KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2000 .( 2000.09.23 )

Vrouwen.Weg: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Mirella van Melis Venhorst; 3. Saskia van Duuren Hardenberg; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. Areke Hassink Zieuwent; 6. Catharina Mulders Rotterdam; 7. Francis Linthorst Amsterdam; 8. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 9. Afke Sijm Wognum; 10. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 11. Frederika van de Wiel Harkema; 12. Marieke Haverdings Zuidlaren; 13. Corrien van Haastert Waddinxveen; 14. Helma de Jong Oldebroek; 15. Miriam de Moel Waalwijk; 16. Mirjam Dieleman Wageningen; 17. Rosalinde Meijer Den Haag; 18. Ilona Meter Alteveer;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2002.WEG .( 2002.09.21 )

Vrouwen.Weg: 1. Areke Hassink Zieuwent; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Sandra Duin Alkmaar; 4. Kirsten Wild Almelo; 5. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 6. Afke Sijm Wognum; 7. Sabrina Kaatee Koedijk; 8. Helma de Jong Oldebroek; 9. Franciska de Vries Renkum; 10. Mieke Richart Groningen; 11. Wietske Hollegien Nijmegen; 12. Carolien van Herrikhuyzen Hilversum; 13. Christy Verkerk Rhenen; 14. Simone Sewuster Leeuwarden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.STUDENTEN .( 2005.09.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen/Junior-Vrouwen: 1. Alma Koelemeijer Arnhem; 2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Marije Profijt Hoogeveen; 5. Ilona Valkenburg 6. Sharon van Essen Veenendaal; 7. Judith Helmink Maurik; 8. Sandra van Veghel Rosmalen; 9. Eva Heijmans Diemen; 10. Helma de Jong Groningen; 11. Linda Ringlever Nijmegen; 12. Famke Kweekel Goedereede; 13. Linda Kroes Raalte; 14. Petra Dijkman Eindhoven; 15. Marielle Kerste Harmelen; 16. Silke Kogelman Lemelerveld; 17. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 18. Eyelien Bekkering Den Ham; 19. Brechje Kaastra 20. Claudia Witteveen Teuge;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2006.WEG .( 2006.09.23 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Yvonne Leezer Leiden; 3. Marije Profijt Hoogeveen; 4. Daphne Hoeve Oisterwijk; 5. Eyelien Bekkering Den Ham; 6. Sigrid Jochems Vianen; 7. Petra Dijkman Eindhoven; 8. Lianne Wagtho Delft; 9. Eefje Tabak Bergeijk; 10. Karin Knol Leeuwarden; 11. Alma Koelemeijer Arnhem; 12. Ingeborg Kreuze Assen; 13. Djoeke Donkers Nijmegen; 14. Juliette Wigbold Hengelo ov; 15. Femke Nijhof Haaksbergen; 16. Marlies Groenewold Amstelveen; 17. Linda Ringlever Nijmegen; 18. Suzan Simons Steenbergen; 19. Annika Heijnen Ermelo; 20. Hielke Elferink Tubbergen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.STUDENTEN.WEG.(2010.09.25)

Amateurs.Weg: 1. Jos Koop Den Hoorn; 2. Gijs Brouwer Maastricht; 3. Joost VermuŽ Utrecht; 4. Michel Reuser Tiel; 5. Luuc Rutgers Delft; 6. Marijn Pijper Hoogvliet; 7. Daan Sindelka Hoogland; 8. Arjen Houweling Velp Gld; 9. Frank van Kuijk Groningen; 10. Robert-Jan den Haan Enschede; 11. Marc de Bruin Groningen; 12. Menno van Hees Biggekerke; 13. Paul Schreuder Nijmegen; 14. Jeroen Akkerman Almere; 15. Dirk Janssen Hoogeveen; 16. Rik Houwers Delft; 17. Stefan Joosten Maastricht; 18. Tim Foppen Zoetermeer; 19. Marc Janssen Enschede; 20. Matthijs Kuipers Utrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.STUDENTEN.WEG .( 2010.09.25 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Janneke Kanis Zwolle; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Geerike Schreurs Zwolle; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Marieke van Wanroij Nijmegen; 6. Juliette Wigbold Hengelo; 7. Anne Eversdijk Kapelle; 8. Marieke den Otter Hoornaar; 9. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 10. Lotte van Hoek Vlijmen; 11. Marielle Kerste Harmelen; 12. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 13. Esra Tromp Coevorden; 14. Willeke Knol Hasselt; 15. Nynke Troelstra Groningen; 16. Chiara Roberti Berkel en Rodenrijs; 17. Fabienne Al Assendelft; 18. Janien Lubben Emmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2012.WEG.(2012.10.07)

