OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2000.07.09 )

Elite/Beloften: 1. Bjorn Hoeben Stramproy; 2. Aldo Klomp Apeldoorn; 3. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 4. Ruud Aerts Riel; 5. Mart Louwers Malden; 6. Maarten Lenferink Tubbergen; 7. Cas Graafmans Tilburg; 8. Rob Koole Goes; 9. Joep Aerts Eindhoven; 10. Lex Nederlof Oostvoorne; 11. William Berns Cuyk; 12. Thijs Zonneveld Amsterdam; 13. Carlo van Lienden Steenbergen; 14. Corne Castein Meerkerk; 15. Wesley Seigler Amerika; 16. Berrie Thoolen Echt; 17. Dimitri Weeland Hooge Zwaluwe; 18. Marvin van der Pluijm Hank; 19. Piet Rooijakkers Nuenen; 20. Patrick Harings Valkenburg aan de Geul;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2001.07.08 )

Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Bas van Hest Alphen Nb; 3. Hans Dekkers Eindhoven; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5. Raymond Raadtgever Roosendaal; 6. Thijs Zonneveld Amsterdam; 7. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 8. Marco Engels Liessel; 9. Louis de Koning Zwartewaal; 10. Mathieu Heyboer Rhoon; 11. Joep Aerts Eindhoven; 12. Maint Berkenbosch Oldeberkoop13. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 14. Emiel van Dijk Spijkenisse; 15. Dennis Raadtgever Goes; 16. Rob Koole Goes; 17. Nils Heinis Maastricht; 18. Bas Robroek Heerlen; 19. Renť van Oord Hank; 20. Roy Curvers Haelen;

Junioren: 1. Marcel Beima Hardegarijp; 2. Onno Gerritsen Huissen; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Thomas Dekker Dirkshorn; 5. Tim van der Zanden Poeldijk; 6. Erik Verstegen Zutphen; 7. Marc de Maar Assen; 8. Niels de Lange Ommen; 9. Erwin Goenga Den Burg; 10. Tom Veelers Ootmarsum; 11. Roel de Vries Ootmarsum; 12. Maikel Paas Munstergeleen; 13. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 14. Rik de Voogd s-Gravenzande; 15. Daan Waanders Lichtenvoorde; 16. Niki Terpstra Krommenie; 17. Paul Wolbrink Baak; 18. Thomas Berkhout Schipluiden; 19. Johan Weening Harkema; 20. Rob Hammenga Oldebroek;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2002.07.07 )

Elite/Neo: 1. Martijn Alberts Breda; 2. Piet Rooyakkers Nuenen; 3. Vincent van Rijn Leusden; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Jurgen van Pelt Gerben; 6. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 7. Lex Nederlof Oostvoorne; 8. Jacques Schuit Arnemuiden; 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Jean-Pierre Leijten Bladel; 11. Aldo Klomp Stein; 12. Caleb Manion Ńustralie; 13. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 14. Marlon de Gruijter Den Haag; 15. Koen de Jong Hilversum; 16. Gerard van Hezik Kerkdriel; 17. Corne Castein Meerkerk; 18. Martijn Maaskant Zuidland; 19. Rob Koole Goes; 20. Rick van der Valk Pijnacker;

Junioren: 1. Maikel Paas Munstergeleen; 2. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 3. Kai Reus Winkel; 4. Sebastiaan Langeveld Lisse; 5. Rudi van Houts Luyksgestel; 6. Albert Timmer Gramsbergen; 7. Erik Verstegen Zutphen; 8. Job Vissers Erp; 9. Dion Murk Haarlem; 10. Erwin den Hollander Oosterhout; 11. Roy de Waal Westerhoven; 12. Robin Daling Veghel; 13. Remco Bouwens Beek; 14. Jeroen Kregel Sappemeer; 15. Maarten de Jonge Oldenzaal; 16. Niels de Blaauw Gieten; 17. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 18. Rik Kavsek Landgraaf; 19. Frank Weyers Nijmegen; 20. Theo Roelofs Uden;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN.2003 .( 2003.06.22 )

Junioren: 1. Martin Boomkamp Aalten; 2. Dirk Schoen Schagerbrug 3. Roland Stenekes Almere 4. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 5. Dirk Finders Duitsland 6. Mark Solberg Neerbeek 7. Roy de Waal Westerhoven; 8. Leon Burger Mijdrecht 9. Adrie Lindeman Assen; 10. Ruud Beerten Budel-Schoot 11. Luuk Metsemakers Neer 12. Daniel Brok Nijverdal 13. Bastiaan Brok Nijverdal 14. Bram van Oosterhout Terheijden 15. Bram Koeken Zundert; 16. Jim van den Berg Spakenburg; 17. Mart Sleiderink Oldenzaal; 18. Erik-Jan Kooiman Bergambacht 19. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn 20. Winfred `t Hoen Monster;

Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen 2. Wout Poels Blitterswijck 3. Robin Chaigneau Meerkerk 4. Umberto Atzori Zorgvliet 5. Chris Opie Engeland 6. Dennis Luyt Haarlem; 7. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 8. Koen van Grootel Bakel; 9. Gerrit Peetoom Dirkshorn 10. Bart Tijssen Heerlen 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Robin Berghouwer Hoorn; 13. Jan Pruijn Schijf 14. Bob van Winden Leiden 15. Wouter van Zanten Twello; 16. Leendert van Brakel Numansdorp 17. Jesper Masseurs Roosendaal; 18. Pim Ligthart Twisk 19. Michiel Bekker Apeldoorn; 20. Joey Bestebreurtje Maasland;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2005.05.22 )

Sinds dit seizoen beschikt het district Limburg over fatsoenlijke fotofinish- apparatuur. Levert haarscherpe beelden op, Als je tenminste het dopje van de lens hebt gehaald. In de Omloop van Groot-Margraten werd dit nagelaten. Gelukkig dat Marco Brus zo dui≠delijk de sterkste was in de sprint van een kopgroep van elf, dat daarover geen discussie bestond. Voor de rest moesten de juryleden als nachtelijke kijkers naar het panoramabeeld van Canal+ turen naar de minia≠tuurschermpjes van twee videocamera's van filmende ouders. Ralph Bouwens, Wout Poels, Marco Brus en Jelmer Asjes leken met vier naar de finsh te rijden, maar kregen op een kilometer van de streep dan ook nog compagnie van acht renners. Hoewel Brus de beste indruk liet, deed hij nauwelijks moeite om uit de kopgroep weg te springen. ďIk ben best rap en ik voelde me sterk. Ik durfde het wel op een sprint te taten aankomen:' De renner uit Schijndel won dan ook met grote overmacht. De nieuwelingen moesten 79 kilometer afleggen. Vanaf de start lag het tempo erg hoog, waardoor halfkoers al 46 van de 139 deel≠nemers in de bezemwagen zaten. Een kopgroep van vier luidde de finale in: Jaron van Diermen, Martijn Stoop en de Belgen Kevin Verwaest en Tim Declercq. De inspan≠ningen werden Van Diermen en Stoop te veel. De twee Belgen verdeelden vervolgens de prijzen.

Junioren: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Geert Kouters Oosterhout Nb; 3. Yondi Schmidt Arnhem; 4. Martin Kelderman Barneveld; 5. Martin van Plateringen Nieuwegein; 6. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 7. Ralph Bouwens Beek; 8. Wout Poels Blitterswijk; 9. Thomas Bakker Alkmaar; 10. Niek Tielemans Maren-Kessel; 11. Wouter van Zanten Apeldoorn; 12. Tim Schreurs Amstelveen; 13. Maus Yannic 14. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 15. Patrick Vliegen Veldhoven; 16. Ricardo van der Velde Breda; 17. Harm Steijn 18. Marcel Kamsma Gerwen; 19. Johim Ariesen Rhenen; 20. Stefan Kelderman Holten;

Nieuwelingen: 1. Verwaest Kevin Belgie; 2. Tim Declerqc Belgie; 3. Damien Spierings Zoetermeer; 4. Jan Salomein Belgie; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Glenn van Gool Ridderkerk; 7. Mats Boeve Nijverdal; 8. Jordy van Erp Berghem; 9. Dennis Souverein Haarlem; 10. Thijs Broenink Denekamp; 11. Jeffrey Kuypers 12. Rolf Sleddens 13. Jesper Asselman Wateringen; 14. Stefan Limburg Witte Paarden; 15. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 16. Stubbe Domien Belgie; 17. Pim Cazemier Den Horn; 18. Robert Kuiper Den Ham Ov; 19. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 20. Ronnie Tijssen Heerlen;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2006.05.14 )

Junioren: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Martin van Plateringen Nieuwegein; 3. Robin Chaigneau Meerkerk; 4. Evaldas Siskevicius Griekenland; 5. Marcel Kamsma Nuenen; 6. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 7. Mart van Blanken Hengelo Ov; 8. Jetse Bol Avenhorn; 9. Stefan Kelderman Holten; 10. Harm Steijn Ermelo; 11. Johim Ariesen Rhenen; 12. Mark Schreurs Aalten; 13. Ritchie Motkť Beek.Lb; 14. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 15. Maurice de Bekker Rosmalen; 16. Sjoerd van der Noord Breda; 17. Mark Smit Geldrop; 18. Ronan van Zandbeek Schijndel; 19. Willy Heeneman Den Haag; 20. Martijn Keizer Muntendam;

