ENERGIEWACHT TOUR.(2011.04.07 T/M 04.10)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Giorgia Brozini Italie; 5. Rochelle Gilmore Australie; 6. Martine Bras Ham; 7. Shelley Olds Amerika; 8. Liesbeth de Vocht Belgie; 9. Emma Johansson Zweden; 10. Alona Andruk Oekrainie; 11. Carmen McNellis Small Amerika; 12. Annemiek van Vleuten Wageningen; 13. Sofie Verdonck Belgie; 14. Monique van de Ree Willemstad; 15. Anne Arnouts Belgie; 16. Evelyn Arys Belgie; 17. Sarah DŘster Duitsland;  18. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 19. Ellen van Dijk Amsterdam; 20. Leah Kirchmann Canada;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Giorgia Brozini Italie; 4. Marianne Vos Meeuwen; 5. Emma Johansson Zweden; 6. Barbara Guarischi Italie; 7. Martine Bras Ham; 8. Shelley Olds Amerika; 9. Svetlana Bubnenkova Rusland; 10. Yulia Iliynikh Rusland; 11. Rochelle Gilmore Australie; 12. Alessandra D'Ettorre Italie; 13. Evelyn Arys Belgie; 14. Liesbeth de Vocht Belgie; 15. Carmen McNellis Small Amerika; 16. Anne Arnouts Belgie; 17. Lucy Martin Engeland; 18. Andrea Bosman Ermelo; 19. Laura van der Kamp Hasselt; 20. Melanie Woering Rozenburg;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit: 1. Adrie Visser Middenmeer; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Olga Zabelinskaya Rusland; 4. Emma Johansson Zweden; 5. Marianne Vos Meeuwen; 6. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Liesbeth de Vocht Belgie; 9. Kirsten Wild Zwolle; 10. Sarah DŘster Duitsland;  11. Monique van de Ree Willemstad; 12. Shelley Olds Amerika; 13. Rochelle Gilmore Australie; 14. Evelyn Arys Belgie; 15. Yulia Iliynikh Rusland; 16. Amy Pieters Zwanenburg; 17. Alexsandra Burchenkova Rusland; 18. Laura van der Kamp Hasselt; 19. Theresa Cliff-Ryan Amerika; 20. Anne Arnouts Belgie;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Giorgia Brozini Italie; 3. Shelley Olds Amerika; 4. Kirsten Wild Zwolle; 5. Rochelle Gilmore Australie; 6. Carmen McNellis Small Amerika; 7. Alessandra D'Ettorre Italie; 8. Sara Mustonen Zweden; 9. Martine Bras Ham; 10. Emilie Moberg Noorwegen; 11. Cherise Tayler Zuid-Afrika; 12. Laura van der Kamp Hasselt; 13. Janneke Kanis Amersfoort; 14. Liesbeth de Vocht Belgie; 15. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 16. Adrie Visser Middenmeer; 17. Esther Kortekaas Lisserbroek; 18. Yulia Iliynikh Rusland; 19. Loes Gunnewijk Zwolle; 20. Anne Arnouts Belgie;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Adrie Visser Middenmeer; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Emma Johansson Zweden; 7. Liesbeth de Vocht Belgie; 8. Sarah DŘster Duitsland;  9. Olga Zabelinskaya Rusland; 10. Monique van de Ree Willemstad; 11. Giorgia Brozini Italie; 12. Emilie Moberg Noorwegen; 13. Shelley Olds Amerika; 14. Martine Bras Ham; 15. Evelyn Arys Belgie; 16. Anne Arnouts Belgie; 17. Rochelle Gilmore Australie; 18. Carmen McNellis Small Amerika; 19. Sofie Verdonck Belgie; 20. Leah Kirchmann Canada;

 

