DE WILP.(
2000.07.08 )
Elite/Neo: 1. Bobbie Traksel Tiel; 2.
Freddy Haak Wijnjewoude; 3. Jean-Hendrik Westra Molenend; 4. Edwin Veen
Westerlee; 5. Harko Kievit Nietap; 6. Guido Benthem Ede; 7. Herman Steensma
Surhuisterveen; 8. Pieter Weening Harkema; 9. Anne van der Veen Buitenpost; 10.
Allard Engels Gieten; 11. Andries Bosma Amsterdam; 12. Marco Bos Roden; 13.
Arjan Wolters Heerenveen; 14. Tim Hiemstra Rottevalle; 15. Dannie Snijder
Groningen; 16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Nico Blom Geldermalsen; 18.
Lambertus Moes Nijeveen; 19. Folkert de Haan Groningen; 20. Eddy Weening
Harkema;
DE WILP. (
2002.07.06 )
Elite/Neo: 1. Herman Steensma
Surhuisterveen; 2. Tim Hiemstra Drachten; 3. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 4. Germ van de Burg Nijland; 5. Edwin Veen Westerlee;
6. Rudy Vriend Waarland; 7. Anne van der Veen Buitenpost; 8.
Julian Siemens Een; 9. Richard Kooijman Winkel; 10. Jan-Hendrik
Westra Molenend; 11. Folkert de Haan Groningen; 12. Adriaan
Helmantel Westeremden; 13. Martin Schuttert Bergum; 14. Roel de
Vries Groningen; 15. Kees Hagen Ermelo; 16. Evert-Jan Veldkamp
Groningen; 17. Bert van der Kaap Assen; 18. Mathijs Groeneveld
Groningen; 19. Arjan Horstmann Nieuw Amsterdam; 20. Maint
Berkenbosch Oldeberkoop;
Elite/Neo Eindkl.: 1. Edwin
Veen Westerlee; 2. Rudy Vriend Waarland; 3. Anne van der Veen
Buitenpost; 4. Folkert de Haan Groningen; 5. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 6. Germ van de Burg Nijland; 7. Richard Kooijman
Winkel; 8. Jan-Hendrik Westra Molenend; 9. Julian Siemens Een;
10. Sierk-Jan de de Haan Dokkum; 11. Adriaan Helmantel Westeremden;
12. Roel de Vries Groningen; 13. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 14.
Frank Luikens Tynaarlo; 15. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 16.
Jasper Lenferink Tubbergen; 17. Niels Savenije Groningen; 18. Sieger
Haakma Beetsterzwaag; 19. Bas de Lange Ommen; 20. Mathijs
Groeneveld Groningen;
DE WILP. (
2003.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2.
Geert Fekken Scharsterbrug; 3. Lambertus Koopmans Bolsward; 4.
Bas de Lange Ommen; 5. Julian Siemens Peize; 6. Sebastiaan van
der Meer Groningen; 7. Anne van der Veen Buitenpost;8. Tim Hiemstra
Drachten; 9. Bert van der Kaap Assen; 10. Ronald Dussel Annen;
11. Richard Kooijman Winkel; 12. Kees van den Akker Akkrum;13.
Folkert de Haan Groningen; 14. Bert Krans De Wilp; 15. Koen Langenkamp Dwingeloo; 16. Frank Luikens
Tynaarlo; 17. Jan-Albert Krans De Wilp;18. Johan Dalstra Buitenpost; 19.
Tom Rustebiel Wildervank; 20. Henry van der Weerd Kampen;
Elite/Beloften Eindkl. Noorderveld-Westerkwartier: 1. Folkert
de Haan Groningen; 2. Tim Hiemstra Drachten; 3. Frank Luikens
Tynaarlo; 4. Johan Dalstra Buitenpost; 5. Richard Kooijman
Winkel; 6. Anne van der Veen Buitenpost; 7. Pim van den Berg
Emmen; 8. Johan Procee Groningen; 9. Geert Fekken Scharsterbrug;
10. Jan-Albert Krans De Wilp; 11. Lambertus Koopmans Bolsward; 12.
Niels Savenije Groningen; 13. Bert Antonides Hardegarijp; 14.
