Mareille Meijering
Stadskanaal; 16. Corine van der Zijden Tienhoven; 17. Cornelie Smorenburg
Nunspeet; 18. Tessa Dijksman Velserbroek; 19. Ilse Miltenburg Sittard; 20.
Mischa Top Groningen;
Junior-Vrouwen: 1. Nathalie Bex Belgie; 2. Claudia Jongerius
Hoogerheide; 3. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 4. Eleanor Dickinson
Engeland; 5. Jessica Roberts Engeland; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Maaike
Boogaard Sittard; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Kylie Waterreus Ulestraten;
10. Anne de Ruiter Polsbroek; 11. Maaike Brandwagt Sittard; 12. Meike Uiterwijk
Winkel Echten; 13. Susanne Meistrok Elshout; 14. Karlijn Swinkels Handel; 15.
Phaedra Krol Heerde; 16. Ingrid Huizing Haren Gn; 17. Sarah van Wijnen Tilburg;
18. Lotte Rotman Belgie; 19. Henrietta Colborne Engeland; 20. Aniek van Alphen Hapert;
Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Bijwaard Hillegom; 2. Tamara van der Horst
Hasselt; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Dorien
Hoog Antink Ochten; 6. Julia van Bokhoven Tilburg; 7. Noa de Haan Terschuur; 8.
Britt Knaven Strijbeek; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 11. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 12. Yvet Schoonewille Klazienaveen;
13. Daphne Mesu Middelburg; 14. FabiŁnne Kool Kortenhoef; 15. Ilse Grit Zwolle;
16. Carmen Pol Tubbergen; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Laura van der Zwaan
Sliedrecht; 19. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 20. Jewel Paumen Einighausen;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2017.03.11 )
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Marjolein
van 't Geloof Dirksland; 2. Arianna Pruisscher
Nieuw-Dordrecht; 3. Femke van Kessel Delft; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Evy
Kuijpers Lierop; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8.
Nike Beckeringh Hilversum; 9. Danique SpeklŚ Zaltbommel; 10. Minke Bakker
Monster; 11. Maaike Boogaard Zwaag; 12. Willemiek Meinders Dronten; 13.
HenriŁtta Colborne Engeland; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Annet Pit
Deventer; 16. Mareille Meijering Stadskanaal; 17. Janieke Kalsbeek Leeuwarden;
18. Femke Geeris Geldrop; 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Desiree Ehrler
Duitsland;
Junior-Vrouwen: 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Cathalijne
Hoolwerf Eemdijk; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5.
Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Mylene de Zoete
Naaldwijk; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10.
Shari Bossuyt Belgie; 11. Julia Boschker Woerden; 12. Aniek van Alphen Hapert;
13. Sylvie Swinkels Handel; 14. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 15. Thirza
Korevaar Groot-Ammers; 16. Noa Jansen Oosterhout Nb; 17. Isabel Tambach
Assendelft; 18. Jessica Roberts Engeland; 19. Kirstie van Haaften De Meern; 20.
Marit Raaijmakers Hippolytushoef;
Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Maike van der Duin
Assen; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Wilma Olausson
Zweden; 6. Nina Spapen Rijen; 7. Dorien Hoog Antink Ochten; 8. Noa de Haan
Terschuur; 9. Judith Stolze De Lier; 10. Puck Pieterse Amersfoort; 11. Maud
Rijnbeek Limmen; 12. Eline van Rooijen Woerden; 13. Laura van der Zwaan
Sliedrecht; 14. FabiŁnne Kool Kortenhoef; 15. Iris Hoog Antink Ochten; 16. Lisa
Bouwers Assen; 17. Sofie van Rooijen Driel; 18. Dina Scavone Belgie; 19. Ruth
van Hulst Zwolle; 20. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2018.03.10 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Phaedra
Krol Heerde; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Minke Bakker Monster; 5. Nienke
Wasmus Den Hoorn; 6. Linda ter Beek Rossum; 7. Rixt Hoogland Enschede; 8. Amber
van der Hulst Hazerswoude ; 9. CŚline van Houtum Den
Dungen; 10. Kirsten Peetoom Maastricht; 11. Bente van Teeseling Abcoude; 12.
