OLYMPIA'S TOUR.(2000.05.20 T/M 05.28)
Elite/Beloften Proloog: 1. Oliver Penney Zwitserland; 2. Chris Newton
Engeland; 3. Andrea Collinelli Italie; 4. Rudi Kemna Deurningen; 5. Mauro
Trentini Italie; 6. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Tom Hoedemakers
Schijndel; 8. Renger Ypenburg Hengelo; 9. Paul van Schalen Bakel; 10. Jan van
Velzen Zoetermeer; 11. Paul Manning Engeland; 12. Cees Jeurissen Deurne; 13.
Bradley Wiggins Engeland; 14. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 15. Robert
Hayles Engeland; 16. Tom Cordes Baarle-Nassau; 17. Daniel van Elven Etten-Leur;
18. Berry Hoedemakers Schijndel; 19. Dennis Heij Zevenhuizen; 20. Bram Tankink
Haaksbergen;
Elite/Beloften.01e Rit: 1. Rudi Kemna Deurningen; 2. John den Braber
Rotterdam; 3. Danny Daelman Belgie; 4. Robert Hayles Engeland; 5. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 6. Berry Hoedemakers Schijndel; 7. Fulco van Gulik
Steenbergen; 8. Arno Wallaard Noordeloos; 9. Mark Vlijm Hoorn; 10. Arno Bouten
Venlo; 11. Martijn Lust Heerhugowaard; 12. Corey Sweet Áustralie; 13. Andrus
Aug Finland; 14. Marcel Luppes Hoogeveen; 15. John Talen Spijkenisse; 16. Jan
Hordijk Mijnsheerenland; 17. Sandro Bijnen Budel; 18. Bobbie Traksel Tiel; 19.
Peter Jörg Zwitserland; 20. Hans Dekkers Eindhoven;
Elite/Beloften.02e Rit: 1. Tom Hoedemakers Schijndel; 2. Wilco Zuijderwijk
Poeldijk; 3. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 4. Tom Cordes Baarle-Nassau; 5. Berry
Hoedemakers Schijndel; 6. Rudi Kemna Deurningen; 7. Martijn Lust Heerhugowaard;
8. Michel Cornelisse Amsterdam; 9. John den Braber Rotterdam; 10. Corey Sweet
Áustralie; 11. Fulco van Gulik Steenbergen; 12. Wopke Veenstra Harkema; 13. Urs
Spycher Zwitserland; 14. Mikhail Timochine Rusland; 15. Robin Veen Houten; 16.
Paul van Schalen Bakel; 17. Roy Sentjens Hamont-Achel; 18. Arno Wallaard
Noordeloos; 19. Mark Vlijm Hoorn; 20. Marco Battiston Italie;
Elite/Beloften.03e Rit: 1. Danny Daelman Belgie; 2. Rudi Kemna Deurningen;
3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4. Corey Sweet Áustralie; 5. Robin Veen Houten;
6. Fulco van Gulik Steenbergen; 7. Andrus Aug Finland; 8. Marcel Luppes
Hoogeveen; 9. Andres Lauk Finland; 10. Roy Sentjens Hamont-Achel; 11. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 12. Marco Villa Italie; 13. Alges Maasikmets Finland;
14. Tom Hoedemakers Schijndel; 15. Urs Spycher Zwitserland; 16. Marco Battiston
Italie; 17. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 18. Dennis Heij Zevenhuizen; 19.
Arno Bouten Venlo; 20. Alain van Katwijk Valkenswaard;
Elite/Beloften.04e Rit: 1. Paul Manning Engeland; 2. Corey Sweet Áustralie;
3. Dennis Heij Zevenhuizen; 4. Peter Schep Lopik; 5. Alain van Katwijk
Valkenswaard; 6. Jan van Velzen Zoetermeer; 7. Edwin Dunning Hollandscheveld;
8. Sandro Bijnen Budel; 9. Berry Hoedemakers Schijndel; 10. Danny Daelman
Belgie; 11. Chris Newton Engeland; 12. Rudi Kemna Deurningen; 13. Mark Vlijm
Hoorn; 14. Tom Hoedemakers Schijndel; 15. Hans Dekkers Eindhoven; 16. Henne van
Zanten Nijkerkerveen; 17. John Talen Spijkenisse; 18. Roy Sentjens
Hamont-Achel; 19. Angelo van Melis Oss; 20. Mikhail Timochine Rusland;
Elite/Beloften.05e Rit: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 2. Joost Legtenberg
Markelo; 3. Paul van Schalen Bakel; 4. Tom Hoedemakers Schijndel; 5. Peep Mikli
Estland; 6. Jan van Velzen Zoetermeer; 7. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 8.
Pascal Hermes Liempde; 9. Berry Hoedemakers Schijndel; 10. Rudi Kemna
Deurningen; 11. Robin Veen Houten; 12. John den Braber Rotterdam; 13. Jan
Hordijk Mijnsheerenland; 14. Mark Vlijm Hoorn; 15. Andres Lauk Finland; 16.
Arno Wallaard Noordeloos; 17. Wally Buurstede Sint Willebrord; 18. Peter Jörg
Zwitserland; 19. Mark ter Schure Rheeze; 20. Bram Tankink Haaksbergen;
Elite/Beloften.06e Rit: 1. Peter Schep Lopik; 2. Wim Omloop Belgie; 3.
Giuseppe Atzeni Zwitserland; 4. Rudi Kemna Deurningen; 5. Jan Hordijk Mijnsheerenland;
6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Robin Veen Houten; 8. Berry Hoedemakers
Schijndel; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. Joost Legtenberg Markelo;
11. Corey Sweet Áustralie; 12. Mark Vlijm Hoorn; 13. Sandro Bijnen Budel; 14.
Angelo van Melis Oss; 15. Urs Spycher Zwitserland; 16. Andres Lauk Finland; 17.
Henne van Zanten Nijkerkerveen; 18. Tom Hoedemakers Schijndel; 19. Danny
Daelman Belgie; 20. Valeri Fedorov Rusland;
Elite/Beloften.07e Rit: 1. Chris Newton Engeland; 2. Paul Manning Engeland;
3. Tom Cordes Baarle-Nassau; 4. Jan van Velzen Zoetermeer; 5. Danny Daelman
Belgie; 6. Cristiano Citton Italie; 7. Tom Hoedemakers Schijndel; 8. Andrea
Collinelli Italie; 9. Angelo van Melis Oss; 10. Jens Mouris Ouderkerk aan den
Amstel; 11. Joost Legtenberg Markelo; 12. Peter Schep Lopik; 13. Paul van
Schalen Bakel; 14. Evgeuni Prosvetov Rusland; 15. Dennis Heij Zevenhuizen; 16.
Daniel van Elven Etten-Leur; 17. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 18. Valeri
Fedorov Rusland; 19. Roy Sentjens Hamont-Achel; 20. Daniel Aeschlimann
Zwitserland;
Elite/Beloften.08e Rit: 1. Chris Newton Engeland; 3. Rudi Kemna Deurningen;
4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 5. Corey Sweet Áustralie; 6. Berry Hoedemakers
Schijndel; 7. Urs Spycher Zwitserland; 8. Angelo van Melis Oss; 9. Wim Omloop
Belgie; 10. Jan van Velzen Zoetermeer; 11. Thorwald Veneberg Wormer; 12. Tom
Hoedemakers Schijndel; 13. Mark Vlijm Hoorn; 14. Joost Legtenberg Markelo; 15.
Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Mikhail Timochine Rusland; 17. John Talen
Spijkenisse; 18. Paul van Schalen Bakel; 19. Sandro Bijnen Budel; 20. Alexander
van Bavel Sint Anthonis;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Jan van Velzen Zoetermeer; 2. Tom Hoedemakers
Schijndel; 3. Joost Legtenberg Markelo; 4. Paul van Schalen Bakel; 5. Wilco Zuijderwijk
Poeldijk; 6. Rudi Kemna Deurningen; 7. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 8. Berry
Hoedemakers Schijndel; 9. Vincent van der Kooij Leiderdorp; 10. John Talen
Spijkenisse; 11. Peter Jörg Zwitserland; 12. Arthur Farenhout Spijkenisse; 13.
Arno Wallaard Noordeloos; 14. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 15. Mark Vlijm
Hoorn; 16. Andres Lauk Finland; 17. Mark ter Schure Rheeze; 18. Jens Mouris
Ouderkerk aan den Amstel; 19. Wim Omloop Belgie; 20. Alges Maasikmets Finland;
OLYMPIA'S TOUR.(2002.05.18 T/M 05.26)
Elite/Beloften Proloog: 1. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 2. Jure
Zrimsek Slowakije; 3. Tony Gibb Engeland; 4. Hans Dekkers Eindhoven; 5. Germ
van de Burg Nijland; 6. Rasmus Dyring Denemarken; 7. Jurgen de Jong Geldrop; 8.
Joost Posthuma Hengelo; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Stanislav Belov Rusland;
11. Mart Louwers Amsterdam; 12. Nathan Clark Wernhout/Australie; 13. Kevin De
Weert Belgie; 14. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 15. Maicol Valgiusti
Italie; 16. Philip West Engeland; 17. Mark Vlijm Maaseik.Bel; 18. Alessandro
Mazzolani Italie; 19. Frank van Dulmen Didam; 20. Kieran Page Engeland;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Mark Vlijm Maaseik.Bel; 2. Hans Dekkers
Eindhoven; 3. Matic Strgar Slowakije; 4. Marvin van der Pluijm Hank; 5. Rudy
Vriend Waarland; 6. Nathan Clark Wernhout/Australie; 7. Arno Wallaard
Noordeloos; 8. Jure Zrimsek Slowakije; 9. Kenny van Hummel Elden; 10. Tony Gibb
Engeland; 11. Rene Obst Duitsland; 12. Juliën Smink Hoogland; 13. Darko
Mrvar Slowakije; 14. Marco Bos Roden; 15. Matjaz Batic Slowakije; 16. Martijn
Lust Heerhugowaard; 17. Jurgen de Jong Geldrop; 18. Bjorn Cornelissen Wijchen;
19. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 20. Angelo van Melis Oss;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Jure Zrimsek Slowakije; 2. Bjorn Cornelissen
Wijchen; 3. Marco Bos Roden; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 6. Bernard Wachter Duitsland; 7. Matej Marin
Slowakije; 8. Miran Kelner Slowakije; 9. Arne Kornegoor Baak; 10. Marvin van
der Pluijm Hank; 11. Roel Egelmeers Oploo; 12. Jos Lucassen Margraten; 13.
Philip West Engeland; 14. Bastiaan Krol Oldenzaal; 15. Darko MRVAR Slowakije;
16. Richard Slabbekoorn Kapelle; 17. Germ van de Burg Nijland; 18. Kevin De
Weert Belgie; 19. Lasse Siggaard Denemarken; 20. Claude Pauwels Belgie;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Richard Slabbekoorn Kapelle; 2. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 3. Dimitri De Fauw Belgie; 4. Rene Obst Duitsland;
5. Robin Veen Houten; 6. Michael Blanchy Belgie; 7. Marvin van der Pluijm Hank;
8. Bernard Wachter Duitsland; 9. Bjorn Cornelissen Wijchen; 10. Martijn
Lust Heerhugowaard; 11. Philip West Engeland; 12. Boris Shpilevski Rusland; 13.
Rudy Vriend Waarland; 14. Jos Lucassen Margraten; 15. Enrico Zinn Duitsland;
16. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 17. Caleb Manion Áustralie; 18. Matjaz
Batic Slowakije; 19. Lasse Siggaard Denemarken; 20. Serguei Lazarev Rusland;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Maarten Lenferink Tubbergen; 2. Richard
Slabbekoorn Kapelle; 3. Mart Louwers Amsterdam; 4. Kevin De Weert Belgie; 5.
Joost Posthuma Hengelo; 6. Angelo van Melis Oss; 7. Bernard Wachter
Duitsland; 8. Michael Blanchy Belgie; 9. Rudy Vriend Waarland; 10. Marco
Bos Roden; 11. Bjorn Cornelissen Wijchen; 12. Boris Shpilevski Rusland; 13.
Juliën Smink Hoogland; 14. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 15. Gregor
Gazvoda Slowakije; 16. Bastiaan Krol Oldenzaal; 17. Darko Mrvar Slowakije; 18.
Marco Wesseling Den Bosch; 19. Ronald Schür Alkmaar; 20. Jannik Petersen
Denemarken;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Bjorn Cornelissen Wijchen; 2. Marvin van der
Pluijm Hank; 3. Kenny van Hummel Elden; 4. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie;
5. Juliën Smink Hoogland; 6. Marco Bos Roden; 7. Richard Slabbekoorn Kapelle;
8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9. Darko Mrvar Slowakije; 10. Boris Shpilevski
Rusland; 11. Jeroen Boelen Drunen; 12. Kristian House Engeland; 13. Henne van
Zanten Nijkerkerveen; 14. Bernard Wachter Duitsland; 15. Jens Mouris
Ouderkerk aan den Amstel; 16. Jure Zrimsek Slowakije; 17. Hyrsting Worm
Denemarken; 18. Matic Strgar Slowakije; 19. Lasse Siggaard Denemarken; 20. Germ
van de Burg Nijland;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Glenn Bak Denemarken; 2. Marco Bos Roden; 3.
Kenny van Hummel Elden; 4. Bjorn Cornelissen Wijchen; 5. Richard Slabbekoorn
Kapelle; 6. Miran Kelner Slowakije; 7. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 8.
Marvin van der Pluijm Hank; 9. Joost Posthuma Hengelo; 10. Rudy Vriend
Waarland; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Enrico Zinn Duitsland; 13.
Kor Steenbergen Pesse; 14. Mart Louwers Amsterdam; 15. Jens Mouris Ouderkerk
aan den Amstel; 16. Germ van de Burg Nijland; 17. Dimitri De Fauw Belgie; 18.
Kevin De Weert Belgie; 19. Koen de Kort Liempde; 20. Darko Mrvar Slowakije;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Hans Dekkers Eindhoven; 2. Bjorn Cornelissen
Wijchen; 3. Rene Obst Duitsland; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Marvin van
der Pluijm Hank; 6. Ronald Schür Alkmaar; 7. Angelo van Melis Oss; 8. Juliën
Smink Hoogland; 9. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 10. Dimitri De Fauw Belgie;
11. Boris Shpilevski Rusland; 12. Enrico Zinn Duitsland; 13. Marco Bos
Roden; 14. Glenn Bak Denemarken; 15. Lasse Siggaard Denemarken; 16. Stefan
Slager Rhenoy; 17. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 18. Kor Steenbergen
Pesse; 19. Dennis de Jong Montfoort; 20. Bastiaan Krol Oldenzaal;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Gregor Gazvoda Slowakije; 2. Mart Louwers
Amsterdam; 3. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 4. Darko Mrvar Slowakije; 5.
Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 6. Kieran Page Engeland; 7. Claude
Pauwels Belgie; 8. Kevin De Weert Belgie; 9. Lasse Siggaard Denemarken; 10.
Miran Kelner Slowakije; 11. Koen de Kort Liempde; 12. Maarten Lenferink
Tubbergen; 13. Angelo van Melis Oss; 14. Germ van de Burg Nijland; 15. Frank
van Dulmen Didam; 16. Tom De Meyer Belgie; 17. Johnny Hoogerland Yerseke; 18.
Boris Shpilevski Rusland; 19. Kristian House Engeland; 20. Richard Slabbekoorn
Kapelle;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Angelo van Melis Oss; 2. Hans Dekkers Eindhoven;
3. Dimitri De Fauw Belgie; 4. Rene Obst Duitsland; 5. Marvin van der
Pluijm Hank; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Bjorn Cornelissen Wijchen; 8. Matjaz
Batic Slowakije; 9. Marco Bos Roden; 10. Boris Shpilevski Rusland; 11. Juliën
Smink Hoogland; 12. Stefan Slager Rhenoy; 13. Darko Mrvar Slowakije; 14.
Bernard Wachter Duitsland; 15. Kristian House Engeland; 16. Alain van
Katwijk Spijkenisse; 17. Alexei Chtchebeline Rusland; 18. Miran Kelner
Slowakije; 19. Tom De Meyer Belgie; 20. Matthijs Delen Rotterdam;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Mart Louwers Amsterdam; 2. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 3. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 4. Darko Mrvar
Slowakije; 5. Maarten Lenferink Tubbergen; 6. Richard Slabbekoorn Kapelle; 7.
Claude Pauwels Belgie; 8. Gregor Gazvoda Slowakije; 9. Angelo van Melis Oss;
10. Koen de Kort Liempde; 11. Germ van de Burg Nijland; 12. Bjorn Cornelissen
Wijchen; 13. Marco Bos Roden; 14. David Orvalho Enschede; 15. Tom De Meyer
Belgie; 16. Kenny van Hummel Elden; 17. Bernard Wachter Duitsland; 18.
Boris Shpilevski Rusland; 19. Juliën Smink Hoogland; 20. Lasse Siggaard
Denemarken;
OLYMPIA'S TOUR.(2003.05.17 T/M 05.25)
Elite/Beloften Proloog: 1. Sebastien Rosseler Belgie; 2. Niki Terpstra
Krommenie; 3. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 4. Koen de Kort Liempde; 5.
Hans Dekkers Eindhoven; 6. Dean Podgornik Slowakije; 7. Michiel Elijzen Ede; 8.
Joost Posthuma Hengelo; 9. Eelke van der Wal Holwerd; 10. Rory Sutherland
Áustralie; 11. Frank van Dulmen Didam; 12. Rick Flens Oostzaan; 13. Mads
Christensen Denemarken; 14. Germ van den Burg Folsgare; 15. Piet Rooyakkers
Gerwen; 16. Thijs Verhagen Erp; 17. Johnny Hoogerland Yerseke; 18. Stanislav
Belov Rusland; 19. Anton Wouters Belgie; 20. Russel van Hout Áustralie;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Fulco van Gulik Baarle-Hertog; 2. Marvin van der
Pluijm Hank; 3. Marco Bos Roden; 4. Juliën Smink Hoogland; 5. Piet Rooyakkers
Gerwen; 6. Alain van Katwijk Valkenswaard; 7. Radoslav Rogina Slowakije; 8.
Pascal Hermes Liempde; 9. Jeroen Boelen Drunen; 10. Bostjan Krevs Slowakije;
11. Martin Pedersen Denemarken; 12. Sebastien Rosseler Belgie; 13. Joost
Posthuma Hengelo; 14. Tomislav Danculovic Slowakije; 15. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 16. Michael Mourecek Tsjechië; 17. Johnny Hoogerland Yerseke;
18. Jos Lucassen Margraten; 19. Sander Lormans Heemskerk; 20. Kor Steenbergen
Pesse;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Hans Dekkers Eindhoven; 2. Arno Wallaard
Noordeloos; 3. Boris Shpilevsky Rusland; 4. Marvin van der Pluijm Hank; 5. Tom
Veelers Ootmarsum; 6. Andreas Finnerup Denemarken; 7. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 8. Juliën Smink Hoogland; 9. Thijs Verhagen Erp; 10. Alain van
Katwijk Valkenswaard; 11. Piet Rooyakkers Gerwen; 12. Pascal Hermes Liempde;
13. Dominique Rollin Canada; 14. Radoslav Rogina Slowakije; 15. Martijn
Maaskant Zuidland; 16. Kor Steenbergen Pesse; 17. Yoeri Beyens Belgie; 18.
Jean-Francois Laroche Canada; 19. Dean Podgornik Slowakije; 20. Tom de Meyer
Belgie;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Martijn Maaskant Zuidland; 2. Arno Wallaard
Noordeloos; 3. Juliën Smink Hoogland; 4. Hans Dekkers Eindhoven; 5. Kenny van
Hummel Elden; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Fulco van Gulik Baarle-Hertog; 8. Tom
Veelers Ootmarsum; 9. Andreas Finnerup Denemarken; 10. Joost Posthuma Hengelo;
11. Robbert van der Stelt Aalst; 12. Mads Christensen Denemarken; 13. Dean
Podgornik Slowakije; 14. Marco Bos Roden; 15. Eelke van der Wal Holwerd; 16.
Yoeri Beyens Belgie; 17. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 18. Cameron Evans
Canada; 19. Thijs Verhagen Erp; 20. Koen de Kort Liempde;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Hans Dekkers Eindhoven; 2. Igor Abakoumov
Oekrainie; 3. Dean Podgornik Slowakije; 4. Marco Bos Roden; 5. Joost Posthuma
Hengelo; 6. Kenny van Hummel Elden; 7. Juliën Smink Hoogland; 8. Arno Wallaard
Noordeloos; 9. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 10. Alain van Katwijk
Valkenswaard; 11. Piet Rooyakkers Gerwen; 12. Yoeri Beyens Belgie; 13. Michiel
Elijzen Ede; 14. Dmitri Kozontchuk Rusland; 15. Roy Curvers Haelen; 16. Roel de
Vries Groningen; 17. Thijs Verhagen Erp; 18. Koen de Kort Liempde; 19.
