GP BROUWERS MET
VISIE.2000.(2000.05.14)
De zesde juniorenuitgave van de Omloop der Kempen, verreden onder de
naam GP Brouwers met Vsie, leverde een overwinning op voor Marcel Beima van de
WV Drachten. In deze clubklassieker moest de renner van WV Drachten op de meet
alleen afrekenen met Rob van Gestel van Trap met Lust. Een karweitje die de
sterke Beima met ruim verschil klaarde. Achter het leidende duo reed Bart
Oegema naar de derde podiumplaam (HH)
Junioren: 1. Marcel Beima (WV Drachten), 2.48.29.; 2. Rob van Gestel (Trap Met Lust), z.t.; 3. Bart Oegema
(UWTC Uitshoorn), op 0.03.; 4. Bram van Kooij (’t Luchtschip), op 0.05.; 5. Simon Wienke (WSV Emmen), op
0.10.; 6. Christian Mol, (HRTC Hoorn), z.t.; 7. Nick Asbroek
(De Zwaluwen-Almelo), z.t.; 8. Bas Middendorp (Individueel), z.t.; 9. Wesley
van der Linden (UWTC Uithoorn), z.t.; 10. David Haeven (Eng), z.t.; 11. Robbie
Wolf (De Bollenstreek), op 0.14.; 12. Hilde Bos (WTC
Woerden), z.t.; 13. Stefano Secci (DJR), z.t.; 14. Jos van Veldhoven (Tempo),
z.t.; 15. Huub Meulenbroeks (Het Snelle Wiel), z.t.
GP. BOUWERS MET VISIE
.( 2001.05.13 )
Junioren: 1. Kris Kamper Warmenhuizen; 2. Niels de Lange
Ommen; 3. Aloys van Duuren Hoogeveen; 4. Areke Hassink Zieuwent; 5. Jasper van
Heeswijk Vught; 6. Berry Nagelhout Doornspijk; 7. Michel van Diessen Veldhoven;
8. Camiel Dénis Vught; 9. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 10. Kees Hagen Ermelo;
11. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 12. Thomas Dekker Dirkshorn; 13. Thomas Berkhout
Schipluiden; 14. Rob van Gestel Nuenen; 15. Maarten Freije Zoetermeer; 16.
Gideon de Jong Papendrecht; 17. Tom Veelers Ootmarsum; 18. Roel de Vries
Ootmarsum; 19. Stefan Huizinga Woudrichem; 20. Dirk Peetoom Dirkshorn;
GP.BOUWERS MET VISIE
.( 2002.05.12 )
Junioren: 1. Paide O'Brien Ierland; 2. Norman Meerkerk
Zuidland; 3. Robin Daling Veghel; 4. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 5. Dennis
van Uden Heeswijk-Dinther; 6. Marcel Lamberts Leerdam; 7. Niki Terpstra
Krommenie; 8. Frits Mattijssen Doornenburg; 9. Roy de Waal Westerhoven; 10.
Steven Cozza Amerika; 11. Tom Veelers Ootmarsum; 12. Job
van der Wal Alkmaar; 13. Roland Stenekes Almere; 14. Dion Murk Haarlem; 15.
Sipke Zijlstra Bergum; 16. John van der Elst Hoofddorp; 17. Klaas van Hage
Noordwijkerhout; 18. Eddy van IJzendoorn Tiel; 19. Tyler Farrar Amerika; 20.
Wim van Roey Belgie;
GP.BOUWERS MET VISIE
.( 2003.05.11 )
Junioren: 1. Philipp Zimmermann Duitsland;
2. Keith Norris Amerika; 3. Jasper Melis Belgie; 4. Daan Rijntjes
Rijswijk; 5. Arjan Houweling Velp Gld; 6. Thijs van Amerongen Vorden; 7. Mike
van der Putten Haarlem; 8. Wim Botman Groet; 9. Roland Stenekes Almere; 10.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Nicky Kessens Oosterhout; 12. Steven Cozza Amerika;
13. Adrie Lindeman Assen; 14. Jim van den Berg Spakenburg; 15. Rob Ruigh
Valkenburg; 16. Gertjan Rosema Fochteloo; 17. Willem-Jan Smits Veldhoven; 18.
Michiel Punt Doetinchem; 19. Jochem Ponten Veldhoven; 20. Enrico Liebe Helmond;
GP.BOUWERS MET VISIE
.( 2004.05.09 )
Junioren: 1. Addy van Stiphout Helmond; 2. Ruud Fransen
Nieuw-Weerdinge; 3. Daniël Brok Nijverdal; 4. Robert Berk Koudekerk aan den
Rijn; 5. Glenn Fürst Heerlen; 6. Frans Geelen Varsselder; 7. Frederik Bekkers
Aalten; 8. Mazid Kramers Ridderkerk; 9. Steven Kruijswijk Nuenen; 10. Ruud
Beerten Budel-Schoot; 11. Willem Schwaner Oploo; 12. Yondi Schmidt
Hendrik-ido-Ambacht; 13. Johan Moek Assen; 14. Kaj du Prie Amersfoort; 15.
Caspar Mylius Leeuwarden; 16. Marco Brus Schijndel; 17. Jan Pruijn Schijf; 18.
Arnoud Koot Limmen; 19. Bert Lip Hardenberg; 20. Michiel Punt Doetinchem;
GP.BOUWERS MET VISIE
.( 2005.05.08 )
Junioren: 1. Kevin Crabbe Belgie; 2. Stijn Joseph Belgie; 3.
Frederik Nolf Belgie; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen; 5. Jan Noyens Belgie; 6.
Marco Brus Schijndel; 7. Steven Kruijswijk Nuenen; 8. Tom Relou Rijswijk; 9.
Jan Arnouts Belgie; 10. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 11. Arjan Dekker
Hilversum; 12. Martijn van Schaijk Helmond; 13. Martin van Plateringen Nieuwegein;
14. Björn Beenes Onderdendam; 15. Richard de Groot Hillegom; 16. Remco Broers
Maartensdijk; 17. Tim Nederlof Harmelen; 18. Dennis Kivits Vlijmen; 19. Herman
Spijkerman Zuidhorn; 20. Savié van Horik Lierop;
GP.BOUWERS MET VISIE
.( 2007.05.06 )
Junioren: 1. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 2. Jordy
Beuker Huizen; 3. Jake Griffin Almere; 4. Emiel Klein Exloo; 5. Yannick Wellens
Belgie; 6. Nick Stöpler Woerden; 7. Tommy Groffen Tilburg; 8. Frank de Reus
Strijen; 9. Tim Declerck Belgie; 10. Rob van der Niet Noordwijk; 11. Joris de
Boer t Veld; 12. Frans van Bekkum Alphen Nb; 13. Maurice de Bekker Rosmalen;
14. Bob Stöpler Woerden; 15. Dries Vannevel Belgie; 16. Jordy van Erp Berghem;
17. Mathieu Vanderheere Belgie; 18. Roy Eefting Grolloo; 19. Geert van der
Weijst Reusel; 20. Glenn van Gool Ridderkerk;
GP.WEGENBOUW GROENEN.VELDHOVEN .( 2008.05.11 )
Junioren: 1. Leon Commandeur Sint Pancras; 2. Peter Koning
Venhuizen; 3. Tijmen Eising Emmen; 4. Marc Goos Dorst; 5. Steven Giesberts
Belgie; 6. Henk Wildeman Raalte; 7. Jaap de Vries Buitenpost; 8. Barry Markus
Hoofddorp; 9. Jesper Asselman Wateringen; 10. Peter Jan Polling Nieuw
Weerdinge; 11. Gijs Strating Haren Gn; 12. Yoeri Havik Assendelft; 13. Melvin
Boskamp Leek; 14. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 15. Jasper Ockeloen
Dordrecht; 16. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 17. Bob Schoonbroodt
Hoensbroek; 18. Nick Nieuwdorp Yerseke; 19. Brian Brusselman Helmond; 20. Ramon
te Wierike Enter;
GP.WEGENBOUW GROENEN
.( 2009.05.10 )
Junioren: 1. Jurjen de Vries Lemmer; 2. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 3. Tim Opdam Liessel; 4. Gert-Jan de Vos 5. Marcus Wald 6. Bram de
Kort Dongen; 7. Edwin Zwaan Enkhuizen; 8. Jef Goossens Belgie; 9. Jeroen Keizer
Muntendam; 10. Toshoni van Craen Belgie; 11. Jens Adams Belgie; 12. Michiel
Janssen Zeist; 13. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 14. Bas Krauwel Noordwijk;
15. Kay Welten Moergestel; 16. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 17. Robin Wennekes
Dodewaard; 18. Erick Tol Boskoop; 19. Nick Zuidewind Lisse; 20. Tim
Vansieleghem Belgie;