KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2000.TIJD .( 2000.08.16 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Anouska van der Zee Rotterdam; 3. Sonja van Kuik Eindhoven; 4. Meike de Bruijn Amsterdam; 5. Edith Klep Steenbergen; 6. Danielle Bekkering Den Ham; 7. Janny Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 8. Baukje Doedee Driewegen; 9. Sandra Rombouts Rijsbergen; 10. Yvonne Brunen Swifterbant; 11. Andrea Bosman Rotterdam; 12. Sabine Gruters Schijndel; 13. Fonny Wekema Peize; 14. Bea Bleumink Zutphen; 15. Areke Hassink Zieuwent; 16. Annemiek van Loon Veenendaal; 17. Saskia van Duuren Hardenberg; 18. Kristy Miggels Belfeld; 19. Astrid van Tol Nieuwveen; 20. Rosalinde Meijer Den Haag;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2001.TIJD .( 2001.08.15 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Anouska van der Zee Rotterdam; 3. MariŽlle van Scheppingen Uithoorn; 4. Andrea Bosman Schiedam; 5. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Janny Kleinjan Almelo; 7. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 8. Fonny Wekema Peize; 9. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 10. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 11. Areke Hassink Zieuwent; 12. Astrid van Tol Nieuwveen; 13. Loes Gunnewijk Rekken; 14. Jackelien Aarts Roden; 15. Afke Sijm Wognum; 16. Irene van de Broek Groningen; 17. Irma Heeren Harderwijk; 18. Ellen Oosting Groningen; 19. Bea Bleumink Zutphen; 20. Ellen de Weert Lepelstraat;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2002.TIJD .( 2002.08.14 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Leontien van Moorsel-Zijlaart Rotterdam; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 5. Janny Kleinjan Almelo; 6. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 7. Andrea Bosman Amstelveen; 8. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 9. MariŽlle Romme-v. Scheppingen Uithoorn; 10. Minke van Dongen Dongen; 11. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 12. Olga van Velzen Hazerswoude-Rijndijk; 13. Fonny Wekema Peize; 14. Areke Hassink Zieuwent; 15. Mieke Richart Groningen; 16. Kirsten Wild Almelo; 17. Anneleen van Beek Apeldoorn; 18. Corrien van Haastert Waddinxveen; 19. Mischa Cooler Hengelo; 20. Esther van der Helm Moordrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2003.TIJD .( 2003.08.27 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 2. Leotien Zijlaart-van Moorsel Rotterdam; 3. Mirjam Melchers Oisterwijk; 4. Loes Gunnewijk Rekken; 5. Chantal Beltman Slagharen; 6. Anouska van der Zee Deurne; 7. Vera Koedooder Bovenkarspel; 8. Minke van Dongen Dongen; 9. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 10. Olga Van Velzen Hazerswoude; 11. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 12. Stephanie Kortekaas Kudelstaart; 13. Pauline van Bennekom Ermelo; 14. Baukje Doedee Driewegen; 15. Sandra Rombouts Rijsbergen; 16. Andrea Bosman Amstelveen; 17. Josephine Groenveld Folsgare; 18. Suzanne Wiertsema Amsterdam; 19. Areke Hassink Zieuwent; 20. Suzanne de Goede Zoeterwoude;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.TIJD .( 2004.06.09 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Mirjam Melchers Moergestel; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Minke van Dongen Dongen; 6. Eva Sijm Wieringerwaard; 7. Kirsten Wild Almelo; 8. Sandra Rombouts Rijsbergen; 9. Janny Kleinjan Almelo; 10. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 11. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 12. Aukje de Koning Alkmaar; 13. Josephine Groenveld Folsgare; 14. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 15. Christa Pirard Meder (B); 16. Stephanie Kortekaas Kudelstaart; 17. Marina Massaro Amsterdam; 18. Marije Profijt Hoogeveen; 19. HenriŽt Kuijt Hoogland; 20. Fonny Wekema Peize;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.TIJD .( 2005.08.17 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Loes Gunnewijk Rekken; 3. Mirjam Melchers-van Poppel Moergestel; 4. Kirsten Wild Almelo; 5. Loes Markerink Raalte; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 8. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 9. Sandra Rombouts Rijsbergen; 10. Josephine Groenveld Folsgare; 11. Minke van Dongen Oosterhout; 12. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 13. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 14. Andrea Bosman Amstelveen; 15. Suzanne Wiertsema Breezand; 16. Irene v.d. Broek Groningen; 17. Angela Hillenga Finsterwolde; 18. Pauline van Bennekom Ermelo; 19. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 20. Moniek Rotmensen Steenbergen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.TIJD .( 2006.06.