Sjoerd Douma Drachten; 15. Ronald Dussel Annen; 16. Bas de Lange
Ommen; 17. Koen Langenkamp Dwingeloo; 18.
Richard Rijkens Harkstede; 19. Bart Beima Hardegarijp; 20. Jasper
Koopmans Tjalleberd;
Junioren: 1. Ruud Fransen Nw. Weerdinge; 2. Raymon
Bleuming Hooge- veen; 3. Johan Moek Assen; 4. Jan Bos
Nieuwehorne; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Jelle Dijk Marum; 7.
Rintje Agricola Heerenveen; 8. Elzo Vos De Wilp; 9. Fokke Postma
Drachtster-Compagnie; 10. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 11. Rick Mostert Borger;
12. Germen Hooiveld Borger; 13. Adrie Lindeman Assen; 14. Jochem Verschoor
Terwispel;15. Niels Bastemeijer Assen; 16. Marien Wallink Heino; 17. Andries
Weening Harkema; 18. Erwin Knapper Hoogeveen; 19. Engbert de Vegt Ureterp; 20.
Bastiaan Brok Nijverdal;
DE WILP .( 2004.07.03 )
Elite/Neo: 1. Herman Steensma
Surhuisterveen; 2. Johan Procee Gronin- gen; 3. Ytzen Faber
Leeuwarden; 4. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Bert Krans De Wilp;
6. Niels de Blaauw Gieten; 7. Lambertus Koopmans Bolsward; 8.
Anne van der Veen Buitenpost; 9. Raymond Koch Zwolle; 10.
Jan-Albert Krans De Wilp; 11. Engbert de Vegt Ureterp; 12.
Richard Kooijman Winkel; 13. Folkert de Haan Groningen; 14. Elzo
Vos De Wilp; 15. Luco Posthumus De Wilp; 16. Arjan Slagter
Hoogeveen; 17. Koen Langenkamp Velp; 18.
Roel de Vries Groningen; 19. Sierd Steigenga Exmorra; 20. Jord
Veslinga Makkum;
DE WILP .( 2005.07.09 )
Elite/Belofte: 1. Germ van der Burg Folsgare;
2. Sierd Steigenga Exmorra; 3. Lieuwe Westra Munein; 4.
Folkert de Haan Groningen; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 7. Adriaan Helmantel Westeremden; 8.
Jan-Albert Krans De Wilp; 9. Jos Harms Oude Pekela; 10. Tim
Hiemstra Drachten;11. Ronald Bijma Apeldoorn; 12. Sent Tissingh
Groningen;13. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 14. Sieger Haakma
Heerenveen;15. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 16. Raymond Koch Zwolle;17.
Marcel Nagengast Hoogeveen; 18. Bas Waaijer Hoogeveen; 19. Bas de
Lange Ommen; 20. Taeke Oppewal Heerenveen;
Elite/Beloften.Eindklassement Noorderveld-Westerkwartier: 1. Marc de Maar Lanaken; 2.
Bas Waaijer Hoogeveen;3. Marcel Beima Hardegarijp; 4. Taeke Oppewal
Heerenveen; 5. Lieuwe Westra Munein; 6. Jos Harms Oude Pekela;
7. Bert Krans De Wilp; 8. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 9.
Johan Dalstra Buitenpost; 10. Ard Aling Roden; 11. Sent Tissingh Groningen;
12. Ronald Bijma Apeldoorn;13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14.
Lambertus Koopmans Bolsward;15. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 16. Anne
van der Veen Buitenpost;17. Jan-Albert Krans De Wilp; 18. Jos Boonstra
Peize; 19. Steven Lubbers Almelo;20. Paul van der Veen Gieterveen;
DE WILP.(
2006.07.01 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Jenning
Huizenga Franeker; 2. Marco Bos. Leek; 3. Folkert de Haan Groningen; 4. Bauke
Mollema Groningen; 5. Bert Krans De Wilp Gn; 6. Adriaan Helmantel Westeremden;
7. Gerard van Dijk Roden; 8. Lieuwe Westra Munein; 9. Kor Steenbergen Pesse;
10. Arne Hassink Zieuwent; 11. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 12. Lambertus
Koopmans Bolsward; 13. Jeroen Kregel Hoogezand; 14. Pim van den Berg Emmen; 15.