Kaat Hannes 13. Kylie Waterreus Ulestraten; 14. Frida Knutsson 15. Laura van
Regenmortel Zoetermeer; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Femke Geeris
Geldrop; 18. Winanda Spoor Apeldoorn; 19. Mylene de Zoete Naaldwijk; 20. Marit
Cent Goor;
Junior-Vrouwen: 1. Shari Bossuyt Belgie; 2. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Eva
Bijwaard Hillegom; 6. Lonneke Uneken Veendam; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8.
Noa Jansen Oosterhout NB; 9. Ellie Russell 10. Ilse Grit Zwolle; 11. Tamara van
der Horst Hasselt; 12. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 13. Mischa Bredewold
Hoogland; 14. Sylvie Swinkels Handel; 15. Britt Knaven Strijbeek; 16.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17. Ella Barnwell 18. Leonie Bos s-Gravendeel;
19. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 20. Eva Jonkers Staphorst;
Nieuweling-Meisjes: 1. Megan Jastrab 2. Sofie van Rooijen Driel; 3.
Fien Masure 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Nina Spapen Rijen; 6. Ilse Pluimers
Enter; 7. ChloŁ Postma Hulsen; 8. Maureen Arens Kruiningen; 9. Cecilia van
Zuthem Zwolle; 10. Daniek Hengeveld Nootdorp; 11. Maud Rijnbeek Limmen; 12.
Senne Knaven Strijbeek; 13. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 14. Marit Wasmus Den
Hoorn; 15. Ida Johansson Zweden: 16. Iris Verschuren Streefkerk; 17. Elise
Uijen Herpen; 18. Carolien de Bruin Zuidbroek; 19. Lisa van der Meer
s-Gravenzande; 20. Isa Nomden Hattem;
OMLOOP VAN STRIJEN .(
2019.03.09. )
Junior-Vrouwen: 1. Ilse Grit Zwolle; 2. Maike van der Duin Assen;
3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Julia van Bokhoven Tilburg; 5. Ilse Pluimers
Enter; 6. Maud Rijnbeek Limmen; 7. Leonie Bos s-Gravendeel; 8. Pien Limpens
Obbicht; 9. Eline van Rooijen Woerden; 10. Demi van Dijke Borssele; 11. Sofie
van Rooijen Driel; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Lieke Nooijen
Coevorden; 14. Lisa van Helvoirt Erp; 15. Daphne Kreulen Hooghalen; 16. Rosan
Koper Heemskerk; 17. Dorien Hoog Antink Ochten; 18. Laura van der Zwaan
Sliedrecht; 19. Petra Welmers Dronten; 20. Anna van Wersch Tilburg;
Nieuweling-Meisjes: 1. Elise Uijen Herpen; 2. Nienke Vinke Amersfoort;
3. Yuli van der Molen Krommenie; 4. Maureen Arens Kruiningen; 5. Anna van der
Meiden Heukelum; 6. Bente van den Nouweland Rijen; 7. Mirre Knaven Strijbeek;
8. Chloė Postma Hulsen; 9. Joyce de Rijk Nieuwkoop; 10. Nina Maathuis
Rotterdam; 11. Nienke Veenhoven Oostzaan; 12. Alma Johansson Landvetter(Zwe);
13. Britt de Grave Tholen; 14. Indy Verwaarst Haarle; 15. Rosita Reijnhout
Wolphaartsdijk; 16. Rosan Dekker Echten; 17. Nikki Brusche Zaandam; 18. Iris
Timmermans Bingelrade; 19. Silke Blei Hurwenen; 20. Norah Minck Groningen;