ENERGIEWACHTTOUR.( 2012.04.04 T/M 04.08)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Kristin Armstrong Amerika; 2. Clara Hughes Engeland; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Ellen van Dijk Amsterdam; 5. Judith Arndt Duitsland;  6. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  7. Loes Gunnewijk Zwolle; 8. Evelyn Stevens Amerika; 9. Rhae-Christie Shaw Canada; 10. Alexis Rhodes ┴ustralie; 11. Shara Gillow ┴ustralie; 12. Trixi Worrack Duitsland;  13. Annemiek van Vleuten Wageningen; 14. Olga Zabelinskaya Rusland; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 16. Hanka Kupfernagel Duitsland;  17. Megan Guarnier Amerika; 18. Kirsten Wild Zwolle; 19. Joelle Numainville Canada; 20. Svetlana Bubnenkova Rusland;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Adrie Visser Middenmeer; 5. Elisabeth Armitstead Engeland; 6. Laura van der Kamp Hasselt; 7. Ellen van Dijk Amsterdam; 8. Romy Kasper Duitsland;  9. Annemiek van Vleuten Wageningen; 10. Trixi Worrack Duitsland;  11. Loes Gunnewijk Zwolle; 12. Marlen Jahrend Duitsland;  13. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 14. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 15. Andrea Dvorak Amerika; 16. Sarah DŘster Duitsland;  17. Suzanne de Goede Leiden; 18. Amy Pieters Zwanenburg; 19. Emilia Fahlin Zweden; 20. Shara Gillow ┴ustralie;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit: 1. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  2. Marianne Vos Meeuwen; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Laura van der Kamp Hasselt; 5. Evelyn Arys Belgie; 6. Romy Kasper Duitsland;  7. Leah Kirchmann Canada; 8. Adrie Visser Middenmeer; 9. Rochelle Gilmore Australie; 10. Anna van der Breggen Hasselt; 11. Josien van Wingerden Sliedrecht; 12. Rowena Fry ┴ustralie; 13. Megan Guarnier Amerika; 14. Jessica Glasbergen Den Helder; 15. Lucy Martin Engeland; 16. Judith Jelsma Amstelveen; 17. Annelies van Doorslaer Belgie; 18. Geerike Van der Breggen-Schreurs Zwolle; 19. Emma Mackie ┴ustralie; 20. Jessica Allen ┴ustralie;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit-A: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Judith Arndt Duitsland;  5. Ellen van Dijk Amsterdam; 6. Adrie Visser Middenmeer; 7. Romy Kasper Duitsland;  8. Loes Gunnewijk Zwolle; 9. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Trixi Worrack Duitsland;  11. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 12. Evelyn Arys Belgie; 13. Rochelle Gilmore Australie; 14. Suzanne de Goede Leiden; 15. Megan Guarnier Amerika; 16. Laura van der Kamp Hasselt; 17. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 18. Amy Pieters Zwanenburg; 19. Annelies van Doorslaer Belgie; 20. Lisa Fischer Duitsland; 

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit-B: 1. Specialized - Lululemon 2. Greenedge - AIS 3. Rabobank 4. AA Drink - Leontien.nl 5. Rusvelo 6. National Team Canada 7. National Team Australia 8. Dolmans-Boels 9. Skil Argos 10. Tibco to the Top 11. Team Ibis Cycles 12. Sengers Ladies 13. National Team Belgium 14. Abus Nutrixxion 15. Jan van Arckel 16. Faren Honda 17. National Team Germany 18. Bike4Air NWVG 19. Peddelaars/Ruiter Dakk. 20. Restore Cycling Team