Peter Schulting Emmeloord; 16. Bas de Lange Groningen; 17. Raymond Koch Zwolle;
18. Leon van Leusen Wezep; 19. Sjoerd Visser Damwoude; 20. Jochem Verschoor
Terwispel;
Elite/Beloften.Tijdrit; 1. Bert
Krans De Wilp Gn; 2. Kor Steenbergen Pesse; 3. Bert Lip Hardenberg; 4. Sierd
Steiginga Exmorra; 5. Marco Bos. Leek; 6. Folkert de Haan Groningen; 7. Martijn
Verschoor Bovensmilde; 8. Germ van der Burg Folsgare; 9. Ronnie Timmermans
Assen; 10. Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 11. Lieuwe Westra Munein; 12.
Bastiaan Krol Oldenzaal; 13. Adriaan Helmantel Westeremden; 14. Arjan
Stroetinga Oldeberkoop; 15. Bauke Mollema Groningen; 16. Johan Dalstra
Buitenpost; 17. Elzo Vos De Wilp Gn; 18. Raymond Koch Zwolle; 19. Fokke Postma
Drachtstercompagnie; 20. Pim van den Berg Emmen;
DE WILP.(
2007.07.07 )
Elite/Beloften.Criterium: 1.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 2. Jenning Huizenga Franeker; 3. Sierd Steiginga
Exmorra; 4. Marco Bos. Roden; 5. Berry Nagelhout Doornspijk; 6. Lieuwe Westra
Munein; 7. Umberto Atzori Zorgvlied; 8. Kor Steenbergen Nijmegen; 9. Tom
Emmelkamp Bedum; 10. Theo Postma Zwagerbosch; 11. Martijn Verschoor
Bovensmilde; 12. Adriaan Helmantel Groningen; 13. Marcel Nagengast Hoogeveen;
14. Timo Fransen Westervoort; 15. Mathijs Timmer Emmen; 16. Jeroen Kregel
Hoogezand; 17. Herman Spijkerman Zuidhorn; 18. Björn Beenes Onderdendam; 19.
Lennart Weerts Arnhem; 20. Geurt Witterholt Grijpskerk;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1.
Lieuwe Westra Munein; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Marco Bos. Roden; 4. Berry
Nagelhout Doornspijk; 5. Kor Steenbergen Nijmegen; 6. Umberto Atzori Zorgvlied;
7. Jeroen Kregel Hoogezand; 8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 9. Bas de Lange
Groningen; 10. Harry Witterholt Grijpskerk; 11. Theo Postma Zwagerbosch; 12.
Jori van der Raadt Apeldoorn; 13. Martijn Verschoor Bovensmilde; 14. Ytzen
Faber Sneek; 15. Herman Spijkerman Zuidhorn; 16. Geurt Witterholt Grijpskerk;
17. Tom Emmelkamp Bedum; 18. Timo Fransen Westervoort; 19. Engbert de Vegt
Ureterp; 20. Bert Krans De Wilp;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Marco
Bos. Roden; 2. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 3. Berry Nagelhout Doornspijk; 4.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Bert Krans De Wilp; 6. Umberto Atzori Zorgvlied;
7. Jeroen Kregel Hoogezand; 8. Tom Emmelkamp Bedum; 9. Harry Witterholt
Grijpskerk; 10. Sierd Steiginga Exmorra; 11. Herman Spijkerman Zuidhorn; 12.