Nieuwelingen: 1. Leon Commandeur Sint Pancras; 2. Mats Boeve Nijverdal; 3. Jelle Posthuma Weerselo; 4. Rune van der Meijden Delfgauw; 5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. Alphonse Vermote Belgie; 7. Wouter Wippert Oosterhesselen; 8. Barry Markus Hoofddorp; 9. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 10. Simon Verhamme Belgie; 11. Jesper Asselman Wateringen; 12. Harm van der Sanden Nuland; 13. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 14. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 15. Rob Fleerakkers Hapert; 16. Maurits Lammertink Enter; 17. Jasper Bovenhuis Staphorst; 18. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 19. Ronnie Tijssen Heerlen; 20. Thomas van de Borst

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2007.05.13 )

Junioren: 1. Ramon Sinkeldam Wormer; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Jetse Bol Avenhorn; 4. Jarno Gmelich Meijling Almere; 5. Roy Eefting Grolloo; 6. Niek van Geffen Veghel; 7. Stefan Limburg Witte Paarden; 8. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 9. Julian van Dijk Zwartsluis; 10. Steven van Leijen Wageningen; 11. Ruben van Wiefferen Muiden; 12. Mats Boeve Nijverdal; 13. Willy Heeneman Den Haag; 14. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 15. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 16. Mark Schreurs Aalten; 17. Mike Bond Volendam; 18. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 19. Maurice de Bekker Rosmalen; 20. Henk Wildeman Raalte;

Nieuwelingen: 1. Sean de Bie Belgie; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 5. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 6. Erik Tol Boskoop; 7. Elmar Reinders Emmen; 8. Nick Vanderlijke Middelburg; 9. Binne-Pier de Haan Oudega; 10. Didier Caspers Noordwijk; 11. Wouter Haan Bedum; 12. Bas Krauwel Noordwijk; 13. Jasper Mandjes Zaandijk; 14. JurriŽn Bosters Steenbergen; 15. Yoeri Havik Assendelft; 16. Dirk de Bekker Rosmalen; 17. Florent Serry Belgie; 18. Ike Groen Tuitjenhorn; 19. Lars van der Haar Woudenberg; 20. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2009.05.10 )

Junioren: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Ike Groen Tuitjenhorn; 5. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Daan Olivier Oegstgeest; 8. Jelle Lugten Gouda; 9. Elmar Reinders Emmen; 10. Dajo Sanders Heerlen; 11. Tom Bal Rockanje; 12. Joey van Rhee Nijverdal; 13. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 14. Erwin Broers Maartensdijk; 15. Thomas Herbold Lochem; 16. Niek Boom Nieuw Heeten; 17. Khalid Bounida Utrecht; 18. Thijs Roelen Chaam; 19. Jelle van der Marel De Lier; 20. Sjoerd van Ginneken Heerle;

Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 3. Jeroen Meijers Tilburg; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Steven Lammertink Enter; 6. Luuc Bugter Arnhem; 7. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 8. Tim Kerkhof Nistelrode; 9. Bob van den Hengel Achterveld; 10. Paul Moerland Fijnaart; 11. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 12. Jesper van Doorne Vlaardingen; 13. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 14. Thijs Leygraaff De Hoef; 15. Dennis Heering Enter; 16. Fausto Hofland Roosendaal; 17. Jaap Kooijman Sittard; 18. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 19. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 20. Wayne Stijns Bunde;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2010.05.09 )

Junioren: 1. Jeroen Meijers Tilburg; 2. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 3. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 4. Ricky Smit Den Haag; 5. Erwin Broers Maartensdijk; 6. Ike Groen Tuitjenhorn; 7. Jaap Kooijman Sittard; 8. Steven Lammertink Enter; 9. Dilan van der Aar Spaarndam; 10. Binne-Pier de Haan Oudega; 11. Nick Zuidewind Lisse; 12. Adrik Elzing Schoonebeek; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Jochem Hoekstra Haren Gn; 15. Lennard Vegter Abbenbroek; 16. Anne Fokkema Stedum; 17. Robert de Jong Zeewolde; 18. Rob Nijmeijer Koekange; 19. Martijn Tusveld Utrecht; 20. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;

Nieuwelingen: 1. Niels Goeree Borger; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Luca Schrijen Assendelft; 4. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 5. Bart Hommes Dedemsvaart; 6. Nino Honigh Egmond-Binnen; 7. Thijs Leygraaff De Hoef; 8. Martijn Budding Veenendaal; 9. Jelle Wolsink Enschede; 10. Stephan Bakker Zaandam; 11. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 12. Jasper Bugter Arnhem; 13. Davy Gunst Yerseke; 14. Teun van den Burg Baarn; 15. Patrick Mulder Tiel; 16. Dick Janssen Velden; 17. Nicky Gieskens Den Haag; 18. Wouter Peters Heenvliet; 19. Lennard Hofstede Poeldijk; 20. Jochum Buchener Ilpendam;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2011.05.08 )