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit: 1. Nicole Cooke Engeland; 2. Evelyn Arys Belgie; 3. Sarah DŘster Duitsland;  4. Megan Guarnier Amerika; 5. Marieke van Wanroij Nijmegen; 6. Josien van Wingerden Sliedrecht; 7. Jennifer Wheeler Amerika; 8. Chloe McConville ┴ustralie; 9. Amy Pieters Zwanenburg; 10. Judith Jelsma Amstelveen; 11. Annemiek van Vleuten Wageningen; 12. Kimberley Buyl Belgie; 13. Bianca van den Hoek Bussum; 14. Rochelle Gilmore Australie; 15. Jet Wildeman Raalte; 16. Samantha van Steenis Hoogland; 17. Romy Kasper Duitsland;  18. Daniela Gass Duitsland;  19. Jessica Allen ┴ustralie; 20. Jennifer Purcell Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Ina Yoko Teutenberg Duitsland;  2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Trixi Worrack Duitsland;  5. Loes Gunnewijk Zwolle; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Romy Kasper Duitsland;  10. Judith Arndt Duitsland;  11. Adrie Visser Middenmeer; 12. Sarah DŘster Duitsland;  13. Shara Gillow ┴ustralie; 14. Emilia Fahlin Zweden; 15. Annemiek van Vleuten Wageningen; 16. Clara Hughes Engeland; 17. Evelyn Stevens Amerika; 18. Alexis Rhodes ┴ustralie; 19. Amy Pieters Zwanenburg; 20. Laura van der Kamp Hasselt;

 

ENERGIEWACHT TOUR.(2013.04.03 T/M 04.07)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Loes Gunnewijk Zwolle; 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. Anna van der Breggen Hasselt; 7. Lisa Brennauer Duitsland;  8. Annemiek van Vleuten Wageningen; 9. Christine Majerus Luxemburg; 10. Dani King Engeland; 11. Marta Tagliaferro Italie; 12. Trixi Worrack Duitsland;  13. Lauren Kitchen ┴ustralie; 14. Evelyn Arys Belgie; 15. Lucinda Brand Rotterdam; 16. Tatiana Antoshina Rusland; 17. Laura Trott Engeland; 18. Sanne van Paassen Vlierden; 19. Gracie Elvin ┴ustralie; 20. Elizabeth Armitstead Engeland;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Chloe Hosking ┴ustralie; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 4. Lisa Brennauer Duitsland;  5. Ellen van Dijk Amsterdam; 6. Anna van der Breggen Hasselt; 7. Jolanda Neff Zwitserland; 8. Trixi Worrack Duitsland;  9. Loes Gunnewijk Zwolle; 10. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 11. Elizabeth Armitstead Engeland; 12. Carmen Small Amerika; 13. Gracie Elvin ┴ustralie; 14. Jolien D'Hoore Belgie; 15. Anouska Koster De Westereen; 16. Nina Kessler Velserbroek; 17. Christine Majerus Luxemburg; 18. Dani King Engeland; 19. Lucinda Brand Rotterdam; 20. Maaike Polspoel Belgie;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit-A: 1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Lisa Brennauer Duitsland;  3. Shara Gillow ┴ustralie; 4. Loes Gunnewijk Zwolle; 5. Trixi Worrack Duitsland;  6. Carmen Small Amerika; 7. Gracie Elvin ┴ustralie; 8. Marijn de Vries Zwolle; 9. Kirsten Wild Zwolle; 10. Kristin Mc Grath Amerika; 11. Charlotte Becker Duitsland;  12. Annette Edmondson ┴ustralie; 13. Megan Guarnier Amerika; 14. Lucinda Brand Rotterdam; 15. Carlee Taylor ┴ustralie; 16. Mieke Kr÷ger Duitsland;  17. Tatiana Antoshina Rusland; 18. Laura Trott Engeland; 19. Adrie Visser Wieringerwerf; 20. Jolien D'Hoore Belgie;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit-B: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Jolien D'Hoore Belgie; 3. Chloe Hosking ┴ustralie; 4. Annette Edmondson ┴ustralie; 5. Laura Trott Engeland; 6. Emily Collins Nieuw-Zeeland; 7. Dani King Engeland; 8. Emilie Moberg Noorwegen; 9. Christine Majerus Luxemburg; 10. Jessy Druyts Belgie; 11. Marta Tagliaferro Italie; 12. Sigrid Jochems Vianen; 13. Gu Sung Eun Korea; 14. Samantha van Steenis Hoogland; 15. Ruth Winder Amerika; 16. Julia Soek Den Ham Gn; 17. Annemiek van Vleuten Wageningen; 18. Ellen van Dijk Amsterdam; 19. Romy Kasper Duitsland;  20. Sanne van Paassen Vlierden;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Adrie Visser Wieringerwerf; 4. Jolien D'Hoore Belgie; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Loes Gunnewijk Zwolle; 7. Tatiana Antoshina Rusland; 8. Elizabeth Armitstead Engeland; 9. Charlotte Becker Duitsland;  10. Anna van der Breggen Hasselt; 11. Annemiek van Vleuten Wageningen;12. Jolanda Neff Zwitserland; 13. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 14. Lisa Brennauer Duitsland;  15. Sanne van Paassen Vlierden; 16. Gracie Elvin ┴ustralie; 17. Annette Edmondson ┴ustralie; 18. Chloe Hosking ┴ustralie; 19. Lauren Kitchen ┴ustralie; 20. Dani King Engeland;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit: 1. Valentina Carretta Italie; 2. Gu Sung Eun Korea; 3. Romy Kasper Duitsland;  4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Maaike Polspoel Belgie; 6. Ruth Winder Amerika; 7. Emilie Moberg Noorwegen; 8. Sanne van Paassen Vlierden; 9. Judith Bloem Kwintsheul; 10. Andrea Graus Oostenrijk; 11. Kelly Markus Hoofddorp; 12. Christine Majerus Luxemburg; 13. Jolanda Neff Zwitserland; 14. Jolien D'Hoore Belgie; 15. Ellen van Dijk Amsterdam; 16. Kirsten Wild Zwolle; 17. Lisa Brennauer Duitsland;  18. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 19. Emily Collins Nieuw-Zeeland; 20. Jessy Druyts Belgie;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Lisa Brennauer Duitsland;  5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. Gracie Elvin ┴ustralie; 7. Elizabeth Armitstead Engeland; 8. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 9. Sanne van Paassen Vlierden; 10. Anna van der Breggen Hasselt; 11. Lucinda Brand Rotterdam; 12. Tatiana Antoshina Rusland; 13. Jolanda Neff Zwitserland; 14. Annemiek van Vleuten Wageningen; 15. Charlotte Becker Duitsland;  16. Jolien D'Hoore Belgie; 17. Annette Edmondson ┴ustralie; 18. Chloe Hosking ┴ustralie; 19. Carmen Small Amerika; 20. Maaike Polspoel Belgie;

