KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2000.07.29 )

Junioren: 1. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland; 2. Wouter Mol Nibbixwoud; 3. Niels Scheuneman Veendam; 4. Erik van Bekkum Alphen Nb; 5. Julian Siemens Peize; 6. Reinier Honig Zaandam; 7. Pim Achterkamp Nieuw-Lekkerland; 8. Ary Nijssen Haarlem; 9. Kor Steenbergen Pesse; 10. Aloys van Duuren Hoogeveen; 11. Remco Siebring Assen; 12. Jasper Lenferink Tubbergen; 13. Steven Peters Losser; 14. Christian Mol Nibbixwoud; 15. Floris Goesinnen Opperdoes; 16. Ronald Dussel Annen; 17. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 18. Dirk Jan Molenaar Rijswijk(Gld); 19. Jorrit Walgien Brielle; 20. Pim van den Berg Emmen;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Erik Verstegen Zutphen; 3. Wim Stroetinga Oosterwolde; 4. Gideon de Jong Papendrecht; 5. Tom Veelers Ootmarsum; 6. Jasper van Heeswijk Vught; 7. Marc de Maar Assen; 8. Leon Korteland Spijkenisse; 9. Sipke Zijlstra Burgum; 10. Stephan Speijer Enspijk; 11. Niels de Lange Ommen; 12. Hans Timmermans Dongen; 13. Jos Harms Oude Pekela; 14. Maarten de Jonge Oldenzaal; 15. Robin Daling Veghel; 16. Martin Grouwe Enter; 17. Egon van Kessel Kerkdriel; 18. Harald Guttink Coevorden; 19. Niels Stehouwer Spijkenisse; 20. Bozidar Stajkovac IJmuiden;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2001.07.21 )

Junioren: 1. Aloys van Duuren Hoogeveen; 2. Niels de Lange Ommen; 3. Marco Wesseling Den Bosch; 4. Erik Verstegen Zutphen; 5. Berry Nagelhout Doornspijk; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Areke Hassink Zieuwent; 8. Floris Goesinnen Opperdoes; 9. Jan Kanis Zwolle; 10. Marcel Beima Hardegarijp; 11. Marc de Maar Assen; 12. Lars Borst Wieringerwaard; 13. Arend Polak Barchem; 14. Harald Guttink Coevorden; 15. Erwin den Hollander Rijswijk; 16. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 17. Frank Strohm Oldenzaal; 18. Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Huub Duyn Wervershoof; 20. Niels de Blauw Gieten;

Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Bergum; 2. Kevin Sluimer Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. CornÚ van Ast Rilland; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Maarten de Jonge Oldenzaal; 7. Arjen de Baat Puttershoek; 8. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 9. Jeroen Horck Enschede; 10. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 11. Thijs van Amerongen Vorden; 12. Jeroen Poppe Nijverdal; 13. Thom van Dulmen Didam; 14. Wouter de Groot Hillegom; 15. Albert Timmer Gramsbergen; 16. Marcel Lamberts Leerdam; 17. Erik Hopman Egmond aan den Hoef; 18. Wilco Hovestad Veenendaal; 19. Joris Israel Amersfoort; 20. Gertjan Rosema Fochteloo;

 

KLEINE OMLOOP DER VEENKOLONI╦N.2002 .( 2002.07.20 )

Junioren: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Dion Murk Haarlem; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Maikel Paas Munstergeleen; 5. Marcel Lamberts Leerdam; 6. Tom Stamsnijder Enter; 7. Kai Reus Winkel; 8. Rik Nederlof Woerden; 9. Ties Wubben Naaldwijk; 10. Joost van Leijen Ewijk; 11. Robin Daling Veghel; 12. Hans Timmermans Dongen; 13. Huub Duyn Wervershoof; 14. Tom Veelers Ootmarsum; 15. Niki Terpstra Krommenie; 16. Marc de Maar Assen; 17. Wouter de Groot Hillegom; 18. Erik Verstegen Zutphen; 19. Niels de Lange Ommen; 20. Frank Strohm Oldenzaal;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Nuil Appelscha; 2. Thomas Bekkering Muntendam; 3. Robin van der Lijn Vianen; 4. Arjen de Baat Puttershoek; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Kevin Schutte Zwolle; 7. Freek Wallaard Noordeloos; 8. Frank Wierstra Bergum; 9. Jeroen Poppe Nijverdal; 10. Mike van der Putten Haarlem; 11. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen; 12. Frederik Bekkers Aalten; 13. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 14. Jordi Muller Lisse; 15. Rik van IJzendoorn Tiel; 16. Yondi Schmidt Hendrik-ido-Ambacht; 17. Jochem Verschoor Terwispel; 18. Daan Rijntjes Rijswijk; 19. Ricardo van der van der Velde Breda; 20. Robert Berk Koudekerk aan den Rijn;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2004.09.04 )