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Loes Gunnewijk Rekken; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Jolanda van Dongen Middelharnis; 5. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Ellen van Dijk Harmelen; 8. Jaike de Graaf Amsterdam; 9. Adrie Visser Wieringerwerf; 10. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 11. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 12. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 13. Marielle Kerste Harmelen; 14. Loes Markerink Raalte; 15. Andrea Bosman Eindhoven; 16. Gabrielle Rovers Leiden; 17. Debby van den Berg Cuijk; 18. Femke Nijhof Haaksbergen; 19. Larissa Drysdale Heerenveen; 20. Pauline van Bennekom Ermelo;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.TIJD .( 2007.08.15 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Regina Bruins Leiderdorp; 3. Mirjam Melchers Moergestel; 4. Kirsten Wild Zwolle; 5. Loes Markerink Raalte; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Loes Gunnewijk Zwolle; 8. Andrea Bosman Norg; 9. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 10. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 11. Vera Koedooder Bovenkarspel; 12. Njisk Nauta Amsterdam; 13. Sanne van Paassen Vlierden; 14. Irene van den Broek Utrecht; 15. Annemiek van Vleuten Wageningen; 16. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 17. Rixt Meijer IJlst; 18. Suzanne van Veen Naaldwijk; 19. Adrie Visser Wieringerwerf; 20. Linda van Rijen Den Bosch;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.TIJD .( 2008.08.31 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Mirjam Melchers Moergestel; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Loes Gunnewijk Zwolle; 4. Ellen van Dijk Amsterdam; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Esther van der Zwaan Oostwold Gem Leek; 9. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 10. Loes Markerink Raalte; 11. Chantal Blaak Zuidland; 12. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 13. Marieke van Wanroij Nijmegen; 14. Elise van Hage Noordwijkerhout; 15. Suzanne van Veen Naaldwijk; 16. Irene van den Broek Utrecht; 17. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 18. Linda van Rijen Den Bosch; 19. Marieke van Nek Lelystad; 20. Rixt Meijer IJlst;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.TIJD .( 2009.08.27 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Regina Bruins Leiderdorp; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Ellen van Dijk Amsterdam; 4. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Loes Gunnewijk Zwolle; 7. Mirjam Melchers Moergestel; 8. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 9. Chantal Blaak Hoogvliet; 10. Annemiek van Vleuten Wageningen; 11. Esther van der Zwaan Oostwold Gem Leek; 12. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 13. Lucinda Brand Oud Beijerland; 14. Irene van den Broek Utrecht; 15. Roxane Knetemann Krommenie; 16. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 17. Rixt Meijer Heerenveen; 18. Noortje Tabak Bergeijk; 19. Josien van Wingerden Sliedrecht; 20. Maria Sterk Hallum;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.TIJD .( 2010.06.23 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Regina Bruins Leiderdorp; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Annemiek van Vleuten Wageningen; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Ellen van Dijk Amsterdam; 8. Loes Gunnewijk Zwolle; 9. Marijn de Vries Zwolle; 10. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11. Judith Visser Groningen; 12. Anne de Wildt Heiloo; 13. Amy Pieters Zwanenburg; 14. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 15. Lotte van Hoek Vlijmen; 16. Nynke Troelstra Groningen; 17. Marielle Kerste Harmelen; 18. Adrie Visser Middenmeer; 19. Marieke den Otter Hoornaar; 20. Els Visser Groningen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.TIJD .( 2011.06.22 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Loes Gunnewijk Zwolle; 4. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 5. Kirsten Wild Zwolle; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Lucinda Brand Oud Beijerland; 8. Roxane Knetemann Krommenie; 9. Irene van den Broek Utrecht; 10. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 11. Marijn de Vries Zwolle; 12. Rixt Meijer Heerenveen; 13. Amy Pieters Zwanenburg; 14. Mathilde Matthijsse Middelburg; 15. Esra Tromp Coevorden; 16. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 17. Janneke Ensing Gieten; 18. Sigrid Kuizenga Groningen; 19. Larissa Drysdale Heerenveen; 20. Annelies Visser Leeuwarden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.TIJD .