Junioren: 1. Stan Godrie Zundert; 2. Bob van den Hengel Achterveld; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Ivar Slik Bergen Nh; 5. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 6. Etienne van Empel Tricht; 7. Piotr Havik Bergambacht; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Thijs van Beusichem Zeewolde; 10. Taco van der Hoorn De Zilk; 11. Dennis Bakker De Rijp; 12. Jaap Kooijman Sittard; 13. Glenn Hool Merkelbeek; 14. Rens Pyfferoen Sluis; 15. Maxime Farazijn Belgie; 16. Lennard Hofstede Poeldijk; 17. Timo Roosen Goirle; 18. Dick Janssen Velden; 19. Benjamin Declercq Belgie; 20. Sijmen Vlasbloem Marken;

Nieuwelingen: 1. Matthieu van der Poel Kapellen(Belgie); 2. Andre Looij Wilnis; 3. Nino Honigh Egmond-Binnen; 4. Davy Gunst Yerseke; 5. Sam Oomen Tilburg; 6. Martijn Budding Veenendaal; 7. Fabio Jakobsen Heukelum; 8. Marco Doets Monnickendam; 9. Lars Quaedvlieg Horn; 10. Wouter Peters Heenvliet; 11. Remco Esselaar Stein; 12. Levi Tindal Landsmeer; 13. RafaŽl Spier Hilversum; 14. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 15. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 16. Rogier Kalvenhaar Wierden; 17. Stan Bertram Simpelveld; 18. Timon van Reek Voorhout; 19. Stijn van Erp Groessen; 20. Niels Goeree Borger;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2012.05.06 )

Junioren: 1. Mathieu van der Poel Kapellen(Belgie); 2. Sjors Dekker Andijk; 3. Lennard Hofstede Poeldijk; 4. Brent Luyckx Belgie; 5. Jaap de Jong Lunteren; 6. Rick Mensink Zwolle; 7. Maikel Bos Oldebroek; 8. Daan Hoeyberghs Belgie; 9. Timon van Reek Voorhout; 10. Stef Krul Tjalleberd; 11. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Jasper de Laat Moergestel; 13. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 14. Matthias van de Velde Belgie; 15. Stephan Bakker Zaandam; 16. Glenn Havermans Wernhout; 17. Stan Huveners Bemelen; 18. Bas Tietema Zwolle; 19. Jan-Willem van der Heijden Urmond; 20. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb;

Nieuwelingen: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Rogier Kalvenhaar Wierden; 3. Feiko Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 4. Flip Alkemade Noordwijk; 5. Max Mol Breda; 6. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 7. Harmen Krul Tjalleberd; 8. Roy Dofferhoff Lisse; 9. Bram Welten Moergestel; 10. Vincent Kip Oldenzaal; 11. Fabio Jakobsen Heukelum; 12. Jim Lindenburg Wateringen; 13. Tim van der Poel Bergschenhoek; 14. Yannick Detant Purmerend; 15. Bruno Nakken Assen; 16. Michel Bodegraven Elim; 17. Jorn Buning Alkmaar; 18. Janiek Zandvliet Langezwaag; 19. Julian Stolk Pijnacker; 20. Tom Wijkel Exloo;

 

OMLOOP VAN MARGRATEN .( 2013.05.12 )

Junioren: 1. Jan Maas Huijbergen; 2. Mathieu van der Poel Kapellen(Belgie); 3. Davy Gunst Yerseke; 4. Sam Oomen Tilburg; 5. Nino Honigh Limmen; 6. Max Hendrikx Hapert; 7. Timon van Reek Voorhout; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Teun van den Burg Baarn; 10. Martijn Budding Veenendaal; 11. Lars Quaedvlieg Horn; 12. Kevin Coster Hasselt; 13. Fabio Jakobsen Heukelum; 14. Jordi Talen Spijkenisse; 15. Roy Dofferhoff Lisse; 16. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 17. Jaap de Jong Lunteren; 18. Hartthijs de Vries Kollum; 19. Robin Verbeek Eindhoven; 20. Glenn Havermans Wernhout;

Nieuwelingen: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Janiek Zandvliet Langezwaag; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Yannick Detant Purmerend; 5. David Hockx Oudewater; 6. Marijn Renders Nuenen; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Daan Zebel Dordrecht; 9. Bram Welten Moergestel; 10. Tom Wijkel Exloo; 11. Bob Olieslagers Rijen; 12. Mario Poldervaart Zuidland; 13. Enzo Decock Belgie; 14. Dennis van der Horst Hasselt; 15. Max Gulickx Eindhoven; 16. Gert Jan Loomans Belgie; 17. Mitch Groot Brunssum; 18. Wesley Floren Ossendrecht; 19. Thomas Hoole Zuidland; 20. Robbe Van Damme Belgie;