Junioren: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Jelle Kooistra Warga; 3. Dennis Luyt Haarlem; 4. Marc Reef Oldenzaal; 5. Caspar Mylius Leeuwarden; 6. Raymon Bleuming Hoogeveen; 7. DaniŰl Brok Nijverdal; 8. Freek Wallaard Noordeloos; 9. Jeroen Poppe Nijverdal; 10. Lars Jun Broek in Waterland; 11. Jildert Boersma Oosterwierum; 12. Winfred 't Hoen Monster; 13. Frans Geelen Varsselder; 14. Manman van Ruitenbeek Delft; 15. Bob van Winden Leiden; 16. Niels Bastemeijer Assen; 17. Hidde van Nuil Appelscha; 18. Menno Horst Emmen; 19. Michiel Bekker Apeldoorn; 20. Niels de Boo Nieuwegein;

Nieuwelingen: 1. Roel Commandeur Raamsdonk; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen; 3. Glenn Clermonts Bellingwolde; 4. Jetse Bol Avenhorn; 5. Harm Steijn Ermelo; 6. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 7. Jordy Beuker Huizen; 8. Herman Spijkerman Zuidhorn; 9. Remco te Brake Elst; 10. Ramon Sinkeldam Wormer; 11. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 12. Robin Chaigneau Meerkerk; 13. Michiel Bults Emmen; 14. Egbert Hidding Gasselte; 15. Martijn Keizer Muntendam; 16. Gijs Boermans Losser; 17. Pim Ligthart Twisk; 18. Bert-Jan Lindeman Assen; 19. Stefan Kelderman Holten; 20. Bart Sinnige Obdam;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIE╦N .( 2005.09.03 )

Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Ismael Kip Oldebroek; 3. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Jan Mikkers Uden; 6. Bj÷rn Beenes Onderdendam; 7. Lars Jun Broek in Waterland; 8. Rienk Nauta Uitwellingerga; 9. Herman Spijkerman Zuidhorn; 10. Stefan Kelderman Holten; 11. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 12. Ruud van Wel Schagerbrug; 13. Jori Pol Haarlem; 14. Leon Essink Aalten; 15. Mart van Blanken Hengelo Ov; 16. Thijs van den Berg Uden; 17. Daan van Boeyen Schijndel; 18. Martin van Plateringen Nieuwegein; 19. Luuk van Vliet; Mijdrecht; 20. Rob van Bekkum Alphen Nb;

Nieuwelingen: 1. Ritchie MotkÚ Beek; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen; 3.Mats Boeve Nijverdal; 4. Ruben van Wiefferen Muiden; 5. Nick Stopler Woerden; 6. Stefan Limburg Witte Paarden; 7. Toby Reimert Raalte; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Roy Eefting Grolloo; 10. Rolf Sleddens Bergeijk; 11. Glenn van Gool Ridderkerk; 12. Jetse Bol Avenhorn; 13. Twan van den Brand Volkel; 14. Paul de Haan Meedhuizen; 15. Bouke Kuiper Edam; 16. Sean van Weers Den Haag; 17. Rob Fleerakkers Hapert; 18. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 19. Jan Germs Gasselte; 20. Richard Bakker. Hoogezand;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2006.09.02 )

