KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2000.TIJD .( 2000.08.16 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Miranda Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Sandra Duin Alkmaar; 5. Marije Profijt Hoogeveen; 6. Stephanie Verbist Liessel; 7. Joan Boskamp Roden; 8. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 9. Ellen van den Ackerveken Reusel; 10. Karin Knol Hasselt; 11. Janneke Kanis Zwolle; 12. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 13. Elly van Boxmeer Erp; 14. Conny Paas Steenderen; 15. Greet van Lith Noorden; 16. Miriam van Gog Asten;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2001.TIJD .( 2001.08.15 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Floorje Dekker Dirkshorn; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Nathalie van Katwijk Oploo; 6. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielgestel; 7. Sanne Hokke Zaandam; 8. Moniek RŲtmensen Steenbergen; 9. Marije Profijt Hoogeveen; 10. Karin Knol Hasselt; 11. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 12. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 13. Janneke Kanis Zwolle; 14. Ellen van den Ackerveken Reusel; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel;16. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 17. Esther Kortekaas Voorhout; 18. Anout Haantjes Zutphen; 19. Gwen Kuiper Delft;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2002.TIJD .( 2002.08.14 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 3. Elisabeth Bakker Wieringerwerf; 4. Ellen van Dijk Harmelen; 5. Renske Doedeť Kloosterzande; 6. Moniek Rotmensen Steenbergen; 7. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielgestel; 8. Christel van Bakel Gronsveld; 9. Marjolijn GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Ingeborg Kreuze Assen; 11. Marieke de Kort Liempde; 12. Elise Meuleman Veghel; 13. Martine Geerts Borger; 14. Sandra van Dorp Hoogmade; 15. Linda Kroes Raalte; 16. Sanne Bogers Breda; 17. Anouk Haantjes Zutphen; 18. Sharon Boskamp Roden; 19. Sofie van Horik Heukelum; 20. Laura Wognum Almere;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2003.TIJD .( 2003.08.27 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 3. Ellen van Dijk Harmelen; 4. Roxane Knetemann Krommenie; 5. Amanda Bongaards De Lier; 6. Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Monique van de Ree Willemstad;8. Hannah Welter Loosdrecht; 9. Marieke de Kort Liempde; 10. Linda van Rijen Veghel; 11. Suzan Simons Steenbergen; 12. Annelies IsraŽl Kruiningen; 13. Wietske Bol Avenhorn; 14. Silke Kogelman Lemelerveld; 15. Leonie Timmer Gasselte; 16. Nelleke Pomper Warmenhuizen; 17. Nina Kessler Velserbroek; 18. Sofie van Horik Heukelum; 19. Lotte Egberts Borger; 20. Lisanne Bouwman Paterswolde;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.TIJD .( 2004.06.09 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Amanda Bongaards De Lier; 3. Elise van Hage Noordwijkerhout; 4. Jolinda Lute Limmen; 5. Hannah Welter Loosdrecht; 6. Linda van Rijen Veghel; 7. Britt Jochems Vianen; 8. Nina Kessler Velserbroek; 9. Mariska van Beem Tiel; 10. Chantal van Pinxten Sint Michielgestel; 11. Monique van de Ree Willemstad; 12. Silke Kogelman Lemelerveld; 13. Noortje de Kort Dongen; 14. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 15. Nina Roelofs Berghem; 16. Leonie Timmer Gasselte; 17. Anne Heijkoop Ammerstol; 18. Tessa Bos Hilversum;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.TIJD .( 2005.08.17 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Elise van Hage Noordwijkerhout; 2. Chantal Blaak Zuidland; 3. Marrit Leenstra Wyckel; 4. Martine van der Herberg Woerden; 5. Anne Eversdijk Kapelle; 6. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 7. Noortje de Kort Dongen; 8. Britt Jochems Vianen; 9. Kim van Poppel Moergestel; 10. Lotte de Veen Muntendam; 11. Esmee Janssen Hoeven; 12. Anna van der Breggen Hasselt; 13. Kirsten Lippens Vledder; 14. Iris Spooren Duizel; 15. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 16. Samantha van Steenis Hoogland; 17. Joyce Alloo Roosendaal;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.TIJD .( 2006.06.20 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Kim van Poppel Moergestel; 3. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 4. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Lotte van Hoek Vlijmen; 6. Lisanne Ottema Muntendam; 7. Judith Bloem Kwintsheul; 8. Birgit Lavrijssen Kapelle; 9. Agnieta Francke Koudekerke; 10. Lotte de Veen Muntendam; 11. Anna van der Breggen Hasselt; 12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Daisy Vos Tilburg; 14. Nicole Pieters Hoofddorp; 15. Sanne Verhart Wassenaar; 16. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 17. Cindy Clevers Landgraaf; 18. Francis Keizer Doetinchem; 19. Kirsten Lippens Vledder; 20. Marielle Kerste Harmelen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.TIJD .