HEUVELLAND TWEEDAAGSE.2000
.( 2000.05.13 )
Junioren.01e rit: 1. Peter Mazur Amerika; 2. Kevin de Weert Belgie;
3. Peter Mohlmann Apeldoorn; 4. Dustin Rademacher Amerika; 5. Gregory Habeaux
Belgie; 6. Marcus Burghardt Duitsland; 7. Andy Lespinasse Frankrijk; 8. Leon
Notenboom Spijkenisse; 9. Thomas Fothen Duitsland; 10. Michiel Elijzen Ede; 11.
Frank Kwanten Nuenen; 12. Steven Peters Losser; 13. Niels Scheuneman Veendam;
14. Philippe Gilbert Belgie; 15. Wim de Vocht Belgie; 16. Koen
de Kort Liempde; 17. Kenny van Hummel Elden; 18. Freek Foole Eindhoven; 19.
Knut Schwanke Duitsland; 20. Bas Giling Warmenhuizen;
Junioren.02e rit: 1. Wesley van der Linden Wilnis; 2. Philippe
Gilbert Belgie; 3. Peter Mohlmann Apeldoorn; 4. Wim de Vocht Belgie; 5. Peter
van de Berg Zuidland; 6. Daniel Musiol Duitsland; 7. Michiel Elijzen Ede; 8.
Kenny van Hummel Elden; 9. Marcus Burghardt Duitsland; 10. Knut Schwanke
Duitsland; 11. Erik Verboven Made; 12. Bas Giling Warmenhuizen; 13. Peter Mazur
Amerika; 14. Leon Notenboom Spijkenisse; 15. Kor Steenbergen Pesse; 16. Freek
Foole Eindhoven; 17. Thomas Fothen Duitsland; 18. Ronald Dussel Annen; 19.
Gregory Habeaux Belgie; 20. Koen de Kort Liempde;
Junioren.03e rit: 1. Kevin de Weert Belgie; 2. Peter Mazur Amerika;
3. Michiel Elijzen Ede; 4. Knut Schwanke Duitsland; 5. Koen
de Kort Liempde; 6. Igor Stevens Belgie; 7. Wim de Vocht Belgie; 8. Philippe
Gilbert Belgie; 9. Peter Mohlmann Apeldoorn; 10. Bas Giling Warmenhuizen;
Junioren.Eindklassement: 1. Peter Mohlmann Apeldoorn; 2. Peter Mazur
Amerika; 3. Kevin de Weert Belgie; 4. Marcus Burghardt Duitsland; 5. Gregory
Habeaux Belgie; 6. Dustin Rademacher Amerika; 7. Leon Notenboom Spijkenisse; 8.
Thomas Fothen Duitsland; 9. Michiel Elijzen Ede; 10. Frank Kwanten Nuenen; 11.
Philippe Gilbert Belgie; 12. Wesley van der Linden Wilnis; 13. Wim de Vocht
Belgie; 14. Steven Peters Losser; 15. Niels Scheuneman Veendam; 16. Koen de Kort Liempde; 17. Kenny van Hummel Elden; 18. Knut
Schwanke Duitsland; 19. Bas Giling Warmenhuizen; 20. Freek Foole Eindhoven;
HEUEVELLAND TWEEDAAGSE.( 2001.08.25
T/M 08.27)
Junioren.01e rit: 1. Jukka Vastaranta Finland; 2. Kor Steenbergen
Pesse; 3. Michael Poucke Belgie; 4. Johnny Hoogerland Yerseke; 5. Reinier Honig
Zaandam; 6. Risto Usin Estland; 7. Onno Gerritsen Huissen; 8. Marcel Beima
Hardegarijp; 9. Sanden van den Ries 10. Erwin den Hollander Rijswijk; 11.
Christoph Meschenmoser Duitsland; 12. Johan Sermon 13. Bart Oegema Amsterdam;
14. Norbert Poels Blitterswijk; 15. Jules Bremers Brunssum; 16. Dumitru Crecium
Modavie; 17. Dirk Hoorelbeke Belgie; 18. Steven Scevenels 19. Jurgen Van den
Broeck Belgie; 20. Aloys van Duuren Hoogeveen;
Junioren.02e rit: 1. Reinier Honig Zaandam; 2. Martijn Maaskant
Zuidland; 3. Christopher Janssens Belgie; 4. Evgeni Gutalov Moldavie; 5. Jukka
Vastaranta Finland; 6. Tom Veelers Ootmarsum; 7. Johnny Hoogerland Yerseke; 8.
