ENERGIEWACHT TOUR.J-V.(
2013.04.05 T/M 04.07)
Junioren-Vrouwen.01e rit: 1. Amy Hill Engeland; 2. Ilse Miltenburg Eck en
Wiel; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 5. Corine van der Zijden Tienhoven; 6. Emily Kay Engeland; 7.
Chanella Stougje Zuidland; 8. Kaat van der Meulen Belgie; 9. Lisa Carolin
Happke Duitsland; 10. Emily Nelson Engeland; 11.
Amalie Dideriksen Denemarken; 12. Marie Sonnery Cottet Frankrijk; 13. Laura
Verdonschot Belgie; 14. Cecilie Uttrup Ludwig Denemarken; 15. Astrid Gassner
Oostenrijk; 16. Femke Geeris Geldrop; 17. Franka Heidenreich Duitsland;
18. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 19. Lotte Kopecky Belgie; 20. Melissa
Steenhof Ureterp;
Junioren-Vrouwen.02e rit: 1. Demi de Jong Ossendrecht; 2. Nicky Zijlaard
Rotterdam; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Lotte
Kopecky Belgie; 6. Chanella Stougje Zuidland; 7. Jeanne Korevaar Groot-Ammers;
8. Corine van der Zijden Tienhoven; 9. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 10. Marie
Sonnery Cottet Frankrijk; 11. Amy Hill Engeland; 12. Kaat van der Meulen
Belgie; 13. Lisa Klein Duitsland; 14. Laura
Perry Frankrijk; 15. Anouk Rijff Valkenswaard; 16. Amalie Dideriksen
Denemarken; 17. Emily Kay Engeland; 18. Emily Nelson Engeland; 19. Melissa
Steenhof Ureterp; 20. Soline Lamboley Frankrijk;
Junioren-Vrouwen.03e rit: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 3. Chanella Stougje Zuidland; 4. Emily Kay Engeland; 5. Hayley
Jones Engeland; 6. Anouk Rijff Valkenswaard; 7. Melissa Lowther Engeland; 8.
Kaat van der Meulen Belgie; 9. Corine van der Zijden Tienhoven; 10. Astrid
Gassner Oostenrijk; 11. Lisa Carolin Happke Duitsland; 12.
Amy Hill Engeland; 13. Soline Lamboley Frankrijk; 14. Lotte Kopecky Belgie; 15.
Femke Geeris Geldrop; 16. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 17. Marie Sonnery Cottet
Frankrijk; 18. Marlene Schilling Oostenrijk; 19. Cecilie Ludwig Denemarken; 20.
Molly Meyvisch Belgie;
Junioren-Vrouwen.Eindklassement: 1. Amy Hill Engeland; 2. Ilse
Miltenburg Eck en Wiel; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Demi de Jong
Ossendrecht; 5. Nicky Zijlaard Rotterdam; 6. Lotte Kopecky Belgie; 7. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 8. Chanella Stougje Zuidland; 9. Kaat van der Meulen
Belgie; 10. Corine van der Zijden Tienhoven; 11. Marie Sonnery Cottet
Frankrijk; 12. Evy Kuijpers Lierop; 13. Lisa Klein Duitsland;
14. Anouk Rijff Valkenswaard; 15. Laura Perry Frankrijk; 16. Amalie
Dideriksen Denemarken; 17. Emily Kay Engeland; 18. Emily Nelson Engeland; 19.
Melissa Steenhof Ureterp; 20. Marjolein van 't Geloof
Dirksland;
ENERGIEWACHT TOUR.J-V.(
2014.04.11 T/M 04.13)
Junioen-Vrouwen.01e rit: 1. Anouk Rijff Valkenswaard; 2. Jamie Bierens
Duizel; 3. Bryony van Velzen Sittard; 4. Saartje Vandenbroucke Belgie; 5. Fien
Delbaere Belgie; 6. Lenny Druyts Belgie; 7. Jesse Vandenbulcke Belgie; 8. Femke
Geeris Geldrop; 9. Denise Gunst Yerseke; 10. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 11.
Mady van der Zeijden Poeldijk; 12. Lindy van Anrooij Kapelle; 13. Abby-Mae
Parkinson Engeland; 14. Elizabeth Holden Engeland; 15. Grace Garner Engeland;
16. Annasley Park 17. Manon Lloyd Engeland; 18. Megan Barker Engeland; 19.
Emily Nelson Engeland; 20. Marjolein van 't Geloof
Dirksland;
Junioen-Vrouwen.02e rit: 1. Jesse Vandenbulcke Belgie; 2. Willeke de Jong
Ubbena; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4.
Fianna Stenveld Garnwerd; 5. Soline Lamboley Frankrijk; 6. Lisa Klein Duitsland; 7. Amalie Dideriksen Denemarken; 8.
Chanella Stougje Zuidland; 9. Saartje Vandenbroucke Belgie; 10. Elina Sauka 11.
Tessa Neefjes Wervershoof; 12. Grace Garner Engeland; 13. Lucy Shaw Engeland;
14. Aline Seitz 15. Jip van den Bos Oostknollendam; 16. Wlebke Rodieck Duitsland; 17. Alphanie Midelet Frankrijk; 18. Sanne
Bouwmeester Westerbork; 19. Anouk Rijff Valkenswaard; 20. Lenny Druyts Belgie;
Junioen-Vrouwen.03e rit: 1. Saartje Vandenbroucke Belgie; 2. Jip van den Bos
Oostknollendam; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 4. Emily Nelson Engeland; 5.
Wlebke Rodieck Duitsland; 6. Grace Garner
Engeland; 7. Amalie Dideriksen Denemarken; 8. Lisa Klein Duitsland;
9. Soline Lamboley Frankrijk; 10. Jelena Eric Servie; 11. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 12. Lucy Shaw Engeland; 13. Elina Sauka
14. Chanella Stougje Zuidland; 15. Anne Huinen Noordwijk; 16. Aline Seitz 17.
Anouk Rijff Valkenswaard; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Sanne Bouwmeester
Westerbork; 20. Endija Rutule
Junioen-Vrouwen.Eindklassement: 1. Jesse Vandenbulcke Belgie;
2. Willeke de Jong Ubbena; 3. Saartje Vandenbroucke Belgie; 4. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 5. Jip van den Bos Oostknollendam; 6. Anouk Rijff Valkenswaard;
7. Femke Geeris Geldrop; 8. Bryony van Velzen Sittard; 9. Jamie Bierens Duizel;
10. Fien Delbaere Belgie; 11. Lenny Druyts Belgie; 12. Emily Nelson Engeland;
13. Grace Garner Engeland; 14. Denise Gunst Yerseke; 15. Lindy van Anrooij
Kapelle; 16. Elizabeth Holden Engeland; 17. Annasley Park 18. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 19. Wlebke Rodieck Duitsland;
20. Chanella Stougje Zuidland;
ENERGIEWACHT TOUR .(
2015.04.09 )
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Susanne
Andersen Noorwegen; 3. Grace Garner Engeland; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5.
Cecilia Le Bris 6. Julie Burgmans Bergeijk; 7. Lenny Druyts Belgie; 8. Fleur
Nagengast Beilen; 9. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 10. Liena de Jong
Ubbena; 11. Simone Eg Denemarken; 12. Pauline Clouard Frankrijk; 13. Kylie
Waterreus Ulestraten; 14. Janine Walters Assen; 15. Julia Scheidegger 16. Ffion
James Engeland; 17. Marijne Bos Zevenhuizen; 18. Karlijn Swinkels Handel; 19.
Ingvild Göskjenn Noorwegen; 20. Abbie Dentus Engeland;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Susanne
Andersen Noorwegen; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Jamie Bierens Duizel; 5.
Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 6. Delore Stougje Zuidland; 7. Lenny Druyts
Belgie; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Cecilia Le Bris 10. Karlijn Swinkels
Handel; 11. Liane Lippert 12. Abbie Dentus Engeland; 13. Simone Eg Denemarken;
14. Pauline Clouard Frankrijk; 15. Anne Huinen Noordwijk Zh; 16. Nicole
Steigenga Exmorra; 17. Fleur Nagengast Beilen; 18. Francine Kraaijenbrink
Abbenbroek; 19. Aafke Soet Heerenveen; 20. Fenna Vanhoutte Belgie;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Pernille Mathiesen Denemarken; 2. Merel Hofman
Bleiswijk; 3. Susanne Andersen Noorwegen; 4. Jamie Bierens Duizel; 5. Maaike
Boogaard Zwaag; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7. Nicole Steigenga Exmorra; 8.
Fleur Nagengast Beilen; 9. Aafke Soet Heerenveen; 10. Cecilia Le Bris 11.
