DEN HELDER KUST DE ZEE.(2016.06.11 T/M
06.12)
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Eva Bijwaard Hillegom;
3. Lonneke Uneken Veendam; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Mischa Bredewold
Hoogland; 6. Anne van Rooijen Driel; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Wilma
Olausson Zweden; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11.
Eline van Rooijen Woerden; 12. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 13. Judith Stolze De
Lier; 14. Isabel Tambach Assendelft; 15. Hemke Vroom Bennekom; 16. Marise
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 17. Rosan Koper Heemskerk; 18. Pien Limpens
Obbicht;19. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 20. Julia van Bokhoven Tilburg;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Wilma Olausson
Zweden; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Eline van
Rooijen Woerden; 6. Eva Jonkers Staphorst; 7. Silke Smulders Loon op Zand; 8.
Anne van Rooijen Driel; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10. Julia van Bokhoven Tilburg;
11. Judith Stolze De Lier; 12. Pien Limpens Obbicht; 13. Gaby Gieskens
s-Gravenhage; 14. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 15. Jill Jansen Zoeterwoude;
16. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 17. Janet Beers Hoogkarspel; 18.
Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 19. Hemke Vroom Bennekom; 20. Rosan
Koper Heemskerk;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Eva Bijwaard Hillegom; 2.
Eva Jonkers Staphorst; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 5. Wilma Olausson Zweden; 6. Eline van Rooijen Woerden; 7. Silke
Smulders Loon op Zand; 8. Anne van Rooijen Driel; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10.
Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12.
Judith Stolze De Lier; 13. Hemke Vroom Bennekom; 14. Pien Limpens Obbicht; 15.
Rosan Koper Heemskerk; 16. Julia van Bokhoven Tilburg; 17. Sanne Roozemond
Bergschenhoek; 18. Ilsa Kluit Beets; 19. Jill Jansen Zoeterwoude; 20. Kristie
van der Vossen Culemborg;
KOP VAN NOORD-HOLLAND.(2018.06.09 T/M
06.10)
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen
Driel; 3. Lieke Janssen Panningen; 4. Isa Nomden Hattem; 5. Maureen Arens
Kruiningen; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Rosan Dekker Echten.Dr. 8. Rixt Tol Hasselt; 9. Cecilia van Zuthem Zwolle; 10.
Yuli van der Molen Krommenie; 11. Marit Wasmus Den Hoorn; 12. Kiki Janse
Zaandam; 13. Sophia Zwaan Bodegraven; 14. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep;
15. Iris Offerein Meppen; 16. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 17. Rachella
van Zanen Zaandijk; 18. Iris de Boer Zaandam; 19. Silke Blei Herwenen; 20.
Sofie Duyn Hoogwoud;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Maud Rijnbeek
Limmen; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Anoek Kuijpers
Gilze; 6. Silke Blei Herwenen; 7. Sophia Zwaan Bodegraven; 8. Sofie Duyn
Hoogwoud; 9. Yuli van der Molen Krommenie; 10. Kiki Janse Zaandam; 11. Rosan
Dekker Echten.Dr. 12. Lieke Janssen Panningen; 13.
Lisa van der Meer s-Gravenzande; 14. Rachella van Zanen Zaandijk; 15. Isa
Nomden Hattem; 16. Karlijn Koops Elim; 17. Cecilia van Zuthem Zwolle; 18.
Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 19. Indy van Os Angeren; 20. Jerney van
der Heijden Zevenhuizen;
Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Rosan Dekker Echten.Dr. 3. Cecilia van Zuthem Zwolle; 4. Kiki Janse Zaandam; 5.
Karlijn Koops Elim; 6. Anoek Kuijpers Gilze; 7. Maud Rijnbeek Limmen; 8. Marit
Wasmus Den Hoorn; 9. Yuli van der Molen Krommenie; 10. Lisa van der Meer
s-Gravenzande; 11. Borg Senneker Breda; 12. Iris Offerein Meppen; 13. Iris de
Boer Zaandam; 14. Maureen Arens Kruiningen; 15. Silke Blei Herwenen; 16. Jerney
van der Heijden Zevenhuizen; 17. Sophia Zwaan Bodegraven; 18. Lieke Janssen
Panningen; 19. Sofie Duyn Hoogwoud; 20. Indy van Os Angeren;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2.
Sofie van Rooijen Driel; 3. Maureen Arens Kruiningen; 4. Rixt Tol Hasselt; 5.
Yuli van der Molen Krommenie; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Sophia Zwaan
Bodegraven; 8. Rosan Dekker Echten.Dr. 9. Silke Blei
Herwenen; 10. Sofie Duyn Hoogwoud; 11. Anoek Kuijpers Gilze; 12. Lieke Janssen
Panningen; 13. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 14. Rachella van Zanen
Zaandijk; 15. Isa Nomden Hattem; 16. Karlijn Koops Elim; 17. Cecilia van Zuthem
Zwolle; 18. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 19. Indy van Os Angeren; 20.
Jerney van der Heijden Zevenhuizen;
TOUR DE LASALLE.(2019.06.15 T/M 06.16)
Junior-Vrouwen.01e rit: 1. Leonie Bos s-Gravendeel; 2. Noa de Haan Nijkerk;
3. Petra Welmers Dronten; 4. Samira van Zuthem Zwolle; 5. Rixt Tol Hasselt; 6.
Kiki Janse Zaandam; 7. Elisa Serné Breda; 8. Ilse Lingen Ouderkerk aan den
IJssel; 9. Rosan Koper Heemskerk; 10. Amy-Jill Cornelissen Maarssen; 11. Borg
Senneker Zundert; 12. Sanne Jongenelen Steenbergen; 13. Maud Adriaansen Arnhem;
14. Desiree Ketting Spijkenisse; 15. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 16.
Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 17. Malena van Dam Haastrecht; 18. Tanja van
der Drift Nij Beets;
Junior-Vrouwen.02e rit: 1. Leonie Bos s-Gravendeel; 2. Rixt Tol Hasselt; 3.
