KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.WEG.(2004.06.27)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Arthur Farenhout Zuidland; 2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Piet Rooyakkers Gerwen; 4. Robbert van der Stelt Aalst; 5. Ronald Schur Alkmaar; 6. Arno Wallaard Noordeloos; 7. Fulco van Gulik Baarle-Nassau; 8. Angelo van Melis Oss; 9. Adriaan Helmantel Westeremden; 10. Danny Sijen Maastricht; 11. Niels Hamers Weert; 12. Marvin van der Pluijm Hank; 13. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 14. Maarten Lenferink Tubbergen; 15. Ivor Bruin Andijk; 16. Edward Farenhout Zuidland; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Louis de Koning Zwartewaal; 19. Theo Eltink Westelbeers; 20. Henne van Zanten Nijkerkerveen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.WEG.(2005.06.26)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Kenny van Hummel Elden; 2. Arno Wallaard Noordeloos; 3. Bart Boom Enter; 4. Marvin van der Pluijm Hank; 5. Fulco van Gulik Apeldoorn; 6. Arjan Elferink Ten Boer; 7. Remko Kramer Kramer; 8. Jorrit Walgien Brielle; 9. Peter Woestenberg 10. John Sulkers Dinteloord;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.WEG.(2006.06.25)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Bjorn Hoeben Ell; 2. Alain van Katwijk Waalre; 3. Reinier Honig Bergen op Zoom; 4. Bart Oegema 5. Marcel Beima Hurdegaryp; 6. Jeroen Boelen Drunen; 7. Folkert de Haan Groningen; 8. Malaya van Ruitenbeek Delft; 9. Aldo Klomp Stein; 10. Rick Flens Oostzaan; 11. Hans Bloks Helmond;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.WEG.(2007.06.30)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Martijn Maaskant Zuidland; 2. Marcel Beima Hurdegaryp; 3. Marc Lotz Maastricht; 4. Hans Bloks Helmond; 5. Eelke van der Wal Holwerd; 6. Peter van Agtmaal Huijbergen; 7. Roy Curvers Haelen; 8. Job Vissers Erp; 9. Tjarco Cuppens Landgraaf; 10. Tom Veelers Ootmarsum; 11. Norbert Poels Maastricht; 12. Folkert de Haan Groningen; 13. Dennis Leliveld Mijdrecht; 14. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 15. Pol Nabben Sint Anthonis; 16. Joost van Leijen Ewijk; 17. Bjorn Hoeben Ell; 18. Jeroen Boelen Drunen; 19. Roel Egelmeers Oploo;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.WEG.(2008.06.22)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Job Vissers Erp; 2. Maarten de Jonge Oldenzaal; 3. Jeroen Boelen Drunen; 4. Bart Boom Enter; 5. Paul van Schalen Bakel; 6. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 7. Andrť van Reek Nieuw-Vennep; 8. Bjorn Hoeben Ell; 9. Bart van Haaren Duivendrecht; 10. Sander Oostlander Heerjansdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.WEG.(2009.06.21)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Rudy Vriend Schagen; 2. Dennis Smit Zwanenburg; 3. Andrť van Reek Nieuw Vennep; 4. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Ruud Aerts Riel; 7. Sander Oostlander Heerjansdam; 8. Leander Pronk Warmenhuizen; 9. Niek Basten Hapert; 10. Rob Ruijgh Valkenburg aan de Geul; 11. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 12. Wouter de Groot Lochem; 13. Job Vissers Erp; 14. Bart van Haaren Amsterdam; 15. Sander Lormans Heemskerk; 16. Martijn Verschoor Bovensmilde; 17. Jeroen Boelen Drunen; 18. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 19. Peter van Agtmaal Huijbergen; 20. Johan Berk Koudekerke aan den Rijn:

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.WEG.(2010.07.11)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Dennis Smit Zwanenburg; 3. Ruud Aerts Riel; 4. Rik Kavsek Heerlen; 5. DaniŽl Borst Schoorl; 6. Leon Burger Amsterdam; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Tino Haakman Enkhuizen; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 11. Dirk Reuling Zwolle; 12. Sander Lormans Heemskerk; 13. Jeroen Boelen Drunen; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Arno van der Zwet Houten; 16. Sipke Zijlstra Burgum; 17. Dennis Luyt Haarlem; 18. Patrick Bos Amstelveen; 19. Rik Lugtenburg Goedereede; 20. Rudy Vriend Schagen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.WEG.(2011.06.19)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Dennis Smit Zwanenburg; 2. Jim van den Berg Amsterdam; 3. Lars Horring Valthe; 4. Leon Burger Amsterdam; 5. Geertjan Jonkman Andijk; 6. Patrick Ruckert Volendam; 7. Raymond Werst Heerlen; 8. Adrie Lindeman Assen; 9. Peter Mohlmann Apeldoorn; 10. Sander Lormans Heemskerk; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Tim Nederlof Harmelen; 13. Jos Koop Den Hoorn; 14. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 15. Andries Weening Harkema; 16. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 17. Arno van der Zwet Houten; 18. Jos Harms Oude Pekela; 19. Paul Helderman Naaldwijk; 20. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.WEG.(2012.06.17)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Lars Horring Valthe; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Bart Vendrig Maurik; 5. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 6. Frank Niewold Lisse; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Erik Jan Kooiman Lekkerkerk; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Ruud Aerts Riel; 11. Leander Schreurs Elburg; 12. Jos Koop Den Hoorn; 13. Nicky Verdaasdonk Chaam; 14. Marco Brus Schijndel; 15. Patrick Ruckert Lierop; 16. Twan van den Brand Volkel; 17. Thijs Poelstra Nijmegen; 18. Florian Smits Amsterdam; 19. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 20. Rudy Vriend Schagen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.WEG.(2013.07.23)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Lars Horring Valthe; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Twan van den Brand Volkel; 5. Pim Klaver Zuidoostbeemster; 6. Jordy Luisman Bergentheim; 7. Rik Houwers Delft; 8. Stefan Breemes Amsterdam; 9. Pim de Beer Bakel; 10. Jeroen Janssen Nijmegen; 11. David van Eerd Breda; 12. Jos Koop Den Hoorn; 13. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 14. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 15. Jan Bos Nieuwehorne; 16. Ruud Rentmeester Goes; 17. Jenning Huizenga Wolfheze; 18. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 19. Rudy Vriend Schagen; 20. Paul Helderman Naaldwijk;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.WEG.(2014.06.22)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Yondi Schmidt Arnhem;2. Roy Eefting Apeldoorn;3. Marco Brus Schijndel;4. Jeroen Breewel Wilnis;5. Arjan Stroetinga Waskemeer;6. Micki van Empel Middelrode;7. Jurgen van Diemen Leimuiden;8. Arjan Hofman Nunspeet;9. Martin Kelderman Veenendaal;10. Menno Altena Buitenpost;11. Wouter de Groot Hillegom;12. Yannick Janssen Beringe;13. David van Eerd Breda;14. Patrick Bos Amstelveen;15. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk;16. Michel Stroosnijder Hansweert;17. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel;18. Teake-Piet van der Werf Dearsum;19. Sven van Luijk Naaldwijk;20. Dennis Raadtgever Kapelle;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.WEG .(2015.06.21)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Mark Schreurs Aalten; 2. Nick StŲpler Woerden; 3. Martin Kelderman Veenendaal; 4. Daan de Groot Utrecht; 5. Bram de Kort Dongen; 6. Henk Bos Drachten; 7. Cor van Leeuwen Borger; 8. Adrie Lindeman Assen; 9. Bjorn Koeman Utrecht; 10. Fokke Postma Drachten; 11. Sven Kramer Heerenveen; 12. Jos Koop Delft; 13. Mitchell Huenders Maarn; 14. JurriŽn Bosters Steenbergen; 15. David van Eerd Breda; 16. Nick Kweldam Aalten; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Wouter de Groot Delft; 19. Patrick Bos Amstelveen; 20. Paul de Haan Meedhuizen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.WEG.(2016.06.25)

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Dex Groen Tuitjenhorn; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Gary Hekman Kampen; 5. Jaap Kooijman Sittard; 6. Robbert-Jan Mol Wognum; 7. Nick van der Meer Honselersdijk; 8. Nick Kweldam Aalten; 9. Wim Kleiman Almelo; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Michel Stroosnijder Hansweert; 12. Bart van den Berg. Wijngaarden; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Robert Bovenhuis Zwolle; 15. JurriŽn Bosters Steenbergen; 16. Jake Griffin Maarn; 17. Adne van Engelen t Zand Nh; 18. Bryan van Rutten Roosendaal; 19. MichaŽl de Jong Kortgene; 20. Michiel Jumelet Bruinisse;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.WEG .( 2017.06.18 )

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Jos Koop Delft; 3. Robbert Keus Naaldwijk; 4. Jaap Kooijman Sittard; 5. Nahom Desale Amstelveen; 6. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 7. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 8. Wessel Piersma Groningen; 9. Martijn Dijkstra De Knippe; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Dex Groen Tuitjenhorn; 13. Arjan Hofman Nunspeet; 14. Bram Verweij Haren.Gn; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Robert Berk Pijnacker; 17. Jelmer Asjes Assendelft; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 19. Patrick Bos Deventer; 20. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.WEG .( 2018.06.23 )

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Jeff Vermeulen Exloo; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Jelle Wolsink Hengelo ov; 6. Jos Koop Eindhoven; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8. David van Eerd Breda; 9. Patrick Bos Deventer; 10. Daan Meijers Dongen; 11. Lehvi Braam Dodewaard; 12. Adrie Lindeman Assen; 13. Mark Prinsen Heerenveen; 14. Andrť Luijk Nijkerk; 15. Kevin Wilmsen Haarlem; 16. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 17. Remco Esselaar Stein; 18. Arne Peters Beekbergen; 19. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20. Rick Smit t Harde;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.WEG .( 2019.06.23 )

Elite/Beloften Zonder Contract.Weg: 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Nick van der Meer Honselersdijk; 3. Tom Vermeer Wuustwezel; 4. Martijn Knol Zwolle; 5. Jasper Schouten Dronten; 6. Sjors Dekker Groningen; 7. Wiebe Scholten Dieren; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Andrť Luijk Nijkerk Gld; 10. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 11. Harry Sweering Sneek; 12. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 13. Sven van Luijk Naaldwijk; 14. Sybren Welling Heiloo; 15. Jelle Johannink Denekamp; 16. Matthew Overste Amsterdam; 17. Jos Koop Eindhoven; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 20. Dennis Bakker Amsterdam;