Jean-Francois Laroche Canada; 20. Maarten Lenferink Tubbergen;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Hans Dekkers Eindhoven; 2. Marco Bos Roden; 3.
Arno Wallaard Noordeloos; 4. Kenny van Hummel Elden; 5. Igor Abakoumov
Oekrainie; 6. Andreas Finnerup Denemarken; 7. Jos Lucassen Margraten; 8. Yoeri
Beyens Belgie; 9. Kor Steenbergen Pesse; 10. Denis Sosnovtschenko Rusland; 11.
Johnny Hoogerland Yerseke; 12. Sebastien Rosseler Belgie; 13. Martijn Maaskant
Zuidland; 14. Stanislav Belov Rusland; 15. Alexander Kareev Rusland; 16. Martin
Pedersen Denemarken; 17. Robbert van der Stelt Aalst; 18. Robin van der Pluijm
Hank; 19. Peter Möhlmann Apeldoorn; 20. Serguei Lazarev Rusland;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Sebastien Rosseler Belgie; 2. Hans Dekkers
Eindhoven; 3. Igor Abakoumov Oekrainie; 4. Arno Wallaard Noordeloos; 5. Martijn
Maaskant Zuidland; 6. Marco Bos Roden; 7. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 8.
Ronald Schur Alkmaar; 9. Jean-Francois Laroche Canada; 10. Tom de Meyer Belgie;
11. Marvin van der Pluijm Hank; 12. Yoeri Beyens Belgie; 13. Matej Marin
Slowakije; 14. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 15. Peter Möhlmann Apeldoorn;
17. Denis Sosnovtschenko Rusland; 18. Martin Bekking Apeldoorn; 19. Jens Mouris
Ouderkerk aan den Amstel; 20. Joost Posthuma Hengelo;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Sebastien Rosseler Belgie; 2. Joost Posthuma
Hengelo; 3. Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 4. Thijs Verhagen Erp; 5.
Rory Sutherland Áustralie; 6. Yoeri Beyens Belgie; 7. Hans Dekkers Eindhoven;
8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9. Michiel Elijzen Ede; 10. Johnny Hoogerland
Yerseke; 11. Eelke van der Wal Holwerd; 12. Koen de Kort Liempde; 13. Stanislav
Belov Rusland; 14. Frank van Dulmen Didam; 15. Mads Christensen Denemarken; 16.
Martijn Maaskant Zuidland; 17. Stef Clement Breda; 18. Mart Louwers Amsterdam;
19. Rick Flens Oostzaan; 20. Andreas Finnerup Denemarken;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Stef Clement Breda; 2. John Sulkers Dinteloord;
3. Jos Lucassen Margraten; 4. Frank van Dulmen Didam; 5. Igor Abakoumov
Oekrainie; 6. Marco Bos Roden; 7. Arno Wallaard Noordeloos; 8. Marvin van der
Pluijm Hank; 9. Andreas Finnerup Denemarken; 10. Thijs Verhagen Erp; 11. Dean
Podgornik Slowakije; 12. Juliën Smink Hoogland; 13. Roy Curvers Haelen; 14.
Sebastien Rosseler Belgie; 15. Dmitri Kozontchuk Rusland; 16. Bram de Waard
Krommenie; 17. Michael Mourecek Tsjechië; 18. Matej Marin Slowakije; 19. Pascal
Hermes Liempde; 20. Denis Sosnovtschenko Rusland;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Dean Podgornik Slowakije; 2. Jeroen Boelen
Drunen; 3. Yoeri Beyens Belgie; 4. Marco Bos Roden; 5. Denis Sosnovtschenko
Rusland; 6. Dmitri Kozontchuk Rusland; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Jos Lucassen
Margraten; 9. Thijs Zonneveld Amsterdam; 10. Mads Christensen Denemarken; 11.
Joost Posthuma Hengelo; 12. Vincent van Rijn Leusden; 13. Rory Sutherland
Áustralie; 14. Radoslav Rogina Slowakije; 15. Arno Wallaard Noordeloos; 16. Roy
Curvers Haelen; 17. Matej Marin Slowakije; 18. Juliën Smink Hoogland; 19.
Martijn Maaskant Zuidland; 20. Tom de Meyer Belgie;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Joost Posthuma Hengelo; 2. Yoeri Beyens Belgie;
3. Koen de Kort Liempde; 4. Dean Podgornik Slowakije; 5. Mads Christensen
Denemarken; 6. Marco Bos Roden; 7. Jeroen Boelen Drunen; 8. Johnny Hoogerland
Yerseke; 9. Martijn Maaskant Zuidland; 10. Arno Wallaard Noordeloos; 11. Eelke
van der Wal Holwerd; 12. Juliën Smink Hoogland; 13. Michiel Elijzen Ede; 14.
Jens Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 15. Hans Dekkers Eindhoven; 16. Thijs
Verhagen Erp; 17. Kenny van Hummel Elden; 18. Jos Lucassen Margraten; 19. Tom
de Meyer Belgie; 20. Roy Curvers Haelen;
OLYMPIA'S TOUR.(2004.05.15 T/M 05.23)
Dekker schijnbaar moeiteloos
Thomas Dekker won voor zijn start in Olympia's Tour al drie
etappekoersen. Dat hij als favoriet van start ging in Nedertands belangrijkste
etappekoers voor talenten, was dan ook niet vreemd. Maar de Noord-Hollander
leek niet onder de druk gebukt te gaan, won de proloog en de tijdrit en schuwde
als het nodig was ook het achtervolgingswerk niet. Daarmee kreeg de 52e editie
van Olympia's Tour een zeer verdiende winnaar.
Gedurende de week was Thomas Dekker heel even zijn oranje
Leiderstrui kwijt, maar dat was aan ploeggenoot Jukka Vastaranta en dat duunde
slechts een dag. Vender leek het oranje hem als gegoten te zitten. Tijdens de
proloog in Den Bosch maakte de renner van het Rabobank Trade Team 3 zijn
favorietenrol direct waar door de zege op te eisen. De Pool Peter Mazur (Moser-AH)
had drie tellen meer nodig, Jukka Vastaranta (Rabobank) eindigde op vijf
seconden op de derde pLaats. Ook zette de Rabobank-opleidingsploeg direct de
toon door met zeven van de acht gestarte renners bij de eerste tien te eindigen.
Dat leek een schok, die de concurrentie amper meer te boven kwam. Zeker toen
Thomas Dekker in Veendam de rest van het deelnemersveld declasseerde door met
grote voorsprong de individuele tijdrit over
TEST
Het was verder wachten op de slotetappe Geleen-Buchten
voordat de leider in het klassement weer eens werd aangevallen. Hier werd
Rabobank eindelijk eens getest, maar ook die proef doorstond de formatie
van Nico Verhoeven met veel gemak. Nadat al tal van
vluchtgroepen door de Rabo's werden terug gehaald, reden in de finale Martijn
Maaskant (Van Vliet-EBH), Piet Rooijakkers (Lowik-Tegeltoko) en Rory
Sutherland (Rabobank) weg uit een groep van circa twintig renners. Nadat
Maaskant het tempo niet meer had kunnen volgen, schudde Sutherland in de
laatste tien kilometer ook Rooijakkers af en soleerde de Australier naar de
etappe-winst in Buchten. Heel even was de trui van Dekker in gevaar, maar
uiteindelijk hield de Noord-Hollander in het klassement 47 tellen over op zijn
Australische ploeggenoot. Sutherland eindigde als tweede, terwijl Bas Giling
(derde) en Kai Reus (vierde) het succes voor Rabobank compleet maakten. De
manschappen van Lowik-Tegeltoko maakten zich na aftoop nogal kwaad over de
ijver van Rabobank om Rooijakkers nog terug to halen. Ploegleider Frits Schur
sleepte daar zelfs de sponsorproblemen (Tegeltoko heeft een nieuwe eigenaar
waarvan vast staat dat hij volgend jaar de sponsoring niet wil voortzetten)
met de haren bij. Thomas Dekker vond dat echter onzinnig. „Wij hebben vandaag
de koers moeten controleren en daar allemaal een aardige inspanning voor moeten
leveren. Rooijakkers kon afwachten tot hij zijn demarrage plaatste en leek nog
even op weg naar het erepodium van de ronde. Wij vonden dat wij die plekken wel
verdiend hadden, niet alleen op de slotdag, maar ook de dagen ervoor"
PROFCONTRACT
Theo de Rooij, manager van de Rabobank-wielerploegen, zag
het tevreden aan in Buchten. Dekker maakte in Olympia's Tour - toch een koers
die hem niet op lijf geschreven lijkt - waar dat hij een week voor de start van
deze ronde een profcontract mocht tekenen dat hem in 2005 en 2006 aan het
Trade Team 1 van de bank bindt. De Rooij beseft met hem een groot talent in
huis te hebben. „We hebben in die historie van ons team nog nooit een renner
gehad met dergelijke tijdritkwaliteiten. Natuurlijk zullen we moeten afwachten
hoe hij zich volgend jaar tussen de profs ontwikkelt, maar ik denk dat hij wel
eens positief zou kunnen verrassen. Het is onze bedoeling hem voorzichtig te
brengen en hem zeker de kans te bieden ook voor eigen kans te rijden in wat
kleinere etappekoersen." Dekker zelf verontschuldigde zich haast voor
zijn goede vorm. „Ik kan moeilijk in de remmen knijpen, maar het gaat
inderdaad super. Ik zit momenteel duidelijk in een fase waarin alles lukt, dat
is voor een wielrenner een fantastisch gevoel. Als het zo draait, moet je daar
ook van profiteren. En ik wilde heel graag Olympia's Tour eens op mijn naam
schrijven, als je de namen op de erelijst ziet, is het mooi om daarbij te
horen. Bovendien is het de wedstrijd om je ook in Nederland eens in de picture
te rijden." Tekst: Roy Schriemer
Elite/Beloften Proloog: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Peter Mazur Polen;
3. Jukka Vastaranta Finland; 4. Bas Giling Warmenhuizen; 5. Koen de Kort
Liempde; 6. Peter van Agtmaal Huijbergen; 7. Germ van de Burg Folsgare; 8.
Michiel Elijzen Ede; 9. Kai Reus Winkel; 10. Mathieu Heijboer Rhoon; 11. Niki
Terpstra Krommenie; 12. Bertil Klootwijk Spaarndam; 13. Peter van den Berg Zuidland;
14. Tom Veelers Ootmarsum; 15. Rory Sutherland Áustralie; 16. Arnoud van Groen
Amsterdam; 17. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 18. Rick Flens Oostzaan; 19. Piet
Rooyakkers Gerwen; 20. Andrei Pchelkin Rusland;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Marvin van der Pluijm Hank; 2. Peter Möhlmann
Apeldoorn; 3. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 4. Arnoud van Groen Amsterdam; 5.
Kenny van Hummel Elden; 6. Arno Wallaard Noordeloos; 7. Robbert van der Stelt
Aalst; 8. Ivan Terenin Rusland; 9. Tom Veelers Ootmarsum; 10. Martijn Maaskant
Zuidland; 11. Mathieu Heijboer Rhoon; 12. Roy Curvers Haelen; 13. Germ van de
Burg Folsgare; 14. Pascal Hermes Liempde; 15. Alessandro Brendolin Slowakije;
16. Camiel Dénis Maastricht; 17. Jos Lucassen Margraten; 18. John Sulkers
Dinteloord; 19. Jukka Vastaranta Finland; 20. Peter van Agtmaal Huijbergen;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Dmitri Kozontchouk Rusland; 2. Aldo Ino Ilesic
Slowakije; 3. Roy Curvers Haelen; 4. Daniel Lloyd Engeland; 5. Fulco van Gulik
Baarle-Nassau; 6. Marvin van der Pluijm Hank; 7. Ivan Terenin Rusland; 8. Arno
Wallaard Noordeloos; 9. Roel de Vries Groningen; 10. Reinier Honig Alkmaar; 11.
Tom Veelers Ootmarsum; 12. Peter Mazur Polen; 13. Serge Herz Duitsland;
14. Martin Pedersen Denemarken; 15. Matti Breschel Denemarken; 16. Arnoud van
Groen Amsterdam; 17. Thomas Berkhout Schipluiden; 18. Tomislav Danculovic
Slowakije; 19. Pascal Hermes Liempde; 20. Matija Kvasina Slowakije;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Jukka Vastaranta Finland; 2. Aldo Ino Ilesic
Slowakije; 3. Peter Möhlmann Apeldoorn; 4. Ivan Terenin Rusland; 5. Maxim
Karpachev Rusland; 6. Tom Veelers Ootmarsum; 7. Marvin van der Pluijm Hank; 8.
Roel de Vries Groningen; 9. Matej Marin Slowakije; 10. Daniel Lloyd Engeland;
11. Robbert van der Stelt Aalst; 12. Pascal Hermes Liempde; 13. Fulco van Gulik
Baarle-Nassau; 14. Ronald Schur Alkmaar; 15. Evgeniy Popov Rusland; 16. Peter
Mazur Polen; 17. Rory Sutherland Áustralie; 18. Arnoud van Groen Amsterdam; 19.
Koen de Kort Liempde; 20. Piet Rooyakkers Gerwen;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Arno Wallaard Noordeloos; 2. Peter Möhlmann
Apeldoorn; 3. Aldo Ino Ilesic Slowakije; 4. Kenny van Hummel Elden; 5. Marvin
van der Pluijm Hank; 6. Pascal Hermes Liempde; 7. Ronald Schur Alkmaar; 8.
Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 9. Robbert van der Stelt Aalst; 10. Peter Mazur
Polen; 11. Martijn Maaskant Zuidland; 12. Reinier Honig Alkmaar; 13. Roel de
Vries Groningen; 14. Matti Breschel Denemarken; 15. Bas Giling Warmenhuizen;
16. Koen de Kort Liempde; 17. Kenny Lisabeth Belgie; 18. Adriaan Helmantel
Westeremden; 19. Matej Marin Slowakije; 20. Michiel Elijzen Ede;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Jukka Vastaranta
Finland; 3. Maarten Lenferink Tubbergen; 4. Bas Giling Warmenhuizen; 5. Rory
Sutherland Áustralie; 6. Kai Reus Winkel; 7. Mads Christensen Denemarken; 8.
Peter van Agtmaal Huijbergen; 9. Mathieu Heijboer Rhoon; 10. Piet Rooyakkers
Gerwen; 11. Michiel Elijzen Ede; 12. Olivier Kaisen Belgie; 13. Koen de Kort
Liempde; 14. Rick Flens Oostzaan; 15. Niki Terpstra Krommenie; 16. Stanislav
Belov Rusland; 17. Andrei Pchelkin Rusland; 18. Peter Mazur Polen; 19. Martijn
Maaskant Zuidland; 20. Germ van de Burg Folsgare;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Aldo Ino Ilesic Slowakije; 2. Peter Möhlmann
Apeldoorn; 3. Kenny van Hummel Elden; 4. Arno Wallaard Noordeloos; 5. Fulco van
Gulik Baarle-Nassau; 6. Kenny Lisabeth Belgie; 7. Peter Mazur Polen; 8. Robbert
van der Stelt Aalst; 9. Tom Veelers Ootmarsum; 10. Piet Rooyakkers Gerwen; 11.
Marvin van der Pluijm Hank; 12. Ronald Schur Alkmaar; 13. Roy Curvers Haelen;
14. Martijn Maaskant Zuidland; 15. Matti Breschel Denemarken; 16. Michiel
Elijzen Ede; 17. Serge Herz Duitsland; 18. Gregor Gazvoda Slowakije; 19.
Roel de Vries Groningen; 20. Andrei Pchelkin Rusland;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Peter Möhlmann Apeldoorn; 2. Jukka Vastaranta
Finland; 3. Kenny van Hummel Elden; 4. Matej Marin Slowakije; 5. Peter Mazur
Polen; 6. Piet Rooyakkers Gerwen; 7. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 8. Dmitri Kozontchouk
Rusland; 9. Roy Curvers Haelen; 10. Mathieu Heijboer Rhoon; 11. Michiel Elijzen
Ede; 12. Thomas Berkhout Schipluiden; 13. Peter van Agtmaal Huijbergen; 14. Bas
Giling Warmenhuizen; 15. Andrei Pchelkin Rusland; 16. Jos Lucassen Margraten;
17. Maarten Lenferink Tubbergen; 18. Tom Veelers Ootmarsum; 19. Germ van de
Burg Folsgare; 20. Koen de Kort Liempde;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Peter Möhlmann Apeldoorn; 2. Aldo Ino Ilesic
Slowakije; 3. Pascal Hermes Liempde; 4. Arno Wallaard Noordeloos; 5. Roy
Curvers Haelen; 6. Koen de Kort Liempde; 7. Matej Marin Slowakije; 8. Matti
Breschel Denemarken; 9. Peter Mazur Polen; 10. Martijn Maaskant Zuidland; 11.
Ronald Schur Alkmaar; 12. Piet Rooyakkers Gerwen; 13. Jukka Vastaranta Finland;
14. Kai Reus Winkel; 15. Serge Herz Duitsland; 16. Dennis Smit
Zwanenburg; 17. Kenny Lisabeth Belgie; 18. Michiel Elijzen Ede; 19. Tom Veelers
Ootmarsum; 20. Marvin van der Pluijm Hank;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Rory Sutherland Áustralie; 2. Peter Möhlmann
Apeldoorn; 3. Dmitri Kozontchouk Rusland; 4. Martijn Maaskant Zuidland; 5.
Pascal Hermes Liempde; 6. Johnny Hoogerland Yerseke; 7. Matti Breschel
Denemarken; 8. Tomislav Danculovic Slowakije; 9. Andrei Pchelkin Rusland; 10.
Roy Curvers Haelen; 11. Matija Kvasina Slowakije; 12. Jasper Melis Belgie; 13.
Bas Giling Warmenhuizen; 14. Anders Lund Denemarken; 15. Jos Lucassen
Margraten; 16. Koen de Kort Liempde; 17. Piet Rooyakkers Gerwen; 18. Mathieu
Heijboer Rhoon; 19. Germ van de Burg Folsgare; 20. Mads Christensen Denemarken;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Rory Sutherland
Áustralie; 3. Bas Giling Warmenhuizen; 4. Kai Reus Winkel; 5. Mads Christensen
Denemarken; 6. Piet Rooyakkers Gerwen; 7. Mathieu Heijboer Rhoon; 8. Koen de
Kort Liempde; 9. Andrei Pchelkin Rusland; 10. Martijn Maaskant Zuidland; 11.
Germ van de Burg Folsgare; 12. Matija Kvasina Slowakije; 13. Peter Möhlmann
Apeldoorn; 14. Jos Lucassen Margraten; 15. Anders Lund Denemarken; 16. Roy
Curvers Haelen; 17. Tomislav Danculovic Slowakije; 18. Jasper Melis Belgie; 19.
Pascal Hermes Liempde; 20. Matti Breschel Denemarken;
OLYMPIA’S TOUR.(2005.05.14 T/M
2005.05.22)
Voor Stef Clement is eindzege pas het begin
Met Stef Clement won voor het vierde jaar op rij een renner
van Rabobank Olympia's Tour. Maar de vergelijking met zijn voorgangers Joost
Posthuma en Thomas Dekker gaat mank, besefte de 22-jarige renner uit Breda
zelf, ook wel na afloop van de 53e editie. “Joost en Thomas hadden al een
bepaalde status toen ze hier de zege pakten. Zij bevestigden die status door
te winnen, terwijl dit eigenlijk pas mijn eerste wapenfeit in anderhalf jaar
tijd is. Ik kan alleen maar hopen dat ik vanaf dit moment de stijgende lijn kan
doortrekken."