( 2007.08.15 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 5. Henriette Woering Rozenburg Zh; 6. Alien Paarhuis Rouveen; 7. Laura van der Kamp Hasselt; 8. Danielle Meijering Stadskanaal; 9. Melanie Woering Rozenburg Zh; 10. Birgit Lavrijssen Kapelle; 11. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 12. Marte Lenferink Vriezenveen; 13. Ivana Tiessens Zuidhorn; 14. Erica Schotman Smilde; 15. Irene van Lith Bladel; 16. Marjolein Claessen Hoeven; 17. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 18. Maaike Hoek Almelo; 19. Daphne Kastelijn Den Dungen; 20. Linda Klein Teteringen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.TIJD .( 2008.08.31 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Henriette Woering Rozenburg Zh; 2. Melanie Woering Rozenburg Zh; 3. Rebecca Talen Spijkenisse; 4. Joyce van der Peet Den Haag; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Ilona den Hartog Montfoort; 7. Danielle Meijering Stadskanaal; 8. Lorette Dijstelbloem Leende; 9. Erica Schotman Smilde; 10. Iris Ockeloen Dordrecht; 11. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 12. Anouk Rockx Oud-Gastel; 13. Lana Verberne Lierop; 14. Charlotte Bestebreur Lisse; 15. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 16. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek; 17. Chantal Verstraten Roosendaal; 18. Sanne de Graaf Delfgauw; 19. Veerle Goossens Bakel; 20. Sytske Visser Rien;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.TIJD .( 2009.08.27 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Jet Wildeman Raalte; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4. Sabrina Stultiens Meijel; 5. Riejanne Markus Amstelveen; 6. Joyce van der Peet Den Haag; 7. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 8. Solveig Riesebeek Tiel; 9. Karen Elzing Schoonebeek; 10. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 11. Danielle de Jong Haarlem; 12. Lorette Dijstelbloem Leende; 13. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Ellen Satter Gameren; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Kelly Markus Hoofddorp; 18. Domenique van Santen Rozenburg Zh; 19. Roxanne Geers Steenbergen; 20. Melanie Klement Diphoorn;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.TIJD .( 2010.06.30 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Wendy Oosterwoud Ureterp; 2. Lizzy Witlox Eindhoven; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Nicky Zijlaard Rotterdam; 5. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 6. Solveig Riesebeek Tiel; 7. Corine van der Zijden Tienhoven; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 10. Riejanne Markus Amstelveen; 11. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 12. Lauren Arnouts Rijsbergen; 13. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 16. Michelle Eikelboom Hardenberg; 17. Romy Adegeest Woerden; 18. Simone Kikkert Hoogeveen; 19. Charlotte Eikelboom Hardenberg; 20. Sophie van Bakel Son;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.TIJD .( 2011.06.08 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Wendy Oosterwoud Ureterp; 2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Nicky Zijlaard Rotterdam; 4. Daphne Hommes Dedemsvaart; 5. Lizzy Witlox Eindhoven; 6. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 7. Chanella Stougje Zuidland; 8. Simone Cornelisse Middelburg; 9. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Bianca Lust Oostzaan; 12. Corine van der Zijden Tienhoven; 13. Melissa Steenhof Ureterp; 14. Romy Adegeest Woerden; 15. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 16. Mareille Meijering Stadskanaal; 17. Iris Hamelink Heino; 18. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 19. Lindy van Anrooij Kapelle; 20. DaniŽlla Verstraten Roosendaal;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.TIJD .( 2012.06.06 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Anouk Rijff IJsselstein; 4. Bianca Lust Oostzaan; 5. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 6. Lindy van Anrooij Kapelle; 7. Daphne Hommes Dedemsvaart; 8. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 9. Femke Geeris Geldrop; 10. Denise Gunst Yerseke; 11. Fianna Stenveld Garnwerd; 12. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 13. Esmee Oosterman Gieten; 14. Kinga Quaaden Obbicht; 15. Sanne van der Zijden Tiel; 16. Nine Storms Grevenbicht; 17. Claudie Peels Waalre; 18. Julie Burgmans Bergeijk;

 

