EURODE OMLOOP .( 2000.08.13 )

Elite/Beloften: 1. Berry Hoedemakers Schijndel; 2. Rudi Kemna Deurningen; 3. Roger Hammond Engeland; 4. Corey Sweet ┴ustralie; 5. Marc Chanoine Belgie; 6. Davy Delme Belgie; 7. Geert Omloop Belgie; 8. Arthur Farenhout Spijkenisse; 9. Mark Vlijm Hoorn; 10. Donatas Virbickas 11. Mark ter Schure Rheeze; 12. Lars Teutenberg Duitsland; 13. Tim Hiemstra Rottevalle; 14. Bjorn Hoeben Stramproy; 15. Rick van der Kroon Nigtevecht; 16. Paul van Schalen Bakel; 17. Laurens ten Dam Heiloo; 18. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 19. Ronald Mutsaars Schijndel; 20. Thijs Volker Haaksbergen;

Nieuwelingen: 1. Norman Meerkerk Zuidland; 2. Marc de Maar Assen; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Mike Alloo Roosendaal; 6. Tom Stamsnijder Enter; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Tim van der Zanden Poeldijk; 9. Erwin den Hollander Rijswijk; 10. Gideon de Jong Papendrecht; 11. Arne Hassink Zieuwent; 12. Arjen Mosselman Kruiningen; 13. Wim Stroetinga Oosterwolde; 14. Egon van Kessel Kerkdriel; 15. Dirk Brouwers Tegelen 16. Robert Veldhuis Hulsen; 17. Sipke Zijlstra Burgum; 18. Joost van Leijen Ewijk; 19. Maikel Paas Munstergeleen; 20. Maarten Mandemakers Goirle;

 

EURODE OMLOOP .( 2001.08.11 )

Elite/Beloften: 1. Peter Schep Lopik; 2. DaniŰl van Elven Etten-Leur; 2. Edwin Dunning Hollandscheveld; 3. Edwin Dunning Hollandscheveld; 3. Harms ten Dam 4. Bjorn Cornelissen Wijchen; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Jeff Louder Amerika; 5. Marcel Luppes Hoogeveen; 6. Renger Ypenburg Hengelo; 6. Thierry De Groote Belgie; 7. Remco van der Ven Utrecht; 7. Steven Mollee Amsterdam; 8. David Debremmeker Belgie; 8. Patrick van Huuksloot Amsterdam; 9. Bert Dewaele Belgie; 9. Roy Snijders Zwanenburg; 10. Jacco Helmink Amsterdam; 10. Marcel Luppes Hoogeveen; 11. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 12. Bas Giling Warmenhuizen; 13. Ruud Aerts Riel; 14. Bram de Waard Limmen; 15. Seth Pelussi 16. Geert Omloop Belgie; 17. Bjorn Hoeben Stamproy; 18. Arno Wallaard Noordeloos; 19. Theo Eltink Westelbeers; 20. Frank van Dulmen Didam;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Sebastiaan Langeveld Lisse; 4. Rob Hendriks Valkenburg; 5. Tom Stamsnijder Enter; 6. Egon van Kessel Kerkdriel; 7. Maarten Mandemakers Goirle; 8. Sipke Zijlstra Bergum; 9. Erwin Franssen Sittard; 10. Lars Boom Vlijmen; 11. Jeroen Horck Enschede; 12. Niels Pieters Hoofddorp; 13. Roland Stenekes Almere; 14. Hugo Gootjes Noord-Scharwoude; 15. Wilco Hovestad Veenendaal; 16. Leon Korteland Spijkenisse; 17. Albert Timmer Gramsbergen; 18. Maarten de Jonge Oldenzaal; 19. Bart Broekhuis Almelo; 20. Roger Raven Munstergeleen;

 

EURODE OMLOOP .( 2002.08.11 )

Elite/Neo: 1. Raymond Meijs Hulsberg; 2. Vincent van Rijn Leusden; 3. Mathieu Heijboer Rhoon; 4. Piet Rooyakkers Nuenen; 5. Marcel Beima Hardegarijp; 6. Aldo Klomp Stein; 7. Arne Kornegoor Baak; 8. Martijn Maaskant Zuidland; 9. Thijs Zonneveld Amsterdam; 10. Marco Bos Roden; 11. Jasper Lenferink Tubbergen; 12. Henne van Zanten Nijkerkerveen; 13. Stefan Cohnen Selfkant; 14. Nils Heinis Maastricht; 15. Cas Graafmans Tilburg; 16. Roy Curvers Haelen; 17. Berry Hoedemakers Schijndel; 18. Danny Sijen Maastricht; 19. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 20. Stefan Ekris