Rabobank had de gehele week de controle over de negendaagse
etappe- wedstrijd voor renners van onder de 27 jaar. De proloog door Veendam
kwam direct op naam van Marc de Maar. De renner uit Assen had zijn zinnen gezet
op deze ronde en zette aanvankelijk die wens in daden om door ploeggenoot
Michiel Elijzen vier tellen voor te blijven. „En dat terwijl ik een week amper
op de fiets heb gezeten vanwege een ontsteking in mijn mond. Ik hoopte weer op
niveau te zijn en weet nu dat ik dat ben. De eerste stap is gezet:”Achter De
Maar en Elijzen eindigden met Mathieu Heijboer (derde) en Stef Clement (vierde)
nog twee Rabo's bij de eerste vier, terwijl Jos Pronk (Eurogifts.com) als beste
van de rest vijfde word. Toen ook Hans Dekkers nog eens de eerste rit (met start
en finish in Veendam) op zijn naam bracht, dreigde even een scenario waarin
Rabobank de ronde volledig naar zijn hand ging zetten. De eerste tik voor de
oranje brigade kwam echter van Martin Pedersen van Team GLS. De Deense winnaar
van Luik-Bastenaken-Luik mocht zichzelf dan wel geen sprinter vinden, hij gaf
in Hardenberg de gehele sprintelite een draai om de oren. Kon Hans Dekkers zich
in het drukke Hardenberg nog verschuilen achter een verkeerd gelopen sprint. De
dag nadien in Tiel klopte Pedersen de Brabander opnieuw en nu in een
rechtstreeks duel om de dagzege.
GEEN GENADEKLAP
Nadat Hans Dekkers - slim profiterend van een plan speciaal
van Bert Story-Piels - in Nunspeet weer naar de dagwinst was gespurt, leek
Rabobank klaar voor de genadeklap. In vorige jaren immers werd in de lange
tijdrit de basis voor de eindzege gelegd door een van de renners uit de
keurtroepen van Nico Verhoeven. Dat lukte deze keer niet en dat had eigenlijk
twee redenen. Ten eerste viel favoriet Marc de Maar net na het meetpunt waar
hij de snelste tijd had laten noteren. Maar minimaal net zo storend voor de
mannen van de bank was de supertijd die Matthe Pronk van Eurogifts.com
op de klokken bracht. Hij won de twintig kilo meter lange tijdrit in en rond
Nunspeet met 96/100ste van een seconde voorsprong op Mathieu Heijboer. De
Rabo-coureur uit Rhoon had daarmee weliswaar de oranje leiderstrui in zijn
bezit, maar zijn voordelige marge op Jos Pronk bedroeg maar drie luttele secon-
den. Met de rappe benen van de renner van Eurogifts.com in gedachten, durfde de
Rabobank-formatie het niet aan om de kaart Mathieu
Heijboer te spelen. Omdat de renners van Verhoeven er door hun sterke
tijdritten wel goed voor stonden in het klassement, werd het plan geboren om
een van hen weg te laten rijden in een groepje. Het word Stef Clement die zich
een dag later namens Rabo meldde in de ontsnapping van de dag met tien renners. Omdat het petoton het tiental ver weg liet
rijden en de vluchters op de streep in Rhenoy (waar Marvin van der Pluijm won) vijf
minuten van die voorsprong over hielden, kwam met Clement een potentiele
eindwinnaar op het ereschavot, waar vooraf weinig mensen rekening mee hadden
gehouden. De renner uit Breda - die tot Olympia's Tour de nationale titel
tijdrijden in 2002 als belangrijkste wapenfeit op zijn palmares had - hield
echter knap stand in de ritten door Limburg en ook in de afsluitende
waaieretappes door Brabant en Zeeland. De koninginnenrit van Geleen naar
Buchten leek even een aar- dige etappe te worden, toen een groep wegreed met
daarbij onder anderen Mathieu Heijboer, de Deen Pedersen en de uiteindelijk
bergkoning Robert Gesink (Lowik-Van Losser). Toen Jos Pronk echter de oversteek
naar de vluchters maakte, was de kopgroep voor
Rabobank niet langer acceptabel. En dus dreigde er even een eerste petoton van
circa veertig renners op de meet in Buchten af te denderen. Door een harde finale
- waarin namens de actieve formatie Van Vliet-EBH Sebastian Langeveld met de
zege ging lopen - verbrokkelde die groep nog iets. Het was echter overduidelijk
dat de rit door Limburg - ondanks alle mogelijkheden in de regio - niet aan de
kenmerken van een alles beslissende etappe voldeed. Het klassement veranderde
er nauwetijks door en het is dan ook te hopen dat stichtingsvoorzitter Wim van
Drunen en zijn manschappen naast Buchten ,nog een andere Limburgse etappeplaats
weten te vinden om de Nederlandse en buitenlandse toppers eens echt te testen
in de heuvels.
RECHT ZETTEN
De laatste twee etappes bleken heel geschikt voor renners
of ploegen die nog iets recht te zetten hadden. Zoals Marc de Maar die vanuit
een select groepje van circa twintig man in de slotfase ontsnapte met Johnny
Hoogerland van Eurogifts. De Drent rekende in Ossendrecht af met de Zeeuw en
maakte met die zege nog iets goed van die door zijn val in andere opzichten
niet geslaagde ronde. Een dag later ontsnapte in hetzelfde Ossendrecht Piet
Rooijakkers nog uit een eerste kopgroep en daarmee bezorgde hij zijn ploeg Axa
- die sprinter Mohlmann al na een dag ziek zag vertrekken - op het nippertje
nog een dagzege.
DE WINNAAR AAN HET WOORD
Hoewel hij zich redelijk bescheiden opstelde, vond Stef
Clement na afLoop van Olympia's Tour wel degelijk dat hij de zege verdiend had.
Nadat hij de rit in Rhenoy had gewonnen, Heild hij immers stand in niet de
meest eenvou- dige ritten. Maar de 22-jarige allrounder uit Breda besefte ook
wel dat zijn overwinning niet van hetzelfde kaliber was, als de eindzeges van
bijvoor- beeld Joost Posthuma (2003) en Thomas Dekker (2004). „In de tijdritten
kon ik me niet voor mijn sterkste ploeggenoten klasseren. Maar met de snelte
Jos Pronk op drie seconden van Heijboer konden we het risico niet nemen dat de
eindzege aan onze ploeg voorbij zou gaan. Ik ben dus een eindwin- naar, die het
geluk heeft gehad in de goede ontsnapping te zitten" Helemaal bagatelliseren
wilde de Brabander zijn eindoverwinning ook weer niet. „Ik reed deze ronde om
te leren ook in dit soort waaierkoersen te overleven. Je hoorde me een week
geleden niet zeggen dat ik hier de boel op een hoop zou gaan rijden. Nu ik -
dankzij de ploeg - de ronde heb gewonnen, moet ik niet plots gaan roepen dat ik
de grote meneer ben. Maar als leerproces was het wel geslaagd, want van het
verdedigen van mijn trui heb ik veel geleerd. Eerst ben ik goed door de
heuveletappe door Limburg gekomen en vervol- gens heb ik twee dagen lang de
voorsten kunnen volgen in etappes waar steeds maar circa twintig man over
bleven. Daarmee is de eindzege wel terecht, maar het is ook weer niet zo dat
het vanzelfsprekend is dat ik nu een profcontract kan tekenen. Ik hoop dat een
reeks van vergelijkbare resultaten in de komende maanden daar wel toe gaat
leiden. Door ziekte
- onder meer Pfeiffer en een voedselvergiftiging - ben ik
vorig jaar amper aan koersen toe gekomen, terwijl ik generatiegenoten als Koen
de Kort en Bas Giling prof zag worden. Natuurlijk wil ik dat ook, maar ik ga
ervan uit dat de ploegleiding genoeg verstand van fietsen heeft om daar aan
het einde van dit jaar een oordeel over te vellen." Tekst: Roy
Schriemer
Elite/Beloften Proloog: 1. Marc de Maar Lanaken; 2. Michiel Elijzen Ede; 3.
Mathieu Heijboer Maastricht; 4. Stef Clement Breda; 5. Jos Pronk Warmenhuizen;
6. Hans Dekkers IJzendijke; 7. Piet Rooijakkers Gerwen; 8. Niki Terpstra
Krommenie; 9. Rick Flens Oostzaan; 10. Frank van Dulmen Didam; 11. Tom Veelers
Ootmarsum; 12. Arnoud van Groen Amsterdam; 13. Sebastian Langeveld Lisse; 14.
Jeremy Venell Nieuw-Zeeland; 15. Bertil Klootwijk Spaarndam; 16. Kristoffer
Gudm Nielsen Denemarken; 17. Wouter Mol Cadier en Keer; 18. Joost van Leijen
Ewijk; 19. Olegs Melehs Letland; 20. Maciej Bodnar Polen;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Tom Veelers
Ootmarsum; 3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4. Jos Pronk Warmenhuizen; 5.
Martin Pedersen Denemarken; 6. Michael Morkov Denemarken; 7. Reinier Honig
Alkmaar; 8. Pascal Hermes Liempde; 9. Marvin van der Pluijm Hank; 10. Marc de
Maar Lanaken; 11. Roy Hegreberg Noorwegen; 12. Bertil Klootwijk Spaarndam; 13.
Mateusz Traciak Polen; 14. Jimmy Hansen Denemarken; 15. Johnny Hoogerland
Yerseke; 16. Dmitry Kozoutchuk Rusland; 17. Gediminas Bagdonas Litouwen: 18.
Freek Wallaard Noordeloos; 19. Justas Volungevicius Litouwen; 20. Huub Duyn
Wervershoof;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Martin Pedersen Denemarken; 2. Martijn Maaskant
Zuidland; 3. Bartlomiej Matysiak Polen; 4. Michael Morkov Denemarken; 5. Arno
Wallaard Noordeloos; 6. Hans Dekkers IJzendijke; 7. Dariusz Rudnicki Polen; 8.
Przemyslaw Pietrzak Polen; 9. Mathieu Heijboer Maastricht; 10. Marc de Maar
Lanaken; 11. Maciej Bodnar Polen; 12. Kenny van Hummel Elden; 13. Dominik
Maciolek Polen; 14. Marvin van der Pluijm Hank; 15. Piet Rooijakkers Gerwen;
16. Vygantas Kaminskas Litouwen; 17. Mateusz Rybczynski Polen; 18. Dmitry
Kozoutchuk Rusland; 19. Gideon de Jong Papendrecht; 20. Bertil Klootwijk
Spaarndam;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Martin Pedersen Denemarken; 2. Hans Dekkers
IJzendijke; 3. Martijn Maaskant Zuidland; 4. Thomas Berkhout Schipluiden; 5.
Kenny van Hummel Elden; 6. Bartlomiej Matysiak Polen; 7. Arno Wallaard
Noordeloos; 8. Dominik Maciolek Polen; 9. Bastiaan Krol. Oldenzaal; 10. Arnoud
van Groen Amsterdam; 11. Michal Ladosz Polen; 12. Dmitry Kozoutchuk Rusland;
13. Radoslaw Wasilewski 14. Vygantas Kaminskas Litouwen; 15. Arturs Ansons
Letland; 16. John Sulkers Dinteloord; 17. Mateusz Rybczynski Polen; 18. Rick
Flens Oostzaan; 19. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 20. Tom Veelers
Ootmarsum;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Arno Wallaard
Noordeloos; 3. Martin Pedersen Denemarken; 4. Martijn Maaskant Zuidland; 5.
Dariusz Rudnicki Polen; 6. Stef Clement Breda; 7. Dmitry Kozoutchuk Rusland; 8.
Adriaan Helmantel Westeremden; 9. Vygantas Kaminskas Litouwen; 10. Arturs
Ansons Letland; 11. Bas Waaijer Hoogeveen; 12. Mathieu Heijboer Maastricht; 13.
Dennis Smit Zwanenburg; 14. Joost van Leijen Ewijk; 15. Roy Hegreberg
Noorwegen; 16. Tom Veelers Ootmarsum; 17. Mateusz Rybczynski Polen; 18. Wouter
Mol Cadier en Keer; 19. Kenny van Hummel Elden; 20. Matysiak Bartlomie
Elite/Beloften.05e rit: 1. Jos Pronk Warmenhuizen; 2. Mathieu Heijboer
Maastricht; 3. Rick Flens Oostzaan; 4. Maciej Bodnar Polen; 5. Mateusz Traciak
Polen; 6. Stef Clement Breda; 7. Marc de Maar Lanaken; 8. Frank van Dulmen Didam;
9. Martijn Maaskant Zuidland; 10. Piet Rooijakkers Gerwen; 11. Tom Veelers
Ootmarsum; 12. Gediminas Bagdonas Litouwen: 13. Tim van der Zanden Poeldijk;
14. Michiel Elijzen Ede; 15. Niki Terpstra Krommenie; 16. Sebastian Langeveld
Lisse; 17. Simas Kondrotas Litouwen; 18. Robert Gesink Varsseveld; 19. Arnoud
van Groen Amsterdam; 20. Huub Duyn Wervershoof;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Marvin van der Pluijm Hank; 2. Pascal Hermes
Liempde; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4. Bas Waaijer Hoogeveen; 5. Dion Murk Haarlem;
6. Dominik Maciolek Polen; 7. Stef Clement Breda; 8. Gediminas Bagdonas
Litouwen: 9. Bertil Klootwijk Spaarndam; 10. Freek Wallaard Noordeloos; 11.
Martin Pedersen Denemarken; 12. Joost van Leijen Ewijk; 13. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 14. Gideon de Jong Papendrecht; 15. Justas Volungevicius Litouwen;
16. Arno Wallaard Noordeloos; 17. Roy Hegreberg Noorwegen; 18. Sipke Zijlstra
Burgum; 19. Vygantas Kaminskas Litouwen; 20. Aidis Kruopis Litouwen;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Sebastian Langeveld Lisse; 2. Arno Wallaard
Noordeloos; 3. Martin Pedersen Denemarken; 4. Bartlomiej Matysiak Polen; 5.
Simas Kondrotas Litouwen; 6. Dariusz Rudnicki Polen; 7. Dmitry Kozoutchuk
Rusland; 8. Olegs Melehs Letland; 9. Martijn Maaskant Zuidland; 10. Roy
Hegreberg Noorwegen; 11. Jos Pronk Warmenhuizen; 12. Piet Rooijakkers Gerwen;
13. Robert Gesink Varsseveld; 14. Przemyslaw Pietrzak Polen; 15. Thomas
Berkhout Schipluiden; 16. Stef Clement Breda; 17. Rick Flens Oostzaan; 18.
Arnoud van Groen Amsterdam; 19. Pascal Hermes Liempde; 20. Mathieu Heijboer
Maastricht;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Marc de Maar Lanaken; 2. Johnny Hoogerland
Yerseke; 3. Dmitry Kozoutchuk Rusland; 4. Martin Pedersen Denemarken; 5. Marvin
van der Pluijm Hank; 6. Arno Wallaard Noordeloos; 7. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 8. Bas Waaijer Hoogeveen; 9. Stef Clement Breda; 10. Arturs Ansons
Letland; 11. Jos Pronk Warmenhuizen; 12. Mathieu Heijboer Maastricht; 13. Kenny
van Hummel Elden; 14. Michiel Elijzen Ede; 15. Arnoud van Groen Amsterdam; 16.
John Sulkers Dinteloord; 17. Gediminas Bagdonas Litouwen: 18. Rick Flens
Oostzaan; 19. Martijn Maaskant Zuidland; 20. Kristoffer Gudm Nielsen
Denemarken;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Piet Rooijakkers Gerwen; 2. Arno Wallaard
Noordeloos; 3. Peter van Agtmaal Huijbergen; 4. Michiel Elijzen Ede; 5. Martijn
Maaskant Zuidland; 6. Mathieu Heijboer Maastricht; 7. Jos Pronk Warmenhuizen;
8. Adriaan Helmantel Westeremden; 9. Michael Morkov Denemarken; 10. Maarten
Lenferink Tubbergen; 11. Thomas Berkhout Schipluiden; 12. Rick Flens Oostzaan;
13. Wouter Mol Cadier en Keer; 14. Johnny Hoogerland Yerseke; 15. Kenny van
Hummel Elden; 16. Marvin van der Pluijm Hank; 17. Stef Clement Breda; 18. Frank
Kwanten Nuenen; 19. John Sulkers Dinteloord; 20. Marco Wesseling Den Bosch;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Stef Clement Breda; 2. Marvin van der Pluijm
Hank; 3. Gediminas Bagdonas Litouwen: 4. Mathieu Heijboer Maastricht; 5. Jos
Pronk Warmenhuizen; 6. Rick Flens Oostzaan; 7. Martijn Maaskant Zuidland; 8.
Johnny Hoogerland Yerseke; 9. Kenny van Hummel Elden; 10. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 11. Arnoud van Groen Amsterdam; 12. Piet Rooijakkers Gerwen; 13.
Dmitry Kozoutchuk Rusland; 14. Martin Pedersen Denemarken; 15. Kristoffer Gudm
Nielsen Denemarken; 16. John Sulkers Dinteloord; 17. Dennis Smit Zwanenburg;
18. Arno Wallaard Noordeloos; 19. Mateusz Traciak Polen; 20. Dasper Jebjerg
Denemarken;
OLYMPIA'S TOUR.(2006.05.13 T/M 05.21)
Elite/Beloften.01e rit: 1. Borut Bozic Slowakije; 2. Michael Morkov Denemarken;
3. Kasper Jebjerg Denemarken; 4. Jos Pronk Warmenhuizen; 5. Marco Bos. Leek; 6.
Gideon de Jong Papendrecht; 7. Jacob Moe Rasmussen Denemarken; 8. Wim
Stroetinga Oldeberkoop; 9. Alain van Katwijk Waalre; 10. Danil Komkov 11.
Michael Simms Áustralie; 12. Peter Mohlmann Apeldoorn; 13. Rick Flens Oostzaan;
14. Evgeny Popov Rusland; 15. Sebastian Paddags Duitsland; 16. Andrew
Vancoillie 17. Menno Horst Emmen; 18. Simas Kondrotas Litouwen; 19. Jos Harms
Oude Pekela; 20. Arnoud van Groen Amsterdam;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Borut Bozic Slowakije; 2. Marco Bos. Leek; 3.
Peter Mohlmann Apeldoorn; 4. Andrew Vancoillie 5. Sebastian Paddags
Duitsland; 6. Jos Pronk Warmenhuizen; 7. Gediminas Bagdonas Litouwen: 8.
Jacob Moe Rasmussen Denemarken; 9. Kasper Jebjerg Denemarken; 10. Danil Komkov
11. Henning Bommel Duitsland; 12. Marius Bernatonis Litouwen; 13. Tom de
Meijer Belgie; 14. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 15. Tom Leezer
s-Gravenzande; 16. Danny Stam. Assendelft; 17. Rick Flens Oostzaan; 18. Ivor Bruin
Andijk; 19. Anders Lund Denemarken; 20. Lex Nederlof Oostvoorne;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Marco Bos. Leek; 2. Gediminas Bagdonas Litouwen:
3. Marvin van der Pluijm Hank; 4. Evgeny Popov Rusland; 5. Matej Stare 6. Jacob
Moe Rasmussen Denemarken; 7. Peter Mohlmann Apeldoorn; 8. Andrew Vancoillie 9.
Marcel Beima Hurdegaryp; 10. Niki Terpstra Krommenie; 11. Aidis Kruopis
Litouwen; 12. Arnoud van Groen Amsterdam; 13. Rick Flens Oostzaan; 14. Tom
Veelers Ootmarsum; 15. Roman Bronis 16. Martijn Maaskant Zuidland; 17. Fulco
van Gulik Apeldoorn; 18. Thomas Berkhout Schipluiden; 19. Michael Simms
Áustralie; 20. Steven Kruijswijk Nuenen;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Evgeny
Popov Rusland; 3. Borut Bozic Slowakije; 4. Andrew Vancoillie 5. Marvin van der
Pluijm Hank; 6. Juha Alaluusua Finland; 7. Marco Bos. Leek; 8. Alain van
Katwijk Waalre; 9. Jacob Moe Rasmussen Denemarken; 10. Martijn Maaskant
Zuidland; 11. Tom Veelers Ootmarsum; 12. Roman Bronis 13. Bas Waaijer
Langeveen; 14. Peter Mohlmann Apeldoorn; 15. Gideon de Jong Papendrecht; 16.
Lex Nederlof Oostvoorne; 17. Olegs Melehs Letland; 18. Sebastian Paddags
Duitsland; 19. Rick Flens Oostzaan; 20. Arnoud van Groen Amsterdam;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2. Jacob Moe Rasmussen
Denemarken; 3. Marco Bos. Leek; 4. Marvin van der Pluijm Hank; 5. Borut Bozic
Slowakije; 6. Martijn Maaskant Zuidland; 7. Tom Leezer s-Gravenzande; 8. Rick
Flens Oostzaan; 9. Mitja Mahoric 10. Matej Stare 11. Jonas Aaen Jorgensen
Denemarken; 12. Aidis Kruopis Litouwen; 13. Roman Bronis 14. Gideon de Jong
Papendrecht; 15. Robert Bengsch Duitsland; 16. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 17. Alain van Katwijk Waalre; 18. Bertil Klootwijk Spaarndam; 19. Evgeny
Popov Rusland; 20. Peter Mohlmann Apeldoorn;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2. Jacob Moe Rasmussen
Denemarken; 3. Evgeny Popov Rusland; 4. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 5.
