KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2000.TIJD.(2000.08.16)

Beroepsrenners.Tijd: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten.(Bel); 2. Servais Knaven Meerle.(Bel); 3. Maarten den Bakker Abbenbroek; 4. Marcel Duijn Hoogerheide; 5. Paul van Schalen Bakel; 6. Renger Ypenburg Hengelo; 7. Daniel van Elven Etten-Leur; 8. Rick Pieterse Hoorn; 9. Patrick Jonker Australie; 10. Leon van Bon Hasselt.(Bel); 11. Remco van der Ven Nieuwegein; 12. Tom Cordes Baarle-Nassau; 13. Joost Legtenberg Markelo; 14. Jaap ten Kortenaar Zoetermeer; 15. Jans Koerts Weelde.(Bel);

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2001.TIJD .( 2001.08.15 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Bart Voskamp Zetten; 2. Remco van der Ven Utrecht; 3. Jan van Velzen Zoetermeer; 4. Leon van Bon 5. Thorwald Veneberg Lemiers; 6. Tom Cordes Baarle-Nassau; 7. Joost Legtenberg Nijmegen; 8. DaniŽl van Elven Etten-Leur; 9. Bobbie Traksel Tiel; 10. Remmert Wielinga Eindhoven; 11. Jaap ten Kortenaar Zoetermeer; 12. Dirk van Schalen Bakel; 13. Germ van de Burg Nijland; 14. Angelo van Melis Oss; 15. Matthijs Delen Rotterdam; 16. Rick Pieterse Hoorn; 17. Francis de Jager Egmond-Binnen; 18. Tjarco Cuppens Landgraaf; 19. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 20. Mark ter Schure Rheeze;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2002.TIJD .( 2002.08.14 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Erik Dekker 2. Servais Knaven 3. Paul van Schalen Arnhem; 4. Marcel Duijn Hoogerheide; 5. Bart Voskamp Zetten; 6. Jan van Velzen Zoetermeer; 7. Tom Cordes Baarle-Nassau; 8. Angelo van Melis Oss; 9. Leon Van Bon Nederland 10. Bobbie Traksel Tiel; 11. Remco van der Ven IJsselstein; 12. Ronald Mutsaars Schijndel; 13. Thorwald Veneberg Lemiers; 14. Sander Lormans Heemskerk; 15. Ron Jacobs Nes aan den Amstel; 16. Germ van de Burg Nijland; 17. Tjarco Cuppens Landgraaf; 18. DaniŽl van Elven Etten-Leur; 19. Maarten Nijland Hengelo; 20. Erik Bos Rotterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2003.TIJD .( 2003.08.27 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Maarten den Bakker Heenvliet; 2. Bart Voskamp Nederland 3. Servais Knaven Meerle (Bel); 4. Remco van der Ven Nederland 5. Jan van Velzen Zoetermeer; 6. Paul van Schalen Arnhem; 7. Frank van Dulmen Didam; 8. Russel van Hout Australie; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Jens Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 11. Thijs Al Wormer; 12. Germ van den Burg Folsgare; 13. Mart Louwers Amsterdam; 14. Tom Cordes Baarle-Nassau; 15. Jan-Willem Joling Hoogeveen; 16. Matthijs Delen Rotterdam; 17. Werner de Hamer Amsterdam; 18. Bobbie Traksel Meer Belgie; 19. Remmert, Wielinga Eindhoven; 20. Dirk van Schalen Helmond;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2004.TIJD .( 2004.06.09 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Thomas Dekker Dirkshorn; 2. Joost Posthuma Hengelo; 3. Bart Voskamp Zetten; 4. Russel van Hout Australie; 5. Jan van Velzen Zoetermeer; 6. Remco van der Ven IJsselstein; 7. Maarten Lenferink Tubbergen; 8. Ronald Mutsaars Schijndel; 9. Frank van Dulmen Didam; 10. Germ van de Burg Folsgare; 11. Bobbie Traksel Meer Belgie; 12. Kees Jeurissen Deurne; 13. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 14. Werner de Hamer Amsterdam; 15. Hans Dekkers Eindhoven; 16. Maarten den Bakker Heenvliet; 17. Paul van Schalen Arnhem; 18. Eelke van der Wal Holwerd; 19. Piet Rooyakkers Gerwen; 20. Thorwald Veneberg