Junioren: 1. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Tom Slagter Slochteren; 4. Herman Spijkerman Zuidhorn; 5. Ruud van Wel Schagerbrug; 6. Glenn Clermonts Bellingwolde; 7. Aaron Deckers Boxmeer; 8. Jordi van de Vondervoort Broekland; 9. Rutmer Faber Easterwierrum; 10. Pim Cazemier Den Horn;

Nieuwelingen: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Nick St÷pler Woerden; 3. Barry Markus Hoofddorp; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Yoeri HaviK Assendelft; 6. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 7. Jelle Lugten Gouda; 8. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 9. Wouter Haan Bedum; 10. Rico Wientjes Didam;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIEN .( 2007.09.01 )

Junioren: 1. Julian van Dijk Zwartsluis; 2. Rens te Stroet Keijenborg; 3. Joseph Lewis ┴ustralie; 4. Pim Zuidewind Lisse; 5. Bert-Jan Lindeman Assen; 6. Henk Wildeman Raalte; 7. Frank de Reus Strijen; 8. Bas Zuidewind Lisse; 9. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 10. Adri Nugter Emmeloord; 11. Jos Koning Midwolda; 12. Paul de Haan Meedhuizen; 13. Roy Eefting Grolloo; 14. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 15. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 16. Nick St÷pler Woerden; 17. Marc Goos Dorst; 18. Jack Vermeulen Tinte; 19. Twan van den Brand Volkel; 20. Wouter Timmerman Zoetermeer;

Nieuwelingen: 1. Wouter Haan Bedum; 2. Barry Markus Hoofddorp; 3. Erik Tol Boskoop; 4. Yoeri Havik Assendelft; 5. Jorick de Heer Hoogerheide; 6. Mark Welle Ankeveen; 7. Dennis van Aalst Hilversum; 8. JurriŰn Bosters Steenbergen; 9. Thom Sinnige Obdam; 10. Rick Ottema Muntendam; 11. Justin Schless Dordrecht; 12. Wilco Kelderman Barneveld; 13. Martijn Braspenning Zaandam; 14. Willem Klein Tijssink Hattem; 15. Ricky Smit Den Haag; 16. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 17. Jasper Bovenhuis Staphorst; 18. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 19. Marijn Olsthoorn Berkel en Rodenrijs; 20. Jeroen Keizer Muntendam;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIE╦N .( 2008.09.06 )

Junioren: 1. Jasper Hamelink Heino; 2. Thom Sinnige Obdam; 3. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 4. Nick St÷pler Woerden; 5. Barry Markus Hoofddorp; 6. Yoeri Havik Assendelft; 7. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 8. Melvin Boskamp Leek; 9. Dex Groen Tuitjenhorn; 10. Henk Wildeman Raalte; 11. Ivo Stronks Aalten; 12. Job Sinnige Heerhugowaard; 13. Coen Rijpma Oldeholtpade; 14. Daan de Groot Lelystad; 15. Jurjen de Vries Lemmer; 16. Anton Tijdink Borculo; 17. Gijs Strating Haren Gn; 18. Xander Kalk Emmen; 19. Stefan Poutsma Peize; 20. Jasper Kor Groet;

Nieuwelingen: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Rick Ottema Muntendam; 5. Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Binne-Pier de Haan Oudega; 7. Anne Fokkema Stedum; 8. Dennis Heering Enter; 9. Dylan Groenewegen Amsterdam; 10. Justin Schless Dordrecht; 11. Luuc Bugter Arnhem; 12. Jochem Hoekstra Haren Gn; 13. Eddy G÷dde Hendrik-ido-Ambacht; 14. Kevin Jansen Hoogerheide; 15. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 16. Jeroen Ikink Lichtenvoorde; 17. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 18. Daniel Booij Emmen; 19. Timo Roosen Goirle; 20. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N.2009 .( 2009.09.05 )

