OZ.WIELERWEEKEND.(2000.08.26 T/M 08.27)

Elite/Neo.01e rit: 1. Andy de Smet Belgie 2. Berry Hoedemakers Schijndel 3. Pascal Hermes Liempde 4. John den Braber Rotterdam 5. Nico Verhoeven Belgie 6. Peep Mikli Estland 7. Bart Heirewegh Belgie 8. Brijce Sharpley 9. Martijn Lust Heerhugowaard 10. Jan Hordijk Mijnsheerenland 11. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 12. Perez Marlon Belgie 13. Tim Lenaers Belgie 14. Nicky Vermeersch Belgie 15. Arno Bouten Venlo 16. Davy Dubbeldam Sluiskil 17. Jurgen de Jong Nispen 18. Joost Legtenberg Markelo 19. Bonaventure Neyt Belgie 20. Rudy Vriend Waarland

Elite/Neo.02e rit: 1. Joost Legtenberg Markelo 2. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 4. Angelo van Melis Oss 5. Marcel Luppes Hoogeveen 6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 7. Daniel van Elven Etten-Leur 8. Tom Cordes Baarle-Nassau 9. Andy de Smet Belgie 10. Steven De Neef Belgie 11. John den Braber Rotterdam 12. Perez Marlon Belgie 13. Thomas van der Weiden Made 14. Danny Daelman Belgie 15. Bart Heirewegh Belgie 16. Jurgen de Jong Nispen 17. Jelle Mul Schoorl 18. Mark ter Schure Rheeze 19. Camiel Soesbergen Nieuwegein 20. Eric de Crom Hoogerheide

Elite/Neo.03e rit: 1. Andy de Smet Belgie 2. Berry Hoedemakers Schijndel 3. John Talen Spijkenisse 4. Sandro Bijnen Budel 5. Alain van Katwijk Valkenswaard 6. Danny Daelman Belgie 7. Peep Mikli Estland 8. Pelle Kil Losdorp 9. Jurgen de Jong Nispen 10. Brijce Sharpley 11. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel 12. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 13. Piet Rooijakkers Nuenen 14. Steven De Neef Belgie 15. Daniel van Elven Etten-Leur 16. Perez Marlon Belgie 17. Tom Cordes Baarle-Nassau 18. Eric de Crom Hoogerheide 19. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 20. Ton Slippens t Veld

Elite/Neo.Eindklassement: 1. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel 2. Andy de Smet Belgie 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 5. Daniel van Elven Etten-Leur 6. Tom Cordes Baarle-Nassau 7. Perez Marlon Belgie 8. Danny Daelman Belgie 9. Jurgen de Jong Nispen 10. Eric de Crom Hoogerheide 11. Peep Mikli Estland 12. John Talen Spijkenisse 13. Alain van Katwijk Valkenswaard 14. Brijce Sharpley 15. Piet Rooijakkers Nuenen 16. Berry Hoedemakers Schijndel 17. Arthur Farenhout Spijkenisse 18. Pelle Kil Losdorp 19. Mark ter Schure Rheeze 20. Steven De Neef Belgie

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2001.06.09 T/M 06.10)

Elite/Neo.01e rit: 1. Alain van Katwijk Valkenswaard 2. Hans Dekkers Eindhoven 3. Michel Stobbelaar Uden 4. Danny Daelman Belgie 5. Angelo van Melis Oss 6. Bjorn Cornelissen Wijchen 7. Martijn Lust Heerhugowaard 8. Mathijs Loohuis Oldenzaal 9. Niels Hamers Schijndel 10. Robbert van der Stelt Aalst 11. Arno Wallaard Noordeloos 12. Mindougas Goncaras 13. Marvin van der Pluijm Hank 14. Eric van Leijen Ewijk 15. Pascal Hermes Liempde 16. Kevin van Impe Belgie 17. Dmitriy Muravyev 18. Sean Sullivan Ossendrecht 19. Hans Kopmels Wolvega 20. Edwin Zeevalkink Deventer

