NOORDERVELD-WESTERKWARTIER.2000
.( 2000.07.06 )
Junioren.01e rit: 1. Bas Giling Warmenhuizen; 2. Julian Siemens
Peize; 3. Roy Spijker. Kampen; 4. Jos Pronk Warmenhuizen; 5. Mathieu Heyboer
Rhoon; 6. Aloys van Duuren Hoogeveen; 7. Remco Siebring Assen; 8. John Sulkers
Dinteloord; 9. Jeroen Geurtsen Ede; 10. Erik Verboven Made; 11. Jasper
Lenferink Tubbergen; 12. Ronald Dussel Annen; 13. Marcel Beima Hardegarijp; 14.
Pim van den Berg Emmen; 15. Rob Golbach Vriezenveen; 16. Jacky van Ast Rilland;
17. Huub Meulenbroeks Hapert; 18. Jan van Koeveringe Kruiningen; 19. Arnoud van
Groen Monnickendam; 20. Roel de Vries. Ootmarsum;
Junioren.02e rit: 1. Ytzen Faber Easterwierrum; 2. Mathieu Heyboer
Rhoon; 3. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 4. Bas Giling Warmenhuizen; 5. Daniel
Visser Almelo; 6. Peter van de Berg Zuidland; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8.
Erik van Bekkum Alphen; 9. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 10. John Sulkers
Dinteloord; 11. Roy Spijker. Kampen; 12. Wouter Mol Nibbixwoud; 13. Sander Mors
Heiloo; 14. Michel van Diessen Veldhoven; 15. Erik Verboven Made; 16. Marcel
Beima Hardegarijp; 17. Jasper Lenferink Tubbergen; 18. Bram van der Leij
Leerdam; 19. Floris Goesinnen Opperdoes; 20. Jeroen Akkerman Almere;
Junioren.03e rit: 1. Floris Goesinnen Opperdoes; 2. Bas Giling
Warmenhuizen; 3. Mathieu Heyboer Rhoon; 4. Jasper Lenferink Tubbergen; 5.
Steven Peters Losser; 6. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 7. Mari van Boven
Helmond; 8. Marcel Beima Hardegarijp; 9. Peter van de Berg Zuidland; 10. Jeroen
Geurtsen Ede; 11. Sander Mors Heiloo; 12. Rob Golbach Vriezenveen; 13. Thijs
Poelstra Tubbergen; 14. Johan Dalstra Buitenpost; 15. Kees Hagen Ermelo; 16.
Dennis Lems Papendrecht; 17. Koen Langenkamp
Hoogersmilde; 18. Rob van Gestel Nuenen; 19. Nico Ringelberg Zierikzee; 20.
Jorrit Walgien Brielle;
Junioren.04e rit: 1. Jorrit Walgien Brielle; 2. Mari van Boven
Helmond; 3. Huub Meulenbroeks Hapert; 4. Erik Verboven Made; 5. Roel de Vries.
Ootmarsum; 6. Stefan de Kok Burgerveen; 7. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 8. Ronald
Dussel Annen; 9. Bart Dirkx Reusel; 10. Bernard Hering Aardenburg 11. Daniel
Visser Almelo; 12. Remco Siebring Assen; 13. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
14. Jan van Koeveringe Kruiningen; 15. Floris Goesinnen Opperdoes; 16. Sander
Mors Heiloo; 17. Ruud Waaijer Langeveen; 18. Martin Leusink Elburg; 19. Jasper
Gorel Almere; 20. Arnoud van Groen Monnickendam;
Junioren.Eindklassement: 1. Bas Giling Warmenhuizen; 2. Mathieu Heyboer
Rhoon; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Roy Spijker. Kampen; 5. John Sulkers
Dinteloord; 6. Jos Pronk Warmenhuizen; 7. Julian Siemens Peize; 8. Floris
Goesinnen Opperdoes; 9. Peter van de Berg Zuidland; 10. Sander Mors Heiloo; 11.
Sieger Haakma Beetsterzwaag; 12. Jeroen Geurtsen Ede; 13. Pim Achterkamp
Nieuw-Lekkerland; 14. Jasper Lenferink Tubbergen; 15. Daniel Visser Almelo; 16.
Wouter Mol Nibbixwoud; 17. Steven Peters Losser; 18. Mari van Boven Helmond;
19. Kees Hagen Ermelo; 20. Erik van Bekkum Alphen;
NOORDERVELD-WESTERKWARTIER.2002
.( 2002.07.04 T/M 07.06 )
Junioren.01e rit: 1. Arne Hassink Zieuwent; 2. Ruud Rentmeester Goes;
3. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 4. Niki Terpstra Krommenie; 5. Leon
Korteland Spijkenisse; 6. Roland Stenekes Almere; 7. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 8. Jeroen Horck Enschede; 9. Hugo Gootjes Noord-Scharwoude; 10.
Huub Duyn Wervershoof; 11. Jeroen Grit Nieuwegein; 12. Henk Galenkamp
Amersfoort; 13. Martin Grouve Enter; 14. Berry Nagelhout Doornspijk; 15. Levi
Heimans Diemen; 16. Jordy Luisman Bergentheim; 17. Paul van Strien Ridderkerk;
18. Bert Van Moer Belgie; 19. Joop de Gans Rotterdam; 20. Leon Burger
Mijdrecht;
Junioren.02e rit: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2. Levi Heimans Diemen;
3. Huub Duyn Wervershoof; 4. Jesper Kelder Holtheme; 5. Albert Timmer
Gramsbergen; 6. Pieter Israel Kruiningen; 7. Jasper Koopmans Tjalleberd; 8.
Menno de Boer Sint Maartensbrug; 9. Thom van Dulmen Didam; 10. Vincent De
Vreese Belgie; 11. Frans Drent Leek; 12. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 13.
Wilbert Kruijt s-Gravenpolder; 14. Stephane Bodart Belgie; 15. Jeroen Horck
Enschede; 16. Ruud Rentmeester Goes; 17. Arne Hassink Zieuwent; 18. Wouter
Lugtenburg Goedereede; 19. Niels Bogaars Reusel; 20. Maarten de Jonge
Oldenzaal;
Junioren.03e rit: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2. Niki Terpstra
Krommenie; 3. Sebastiaan Langeveld Lisse; 4. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 5.
Leon Korteland Spijkenisse; 6. Ruud Rentmeester Goes; 7. John van de Vreede
Krabbendijke; 8. Albert Timmer Gramsbergen; 9. Coen Sevens Diessen; 10. Roland
Stenekes Almere; 11. Leon Burger Mijdrecht; 12. Henk Galenkamp Amersfoort; 13.
Patrick van Loon s-Gravenmoer; 14. Harald Guttink Coevorden; 15. Bert Krans De
Wilp; 16. Mike Duinkerken Hoogeveen; 17. Danny Sijtzel Almere; 18. Jord
Veslinga Makkum; 19. Jeroen Horck Enschede; 20. Erik Hopman Egmond aan den
Hoef;
Junioren.04e rit: 1. Albert Timmer Gramsbergen; 2. Frits Mattijssen
Doornenburg; 3. Jeroen Kregel Sappemeer; 4. John van de Vreede Krabbendijke; 5.
Jochem Nannes Warmenhuizen; 6. Ronnie Timmermans Assen; 7. Niek Oude Nijeweme
Geesteren; 8. Jasper Koopmans Tjalleberd; 9. Thom van Dulmen Didam; 10.
Sebastiaan Langeveld Lisse; 11. Levi Heimans Diemen; 12. Henk Galenkamp
Amersfoort; 13. Bert Krans De Wilp; 14. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 15.
Jeroen Horck Enschede; 16. Ruud Rentmeester Goes; 17. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 18. Leon Korteland Spijkenisse; 19. Jeroen Grit Nieuwegein; 20.
Stijn van den Borne Hooge Mierde;
Junioren.Eindklassement: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2. Huub Duyn
Wervershoof; 3. Ruud Rentmeester Goes; 4. Arne Hassink Zieuwent; 5. Jesper
Kelder Holtheme; 6. Jasper Koopmans Tjalleberd; 7. Levi Heimans Diemen; 8.
Roland Stenekes Almere; 9. John van de Vreede Krabbendijke; 10. Niek Oude Nijeweme
Geesteren; 11. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 12. Frits Mattijssen Doornenburg;
13. Thom van Dulmen Didam; 14. Leon Korteland Spijkenisse; 15. Wilbert Kruijt
s-Gravenpolder; 16. Menno de Boer Sint Maartensbrug; 17. Jeroen Kregel
Sappemeer; 18. Jochem Nannes Warmenhuizen; 19. Frans Drent Leek; 20. Wouter
Lugtenburg Goedereede;