Rick Flens Oostzaan; 6. Marco Bos. Leek; 7. Henning Bommel Duitsland; 8.
Marvin van der Pluijm Hank; 9. Gideon de Jong Papendrecht; 10. Borut Bozic
Slowakije; 11. Peter van Agtmaal Huijbergen; 12. Martijn Maaskant Zuidland; 13.
Anders Lund Denemarken; 14. Thomas Berkhout Schipluiden; 15. Aidis Kruopis Litouwen;
16. Jos Pronk Warmenhuizen; 17. Matej Stare 18. Steven De Champs Belgie; 19.
Marcel Beima Hurdegaryp; 20. Tom Leezer s-Gravenzande;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Borut Bozic Slowakije; 2. Jonas Aaen Jorgensen
Denemarken; 3. Tom Veelers Ootmarsum; 4. Mitja Mahoric 5. Aldo Klomp Stein; 6.
Marco Bos. Leek; 7. Robert Bengsch Duitsland; 8. Tom de Meijer Belgie; 9.
Arnoud van Groen Amsterdam; 10. Rick Flens Oostzaan; 11. Jacob Moe Rasmussen
Denemarken; 12. Aidis Kruopis Litouwen; 13. Matej Stare 14. Thomas Berkhout
Schipluiden; 15. Marco Wesseling Den Bosch; 16. Tom Leezer s-Gravenzande; 17.
Niki Terpstra Krommenie; 18. Matej Marin Slowakije; 19. Tomislav Danculovic
Slowakije; 20. Anders Lund Denemarken;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2. Jacob Moe Rasmussen
Denemarken; 3. Borut Bozic Slowakije; 4. Aldo Klomp Stein; 5. Alain van Katwijk
Waalre; 6. Martijn Maaskant Zuidland; 7. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 8.
Joost van Leijen Ewijk; 9. Rick Flens Oostzaan; 10. Tom Leezer s-Gravenzande;
11. Reinier Honig Bergen op Zoom; 12. Peter van Agtmaal Huijbergen; 13. Aidis
Kruopis Litouwen; 14. Jos Pronk Warmenhuizen; 15. Olegs Melehs Letland; 16.
Thomas Berkhout Schipluiden; 17. Matej Stare 18. Anders Lund Denemarken; 19.
Roman Bronis 20. Ivor Bruin Andijk;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2. Jacob Moe Rasmussen
Denemarken; 3. Rick Flens Oostzaan; 4. Tom Leezer s-Gravenzande; 5. Matej Stare
6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Mitja Mahoric 8. Aidis Kruopis Litouwen; 9.
Arnoud van Groen Amsterdam; 10. Martijn Maaskant Zuidland; 11. Anders Lund
Denemarken; 12. Folkert de Haan Groningen; 13. Borut Bozic Slowakije; 14. Jonas
Aaen Jorgensen Denemarken; 15. Jos Pronk Warmenhuizen; 16. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 17. Marco Bos. Leek; 18. Marvin van der Pluijm Hank; 19. Lasse
Bochman Denemarken; 20. Marcel Beima Hurdegaryp;
OLYMPIA'S TOUR.(2007.05.12 T/M 05.20)
Berkhout wint, Maaskant treurt
Dat er opnieuw een renner van het Rabobank Continental Team
zou winnen, stond eigenlijk al bij voorbaat vast in de 55e editie van Olympia's
Tour. De vraag was alleen nog welke renner op de slotdag het oranje mocht
aantrekken. Nadat Lars Boom en Martijn Maaskant strijd leverden tot in het
slotweekeinde, zagen zij uiteindelijk Thomas Berkhout als derde hond met de
laatste leiderstrui naar huis gaan.
De langste rittenkoers die ons land kent, kreeg een
ontknoping die geen scenarioschrijver had durven bedenken. Thomas Berkhout
sprong in de slotetappe door Limburg - samen met ploeggenoot Tom Veelers - mee
met een kopgroep van 10 renners.Ter bescherming van de leiderstrui van zijn
ploegmaat Martijn Maaskant, die een dag eerder een secondenstrijd met Lars Boom
in zijn voordeel leek te hebben beeindigd door zelf in een vluchtgroep plaats
te nemen. Slechts het behalen van een 7e ritzege voor zijn team spookte door
het hoofd van Berkhout, toen hij op de Limburgse slotdag met de koplopers
meesloop. De 10 man liepen snel uit op een peloton, dat maar niet op gang wilde
komen. Halverwege de rit was de marge al de 7 minuten gepasseerd en toen begon
Maaskant zich voor het eerst zorgen te
maken over zijn oranje trui. Berkhout had immers die ochtend
een achterstand van 6 minuten en 11 seconden op zijn ploeggenoot in het
klassement en was dus virtueel leider. Waar normaal gesproken die achterstand
snel slinkt in de finale, schatte de leider in de wedstrijd terecht in dat dit
in deze slotrit niet gebeuren zou. Vanaf de Vijlenerberg koos Maaskant steeds
de aanval op de klimmetjes en onder zijn impuls slonk de achterstand weer even
onder de 6 minuten. Maar in het peloton was niemand van plan (of in staat) hem
de helpende hand te reiken. De sterkste ploegen hadden iemand voorin om voor
de dagzege te gaan, de andere ploegen waren uitgedund en al lang blij dat het
tempo elke keer terugviel. Bovendien was dit peloton een week lang door
Rabobank- met Maaskant voorop - vernederd, dus waarom
zouden de mannen zonder belangen dan de helpende hand reiken
aan de man die Olympia's Tour eigenlijk had moeten winnen?
NIET GESTOLEN
Het drama kreeg een passend slot, want de jury besloot het
peloton bij het opkomen van de plaatselijke ronde stil te zetten om te
voorkomen dat men met 7 minuten achterstand in de buurt van de kopgroep zou
komen in de
met vertwijfeling in hun ogen te wachten op het verdict.
Had Berkhout verrassend de eindzege naar zich toegetrokken? Of had Maaskant
in extremis alles toch nog recht gezet? Per mobiele telefoon - de camper van
Rabobank stond buiten het bereik van de luidsprekers - kwam het antwoord: met
2 (!) tellen voorsprong had Berkhout gewonnen. ledereen die nog aanwezig was,
reageerde met dezelfde slome ongelovigheid als waarmee op het verdict gewacht
was. Of het nu de betrokken renners, hun ploegleider Nico Verhoeven, de
organisatie, de jury, het journaille of het publiek betrof. Berkhout durfde
temidden van zijn beteuterde ploegmakkers niet gelijk te gaan juichen en deed
dat pas schuchter in de tent bij de huldiging, vooral omdat het zo hoorde. De
renner, die deze winter op het laatste moment door Rabobank van Van Vliet-EBH
werd overgenomen nadat Huub Duyn prof werd bij Team Slipstream, was duidelijk
verlegen met de bizarre situatie. „Toen ik meesprong was het niet de bedoeling
om voor de leiderstrui te gaan. Ik ging samen met Tom Veelers mee om te
proberen nog een dagzege binnen te halen. Maar toen de voorsprong zo groot
bleef, begon ik wel te denken van 'het zou toch niet'. Natuurlijk ben ik er
blij mee. En ik heb de zege echt niet gestolen! Ik heb er een week hard voor
moeten fietsen en veel voorin de eerste waaier gereden. Oke, veel topuitslagen
heb ik nog niet kunnen overleggen dit seizoen - ik was 6e in het Waasland -
maar dat komt omdat ik veel voor mijn ploeggenoten heb moeten werken. Ik wil
graag nog dit jaar een plek in het ProTeam afdwingen en daar is dit wellicht
een mooi visitekaartje bij." Ploegleider Nico Verhoeven vroeg zich na
afloop af of de jury deze ronde niet beslist had door het peloton in volle
finale stil te zetten. Misschien was het wel zo dat het opnieuw in gang komen
wat extra tijd vergde, zodat de als bezeten rijdende Maaskant uiteindelijk nog
2 of 3 seconden meet van de achterstand had afgereden bij een directs
achtervolging. Maar dat verklaarde maar een dee van de kloof van liefst
6'13" die tussen beide renners was ontstaan. Beter had Verhoeven de hand
in eigen boezem kunnen steken. Als alle ploeggenoten van Maaskant een keer op
kop waren verschenen in de achtervolging was Olympia'sTour 2007 anders
afgelopen.
CONSEQUENT
De oud-prof wildeechter consequent zijn: ,Wij hebben op
zaterdag niet achter Maaskant aan gereden toen Boom zijn trui kwijt raakte.
Dan mag je niet verwachten dat we dat wel doen als Berkhout gaat winnen. Wat
had de familie van Berkhout daar van gevonden? En denk je niet dat Lars Boom
zich in dat geval niet had afgevraagd waarom we nu wel deden wat we een dag
eerder hadden nagelaten? We zaten als beste ploeg van deze ronde nu eenmaal in
een luxe positie met de nummers een tot en met zes van het klassement." En
daar had Verhoeven weer een punt, want zijn ploeg had deze ronde meer dan ooit
gedomineerd. Met de eerste 6 plaatsen in de rangschikking en 6 ritzeges had
het team weer duidelijk zijn visitekaartje afgegeven. Dat verschil werd niet alleen
in de tijdritten gerealiseerd, zoals het team in het verleden wel eens verweten
werd. De renners van de andere ploegen werden juist ook op hun terrein - in de
waaier - meedogenloos naar huis gereden. Dat gebeurde 3 dagen achtereen in de
etappes naar Hoofddorp, Heerhugowaard en Heerenveen. Waar namens Rabo steeds
Lars Boom, Martijn Maaskant, Tom Leezer, Thomas Berkhout en zelfs eer
stejaars Coen Vermeltfoort van de partij waren, moesten
veel kopmannen van andere ploegen het antwoord schuldig blijven. Terwijl je zou
denken dat zij juist oefening genoeg kregen in de Nederlandse klassiekers,
terwijl Rabo voornamelijk in het buitenland koerst.In de etappe naar Heerenveen
mochten ook de laatste concurrenten van de bankiersploeg een kruis over hun
ambities maken. Renners als Jos Pronk (Time-Van Hemert) en Alain van Katwijk
(Van Vliet-EBH) zagen Boom en Maaskant doorrijden na een bonificatiesprint en
zij wisten zelfs met vereende krachten de kloof niet meer te dichten. De
getergde Boom - hij zag Maaskant dankzij de boniseconden te ver uitlopen naar
zijn mening -won de rit en de eerste achtervolgers moesten anderhalve
minuutschadeincasseren. Olympia's Tour leek daarna op een tweestrijd uit te
draaien tussen de 2 uitblinkers van het voorseizoen: Martijn Maaskant (hij won
de ronden van Normandie en Drenthe en werd na OT 2e in het zwaar bezette
Circuit de Lorraine) en Lars Boom (die Bretagne en De Kempen op zijn naam
schreef). Nadat Boom slechts een halve minuut won in de tijdrit rond een
enthousiast uitgelopen Hardenberg, leek dat duel vooral een strijd om de
boniseconden te worden.Totdat Maaskant in de voorlaatste etappe naar Buchten 3
minuten pakte op Boom door mee te glippen met een grote groep vluchters. Boom
baalde: ,Je zou denken dat die paarse trui me opgevallen was, maar ik kwam er
pas achter toen het te laat was. Daarna kon ik toch moeilijk achter mijn
ploeggenoot gaan jaren." Een dag later stond Martijn Maaskant op zijn
beurt met de tranen in de ogen toe te kijken hoe niet hij, maar zijn ploegen
streekgenoot Berkhout als eindwin
naar gehuldigd werd. „De zege blijft in de ploeg, dat is de
enige troost. Maar ik had zeker recht op de eindwinst, als een bekroning van
een mooie week. Als je op deze manier Olympia's Tour verliest, geeft dat een
kater. Als leider in de Europe Tour heb ik niets meer te bewijzen, het moet
raar lopen als ik op het eind van het seizoen geen plaats in een ProTeam krijg.
Mijn manager Martijn Berkhout (what's in a name.... RS) gaat daar zijn best
voor doen. Natuurlijk is Rabobank daarbij mijn eerste optie. Toch had ik de
zege hier graag op mijn palmares bijgeschreven."
LESJE GELEERD
Lieten de andere ploegen zich dan helemaal ringeloren door
Rabobank? In het klassement eigenlijk wel, ja. Alain van Katwijk (Van
Vliet-EBH) was op 7 minuten de eerste concurrent van de formatie van Nico
Verhoeven. Met hem waren er nog 3 renners die hun achterstand op Berkhout
binnen de 10 minuten wisten te houden. De nummer 14 van het klassement
moestzelfs al over de 21 minuten toestaan! Volgens Sjoerd Koster, ploegleider
van Lowik Meubelen, hadden veel renners hun lesje geleerd in deze Olympia's
Ronde door Nederland. “Niet alleen bij onze ploeg, maar bij de meeste teams
weten de renners nu waar ze staan. Zij beseffen dat een leuke klassering in
een nationale klassieker niet betekent dat je direct bij de wereldtop hoort.
Met name Maaskant en Boom waren outstanding, maar met meer inzet had de
concurrentie er toch wel wat meer uit kunnen halen. Als je een topper wilt
worden, moet je er alles voor doen en laten. Dat is de les van deze week."
John den Braber, zijn collega bij Ubbink-Syntec, won met Paul van Schalen de
slotetappe en zag Dennis Smit als enige niet-Rabo een trui veroveren: de witte
sprinttrui. ,Je moet gewoon overal proberen publiciteit te pakken. Je wist van
tevoren dat de Rabo's hier niet te kloppen waren. Voor ons bood Olympia'sTour
de kans om ons te verbeteren met het oog op de wedstrijden die nu nog op ons
wachten. Een mislukte missie is het dus zeker niet." Ook Arthur van Dongen
(Time-Van Hemert) was ondanks alles een tevreden man in Buchten. „Met Jos Pronk
hebben we lang meegedaan voor het klassement, maar een dag voordat hij ziek
werd hadden Boom en Maaskant hem al op flinke achterstand gezet. Gelukkig won
hij wel een rit, net als Roy Curvers heel verdiend eindelijk eens won. En dat
nog wel in zijn eigen Limburg!" En zo telden een paar teams hun zegeningen,
terwijl de meeste ploegen hun wonden likten. Maar dit alles werd ondergesneeuwd
bij de emoties in het Rabokamp, waar Martijn Maaskant met een enorme kater
huiswaarts keerde. Nico Verhoeven relativeerde de commotie naderhand door te
zeggen dat er voor Maaskant en Boom niet veel is veranderd, nu ze de uit
publicitair oogpunt belangrijke ronde niet op hun naam konden brengen. „Zij
hadden Olympia's Tour echt niet nodig om hun naam te vestigen. Maaskant is toe
aan een profcontract, het liefst bij ons. En Boom zal in ieder geval de komende
jaren in het continental team blijven om zijn loopbaan als veldrijder te
kunnen combineren met het rijden op de weg."
BRON:ROY SCHRIEMER
Elite/Beloften Proloog: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Martijn Maaskant Zuidland;
3. Germ van der Burg Nijland; 4. Lieuwe Westra Munein; 5. Robert Bartko
Duitsland; 6. Eelke van der Wal Holwerd; 7. Tom Veelers Ootmarsum; 8.
Thom van Dulmen Didam; 9. Tobias Erler Griekenland; 10. Jos Pronk Warmenhuizen;
11. Thomas Berkhout Schipluiden; 12. René Andrle Tsjechië; 13. Tom Leezer
s-Gravenzande; 14. Erik Hoffmann Duitsland; 15. Jure Zrimsek Slowakije;
16. Norbert Poels Maastricht; 17. Bram Schmitz Waalre; 18. Ramunas Navardauskas
Litouwen; 19. Sjoerd Botter Warnsveld; 20. Arne Hassink Zieuwent;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Martijn Maaskant Zuidland; 2. Wim Stroetinga
Oldeberkoop; 3. Jos Pronk Warmenhuizen; 4. Marco Bos. Roden; 5. Jacopo Guarnieri
Italie; 6. Fabio Masotti Italie; 7. Marko Kump 8. Marc Hester Denemarken; 9.
Michael Morkov Denemarken; 10. Lieuwe Westra Munein; 11. Ger Soepenberg Den Ham
Ov; 12. Alain van Katwijk Waalre; 13. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 14.
Ramunas Navardauskas Litouwen; 15. Grischa Janorschke Duitsland; 16. Rene
Obst Duitsland; 17. Aidis Kruopis Litouwen; 18. Paul van Schalen Bakel;
19. Marius Bernatonis Litouwen; 20. Marco Brus Schijndel;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Tom Leezer s-Gravenzande; 2. Martijn Maaskant
Zuidland; 3. Alain van Katwijk Waalre; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Thomas Oredsson
Denemarken; 6. Jos Pronk Warmenhuizen; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 9. Enrico Peruffo Italie; 10. Thomas Berkhout
Schipluiden; 11. Marcel Beima Hurdegaryp; 12. Roy Curvers Haelen; 13. Jorrit
Walgien Brielle; 14. Sipke Zijlstra Burgum; 15. Michele Magni Italie; 16.
Martijn Lust Heerhugowaard; 17. Marco Coledan Italie; 18. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 19. Aidis Kruopis Litouwen; 20. Paul van Schalen Bakel;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Jos Pronk Warmenhuizen; 2. Michael Morkov
Denemarken; 3. Rene Obst Duitsland; 4. Lieuwe Westra Munein; 5. Marco
Bos. Roden; 6. Robert Bartko Duitsland; 7. Martijn Maaskant Zuidland; 8.
Alain van Katwijk Waalre; 9. Thomas Kristiansen Denemarken; 10. Paul van
Schalen Bakel; 11. Sören Hoffman Duitsland; 12. Jacopo Guarnieri Italie;
13. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 14. Nikola Aistrup Denemarken; 15. Folkert
de Haan Groningen; 16. Tom Leezer s-Gravenzande; 17. Thomas Oredsson
Denemarken; 18. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 19. Thomas Berkhout
Schipluiden; 20. Marcel Beima Hurdegaryp;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Martijn Maaskant Zuidland;
3. Tom Leezer s-Gravenzande; 4. Marcel Beima Hurdegaryp; 5. Jos Pronk
Warmenhuizen; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Alain van Katwijk Waalre; 8.
Sipke Zijlstra Burgum; 9. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 10. Tom Veelers
Ootmarsum; 11. Ramunas Navardauskas Litouwen; 12. Marco Bos. Roden; 13. Folkert
de Haan Groningen; 14. Bram Schmitz Waalre; 15. Frederik Ericson Zweden; 16.
Joze Senekovic Duitsland; 17. Fulco van Gulik Apeldoorn; 18. Marc Hester Denemarken;
19. Paul van Schalen Bakel; 20. Ger Soepenberg Den Ham Ov;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Bram Schmitz
Waalre; 3. Rene Obst Duitsland; 4. Marc Hester Denemarken; 5. Fabio
Masotti Italie; 6. Martijn Maaskant Zuidland; 7. Marco Bos. Roden; 8. Lieuwe
Westra Munein; 9. Reinier Honig Zaandam; 10. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken;
11. Maarten Nijland Rossum Ov; 12. Tobias Erler Griekenland; 13. Gediminas
Bagdonas Litouwen: 14. Marvin van der Pluijm Hank; 15. Marco Brus Schijndel;
16. Aidis Kruopis Litouwen; 17. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 18. Sipke Zijlstra
Burgum; 19. Frank Schulz Duitsland; 20. Petr Kubias Polen;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Lieuwe Westra Munein; 3.
Martijn Maaskant Zuidland; 4. Robert Bengsch Duitsland; 5. Tom Leezer
s-Gravenzande; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Frank Schulz Duitsland;
8. Norbert Poels Maastricht; 9. Eelke van der Wal Holwerd; 10. Thom van Dulmen
Didam; 11. Sergej Fuchs Griekenland; 12. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs;
13. René Andrle Tsjechië; 14. Ramunas Navardauskas Litouwen; 15. Tom Veelers
Ootmarsum; 16. Luca Barla Italie; 17. Gediminas Bagdonas Litouwen: 18. Jenning
Huizenga Franeker; 19. Ronan van Zandbeek Schijndel; 20. John Schouten
Harderwijk;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Jacopo Guarnieri Italie; 2. Martijn Maaskant
Zuidland; 3. Bram Schmitz Waalre; 4. Rene Obst Duitsland; 5. Ger
Soepenberg Den Ham Ov; 6. Jonas Aaen Jorgensen Denemarken; 7. Lars Boom
Vlijmen; 8. Aidis Kruopis Litouwen; 9. Voltech Dlouhy Polen; 10. Marcel Beima
Hurdegaryp; 11. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 12. Arne Hassink Zieuwent; 13.