Elite/Neo.02e rit: 1. Claude Pauwels Belgie 2. Peter Schep Lopik 3. Kevin van Impe Belgie 4. Tom Cordes Baarle-Nassau 5. Andrey Kashechkin Ukr 6. Sander Lormans Heemskerk 7. Hans Dekkers Eindhoven 8. Vincent van der Kooij Leiden 9. Marcel Luppes Hoogeveen 10. Dmitriy Muravyev 11. Koen de Kort Liempde 12. Piet Rooyakkers Nuenen 13. Camiel van den Bergh Beesd 14. Danny Daelman Belgie 15. Cor van Leeuwen Musselkanaal 16. Angelo van Melis Oss 17. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 18. Bastiaan Krol Oldenzaal 19. Luke Roberts Ossendrecht 20. Arno Wallaard Noordeloos

Elite/Neo.03e rit: 1. Marcel Luppes Hoogeveen 2. Dmitriy Muravyev 3. Bjorn Cornelissen Wijchen 4. Arno Wallaard Noordeloos 5. Pascal Hermes Liempde 6. Kevin van Impe Belgie 7. Martijn Lust Heerhugowaard 8. Robbert van der Stelt Aalst 9. Peep Mikli Barneveld 10. Andrey Kashechkin Ukr 11. Alain van Katwijk Valkenswaard 12. Tom Cordes Baarle-Nassau 13. Angelo van Melis Oss 14. Piet Rooyakkers Nuenen 15. Hans Dekkers Eindhoven 16. Jan Hordijk Mijnsheerenland 17. JuliŽn Smink Hoogland 18. Martijn Stougje Hellevoetsluis 19. Bram de Waard Limmen 20. Mathijs Loohuis Oldenzaal

Elite/Neo.Eindklassement: 1. Kevin van Impe Belgie 2. Marcel Luppes Hoogeveen 3. Tom Cordes Baarle-Nassau 4. Andrey Kashechkin Ukr 5. Dmitriy Muravyev 6. Angelo van Melis Oss 7. Arno Wallaard Noordeloos 8. Peep Mikli Barneveld 9. Pascal Hermes Liempde 10. Martijn Lust Heerhugowaard 11. Alain van Katwijk Valkenswaard 12. Robbert van der Stelt Aalst 13. Bjorn Cornelissen Wijchen 14. Claude Pauwels Belgie 15. Piet Rooyakkers Nuenen 16. Peter Schep Lopik 17. Hans Dekkers Eindhoven 18. Sander Lormans Heemskerk 19. Koen de Kort Liempde 20. Danny Daelman Belgie

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2002.06.08 T/M 06.09)

Elite/Neo.01e rit: 1. Marco Bos Roden 2. Hans Dekkers Eindhoven 3. Jan Hordijk Westmaas 4. Wilco Zuijderwijk Poeldijk 5. Arno Wallaard Noordeloos 6. Kenny van Hummel Elden 7. Robin Veen Houten 8. Rudy Vriend Waarland 9. Marvin van der Pluijm Hank 10. Marcel Alma Harskamp 11. Henne van Zanten Nijkerkerveen 12. Jimmy Hansen Denemarken 13. Marcel Nagengast Hoogeveen 14. Michael Helbaek-Demin 15. Tim Meeusen Belgie 16. Caleb Manion Australie 17. Lambertus Moes Wageningen 18. Martin Bekking Apeldoorn 19. Adriaan Helmantel Westeremden 20. Bart Engels Belgie

Elite/Neo.02e rit: 1. Angelo van Melis Oss 2. DaniŽl van Elven Etten-leur 3. Edwin Dunning Hoogeveen 4. Mathieu Heijboer Rhoon 5. Maarten Lenferink Tubbergen 6. Mart Louwers Amsterdam 7. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel 8. Germ van de Burg Nijland 9. Jos Lucassen Margraten 10. Sebasrien Rosseler 11. Tom Cordes Baarle-Nassau 12. Folkert de Haan Groningen 13. Nathan Clark Wernhout/Australie 14. Hans Dekkers Eindhoven 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 16. Rudy Vriend Waarland 17. Ron Jacobs Nes a/d Amstel 18. Tom De Meyer Wuustwezel (B) 19. Claude Pauwels Belgie 20. Koen de Kort Liempde