Pauline Clouard Frankrijk; 12. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 13. Delore
Stougje Zuidland; 14. Abbie Dentus Engeland; 15. Lenny Druyts Belgie; 16.
Karlijn Swinkels Handel; 17. Simone Eg Denemarken; 18. Francine Kraaijenbrink
Abbenbroek; 19. Liane Lippert 20. Grace Garner Engeland;
ENERGIEWACHT TOUR.JV.(2016.04.06
T/M 04.09)
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. RESTORE CYCLING NED 2. GREAT BRITAIN GBR 3.
KUOTA - GO-TREX NED 4. SWITZERLAND SUI 5. DE PEDDELAARS Nederland; 6. Belgie
Belgie; 7. NWVG Nederland; 8. GREAT BRITAIN GBR 9. GERMANY GER 10. ARTV De
Adelaar 11. LUXEMBOURG Luxemburg; 12. Zuid-Oost Nederland 13. HRTC HOORN NED
14. REGIOTEAM ZUID-HOLLAND Nederland; 15. NORWAY Noorwegen; 16. CZECH REPUBLIC
Tsjechie; 17. Bergklimmers Nederland; 18. LITHUANIA Litouwen: 19. RUDYCO
Belgie; 20. Balen BC Belgie;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Charlotte Kool
Kortenhoef; 3. Christa Riffel Duitsland; 4. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht;
5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Lorena Wiebes Mijdrecht; 7. Eleanor Dickinson
Engeland; 8. Elizabeth Bennett Engeland; 9. Jessica Roberts Engeland;
10. Nathalie Bex Belgie; 11. Merel Hofman Bleiswijk; 12. Fleur Nagengast
Beilen; 13. Léna Mettraux Zwitserland; 14. Floor Weerink Exloo; 15. Henrietta
Colborne Engeland; 16. Lotte Rotman Belgie; 17. Kylie Waterreus Ulestraten; 18.
Susanne Andersen Noorwegen; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Claudia
Jongerius Hoogerheide;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Nathalie Bex Belgie; 2. Karlijn Swinkels Handel;
3. Christa Riffel Duitsland; 4. Jessica Roberts Engeland; 5. Arianna Pruisscher
Nieuw Dordrecht; 6. Sarah van Wijnen Tilburg; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8.
Merel Hofman Bleiswijk; 9. Susanne Andersen Noorwegen; 10. Liane Lippert
Duitsland; 11. Kirstie van Haaften De Meern; 12. Leva Kakubonyte Litouwen; 13.
Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 14. Maaike Meistrok Elshout; 15.
Franziska Braube Duitsland; 16. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 17. Edie Antonia
Rees Luxemburg; 18. Eleanor Dickinson Engeland; 19. Susanne Meistrok Elshout;
20. Nicole Steigenga Exmorra;
Junior-Vrouwen.04e rit: 1. Léna Mettraux Zwitserland; 2. Floor Weerink
Exloo; 3. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 4. Amber van der Hulst
Hazerswoude; 5. Eleanor Dickinson Engeland; 6. Susanne Andersen Noorwegen; 7.
Merel Hofman Bleiswijk; 8. Karlijn Swinkels Handel; 9. Nicole Steigenga
Exmorra; 10. Jessica Roberts Engeland; 11. Fleur Nagengast Beilen; 12. Anne de
Ruiter Polsbroek; 13. Maaike Boogaard Sittard; 14. Lotte Rotman Belgie; 15.
Susanne Meistrok Elshout; 16. Christa Riffel Duitsland; 17. Ceylin del Carmen
Alvarado Rotterdam; 18. Bente van Teeseling Abcoude; 19. Delore Stougje
Zuidland; 20. Kirstie van Haaften De Meern;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Christa Riffel Duitsland; 2. Anne de Ruiter
Polsbroek; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Léna Mettraux Zwitserland; 5. Merel
Hofman Bleiswijk; 6. Jessica Roberts Engeland; 7. Eleanor Dickinson Engeland;
8. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Bente van
Teeseling Abcoude; 11. Amber van der Hulst Hazerswoude; 12. Delore Stougje
Zuidland; 13. Fleur Nagengast Beilen; 14. Lotte Rotman Belgie; 15. Nicole Steigenga
Exmorra; 16. Liane Lippert Duitsland; 17. Susanne Andersen Noorwegen; 18.
Claudia Jongerius Hoogerheide; 19. Maaike Meistrok Elshout; 20. Kirstie van
Haaften De Meern;