Wim Stroetinga Oldeberkoop; 14. Martijn Lust Heerhugowaard; 15. Robert
Bengsch Duitsland; 16. Blaz Furdi 17. Thomas Berkhout Schipluiden; 18.
Patrick van Loon s-Gravenmoer; 19. Fulco van Gulik Apeldoorn; 20. Fabio Masotti
Italie;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Roy Curvers Haelen; 2. Emmanuel van Ruiterbeek
3. Maarten Lenferink Tubbergen; 4. Tomas Buchacek Polen; 5. Fulco van Gulik
Apeldoorn; 6. Dennis Smit Zwanenburg; 7. Aidis Kruopis Litouwen; 8. Norbert
Poels Maastricht; 9. Arnoud van Groen Amsterdam; 10. Martijn Maaskant Zuidland;
11. Maarten Nijland Rossum Ov; 12. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 13.
Lieuwe Westra Munein; 14. Janif Hecht Denemarken; 15. Frank Schulz
Duitsland; 16. John Schouten Harderwijk; 17. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 18. Arne Hassink Zieuwent; 19. Marco Coledan Italie; 20. Bram
Schmitz Waalre;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Paul van Schalen Bakel; 2. Tom Veelers
Ootmarsum; 3. Bram Schmitz Waalre; 4. Reinier Honig Zaandam; 5. Miha Svab
Duitsland; 6. Sören Hoffman Duitsland; 7. Klaas van Hage
Noordwijkerhout; 8. Thomas Berkhout Schipluiden; 9. Wouter Mol Nibbixwoud; 10.
Dirk Reuling Wehl; 11. Marvin van der Pluijm Hank; 12. Henning Bommel
Duitsland; 13. Michele Magni Italie; 14. Ramunas Navardauskas Litouwen;
15. Marco Bos. Roden; 16. Grischa Janorschke Duitsland; 17. Jacopo
Guarnieri Italie; 18. Roy Curvers Haelen; 19. Marc Hester Denemarken; 20.
Marcel Beima Hurdegaryp;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Thomas Berkhout Schipluiden; 2. Martijn Maaskant
Zuidland; 3. Tom Veelers Ootmarsum; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Tom Leezer
s-Gravenzande; 6. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 7. Alain van Katwijk Waalre;
8. Marcel Beima Hurdegaryp; 9. Ramunas Navardauskas Litouwen; 10. Folkert de
Haan Groningen; 11. Marco Bos. Roden; 12. Sipke Zijlstra Burgum; 13. Sören
Hoffman Duitsland; 14. Emmanuel van Ruiterbeek 15. Paul van Schalen Bakel;
16. Aidis Kruopis Litouwen; 17. Arne Hassink Zieuwent; 18. Thomas Oredsson
Denemarken; 19. Bram Schmitz Waalre; 20. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs;
OLYMPIA’S TOUR.(2008.05.17 T/M 05.25)
Boom haalt zijn gram
Op de voorlaatste dag van Olympia's Tour 2007 zag Lars Boom
zijn droom om deze Nederlandse etappekoers op zijn naam te brengen in rook opgaan.
Daarom kwam de lange Brabander in 2008 terug. Om te winnen.
En dat deed hij! Met een bewonderenswaardige gretigheid en dankzij een
ijzersterke tijdrit mocht hij dit keer ook de laatste oranje leiderstrui in
Buchten aantrekken.
Het was in Midden-Limburg duidelijk aan zijn gezicht af te
lezen dat Boom afgezien had in die doldwaze week dwars door Nederland. Maar in
gevaar was die trui echter geen moment geweest. Boom hield als enige van zijn
ploeg stand in de koninginnerit, maar had toen al lang zijn slag geslagen.Toch
begon de ronde niet geweldig voor Boom. Hij werd in de proloog in Wassenaar/Den
Haag van de zege gehouden door de Deen Casper Jorgensen, die maar liefst zes
seconden sneller was dan de wereldkampioen. “Ik had geen superbenen", was
het eerlijke oordeel van de Rabo-kopman. „Vorig jaar kon ik net een tandje
zwaarder rijden, die vorm miste ik nu." Maar wie dacht dat Boom mokkend
zou wachten op de volgende rit tegen de klok, kwam bedrogen uit: hij stortte
zich vol overgave op de bonificatie- seconden. Waar het door een gebrek aan
wind niet wilde lukken om de koers - zoals vorig jaar - dagelijks uit elkaar
te laten slaan, wist Boom het oranje tricot op de tweede dag toch te veroveren
op de Deen. Vervolgens liep hij dag in, dag uit verder uit. De concurrentie
reageerde laat (eigenlijk te laat) en liet de wereldkampioen tegen de klok en
in het veld rustig tijdwinst boeken. Daardoor begon hij al met voorsprong aan
de tijdrit, waarin hij uiteraard meedogenloos toesloeg en zijn grootste
concurrent Lieuwe Westra nog eens 23 seconden aan de broek smeerde. Wel was
Boom eerder die dag tijdelijk door Jeroen Boelen uit de leiderstrui gereden.
De renner van Time Van Hemert had in de ochtendrit naar Gendringen vier
seconden voorsprong genomen op de Rabo-favoriet na een lange ontsnapping. Een
smetje dat door Boom in de tijdrit snel weer werd weggepoetst, maar ook een
tricotwisseling die Boom zijn maatje Boelen van harte gunde.
VOOROPGEZET PLAN
Dat zijn concurrenten met achterstand aan de tijdrit
begonnen was een vooropgezet plan van Boom, dat uiteindelijk zeer goed werkte.
„Vorig jaar werd de ronde met een paar seconden verschil beslist, dus besloot
ik gewoon alle boniseconden te pakken die ik kon pakken. Het ging me - zeker
in het begin - ook gemakkelijk af en dan moet je dat vooral niet laten. Met dat
soort zaken kun je de tegenstanders ook imponeren." Toch is het curieus
dat geen van de sprinters in deze ronde - met nog wel vier massasprints op rij
na de proloog - echt op Boom wist in te lopen. De Brabander wist zo een
verwaarloosbare marge uit de proloog beetje bij beetje uit te bouwen. Op
papier klinkt het simpel, maar het toont vooral hoe gebrand Boom was op de
oranje leiderstrui. Door constant voorin mee te zitten, nooit de slag te missen
op het moment dat het peloton wel scheurde en te blijven sprinten voor de
seconden. Als kers op de taart won hij ook nog de voorlaatste etappe van de
ronde door met Lieuwe Westra van KrolStonE weg te springen en zijn belangrijkste
concurrent vervolgens in de sprint terecht te wijzen. Opnieuw een tik voor de
Fries en zijn team. Toch toonde Westra zich na afloop een realist. „Boom is
eigenlijk buitencategorie. Ik zag hem steeds verder uitlopen en ook in de tijdrit
wist hij toch weer een flinke slag te slaan.Toch zul je me hier niet zien
balen. Een wielrenner wil altijd winnen, maar nu zat het er niet in. Met deze
tweede plaats moet ik van mezelf dan ook vrede hebben. Ik hoop dat het weer een
stap in de richting van een profcontract is. Ik ben in gesprek met een aantal
ploegen en wil koste wat kost aan het einde van dit seizoen de overstap maken.
Ik voel dat ik er klaar voor ben."
ZEVEN OP RIJ
De winst van Lars Boom was voor het Rabo team van Nico
Verhoeven de zevende eindzege op rij in de oudste rittenkoers van Nederland.
Bovendien veroverde de formatie dit jaar alle leiderstruien: Lars Boom won
het oranje van het klassement en de witte trui van de tussensprints, Coen
Vermeltfoort veroverde de punten- en de jongerentrui. De trouwe volgers van de
Olympia's ronde kregen bij het ereschavot het idee dat ze aanwezig waren bij de
Lars & Coen Show, ook al omdat beide renners ieder ook twee etappes wisten
te winnen en daardoor telkens opnieuw opgeroepen werden door speaker Harrie
Middeljans. Boom was vooral content met de laatste oranje trui, hij was immers
naar deze ronde gekomen om te winnen. Hoe vreemd sommigen die ambitie ook
vonden van iemand die al verschillende wereldtitels op zak heeft. „Omdat ik volgend
jaar overstap naar het Pro Team was dit mijn laatste kans. En ik vind het nu
eenmaal een mooie ronde om op je erelijst bij te schrijven. Zeker nadat het
vorig jaar mis ging en ik de leiderstrui op de voorlaatste dag verloor aan
Martijn Maaskant, die op zijn beurt een dag later het tricot moest afstaan aan
Thomas Berkhout. Die afloop zat me bepaald niet lekker. Achteraf denk ik dat
dat toen wel mijn eigen fout was. Door in 2007 te sprinten voor de ritzege in
Heerenveen gaf ik zelf de aanleiding voor die secondenstrijd met Martijn. We
hadden er veel beter voor kunnen kiezen om elkaar niet aan te vallen."
Boom wil na zijn eerste gerealiseerde wegdoel van 2008 nog niet te ver in de
toekomst kijken. Hij heeft er goede hoop op dat het ProTeam een manier vindt om
hem in ieder geval nog twee jaar het veldrijden te laten combineren met het
rijden op de weg op het hoogste niveau. „Op korte termijn kijk ik vooral
richting het Nederlands kampioenschap in Dinkelland. Het wordt mijn eerste NK
bij de elite, maar ik heb er wel echt een doel van gemaakt. In de afgelopen
jaren konden jonge renners zich er heel goed tonen - denk aan Sebastian
Langeveld- en zo'n scenario heb ik ook voor ogen."
STERKE SPRINTER
De andere uitblinker in het Rabokamp - Coen Vermeltfoort -
mag zeker ook niet ongenoemd blijven. De Overijsselaar had in de Ronde van
Bretagne al twee keer zeer ruim een massasprint gewonnen, maar liet ook in
Olympia's Tour zien over snelle benen te beschikken. Twee keer trouwens bij een
licht oplopende sprint. Vermeltfoort was in zijn nopjes met zijn nieuwe status
van spurter. „Je komt toch al anders naar Olympia'sTour, ik wist dat er kansen
lagen. Vorig jaar was mijn ritzege in Hardenberg onverwacht en nipt, nu
rekende ik er wel op minimaal een keer te winnen en wist ik ook twee keer ruim
te winnen. Van het verschil met de rest op de foto's stond ik na afloop zelf te
kijken:” Vermeltfoort wilde niet onvermeld laten dat de ploeg hard gewerkt had
voor de successen van de twee uitblinkers. “Het kan wel de Lars & Coen Show
lijken, wij zijn natuurlijk niets zonder onze ploegmaten, die hier dan ook
zeker een aandeel in hadden." De net 20 geworden coureur wil zich na de
sprintzeges niet te snel in de hoek laten drukken van de snelle mannen. „De
Ronde van Drenthe was voor mij de mooiste zege en die won ik solo. Ik ben
iemand die ook graag ten aanval trekt en zie voor mezelf meer een toekomst als
iemand die in de klassiekers weg kan rijden en vervolgens een sprint kan
winnen. Die snelle benen houd ik wel, dat is een kwestie van aanleg. Het
sprinten kan ik daarmee altijd weer oppikken in de toekomst." Een snelle
overstap naar het Pro Tour Team is op dit moment geen item voor Vermeltfoort
en zijn ploegleider Nico Verhoeven. De laatste vindt dat zijn pupil nog een
jaar moet rijpen in het continentale team van de bank. „We hebben het einde van
zijn mogelijkheden nog niet gezien, want Coen als sprinter alleen bestempelen
is het verkeerd inschatten van zijn mogelijkheden. Laat hem nog maar een jaar
verder groeien om dat te bewijzen." Met twee truien vertrok de renner uit
Schuinesloot uiteindelijk naar huis, al werd hij nog bijna uit het blauw van
het jongerenklassement gereden door zijn ploegmaat Michel Kreder, die op de
slotdag als Rabo-waakhond was meegestuurd met de vluchters Jeroen Boelen en
Paul van Schalen. Vermeltfoort hield in Buchten nog maar zeven tellen over van
zijn ooit riante voorsprong. BRON: ROY SCHRIEMER
Elite/Beloften Proloog: 1. Casper Jorgensen Denemarken; 2. Lars Boom
Vlijmen; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Bram Schmitz Waalre; 5. Jos Pronk
Warmenhuizen; 6. Alexander Kristoff Noorwegen; 6. Arnoud van Groen Amsterdam;
8. Sander Oostlander Heerjansdam; 9. Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Jos van
Emden Veldwezelt; 11. Johan Landstrom Zweden; 12. Jonathan Castroviejo Spanje;
13. Niels Scheuneman Nuth; 14. Thomas Berkhout Schipluiden; 15. Arno van der
Zwet Houten; 16. Dominic Klemme 17. Jonas Ljungblad Zweden; 18. Peter Schep
Lopik; 19. Johnny Hoogerland Yerseke; 20. Ricardo van der Velde Breda;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Lieuwe Westra
Munein; 3. Matthias Friedemann Duitsland; 4. Jonas Aaen Jörgensen
Denemarken; 5. Roger Kluge Duitsland; 6. Marco Bos. Roden; 7. André van
Reek Nieuw-Vennep; 8. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 9. Paul van Schalen
Bakel; 10. Bram Schmitz Waalre; 11. Lars Boom Vlijmen; 12. Jonas Ljungblad
Zweden; 13. Eddy van IJzendoorn Tiel; 14. Menno Horst Emmen; 15. Alexander
Kristoff Noorwegen; 16. Svein Erik Vold Noorwegen; 17. Ivor Bruin Andijk; 18.
Jos Pronk Warmenhuizen; 19. Joachim Böhler Noorwegen; 20. Ricardo van der Velde
Breda;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Joachim Böhler Noorwegen; 2. Alexander Kristoff
Noorwegen; 3. Marco Bos. Roden; 4. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 5. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 6. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 7. Ricardo van der Velde
Breda; 8. Aart Vierhouten Hilversum; 9. Paul van Schalen Bakel; 10. Arnoud van
Groen Amsterdam; 11. René Obst 12. Bram Schmitz Waalre; 13. Martin Gründer
Duitsland; 14. Arno van der Zwet Houten; 15. Lieuwe Westra Munein; 16. Matthias
Friedemann Duitsland; 17. André van Reek Nieuw-Vennep; 18. Johan Berk
Koudekerk aan den Rijn; 19. Johnny Hoogerland Yerseke; 20. Michaël Van Staeyen
Belgie;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Lars Boom
Vlijmen; 3. Jos Pronk Warmenhuizen; 4. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 5.
Jonas Ljungblad Zweden; 6. Arnoud van Groen Amsterdam; 7. Roger Kluge
Duitsland; 8. Joachim Böhler Noorwegen; 9. Thomas Berkhout Schipluiden;
10. Hidde van Nuil Appelscha; 11. Ricardo van der Velde Breda; 12. Marco Bos.
Roden; 13. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 14. Johnny Hoogerland Yerseke; 15.
Alexander Kristoff Noorwegen; 16. Lieuwe Westra Munein; 17. Giuseppe Ribolzi
Duitsland; 18. Menno Horst Emmen; 19. Matthias Friedemann Duitsland; 20.
Eladio Sanchez Spanje;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Bobbie Traksel Wortel; 2. Johnny Hoogerland
Yerseke; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Marco Bos. Roden; 5. Joachim Böhler
Noorwegen; 6. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 7. Jonas Aaen Jörgensen
Denemarken; 8. Bram Schmitz Waalre; 9. Alexander Kristoff Noorwegen; 10. Arnoud
van Groen Amsterdam; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Jonas Ljungblad Zweden;
13. Lars Boom Vlijmen; 14. Michaël Van Staeyen Belgie; 15. Jos Pronk
Warmenhuizen; 16. Johim Ariesen Rhenen; 17. Giuseppe Ribolzi Duitsland; 18.
Casper Jorgensen Denemarken; 19. Stefan Schäfer Duitsland; 20. André van
Reek Nieuw-Vennep;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Jos Pronk Warmenhuizen; 2. Joachim Böhler
Noorwegen; 3. Aart Vierhouten Hilversum; 4. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 5.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Matthias Friedemann
Duitsland; 8. Casper Jorgensen Denemarken; 9. Lars Boom Vlijmen; 10. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 11. Jonas Ljungblad Zweden; 12. Bram Schmitz Waalre; 13.
Thomas Berkhout Schipluiden; 14. Ricardo van der Velde Breda; 15. Adriaan
Helmantel Groningen; 16. Giuseppe Ribolzi Duitsland; 17. Jorrit Walgien
Brielle; 18. Marco Bos. Roden; 19. Paul van Schalen Bakel; 20. Johan Berk
Koudekerk aan den Rijn;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Roger Kluge
Duitsland; 3. Dennis Pohl 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Jonas Ljungblad
Zweden; 6. Berry Nagelhout Doornspijk; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 8.
Johim Ariesen Rhenen; 9. Michaël Van Staeyen Belgie; 10. Jos Harms Oude Pekela;
11. André van Reek Nieuw-Vennep; 12. Giuseppe Ribolzi Duitsland; 13. Marco Bos.
Roden; 14. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 15. Ricardo van der Velde Breda;
16. Camiel Dénis Cadier en Keer; 17. Jos van Emden Veldwezelt; 18. Jeff
Vermeulen Hoogvliet; 19. Arnoud van Groen Amsterdam; 20. Sergej Fuchs
Duitsland;
Elite/Beloften.07e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Lieuwe Westra Munein; 3.
Jos van Emden Veldwezelt; 4. Casper Jorgensen Denemarken; 5. Jos Pronk
Warmenhuizen; 6. Niels Scheuneman Nuth; 7. Johnny Hoogerland Yerseke; 8. Sergej
Fuchs Duitsland; 9. Peter Schep Lopik; 10. Dominic Klemme 11. Thomas
Berkhout Schipluiden; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Stefan Schäfer
Duitsland; 14. Sander Oostlander Heerjansdam; 15. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 16. Jonas Ljungblad Zweden; 17. Jonathan Castroviejo Spanje; 18.
Erik van Lakerveld Leiden; 19. Ricardo van der Velde Breda; 20. Arno van der
Zwet Houten;
Elite/Beloften.08e rit: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Lieuwe Westra Munein; 3.
Matthias Friedemann Duitsland; 4. Johnny Hoogerland Yerseke; 5. Michaël
Van Staeyen Belgie; 6. Ricardo van der Velde Breda; 7. Jonas Aaen Jörgensen
Denemarken; 8. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 9. Jos Pronk Warmenhuizen; 10.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Berry Nagelhout Doornspijk; 12. Niek Basten
Hapert; 13. Stefan Schäfer Duitsland; 14. Jos van Emden Veldwezelt; 15.
Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Sierk-Jan de Haan
Dokkum; 18. Wouter Mol Nibbixwoud; 19. Thomas Berkhout Schipluiden; 20. Sergej
Fuchs Duitsland;
Elite/Beloften.09e rit: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Paul van Schalen Bakel;
3. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 4. Sergej Fuchs Duitsland; 5. Jonas
Ljungblad Zweden; 6. Lieuwe Westra Munein; 7. Hans Bloks Helmond; 8. Jonathan
Castroviejo Spanje; 9. Reinier Honig Zaandam; 10. Lars Boom Vlijmen; 11. Pim de
Beer Bakel; 12. Leon Burger Amsterdam; 13. Aitor Olano Spanje; 14. Johnny
Hoogerland Yerseke; 15. Wouter Mol Nibbixwoud; 16. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk
Zh; 17. Ronan van Zandbeek Schijndel; 18. Roy Hegreberg Noorwegen; 19. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 20. Rudy Vriend Schagen;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Lieuwe Westra Munein; 3.
Johnny Hoogerland Yerseke; 4. Sergej Fuchs Duitsland; 5. Jos van Emden
Veldwezelt; 6. Jos Pronk Warmenhuizen; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 8.
Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 9. Thomas Berkhout Schipluiden; 10. Niels
Scheuneman Nuth; 11. Ricardo van der Velde Breda; 12. Maint Berkenbosch
Oldeberkoop; 13. Wouter Mol Nibbixwoud; 14. Niek Basten Hapert; 15. Jonas
Ljungblad Zweden; 16. Jeroen Boelen Drunen; 17. Paul van Schalen Bakel; 18.
Leon Burger Amsterdam; 19. Maurice VrijmoedRijswijk Zh; 20. Sierk-Jan de Haan
Dokkum;
OLYMPIA'S TOUR.(2009.05.20 T/M 05.24)
Elite/Beloften.01e rit: 1. Theo Bos Alkmaar; 2. Alexander Kristoff
Noorwegen; 3. Jonas Aaen Jörgensen Denemarken; 4. Martin Pedersen Denemarken;
5. Bram Schmitz Waalre; 6. Eddy van IJzendoorn Tiel; 7. Marco Bos. Roden; 8.
Ivor Bruin Andijk; 9. Raymond Kreder Zevenhuizen; 10. Thomas Guldhammer
Denemarken; 11. Robin Chaigneau Meerkerk; 12. Mitchell Huenders Hoofddorp; 13.