Mathijs Timmer Emmen; 13. Kor Steenbergen Nijmegen; 14. Jos Feiken Muntendam;
15. Sent Tissingh Groningen; 16. Björn Beenes Onderdendam; 17. Michiel Bults
Emmen; 18. Theo Postma Zwagerbosch; 19. Ytzen Faber Sneek; 20. Lambertus
Koopmans Bolsward;
DE WILP .( 2008.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Berry Nagelhout Doornspijk;
2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Theo
Postma Zwagerbosch; 5. Niels de Blaauw Gieten; 6. Jan-Hendrik Westra Ureterp;
7. Cor van Leeuwen. Borger; 8. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 9.
Bert Krans De Wilp; 10. Vincent Huiting Beesterzwaag; 11. Herman
Steensma Opende: 12. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 13.
Engbert de Vegt Ureterp; 14. Mathijs Timmer Emmen; 15. Gerard van Dijk Roden;
16. Frank Wierstra Burgum; 17. Michiel Bults Emmen; 18. Sierd Steiginga
Exmorra; 19. Tom Emmelkamp Bedum; 20. Jan-Albert Krans De Wilp;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Lieuwe
Westra Munein; 2. Berry Nagelhout Doornspijk; 3. Sierd Steiginga
Exmorra; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Frank Wierstra Burgum; 6. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 7. René Hooghiemster Oentsjerk; 8. Theo Postma
Zwagerbosch; 9. Bram Slager Groningen; 10. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
11. Cor van Leeuwen. Borger; 12. Elzo Vos De Wilp; 13. Josbert de Vries
Groningen; 14. Engbert de Vegt Ureterp; 15. Vincent Huiting
Beesterzwaag; 16. Bram Wegter Groningen; 17. Michiel Bults Emmen; 18.
Stefan Limburg Witte Paarden; 19. Pieter Postma Tjerkgaast;
20. Ard Aling Groningen;
Amateurs-A: 1. Sepp Jansen Groningen; 2.
Marco Soer De Wijk; 3. Bert Doedens Groningen; 4. Wierd Osinga Aduard; 5. Jaco
Matthijs Terneuzen; 6. Mark Eijkelkamp Groningen; 7. Sjoerd Lei Dokkum; 8.
Frank Huisman Eelde; 9. Jan Zwiers Gieten; 10. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn;
11. Eelke Jan Bouma Groningen; 12. Tom Rustebiel Haren Gn; 13.
Christiaan Stavorinus Zwaagwesteinde; 14. Han Paulusma Drachten; 15.
Eelko Drent Burgum; 16. Rutger Hoekstra Beesterzwaag; 17. Johan Dussel
Eelde;
Amateurs-A.Eindklassement: 1. Mark
Eijkelkamp Groningen; 2. Martin Bekking Apeldoorn; 3. Marco Bos
Bolsward; 4. Jan de Vries. Nijeholtpade; 5. Pim Cazemier Den Horn; 6. Sepp
Jansen Groningen; 7. Rob Bonting Eelde; 8. Marco Soer De Wijk; 9. Guus Gerrits
Veessen; 10. Paul Paulusma Zevenhuizen Gn; 11. Wierd Osinga Aduard; 12.
Bert Doedens Groningen; 13. Arjen Bos Bolsward; 14. Frank Huisman Eelde; 15.
Jaco Tettelaar Maassluis; 16. Jaco Matthijs Terneuzen; 17. Eelke Jan Bouma
Groningen;18. Sjoerd Lei Dokkum; 19. Henk Weerman Wolvega; 20. John Nieboer
Peize;
DE WILP.(
2009.07.04 )
Elite/Beloften: 1. Ruud Fransen Nieuw
Weerdinge; 2. Martijn Verschoor Bovensmilde; 3. Theo Postma Zwagerbosch; 4.
Peter Schulting Emmeloord; 5. Christoph Haxsen Duitsland; 6. Adriaan Helmantel
Groningen; 7. Melvin Boskamp Leek; 8. Jos Feiken Muntendam; 9. Rutmer Faber
Easterwierrum; 10. Fokke Postma Drachterscompagnie; 11. Peter Jan Polling Nieuw
Weerdinge; 12. Roy Eefting Grolloo; 13. Pieter Postma Tjerkgaast; 14. Michiel
Bults Emmen; 15. Cor van Leeuwen Borger; 16. Niels Pieters Hoofddorp; 17.