 

ENERGIEWACHT TOUR.(2014.04.09 T/M 04.13)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Elisabeth Armitstead Engeland; 3. Jolien D'Hoore Belgie; 4. Barbara Guarischi Italie; 5. Gracie Elvin ┴ustralie; 6. Thalita de Jong Ossendrecht; 7. Martina Zwick Duitsland;  8. Emilie Moberg Noorwegen; 9. Marta Tagliaferro Italie; 10. Roxanne Fournier Frankrijk; 11. Carmen McNellis Small Amerika; 12. Lotta Lepisto Noormarkku; 13. Lauren Hall Amerika; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Melissa Hoskins ┴ustralie; 16. Ruth Winder Amerika; 17. Olga Zabelinskaya Rusland; 18. Anna Knauer Duitsland;  19. Sara Mustonen Zweden; 20. Mascha Pijnenborg Waalwijk;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Barbara Guarischi Italie; 3. Elisabeth Armitstead Engeland; 4. Jolien D'Hoore Belgie; 5. Elena Cecchini Italie; 6. Martina Zwick Duitsland;  7. Aurore Verhoeven Belgie; 8. Kim de Baat Puttershoek; 9. Gracie Elvin ┴ustralie; 10. Lotta Lepisto Noormarkku; 11. Annemiek van Vleuten Wageningen; 12. Lisa Brennauer Duitsland;  13. Marta Tagliaferro Italie; 14. Lucinda Brand Rotterdam; 15. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 16. Peta Mullens Duitsland;  17. Alexsandra Burchenkova Rusland; 18. Trixi Worrack Duitsland;  19. Ellen van Dijk Amsterdam; 20. Lauren Hall Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit-A: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Chloe McConville ┴ustralie; 3. Trixi Worrack Duitsland;  4. Barbara Guarischi Italie; 5. Marta Tagliaferro Italie; 6. Roxanne Fournier Frankrijk; 7. Carmen McNellis Small Amerika; 8. Emilie Moberg Noorwegen; 9. Kirsten Wild Zwolle; 10. Eline Brustad Noorwegen; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12. Lotta Lepisto Noormarkku; 13. Anna Trevisi Italie; 14. Martina Zwick Duitsland;  15. Peta Mullens Duitsland;  16. Gracie Elvin ┴ustralie; 17. Giada Borgato Italie; 18. Jolien D'Hoore Belgie; 19. Janine van der Meer Abbenbroek; 20. Lisa Brennauer Duitsland; 