( 2012.06.20 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 5. Anna van der Breggen Hasselt; 6. Loes Gunnewijk Zwolle; 7. Anouska Koster De Westereen; 8. Marijn de Vries Zwolle; 9. Vera Koedooder Apeldoorn; 10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Roxane Knetemann Krommenie; 12. Mathilde Matthijsse 13. Rixt Meijer Heerenveen; 14. Larissa Drysdale Heerenveen; 15. Mascha Pijnenborg Drunen; 16. Esther Olthuis Deventer; 17. Charlotte Lenting Didam; 18. Marieke van Wanroij Nijmegen; 19. Olga de Boer Hazerswoude; 20. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.TIJD .( 2013.06.19 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 4. Vera Koedooder Apeldoorn; 5. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 6. Mathilde Matthijsse Schore; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 9. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Roxane Knetemann Nijkerk; 11. Esra Tromp Coevorden; 12. Adrie Visser Wieringerwerf; 13. Marijn de Vries Zwolle; 14. Sabrina Stultiens Meijel; 15. Amy Pieters Zwanenburg; 16. Mascha Pijnenborg Drunen; 17. Rixt Meijer Heerenveen; 18. Maria Sterk Hallum; 19. Anouska Koster De Westereen; 20. Larissa Drysdale Heerenveen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.TIJD .( 2014.06.25 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Anna van der Breggen Zwolle; 6. Vera Koedooder Apeldoorn; 7. Roxane Knetemann Nijkerk; 8. Loes Gunnewijk Zwolle; 9. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 10. Thalita de Jong Ossendrecht; 11. Marijn de Vries Zwolle; 12. Lucinda Brand Rotterdam; 13. Sabrina Stultiens Meijel; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 16. Floortje Mackaij Woerden; 17. Mathilde Matthijsse Goes; 18. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 19. Anouska Koster De Westereen; 20. Esra Tromp Coevorden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.TIJD .( 2015.06.24 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Roxane Knetemann Nijkerk; 6. Annemiek van Vleuten Wageningen; 7. Natalie van Gogh Nieuw Vennep; 8. Vera Koedooder Apeldoorn; 9. Marijn de Vries Zwolle; 10. Sabrina Stultiens Meijel; 11. Anouska Koster De Westereen; 12. Amy Pieters Zwanenburg; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 15. Minke Slingerland Oosterhout; 16. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Laura Gorter Utrecht; 19. Alicja Verhagen Woerden; 20. Julia Soek Den Ham;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.TIJD .( 2016.06.22 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Roxane Knetemann Nijkerk; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Anouska Koster De Westereen; 6. Thalita de Jong Ossendrecht; 7. Aafke Soet Heerenveen; 8. Marieke Kerkvliet Leiden; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 11. Riejanne Markus Zwarte Kat; 12. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 15. Alicja Verhagen Woerden; 16. Loes Adegeest Dalfsen; 17. Laura Gorter Utrecht; 18. Larissa Drysdale Heerenveen; 19. Anouk Rijff Valkenswaard; 20. Bianca Lust Oostzaan;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.TIJD .( 2017.06.21 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 6. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Riejanne Markus Zwarte Kat; 11. Amy Pieters Zwanenburg; 12. Karlijn Swinkels Handel; 13. Minke Slingerland Oosterhout; 14. Bianca Lust Oostzaan; 15. Aafke Soet Heerenveen; 16. Loes Adegeest Enschede; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Sabrina Stultiens Meijel; 19. Sylvie Boermans Duivendrecht;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.TIJD .( 2018.06.27 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Annemiek van Vleuten Wageningen; 5. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 9. Aafke Soet Heerenveen; 10. Riejanne Markus Zwarte Kat; 11. Roxane Knetemann Krommenie; 12. Moniek Tenniglo Borne; 13. Fleur Nagengast Beilen; 14. Maaike Boogaard Zwaag; 15. Anouska Koster De Westereen; 16. Esther van Veen Uitgeest; 17. Loes Adegeest Enschede; 18. Karlijn Swinkels Handel; 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Marieke van Witzenburg Brielle;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.TIJD .( 2019.06.26 )

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijd 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Riejanne Markus Zwarte Kat; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Manon de Boer Leeuwarden; 9. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Yara Kastelijn Neerkant; 12. Minke Slingerland Oosterhout; 13. Esmťe Peperkamp Didam; 14. Roxane Knetemann Terwispel; 15. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 16. DŤvon Kuijstermans Oudenbosch; 17. Anneke Dijkstra Olterterp; 18. Larissa Drysdale Heerenveen; 19. Alicja Verhagen Woerden; 20. Karlijn Swinkels Handel;