Vincent Huiting Beetsterzwaag; 18. Christoph Dagatz Duitsland; 19. Jochem
Verschoor Terwispel; 20. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
Elite/Beloften.Eindklassement
Noorderveld-Westerkwartier:1. Theo Postma Zwagerbosch; 2. Martijn Verschoor
Bovensmilde; 3. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 4. Peter Schulting Emmeloord; 5.
Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 6. Christoph Haxsen Duitsland; 7. Cor van
Leeuwen Borger; 8. Roy Eefting Grolloo; 9. Melvin Boskamp Leek; 10. Stefan
Limburg Witte Paarden; 11. Bas de Haan Meedhuizen; 12. Dirk Reuling Zwolle; 13.
Christoph Dagatz Duitsland; 14. Peter Merx Warfhuizen; 15. Vincent Huiting
Beetsterzwaag; 16. Johan Procee Groningen; 17. Niels Pieters Hoofddorp; 18.
Pieter Postma Tjerkgaast; 19. Sierd Steiginga Exmorra; 20. Jochem Verschoor
Terwispel;
DE WILP .( 2010.07.03 )
Elite/Beloften: 1. René Hooghiemster Drachten;
2. Frank Huisman Eelde; 3. Tijmen Eising Emmen; 4. Christoph
Haxen Oldenburg (Dui); 5. Jord Veslinga Makkum; 6. Pieter Postma
Tjerkgaast; 7. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 8. Cheng Ji Assen;9.
Stefan Poutsma Peize; 10. Johan Procee Groningen; 11. Teake-Piet
van der Werf Dearsum; 12. Umberto Atzori Zorgvlied; 13. Folkert
de Haan Groningen;14. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 15. Fokke
Postma Drachterscompagnie; 16. Lars Horring Groningen; 17. Julian
Hellmann Duitsland; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Pim van den
Berg Dalen; 20. Jin Long Assen;
Elite/Beloften.Eindklassement Noorderveld-Westerkwartier : 1. René Hooghiemster Drachten; 2. Umberto
Atzori Zorgvlied; 3. Folkert de Haan Groningen; 4. Julian
Hellmann Duitsland; 5. Peter Merx Warfhuizen;6. Teake-Piet van der Werf
Dearsum; 7. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 8. Christoph Haxen
Oldenburg (Dui); 9. Pim van den Berg Dalen; 10. Jin Long Assen;
11. Tijmen Eising Emmen; 12. Cheng Ji Assen; 13. Niels
Pieters Hoofddorp; 14. Lars Horring Groningen; 15. Johan Procee
Groningen; 16. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 17. Jord
Veslinga Makkum; 18. Feng Han Assen;19. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge;
20. Stefan Poutsma Peize;
Amateurs-A: 1. Wim Engel Staphorst; 2.
Bram Verweij Haren; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Johan Knol
Midwolda; 5. Steve McEwen Donderen; 6. Bart van de Walle
Groningen;7. Ronald Wierstra Leeuwarden; 8. Ludger de Jong Buitenpost;
9. Arjan de Haan Rouveen; 10. Jan-Albert Krans De Wilp;11. Thijs
Boddeus Groningen;12. Eelko Drent Drachten; 13. Martijn Wietzes
Zuidwolde; 14. Tsjomme Ozinga Heerenveen; 15. Eric Boersma
Groningen;16. Jaap Ketelaar Aduard; 17. Wierd Osinga Aduard; 18.
Ytzen Faber Heerenveen; 19. Herman Steensma Opende; 20. Gaatze Postma
Munein;
Amateurs-A.Eindklassement
Noorderveld-Westerkwartier: 1. Wim Engel Staphorst; 2. Bram Verweij
Haren; 3. Johan Knol Midwolda; 4. Tim Hiemstra Drachten; 5.
Ronald Wierstra Leeuwarden; 6. Bart van de Walle Groningen; 7.
Tsjomme Ozinga Heerenveen; 8. Thijs Boddeus Groningen; 9. Paul
Paulusma Zevenhuizen GN; 10. Ludger de Jong Buitenpost; 11. Eric
Boersma Groningen;12. Jan-Albert Krans De Wilp; 13. Eelko Drent
Drachten; 14. Martijn Wietzes Zuidwolde; 15. Jaap Ketelaar
Aduard; 16. Wierd Osinga Aduard;17. Herman Steensma Opende; 18.
Gaatze Postma Munein; 19. Eddy de Boer Assen;
DE WILP.(2011.07.02
)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Marco Bos
Roden; 2. Fokke Postma Burgum; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Harm de Vries
Buitenpost; 5. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 6. Bram Verweij Haren Gn; 7. Bram
Wegter Groningen; 8. Engbert de Vegt Ureterp; 9. Christoph Haxsen Assen; 10.
Vincent Huiting Groningen; 11. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge;12. Elzo Vos De
Wilp; 13. Allan Veenstra Emmen; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Elmar Reinders
Emmen; 16. Rudy Botter Slagharen; 17. Peter Merx Warfhuizen; 18. Stefan Poutsma
Peize; 19. Coen Rijpma Oldeholtpade; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;
Diverse licentiecategorieen: 1. Martijn
Dijkstra Oldeberkoop; 2. Remco van der Ploeg Surhuisterveen;3. Rick Nobel
Foudgum; 4. Björn Bakker Wijnjewoude; 5. Kevin Snijder Kollum; 6. Patrick van
der Duin Nieuw-Roden;7. Pieter Wagenaar Gerkesklooster; 8. Benjamin Zuidema
Dokkum; 9. Kevin Coster Hasselt; 10. Eit Visser De Wilp; 11. Erik Merx
Warfhuizen; 12. David Keuning Marum; 13. Niels Potze Aduard; 14. Dennis
Terpstra Appelscha; 15. Melle Poelsma Sneek; 16. Tim de Jong Siddeburen; 17.
Dennie van der Kooi Franeker; 18. Mark Drijfhout Goutum; 19. Remy Nijdam
Meppel; 20. Brian Koster De Westereen;
DE
WILP.(2012.07.07)
Elite/Beloften: 1. Lars Horring Valthe; 2.
Sierk-Jan de Haan Dokkum; 3. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 4. Coen Rijpma
Oldeholtpade; 5. Lars Bartlau JV Assen; 6. Roy Eefting Grollloo; 7. Berden de
Vries Gieterveen; 8. Binne-Pier de Haan Oudega; 9. Andries Weening Harkema; 10.
Henk Bos Drachten; 11. Harry Sweering Sneek; 12. Henk Brand Oldeholtpade; 13.
Maurits Buist Drachten; 14. Sjoerd Bakker Beilen; 15. Jacob-Jan van der Wielen
Groningen; 16. Koen Broekman Leeuwarden; 17. Rudy
Vriend Schagen; 18. Vincent Huiting Groningen; 19. Glenn Clermonts
Bellingwolde; 20. Bram Verweij Haren;
Elite/Beloften.Eindkl.: 1. Rudy
Vriend Schagen; 2. Bram Verweij Haren; 3. Glenn Clermonts Bellingwolde; 4. Paul
de Haan Meedhuizen; 5. Andries Weening Harkema; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Marc
de Bruin Groningen; 8. Coen Rijpma Oldeholtpade; 9. Elzo Vos De Wilp; 10. Harry
Sweering Sneek; 11. Koen Broekman Leeuwarden; 12. Jos
Boonstra Peize; 13. Henk Bos Drachten; 14. Sjoerd Bakker Beilen; 15. Sent
Tissingh Groningen; 16. Marco Massink Haren; 17. Vincent Huiting Groningen; 18.
Henk Brand Oldeholtpade; 19. Henk Reinders Ruinerwold;
Junioren/Nieuwelingen: 1. Diederik
Tuin Punthorst; 2. Remco van der Ploeg Surhuisterveen; 3. Robin Jilesen
Dronrijp; 4. Rick Mensink Zwolle; 5. Dylan van Zijl Hardewijk; 6. John Meewisse
Leek; 7. Floran Bathoorn Groningen; 8. Henk Klein Tijssink Hattem; 9. Tom
Wijkel Exloo; 10. Marco Kaldenbach Hoorn; 11. Janiek Zandvliet Langezwaag; 12.
