KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2000.WEG .( 2000.08.27 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Miranda Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Sandra Duin Alkmaar; 4. Ellen van den Ackerveken Reusel; 5. Christa Pirard Sprundel; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Loes Markerink Raalte; 8. Stephanie Verbist Liessel; 9. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 10. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 11. Miriam van Gog Asten; 12. Esther Kortekaas Voorhout; 13. Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 14. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 15. Anouk de Veen Woldendorp; 16. Daisy Emens Breda; 17. Linda Dirkx Reusel; 18. Hanneke Schurink Borne; 19. Monique Laurijssen Gilze; 20. Joan Boskamp Roden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2001.WEG .( 2001.08.19 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Loes Markerink Raalte; 2. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 3. Moniek RŲtmensen Steenbergen; 4. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Floorje Dekker Dirkshorn; 6. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 7. Suzanne Kuiper Emmen; 8. Renske Doedeť Kloosterzande; 9. Nathalie van Katwijk Oploo; 10. Esther Kassing Almere; 11. Eva Heijmans Diemen; 12. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland; 13. Chantal Cassee Haarlem; 14. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 15. Joyce Vijverberg De Lier; 16. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielgestel; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18. Madieke Remmerswaal Sneek; 19. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 20. Monique Laurijssen Gilze;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2002.WEG .( 2002.08.18 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Moniek Rotmensen Steenbergen; 4. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 5. Suzanne van Veen Naaldwijk; 6. Renske Doedeť Kloosterzande; 7. Joukje Braam Warmenhuizen; 8. Christel van Bakel Gronsveld; 9. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 10. Lotte Egberts Borger; 11. Leida Roelofs Uden; 12. Marieke de Kort Liempde; 13. Ellen van Dijk Harmelen; 14. Martine Geerts Borger; 15. Nicole Keizer Muntendam; 16. Sofie van Horik Heukelum; 17. Jennifer van Staten Rotterdam; 18. Linda Kroes Raalte; 19. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 20. Ingeborg Kreuze Assen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2003.WEG .( 2003.08.24 )

Nieuwelingen-Dames: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Sigrid Jochems Vianen; 6. Monique van de Ree Willemstad; 7. Leonie Timmer Gasselte; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Amanda Bongaards De Lier; 10. Suzan Simons Steenbergen; 11. Yvonne Leezer s-Gravenzande; 12. Denise Bloemers Uden; 13. Chantal van Pinxten Sint Michielgestel; 14. Lois Hendriks Hilversum; 15. Lotte Egberts Borger; 16. Marieke de Kort Liempde; 17. Nina Kessler Velserbroek; 18. Silke Kogelman Lemelerveld; 19. Sofie van Horik Heukelum; 20. Jolinda Lute Limmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.WEG .( 2004.08.22 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Denise van Pierre Wilnis; 4. Hannah Welter Loosdrecht; 5. Tessa Kortekaas Voorhout; 6. Britt Jochems Vianen; 7. Maxime Groenewegen Amsterdam; 8. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 9. Noortje de Kort Dongen; 10. Chantal Blaak Zuidland; 11. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 12. Esther Lommers Dordrecht; 13. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 14. Leonie Timmer Gasselte; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Chantal van Pinxten Sint Michielgestel; 17. Manon Klomp Tilburg; 18. Anne Eversdijk Kapelle; 19. Noortje Tabak Bergeijk; 20. Anne Heijkoop Ammerstol;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.WEG .( 2005.07.10 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Kim van Poppel Moergestel; 4. Agnieta Francke Koudekerke; 5. Nammy Vellinga Heerenveen; 6. Nicole Pieters Hoofddorp; 7. Lotte de Veen Muntendam; 8. Britt Jochems Vianen; 9. Marit Huisman Lutjebroek; 10. Anne Eversdijk Kapelle; 11. Dyonne Dekkers Lierop; 12. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 13. Adrienne Snijder Zuidhorn; 14. Judith Bloem Kwintsheul; 15. Barbara de Ridder Noordwijk; 16. Lisanne Ottema Muntendam; 17. Noortje de Kort Dongen; 18. Daisy Vos Tilburg; 19. Tamara Blom Tiel; 20. Sanne van Dijk Glimmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.WEG .( 2006.06.11 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Kim van Poppel Moergestel; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Rozanne Slik Bergen Nh; 5. Iris Spooren Duizel; 6. Agnieta Francke Koudekerke; 7. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 8. Mardiani Ahoud Woudenberg; 9. Cindy Clevers Landgraaf; 10. Marjolein Claessen Hoeven; 11. Jorinda de Heer Hoogerheide; 12. Lotte de Veen Muntendam; 13. Sophie de Boer Enschede; 14. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 15. Anne van de Beurcht Volkel; 16. Titia van der Stelt Losser; 17. Birgit Lavrijssen Kapelle; 18. Esmee Janssen Hoeven; 19. Francis Keizer Doetinchem; 20. Lisa Phernambucq Ovezande;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.WEG .( 2007.06.17 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Ymke Stegink Naarden; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4. Claudia Koster Oudorp Nh; 5. Maaike Hoek Almelo; 6. Ivana Tiessens Zuidhorn; 7. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 8. Annafleur de Leeuw Nunspeet; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Ashley Spierings Zoetermeer; 11. Francis Keizer Doetinchem; 12. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;13. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 14. Roos van den Bos Oostknollendam; 15. Anne van de Beurcht Volkel; 16. Anouk Kerstens Roosendaal; 17. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 18. Lana Verberne Lierop; 19. Natalie Wilson Abbekerk; 20. Iris Ockeloen Dordrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.WEG .( 2008.06.22 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Ymke Stegink Naarden; 2. Henriette Woering Rozenburg Zh; 3. Melanie Woering Rozenburg Zh; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Rebecca Talen Spijkenisse; 6. Nancy van der Burg Delfgauw; 7. Iris Ockeloen Dordrecht; 8. Joyce van der Peet Den Haag; 9. Claudia Koster Oudorp Nh; 10. Danielle Meijering Stadskanaal; 11. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 12. Kelly Markus Hoofddorp; 13. Kirsten van der Aa Losser; 14. Jessie Joosse Rijswijk Zh; 15. Anouk Rockx Oud-Gastel; 16. Veerle Goossens Bakel; 17. Lies Wildeman Raalte; 18. Jet Wildeman Raalte; 19. Dirkje Bazuin Den Haag; 20. Lana Verberne Lierop;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.WEG .( 2009.06.20 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 2. Nathasja Heijting Beilen; 3. Veerle Goossens Bakel; 4. Janine van der Meer Vierpolders; 5. Sabrina Stultiens Meijel; 6. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 7. Nike Beckeringh Amstelveen; 8. Helena van Leijen Wageningen; 9. Kirsten Coppens Noordhoek; 10. Roxanne Geers Steenbergen; 11. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 12. Joyce van der Peet Den Haag; 13. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 14. Bodine Wubben Monster; 15. Lorette Dijstelbloem Leende; 16. Lianne Bal Poortugaal; 17. Dirkje Bazuin Den Haag; 18. Riejanne Markus Amstelveen; 19. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 20. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.WEG .( 2010.07.10 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Nathasja Heijting Beilen; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Maud Kaptheijns Westerhoven; 4. Janine van der Meer Vierpolders; 5. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 6. Nike Beckeringh Amstelveen; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 9. Simone Kikkert Hoogeveen; 10. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 11. Corine van der Zijden Tienhoven; 12. Manon Driessen Terheijden; 13. Kirsten Coppens Noordhoek; 14. Marissa Al Assendelft; 15. Eva Buurman Wervershoof; 16. Mascha Mulder Ridderkerk; 17. Renee Welling Opmeer; 18. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 19. Helena van Leijen Wageningen; 20. Ashley Hellemons Hoeven;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.WEG .( 2011.06.19 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Melissa Steenhof Ureterp; 2. Willeke de Jong Ubbena; 3. Daphne Hommes Dedemsvaart; 4. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 5. Chanella Stougje Zuidland; 6. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Manon Driessen Terheijden; 8. Jip van den Bos Oostknollendam; 9. Romy Adegeest Woerden; 10. Jamie de Jong Goes; 11. Michelle Stummel Echten;12. Anouk Rijff IJsselstein; 13. Evy Kuijpers Lierop; 14. Lindy van Anrooij Kapelle; 15. Juul Hubert Den Haag; 16. Floortje Mackaij Woerden; 17. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 18. Iris Hamelink Heino; 19. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 20. Demi de Jong Ossendrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.WEG .( 2012.06.16 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Marjolein van Geloof Dirksland; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 4. Sanne van der Zijden Tiel; 5. Jessica Dolman Zwijndrecht; 6. Danouk Bannink Alkmaar; 7. Kyra Lamberink Bergentheim; 8. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 9. Anouk Rijff IJsselstein; 10. Cťline van Houtum Den Dungen; 11. Nina Buysman Bovenkarspel; 12. Femke Geeris Geldrop; 13. Tessa Neefjes Wervershoof; 14. Anne Huinen Noordwijk Zh; 15. Liena de Jong Ubbena; 16. Yara Kastelijn Neerkant; 17. Laura van Leeuwen Wervershoof; 18. Celesta op den Brouw Sint Maartensdijk; 19. Desiree Liegeois Eijsden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.WEG .( 2013.07.24 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Danouk Bannink Alkmaar; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Maaike Brandwagt Zwolle; 6. Liena de Jong Ubbena; 7. Julie Burgmans Bergeijk; 8. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Delore Stougje Zuidland; 11. Denise Gunst Yerseke; 12. Francine Kraaijenbrink Abbekerk; 13. Karlijn Swinkels Handel; 14. Cťline van Houtum Den Dungen; 15. Merel Hofman Bleiswijk; 16. Anne Huinen Noordwijk Zh; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Minke Bakker Monster; 19. Desiree Liegeois Eijsden; 20. Sabine Hey Oosterhout Gl;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.WEG .( 2014.06.21 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 2. Delore Stougje Zuidland; 3. Maaike Meistrok Elshout; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Marit Cent Goor; 7. Nicole Steigenga Exmorra; 8. Anne de Ruiter Polsbroek; 9. Amber van der Hulst Hazerswoude; 10. Kirstie van Haaften De Meern; 11. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Jennifer van der Voort Maarssen; 14. Famke van Dommelen Elshout; 15. Gemma Esselaar Stein; 16. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 17. Maaike Boogaard Zwaag; 18. Charlotte Kool Kortenhoef; 19. Claudia Jongerius Hoogerheide; 20. Myrthe Willemsen Elst;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.WEG .( 2015.06.20 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Jennifer van der Voort Maarssen; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Tamara van der Horst Hasselt; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Meike Uiterwijk Winkel Echten;10. Britt Knaven Strijbeek; 11. Melanie van Putten Hagestein; 12. Isabel Tambach Zaandam; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Manon van der Kroft Valkenswaard; 15. Amber van der Hulst Hazerswoude; 16. Lily Schuitemaker Volendam; 17. Sarah van Wijnen Tilburg; 18. Noa Jansen Oosterhout Nb; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Aniek van Alphen Hapert;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.WEG .( 2016.06.18 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Eva Bijwaard Hillegom; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Gaby Gieskens Den Haag; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Jewel Paumen Einighausen; 9. Joan de Bruyn Bergeijk; 10. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 11. Dorien Hoog Antink Ochten; 12. Isabel Tambach Assendelft; 13. Daphne Mesu Middelburg; 14. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 15. Noa de Haan Terschuur; 16. Verena Batenburg Piershil; 17. Rose Kloese Emmen; 18. Emma Boogaard Zwaag; 19. Mischa Bredewold Hoogland; 20. Desiree Ketting Spijkenisse;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.WEG .( 2017.06.17 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Mickey Nijkamp Zwolle; 7. Maud Rijnbeek Limmen; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Ilse Grit Zwolle; 13. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 14. Silke Smulders Loon op Zand; 15. Fleur van der Peet Den Haag; 16. Joan de Bruyn Bergeijk; 17. Marit Wasmus Den Hoorn; 18. Ilsa Kluit Beets; 19. Rose Kloese Emmen; 20. Noa de Haan Terschuur;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.WEG .( 2018.06.23 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Puck Pieterse Amersfoort; 5. Nina Spapen Rijen; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Isa Nomden Hattem; 8. Daniek Hengeveld Nootdorp; 9. Senne Knaven Strijbeek; 10. Lisa van Helvoirt Erp; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Karlijn Koops Elim; 15. Yuli van der Molen Krommenie; 16. Elise Uijen Herpen; 17. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 18. Maureen Arens Kruiningen; 19. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 20. Mijntje Geurts Luyksgestel;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.WEG .( 2019.06.22 )

Nieuwelingen-Meisjes.Weg: 1. Nienke Veenhoven Oostzaan; 2. Cecilia van Zuthem Zwolle; 3. Willemijn Prins Zwolle; 4. Nina Maathuis Rotterdam; 5. Senne Knaven Strijbeek; 6. Britt van der Hulst Hazerswoude; 7. Babette van der Wolf Oude Tonge; 8. Mirre Knaven Strijbeek; 9. Elise Uijen Herpen; 10. Leonie Bentveld Burgum; 11. Bibi Arts Uden; 12. Carmen van der Veen Zwolle; 13. Britt de Grave Tholen; 14. Silke Blei Hurwenen; 15. Julia Kopecky Zoeterwoude; 16. Bente van den Nouweland Rijen; 17. Maureen Arens Kruiningen; 18. Emmelie de Kok Steenbergen; 19. Britt Kerste Aarle-Rixtel; 20. Norah Minck Groningen;