Justin van Hoecke Belgie; 14. Lars Jun Broek in Waterland; 15. Wesley Kreder
Zevenhuizen; 16. Jorne Videler Amstelveen; 17. Martijn Verschoor Bovensmilde;
18. Dirk Oude Ophuis Denekamp; 19. Hidde van Nuil Appelscha; 20. Steve Schets
Belgie;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Theo Bos Alkmaar; 2. Sebastiaan Kamphuis Hengelo
Ov; 3. Marco Bos. Roden; 4. Johan Lindgren Zweden; 5. Jorne Videler Amstelveen;
6. Raymond Kreder Zevenhuizen; 7. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 8.
Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Svein Erik Vold
Noorwegen; 11. Luc Hagenaars Maastricht; 12. Lars Jun Broek in Waterland; 13.
Steve Schets Belgie; 14. Rens te Stroet Keijenborg; 15. Hidde van Nuil
Appelscha; 16. Bart van Haaren Amsterdam; 17. Robin Chaigneau Meerkerk; 18.
Bram Schmitz Waalre; 19. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 20. Justin van Hoecke
Belgie;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Christopher Stevenson Zweden; 2. Peter Schep
Lopik; 3. Johan Landstrom Zweden; 4. Marc Reef Oldenzaal; 5. Theo Postma
Zwagerbosch; 6. Marco Bos. Roden; 7. Jetse Bol Avenhorn; 8. Jos Pronk
Heerhugowaard; 9. Joost van Leijen Ewijk; 10. Thijs Al Elst.Gld; 11. Bouke
Kuiper Edam; 12. Alexander Kristoff Noorwegen; 13. Mitchell Huenders Hoofddorp;
14. Raymond Kreder Zevenhuizen; 15. Steve Schets Belgie; 16. Paul Sneeboer
Bovenkarspel; 17. Martijn Verschoor Bovensmilde; 18. Eddy van IJzendoorn Tiel;
19. Luc Hagenaars Maastricht; 20. Arno van der Zwet Houten;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Theo Bos Alkmaar; 2. Alexander Kristoff
Noorwegen; 3. Johan Lindgren Zweden; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Jonas Aaen
Jörgensen Denemarken; 6. Steve Schets Belgie; 7. Jorne Videler Amstelveen; 8.
Raymond Kreder Zevenhuizen; 9. Nick Nieuwdorp Yerseke; 10. Paul Sneeboer
Bovenkarspel; 11. Bram Schmitz Waalre; 12. Hidde van Nuil Appelscha; 13.
Sebastian Frey Duitsland; 14. Joost van Leijen Ewijk; 15. Sébastien Pristl
Duitsland; 16. Marco Bos. Roden; 17. Dirk Oude Ophuis Denekamp; 18. Boy van
Poppel Moergestel; 19. Dimitri De Fauw Belgie; 20. Ruud Aerts Riel;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Tejay van Garderen Amerika; 2. Caleb Fairly
Amerika; 3. Lars Petter Nordhaug Noorwegen; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5.
Sebastian Balck Zweden; 6. Thijs Al Elst.Gld; 7. Ivor Bruin Andijk; 8. Stian
Remme Noorwegen; 9. Luc Hagenaars Maastricht; 10. Raymond Kreder Zevenhuizen;
11. Jetse Bol Avenhorn; 12. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 13. Camiel
Dénis Cadier en Keer; 14. Thomas Berkhout Wateringen; 15. Theo Postma
Zwagerbosch; 16. Alexander Kristoff Noorwegen; 17. Jonathan Dufrasne Belgie;
18. Jasper Lenferink Tubbergen; 19. Robert Osterling Zweden; 20. Mats Boeve
Nijverdal;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Joost van Leijen Ewijk;
3. Tejay van Garderen Amerika; 4. Christopher Stevenson Zweden; 5. Dennis van
Winden Berkel en Rodenrijs; 6. Caleb Fairly Amerika; 7. Luc Hagenaars
Maastricht; 8. Raymond Kreder Zevenhuizen; 9. Peter Schep Lopik; 10. Thijs Al
Elst.Gld; 11. Lars Petter Nordhaug Noorwegen; 12. Thomas Berkhout Wateringen;
13. Sebastian Balck Zweden; 14. Stian Remme Noorwegen; 15. Camiel Dénis Cadier
en Keer; 16. Jos Pronk Heerhugowaard; 17. Marc Reef Oldenzaal; 18. Alexander
Kristoff Noorwegen; 19. Wesley Kreder Zevenhuizen; 20. Marcel Beima Hurdegaryp;
OLYMPIA'S TOUR.(2010.05.17 T/M 05.22)
Elite/Beloften.01e rit: 1. Taylor Phinney Amerika; 2. Jesse Sergent
Nieuw-Zeeland; 3. Luke Durbridge Áustralie; 4. Alex Dowsett Engeland; 5. Rohan
Dennis Áustralie; 6. Julian Kyer Amerika; 7. Michael Hepburn Australie; 8.
Martijn Keizer Muntendam; 9. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 10. Benjamin King
Áustralie; 11. Andrei Krasilnikau Bulgarije; 12. Sander Oostlander Heerjansdam;
13. Nathan Brown Amerika; 14. Thimothy Roe Áustralie; 15. Dion Beukeboom
Ouderkerk aan den Amstel; 16. Jos Pronk Heerhugowaard; 17. Boy van Poppel
Moergestel; 18. Christer Rake Noorwegen; 19. Peter Koning Venhuizen; 20. Thomas
Berkhout Wateringen;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Taylor Phinney Amerika; 2. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 3. Jos Pronk Heerhugowaard; 4. Boy van Poppel Moergestel; 5.
Bert-Jan Lindeman Assen; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Bram Schmitz Waalre; 8.
Peter Schulting Emmeloord; 9. Yoeri Havik Assendelft; 10. René Hooghiemster
Drachten; 11. Sebastian Balck Zweden; 12. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 13.
Martijn Keizer Muntendam; 14. Alex Dowsett Engeland; 15. Lars Jun Broek in
Waterland; 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Johan Landstrom Zweden; 18.
Thomas Berkhout Wateringen; 19. Jeroen Boelen Drunen; 20. Sander Oostlander
Heerjansdam;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Taylor Phinney Amerika; 2. Boy van Poppel
Moergestel; 3. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 4. Jos Pronk Heerhugowaard; 5.
Remco te Brake Rhenen; 6. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 7. Johim Ariesen
Rhenen; 8. Nicholas Walker Áustralie; 9. Christer Rake Noorwegen; 10. Bram
Schmitz Waalre; 11. Stanislav Starodubtsev Rusland; 12. Alex Dowsett Engeland;
13. Bert-Jan Lindeman Assen; 14. Maarten de Jonge Oldenzaal; 15. Marco Brus
Schijndel; 16. Olivier Johr Duitsland; 17. Thomas Berkhout Wateringen;
18. Jesse Sergent Nieuw-Zeeland; 19. Peter Schulting Emmeloord; 20. Ronan van
Zandbeek Schijndel;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Taylor
Phinney Amerika; 3. Boy van Poppel Moergestel; 4. Joachim Tolles
Duitsland; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Johan Lindgren Zweden; 7. Remco te
Brake Rhenen; 8. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 9. Raymond Kreder Zevenhuizen
Zh; 10. Bram Schmitz Waalre; 11. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Lars Jun
Broek in Waterland; 13. Jonas Ahlstrand Zweden; 14. Ger Soepenberg Den Ham Ov;
15. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh; 16. Vyacheslav Kuznetsov Rusland; 17. Jeroen
Boelen Drunen; 18. Svein Erik Vold Noorwegen; 19. Jorne Videler Amstelveen; 20.
René Hooghiemster Drachten;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Johan Lindgren Zweden; 2. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 3. Ronan van Zandbeek Schijndel; 4. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 5. Bram Schmitz Waalre; 6. Ramon Sinkeldam Wormer; 7. Taylor
Phinney Amerika; 8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Dennis Luyt Haarlem; 10. Boy van
Poppel Moergestel; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Jos Pronk Heerhugowaard;
13. Tom Dumoulin Maastricht; 14. Sondre Gjerdevik Sörtveit Noorwegen; 15.
Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Jetse Bol Avenhorn; 17. Olivier Johr
Duitsland; 18. Maurits Lammertink Enter; 19. Daniel Summerhill Amerika;
20. Henk Wildeman Raalte;
Elite/Beloften.06e rit-A: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Taylor
Phinney Amerika; 3. Johan Landstrom Zweden; 4. Boy van Poppel Moergestel; 5.
Jorne Videler Amstelveen; 6. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 7. Raymond Kreder
Zevenhuizen Zh; 8. Bram Schmitz Waalre; 9. Lars Jun Broek in Waterland; 10.
Bram Nolten Geleen; 11. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 12. Johim
Ariesen Rhenen; 13. Niels Pieters Hoofddorp; 14. Jesse de Haan Heerde; 15.
Rohan Dennis Áustralie; 16. Jetse Bol Avenhorn; 17. Peter Schep Amersfoort; 18.
Peter Schulting Emmeloord; 19. Stanislav Starodubtsev Rusland; 20. Jos Pronk
Heerhugowaard;
Elite/Beloften.06e rit-B: 1. Taylor Phinney Amerika; 2. Rohan Dennis
Áustralie; 3. Michael Hepburn Australie; 4. Jesse Sergent Nieuw-Zeeland; 5.
Luke Durbridge Áustralie; 6. Peter Koning Venhuizen; 7. Tom Dumoulin
Maastricht; 8. Thimothy Roe Áustralie; 9. Andrei Krasilnikau Bulgarije; 10.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 11. Taylor Sheldon Amerika; 12. Nikita Novikov
Rusland; 13. Martijn Keizer Muntendam; 14. Sebastian Balck Zweden; 15. Johan
Lindgren Zweden; 16. Benjamin King Áustralie; 17. Bart van Haaren Amsterdam;
18. Caleb Fairly Amerika; 19. Sander Oostlander Heerjansdam; 20. Andrey
Solomennikov Rusland;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Taylor Phinney Amerika; 2. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 3. Jesse Sergent Nieuw-Zeeland; 4. Rohan Dennis Áustralie; 5.
Martijn Keizer Muntendam; 6. Thimothy Roe Áustralie; 7. Sander Oostlander
Heerjansdam; 8. Sebastian Balck Zweden; 9. Thomas Berkhout Wateringen; 10. Bram
Schmitz Waalre; 11. Andrei Krasilnikau Bulgarije; 12. Boy van Poppel
Moergestel; 13. Jos Pronk Heerhugowaard; 14. Taylor Sheldon Amerika; 15. Ronan
van Zandbeek Schijndel; 16. Johan Lindgren Zweden; 17. Jetse Bol Avenhorn; 18.
Nikita Novikov Rusland; 19. Peter Schulting Emmeloord; 20. Ramon Sinkeldam
Wormer;
OLYMPIA'S TOUR.(2011.05.16 T/M 05.21)
Elite/Beloften Proloog: 1. Luke Durbridge Áustralie; 2. Nichael Hepburn
Áustralie; 3. Sander Oostlander Heerjansdam; 4. Johan Lindgren Zweden; 5.
Christoph Pfingsten Duitsland; 6. Tom Dumoulin Maastricht; 7. Moreno
Hofland Roosendaal; 8. Peter Koning Venhuizen; 9. Luke Rowe Engeland; 10.
Tobias Ludvigsson Zweden; 11. Levi Heimans Amsterdam; 12. Damien Howson
Áustralie; 13. Alexei Markov Rusland; 14. Sebastian Balck Zweden; 15. Jetse Bol
Avenhorn; 16. Jasper Hamelink Heino; 17. Mark Christian Engeland; 18. Alexander
Wetterhall Zweden; 19. Aaron Donnelly Áustralie; 20. Anton Vorobyev Rusland;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Wim Stroetinga
Oldeberkoop; 3. Luke Rowe Engeland; 4. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 5.
Jonas Vangenechten Belgie; 6. Wouter Wippert Wierden; 7. Remco te Brake Rhenen;
8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Johan Lindgren Zweden; 10. Roy Hegreberg Noorwegen;
11. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Andrew Fenn Engeland; 13. Barry Markus
Hoofddorp; 14. Ramon Sinkeldam Wormer; 15. Jasper Hamelink Heino; 16. Yoeri
Havik Assendelft; 17. Iker Camano Ortuzar Spanje; 18. Jim van den Berg
Amsterdam; 19. Nikola Aistrup Denemarken; 20. Mikhail Antonov Rusland;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Yoeri Havik
Assendelft; 3. Luke Rowe Engeland; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Barry Markus
Hoofddorp; 6. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 7. Jetse Bol Avenhorn; 8. Jonas
Vangenechten Belgie; 9. Wouter Wippert Wierden; 10. Raymond Kreder Zevenhuizen
Zh; 11. Remco te Brake Rhenen; 12. Daniel McLay Engeland; 13. Christian
Bertilsson Zweden; 14. Niki Byrgesen Denemarken; 15. Nichael Hepburn Áustralie;
16. Robin Stenuit Belgie; 17. Olivier Chevalier Belgie; 18. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 19. Pim de Beer Bakel; 20. Jorne Carolus Belgie;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Luke Rowe
Engeland; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4. Jetse Bol Avenhorn; 5. Remco te Brake
Rhenen; 6. Yoeri Havik Assendelft; 7. Wouter Wippert Wierden; 8. Viacheslav
Kuznetsov Rusland; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh;
11. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 12. Nick Mulder Maastricht; 13. Niels
Reynvoets Belgie; 14. Henrik Abom Boras; 15. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;
16. Joris de Boer t Veld; 17. Christoph Pfingsten Duitsland; 18. Michael
Stevenson Zweden; 19. Rens te Stroet Keijenborg; 20. Daniel McLay Engeland;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Barry
Markus Hoofddorp; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Jetse Bol Avenhorn; 5. Ritchie
Motké Beek.Lb; 6. Yoeri Havik Assendelft; 7. Olivier Chevalier Belgie; 8.
Nikola Aistrup Denemarken; 9. Robin Stenuit Belgie; 10. Jonathan Dufrasne
Belgie; 11. Kirill Baranov Rusland; 12. Jim van den Berg Amsterdam; 13. Wouter
Wippert Wierden; 14. Jasper Hamelink Heino; 15. Maarten de Jonge Oldenzaal; 16.
Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 17. Daniel McLay Engeland; 18. Philippe
Legrand Belgie; 19. Christian Bertilsson Zweden; 20. Jorne Carolus Belgie;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Luke Durbridge Áustralie; 2. Nichael Hepburn
Áustralie; 3. Anton Vorobyev Rusland; 4. Alexander Wetterhall Zweden; 5. Jasper
Hamelink Heino; 6. Sander Oostlander Heerjansdam; 7. Iker Camano Ortuzar
Spanje; 8. Evgeny Kovalev Rusland; 9. Jack Bauer Nieuw-Zeeland; 10. Tom
Dumoulin Maastricht; 11. Jenning Huizenga Wolfheze; 12. Johan Lindgren Zweden;
13. Tobias Ludvigsson Zweden; 14. Olivier Pardini Belgie; 15. Alexei Markov
Rusland; 16. Luke Rowe Engeland; 17. Berden de Vries Gieterveen; 18. Levi
Heimans Amsterdam; 19. Jos Pronk Heerhugowaard; 20. Christoph Pfingsten
Duitsland;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Jack Bauer Nieuw-Zeeland;
3. Ramon Sinkeldam Wormer; 4. Tom Dumoulin Maastricht; 5. Tobias Ludvigsson
Zweden; 6. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 7. Jonas Vangenechten Belgie; 8.
Wouter Wippert Wierden; 9. Yoeri Havik Assendelft; 10. Anton Vorobyev Rusland;
11. Michael Stevenson Zweden; 12. Sven van Luijk Naaldwijk; 13. Harm van der
Sanden Nuland; 14. Nikola Aistrup Denemarken; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16.
Jonathan Dufrasne Belgie; 17. Nichael Hepburn Áustralie; 18. Mikhail Antonov
Rusland; 19. Luke Durbridge Áustralie; 20. Arno van der Zwet Houten;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Jack Bauer Nieuw-Zeeland;
3. Tom Dumoulin Maastricht; 4. Tobias Ludvigsson Zweden; 5. Ramon Sinkeldam
Wormer; 6. Nichael Hepburn Áustralie; 7. Luke Durbridge Áustralie; 8. Jasper
Hamelink Heino; 9. Luke Rowe Engeland; 10. Sander Oostlander Heerjansdam; 11.
Wim Stroetinga Oldeberkoop; 12. Iker Camano Ortuzar Spanje; 13. Anton
Vorobyev Rusland; 14. Alexander Wetterhall Zweden; 15. Christoph Pfingsten
Duitsland; 16. Sebastian Balck Zweden; 17. Johan Lindgren Zweden; 18.
Moreno Hofland Roosendaal; 19. Yoeri Havik Assendelft; 20. Michael Olsson
Zweden;
OLYMPIA'S TOUR.(2012.05.14 T/M 05.19)
Elite/Beloften Proloog: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Moreno Hofland
Roosendaal; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Danny van Poppel Poppel; 5. Ruben
Zepuntke Duitsland; 6. Christoph Pfingsten Duitsland; 7. Thomas
Scully Nieuw-Zeeland; 8. Dion Beukeboom Ouderkerk aan den Amstel; 9. Robin
Chaigneau Meerkerk; 10. Rohan Dennis Áustralie; 11. Jasper Hamelink Raalte; 12.
Berden de Vries Gieterveen; 13. Yoeri Havik Assendelft; 14. Glenn O'Shea Áustralie;
15. Sander Oostlander Zwijndrecht; 16. Jay McCarthy Áustralie; 17. Jeroen
Boelen Drunen; 18. Daniel Summerhill Amerika; 19. Mats Boeve Nijverdal; 20.
Kobus Hereijgers Hedel;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Robin Chaigneau
Meerkerk; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Sean De Bie Belgie; 5. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Danny van Poppel Poppel; 8.
Remco te Brake Rhenen; 9. Jochen Deweer Belgie; 10. Viacheslav Kuznetsov
Rusland; 11. Marc Hester Denemarken; 12. Steele Von Hoff Áustralie; 13. Sven
van Luijk Naaldwijk; 14. Jim van den Berg Amsterdam; 15. Morten Hoberg
Denemarken; 16. Rudy Vriend Schagen; 17. Michael Schweizer Duitsland; 18.
Steffen Radochla Duitsland; 19. Yoeri Havik Assendelft; 20. Stefan
Vreugdenhil Naaldwijk;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Jenning Huizenga Wolfheze; 2. Viacheslav
Kuznetsov Rusland; 3. Michael Freiberg Áustralie; 4. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Steele Von Hoff
Áustralie; 8. Morten Ollegaard Denemarken; 9. Kay Welten Moergestel; 10. Igor
Boev Rusland; 11. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Moreno Hofland Roosendaal;
13. Michael Schweizer Duitsland; 14. Remco te Brake Rhenen; 15. Danny van
Poppel Poppel; 16. Alexander Schmitt Duitsland; 17. Kaspar Larsen
Schjonnemann Denemarken; 18. Jesper Asselman Wateringen; 19. Rudy Vriend
Schagen; 20. Kobus Hereijgers Hedel;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Johim Ariesen
Rhenen; 3. Steele Von Hoff Áustralie; 4. Danny van Poppel Poppel; 5. Kay Welten
Moergestel; 6. Jesper Asselman Wateringen; 7. Rens te Stroet Keijenborg; 8.
Steffen Radochla Duitsland; 9. Sean De Bie Belgie; 10. Morten Ollegaard Denemarken;
11. Daan Meijers Alphen Nb; 12. Remco te Brake Rhenen; 13. Marco Brus
Schijndel; 14. Dennis Bakker De Rijp; 15. Moreno Hofland Roosendaal; 16. Marc
Hester Denemarken; 17. Nikola Aistrup Denemarken; 18. Christoph Pfingsten
Duitsland; 19. Joris de Boer t Veld; 20. Patrick Kos Zuid Scharwoude;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Bart van Haaren Amsterdam; 2. Michael Freiberg
Áustralie; 3. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 4. Dylan van Baarle Zoetermeer; 5.
Sander Oostlander Zwijndrecht; 6. Christoph Pfingsten Duitsland; 7. Sven
van Luijk Naaldwijk; 8. Steele Von Hoff Áustralie; 9. Jesper Asselman
Wateringen; 10. Remco te Brake Rhenen; 11. Sean De Bie Belgie; 12. Daan Meijers
Alphen Nb; 13. Danny van Poppel Poppel; 14. René Hooghiemster Drachten; 15. Maarten
de Jonge Oldenzaal; 16. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 17. Tom Vermeer Leusden;
18. Mats Boeve Nijverdal; 19. Luc Hagenaars Maastricht; 20. Peter Koning
Venhuizen;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Rohan Dennis Áustralie; 2. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 3. Glenn O'Shea Áustralie; 4. Damien Howsin Áustralie; 5. Christoph
Pfingsten Duitsland; 6. Dion Beukeboom Ouderkerk aan den Amstel; 7.
Berden de Vries Gieterveen; 8. Michael Freiberg Áustralie; 9. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 10. Peter Koning Venhuizen; 11. Frederik Frison Belgie; 12. Sander
Oostlander Zwijndrecht; 13. Jasper Hamelink Raalte; 14. Nils Plötner
Duitsland; 15. Thomas Scully Nieuw-Zeeland; 16. Sean De Bie Belgie; 17.
Ruben Zepuntke Duitsland; 18. Maxim Pokidov Rusland; 19. Andzs Flaksis
Letland; 20. Bas Stamsnijder Enter;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Steele Von Hoff Áustralie; 2. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Michael Schweizer Duitsland; 5.
Michael Freiberg Áustralie; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. René Hooghiemster
Drachten; 8. Danny van Poppel Poppel; 9. Nils Plötner Duitsland; 10. Marc
Hester Denemarken; 11. Timothy Stevens Belgie; 12. Maarten de Jonge Oldenzaal;
13. Lars Horring Valthe; 14. Nick van der Lijke Middelburg; 15. Alexander
Schmitt Duitsland; 16. Dylan Groenewegen Amsterdam; 17. Joris de Boer t
Veld; 18. Marco Brus Schijndel; 19. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 20. Jacob
Fiedler Duitsland;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Michael Freiberg
Áustralie; 3. Christoph Pfingsten Duitsland; 4. Rohan Dennis Áustralie;
5. Sander Oostlander Zwijndrecht; 6. Viacheslav Kuznetsov Rusland; 7. Peter
Koning Venhuizen; 8. Maarten de Jonge Oldenzaal; 9. Jasper Hamelink Raalte; 10.
Danny van Poppel Poppel; 11. Sean De Bie Belgie; 12. Jesper Asselman
Wateringen; 13. Tom Vermeer Leusden; 14. Luc Hagenaars Maastricht; 15. Dion
Beukeboom Ouderkerk aan den Amstel; 16. René Hooghiemster Drachten; 17. Sven
van Luijk Naaldwijk; 18. Mats Boeve Nijverdal; 19. Robbert de Greef Geldrop;
20. Daan Meijers Alphen Nb;
OLYMPIA'S TOUR.(2013.05.13 T/M 05.18)
Elite/Beloften Proloog: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Damien Howson
Áustralie; 3. Mitchell Mulhern Áustralie; 4. Alexander Morgan Áustralie; 5.
Cameron Karwowski Nieuw-Zeeland; 6. Jesper Asselman Wateringen; 7. Campbell
Flakemore Áustralie; 8. Glenn O`Shea Áustralie; 9. Adam Phelan Áustralie; 10.
Bradley Linfield Áustralie; 11. Arno van der Zwet Zoetermeer; 12. Ruben
Zepuntke Duitsland; 13. Dylan van Baarle Zoetermeer; 14. Aaron Gate
Nieuw-Zeeland; 15. Dylan Groenewegen Amsterdam; 16. Jeff Vermeulen Hoogvliet;
17. Christoph Pfingsten Duitsland; 18. Robin Chaigneau Zaltbommel; 19.
Merijn Korevaar Groot-Ammers; 20. Jasper Bovenhuis Staphorst;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wim Stroetinga
Nijkerk; 3. Wouter Wippert Wierden; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Johim
Ariesen Rhenen; 6. Remco te Brake Rhenen; 7. Adam Phelan Áustralie; 8. Rick
Zabel Duitsland; 9. Clinton Robert Avery Nieuw-Zeeland; 10. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 11. Kobus Hereijgers Hedel; 12. Ritchie Motké
Beek.Lb; 13. Mitchell Huenders Almere; 14. Oystein Stake Laengen Noorwegen; 15.
Campbell Flakemore Áustralie; 16. Cameron Karwowski Nieuw-Zeeland; 17. Krister
Hagen Noorwegen; 18. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 19. Patrick Ruckert Lierop;
20. Mike Teunissen Ysselsteyn LB;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Arno van der Zwet Zoetermeer; 2. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 3. Wouter Wippert Wierden; 4. Clinton Robert Avery Nieuw-Zeeland; 5.
Johim Ariesen Rhenen; 6. Mitchell Huenders Almere; 7. Joris de Boer t Veld; 8.
Cameron Karwowski Nieuw-Zeeland; 9. Jim van den Berg Amsterdam; 10. Mike
Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Robin Chaigneau Zaltbommel; 12. Nick van der Lijke
Middelburg; 13. Adam Phelan Áustralie; 14. Jasper Bovenhuis Staphorst; 15.
Jesper Asselman Wateringen; 16. Stan Godrie Zundert; 17. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 18. Rens te Stroet Keijenborg; 19. Elmar Reinders Emmen; 20. Bart
van Haaren Amsterdam;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wim Stroetinga
Nijkerk; 3. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Wouter Wippert Wierden; 5. Geert
van der Weijst Reusel; 6. Stan Godrie Zundert; 7. Jon Einar Bergsland
Noorwegen; 8. Nick van der Lijke Middelburg; 9. Aaron Gate Nieuw-Zeeland; 10.
Ritchie Motké Beek.Lb; 11. Alex Frame Nieuw-Zeeland; 12. Nikolay Trusov
Rusland; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Wayne Stijns Bunde; 15. Rudy Vriend
Schagen; 16. Ruben Zepuntke Duitsland; 17. Maximilian Beyer Duitsland;
18. Arjen de Baat Maasland; 19. Johim Ariesen Rhenen; 20. Clinton Robert Avery
Nieuw-Zeeland;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Stefan Poutsma Peize; 5.
Peter Koning Venhuizen; 6. Arno van der Zwet Zoetermeer; 7. Rick Zabel
Duitsland; 8. Sibrecht Pieters Belgie; 9. Magnus Borresen Noorwegen; 10.
Nick van der Lijke Middelburg; 11. Kasper Klostergaard Larsen Denemarken; 12.
Berden de Vries Gieterveen; 13. Brian van Goethem Sluiskil; 14. Mike Terpstra
Assendelft; 15. Adam Phelan Áustralie; 16. Bart van Haaren Amsterdam; 17. Sami
Tiainen Assen; 18. Nikolay Trusov Rusland; 19. Kieran Hambrook Nieuw-Zeeland;
20. Mitchell Huenders Almere;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Campbell Flakemore Áustralie; 2. Damien Howson
Áustralie; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. Michael Vink Nieuw-Zeeland; 5.
Peter Koning Venhuizen; 6. Dion Beukeboom Ouderkerk aan den Amstel; 7. Brian
van Goethem Sluiskil; 8. Adam Phelan Áustralie; 9. Arno van der Zwet
Zoetermeer; 10. Jesper Asselman Wateringen; 11. Berden de Vries Gieterveen; 12.
Christoph Pfingsten Duitsland; 13. Alex Clements Áustralie; 14. Jasper
Hamelink Raalte; 15. Aaron Gate Nieuw-Zeeland; 16. Mike Teunissen Ysselsteyn
LB; 17. Nick van der Lijke Middelburg; 18. Sebastian Wotscheke Duitsland;
19. Jasper Bovenhuis Staphorst; 20. Elmar Reinders Emmen;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Geert van der Weijst
Reusel; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 6. Adam Phelan Áustralie; 7. Dylan Groenewegen Amsterdam; 8.
Lars Horring Valthe; 9. Ritchie Motké Beek.Lb; 10. Marco Brus Schijndel; 11.
Jon Einar Bergsland Noorwegen; 12. Michael Vingerling Rockanje; 13. Aaron Gate
Nieuw-Zeeland; 14. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 15. Sibrecht Pieters Belgie;
16. Joris de Boer t Veld; 17. Kieran Hambrook Nieuw-Zeeland; 18. Sjoerd van
Ginneken Heerle; 19. Nick van der Lijke Middelburg; 20. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot;
Elite/Beloften.Eindklassement.: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer;
2. Peter Koning Venhuizen; 3. Arno van der Zwet Zoetermeer; 4. Elmar Reinders
Emmen; 5. Dylan Groenewegen Amsterdam; 6. Nick van der Lijke Middelburg; 7. Adam
Phelan Áustralie; 8. Rick Zabel Duitsland; 9. Campbell Flakemore
Áustralie; 10. Kasper Klostergaard Larsen Denemarken; 11. Bart van Haaren
Amsterdam; 12. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 13. Jesper Asselman Wateringen;
14. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 15. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 16. Kobus
Hereijgers Hedel; 17. Mitchell Huenders Almere; 18. Brian van Goethem Sluiskil;
19. Stefan Poutsma Peize; 20. Mike Terpstra Assendelft;
OLYMPIA'S TOUR.(2014.05.12 T/M 05.17)
Elite/Beloften Proloog: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Christoph
Pfingsten Duitsland;
Elite/Beloften.01e rit: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Jesper Asselman
Wateringen; 3. Christophe Sleurs Belgie; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5.
Johim Ariesen Rhenen; 6. Marco Zanotti Heerlen; 7. Remco te Brake Rhenen; 8.
Andre Looij Wilnis; 9. Wim Stroetinga Nijkerk; 10. Roy Eefting Apeldoorn; 11.
Gert-Jan Bosman Emmen; 12. Alexandre Darville Amerika; 13. Jonas Aaen Jorgensen
Denemarken; 14. Gerry Druyts Belgie; 15. Campbell Flakemore Áustralie; 16.
Yoeri Havik Assendelft; 17. Joris de Boer t Veld; 18. Ivar Slik Bergen Nh; 19.
Taco van der Hoorn De Zilk; 20. Bert-Jan Lindeman Assen;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Cyclingteam Jo Piels 2. Rabobank 3. Koga Cycling
Team 4. Cyclingteam De Rijke 5. Metec-TKH 6. De Jonge Renner 7. Australie
Áustralie; 8. TEAM 3M Belgie; 9. Park Hotel Valkenburg 10. UNITED STATES
Amerika; 11. RIWAL CYCLING TEAM Denemarken; 12. An Post Chain Reaction Ierland;
13. Baby Dump 14. TEAM KTM Engeland;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Johim Ariesen Rhenen;
3. Yoeri Havik Assendelft; 4. Marco Zanotti Heerlen; 5. Caleb Ewan Áustralie;
6. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Andre Looij Wilnis; 8. Egidijus Juodvalkis
Litouwen; 9. Maarten van Trijp Essen; 10. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 11.
Geert van der Weijst Reusel; 12. Emil Baekhoy Halvorsen 13. Roy Eefting
Apeldoorn; 14. Timothy Stevens Belgie; 15. Ian Peter Richards Dordrecht; 16.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 17. Jasper Bovenhuis Staphorst; 18. Timo Roosen
Goirle; 19. Gerry Druyts Belgie; 20. Jesper Asselman Wateringen;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Caleb Ewan Áustralie;
3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Yoeri Havik Assendelft;
6. Marco Zanotti Heerlen; 7. Miguel Bryon Amerika; 8. Ian Peter Richards
Dordrecht; 9. Egidijus Juodvalkis Litouwen; 10. Tijmen Eising Emmen; 11. Jasper
Bovenhuis Staphorst; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Timothy Stevens Belgie; 14.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 15. Gerry Druyts Belgie; 16. Taco van der Hoorn
De Zilk; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Roy Eefting Apeldoorn; 19. Mike
Teunissen Ysselsteyn LB; 20. Geert van der Weijst Reusel;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 3. Yoeri Havik Assendelft; 4. Timothy Stevens Belgie; 5. Daan
Meijers Dongen; 6. Egidijus Juodvalkis Litouwen; 7. Andre Looij Wilnis; 8.
Scott Sunderland Áustralie; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Taco van der Hoorn De
Zilk; 11. Ian Peter Richards Dordrecht; 12. Emil Baekhoy Halvorsen 13. Joren
Segers Belgie; 14. Mark McNally Engeland; 15. Miguel Bryon Amerika; 16. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 17. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Kit Gilham 19.
Melvin van Zijl Harderwijk; 20. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Marco Zanotti
Heerlen; 3. Timothy Stevens Belgie; 4. Egidijus Juodvalkis Litouwen; 5. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot;
8. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 9. Mark McNally Engeland; 10. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Gerry Druyts Belgie; 13. Kasper
Klostergaard Larsen Denemarken; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Jesper
Asselman Wateringen; 16. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 17. Brian van
Goethem Sluiskil; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Geert van der Weijst
Reusel; 20. Gert-Jan Bosman Emmen;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Berden de Vries Gieterveen; 2. Wim Stroetinga
Nijkerk; 3. Jesper Asselman Wateringen; 4. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 5.
Elmar Reinders Emmen; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Geert van der Weijst Reusel; 8.
Merijn Korevaar Groot-Ammers; 9. Brian van Goethem Sluiskil; 10. Jasper
Bovenhuis Staphorst; 11. Arno van der Zwet Zoetermeer; 12. Dylan Groenewegen
Amsterdam; 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Bart van Haaren Amsterdam; 15. Peter
Schulting Emmeloord; 16. Marco Zanotti Heerlen; 17. Gert-Jan Bosman Emmen; 18.
Egidijus Juodvalkis Litouwen; 19. Gerry Druyts Belgie; 20. Koos Jeroen Kers
Amstelveen;
OLYMPIA'S TOUR.(2015.05.12 T/M 05.17)
Elite/Beloften.01e rit B: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 3. Nicolai Brochner Denemarken; 4. Nathan Van Hooydonck Belgie; 5. Tom
Bohli Zwitserland; 6. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 7. Nicolas Vereecken Belgie;
8. Marco Zanotti Heerlen; 9. Jesse Kerrison Australie; 10. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 11. Wouter Mol Alkmaar; 12. Enzo Wouters Belgie; 13. Floris Gerts
Voorschoten; 14. Johim Ariesen Rhenen; 15. Thery Schir Zwitserland; 16. Roy
Eefting Apeldoorn; 17. Dion Beukeboom Amsterdam; 18. Alexey Kurbatov Rusland;
19. Daan Schouten. Almelo; 20. Stef Krul Tjalleberd;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Jetse Bol Girona; 2. Arno van der Zwet
Zoetermeer; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Piotr Havik Bergambacht; 5.
Dennis Bakker De Rijp; 6. Martijn Tusveld Utrecht; 7. Geert van der Weijst
Reusel; 8. Gert-Jan Bosman Emmen; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Frederik
Frison Belgie; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Maikel Bos Oldebroek; 13.
Harry Sweering Sneek; 14. Jasper Hamelink Raalte; 15. Nathan Van Hooydonck
Belgie; 16. Twan Castelijns Hapert; 17. Alexey Kurbatov Rusland; 18. Vladimir
Ilchenko Rusland; 19. Joey van Rhee Nijverdal; 20. Kevin Snijder Wieringerwerf;
Elite/Beloften.03e rit: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Nicolai
Brochner Denemarken; 6. Floris Gerts Voorschoten; 7. Enzo Wouters Belgie; 8.
Tom Bohli Zwitserland; 9. Thery Schir Zwitserland; 10. Martijn Budding
Veenendaal; 11. Emiel Vermeulen Belgie; 12. Geert van der Weijst Reusel; 13.
Jim Lindenburg Wateringen; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15. Jesse Kerrison
Australie; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Ivo Stronks Aalten; 18. Marco
Zanotti Heerlen; 19. Alexander Geuens Belgie; 20. Tim van Speybroeck Belgie;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wim Stroetinga
Nijkerk; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Tom Bohli Zwitserland; 5. Stan Godrie
Zundert; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Enzo Wouters Belgie; 8. Remco te Brake
Rhenen; 9. Thery Schir Zwitserland; 10. Nicolai Brochner Denemarken; 11. Tim
van Speybroeck Belgie; 12. Alexander Geuens Belgie; 13. Kevin Snijder
Wieringerwerf; 14. Marco Zanotti Heerlen; 15. Jetse Bol Girona; 16. Floris
Gerts Voorschoten; 17. Jesse Kerrison Australie; 18. Bas Tietema Zwolle; 19.
Gert-Jan Bosman Emmen; 20. Jan Willem van Schip Schalkwijk;
Elite/Beloften.05e rit-A: 1. Dion Beukeboom Amsterdam; 2. Tom Bohli
Zwitserland; 3. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4. Cees Bol. Zaandam; 5. Thery
Schir Zwitserland; 6. Stefan Poutsma Peize; 7. Bas Tietema Zwolle; 8. Floris
Gerts Voorschoten; 9. Nathan Van Hooydonck Belgie; 10. Frederik Frison Belgie;
11. Nicolas Vereecken Belgie; 12. Martijn Tusveld Utrecht; 13. Jochem Hoekstra
Haren Gn; 14. Jetse Bol Girona; 15. Casper Von Folsach Denemarken; 16. Vladimir
Ilchenko Rusland; 17. Ruben Pols Belgie; 18. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 19.
Alexey Kurbatov Rusland; 20. Jasper Hamelink Raalte;
Elite/Beloften.05e rit-B: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Thery Schir
Zwitserland; 3. Tom Bohli Zwitserland; 4. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 5. Johim
Ariesen Rhenen; 6. Floris Gerts Voorschoten; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8.
Stan Godrie Zundert; 9. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 10. Jetse Bol Girona; 11.
Tim van Speybroeck Belgie; 12. René Hooghiemster Drachten; 13. Gert-Jan Bosman
Emmen; 14. Nicolai Brochner Denemarken; 15. Jasper Hamelink Raalte; 16. Jeroen
Meijers Alphen Nb; 17. Nathan Van Hooydonck Belgie; 18. Kevin Snijder
Wieringerwerf; 19. Marco Zanotti Heerlen; 20. Bob Schoonbroodt Hoensbroek;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Joris Blokker Wieringerwerf; 2. Bas Tietema
Zwolle; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Ruben Pols Belgie; 5. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Bram de Kort Dongen; 8. Jan
Willem van Schip Schalkwijk; 9. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 10. Wim Stroetinga
Nijkerk; 11. Johim Ariesen Rhenen; 12. Stan Godrie Zundert; 13. Maarten Craeghs
Belgie; 14. Cees Bol. Zaandam; 15. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 16. Jetse Bol
Girona; 17. Gert-Jan Bosman Emmen; 18. Nicolas Vereecken Belgie; 19. Jasper
Hamelink Raalte; 20. Thery Schir Zwitserland;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Jetse Bol Girona; 2. Bob Schoonbroodt
Hoensbroek; 3. Nathan Van Hooydonck Belgie; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5.
Gert-Jan Bosman Emmen; 6. Jasper Hamelink Raalte; 7. Jeroen Meijers Alphen Nb;
8. Martijn Tusveld Utrecht; 9. Frederik Frison Belgie; 10. Dennis Bakker De
Rijp; 11. Piotr Havik Bergambacht; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Geert van der
Weijst Reusel; 14. Maikel Bos Oldebroek; 15. Joey van Rhee Nijverdal; 16.
Robbert de Greef Geldrop; 17. Jochem Hoekstra Haren Gn; 18. Melvin van Zijl
Harderwijk; 19. Martijn Budding Veenendaal; 20. Twan Castelijns Hapert;
OLYMPIA'S TOUR.(2016.09.27 T/M 10.02)
Elite/Beloften.01e rit: 1. Amerika; 2. Australie Australie; 3. Rabobank 4.
Klein Constantia Belgie; 5. BMC DT Zwitserland; 6. Lotto U23 Belgie; 7.
Cyclingteam Jo Piels Nederland; 8. Denemarken Denemarken; 9. Sec Racing Academy
Nederland; 10. Belgie Belgie; 11. Noorwegen; 12. Luxemburg; 13. Zwitserland;
14. Mixed Team Nederland; 15. Engeland; 16. Zweden; 17. Westland Wil Vooruit;
18. Metec TKH Continal Cycling Team Nederland; 19. Het Snelle Wiel; 20. De
Jonge Renner Nederland;
Elite/Beloften.02e rit: 1. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 2. Pavel
Sivakov Rusland; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Cees Bol Zaandam; 5. Edward
Planckaert Belgie; 6. Willem Ariesen 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Lukas
Spengler Zwitserland; 9. Przemyslaw Kasperkiewicz Polen; 10. Hartthijs de Vries
Kollum; 11. Adriaan Janssen Diepenveen; 12. Christophe Noppe Belgie; 13.