Junioren: 1. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Jurjen de Vries Lemmer; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Dylan van Baarle Zoetermeer; 6. Quintero Bloemers Almere; 7. Andre van Plateringen Nieuwegein; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 10. Ivo Stronks Aalten; 11. Coen Rijpma Oldeholtpade; 12. Maarten Rechterschot Nieuw-Heeten; 13. Ferry Fransen Noorden; 14. Stefan Poutsma Peize; 15. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 16. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 17. Rudy Botter Slagharen; 18. Tom Bal Rockanje; 19. Robin Wennekes Dodewaard; 20. Adrik Elzing Schoonebeek;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N.2009 .( 2009.09.05 )

Nieuwelingen: 1. Dennis Heering Enter; 2. Jochum Buchener Ilpendam; 3. Martijn Tusveld Utrecht; 4. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 5. Kenny Kastelijn Neerkant; 6. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 7. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 8. Koen Bosscher Zuidbroek; 9. Rik Eertink Hellendoorn; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Luuc Bugter Arnhem; 12. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 13. Kay Kistemaker Hoorn; 14. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 15. Jip Westra Warmenhuizen; 16. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 17. Kevin Ossendrijver Wezep; 18. Dennis Bakker De Rijp; 19. Ivar Slik Bergen Nh; 20. Leon Hofman Bleiswijk;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2010.09.04 )

Junioren: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Didier Caspers Noordwijk; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Nick Zuidewind Lisse; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen; 7. Luuc Bugter Arnhem; 8. Robert de Jong Zeewolde; 9. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 10. Tim Kerkhof Nistelrode; 11. Koen Bouwman Ulft; 12. Rudy Botter Slagharen; 13. Bas Vlaskamp Olst; 14. Jaap Kooijman Sittard; 15. Tom Bal Rockanje; 16. Florent Meijer Heino; 17. Jesper van Doorne Vlaardingen; 18. Kevin Snijder Kollum; 19. Koen Broekman Leeuwarden; 20. Kay Kistemaker Hoorn;

Nieuwelingen: 1. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 2. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 3. Bart Hommes Dedemsvaart; 4. Rick Mensink Zwolle; 5. Jelle Wolsink Enschede; 6. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 7. Nino Honigh Egmond-Binnen; 8. Niels Goeree Borger; 9. Tim Ariesen Rhenen; 10. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 11. Jordi Boerman Zwolle; 12. Jochum Buchener Ilpendam; 13. Jasper Bugter Arnhem; 14. Marco Brienisse Opheusden; 15. Sem Bleiksloot Rotterdam; 16. Henk Klein Tijssink Hattem; 17. Niels Potze Aduard; 18. Thijs Leygraaff De Hoef; 19. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 20. Jaan van Berkel Velserbroek;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2012.09.01 )

Junioren: 1. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 2. Jasper Bugter Arnhem; 3. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 4. Jochum Buchener Ilpendam; 5. Stan Veldscholten Oldenzaal; 6. Henk Klein Tijssink Hattem; 7. Stijn Bankras Heerhugowaard; 8. Dylan van Zijl Harderwijk; 9. Robin Jilesen Dronrijp; 10. Dylan Kamermans Goor; 11. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 12. Wessel Zennipman Zutphen; 13. Levi Tindal Landsmeer; 14. Cees Bol Zaandam; 15. Joonas Hopman Petten; 16. David van der Wal Harderwijk; 17. Jurgen Timmerman Dronten; 18. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 19. Bas Heilig Spaarndam; 20. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer;

Nieuwelingen: 1. Jim Lindenburg Wateringen; 2. Roy Dofferhoff Lisse; 3. Marc Bolhoven Purmerend; 4. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 5. Bob Olieslagers Rijen; 6. Yannick Detant Purmerend; 7. Remy Nijdam Meppel; 8. Thom Martens Zoetermeer; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10. Marten Kooistra Jonkerslan; 11. Tom Wijkel Exloo; 12. Justin Timmermans Hardenberg; 13. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 14. Douwe Daatselaar Amsterdam; 15. Huib Smit Curacao; 16. Abe Celi Oosterhout; 17. Bram Welten Moergestel; 18. Jeroen Smits Bergschenhoek; 19. Danny Kroeze Achterveld; 20. Jermo le Fevre Purmerend;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIEN .( 2013.09.07 )