Elite/Neo.03e rit: 1. Marvin van der Pluijm Hank 2. Marcel Luppes Hoogeveen 3. Arno Wallaard Noordeloos 4. Germ van de Burg Nijland 5. Peter van der Velden Rotterdam 6. Sammie Moreels Belgie 7. Andras van Hoeijen Amersfoort 8. Marco Bos Roden 9. Bastiaan Krol Oldenzaal 10. Jan Hordijk Westmaas 11. Rudy Vriend Waarland 12. Theo Eltink Westelbeers 13. Henne van Zanten Nijkerkerveen 14. Jimmy Hansen Denemarken 15. DaniŽl van Elven Etten-leur 16. Marcel Nagengast Hoogeveen 17. Tom De Meyer Wuustwezel (B) 18. Rudi Vingerhoets Belgie 19. Folkert de Haan Groningen 20. Niek Voskamp Twello

Elite/Neo.Eindklassement: 1. Angelo van Melis Oss 2. DaniŽl van Elven Etten-leur 3. Edwin Dunning Hoogeveen 4. Mathieu Heijboer Rhoon 5. Maarten Lenferink Tubbergen 6. Mart Louwers Amsterdam 7. Germ van de Burg Nijland 8. Jos Lucassen Margraten 9. Sebasrien Rosseler 10. Tom Cordes Baarle-Nassau 11. Folkert de Haan Groningen 12. Nathan Clark Wernhout/Australie 13. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 14. Rudy Vriend Waarland 15. Marcel Luppes Hoogeveen 16. Tom De Meyer Wuustwezel (B) 17. Claude Pauwels Belgie 18. Koen de Kort Liempde 19. Richard Slabbekoorn Kapelle 20. Preben Van Hecke Stekene/Belgie

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2003.06.07 T/M 06.08)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Fulco van Gulik Baarle-Hertog; 2. Bastiaan Krol Oldenzaal; 3. JuliŽn Smink Hoogland; 4. Paul van Schalen Arnhem; 5. Robbert van der Stelt Aalst; 6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Germ van den Burg Folsgare; 8. Sander Olijve Neede; 9. Karl Menzies Bunnik; 10. Peter Schep Lopik; 11. Roy Curvers Haelen; 12. Maarten Lenferink Tubbergen; 13. Rick Flens Oostzaan; 14. John Sulkers Dinteloord; 15. Jarko van der Stelt Helmond; 16. Pascal Hermes Liempde; 17. Adriaan Helmantel Westeremden;18. Sander Hup Kantens; 19. Danny van der Massen Belgie; 20. Niels Hamers Weert;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Eelke van der Wal Holwerd; 2. Niki Terpstra Krommenie; 3. Russel van Hout Ńustralie; 4. Tom Cordes Baarle-Nassau; 5. Frank van Dulmen Didam; 6. Rick Flens Oostzaan; 7. Stefan Huizinga Woudrichem; 8. Tom de Meyer Belgie; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 11. Peter van Agtmaal Huijbergen; 12. Martijn Maaskant Zuidland; 13. Germ van den Burg Folsgare; 14. Folkert de Haan Groningen; 15. Tom Veelers Ootmarsum; 16. Mart Louwers Amsterdam; 17. Pavel Lupas Roemenie; 18. Danny in 't Ven Belgie; 19. Paul van Schalen Arnhem; 20. Frank Luikens Tynaarlo;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Peter Schep Lopik; 2. Marco Bos Roden; 3. Marvin van der Pluijm Hank; 4. Jarko van der Stelt Helmond; 5. Fulco van Gulik Baarle-Hertog; 6. JuliŽn Smink Hoogland; 7. Paul van Schalen Arnhem; 8. Germ van den Burg Folsgare; 9. Rick Flens Oostzaan; 10. Roy Curvers Haelen; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Ruud Aerts Riel; 13. Peter van Agtmaal Huijbergen; 14. Cas Graafmans Tilburg; 15. Tom Cordes Baarle-Nassau; 16. John Sulkers Dinteloord; 17. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 18. Jarno van Mingeroet Belgie; 19. Nico van Dijk Harmelen; 20. Peter Schoonjans Belgie;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Rick Flens Oostzaan; 2. Maarten Lenferink Tubbergen; 3. Germ van den Burg Folsgare; 4. Peter Schep Lopik; 5. Paul van Schalen Arnhem; 6. Fulco van Gulik Baarle-Hertog; 7. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 8. John Sulkers Dinteloord; 9. JuliŽn Smink Hoogland; 10. Roy Curvers Haelen; 11. Tom Cordes Baarle-Nassau; 12. Peter van Agtmaal Huijbergen; 13. Marvin van der Pluijm Hank; 14. Jarno van Mingeroet Belgie; 15. Marco Bos Roden; 16. Ruud Aerts Riel; 17. Cas Graafmans Tilburg; 18. Nico van Dijk Harmelen; 19. Tom Veelers Ootmarsum; 20. Pascal Hermes Liempde;