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2005.TIJD .( 2005.08.17 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Thomas Dekker Lanaken; 2. Erik Dekker Meerle (Bel); 3. Michiel Elijzen Ede; 4. Stef Clement Breda; 5. Jens Mouris De Zwarte Kat; 6. Mathieu Heijboer Maastricht; 7. Frank van Dulmen Didam; 8. Thorwald Veneberg Lanaken; 9. Remco van der Ven IJsselstein; 10. Niels Scheuneman Veendam; 11. Franck Terwel Arnhem; 12. Eelke van der Wal Holwerd; 13. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 14. Seppe Hoogzaad Amsterdam; 15. Jan van Velzen Rheden; 16. Feike Loots Amsterdam; 17. Malaya van Ruitenbeek Delft; 18. Russel van Hout Australie; 19. Wouter Mol Cadier en Keer; 20. Germ van der Burg Folsgare;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2006.TIJD .( 2006.06.20 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Stef Clement Breda; 2. Erik Dekker 3. Joost Posthuma Hengelo; 4. Jens Mouris Amstelveen; 5. Koos Moerenhout Steenbergen; 6. Rick Flens Oostzaan; 7. Servais Knaven 8. Thomas Dekker 9. Jeroen Akkerman Almere; 10. Niels Scheuneman

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2007.TIJD .( 2007.08.15 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Stef Clement Breda; 2. Michiel Elijzen Lommel; 3. Rick Flens Oostzaan; 4. Lieuwe Westra Munein; 5. Jos Pronk Warmenhuizen; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7. Norbert Poels Maastricht; 8. Malaya van Ruitenbeek Delft; 9. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 10. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 11. Wouter Mol Nibbixwoud; 12. Erik van Lakerveld Leiden; 13. Jenning Huizenga Franeker; 14. John Schouten Harderwijk; 15. Martijn Maaskant Zuidland; 16. Jeroen Akkerman Almere; 17. Bart Vendrig Maurik; 18. Marcel De Koning Hippolytushoef; 19. Maarten Lenferink Tubbergen; 20. Kasper Schotte Rozenburg Zh;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2008.TIJD .( 2008.08.31 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Joost Posthuma Lanaken; 3. Koen de Kort Liempde; 4. Servais Knaven Meerle (Bel); 5. Sander Oostlander Heerjansdam; 6. Michiel Elijzen Lommel; 7. Dirk Bellemakers Arendonk; 8. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 9. Lieuwe Westra Munein; 10. Tom Veelers Ootmarsum; 11. Thom van Dulmen Didam; 12. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 13. Jos Pronk Warmenhuizen; 14. Niels Scheuneman Nuth; 15. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 16. Erik van Lakerveld Leiden; 17. Bart Vendrig Maurik; 18. Piet Rooijakkers Nuenen; 19. Josbert de Vries Groningen; 20. Bernt Hamers Schijndel;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2009.TIJD .( 2009.08.27 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 2. Koos Moerenhout Steenbergen; 3. Rick Flens Oostzaan; 4. Joost Posthuma Enschede; 5. Maarten Tjallingii Arnhem; 6. Tom Stamsnijder Enter; 7. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 8. Niki Terpstra Haarlem; 9. Kai Reus Lanaken; 10. Sander Oostlander Heerjansdam; 11. Peter van Agtmaal Huijbergen; 12. Arno van der Zwet Houten; 13. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 14. Erik van Lakerveld Leiden; 15. Levi Heimans Amsterdam; 16. Jeffrey Wiersma Kalmthout; 17. Giel de Nijs Amsterdam; 18. Niek Basten Hapert; 19. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 20. Jos Pronk Heerhugowaard;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2010.TIJD .( 2010.06.23 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Jos van Emden 2. Koos Moerenhout Steenbergen; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Joost Posthuma Enschede; 5. Niki Terpstra Assendelft; 6. Rick Flens Oostzaan; 7. Lars Boom Vlijmen; 8. Jens Mouris Amstelveen; 9. Maarten Tjallingii Arnhem; 10. Tom Stamsnijder Bornerbroek; 11. Kai REUS 12. Servais Knaven Meerle (Bel); 13. Dirk Bellemakers 14. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 15. Sander Oostlander Heerjansdam; 16. Emmanuel van Ruitenbeek Cadier en Keer; 17. Thomas Berkhout Wateringen; 18. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 19. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2011.TIJD .( 2011.06.22 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 2. Jens Mouris Haarlem; 3. Martijn Keizer Muntendam; 4. Lieuwe Westra Tijnje; 5. Joost Posthuma Enschede; 6. Niki Terpstra Assendelft; 7. Maarten Tjallingii Arnhem; 8. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 9. Jos van Emden 10. Giel de Nijs Amsterdam; 11. Sander Oostlander Heerjansdam; 12. Levi Heimans Amsterdam; 13. Kai Reus 14. Reinbert Cornelis Wielinga 15. Tom Stamsnijder Bornerbroek; 16. Jenning Huizenga Wolfheze; 17. Wouter Sybrandy 18. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 19. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 20. Ruud Kooijmans Beek en Donk;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2012.TIJD .( 2012.06.20 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Lieuwe Westra Tijnje; 2. Lars Boom Vlijmen; 3. Niki Terpstra Assendelft; 4. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 5. Maarten Tjallingii Arnhem; 6. Wilco Kelderman Barneveld; 7. Tom Dumoulin Maastricht; 8. Martijn Keizer Muntendam; 9. Jens Mouris Haarlem; 10. Dion Beukeboom Ouderkerk aan de Amstel; 11. Berden de Vries Gieterveen; 12. Rick Flens Zaandam; 13. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 14. Jenning Huizenga Wolfheze; 15. Levi Heimans Amsterdam; 16. Giel de Nijs Amsterdam; 17. Sander Oostlander Zwijndrecht; 18. Jetse Bol Avenhorn; 19. Arno van der Zwet Houten; 20. Jelte Krol Sint Annaparochie;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2013.TIJD .( 2013.06.19 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Lieuwe Westra Tijnje; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Tom Dumoulin Maastricht; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 6. Peter Koning Venhuizen; 7. Martijn Keizer Muntendam; 8. Dion Beukeboom Ouderkerk aan de Amstel; 9. Wilco Kelderman Barneveld; 10. Jens Mouris Haarlem; 11. Rick Flens Zaandam; 12. Marc Goos Dorst; 13. Berden de Vries Gieterveen; 14. Jan Lof Amsterdam; 15. Wieger van der Wier Marum; 16. Jarno Gmelich Meijling Almere; 17. Rick van Breda Den Helder; 18. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 19. Erik van Lakerveld Utrecht; 20. Quinten Winkel Rotterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2014.TIJD .( 2014.06.25 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Tom Dumoulin Maastricht; 2. Sebastian Langeveld Lisse; 3. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 4. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 5. Dylan van Baarle Zoetermeer; 6. Martijn Keizer Muntendam; 7. Peter Koning Venhuizen; 8. Rick Flens Zaandam; 9. Thomas Dekker Lommel; 10. Niki Terpstra Assendelft; 11. Dion Beukeboom Amsterdam; 12. Brian van Goethem Sluiskil; 13. Maarten Tjallingii Arnhem; 14. Jesper Asselman Wateringen; 15. Remco Grasman Luttelgeest; 16. Sjors Roosen Goirle; 17. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 18. Berden de Vries Gieterveen; 19. Sander Oostlander Zwijndrecht; 20. Jurgen van Diemen Leimuiden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2015.TIJD .