Risto Usin Estland; 9. Christoph Meschenmoser Duitsland; 10. Onno Gerritsen
Huissen; 11. Bert Van der Hasselt 12. Kor Steenbergen Pesse; 13. Michael Poucke
Belgie; 14. Marcel Beima Hardegarijp; 15. Bart Oegema Amsterdam; 16. Dumitru
Crecium Modavie; 17. Jens Petroll 18. Norbert Poels Blitterswijk; 19. Erwin den
Hollander Rijswijk; 20. Jurgen Van den Broeck Belgie;
Junioren.03e rit: 1. Jukka Vastaranta Finland; 2. Johnny Hoogerland
Yerseke; 3. Norbert Poels Blitterswijk; 4. Jurgen Van den Broeck Belgie; 5. Kor
Steenbergen Pesse; 6. Anton Wouters Belgie; 7. Steven Peters Losser; 8. Risto
Usin Estland; 9. Christoph Meschenmoser Duitsland; 10. Martijn Maaskant
Zuidland; 11. Michael Poucke Belgie; 12. Dirk Hoorelbeke Belgie; 13. Reinier
Honig Zaandam; 14. Camiel Dénis Vught; 15. Niek Asbroek Wierden; 16. Marcel
Beima Hardegarijp; 17. Christopher Janssens Belgie; 18. Gregor Kodric 19. Gill
Suray 20. Tom Veelers Ootmarsum;
Junioren.EIndklassement: 1. Jukka Vastaranta Finland; 2. Kor Steenbergen
Pesse; 3. Michael Poucke Belgie; 4. Johnny Hoogerland Yerseke; 5. Reinier Honig
Zaandam; 6. Risto Usin Estland; 7. Marcel Beima Hardegarijp; 8. Onno Gerritsen
Huissen; 9. Christoph Meschenmoser Duitsland; 10. Erwin den Hollander Rijswijk;
11. Ries van der Sanden Nuland; 12. Norbert Poels Blitterswijk; 13. Jurgen Van
den Broeck Belgie; 14. Bart Oegema Amsterdam; 15. Christopher Janssens Belgie;
16. Tom Veelers Ootmarsum; 17. Dumitru Crecium Modavie; 18. Evgeni Gutalov
Moldavie; 19. Steven Scevenels 20. Martijn Maaskant Zuidland;
HEUVELLAND TWEEDAAGSE.( 2002.05.10 T/M
05.12)
Junioren.01e rit: 1. Matti Breschel Denemarken; 2. Jos Harms Oude
Pekela; 3. Grega Bole Slovenie; 4. Matej Jurco Slovakije 5. Jukka Vastaranta
Finland; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Nick Ingels Belgie; 8. Jelle Vanendert
Belgie; 9. Mike Alloo Roosendaal; 10. Marc de Maar Assen; 11. Huub Duyn
Wervershoof; 12. Florian Louis Frankrijk; 13. Ruud Rentmeester Goes; 14. Wouter
Weylandt Belgie; 15. Thomas Dekker Dirkshorn; 16. Sebastian Schwager Duitsland; 17. Stanislav Kardos Slowakije; 18. Michael
Muck Duitsland; 19. Bert De Baeker Belgie; 20.
Artur Gajek Duitsland;
Junioren.02e rit: 1. Peter Velits Slowakije; 2. Jukka Vastaranta
Finland; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4. Matej Jurco Slowakije; 5. Nick Ingels
Belgie; 6. Matti Breschel Denemarken; 7. Ruud Rentmeester Goes; 8. Sebastian
Schwager Duitsland; 9. Marc de Maar Assen; 10.
Huub Duyn Wervershoof; 11. Bert De Baeker Belgie; 12. Grega Bole Slovenie; 13.
Thomas Dekker Dirkshorn; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Miha Svab Slovenie; 16.
Leon Makarovic Slovenie; 17. Lars Boom Vlijmen; 18. Jochen Beernaert Belgie;
19. Emmanuel Roche Frankrijk; 20. Wouter Weylandt Belgie;
Junioren.03e rit: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Jukka Vastaranta
Finland; 3. Jurgen Roelandts Belgie; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Lars Boom
Vlijmen; 6. Matej Jurco Slowakije; 7. Miha Svab Slovenie; 8. Dmitri Kozontchouk
Rusland; 9. Sebastian Schwager Duitsland; 10.
Mads Christensen Denemarken; 11. Jan-Thomas Hessling Duitsland;
12. Huub Duyn Wervershoof; 13. Mike Alloo Roosendaal; 14. Matti Breschel
Denemarken; 15. Sebastian Paddags Duitsland; 16.
Peter Velits Slowakije; 17. Sebastiaan Langeveld Lisse; 18. Marc de Maar Assen;
19. Ingmard De Poortere Belgie; 20. Michael Muck Duitsland;
Junioren.04e rit: 1. Jochen Beernaert Belgie; 2. Peter Velits
Slowakije; 3. Dmitri Kozontchouk Rusland; 4. Matti Breschel Denemarken; 5.
Jukka Vastaranta Finland; 6. Joost van Leijen Ewijk; 7. Matej Jurco Slowakije;
8. Wouter Weylandt Belgie; 9. Thomas Dekker Dirkshorn; 10. Sebastian Schwager Duitsland; 11. Jos Harms Oude Pekela; 12. Grega Bole
Slovenie; 13. Anders Lund Denemarken; 14. Egon van Kessel Kerkdriel; 15. Oliver
Stiler-Cote Amerika; 16. Sebastiaan Langeveld Lisse; 17. Bert De Baeker Belgie;
18. Nico Graf Duitsland; 19. Jurgen Roelandts
Belgie; 20. Maikel Paas Munstergeleen;
Junioren.Eindklassement: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Jukka Vastaranta
Finland; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Dmitri Kozontchouk Rusland; 5. Matej
Jurco Slowakije; 6. Sebastian Schwager Duitsland; 7.