Elisa Serné Breda; 4. Petra Welmers Dronten; 5. Kiki Janse Zaandam; 6. Samira
van Zuthem Zwolle; 7. Rosan Koper Heemskerk; 8. Maud Adriaansen Arnhem; 9. Nena
Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 11. Ilse
Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 12. Amy-Jill Cornelissen Maarssen; 13. Sanne
Jongenelen Steenbergen; 14. Noa de Haan Nijkerk; 15. Borg Senneker Zundert; 16.
Malena van Dam Haastrecht;
Junior-Vrouwen.03e rit: 1. Noa de Haan Nijkerk; 2. Rosan Koper Heemskerk;
3. Leonie Bos s-Gravendeel; 4. Elisa Serné Breda; 5. Samira van Zuthem Zwolle;
6. Borg Senneker Zundert; 7. Malena van Dam Haastrecht; 8. Amy-Jill Cornelissen
Maarssen; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10. Rixt Tol Hasselt; 11. Nena
Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Kiki Janse Zaandam; 13. Maud Adriaansen
Arnhem; 14. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 15. Sanne Jongenelen
Steenbergen;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Leonie Bos s-Gravendeel; 2. Elisa Serné Breda;
3. Rixt Tol Hasselt; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Samira van Zuthem Zwolle; 6.
Kiki Janse Zaandam; 7. Noa de Haan Nijkerk; 8. Ilse Lingen Ouderkerk aan den
IJssel; 9. Amy-Jill Cornelissen Maarssen; 10. Borg Senneker Zundert; 11. Sanne
Jongenelen Steenbergen; 12. Maud Adriaansen Arnhem; 13. Nena Vollering Berkel
en Rodenrijs; 14. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 15. Malena van Dam
Haastrecht;
Nieuweling-Meisjes.01e rit: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Isa Nomden Hattem;
3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Yuli van der Molen Krommenie; 5. Indy Verwaarst
Haarle; 6. Carmen van der Veen Zwolle; 7. Lisa van Belle Zoetermeer; 8. Nienke
Veenhoven Oostzaan; 9. Cecilia van Zuthem Zwolle; 10. Carola van de Wetering
Nieuw-Vennep; 11. Femke Thoolen Hulsberg; 12. Roos van den Berg Alphen aan den
Rijn; 13. Yilla Threels Woerden; 14. Nienke Dullemond Ooltgensplaat; 15. Birte
Tellegen Hattem; 16. Rosan Dekker Echten; 17. Anne Schumacher Horst; 18. Imme
Arink Groenlo; 19. Ines Hamer Hattem; 20. Joelle de Jong Zwolle;
Nieuweling-Meisjes.02e rit: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2. Yuli van der Molen
Krommenie; 3. Cecilia van Zuthem Zwolle; 4. Isa Nomden Hattem; 5. Willemijn
Prins Zwolle; 6. Carmen van der Veen Zwolle; 7. Indy Verwaarst Haarle; 8. Femke
Thoolen Hulsberg; 9. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 10. Anne Schumacher
Horst; 11. Imme Arink Groenlo; 12. Ines Hamer Hattem; 13. Rosan Dekker Echten; 14. Karlijn
Koops Elim; 15. Dewy van Gijsel Axel; 16. Femke Gort Echt; 17. Emma Hoolwerf
Eemdijk; 18. Nienke Dullemond Ooltgensplaat; 19. Nikki Brusche Zaandam; 20.
Birte Tellegen Hattem;
Nieuweling-Meisjes.03e rit: 1. Isa Nomden Hattem; 2. Cecilia van Zuthem Zwolle;
3. Imme Arink Groenlo; 4. Willemijn Prins Zwolle; 5. Indy Verwaarst Haarle; 6.
Femke Gort Echt; 7. Indy Kappert Markelo; 8. Rosan Dekker Echten; 9. Carmen van der Veen Zwolle; 10.
Femke Thoolen Hulsberg; 11. Birte Tellegen Hattem; 12. Anne Schumacher Horst;
13. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 14. Emma Hoolwerf Eemdijk; 15. Yuli
van der Molen Krommenie; 16. Nadia Vermeeren Zwijndrecht; 17. Imke van der
Zwart Alphen aan den Rijn; 18. Patrick de Jong Noordeloos; 19. Dewy van Gijsel
Axel; 20. Maureen Arens Kruiningen;
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Maureen Arens Kruiningen; 2.
Isa Nomden Hattem; 3. Yuli van der Molen Krommenie; 4. Cecilia van Zuthem
Zwolle; 5. Willemijn Prins Zwolle; 6. Indy Verwaarst Haarle; 7. Carmen van der
Veen Zwolle; 8. Femke Thoolen Hulsberg; 9. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep;
10. Anne Schumacher Horst; 11. Imme Arink Groenlo; 12. Ines Hamer Hattem; 13.
Rosan Dekker Echten; 14.
Karlijn Koops Elim; 15. Birte Tellegen Hattem; 16. Dewy van Gijsel Axel; 17.
Femke Gort Echt; 18. Nikki Brusche Zaandam; 19. Emma Hoolwerf Eemdijk; 20.
Nienke Dullemond Ooltgensplaat;