HEALTHY AGEING TOUR.JV.(2017.04.05 T/M 04.08)

Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Jessica Roberts Engeland; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Sylvie Swinkels Handel; 8. Mylene de Zoete Naaldwijk; 9. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 10. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 11. Summer Moak Amserika; 12. Bente van Teeseling Abcoude; 13. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 14. Eva Jonkers Staphorst; 15. Lauren Dolan Engeland; 16. Britt Knaven Strijbeek; 17. Shari Bossuyt Belgie; 18. Phaedra Krol Heerde; 19. Hannah Ludwig Duitsland; 20. Victoire Berteau Frankrijk;

Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Lotte Rotman Belgie; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Lauren Dolan Engeland; 7. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 8. Hannah Ludwig Duitsland; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Vanessa Wolfram Duitsland; 11. Anne de Ruiter Polsbroek; 12. Rhona Callander Engeland; 13. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 16. Kirstie van Haaften De Meern; 17. Nienke Wasmus Den Hoorn; 18. Anna Docherty Engeland; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Shari Bossuyt Belgie;

Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Jessica Roberts Engeland; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 4. Lonneke Uneken Veendam; 5. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 6. Lauren Dolan Engeland; 7. Lorena Wiebes Mijdrecht; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Maeva Paret Peintre Frankrijk; 10. Noa Jansen Oosterhout Nb; 11. Ingrid Huizing Haren Gn; 12. Martine Gjřs Noorwegen; 13. Rhona Callander Engeland; 14. Laura Tomasi Italie; 15. Vanessa Wolfram Duitsland; 16. Susanne Meistrok Elshout; 17. Sylvie Swinkels Handel; 18. Wadsworth Emily Engeland; 19. Ellie Russell Engeland; 20. Amalie Lutro Noorwegen;

Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Clara Lundmark Zweden; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Megan Heath Amerika; 8. Maeva Paret Peintre Frankrijk; 9. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Isabel Tambach Assendelft; 12. Noa Jansen Oosterhout Nb; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Elizabeth Bennett Engeland; 15. Giorgia Bariani Italie; 16. Lucia Michalickova Slowakije; 17. Martine Gjřs Noorwegen; 18. Sylvie Swinkels Handel; 19. Anne de Ruiter Polsbroek; 20. Aniek van Alphen Hapert;

Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Eva Bijwaard Hillegom; 6. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 9. Lauren Dolan Engeland; 10. Hannah Ludwig Duitsland; 11. Susanne Meistrok Elshout; 12. Lotte Rotman Belgie; 13. Rhona Callander Engeland; 14. Kirstie van Haaften De Meern; 15. Vanessa Wolfram Duitsland; 16. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 17. Anna Docherty Engeland; 18. Shari Bossuyt Belgie; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Mylene de Zoete Naaldwijk;

 

HEALTHY AGEING TOUR.JV.(2018.04.06 T/M 04.08)

Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Wilma Olausson Zweden; 4. Akvile Gedraityte Litouwen; 5. Mie Saabye Denemarken; 6. Katharina Hechler Duitsland; 7. Silje Mathisen Noorwegen; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Victoria Cushing Frankrijk; 10. Lena Charlotte Reisner Duitsland; 11. Marta Jaskúlska Polen; 12. Ellie Russell Engeland; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Thale Sofie Kielland Bjerk Noorwegen; 15. Mischa Bredewold Hoogland; 16. Katie Clouse Amerika; 17. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 18. Abigail Youngwerth Amerika; 19. Luca de Langhe Belgie; 20. Pien Limpens Obbicht;

Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Pfeiffer Georgi Engeland; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Marta Jaskúlska Polen; 4. Britt Knaven Strijbeek; 5. Mischa Bredewold Hoogland; 6. Silje Mathisen Noorwegen; 7. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Lieke Nooijen Coevorden; 10. Petra SeviKova Tjsechie; 11. Shari Bossuyt Belgie; 12. Wilma Olausson Zweden; 13. Sylvie Swinkels Handel; 14. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 15. Celia Le Mouel Frankrijk; 16. Ellie Russell Engeland; 17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Lonneke Uneken Veendam; 19. Eva Bijwaard Hillegom; 20. Isabella Brookshire Amerika;

Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Shari Bossuyt Belgie; 4. Julia Borgström Zweden; 5. Marta Jaskúlska Polen; 6. Pfeiffer Georgi Engeland; 7. Petra SeviKova Tjesechie; 8. Victoria Cushing Frankrijk; 9. Wilma Olausson Zweden; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Luca de Langhe Belgie; 12. Silje Mathisen Noorwegen; 13. Ellie Russell Engeland; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Ilse Grit Zwolle; 16. Judith Krahl Duitsland; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Sylvie Swinkels Handel; 19. ---; 20. Akvile Gedraityte LTU

Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Pfeiffer Georgi Engeland; 2. Marta Jaskúlska Polen; 3. Lonneke Uneken Veendam; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Britt Knaven Strijbeek; 6. Wilma Olausson Zweden; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Maike van der Duin Assen; 10. Petra SeviKova Tjsechie; 11. Silje Mathisen Noorwegen; 12. Shari Bossuyt Belgie; 13. Lieke Nooijen Coevorden; 14. Ellie Russell Engeland; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Eva Bijwaard Hillegom; 19. Celia Le Mouel Frankrijk; 20. Anna Docherty Engeland;

 

HEALTHY AGEING TOUR.JV.( 2019.04.12 T/M 04.14)

Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Megan Jastrab Amerika; 2. Elynor Backstedt Engeland; 3. Nikola Wielowska Polen; 4. Wilma Olausson Zweden; 5. Natalie Krzeslak Polen; 6. Julia Borgström Zweden; 7. Ilse Grit Zwolle; 8. Marie Morgane Le Deunff Frankrijk; 9. Hanna Valsilkova Bulgarije; 10. Akvile Gedraityte Lithuania; 11. Berit Huiting Rolde; 12. Noa de Haan Nijkerk; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Eline van Rooijen Woerden; 15. Anna-Helene Zdun Duitsland; 16. Daphne Kreulen Hooghalen; 17. Maud Rijnbeek Limmen; 18. Judith Stolze De Lier; 19. Anne Dorthe Ysland Noorwegen; 20. Maddie Wadsworth Engeland;

Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Megan Jastrab Amerika; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Julia Borgström Zweden; 5. Kristina Nenadovic Frankrijk; 6. Berit Huiting Rolde; 7. Wilma Olausson Zweden; 8. Sophie Lewis Engeland; 9. Gloria van Mechelen Litouwen; 10. Maike van der Duin Assen; 11. Katie Clouse Amerika; 12. Elynor Backstedt Engeland; 13. Nikola Wielowska Polen; 14. Ysoline Corbineau Frankrijk; 15. Akvile Gedraityte Lithuania; 16. Marlies Vos Aalden; 17. Maud Rijnbeek Limmen; 18. Amandine Fouquenet Frankrijk; 19. Jade Lenaers Belgie; 20. Léa Curinier Frankrijk;

Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Megan Jastrab Amerika; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Elynor Backstedt Engeland; 4. Nikola Wielowska Polen; 5. Akvile Gedraityte Lithuania; 6. Maud Rijnbeek Limmen; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Lucy Mayrhofer Duitsland; 9. Léa Curinier Frankrijk; 10. Maria Bertelsen Denemarken 11. Jade Lenaers Belgie; 12. Julia van Bokhoven Tilburg; 13. Katie Clouse Amerika; 14. Hanna Valsilkova Bulgarije; 15. Anne Dorthe Ysland Noorwegen; 16. Jewel Paumen Einighausen; 17. Maylis Sarron 18. Maddie Wadsworth Engeland; 19. Berit Huiting Rolde; 20. Lea Waldhoff Duitsland;

Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Megan Jastrab Amerika; 2. Elynor Backstedt Engeland; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Nikola Wielowska Polen; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Akvile Gedraityte Lithuania; 9. Julia Borgström Zweden; 10. Berit Huiting Rolde; 11. Maud Rijnbeek Limmen; 12. Gloria van Mechelen Litouwen; 13. Léa Curinier Frankrijk; 14. Maddie Wadsworth Engeland; 15. Marie Morgane Le Deunff Frankrijk; 16. Anne Dorthe Ysland Noorwegen; 17. Lea Waldhoff Duitsland; 18. Hanna Valsilkova Bulgarije; 19. Kristina Nenadovic Frankrijk; 20. Marlies Vos Aalden;