Nieuwelingen: 1. Arjen de Baat Puttershoek; 2. Rob Ruijgh Valkenburg; 3. Niek Rentmeester Goes; 4. Wesley van Dongen Made; 5. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 6. Martijn van Schaijk Helmond; 7. Giancarlo Brand Dordrecht; 8. Arnoud Koot Limmen; 9. Mike van der Putten Haarlem; 10. Jan Mikkers Uden; 11. Daan Rijntjes Rijswijk; 12. John Broks Sint-Michielsgestel; 13. Hidde van Nuil Appelscha; 14. Sven Kramer Oudeschoot; 15. Cenny Glasbergen Leiden; 16. Jan Verhaegh Deurne; 17. Ben van der Kooi Breda; 18. Jordi Muller Lisse; 19. Mark Solberg Neerbeek; 20. Ricardo van der Velde Breda;

 

EURODE OMLOOP .( 2009.09.20 )

Elite/Beloften: 1. Benjamin Sydlik Denemarken; 2. Jerome Baugnies Belgie; 3. Marc Goos Dorst; 4. Jeroen Boelen Drunen; 5. Robin Chaigneau Meerkerk; 6. Sven van Luijk Naaldwijk; 7. Niek Basten Hapert; 8. Sievers Holer Duitsland;  9. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 10. Remco Broers Maartensdijk; 11. Ivor Bruin Andijk; 12. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 13. Dirk Finders Duitsland;  14. Jasper Ockeloen Arnhem; 15. Jeffrey Wiersma Kalmthout/Belgie; 16. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 17. Peter van Agtmaal Huijbergen; 18. Tom Relou Rijswijk Zh; 19. Sander Oostlander Heerjansdam; 20. Dirk Reuling Zwolle;

 

EURODE OMLOOP .( 2010.09.12 )

Elite/Beloften: 1. Brian Bulgac Almere; 2. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 4. Maarten de Jonge Oldenzaal; 5. Bart van Haaren Amsterdam; 6. Mike Terpstra Assendelft; 7. Daan Meijers Alphen Nb; 8. Marcel Meisen Duitsland;  9. Rik Kavsek Heerlen; 10. Boy van Poppel Moergestel; 11. Thom van Dulmen Didam; 12. Jasper Ockeloen Arnhem; 13. Christoph Schweizer Duitsland;  14. Harm de Vries Buitenpost; 15. Makoto Shimada Japan; 16. Pim de Beer Bakel; 17. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 18. Stefan van Winden Berkel en Rodenrijs; 19. Thijs Al Elst.Gld; 20. Bob Schoonbroodt Hoensbroek;

 

BERNER EURODE OMLOOP .( 2011.09.11 )

Elite/Beloften: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2. Bart van Haaren Amsterdam; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. RenÚ Hooghiemster Drachten; 5. Daan Olivier Oegstgeest; 6. Maurits Lammertink Enter; 7. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 8. Brian Megens Oss; 9. Remco Broers Maartensdijk; 10. Kai Reus Alkmaar; 11. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 12. Takayaki Abe Japan; 13. Jim van den Berg Amsterdam; 14. Emanuel Buchman Duitsland;  15. Jasper Bovenhuis Staphorst; 16. Lars Vierbergen Schijndel; 17. Oscar Riesebeek Tiel; 18. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 19. Nick van der Lijke Middelburg; 20. Bob Martens Beek.Lb;

 

BERNER EURODE OMLOOP .( 2012.09.09 )

Elite/Beloften: 1. Huub Duijn Wervershoof; 2. Sven van Luijk Naaldwijk; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Mats Boeve Nijverdal; 5. Danny van Poppel Poppel; 6. Frederik Verkinderen Belgie; 7. Steve Bekaert Belgie; 8. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 9. Matthias Bertling Belgie; 10. Ike Groen Tuitjenhorn; 11. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 12. Luc Hagenaars Maastricht; 13. Sjors Roosen Goirle; 14. Roy Sentjens Belgie; 15. Daan Meijers Alphen Nb; 16. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 17. Thomas Vanbesien Belgie; 18. Jasper Bovenhuis Staphorst; 19. Pim de Beer Bakel; 20. Remco Broers Maartensdijk;

 

BERNER EURODE OMLOOP .( 2013.08.25 )

Beloften: 1. Sjors Roosen Goirle; 2. Stefan Poutsma Peize; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Koen Bouwman Ulft; 6. Ike Groen Tuitjenhorn; 7. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 8. Robbert de Greef Geldrop; 9. Jaap de Man Spijkenisse; 10. Floris Gerts Voorschoten; 11. Jochem Hoekstra Haren Gn; 12. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Daan de Groot Lelystad; 15. Jaap Kooijman Sittard; 16. Elmar Reinders Emmen; 17. Dajo Sanders Heerlen; 18. Antwan Tolhoek Yerseke; 19. Koen Weijers Ede; 20. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;