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Jolien D'Hoore Belgie; 3. Elisabeth Armitstead Engeland; 4. Trixi Worrack Duitsland;  5. Barbara Guarischi Italie; 6. Elena Cecchini Italie; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Ellen van Dijk Amsterdam; 9. Lisa Brennauer Duitsland;  10. Annemiek van Vleuten Wageningen; 11. Thalita de Jong Ossendrecht; 12. Chloe Hosking ┴ustralie; 13. Tiffany Cromwell ┴ustralie; 14. Gracie Elvin ┴ustralie; 15. Vera Koedooder Apeldoorn; 16. Amy Pieters Zwanenburg; 17. Roxane Knetemann Nijkerk; 18. Fiona Dutriaux Frankrijk; 19. Kim de Baat Puttershoek; 20. Claudia Koster Oudorp Nh;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Thalita de Jong Ossendrecht; 4. Sara Mustonen Zweden; 5. Barbara Guarischi Italie; 6. Liesbeth de Vocht Belgie; 7. Elena Cecchini Italie; 8. Romy Kasper Duitsland;  9. Kirsten Wild Zwolle; 10. Jolien D'Hoore Belgie; 11. Lisa Brennauer Duitsland;  12. Trixi Worrack Duitsland;  13. Marta Tagliaferro Italie; 14. Alexsandra Burchenkova Rusland; 15. Lucinda Brand Rotterdam; 16. Melissa Hoskins ┴ustralie; 17. Tiffany Cromwell ┴ustralie; 18. Moniek Tenniglo Albergen; 19. Gracie Elvin ┴ustralie; 20. Christine Majerus Luxemburg;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Trixi Worrack Duitsland;  4. Barbara Guarischi Italie; 5. Lisa Brennauer Duitsland;  6. Tiffany Cromwell ┴ustralie; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Ellen van Dijk Amsterdam; 9. Gracie Elvin ┴ustralie; 10. Roxane Knetemann Nijkerk; 11. Sara Mustonen Zweden; 12. Jolien D'Hoore Belgie; 13. Elisabeth Armitstead Engeland; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Annemiek van Vleuten Wageningen; 16. Loes Gunnewijk Zwolle; 17. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 18. Alexsandra Burchenkova Rusland; 19. Claudia Hausler Duitsland;  20. Thalita de Jong Ossendrecht;

 

ENERGIEWACHT TOUR .( 2015.04.08 T/M 04.12)

Elite-Vrouwen Proloog: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Lisa Brennauer Duitsland; 3. Trixi Worrack Duitsland; 4. Roxane Knetemann Nijkerk; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Alena Amialiusik Bulgarije; 9. Ellen van Dijk Woerden; 10. Jolien d'Hoore Belgie; 11. Barbara Guarischi Italie; 12. Melissa Hoskins Australie; 13. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Katrin Garfoot Australie; 15. Elisabeth Armitstead Engeland; 16. Moniek Tenniglo Albergen; 17. Lizzie Williams Australie; 18. Anouska Koster De Westereen; 19. Sara Mustonen Zweden; 20. Tiffany Cromwell Australie;

