KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2000.WEG .( 2000.08.27 )

Nieuwelingen.Weg 1. Robin Daling Veghel; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Tom Veelers Ootmarsum; 4. Stephan Speijer Enspijk; 5. Job Vissers Erp; 6. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 7. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 8. Johan Berk Koudekerke aan den Rijn: 9. Erik Verstegen Zutphen; 10. Mark Sikking Driebergen; 11. Maarten de Jonge Oldenzaal; 12. Egon van Kessel Kerkdriel; 13. Mike Alloo Roosendaal; 14. Gideon de Jong Papendrecht; 15. Leon Korteland Spijkenisse; 16. Berry Nagelhout Doornspijk; 17. Ronald Stenekes Almere; 18. Wim Stroetinga Oosterwolde; 19. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 20. John van der Elst Hoofddorp;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2001.WEG .( 2001.08.19 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Kevin Sluimer Nieuwerkerk aan den IJssel;2. Sipke Zijlstra Bergum; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4. Thed Aardenburg Heemskerk; 5. Bart Broekhuis Almelo; 6. Ton Rob Medemblik; 7. Niek Rentmeester Goes; 8. Eddy van IJzendoorn Tiel; 9. Dennis Martens Koewacht; 10. Albert Timmer Gramsbergen; 11. Sebastiaan Langeveld Lisse; 12. Egon van Kessel Kerkdriel; 13. Marcel Lamberts Leerdam; 14. Frits Pellemans Haelen; 15. Rik Kavsek Landgraaf; 16. Tom Stamsnijder Enter; 17. Rob Hendriks Valkenburg Lb; 18. Mike Alloo Roosendaal; 19. Maarten Mandemakers Goirle; 20. Lars Boom Vlijmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2002.WEG .( 2002.08.18 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 2. Sven Kramer Ouderschoot; 3. Dwight Spijker Kampen; 4. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 6. Sjoerd Commandeur Raamsdonksveer; 7. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 8. Niek Rentmeester Goes; 9. Hidde van Nuil Appelscha; 10. Ben van der Kooi Breda; 11. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 12. Rick Mostert Borger; 13. Arnoud Koot Limmen; 14. Rob Ruijgh Valkenburg Lb; 15. Frank Wierstra Bergum; 16. Yvo Kusters Simpelveld; 17. Freek Wallaard Noordeloos; 18. Jordi Muller Lisse; 19. Robert Gesink Varsseveld; 20. Arjen de Baat Puttershoek;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2003.WEG .( 2003.08.24 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 2. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 3. Lars Jun Broek in Waterland; 4. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 6. Nicky Vroome Rijswijk; 7. Willem Schwaner Oploo; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Jan Pruijn Schijf; 10. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Yondi Schmidt Hendrik-ido-Ambacht; 12. Bob van Winden Leiden; 13. Hjalmar de Munk Nuenen; 14. Nick van der Linden Breda; 15. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 16. Benny Banen Zoetermeer; 17. Wesley Koelemeijer Zandvoort; 18. Gerke Deekens Exloo; 19. Roel Commandeur Raamsdonksveer; 20. Herm Eising Emmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.WEG .( 2004.08.22 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Robin Chaigneau Meerkerk 2. Tim Dees Tholen; 3. Ritchie Motkť Beek; 4. Jelmer Stegink Naarden; 5. Ruben van Wiefferen Muiden; 6. Jordy Beuker Huizen; 7. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 8. Bart Tijssen Heerlen; 9. Martijn Keizer Muntendam; 10. Glenn van Gool Ridderkerk; 11. Roel Commandeur Raamsdonksveer; 12. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Michiel Bults Emmen; 14. Jens Hoeben Oldenzaal; 15. Mark Smit Geldrop; 16. Umberto Atzori Zorgvlied; 17. Bjorn Kerssenberg Tegelen 18. Michael Leyte Oudewater; 19. Maurice de Bekker Rosmalen; 20. Sjoerd van der Noord Breda;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.WEG .( 2005.07.10 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Jordy Beuker Huizen; 2. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Maurice de Bekker Rosmalen; 4. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 5. Bert-Jan Lindeman Assen; 6. Jordy van Erp Berghem; 7. Ralf Verhoeven Bergeijk; 8. Ramon Sinkeldam Wormer; 9. Toby Reimert Raalte; 10. Bob StŲpler Woerden; 11. Twan van den Brand Volkel; 12. Berden de Vries Gieterveen; 13. Mats Boeve Nijverdal; 14. Wouter Wippert Nijverdal; 15. Ritchie Motkť Beek; 16. Martijn Stiegelis Heerhugowaard; 17. Ruben van Wiefferen Muiden; 18. Rolf Sleddens Bergeijk; 19. Nick Stopler Woerden; 20. DamiŽn Spierings Zoetermeer;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.WEG .( 2006.06.11 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Tijmen Eising Emmen; 3. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 4. Jelle Posthuma Weerselo; 5. Jasper Ockeloen Dordrecht; 6. Niek van Geffen Veghel; 7. Henk Wildeman Raalte; 8. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 9. Tomas van der Borst Breda; 10. Wouter Haan Bedum; 11. Rico Wientjes Didam; 12. Gilles Bogers Budel; 13. Ingo Roelofsen Giethoorn; 14. Jelle Lugten Gouda; 15. Nick StŲpler Woerden; 16. Leon Commandeur Sint Pancras; 17. Stefan Roolvink Almelo; 18. Rune van der Meijden Delfgauw; 19. Maurits Lammertink Enter; 20. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.WEG .( 2007.06.17 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Wouter Haan Bedum; 2. Nick Vanderlijke Middelburg; 3. Wilco Kelderman Barneveld; 4. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 5. Brian van Goethem Sluiskil; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 8. Jelle Lugten Gouda; 9. Tijmen Eising Emmen; 10. Barry Markus Hoofddorp; 11. Elmar Reinders Emmen; 12. Kay Welten Moergestel; 13. Jordy van Wijk Spaarndam; 14. Quintero Bloemers Almere; 15. Ivo Stronks Aalten; 16. Daan Meijers Tilburg; 17. Tomas van der Borst Breda; 18. Jurjen de Vries Lemmer; 19. Yoeri Havik Assendelft; 20. Lars van der Haar Woudenberg;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.WEG .( 2008.06.22 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Emiel Dolfsma Kampen; 3. Danny van Poppel Moergestel; 4. Ike Groen Tuitjenhorn; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Dylan van Baarle Zoetermeer; 7. Rick Ottema Muntendam; 8. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 9. Rudy Botter Slagharen; 10. Jaap de Man Spijkenisse; 11. Erwin Broers Maartensdijk; 12. Axel Koopman Heemskerk; 13. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 14. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 15. Mike Boer Rozenburg Zh; 16. Bob van den Hengel Achterveld; 17. Twan Brusselman Helmond; 18. SamuŽl Smit Nieuwegein; 19. Anne Fokkema Stedum; 20. Friso Roscam Abbing Rotterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.WEG .( 2009.06.20 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 3. Ivar Slik Bergen Nh; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Maarten van Trijp Essen; 6. Dylan Groenewegen Amsterdam; 7. Mike Willemse Den Haag; 8. Tim Kerkhof Nistelrode; 9. Taco van der Hoorn De Zilk; 10. Stan Godrie Zundert; 11. Thijs Leygraaff De Hoef; 12. Twan Brusselman Helmond; 13. Jeroen Meijers Tilburg; 14. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 15. Bob van den Hengel Achterveld; 16. Paul Moerland Fijnaart; 17. Maurice Nijmeijer Hoogeveen; 18. Bob van den Enden s-Gravenzande; 19. Jim de Koning Nootdorp; 20. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.WEG .( 2010.07.11 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Nino Honigh Egmond-Binnen; 4. Niels Goeree Borger; 5. ---;6. Andre Looij Wilnis; 7. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 8. ---;9. Tim Ariesen Rhenen; 10. Thijs Leygraaff De Hoef; 11. Lennard Hofstede Poeldijk; 12. ---;13. ---;14. ---;15. Davy Gunst Yerseke; 16. Martijn Budding Veenendaal; 17. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 18. Jeroen Smits Purmerend; 19. Jeroen Vegter Rhoon; 20. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.WEG .( 2011.06.18 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Nino Honigh Egmond-Binnen; 2. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 3. Andre Looij Wilnis; 4. Fabio Jakobsen Heukelum; 5. Rick Goeree Borger; 6. Bas Tietema Zwolle; 7. Paul Cremers Gulpen; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Jasper Bugter Arnhem; 10. Remco Esselaar Stein; 11. Stef Krul Tjalleberd; 12. Levi Tindal Landsmeer; 13. Frank Vermue Oudelande; 14. Bas van der Kooij Maassluis; 15. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;16. Davy Gunst Yerseke; 17. Jerry Roling Heemskerk; 18. Stan Wijkel Holsloot; 19. Tom Schaft Dalerveen; 20. Stan Veldscholten Oldenzaal;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.WEG .( 2012.06.16 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Jouke Schelling De Kwakel; 2. Marc Bolhoven Purmerend; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 5. Jorn Buning Alkmaar; 6. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 8. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 9. Abe Celi Oosterhout; 10. Jan Maas Huijbergen; 11. Jason van Haaften De Meern; 12. Kelvin Dekker Fluitenberg; 13. Vincent Kip Oldenzaal; 14. Noah van der Meer Naaldwijk; 15. Max Gulickx Eindhoven; 16. Tom Wijkel Exloo; 17. Thierry Bouckaert Lisse; 18. Thomas de Geus Strijen; 19. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 20. Sjoerd v.d. Stelt Numansdorp;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.WEG .( 2013.07.24 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Bram Welten Moergestel; 2. Max Gulickx Eindhoven; 3. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 4. Noah van der Meer Naaldwijk; 5. Bob Olieslagers Rijen; 6. Tom Wijkel Exloo; 7. Mitch Groot Brunssum; 8. Tim van der Poel Bergschenhoek; 9. Marten Kooistra Jonkerslan; 10. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 11. Dennis van der Horst Hasselt; 12. Remon Jager Assen; 13. Lars van den Berg De Meern; 14. Yannick Detant Purmerend; 15. Ramon van Bokhoven Tilburg; 16. Robbert Wagenmakers Assen; 17. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 18. Emiel Jansman Hellendoorn; 19. Martijn de Brouwer Koewacht; 20. Alex Mengoulas Almere;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.WEG .( 2014.06.21 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Patrick Coster Hasselt; 2. Dennis van der Horst Hasselt; 3. Danilo Wattez Elim; 4. Daan Zebel Dordrecht; 5. Thijs Bijwaard Hillegom; 6. Tom Peters Thorn; 7. Gijs Meijer Oostwoud; 8. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel;9. Marijn Velt Oude Pekela; 10. Rens Tulner Lexmond; 11. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 12. Cliff de Peijper Oud Gastel; 13. Yannick Vrielink Zutphen; 14. Antonie van Noppen Ridderkerk; 15. Justin Kloese Emmen; 16. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 17. David Dekker Hedel; 18. Jesse de Rooij Hoorn; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Coen Groot Papendrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.WEG .( 2015.06.20 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Tom Peters Thorn; 4. Herman Brinkman Rotterdam; 5. Alexander Konijn Abbekerk; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Stijn Daemen Landgraaf; 8. Luuk van Gestel Moergestel; 9. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 10. Bart Artz Wintelre; 11. JoŽl Zuidema Dokkum; 12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Timo de Jong Goes; 14. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15. Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 16. Stef Zeestraten Pijnacker; 17. Niels van Ekeren Rijswijk; 18. Sjoerd Bakker. Berkhout; 19. Carlo van den Berg De Lier; 20. Bram Pieters Oosterhout Nb;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.WEG .( 2016.06.18 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 3. Edo Maas Rotterdam; 4. Tim Marsman Hattem; 5. Axel van der Tuuk Assen; 6. Mick van Dijke Wissenkerke; 7. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 8. Tim van Dijke Wissenkerke; 9. Luuk van Gestel Moergestel; 10. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 11. Bastiaan de Blom Zeewolde; 12. Max Kroonen Diepenveen; 13. Bas van Belle Zoetermeer; 14. Arjan Poleij Kruiningen; 15. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 16. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 17. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 18. Leco Hendriks Maassluis; 19. Niels van Ekeren Rijswijk; 20. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.WEG .( 2017.06.17 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Enzo Leijnse Amstelveen; 8. Luke Verburg Schiedam; 9. Salvador Alvarado Rotterdam; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 11. Hugo Kars Oosterbeek; 12. Matthijs Varweg Hardenberg; 13. Lars Boven Reutum; 14. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 15. Melvin Drost Veenendaal; 16. Jelte Krijnsen Bolsward; 17. Pepijn Reinderink Ruurlo; 18. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 19. Emiel Fontijne Krimpen aan den IJssel; 20. Roy Duijvesteijn Honselersdijk;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.WEG .( 2018.06.23 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Wouter van de Weerdhof Lobith; 2. Bjarne Hemme Erica; 3. Steijn Willemsen Rotterdam; 4. Stijn van Lohuizen Heerde; 5. Twan van der Drift Wateringen; 6. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 7. Roan Konings Oudenbosch; 8. Ole Veenhuis Westwoud; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Sven Timmermans Twello; 11. Jos Blok Gouda; 12. Pieter Prosman Zaltbommel; 13. Mike Spenkelink Nijverdal; 14. Xander van Straten Sneek; 15. Erwin Smit Wervershoof; 16. Boris Romers Rozenburg Zh; 17. Klaas Quak Bennekom; 18. Loe van Belle Zoetermeer; 19. Huub Artz Wintelre; 20. Redmar Dijkman Lutjegast;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.WEG .( 2019.06.23 )

Nieuwelingen.Weg: 1. Tibor Del Grosso Eelde; 2. Lars Rouffaer Sibbe; 3. Joren de Gruijter Breda; 4. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 5. Max Mosmuller Den Bosch; 6. Rindert Buiter Leiden; 7. Marvin Peters Wehl; 8. Joris Reinderink Ruurlo; 9. Hylke de Boer Weidum; 10. Jens Bassa Goudriaan; 11. Vik Smulders Loon op Zand; 12. Tristan Hartmann Enschede; 13. Nick Brand Pijnacker; 14. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 15. Romano Haan Landgraaf; 16. Finn Roumen Stein; 17. Sven Timmermans Twello; 18. Jelle Boonstra Ouderkerk aan de Amstel; 19. Sven van der Lans De Lier; 20. Joost Brinkman Noordlaren;