 

EURODE OMLOOP .( 2014.08.24 )

Beloften: 1. Floris Gerts Leiden; 2. Jeroen Meijers Alphen Nb; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Antwan Tolhoek Yerseke; 5. Jochem Hoekstra Haren Gn; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Twan Brusselman Helmond; 8. Taco van der Hoorn De Zilk; 9. Tim Ariesen Rhenen; 10. Arvid de Kleijn Herveld; 11. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 13. Matthijs Eversdijk Delft; 14. Rick Ottema Muntendam; 15. Dennis Bakker De Rijp; 16. Etienne van Empel Tricht; 17. Stef Krul Tjalleberd; 18. Maikel Bos Oldebroek; 19. Stephan Bakker Zaandam; 20. Gert-Jan Bosman Emmen;

 

EURODE OMLOOP .( 2015.09.13 )

Elite/Beloften: 1. Jeroen Meijers Alphen Nb; 2. Jochem Hoekstra Haren Gn; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Twan Castelijns Hapert; 5. Oscar Riesebeek Tiel; 6. Robbert de Greef Geldrop; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Peter Schulting Emmeloord; 9. Jasper Ockeloen Dordrecht; 10. Lennard Hofstede Poeldijk; 11. Sam Oomen Tilburg; 12. Jarno Gmelich Meijling Almere; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Hartthijs de Vries Kollum; 15. Sven van Luijk Naaldwijk; 16. Jenthe Biermans Belgie; 17. Tijmen Eising Emmen; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 19. Jetse Bol Girona; 20. Martijn de Jong Woerden;

 

HLB VAN DAAL EURODE OMLOOP .( 2016.09.11 )

Elite/Beloften: 1. Jeroen Meijers Alphen Nb; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Martijn Budding Veenendaal; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Jenthe Biermans Belgie; 6. Marco Zanotti Heerlen; 7. Marc Goos Bosschenhoofd; 8. Jan Maas Huijbergen; 9. Daan Olivier Oegstgeest; 10. Hartthijs de Vries Kollum; 11. Tom Vermeer Merkplas; 12. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 13. Milan Vader Sittard; 14. Julius van den Berg Purmerend; 15. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 16. Rick Ottema Muntendam; 17. Cees Bol Zaandam; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Jetse Bol Girona; 20. Jarno Gmelich Meijling Almere;

 

HLB EURODE OMLOOP .( 2017.09.17 )

Elite/Beloften: 1. Sjoerd Bax Almkerk; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere; 3. Jason van Dalen s-Gravenzande; 4. Tim Kerkhof Nistelrode; 5. Jan Maas Huijbergen; 6. Jasper Hamelink Dronten; 7. Jasper Bovenhuis Staphorst; 8. Jelmer Asjes Assendelft; 9. Peter Schulting Emmeloord; 10. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Dylan Bouwmans Gemert; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Adriaan Janssen Diepenveen; 15. Martin Kelderman Veenendaal; 16. Jaap Kooijman Sittard; 17. Hartthijs de Vries Kollum; 18. Lars van den Berg De Meern; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Alex Mengoulas Almere;

 

EURODE OMLOOP .( 2018.09.09 )

Elite/Beloften: 1. Peter Schulting Lemele; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Adriaan Janssen Diepenveen; 4. Folkert Oostra Duivendrecht; 5. Lars van den Berg De Meern; 6. Jarno Gmelich Meijling Almere; 7. Sjoerd Bax Almkerk; 8. Jan Maas Huijbergen; 9. Jaap Kooijman Maastricht; 10. Dylan Bouwmans Gemert; 11. Alex Mengoulas Almere; 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Thijs de Lange Utrecht; 14. Jason van Dalen s-Gravenzande; 15. Tim Kerkhof Nistelrode; 16. Piotr Havik Ammerstol; 17. Tijmen Eising Emmen; 18. Luuc Bugter Arnhem; 19. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 20. Sjors Handgraaf Leiden;

 

EURODE OMLOOP .( 2019.09.08 )

Elite/Beloften: 1. Sjoerd Bax Almkerk 2. Adne Koster Roden; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Jarno Gmelich Meijling Almere; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Rens Tulner Lexmond; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Marijn van den Berg De Meern; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Brecht Stas 11. Lars van den Berg De Meern; 12. Timo de Jong Goes; 13. Meindert Weulink Diepenveen; 14. Thijs de Lange Utrecht; 15. Jens van den Dool Hoogblokland; 16. Antonie van Noppen Ridderkerk; 17. Remco Schouten Ammerstol; 18. RenÚ Hooghiemster Sneek; 19. Maarten Verheyen 20. Wiebe Scholten Dieren;