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2004.06.12 T/M 06.13)

In het OZ Wielerweekend was het span≠nend als altijd. Een kwartier na aankomst van de laatste etappe sprak jury-voorzit≠ter Jean Houben het verlossende woord: ĄThijs Al wint met twee seconden voor≠sprong op Angelo van Meiis het OZ Wie≠lerweekend." De hectische slotfase van de derde etappe was kenmerkend voor het hele weekend.

In de eerste etappe van Sluiskil naar Vo≠gelwaarde over 115 km zorgden de wind en de smalle wegen ervoor, dat het pelo≠ton keer op keer in waaiers uiteenviel. Uiteindelijk liep een eerste peloton van veertig man samen. Marvin van der Pluijm (Van Hemert-Eurogifts), leider in de top≠competitie, maakte zijn reputatie als sprinter opnieuw waar en won de sprint. Als troost mocht runner-up Mohlmann de oranje Leiderstrui aantrekken, vanwege de onderweg verdiende bonificatieseconden. In de avondtijdrit in Hengstdijk over ne≠gen kilometer liet Thomas Dekker opnieuw zien wat voor een fenomenale tijdrit hij in de benen heeft, want als enige door≠brak hij de grens van 51 kilometer per uur. Ook Thijs Al, rijdend op een supersonische fiets (een erfenis uit de Once-stal) en Angelo van Metis, wisten de barriere van de 50 kilometer te doorbreken. In deze volgorde vormden zij, na twee etappes, de top van bet klassement, waarbij het onderlinge verschil niet meer dan vijftien seconden bedroeg. De slotetappe Bres≠kens-Breskens over 193 kilometer bevat≠te veertien kasseistroken. Met nog twin≠tig kilometer te rijden, was alles weer compleet en leek de eindoverwinning van Thomas Dekker een feit. Angelo van Me≠lis dacht daar anders over. Hij demarreer≠de en kreeg acht renners mee, onder wie Thijs Al. De Rabo's kregen het gat niet meer dicht. In de slotkilometers wist Ar≠thur Fahrenhout (AXA) zijn medevluchters nog te verschalken en pakte zo eindelijk zijn dikverdiende zege. De achterstand van het peloton met Thomas Dekker, op Al en van Melis, bedroeg uiteindelijk 17 se≠conden en dat bleek genoeg voor Thijs Al om gehuldigd te worden als eindlaureaat van het OZ Wielerweekend. Voor Thijs Al kwam de zege den ook als een grote ver≠rassing: ĄIk kwam hier niet voor de over≠winning, maar eigenlijk als ontspanning middenin de race op een OLympisch start≠bewijs op de mountainbike." Tekst: Piet Eversdijk