Elite-Vrouwen.01e rit: 1. Jolien d'Hoore Belgie; 2. Barbara Guarischi Italie; 3. Trixi Worrack Duitsland; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Anna van der Breggen Zwolle; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Christine Majerus Luxemburg; 8. Chloe Hosking Australie; 9. Lucy Garner Engeland; 10. Melissa Hoskins Australie; 11. Lizzie Williams Australie; 12. Heather Fisher Amerika; 13. Iris van der Stelt Numansdorp; 14. Lisa Brennauer Duitsland; 15. Gracie Elvin Australie; 16. Emilie Moberg Noorwegen; 17. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 18. Kaat van der Meulen Belgie; 19. Roxane Knetemann Nijkerk; 20. Tatiana Guderzo Italie;

Elite-Vrouwen.02e rit B: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Jolien d'Hoore Belgie; 5. Barbara Guarischi Italie; 6. Lotte Kopecky Belgie; 7. Ellen van Dijk Woerden; 8. Trixi Worrack Duitsland; 9. Sara Mustonen Zweden; 10. Chloe Hosking Australie; 11. Lisa Brennauer Duitsland; 12. Geerike Schreurs Zwolle; 13. Mirjam Gysling Zwitserland; 14. Emilie Moberg Noorwegen; 15. Alena Amialiusik Bulgarije; 16. Lucy Garner Engeland; 17. Daiva Tuslaite Litouwen; 18. Eileen Roe Engeland; 19. Carmen Small Amerika; 20. Tiffany Cromwell Australie;

Elite-Vrouwen.03e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Elisabeth Armitstead Engeland; 5. Jolien d'Hoore Belgie; 6. Trixi Worrack Duitsland; 7. Christine Majerus Luxemburg; 8. Ellen van Dijk Woerden; 9. Anouska Koster De Westereen; 10. Gracie Elvin Australie; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Julie Leth Denemarken; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Janneke Ensing Gieten; 15. Carmen Small Amerika; 16. Romy Kasper Duitsland; 17. Tiffany Cromwell Australie; 18. Megan Guarnier Amerika; 19. Alena Amialiusik Bulgarije; 20. Anna van der Breggen Zwolle;

Elite-Vrouwen.04e rit: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Jolien d'Hoore Belgie; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Lisa Brennauer Duitsland; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Trixi Worrack Duitsland; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 12. Ellen van Dijk Woerden; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Anouska Koster De Westereen; 15. Tiffany Cromwell Australie; 16. Romy Kasper Duitsland; 17. Julia Soek Den Ham; 18. Annie Last Engeland; 19. Anna Knauer Duitsland; 20. Emily Kay Engeland;

Elite-Vrouwen.Eindklassement: 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Trixi Worrack Duitsland; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Ellen van Dijk Woerden; 7. Anna van der Breggen Zwolle; 8. Jolien d'Hoore Belgie; 9. Roxane Knetemann Nijkerk; 10. Tiffany Cromwell Australie; 11. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Romy Kasper Duitsland; 13. Anouska Koster De Westereen; 14. Floortje Mackaij Woerden; 15. Julia Soek Den Ham; 16. Janneke Ensing Gieten; 17. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 18. Barbara Guarischi Italie; 19. Alena Amialiusik Bulgarije; 20. Megan Guarnier Amerika;

 

ENERGIEWACHT TOUR.(2016.04.06 T/M 04.10)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit: 1. Boels Dolmans Cycling Team NED 2. Canyon Sram Cycling Duitsland; 3. Orica-Ais AUS 4. RoboLiv Womencyclingteam NED 5. Wiggle High5 GBR 6. Hitec Products NOR 7. Parkhotel Valkenburg NED 8. Great Britain GBR 9. Denemarken Denemarken; 10. Lensworld-Zannata BEL 11. Team Liv-Plantur NED 12. Lares-Waowdeals Women Cycling BEL 13. Unitedhealthcare USA 14. Duitsland; GER 15. Amerika USA 16. Swabo NED 17. WV De Kannibaal NED 18. Belgie Belgie; 19. RC Jan van Arckel Nederland; 20. WV Meteoor NED