( 2015.06.24 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Wilco Kelderman Veenendaal; 2. Rick Flens Zaandam; 3. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 4. Tom Dumoulin Maastricht; 5. Martijn Keizer Muntendam; 6. Maarten Tjallingii Arnhem; 7. Jens Mouris Haarlem; 8. Dion Beukeboom Amsterdam; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Peter Koning Venhuizen; 11. Marc de Maar Glimmen; 12. Berden de Vries Gieterveen; 13. Kai Reus Almere; 14. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 15. Jurgen van Diemen Leimuiden; 16. Wouter Mol Alkmaar; 17. Roy Pieters Zwanenburg; 18. Oscar Riesebeek Tiel; 19. Stefan Poutsma Peize; 20. Rick van Breda Den Helder;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2016.TIJD .( 2016.06.22 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Tom Dumoulin Maastricht; 2. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 3. Wilco Kelderman Veenendaal; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 6. Wout Poels Meerle (Bel); 7. Koen Bouwman Ulft; 8. Remco Grasman Emmeloord; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Jens Mouris Haarlem; 11. Peter Koning Venhuizen; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Tim Veldt Amsterdam; 14. Martijn Tusveld Utrecht; 15. Wieger van der Wier Marum; 16. Rick van Breda Den Helder; 17. Floris Gerts Voorschoten; 18. MichaŽl de Jong Kortgene; 19. Roy Eefting Apeldoorn; 20. Bert Smilda Groningen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2017.TIJD .( 2017.06.21 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Stef Clement Made; 3. Robert Gesink Aalten; 4. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 5. Koen Bouwman Ulft; 6. Sam Oomen Tilburg; 7. Martijn Tusveld Utrecht; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Steven Lammertink Enter; 10. Dion Beukeboom Amsterdam; 11. Floris Gerts Leiden; 12. Oscar Riesebeek Tiel; 13. Piotr Havik Bergambacht; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 16. Ike Groen Tuitjenhorn; 17. Peter Koning Venhuizen; 18. Wieger van der Wier Marum; 19. Rick van Breda Den Helder; 20. Tijmen Eising Emmen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2018.TIJD .( 2018.06.27 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Dylan van Baarle Veenendaal; 2. Niki Terpstra Bergen; 3. Wilco Kelderman Veenendaal; 4. Dion Beukeboom Amsterdam; 5. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 6. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 7. Martijn Tusveld Utrecht; 8. Peter Koning Venhuizen; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 11. Brian van Goethem Philippine; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Piotr Havik Ammerstol; 14. Wieger van der Wier Marum; 15. Remco Grasman Emmeloord; 16. Bert Smilda Groningen; 17. Robin Lowik Vriezenveen; 18. Marien Bogerd Kootwijk; 19. Floris Gerts Leiden; 20. Pieter ten Kortenaar Wageningen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.2019.TIJD .( 2019.06.26 )

Beroepsrenners.Tijd: 1. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 2. Sebastian Langeveld Lisse; 3. Dylan van Baarle Monaco; 4. Koen Bouwman Ulft; 5. Niki Terpstra Bergen; 6. Brian van Goethem Terneuzen; 7. Julius van den Berg Amsterdam; 8. Martijn Tusveld Utrecht; 9. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 10. Dion Beukeboom Amsterdam; 11. Marien Bogerd Kootwijk; 12. Peter Koning Venhuizen; 13. Bert Smilda Groningen; 14. Adriaan Janssen Diepenveen; 15. Hartthijs de Vries Kollumerzwaag; 16. Steven Lammertink Enter; 17. Wieger van der Wier Marum; 18. Remco Grasman Emmeloord; 19. Robin Lowik Vriezenveen; 20. Folkert Oostra Duivendrecht;