KAMP.VAN NEDERLAND.TIJD.2012 .( 2012.06.06 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Aafke Soet Heerenveen; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Anouk Rijff IJsselstein; 4. Bianca Lust Oostzaan; 5. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 6. Lindy van Anrooij Kapelle; 7. Daphne Hommes Dedemsvaart; 8. ---;9. Jeanne Korevaar Groot-Ammers: 10. Femke Geeris Geldrop; 11. Denise Gunst Yerseke; 12. Fianna Stenveld Garnwerd; 13. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 14. Esmee Oosterman Gieten; 15. Kinga Quaaden Obbicht; 16. Sanne van der Zijden Tiel; 17. Nine Storms Grevenbicht; 18. Claudie Peels Waaltre; 19. Julie Burgmans Bergeijk;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.TIJD .( 2013.06.05 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Maaike Boogaard Zwaag; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Claudia Jongerius Hoogerheide; 5. Anne Huinen Noordwijk Zh; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Nicole Steiginga Exmorra; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 10. Nine Storms Grevenbicht; 11. Kylie Waterreus Ulestraten; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Paulien Koster Delfstrahuizen; 14. Anouk Hof Gieterveen; 15. Yvette Broex Ouderkerk aan de Amstel; 16. Karlijn Swinkels Handel; 17. Ilona van Ginneken Gilze; 18. Quinty Rietbergen Maastricht; 19. Lotte Wijers Montfoort; 20. Nynke Luinenburg Heerenveen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.TIJD .( 2014.06.25 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Claudia Jongerius Hoogerheide; 2. Nicole Steigenga Exmorra; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Fleur Nagengast Beilen; 6. Karlijn Swinkels Handel; 7. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 8. Anne de Ruiter Polsbroek; 9. Sterre Jonkers Emmen; 10. Delore Stougje Zuidland; 11. Bente van Teeseling Abcoude; 12. Iris Ton Waskemeer; 13. Kylie Waterreus Ulestraten; 14. Julia Boschker Woerden; 15. Ilona van Ginneken Gilze; 16. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 17. Sabine Hey Oosterhout Nb; 18. Phaedra Krol Heerde; 19. Tessa Paardekooper Groenlo;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.TIJD .( 2015.06.24 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Meike Uiterwijk Winkel Echten;6. Iris Ton Waskemeer; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Sanne Vermeer Dodewaard; 9. Gaby Gieskens Den Haag; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Bente van Teeseling Abcoude; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 14. Amber van der Hulst Hazerswoude; 15. Phaedra Krol Heerde; 16. Daphne Mesu Middelburg; 17. Ingrid Huizing Haren.Gn; 18. Tessa Paardekooper Groenlo; 19. Quinty van de Guchte Driewegen; 20. Emma Boogaard Zwaag;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.TIJD .( 2016.06.22 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Noa Jansen Oosterhout Nb; 2. Britt Knaven Strijbeek; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Sylvie Swinkels Handel; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Maike van der Duin Assen; 8. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 9. Joan de Bruyn Bergeijk; 10. Mischa Bredewold Hoogland; 11. Iris Schultinga Zuidlaren; 12. Isabel Tambach Assendelft; 13. Ilse Grit Zwolle; 14. Gaby Gieskens Den Haag; 15. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 16. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 17. Jewel Paumen Einighausen; 18. Silke Smulders Loon op Zand; 19. Daphne Mesu Middelburg; 20. Sophie Arends Harderwijk;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.TIJD .( 2017.06.21 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Iris Schultinga Zuidlaren; 7. Ilsa Kluit Beets; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Silke Smulders Loon op Zand; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Maike van der Duin Assen; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Ilse Pluimers Enter; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Marit Wasmus Den Hoorn; 17. Carolien de Bruin Zuidbroek; 18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Lieke Janssen Panningen; 20. Sofie Duyn Hoogwoud;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.TIJD .( 2018.06.27 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Elise Uijen Herpen; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Senne Knaven Strijbeek; 6. Ilse Pluimers Enter; 7. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Lisa van Helvoirt Erp; 9. Maureen Arens Kruiningen; 10. Marit Wasmus Den Hoorn; 11. Petra Welmers Dronten; 12. Isa Nomden Hattem; 13. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 14. Daphne Kreulen Hooghalen; 15. Rosan Dekker Echten;16. Carolien de Bruin Zuidbroek; 17. Cecilia van Zuthem Zwolle; 18. Lieke Janssen Panningen; 19. Yuli van der Molen Krommenie; 20. Tjitske Eppinga Smilde;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.TIJD .( 2019.06.19 )

Nieuwelingen-Meisjes.Tijd: 1. Elise Uijen Herpen; 2. Mirre Knaven Strijbeek; 3. Nienke Veenhoven Oostzaan; 4. Senne Knaven Strijbeek; 5. Yuli van der Molen Krommenie; 6. Nienke Vinke Amersfoort; 7. Anna van der Meiden Heukelum; 8. Willemijn Prins Zwolle; 9. Norah Minck Groningen; 10. Maureen Arens Kruiningen; 11. Leonie Bentveld Burgum; 12. Nina Maathuis Rotterdam; 13. Scarlett Souren Meerssen; 14. Isa Nomden Hattem; 15. Babette van der Wolf Oude Tonge; 16. Rosan Dekker Echten;17. Julia Kopecky Zoeterwoude; 18. Lisa van Belle Zoetermeer; 19. Silke Blei Hurwenen; 20. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep;