EXPERT LADIES
TOUR.(2006.08.28 T/M 09.02)
Elite-Vrouwen.01e rit: 1. Regina
Schleicher Duitsland; 2. Angela Brodtka Duitsland; 3. Diana Zillute Litouwen; 4. Joanne
Kiesanowski Nieuw-Zeeland; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Mette Andreassen
Denemarken; 7. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 8. Giorgia Bronzini Italie;
9. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 10. Moniek Rotmensen Steenbergen; 11. Tanja
Hennes Duitsland; 12. Miho Oki Japan; 13.
Susanne Ljungskog Zweden; 14. Ludivine Henrion Belgie; 15. Loes Markerink
Raalte; 16. Dorte Lohse Rasmussen Denemarken; 17. Sarah Düster Duitsland; 18. Ellen van Dijk Harmelen; 19. Judith
Arndt Duitsland; 20. Bettina Kuhn Zwitserland;
Elite-Vrouwen.02e rit: 1. Ina Yoko
Teutenberg Duitsland; 2. Giorgia Bronzini
Italie; 3. Marta Bastianelli Italie; 4. Joanne Kiesanowski Nieuw-Zeeland; 5.
Regina Schleicher Duitsland; 6. Mette Andreassen
Denemarken; 7. Angela Brodtka Duitsland; 8.
Kirsten Wild Zwolle; 9. Tanja Hennes Duitsland; 10.
Loes Gunnewijk Rekken; 11. Linda Melanie Villumsen Denemarken; 12. Anette
Beutler Zwitserland; 13. Bettina Kuhn Zwitserland; 14. Elodie Touffet
Frankrijk; 15. Adrie Visser Wieringerwerf; 16. Dorte Lohse Rasmussen Denemarken;
17. Zita Urbonaite Litouwen; 18. Andrea Bosman Eindhoven; 19. Susanne Ljungskog
Zweden; 20. Diana Zillute Litouwen;
Elite-Vrouwen.03e rit: 1. Ina Yoko
Teutenberg Duitsland; 2. Marianne Vos
Babyloniënbroek; 3. Priska Doppmann Duitsland; 4.
Giorgia Bronzini Italie; 5. Judith Arndt Duitsland; 6.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 7. Loes Markerink Raalte; 8. Elodie Touffet
Frankrijk; 9. Mette Andreassen Denemarken; 10. Joanne Kiesanowski
Nieuw-Zeeland; 11. Oenone Wood Áustralie; 12. Sarah Düster Duitsland;
13. Angela Brodtka Duitsland; 14. Bettina
Kuhn Zwitserland; 15. Emma Mackie Áustralie; 16. Daphny van den Brand Zeeland;
17. Zita Urbonaite Litouwen; 18. Dorte Lohse Rasmussen Denemarken; 19. Bertine
Spijkerman Sint Nicolaasga; 20. Volha Hayeva
Elite-Vrouwen.04e rit: 1. Regina
Schleicher Duitsland; 2. Giorgia Bronzini
Italie; 3. Ina Yoko Teutenberg Duitsland; 4.
Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 5. Marianne Vos Babyloniënbroek; 6. Tanja
Hennes Duitsland; 7. Chantal Beltman Den Haag;
8. Kirsten Wild Zwolle; 9. Alessandra D'Ettore Italie; 10. Ellen van Dijk
Harmelen; 11. Debby Mansveld Gasselternijveen; 12. Daphny van den Brand
Zeeland; 13. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 14. Bettina Kuhn Zwitserland; 15.
Loes Markerink Raalte; 16. Katia Longhin Italie; 17. Sarah Düster Duitsland; 18. Mette Andreassen Denemarken; 19. Silvia
Parrietti Zuid-Afrika; 20. Adrie Visser Wieringerwerf;
Elite-Vrouwen.05e rit: 1. Loes
Gunnewijk Rekken; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 3. Josephine Groenveld
Folsgare; 3. Kirsten Wild Zwolle; 3. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 3.
Roxane Knetemann Krommenie; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 8. Andrea Bosman
Eindhoven; 8. Debby van den Berg Cuyk; 8. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 8.
Judith Helmink Maurik; 8. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 8. Loes Markerink
Raalte; 9. Debby Mansveld Gasselternijveen; 12. Christine Mos De Wijk; 12.
Daniëlle Bekkering Den Ham Gn; 12. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 12. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 14. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 14. Elisabeth
Braam Warmenhuizen; 14. Irene van den Broek Utrecht; 14. Marianne Vos
Babyloniënbroek; 14. Marije Profijt Hoogeveen; 15. Arenda Grimberg Almelo; 15.
Daphny van den Brand Zeeland; 15. Njisk Nauta Amsterdam; 15. Regina Bruins
Leiderdorp; 15. Sissy van Alebeek Schijndel;
Elite-Vrouwen.06e rit: 1. Vera
Carrara Italie; 2. Elodie Touffet Frankrijk; 3. Sarah Düster Duitsland;
4. Giorgia Bronzini Italie; 5. Tanja Hennes Duitsland;
6. Angela Brodtka Duitsland; 7. Adrie
Visser Wieringerwerf; 8. Marianne Vos Babyloniënbroek; 9. Susanne Ljungskog
Zweden; 10. Mette Andreassen Denemarken; 11. Ina Yoko Teutenberg Duitsland; 12. Daphny van den Brand Zeeland; 13. Marta
Bastianelli Italie; 14. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 15. Oenone Wood
Áustralie; 16. Kirsten Wild Zwolle; 17. Chantal Beltman Den Haag; 18. Dorte
Lohse Rasmussen Denemarken; 19. Trixi Worrack Duitsland;
20. Jaccolien Wallaard Noordeloos;
Elite-Vrouwen.07e rit: 1. Judith
Arndt Duitsland; 2. Susanne Ljungskog Zweden; 3.
Chantal Beltman Den Haag; 4. Kristin Armstrong Amerika; 5. Tatiana Guderzo
Italie; 6. Trixi Worrack Duitsland; 7. Claudia
Häusler Duitsland; 8. Loes Gunnewijk Rekken; 9.
Lise Christensen Denemarken; 10. Veronica Andreasson Denemarken; 11. Suzanne de
Goede Zoeterwoude; 12. Giorgia Bronzini Italie; 13. Monica Holler Zweden; 14.
Marianne Vos Babyloniënbroek; 15. Angela Brodtka Duitsland;
16. Bettina Kuhn Zwitserland; 17. Oenone Wood Áustralie; 18. Mette
Andreassen Denemarken; 19. Andrea Bosman Eindhoven; 20. Andrea Knecht Duitsland;
Elite-Vrouwen.Eindklassement: 1. Susanne
Ljungskog Zweden; 2. Trixi Worrack Duitsland; 3.
Judith Arndt Duitsland; 4. Tatiana Guderzo
Italie; 5. Chantal Beltman Den Haag; 6. Loes Gunnewijk Rekken; 7. Kristin
Armstrong Amerika; 8. Lise Christensen Denemarken; 9. Linda Melanie Villumsen
Denemarken; 10. Madeleine Sandig 11. Claudia Häusler Duitsland;
12. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 13. Kirsten Wild Zwolle; 14. Giorgia
Bronzini Italie; 15. Tanja Hennes Duitsland; 16.
Anette Beutler Zwitserland; 17. Oenone Wood Áustralie; 18. Sarah Düster Duitsland; 19. Katia Longhin Italie; 20. Kimberly
Anderson Amerika;