GROTE HERFSTPRIJS .(
2000.09.03 )
Sportklasse-A: 1. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 2. Leon Mutsaars
Sint Michielsgestel; 3. Iwan Jonkman Maassluis; 4. Axel Hermans Bergschenhoek;
5. John Brand Vlaardingen; 6. Jeffrey van Hooft Schijndel; 7. Piet de Ridder
Noordwijk; 8. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 9. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 10. Gijs
Nederlof Kamerik; 11. Mark Olsthoorn Delft; 12. Peter Zuidhoek Noordwijk; 13.
Edwin Commandeur Amsterdam; 14. Johan Pemen Rijsbergen; 15. Ruud Reijmers
Eindhoven; 16. Niky Deijkers Sint Willebrord; 17. Marcel Gunst Yerseke; 18.
Herman Jeurissen Deurne; 19. Jack Broeren Sint Willebrord; 20. Floris Wardenaar
Zwaag;
GROTE HERFSTPRIJS .(
2001.09.02 )
Junioren: 1. Kees Hagen Ermelo; 2. Jasper van Heeswijk Vught;
3. Steven Peters Losser; 4. Stefan de Kok Burgerveen; 5. Martijn Maaskant
Zuidland; 6. Rik de Voogd s-Gravenzande; 7. Camiel Dénis Vught; 8. Frans Drent
Nietap; 9. Gideon de Jong Papendrecht; 10. Jos van Klink Mijdrecht; 11. Marcel
Beima Hardegarijp; 12. Pol Nabben Sint-Anthonis; 13. Thomas Berkhout
Schipluiden; 14. William Mol Nibbixwoud; 15. Alex de Vries Ouderkerk aan den
Amstel; 16. Niek Asbroek Wierden; 17. Randy Holleman Dordrecht; 18. John
Bongaards De Lier; 19. Niels Stehouwer Spijkenisse; 20. Ferdy Brouwers
Slootdorp;
Sportklasse-A: 1. Axel Hermans Bergschenhoek; 2. Jacco Tettelaar
Vlaardingen; 3. Ruud Wennekes Den Haag; 4. Patrick Hassing Noordwijk; 5. Ronald
Roos Zoetermeer; 6. Peter Jordaan Maassluis; 7. Barend Verhagen Woerden; 8.
Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 9. Jack Broeren Sint Willebrord; 10. Maarten Mathot
Rosmalen; 11. André Grootveld Zoetermeer; 12. Chris Maas Papendrecht; 13. Edwin
Vrauwdeunt Rijswijk; 14. Jussi Matinheikki Den Haag; 15. Iwan Jonkman
Maassluis; 16. Mark Brouwer Vlaardingen; 17. Leon Brouwer Rotterdam; 18. Hans
Bal Den Haag; 19. Pierre van Est Fijnaart; 20. Pieter Hendriks Gorinchem;
GROTE HERFSTPRIJS .(
2003.09.06 )
Amateurs-A: 1. Jacky van der Horst Oost-Souburg; 2. Maas van
Schoonhoven Ede; 3. Jan Verschuren Waspik; 4. Edwin Commandeur Amsterdam; 5.
Ronald Roos Hoogstraten; 6. Richard Balemans Oud Gastel; 7. Jasper Nijkamp
Zwolle; 8. Hein Zwinkels Monster; 9. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel; 10.
Cees van de Sande Sint Willebrord; 11. Rob Niekolaas Zwolle; 12. Harry van
Putten Hagestein; 13. Emiel Borsboom Woerden; 14. Peter Jordaan Maassluis; 15.
Rene Smits Lage-Zwaluwe; 16. Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 17. André Grootveld
Zoetermeer; 18. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 19. Jacco Tettelaar Maassluis; 20.
Peter Schmitz Geleen;
GROTE HERFST PRIJS .(
2006.09.03 )
Junioren: 1. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 2. Martin van
Plateringen Nieuwegein; 3. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 4. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 5. Mitchell Huenders Almere; 6. Ruben van Wiefferen Muiden;
7. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 8. Hugo Sijm Wieringerwaard; 9. Rutmer
Faber Easterwierrum; 10. Jasper van der Pijl Alphen aan den Rijn; 11. Jan van
Veen Naaldwijk; 12. Sven van Luijk Naaldwijk; 13. David Bostelaar Leidschendam;
14. Bart Tijssen Heerlen; 15. Patrick Ruckert Volendam; 16. Ruud van Wel
Schagerbrug; 17. Erik Berkhout Schipluiden; 18. Niels Rullens Wouw; 19. Tjeerd
van Aurich Wijk bij Duurstede; 20. Niels Blom Uitgeest;