Christopher Latam Engeland; 14. Kristoffer Halvorsen Noorwegen; 15. Cedric
Defreyne Belgie; 16. Jérémy Lecroq Frankrijk; 17. Jordi Talen Spijkenisse; 18.
Robbe Ghys Belgie; 19. Jason Lowndes Australie; 20. Michael Carbel Svengaard
Denemarken;
Elite/Beloften.03e rit-A:
Elite/Beloften.03e rit-B: 1. Kristoffer Halvorsen Noorwegen; 2. Christopher
Latham Engeland; 3. Jérémy Lecroq Frankrijk; 4. Jason Lowndes Australie; 5.
Bram Welten Moergestel; 6. Christophe Noppe Belgie; 7. Gustav Höög Zweden; 8.
Enzo Wouters Belgie; 9. Ivan Garcia Cortina Spanje; 10. Michael Carbel
Svendgaard Denemarken; 11. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 12. Fabio Jakobsen
Heukelum; 13. Enzo Wouters Belgie; 14. Willem Ariesen 15. Cees Bol Zaandam; 16.
Jacob Scott Engeland; 17. Rémi Cavagna Frankrijk; 18. Sjors Dekker Andijk; 19.
Hartthijs de Vries Kollum; 20. Lukas Spengler Zwitserland;
Elite/Beloften.04e rit: 1. Kristoffer Halvorsen Noorwegen; 2. Fabio
Jakobsen Heukelum; 3. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 4. Robbe Ghys Belgie; 5.
Piet Allegaert Belgie; 6. Edward Planckaert Belgie; 7. Christophe Noppe Belgie;
8. Jérémy Lecroq Frankrijk; 9. Christopher Latham Engeland; 10. Przemyslaw
Kasperkiewicz Polen; 11. Bas van der Kooij Maassluis; 12. Jim Lindenburg
Wateringen;
Elite/Beloften.05e rit: 1. Christopher Latham Engeland; 2. Cees Bol
Zaandam; 3. Jason Lowndes Australie; 4. Arvid de Kleijn Herveld; 5. Amund
Grondahl Jansen Noorwegen; 6. Ivan Garcia Cortina Spanje; 7. Colin Joyce
Amerika; 8. Lukas Spengler Zwitserland; 9. Gian Friesecke Zwitserland; 10.
Youri van Iersel Berkel-Enschot; 11. Cedric Defreyne Belgie; 12. Jacob Scott
Engeland; 13. Robbie van Bakel 14. Ole Forfang Noorwegen; 15. Daan Schouten 16.
Wiebe Scholten 17. Edward Planckaert Belgie; 18. Neilson Powless Amerika; 19.
Lukas Spengler Zwitserland; 20. Hartthijs de Vries Kollum;
Elite/Beloften.06e rit: 1. Martijn Budding Veenendaal; 2. Piet Allegaert
Belgie; 3. Stan Dewulf Belgie; 4. Amund Grondahl Jansen Noorwegen; 5. Lucas
Hamilton Australie; 6. Geoffrey Curran Amerika; 7. Pascal Eenkhoorn Genemuiden;
8. Mads Pedersen Denemarken; 9. Colin Joyce Amerika; 10. Ivan Garcia Cortina
Spanje; 11. Jnethe Biermans Belgie; 12. Tyler Williams Amerika; 13. Gabriel Gullaigh
Engeland; 14. Matthias Reutimann Zwitserland; 15. Aaron Verwilst Belgie; 16.
Jan Logier Belgie; 17. Sjors Dekker Andijk; 18. Edward Planckaert Belgie; 19.
Gian Friesecke Zwitserland; 20. Cees Bol
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Cees Bol Zaandam; 2. Pavel Sivakov Rusland; 3.
Hartthijs de Vries Kollum; 4. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 5. Przemyslaw
Kasperkiewicz Polen; 6. Edward Planckaert Belgie; 7. Adriaan Janssen
Diepenveen; 8. Stan Dewulf Belgie; 9. Geoffrey Curran Amerika; 10. Jim
Lindenburg Wateringen; 11. Amund Grondahl Jansen Noorwegen; 12. Willem Ariesen
Herveld; 13. Arvid de Kleijn Genemuiden; 14. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 15.
Jenthe Biermans Belgie; 16. Piet Allegaert Belgie; 17. Jan Logier Belgie; 18.
Aaron Verwilst Belgie; 19. Julius van den Berg Purmerend; 20. Christophe Noppe
Belgie;
OLYMPIA'S TOUR.2017.01E
RIT.(2017.09.05 T/M 09.10)
Beloften.01e rit: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Pavel Sivakov
Rusland; 3. Edoardo Affini Italie; 4. Jasper Philipsen Belgie; 5. Reto Müller
Zwitserland; 6. Gerben Thijssen Belgie; 7. Mario Spengler Zwitserland; 8. Stan
Dewulf Belgie; 9. Jens van den Dool Hoogblokland; 10. Julius van den Berg
Purmerend; 11. Marten Kooistra Jonkerslan; 12. Stefan De Bod Zuid-Afrika; 13.
Nils Eekhoff Rijsenhout; 14. Sjoers Bax Almkerk; 15. Ide Schelling Den Haag;
16. Rens Tulner Lexmond; 17. Ruben Apers Belgie; 18. Erik Nordsaeter Resell
Noorwegen; 19. Gerco Pastoor Eemdijk; 20. Jarno Mobach Philippine;
Beloften.02e Rit: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Pascal
Eenkhoorn Genemuiden; 3. Marten Kooistra Jonkerslan; 4. Edoardo Affini Italie;
5. Julius van den Berg Purmerend; 6. Stef Krul Tjalleberd; 7. Jonas Castrique
Belgie; 8. Stan Dewulf Belgie; 9. Jens van den Dool Hoogblokland; 10. Hans
Kristian Haaden Rudland Noorwegen; 11. Pavel Sivakov Rusland; 12. Daan van
Sintmaartensdijk Zuidland; 13. El Mehdi Chokri Marokko; 14. Marco Doets
Monnickendam; 15. Jasper Philipsen Belgie; 16. Reto Müller Zwitserland; 17.
Sjoers Bax Almkerk; 18. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 19. Gerben Thijssen
Belgie; 20. Erik Nordsaeter Resell Noorwegen;
Beloften.03e Rit: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Bram Welten
Moergestel; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Alfdan De Decker Belgie; 5.
Jasper Philipsen Belgie; 6. Dennis van der Horst Hasselt; 7. Erik Nordsaeter
Resell Noorwegen; 8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Julius van den Berg Purmerend;
10. Jonas Castrique Belgie; 11. David Dekker Hedel; 12. El Mehdi Chokri
Marokko; 13. Gerben Thijssen Belgie; 14. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 15. Bas
van der Kooij Maassluis; 16. Marco Doets Monnickendam; 17. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 18. Ramon van Bokhoven Tilburg; 19. Justin Kloese Emmen; 20.
Maxime Gressier Frankrijk;
Beloften.04e Rit: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 1. Gerben Thijssen
Belgie; 3. Bram Welten Moergestel; 4. Jasper Philipsen Belgie; 5. Patrick van
der Duin Nieuw-Roden; 6. Julius van den Berg Purmerend; 7. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 8. Justin Kloese Emmen; 9. Alfdan De Decker Belgie; 10. Erik
Nordsaeter Resell Noorwegen; 11. Jonas Castrique Belgie; 12. Ramon van Bokhoven
Tilburg; 13. Florian Stork Duitsland; 14. Dennis van der Horst Hasselt; 15.
Paul Cremers Gulpen; 16. Yannick Vrielink Zutphen; 17. David Dekker Hedel; 18. Ramon
van Bokhoven Tilburg; 19. Jan Maas Huijbergen; 20. Marco Doets Monnickendam;
Beloften.05e rit: 1. Jasper Philipsen Belgie; 2. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 3. Fabio Jakobsen Heukelum; 4. Bas van der Kooij Maassluis; 5.
Bram Welten Moergestel; 6. Alfdan De Decker Belgie; 7. Julius van den Berg
Purmerend; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Marco Doets Monnickendam; 10. Reto
Müller Zwitserland; 11. Gerben Thijssen Belgie; 12. El Mehdi Chokri Marokko;
13. Jonas Castrique Belgie; 14. Ramon van Bokhoven Tilburg; 15. Jordi Talen
Spijkenisse; 16. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 17. Erik Nordsaeter Resell
Noorwegen; 18. Stan Dewulf Belgie; 19. Niels Goeree Borger; 20. Stef Krul
Tjalleberd;
Beloften.06e Rit: 1. Jarno Mobach Philippine; 2. Pascal Eenkhoorn
Genemuiden; 3. Stan Dewulf Belgie; 4. Julius van den Berg Purmerend; 5. Pavel
Sivakov Rusland; 6. Sjoers Bax Almkerk; 7. Hans Kristian Haaden Rudland
Noorwegen; 8. Marco Doets Monnickendam; 9. Erik Nordsaeter Resell Noorwegen;
10. Ruben Apers Belgie; 11. Reto Müller Zwitserland; 12. Gerben Thijssen
Belgie; 13. Jasper Philipsen Belgie; 14. Jim Lindenburg Wateringen; 15. Dennis
van der Horst Hasselt; 16. Jonas Castrique Belgie; 17. Jens van den Dool
Hoogblokland; 18. Rens Tulner Lexmond; 19. Jan Maas Huijbergen; 20. Gerco
Pastoor Eemdijk;
Beloften.Eindklassement: 1. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 2. Pavel Sivakov
Rusland; 3. Stan Dewulf Belgie; 4. Julius van den Berg Purmerend; 5. Hans
Kristian Haaden Rudland Noorwegen; 6. Edoardo Affini Italie; 7. Jens van den
Dool Hoogblokland; 8. Marten Kooistra Jonkerslan; 9. Jonas Castrique Belgie;
10. Stef Krul Tjalleberd; 11. Jarno Mobach Philippine; 12. Sjoers Bax Almkerk;
13. Gerben Thijssen Belgie; 14. Erik Nordsaeter Resell Noorwegen; 15. Marco
Doets Monnickendam; 16. Reto Müller Zwitserland; 17. Jasper Philipsen Belgie;
18. Nicholas Dlamini Zuid-Afrika; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Jan Maas
Huijbergen;
OLYMPIA'S TOUR.2018.01E RIT .(
2018.09.11 T/M 09.16)
Beroepsrenners.01e rit: 1. Julius Johansen Denemarken;
2. Ide Schelling Den Haag; 3. Max Kanter Duitsland; 4. Niklas Märkl Duitsland;
5. Jonas Castrique Belgie; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7. Daan Hoole
Zuidland; 8. Gerben Thijssen Belgie; 9. Sjoerd Bax Almkerk; 10. Rasmus Bogh
Wallin Denemarken; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Marijn van den
Berg De Meern; 13. Jordi Meeus Belgie; 14. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 15.
Edoardo Affini Italie; 16. Gijs Meijer Oostwoud; 17. Leon Heinschke Duitsland; 18.
Justin Timmermans Hardenberg; 19. Joab Schneiter Zwitserland; 20. Jordi van
Loon Lage-Zwaluwe;
Beroepsrenners.02e rit: 1. Max Kanter Duitsland; 2.
Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Laurenz Rex Belgie; 4. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Alfdan de Decker Belgie; 7.
Gerben Thijssen Belgie; 8. Gijs Meijer Oostwoud; 9. Antonie van Noppen
Ridderkerk; 10. David Dekker Hedel; 11. Arthur Baude Belgie; 12. Jeremy Frehen
Belgie; 13. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 14. Oscar van Wijk Wormer; 15. Jordi
Meeus Belgie; 16. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 17. Timo de Jong Goes; 18.
Joe Holt Engeland; 19. Quentin Guex Zwitserland; 20. Gino Luca Vierhouten
Hulsthorst;
Beroepsrenners.03e rit: 1. Giacomo Ballabio Italie; 2.
Max Kanter Duitsland; 3. Alfdan de Decker Belgie; 4. Dennis van der Horst
Hasselt; 5. Jordi Meeus Belgie; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7. Rasmus Bogh
Wallin Denemarken; 8. Marijn van den Berg De Meern; 9. Julius Johansen
Denemarken; 10. Laurenz Rex Belgie; 11. Joe Holt Engeland; 12. Jeremy Frehen
Belgie; 13. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 14. Joab Schneiter Zwitserland; 15. Youri
van Iersel Berkel-Enschot; 16. Justin Timmermans Hardenberg; 17. Hartthijs de
Vries Kollum; 18. Gijs Meijer Oostwoud; 19. Johan Price-Pejtersen Denemarken;
20. Niklas Märkl Duitsland;
Beroepsrenners.04e rit: 1. Max Kanter Duitsland; 2.
Niklas Märkl Duitsland; 3. Jordi Meeus Belgie; 4. Rasmus Bogh Wallin
Denemarken; 5. Julius Johansen Denemarken; 6. Marten Kooistra Jonkerslan; 7.
Lionel Taminiaux Belgie; 8. Jeremy Frehen Belgie; 9. Joris Nieuwenhuis Zelhem;
10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Dennis van der Horst Hasselt; 12. Youri
van Iersel Berkel-Enschot; 13. Ide Schelling Den Haag; 14. Daan van
Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Anthony Debuy Belgie; 16. Jelle Bootsveld Heino;
17. Joe Holt Engeland; 18. Oscar van Wijk Wormer; 19. Gijs Meijer Oostwoud; 20.
Hartthijs de Vries Kollum;
Beroepsrenners.05e rit-A: 1. Marten Kooistra Jonkerslan;
2. Lionel Taminiaux Belgie; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Gijs Meijer
Oostwoud; 5. Jonas Vingegaard Denemarken; 6. Lars Saugstad Noorwegen; 7. Arjan
Arentsen Harderwijk; 8. Jarno Mobach Philipine; 9. Alex Molenaar
Oud-Beijerland; 10. Chiel Schulten Raalte; 11. Ruben Apers Belgie; 12. Danny
van der Tuuk Assen; 13. Peter Kibble Engeland; 14. Lars van den Berg De Meern;
15. Bryan Bouwmans Gemert; 16. Thymen Arensman Deil; 17. Jordi Meeus Belgie;
18. Gerben Thijssen Belgie; 19. Dennis van der Horst Hasselt; 20. Rhys Britton
Engeland;
Beroepsrenners.05e rit-B: 1. Johan Price-Pejtersen
Denemarken; 2. Edoardo Affini Italie; 3. Julius Johansen Denemarken; 4. Jarno
Mobach Philipine; 5. Ward Vanhoof Belgie; 6. Gerben Thijssen Belgie; 7. Ide
Schelling Den Haag; 8. Niklas Märkl Duitsland; 9. Sjoerd Bax Almkerk; 10.
Anders Hardahl Denemarken; 11. Rasmus Bogh Wallin Denemarken; 12. Thymen
Arensman Deil; 13. Loran Cassaert Belgie; 14. Rhys Britton Engeland; 15. Max
Kanter Duitsland; 16. Lars Oreel Goes; 17. Martin Schäppi Zwitserland; 18.
Daniel Bligaard Lyhne Denemarken; 19. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 20. Lars van
den Berg De Meern;
Beroepsrenners.06e rit: 1. Marijn van den Berg De
Meern; 2. Dennis van der Horst Hasselt; 3. Rasmus Bogh Wallin Denemarken; 4.
Julius Johansen Denemarken; 5. Chiel Breukelman Gramsbergen; 6. Justin
Timmermans Hardenberg; 7. Lars Saugstad Noorwegen; 8. Jelle Johannink Denekamp;
9. Edoardo Affini Italie; 10. Sjoerd Bax Almkerk; 11. Marten Kooistra
Jonkerslan; 12. Martin Schäppi Zwitserland; 13. Lars van den Berg De Meern; 14.
Dylan Bouwmans Gemert; 15. Jordi Meeus Belgie; 16. Niklas Märkl Duitsland; 17.
Max Kanter Duitsland; 18. Rhys Britton Engeland; 19. Lars Oreel Goes; 20.
Anthony Debuy Belgie;
Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Julius Johansen Denemarken; 2. Marten Kooistra
Jonkerslan; 3. Lars van den Berg De Meern; 4. Edoardo Affini Italie; 5. Marijn
van den Berg De Meern; 6. Rasmus Bogh Wallin Denemarken; 7. Lars Saugstad
Noorwegen; 8. Sjoerd Bax Almkerk; 9. Martin Schäppi Zwitserland; 10. Jordi
Meeus Belgie; 11. Justin Timmermans Hardenberg; 12. Chiel Breukelman
Gramsbergen; 13. Dylan Bouwmans Gemert; 14. Ide Schelling Den Haag; 15. Max
Kanter Duitsland; 16. Johan Price-Pejtersen Denemarken; 17. Niklas Märkl
Duitsland; 18. Ward Vanhoof Belgie; 19. Anders Hardahl Denemarken; 20. Gijs
Meijer Oostwoud;
OLYMPIA'S TOUR.(2019.10.17 T/M 10.20)
Beloften.01e rit: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 2. Florian Vermeersch
Belgie; 3. Jordi Meeus 4. Sjors Dekker Groningen; 5. Stan van Tricht 6. Timo de
Jong Goes; 7. Sander de Pestel 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Rick Ottema
Leeuwarden; 10. Arne Marit 11. Jason van Dalen s-Gravenzande; 12. Ward Vanhoof
13. Tore Andre Aase Vab 14. Adne Koster Roden; 15. Marijn van den Berg De
Meern; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Mathias Skretteberg Belgie; 18. Thymen
Arensman Deil; 19. Andr Hegg 20. Arne Peters Beekbergen;
Beloften.02e rit: 1. Stan van Tricht 2. Adne Koster Roden; 3. Jason
van Dalen s-Gravenzande; 4. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 5. Sander de
Pestel 6. Rik Wielink Apeldoorn; 7. Marijn van den Berg De Meern; 8. Chiel Smit
Zuidwolde; 9. Wiebe Scholten Dieren; 10. Rick Ottema Leeuwarden; 11. Peter Merx
Warfhuizen; 12. Marien Bogerd Kootwijk; 13. Max Kroonen Diepenveen; 14. Florian
Vermeersch Belgie; 15. Sjors Dekker Groningen; 16. Sven Burger Warmenhuizen;
17. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 18. Jordi Meeus 19. Stef Krul Tjalleberd; 20.
Peter Schulting Hellendoorn;
Beloften.03e rit: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Arne Peters
Beekbergen; 3. Adne Koster Roden; 4. Gerco Pastoor Eemdijk; 5. Sander de Pestel
6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Marijn van den Berg De Meern; 8. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 9. Jason van Dalen s-Gravenzande; 10. Robin Blummel
Sint-Michielsgestel; 11. Arne Marit 12. Rick Ottema Leeuwarden; 13. Jordi Meeus
14. Ward Vanhoof 15. Tim Marsman Hattem; 16. Björn Bakker Wijnjewoude; 17. Tore
Andre Aase Vab 18. Mathias Skretteberg Belgie; 19. Stan van Tricht 20. Robin
Lowik Vriezenveen;
Beloften.04e rit: 1. Jason van Dalen s-Gravenzande; 2. Tore Andre
Aase Vab 3. Sander de Pestel 4. Arne Peters Beekbergen; 5. Tim Marsman Hattem;
6. Arvid de Kleijn Herveld; 7. Stan van Tricht 8. Marijn van den Berg De Meern;
9. Arne Marit 10. Mathias Skretteberg Belgie; 11. Björn Bakker Wijnjewoude; 12.
Sjors Dekker Groningen; 13. Rick Ottema Leeuwarden; 14. Gerco Pastoor Eemdijk;
15. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 16. Robin Lowik Vriezenveen; 17. Adne
Koster Roden; 18. Wiebe Scholten Dieren; 19. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 20. Stef Krul Tjalleberd;
Beloften.Eindklassement: 1. Sander de Pestel 2. Jason van Dalen
s-Gravenzande; 3. Stan van Tricht 4. Adne Koster Roden; 5. Marijn van den Berg
De Meern; 6. Rick Ottema Leeuwarden; 7. Florian Vermeersch Belgie; 8. Wiebe
Scholten Dieren; 9. Max Kroonen Diepenveen; 10. Sjors Dekker Groningen; 11.
Jordi Meeus 12. Peter Schulting Hellendoorn; 13. Stef Krul Tjalleberd; 14. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 15. Chiel Smit Zuidwolde; 16. Arvid de Kleijn Herveld;
17. Gerco Pastoor Eemdijk; 18. Robin Lowik Vriezenveen; 19. Ward Vanhoof 20. S
Grignard