Matti Breschel Denemarken; 8. Joost van Leijen Ewijk; 9. Grega Bole Slovenie;
10. Wouter Weylandt Belgie; 11. Lars Boom Vlijmen; 12. Huub Duyn Wervershoof;
13. Bert De Baeker Belgie; 14. Marc de Maar Assen; 15. Sebastiaan Langeveld
Lisse; 16. Egon van Kessel Kerkdriel; 17. Nick Ingels Belgie; 18. Ingmard De
Poortere Belgie; 19. Jurgen Roelandts Belgie; 20. Michael Muck Duitsland;
HEUVELLAND TWEEDAAGSE.( 2003.05.09 T/M
05.11)
Junioren.01e rit: 1. Anders Lund Denemarken; 2. Nikolas Maes Belgie;
3. Tom Stamsnijder Enter; 4. Peter Velits Slowakije; 5. Simon Spilak Slowakije;
6. Gianni Meersman Belgie; 7. John Smith 8. Lars Boom Vlijmen; 9. Michael
Polazzi Belgie; 10. Tom Leezer s-Gravenzande; 11. Sjoerd Commandeur Raamsdonk;
12. Kai Reus Winkel; 13. Yvo Kusters Simpelveld; 14. Gérald Laurent Belgie; 15.
Thomas Schmottermeyer Duitsland; 16. Rob Krijnen
Belgie; 17. Vitalijs Barzdens Latvia; 18. Bram Deprez Belgie; 19. Maarten Jonge
Oldenzaal; 20. Philipp Kellerman Duitsland;
Junioren.02e rit: 1. Kai Reus Winkel; 2. Jochem Nannes Warmenhuizen;
3. Tom Stamsnijder Enter; 4. Tom Leezer s-Gravenzande; 5. Lars Boom Vlijmen; 6.
Robert Gesink Varsseveld; 7. Anders Lund Denemarken; 8. Peter Velits Slowakije;
9. Jelle Vanendert Belgie; 10. Martin Velits Slowakije; 11. Gianni Meersman
Belgie; 12. Jan Bakelants Belgie; 13. Sebastiaan Langeveld Lisse; 14. Artur
Gajek Duitsland; 15. Hugo Gootjes
Zuid-Scharwoude; 16. Dominique Cornu Beveren/Belgie; 17. Joris Costermans
Belgie; 18. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 19. Thom van Dulmen Didam; 20. Nikolas
Maes Belgie;
Junioren.03e rit: 1. Gianni Meersman Belgie; 2. Kai Reus Winkel; 3.
Sebastiaan Langeveld Lisse; 4. Christian Leben Duitsland;
5. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 6. Thom
van Dulmen Didam; 7. Tom Stamsnijder Enter; 8. Peter Velits Slowakije; 9.
Robert Gesink Varsseveld; 10. Jan Bakelants Belgie; 11. Ben Hermans Belgie; 12.
Lars Boom Vlijmen; 13. Dominique Cornu Beveren/Belgie; 14. Martin Velits
Slowakije; 15. Jelle Vanendert Belgie; 16. Jochem Nannes Warmenhuizen; 17.
Albert Timmer Gramsbergen; 18. Vladimir van Aelbroeck Belgie; 19. Mathias Munz Duitsland; 20. Christian Batz Duitsland;
Junioren.04e rit: 1. Sebastiaan Langeveld Lisse; 2. Simon Spilak
Slowakije; 3. Anders Lund Denemarken; 4. Gianni Meersman Belgie; 5. Peter
Velits Slowakije; 6. Tom Stamsnijder Enter; 7. Joris Costermans Belgie; 8. Lars
Boom Vlijmen; 9. Kai Reus Winkel; 10. Artur Gajek Duitsland;
11. Robert Gesink Varsseveld; 12. Rob Krijnen Belgie; 13. Jan-Thomas
Hessling Duitsland; 14. Ben Hermans Belgie; 15.
Thom van Dulmen Didam; 16. Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 17. Jan Bakelants
Belgie; 18. Jeroen Horck Enschede; 19. Nikolas Maes Belgie; 20. Kenny De Ketele
Belgie;
Junioren.Eindklassement: 1. Kai Reus Winkel; 2. Gianni Meersman Belgie; 3.
Tom Stamsnijder Enter; 4. Sebastiaan Langeveld Lisse; 5. Peter Velits
Slowakije; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Anders Lund Denemarken; 8. Simon Spilak
Slowakije; 9. Joris Costermans Belgie; 10. Jochem Nannes Warmenhuizen; 11.
Robert Gesink Varsseveld; 12. Jan Bakelants Belgie; 13. Martin Velits
Slowakije; 14. Jelle Vanendert Belgie; 15. Thom van Dulmen Didam; 16. Nikolas
Maes Belgie; 17. Vladimir van Aelbroeck Belgie; 18. Morten Gottlieb Denemarken;
19. Maarten Jonge Oldenzaal; 20. Tom Leezer s-Gravenzande;