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Lisa Brennauer Duitsland; 3. Ellen van Dijk Woerden; 4. Annemiek van Vleuten Wageningen; 5. Gracie Elvin Australie; 6. Elena Cecchini Italie; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Amy Pieters Zwanenburg; 10. Romy Kasper Duitsland; 11. Barbara Guarisch Italie; 12. Roxane Knetemann Nijkerk; 13. Julia Soek Den Ham; 14. Kirsten Wild Zwolle; 15. Riejanne Markus Zwarte Kat; 16. Amalie Dideriksen Denemarken; 17. Christine Majerus Luxemburg; 18. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 19. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 20. Alexis Ryan Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit: 1. Allie Dragoo Amerika; 2. Julie Leth Denemarken; 3. Gretchen Stumhofer Amerika; 4. Vera Koedooder Apeldoorn; 5. Moniek Tenniglo Albergen; 6. Sara Penton Zweden; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Lisa Brennauer Duitsland; 9. Monique van de Ree Zundert; 10. Floortje Mackaij Woerden; 11. Christine Majerus Luxemburg; 12. Alexis Ryan Amerika; 13. Kaat van der Meulen Belgie; 14. Emilie Moberg Noorwegen; 15. Leonie Lubbinge Drachten; 16. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 17. Claudia Koster Assendelft; 18. Gracie Elvin Australie; 19. Kelly Markus Hoofddorp; 20. Lise-Marie Henzelin Zwitserland;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit-A: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Barbara Guarisch Italie; 4. Gracie Elvin Australie; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Ellen van Dijk Woerden; 7. Julia Soek Den Ham; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Christina Siggaard Denemarken; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Kaat van der Meulen Belgie; 12. Annemiek van Vleuten Wageningen; 13. Lisa Brennauer Duitsland; 14. Monique van de Ree Zundert; 15. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 16. Chloe Hosking Australie; 17. Melissa Lowther Engeland; 18. Leonie Lubbinge Drachten; 19. Alexis Ryan Amerika; 20. Maria Confalonieri Italie;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit-B: 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Tayler Wiles Amerika; 5. Katrin Garfoot Australie; 6. Roxane Knetemann Nijkerk; 7. Allie Dragoo Amerika; 8. Amy Pieters Zwanenburg; 9. Linda Melanie Villumsen Nieuw-Zeeland; 10. Elena Cecchini Italie; 11. Christine Majerus Luxemburg; 12. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 13. Rozanne Slik Bergen Nh; 14. Gracie Elvin Australie; 15. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 16. Alena Amialiusik Bulgarije; 17. Minke van Dongen Oosterhout; 18. Riejanne Markus Zwarte Kat; 19. Floortje Mackaij Woerden; 20. Tatiana Guderzo Italie;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Lisa Brennauer Duitsland; 3. Christine Majerus Luxemburg; 4. Maria Confalonieri Italie; 5. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 6. Monique van de Ree Zundert; 7. Kaat van der Meulen Belgie; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Ellen van Dijk Woerden; 10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Gracie Elvin Australie; 12. Amalie Dideriksen Denemarken; 13. Sara Mustonen Zweden; 14. Sara Inghelbrecht Belgie; 15. Lise-Marie Henzelin Zwitserland; 16. Annemiek van Vleuten Wageningen; 17. Christina Siggaard Denemarken; 18. Holly Breck Amerika; 19. Leonie Lubbinge Drachten; 20. Nina Kessler Velserbroek;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement: 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Elena Cecchini Italie; 5. Amy Pieters Zwanenburg; 6. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 7. Gracie Elvin Australie; 8. Roxane Knetemann Nijkerk; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Romy Kasper Duitsland; 11. Barbara Guarisch Italie; 12. Moniek Tenniglo Albergen; 13. Vera Koedooder Apeldoorn; 14. Christine Majerus Luxemburg; 15. Julie Leth Denemarken; 16. Tayler Wiles Amerika; 17. Alexis Ryan Amerika; 18. Amalie Dideriksen Denemarken; 19. Shara Gillow Australie; 20. Jeanne Korevaar Groot-Ammers;