Elite/Beloften.01e rit: 1. Marvin van der Pluijm Hank; 2. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 3. Paul van Schalen Arnhem; 4. Koen de Kort Liempde; 5. Roel de Vries Groningen; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Lex Nederlof Oostvoorne; 8. Angelo van Melis Oss; 9. Thomas Dekker Dirkshorn; 10. Niki Terpstra Krommenie; 11. Maint Berkenbosch Oldeberkoop;  12. Geert de Jong Arnhem; 13. Aldo Klomp Stein; 14. Kenny van Hummel Elden; 15. Folkert de Haan Groningen; 16. Maarten Lenferink Tubbergen; 17. Dennis Raadtgever Goes; 18. Tom Cordes Baarle-Nassau; 19. Germ van de Burg Folsgare; 20. Tom De Meijer Belgie;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Thijs Al Wormer; 3. Angelo van Melis Oss; 4. Bas Giling Warmenhuizen; 5. Thom van Dulmen Didam; 6. Niki Terpstra Krommenie; 7. Mathieu Heijboer Rhoon; 8. Piet Rooyakkers Gerwen; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Michiel Elijzen Ede; 11. Maarten Lenferink Tubbergen; 12. Germ van de Burg Folsgare; 13. Sander Lormans Heemskerk; 14. Rick Flens Oostzaan; 15. Marc de Maar Assen; 16. Peter van Agtmaal Huijbergen; 17. Tom De Meijer Belgie; 18. Tom Veelers Ootmarsum; 19. Maint Berkenbosch Oldeberkoop;  20. Kees Jeurissen Deurne;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Arthur Farenhout Zuidland; 2. Germ van de Burg Folsgare; 3. Robbert van der Stelt Aalst; 4. Arno Wallaard Noordeloos; 5. Tom De Meijer Belgie; 6. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 7. Angelo van Melis Oss; 8. Mathieu Heijboer Rhoon; 9. Thijs Al Wormer; 10. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 11. Marvin van der Pluijm Hank; 12. Kenny van Hummel Elden; 13. Peter Schep Lopik; 14. Adriaan Helmantel Westeremden; 15. Gideon de Jong Papendrecht; 16. David Verdonck Belgie; 17. Arjan Elferink Ten Boer; 18. Kees Jeurissen Deurne; 19. Niki Terpstra Krommenie; 20. Alexander Kareev Rusland;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Thijs Al Wormer; 2. Angelo van Melis Oss; 3. Thomas Dekker Dirkshorn; 4. Germ van de Burg Folsgare; 5. Niki Terpstra Krommenie; 6. Tom De Meijer Belgie; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Maarten Lenferink Tubbergen; 9. Rick Flens Oostzaan; 10. Maint Berkenbosch Oldeberkoop;  11. Paul van Schalen Arnhem; 12. Kees Jeurissen Deurne; 13. Folkert de Haan Groningen; 14. Tom Stamsnijder Enter; 15. Jos Pronk Warmenhuizen; 16. Stefan Huizinga Woudrichem; 17. Tom Cordes Baarle-Nassau; 18. Arno Wallaard Noordeloos; 19. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 20. Arthur Farenhout Zuidland;