Junioren: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Levi Tindal Landsmeer; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Marco Kaldenbach Hoorn; 5. Twan Middelburg De Lier; 6. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen; 8. Stan Wijkel Holsloot; 9. Benjamin Zuidema Dokkum; 10. Adriaan Janssen Diepenveen; 11. Joann Leinau Duitsland;  12. Niels Potze Aduard; 13. Julius van den Berg Purmerend; 14. Niels Goeree Borger; 15. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 16. Jeen de Jong Britsum; 17. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 18. Kevin Coster Hasselt; 19. Cees Bol. Zaandam; 20. Jordi Sloof Bodegraven;

Nieuwelingen: 1. Luuk Lohuis Denekamp; 2. Julian Stolk Pijnacker; 3. Tom Wijkel Exloo; 4. Martin Pluto Den Haag; 5. Danny Voogt Wormer; 6. Maurits de Waal Kloetinge; 7. Vincent Blancke Belgie; 8. Patrick Coster Hasselt; 9. Daan Zebel Dordrecht; 10. Alex Mengoulas Almere; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Mats Buning Alkmaar; 13. Stef Niezing Exloo; 14. Stijn Oost Emmer-Compascuum; 15. Danilo van Driel Hoorn; 16. Stan Gosink Coevorden; 17. Rick Verhoeven Gouda; 18. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 19. Marijn Renders Nuenen; 20. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╚N .( 2014.09.06 )

Junioren: 1. Yannick Detant Purmerend; 2. Julius van den Berg Purmerend; 3. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 4. Thom Martens Zoetermeer; 5. Abe Celi Oosterhout Nb; 6. Thierry Bouckaert Lisse; 7. Noah van der Meer Naaldwijk; 8. Joe Holt Engeland; 9. Jim Lindenburg Wateringen; 10. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 11. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 12. Bastijn Boele Leiden; 13. Justin Timmermans Hardenberg; 14. Max van de Water Amsterdam; 15. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 16. Jordi van Loon Lage-Zwaluwe; 17. Thomas Bosch Loosbroek; 18. Arjan Arentsen Harderwijk; 19. Tom Wijkel Exloo; 20. Luuk Lohuis Denekamp;

Nieuwelingen: 1. Gijs Meijer Oostwoud; 2. Jesper Rasch Zandvoort; 3. Viktor Verschaeve Belgie; 4. Danilo Wattez Elim; 5. Niels Boele Leiden; 6. Coen Groot Papendrecht; 7. Justin Kloese Emmen; 8. Antonie van Noppen Ridderkerk; 9. Jon Schoonewille Klazienaveen; 10. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 11. Tristan Broer Barendrecht; 12. Sander de Pestel Belgie; 13. Stef Niezing Exloo; 14. Daan Hoole Zuidland; 15. Jari Clauwaert Belgie; 16. Harm Celi Oosterhout Nb; 17. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 18. Alexander Konijn Abbekerk; 19. Stan Gosink Coevorden; 20. Mark Smit Wervershoof;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2015.09.05 )

Junioren: 1. Koen Frens Nunspeet; 2. Thierry Bouckaert Lisse; 3. Gijs Meijer Oostwoud; 4. Tom Wijfje Ter Aar; 5. Niels Boele Leiden; 6. Noah van der Meer Naaldwijk; 7. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 8. Luuk Lohuis Denekamp; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Martin Pluto Den Haag; 11. Marijn Velt Oude Pekela; 12. Tom Wijkel Exloo; 13. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 14. Tijmen Snel Leiden; 15. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 16. Joeri van der Tuin Westerland; 17. Dorus de Rijk de Rijp 18. Chiel Breukelman Gramsbergen; 19. Antonie van Noppen Ridderkerk; 20. Bram van der Zwet Roelofarendsveen;

Nieuwelingen: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. JoŰl Zuidema Dokkum; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Mathijs de Leng Boskoop; 8. Chiel Schulten Raalte; 9. Danny Maas Oudenbosch; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Bram Prins Hasselt; 12. Mark Smit Wervershoof; 13. Stef Zeestraten Pijnacker; 14. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 15. Merijn Schr÷der Veendam; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 18. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 19. Nick Brabander Honselersdijk; 20. Meindert Weulink Diepenveen;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2016.09.03 )

