KNWU TIJDRITCOMPETITIE
.( 2018.05.24 )
Junioren: 1. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 2. Tim Marsman
Hattem; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Werner van der Meer Woudsen; 5. Joris
Kroon Schalkwijk; 6. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8.
Sam Gademan Beek; 9. Jonas Franken Apeldoorn; 10. Mike Vliek Vriezenveen; 11.
Lennart Bult Zeist; 12. Jelte Krijnsen Bolsward; 13. Karsten Veen Westerlee;
14. Philip Sijbrandi Bolsward; 15. Cornee Jansen Lelystad; 16. Martijn Bakker
Norg; 17. Rick de Vries. Nijeholtpade; 18. Sten Hoek Oosterstreek; 19. Jur
Groot Koerkamp Raalte; 20. Rick Metselaar Hoogeveen;
Nieuwelingen: 1. Joost Brinkman Noordlaren; 2. Bram Leerkes
Twello; 3. Mike Schuch Leek; 4. Tjalle de Bruin Deventer; 5. Jody Jochems Sint
Anthonis; 6. Lennard Meinema Amersfoort; 7. Niels van der Gracht Annen; 8.
Bjarne Hemme Erica; 9. Wouter van de Weerdhof Lobith; 10. Leon Ellermann Emmen;
11. Jente Klaver Kullomerzwaag; 12. Johan Veenstra Augustinusga; 13. Stijn van
Lohuizen Heerde; 14. Ole Veenhuis Westwoud; 15. Xander van Straten Sneek; 16.
Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 17. Redmar Dijkman Lutjegast; 18. Job Boontjes Gieten; 19. Jelle Bokma Workum; 20. Quinten
Hoogervorst Schoorl;
Junior-Vrouwen: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Mischa Bredewold
Hoogland; 3. Iris Schultinga Zuidlaren; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Lonneke Uneken
Veendam; 6. Juliet Eickhof Apeldoorn; 7. Rose Kloese Emmen; 8. Maike van der
Duin Assen; 9. Nathalie Elzinga De Westereen; 10. Eva Jonkers Staphorst; 11.
Berit Huiting Rolde;
Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Petra Welmers
Dronten; 3. Carolien de Bruin Zuidbroek; 4. Daphne Kreulen Hooghalen; 5. Rosan
Dekker Echten.Dr. 6. Tjitske Eppinga Smilde; 7. Marcha
Lich Aalden; 8. Hanna Tigelaar Smilde;
KNWU.TIJDRITCOMPETITIE.HERKENBOSCH .( 2019.05.22 )
Junioren: 1. Tjalle de Bruin Deventer; 2. Jody Jochems Sint
Anthonis; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Jonas Franken Apeldoorn; 5. Tom Smeets
Reuver; 6. Dennis Willems Boxmeer; 7. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 8.
Joeri van Mook Oosterhout; 9. Nick Thoolen Hulsberg;
Nieuwelingen: 1. Wout Joore Neer; 2. Sam Hermans Tegelen; 3. Lars
Rouffaer Sibbe; 4. Tijmen Graat Maashees; 5. Lars Houben Beringe; 6. Stein
Houben Beringe;
Junior-Vrouwen: 1. Juliet Eickhof Apeldoorn;
Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Thoolen Hulsberg;