RABOBANK MARIANNE VOS CLASSIC .( 2014.05.31 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Lucy Garner Engeland; 3. Emma Johansson Zweden; 4. Sara Mustonen Zweden; 5. Kim de Baat Puttershoek; 6. Susanna Zorzi Italie; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Alice Maria Arzuffi Italie; 9. Vera Koedooder Apeldoorn; 10. Lotte van Hoek Vlijmen; 11. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 12. Jessie Maclean ┴ustralie; 13. Willeke Knol Hasselt; 14. Chanella Stougje Zuidland; 15. Loes Gunnewijk Zwolle; 16. Anna Knauer Duitsland;  17. Daniela Gass Duitsland;  18. Katarzyna Niewiadoma Polen; 19. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 20. Henriette Woering Rozenburg;

 

MARIANNE VOS CLASSIC.2015 .( 2015.05.09 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chloe Hosking Australie; 2. Marianne Vos Meeuwen; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Emma Johansson Zweden; 5. Elisa Longo Borghini Italie; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Eileen Roe Schotland; 11. Julia Soek Den Ham; 12. Chanella Stougje Zuidland; 13. Lucy Garner Engeland; 14. Anna Knauer Duitsland; 15. Anouska Koster De Westereen; 16. Thalita de Jong Ossendrecht; 17. Sarah Roy Australie; 18. Kelly Druyts Belgie; 19. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 20. Nina Kessler Velserbroek;

 

MARIANNE VOS CLASSIC.2015 .( 2015.05.09 )

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Tamara van der Horst Hasselt; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Jennifer van der Voort Maarssen; 12. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Noa Selosse Belgie; 15. Melanie van Putten Hagestein; 16. Marit Cent Goor; 17. Iris Ton Waskemeer; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Sylvie Swinkels Handel;

 

MARIANNE VOS CLASSIC .( 2016.05.07 )

Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Karlijn Swinkels Handel; 5. Charlotte Kool Kortenhoef; 6. Sarah van Wijnen Tilburg; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Maaike Meistrok Elshout; 10. Fleur Nagengast Beilen; 11. Susanne Meistrok Elshout; 12. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 13. Lieke van der Draaij Dordrecht; 14. Nicole Steigenga Exmorra; 15. Nienke Wasmus Den Hoorn; 16. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 17. Manon van der Kroft Valkenswaard; 18. Aniek van Alphen Hapert; 19. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 20. Kylie Waterreus Ulestraten;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Sylvie Swinkels Handel; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Daphne Mesu Middelburg; 7. Berit Huiting Rolde; 8. Britt Knaven Strijbeek; 9. Noa de Haan Terschuur; 10. Joan de Bruyn Bergeijk; 11. Julia van Bokhoven Tilburg; 12. Noa Jansen Oosterhout Nb; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Iris Hoog Antink Ochten; 15. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 16. FabiŰnne Kool Kortenhoef; 17. Desiree Ketting Spijkenisse; 18. Ilse Grit Zwolle; 19. Rose Kloese Emmen; 20. Ruth van Hulst Zwolle;

 

MARIANNE VOS CLASSIC .( 2017.05.13 )

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Phaedra Krol Heerde; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb; 12. Eva Bijwaard Hillegom; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Nienke Wasmus Den Hoorn; 15. Anne de Ruiter Polsbroek; 16. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 17. Sylvie Swinkels Handel; 18. Jinse Peeters Belgie; 19. Marit Cent Goor; 20. Isabel Tambach Assendelft;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Mickey Nijkamp Zwolle; 10. Sofie van Rooijen Driel; 11. Puck Pieterse Amersfoort; 12. Nina Spapen Rijen; 13. Maud Rijnbeek Limmen; 14. Berit Huiting Rolde; 15. Daniek Hengeveld Nootdorp; 16. Iris Hoog Antink Ochten; 17. Gloria van Mechelen Litouwen; 18. Jewel Paumen Einighausen; 19. Anna van Wersch Tilburg; 20. Fleur Nagtegaal Veenendaal;

 

MARIANNE VOS CLASSIC .( 2018.05.12 )

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Jip van den Bos Oost-Knollendam; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Monique van de Ree Etten-Leur; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Kaat Hannes 9. Minke Bakker Monster; 10. Mylene de Zoete Naaldwijk; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Katarzyna Wilkos 13. Aurela Nerlo 14. Winanda Spoor Apeldoorn; 15. Quinty Ton Geldermalsen; 16. Susanne Meistrok Elshout; 17. Yara Kastelijn Neerkant; 18. Paulien Koster Delfstrahuizen; 19. CÚline van Houtum Den Dungen; 20. Amanda Jamieson Valkenburg;

Junior-Vrouwen: 1. Sylvie Swinkels Handel; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Eline van Rooijen Woerden; 6. Lonneke Uneken Veendam; 7. Lieke Nooijen Coevorden; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Pien Limpens Obbicht; 11. Silke Smulders Loon op Zand; 12. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Femke Gerritse Rosmalen; 15. Anna van Wersch Tilburg; 16. Eva Jonkers Staphorst; 17. Sanne de Jonge Tweede ExloŰrmond; 18. Julia van Bokhoven Tilburg; 19. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 20. Marlies Vos Aalden;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Cecilia van Zuthem Zwolle; 7. Gloria van Mechelen Litouwen; 8. Elise Uijen Herpen; 9. Anoek Kuijpers Gilze; 10. Senne Knaven Strijbeek; 11. Lisa Bouwers Grolloo; 12. Sophie Tierolf 13. Britt van der Hulst Hazerswoude ; 14. Iris de Boer Zaandam; 15. Karlijn Koops Elim; 16. Sofie Duyn Hoogwoud; 17. Isa Nomden Hattem; 18. Bente van den Nouweland Rijen; 19. Kiki Janse Zaandam; 20. Lisa van der Meer s-Gravenzande;