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2005.06.11 T/M 06.12)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Rick Flens Oostzaan; 2. Gideon de Jong Papendrecht; 3. Juha Matti Alaluusua Finland; 4. Dirk van Dam Goes; 5. Reinier Honig Alkmaar; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Stefan van Ekris Breukelen; 8. Sebastian Langeveld Lisse; 9. Koen Zanders Hoogeveen; 10. Arne Hassink Zieuwent; 11. Jos Verbist Liessel; 12. Rick Fransen Saasveld; 13. Floris Goesinnen Opperdoes; 14. Jorrit Slaman Bergambacht; 15. Frank Visser Gouda; 16. Bart Vendrig Driebergen; 17. Michael Kortekaas Kudelstaart; 18. Rob Ruijgh Valkenburg; 19. Bauke Mollema Zuidhorn; 20. Geert Dijkshoorn Vlaardingen;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Rob Ruijgh Valkenburg; 2. Jeroen Akkerman Almere; 3. Sebastian Langeveld Lisse; 4. Rick Flens Oostzaan; 5. Thomas Berkhout Schipluiden; 6. Arne Hassink Zieuwent; 7. Jos van Emden Schiedam; 8. Joost van Leijen Ewijk; 9. Thijs van Amerongen Vorden; 10. Pieter Israel Kruiningen; 11. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 12. Tim van der Zanden Poeldijk; 13. Albert Timmer Gramsbergen; 14. Robert Gesink Varsseveld; 15. Marcel Lamberts Leerdam; 16. Arnoud van Groen Amsterdam; 17. Stefan Huizinga Woudrichem; 18. Floris Goesinnen Opperdoes; 19. John Schouten Harderwijk; 20. Ben van der Kooi Breda;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop;  2. Reinier Honig Alkmaar; 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4. Jos van Emden Schiedam; 5. Kor Steenbergen Pesse; 6. Pascal Aandewiel Sittard; 7. Rob Ruijgh Valkenburg; 8. Thomas Berkhout Schipluiden; 9. Sebastian Langeveld Lisse; 10. Rick Fransen Saasveld; 11. Jeroen Kregel Hoogezand; 12. Koen Zanders Hoogeveen; 13. Dirk Peetoom Oudkarspel; 14. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 15. Jos Verbist Liessel; 16. Rick Flens Oostzaan; 17. Floris Goesinnen Opperdoes; 18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19. Arne Hassink Zieuwent; 20. Hugo Keetman Winkel;

Elite/Beloften.Eindklassement:

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2006.06.10 T/M 06.11)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Wolfram Wiese2. Tom de Meijer Belgie; 3. Andreas Schillinger 4. Robert Wagner 5. Janek Tombak 6. Sven Vanthourenhout Belgie; 7. Reinier Honig Bergen op Zoom; 8. Alain van Katwijk Waalre; 9. Martin Velits 10. Roy Curvers Haelen; 11. Dennis van Winden Pijnacker; 12. Tony Martin Duitsland; 13. Arnoud van Groen Amsterdam; 14. Bart Aernouts Schijndel; 15. Jan Soetens 16. Erwin Goenga Den Burg; 17. Koen Zanders Hoogeveen; 18. Vytautas Kaupas 19. Steven De Decker Belgie; 20. Jasper Lenferink Tubbergen;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2. Peter van Agtmaal Huijbergen; 3. Reinier Honig Bergen op Zoom; 4. Thomas Berkhout Schipluiden; 5. Thom van Dulmen Didam; 6. Tony Martin Duitsland; 7. Wolfram Wiese 8. Peter Schep Lopik; 9. Malaya van Ruitenbeek Delft; 10. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 11. Jeroen Akkerman Almere; 12. Sander Oostlander Heerjansdam; 13. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel; 14. Wouter Mol Cadier en Keer; 15. Dennis van Winden Pijnacker; 16. Arnoud van Groen Amsterdam; 17. Patrick Gretsch 18. Franck Terwel Emmerich-Elten; 19. Aloys van Duuren Hoogeveen; 20. Sven Nys Belgie;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Renť Obst 2. Marco Bos. Leek; 3. Alain van Katwijk Waalre; 4. Hamish Haynes 5. Sven Vanthourenhout Belgie; 6. Niki Terpstra Krommenie; 7. James Goossens Belgie; 8. Jasper Lenferink Tubbergen; 9. Meul Robby Belgie; 10. Steven Kruijswijk Nuenen; 11. Lieuwe Westra Munein; 12. Wim Botman Schoorl; 13. Dennis van Winden Pijnacker; 14. Nico van Dijk Harmelen; 15. Steven Thys 16. Rick Fransen Saasveld; 17. Dean Downing Engeland; 18. Leon Korteland Spijkenisse; 19. Andreas Schillinger 20. Denis Flahaut