Amateurs.Weg: 1. Rob Tijdink Nijmegen; 2. Dirk Jonker Delft; 3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Pieter Vette Heinkenszand; 5. Jacco van Hooren Voerendaal; 6. Bas Seldenrijk Borger; 7. Robert-Jan den Haan Enschede; 8. Jelle Middendorp Schipluiden; 9. Robbin van de Geer Maastricht; 10. Robert Warmer Soest; 11. Ronald Kolkman Zaltbommel; 12. Rob van Gameren Berlicum; 13. Ragiel Wildvank Delft; 14. Erik van der Poel Tilburg; 15. Paul Schreuder Nijmegen; 16. Erik Altena Delft; 17. Jack Ibbotson Duivendrecht; 18. Dimitri Mulder Heinkenszand; 19. Yennick Wolthuizen Castricum

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2012.WEG .( 2012.10.07 )

Junioren.Weg: 1. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 2. Camiel Pauwels Nijmegen; 3. Guido van Tuijl Nieuwaal;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2012.WEG .( 2012.10.07 )

Sportklasse.Weg: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Bas van der Kamp Alkmaar; 3. Jermo Agema Den Helder; 4. Kevin Wilmsen IJmuiden; 5. Jorryt Matthee Utrecht; 6. Ernst Kuilder Wageningen; 7. Luuk Rutten Wageningen; 8. Sven Asjes Koog aan de Zaan; 9. Sven Hoekstra Landsmeer; 10. Nout Strik Utrecht; 11. Otto Meij Utrecht; 12. Remco Klerx Amstelveen; 13. Mathijs Sterk Westervoort; 14. Maarten Elsenaar Schoorl; 15. Lars Haringsma Diemen; 16. Ruben Versloot Wageningen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2013.WEG.(2013.10.06)

Amateurs/Sportklasse.Weg: 1. Sjors de Waard Groningen; 2. Thomas Rieff Berg en Terblijt; 3. Folkert Oostra Amsterdam; 4. Bas Seldenrijk Borger; 5. Elmar van Hoorn Rotterdam; 6. Joost van Wijngaarden Lent; 7. Jeroen Erkens Brunssum; 8. Merlijn Dekker Den Bosch; 9. Youp Havermans Rotterdam; 10. Dimitri Mulder Heinkenszand; 11. Nivard Kagie Utrecht; 12. Ivo Hegge Vlijmen; 13. Maurice Zaal Groningen; 14. Sieger Oldenkamp Zandhuizen; 15. Carlo van Doorn Hintham; 16. Yannic Candel Berg en Terblijt; 17. Eric Boersma Groningen; 18. Niels Laurens Meereboer Ees; 19. Bas van der Kamp Alkmaar; 20. Stef van der Hijden Nijmegen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2013.WEG .( 2013.10.06 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Saskia Oomen Utrecht; 3. Kirsten Peetoom Maastricht; 4. Nicole Vernhout Apeldoorn; 5. Carleen Baas Den Dungen; 6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Lauren Arnouts Rijsbergen; 8. Winanda Spoor Apeldoorn; 9. Bregtje Hermans Maastricht; 10. Hilde Oudman Onnen; 11. Joanne Groeneveldt Amstelveen; 12. Melissa Slewe Assendelft; 13. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 14. Elleke Claessen Amsterdam; 15. Alicja Verhagen Woerden; 16. Jarna Hilja de Jong Exloo; 17. Roosmarijn van Breemen Alblasserdam; 18. Cleo Kortenhorst Wijk bij Duurstede; 19. Josine Woudsma Groningen; 20. Manon Holstege Woudenberg;

 

KAMIPOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2017.WEG .( 2017.09.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Weg: 1. Claudia Koster Assendelft; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Danique Braam Veenwouden; 4. Tessa Neefjes Wervershoof; 5. Melissa van der Peet Den Haag; 6. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Sophie van Bakel Maastricht; 9. Mariska Jetten Heemskerk; 10. Ingrid Huizing Haren.Gn; 11. Hetty Hofstede Utrecht; 12. Sophie van der Horst Delft; 13. Marlies van der Lugt Delft; 14. Melanie Klement Diphoorn; 15. Rosan Baas Den Dungen; 16. Iris Ton Waskemeer; 17. Suze van der Zwet Roelofsarendsveen; 18. Ivana Louhenapessy Breukelen; 19. Leontine Groeneveldt Amstelveen; 20. Rigt Kalsbeek Amsterdam; 20 Marjolein van 't Geloof Dirksland;

 

KAMPOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2017.WEG .( 2017.09.24 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse.Weg: 1. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 2. Marco Kaldenbach Hoorn; 3. Sybren Welling Groningen; 4. Herman ten Kate Utrecht; 5. Matthijs Dijkstra Groningen; 6. Jermo le Fevre Purmerend; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Dirk van Leuken Best; 9. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Matijn Straatsma Utrecht; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Niels Ruijter Uithoorn; 14. Daniel Marsmans Utrecht; 15. Ivo Huisman Hoogkarspel; 16. Jorick Heijn Leiden; 17. Stan van der Meer Delft; 18. Kevin Hulsker Nootdorp; 19. Thomas van 't Klooster Delft; 20. Erik Stammes Amsterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2018.WEG .( 2018.10.07 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse.Weg: 1. Niels van Ekeren Rijswijk; 2. Luuk Schuurmans Utrecht; 3. Joris Maarleveld Amsterdam; 4. Dirk van Leuken Best; 5. Niels Ruijter Uithoorn; 6. Tjalle de Jong Wageningen; 7. Koos van Dam Amsterdam; 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Bas Overdevest Amsterdam; 10. Bouwe Kuin Blesdijke; 11. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 12. Hugo Hoekjen Delft; 13. Jos de Haan Hoogwoud; 14. Erik Stammes Amsterdam; 15. Guy Frissen Utrecht; 16. Justin Brusche Zaandam; 17. Thomas van 't Klooster Voorhout; 18. Julian Vlasblom Schoonhoven; 19. Erwin Huzen Nijmegen; 20. Joris van Nieuwkerk Amsterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2019.WEG.(2019.09.22)

Basisleden-Mannen.Weg: 1. Jasper Linnartz 2. Gert Galis 3. Daan Allaerts 4. Sjors Beukeboom 5. Sander Laseur 6. Luc Vraets 7. Simon Haberlah Leerdam; 8. Ties Wijntjes 9. Bjarne Maton 10. Harmen Baas Wageningen; 11. Jip van Montfort 12. Marius Hofmeester 13. Alger Jorritsma 14. Max Bouman 15. Camiel Zwart Amsterdam; 16. Rutger Nugteren 17. Hidde Merton 18. Quinten de Ronde 19. Jesper Wever Wageningen; 20. Simon Hooisma

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2019.WEG.(2019.09.22)

Basisleden-Vrouwen.Weg: 1. Judith Krabbenborg 2. Anne-Marie Schonk Amsterdam; 3. Marleen Stoel 4. Ilse Nijensteen 5. Iris Willemsen 6. Manon Gremmen 7. Babette Buitenhuis 8. Siobhan Schleijpen 9. Roos Reinartz 10. Ella van de Pol Eindhoven; 11. Lotte Jansen Dordrecht; 12. Linda Pulles 13. Sonja Beers 14. Maya Mokasay 15. Johanna d' Aumerie 16. Sigrid van der Schaar 17. Eline van Manen 18. Anna Lith 19. Milanne Buiten 20. Els Huizing

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.STUDENTEN.2019.WEG .( 2019.09.22 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse.Weg: 1. Jannes van Weele Utrecht; 2. Wessel Lange Feerwerd; 3. Niels van der Gracht Annen; 4. Jordan Habets Sint-Geertruid; 5. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 6. Joris van Nieuwkerk Amsterdam; 7. Jelle de Poorter Best; 8. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 9. Martijn Gijsbers Heeze; 10. Tjalle de Jong Wageningen; 11. Anton Wiersma Hallum; 12. Bas Overdevest Amsterdam; 13. Rient Heerink Enschede; 14. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 15. Jesse Haaksman Enschede; 16. Bram Koeweiden Groningen; 17. Niels Caesar Groningen; 18. Koen de Jong Enschede; 19. Guus Kruis Engelen; 20. Stefan Boogaard Delft;