Junioren: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Stef Zeestraten Pijnacker; 3. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Mathijs de Leng Boskoop; 5. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 6. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 7. Danny van der Tuuk Assen; 8. Chiel Smit Zuidwolde Dr; 9. Antonie van Noppen Ridderkerk; 10. Anthony Gaussin Belgie; 11. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 12. Wessel van Koppen Schipluiden; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Maarten Lubbers Winterswijk; 15. Tom Wijfje Ter Aar; 16. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 17. Ramon van Bokhoven Tilburg; 18. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 19. Sven Tellegen Hattem; 20. Alexander Konijn Abbekerk;

Nieuwelingen: 1. Max Kroonen Diepenveen; 2. Bastiaan de Blom Zeewolde; 3. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 4. Edo Maas Rotterdam; 5. Daan Hoeks Amstelveen; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Hidde van Veenendaal Dongen; 8. Casper van Uden Schiedam; 9. Bas van Belle Zoetermeer; 10. Jord Baak Dronten; 11. Martijn Rńkers Bavel; 12. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 13. Sjoerd Bakker Berkhout; 14. Thomas de Blom Zeewolde; 15. Mike Siderius IJsselstein Ut; 16. Leco Hendriks Maassluis; 17. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 18. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 19. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 20. Stijn Ruijter Uithoorn;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2017.09.09 )

Junioren: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Max Kroonen Diepenveen; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Tim Marsman Hattem; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Maikel Zijlaard Rotterdam; 8. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 9. Sebastian Vester Drachten; 10. Jord Baak Dronten; 11. Carlo van den Berg De Lier; 12. Wessel Krul Enkhuizen; 13. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Markus Meerbeek Naaldwijk; 15. Rick Pluimers Enter; 16. Nick Brabander Honselersdijk; 17. Jentje Huntink Drempt; 18. Stefan Appelman Beverwijk; 19. Jesse de Rooij Hoorn; 20. Bas van Belle Zoetermeer;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Ian Spenkelink Nijverdal; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Boris Romers Rozenburg; 5. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Wouter van de Weerdhof Lobith; 9. Noah Vreeswijk Someren; 10. Enzo Leijnse Amstelveen; 11. Koert van Oosten Gouda; 12. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 13. Rick Hezeman Apeldoorn; 14. Ole Veenhuis Westwoud; 15. Tim Hennekam Zundert; 16. Gianni Pavone Steenbergen; 17. Christiaan Lubbers Winterswijk; 18. Thijn Kluts Leiden; 19. Kjell de Jager Barendrecht; 20. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N .( 2018.09.01 )

Junioren: 1. Wessel Krul Enkhuizen; 2. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Tim Marsman Hattem; 5. Kelvin Kanen Bergeijk; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Nick Brabander Honselersdijk; 8. Ian Spenkelink Nijverdal; 9. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 10. Philip Sijbrandi Bolsward; 11. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 12. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 13. Mathias Vandenborre 14. Joris Kroon Schalkwijk; 15. Markus Meerbeek Naaldwijk; 16. Serginho Wilshaus Haarlem; 17. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 18. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 19. Rick Burgmans Westerhoven; 20. Martijn Rasenberg Terheijden;

Nieuwelingen: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Delano Swenne Heukelum; 3. Bjarne Hemme Erica; 4. Loe van Belle Zoetermeer; 5. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 6. Sven Timmermans Twello; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Leon Ellermann Emmen; 9. Lars Rouffaer Sibbe; 10. Tijn Louwerensen Schijndel; 11. Levi van Hoften Tiel; 12. Ole Veenhuis Westwoud; 13. Igor Baars Nieuw-Vennep; 14. Mike Spenkelink Nijverdal; 15. JoŰl Nederveen Hardinxveld; 16. Lars de Weerd Krommenie; 17. Pim Funken Assen; 18. Noel Luijten Meerkerk; 19. Jaap Voogel Kloosterburen; 20. Luuk Spijker Sleeuwijk;