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2. Alain van Katwijk Waalre; 3. Sven Vanthourenhout Belgie; 4. Steven Kruijswijk Nuenen; 5. Hamish Haynes 6. Jasper Lenferink Tubbergen; 7. Meul Robby Belgie; 8. Renť Obst 9. James Goossens Belgie; 10. Lieuwe Westra Munein; 11. Wolfram Wiese 12. Tom de Meijer Belgie; 13. Peter van Agtmaal Huijbergen; 14. Reinier Honig Bergen op Zoom; 15. Thom van Dulmen Didam; 16. Tony Martin Duitsland; 17. Dennis van Winden Pijnacker; 18. Wouter Mol Cadier en Keer; 19. Arnoud van Groen Amsterdam; 20. Andreas Schillinger

 

OZ.WIELERWEEKEND.(2007.06.09 T/M 06.10)

Elite/Beloften.01e rit: 1. Paul van Schalen Bakel; 2. Denis Flahaut Frankrijk; 3. Evgeniy Popov Rusland; 4. Wim Stroetinga Oldeberkoop;  5. Marco Bos. Roden; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Michael Blanchy Denemarken; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Boy van Poppel Moergestel; 10. Roy Hegreberg Noorwegen; 11. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 12. Stefan Ganser Duitsland;  13. Jehudi Schoonacker Belgie; 14. Sven Vanthourenhout Belgie; 15. Sofie van Horik Heukelum; 16. Renť Hooghiemster Oentsjerk; 17. Berry Nagelhout Doornspijk; 18. Martijn Lust Heerhugowaard; 19. Peter Mohlmann Apeldoorn; 20. Patrick Kos Zuid-Scharwoude;

Elite/Beloften.02e rit: 1. Lieuwe Westra Munein; 2. Martijn Maaskant Zuidland; 3. Tom Veelers Ootmarsum; 4. Thomas Berkhout Schipluiden; 5. Sander Oostlander Heerjansdam; 6. Jos van Emden Schiedam; 7. Paul van Schalen Bakel; 8. Niels Albert Belgie; 9. Steven Thijs Belgie; 10. Marc Streel Belgie; 11. Bobbie Traksel Wortel; 12. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 13. Malaya van Ruitenbeek Delft; 14. Joost van Leijen Ewijk; 15. Vytautas Kaupas Litouwen; 16. Arne Hassink Zieuwent; 17. John Schouten Harderwijk; 18. Wolfram Wiese Duitsland;  19. Arnoud van Groen Amsterdam; 20. Dirk Bellemakers Luyksgestel;

Elite/Beloften.03e rit: 1. Denis Flahaut Frankrijk; 2. Tom Veelers Ootmarsum; 3. Marco Bos. Roden; 4. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 5. Sven Vanthourenhout Belgie; 6. Arnoud van Groen Amsterdam; 7. Wim Botman Schoorl; 8. Bobbie Traksel Wortel; 9. Roy Curvers Haelen; 10. Jarno van Mingeroet Belgie; 11. Martijn Lust Heerhugowaard; 12. Reinier Honig Zaandam; 13. Paul van Schalen Bakel; 14. Roy Hegreberg Noorwegen; 15. Dennis Smit Zwanenburg; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Ken Devaere Belgie; 18. Francois Jurgen Belgie; 19. Bert Krans De Wilp; 20. Maarten Nijland Rossum Ov;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2. Bobbie Traksel Wortel; 3. Arnoud van Groen Amsterdam; 4. Lieuwe Westra Munein; 5. Wim Botman Schoorl; 6. Jarno van Mingeroet Belgie; 7. Roy Curvers Haelen; 8. Martijn Maaskant Zuidland; 9. Thomas Berkhout Schipluiden; 10. Paul van Schalen Bakel; 11. Sander Oostlander Heerjansdam; 12. Jos van Emden Schiedam; 13. Niels Albert Belgie; 14. Marc Streel Belgie; 15. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 16. Joost van Leijen Ewijk; 17. Sven Vanthourenhout Belgie; 18. John Schouten Harderwijk; 19. Wolfram Wiese Duitsland;  20. Geert Omloop Belgie;