Dennis Terpstra Appelscha; 13. Martijn Laan Wieringerwerf; 14. Eit Visser De Wilp;
15. Koen Bosscher Zuidbroek; 16. Hartthijs de Vries
Kollum; 17. Jan David de Haan Oudega; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 19.
Jordi Boerman Zwolle; 20 Melle Poelsma Sneek;
DE WILP.(
2013.07.06 )
Elite/Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2.
Lars Horring Valthe; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Wessel Piersma
Groningen; 5. Frank Wierstra Burgum; 6. Umberto Atzori Zorgvlied;
7. Pieter Postma Tjerkgaast; 8. Henk Bos Drachten; 9. Pim
Cazemier Den Horn; 10. Rudy Vriend Schagen; 11. Ronald Kruijer Heiligerlee;
12. Gijs Strating Haren Gn; 13. Marc de Bruin Groningen; 14.
Niek Hooghiemster Oentsjerk; 15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16.
Sent Tissingh Groningen; 17. Paul de Haan Meedhuizen; 18. Ruben
Hoekstra Tjerkgaast; 19. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 20. Jos
Boonstra Peize;
Elite/Beloften.Eindkl.: 1. Umberto
Atzori Zorgvlied; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Rudy Vriend
Schagen; 4. Pieter Postma Tjerkgaast; 5. Paul de Haan Meedhuizen;
6. Lars Horring Valthe; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Jeff
Vermeulen Hoogvliet; 9. Glenn Clermonts Bellingwolde; 10. Pim
Cazemier Den Horn; 11. Harry Sweering Sneek; 12. Marc de Bruin
Groningen; 13. Gijs Strating Haren Gn; 14. Coen Rijpma
Oldeholtpade; 15. René Hooghiemster Drachten;
DE WILP.( 2014.07.05
)
Elite/Beloften: 1. Pim Cazemier Den Horn; 2.
Coen Rijpma Oldeholtpade; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Christoph Haxsen Assen;
5. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 6. Kevin Snijder Kollum; 7. Henk Bos Drachten; 8.
Rick Ottema Muntendam; 9. Sander Iwema Hooghalen; 10. Jan Bos Nieuwehorne; 11.
Simon Schram Wolvega; 12. Menno Altena Buitenpost; 13. Wessel Piersma
Groningen; 14. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 15. Durk Fabriek Haulerwijk;
16. Johan Knol Midwolde; 17. Paul de Haan Meedhuizen; 18. Engbert de Vegt
Ureterp; 19. Floran Bathoorn Groningen; 20. Jacob Ekema Veendam;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Coen
Rijpma Oldeholtpade; 2. Johan Knol Midwolde; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Paul
de Haan Meedhuizen; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Harry Sweering Sneek; 7. Ruben
Hoekstra Tjerkgaast; 8. Kevin Snijder Kollum; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10. Jan
Bos Nieuwehorne; 11. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 12. Christoph Haxsen
Assen; 13. Elmar Reinders Emmen; 14. Durk Fabriek Haulerwijk; 15. Andries
Weening Harkema; 16. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 17. Menno Altena
Buitenpost; 18. Niels Potze Aduard; 19. Umberto Atzori Zorgvlied; 20. Lars
Horring Valthe;
DE WILP.(
2015.07.04 )
Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2.
Henk Bos Drachten; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Martijn
Dijkstra De Knippe; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Bram
Verweij Haren Gn; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Erik Groen Apeldoorn; 11.
Gaatze Postma Munein; 12. Justin Timmermans Hardenberg; 13. Björn Bakker
Wijnjewoude; 14. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 15. Harry Sweering Sneek; 16.
Wessel Piersma Groningen; 17. Sander Iwema Hooghalen; 18. Jasper Schouten
Dronten; 19. Eit Visser De Wilp Gn; 20. Jeffrie van der Velde Borger;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Roy
Eefting Apeldoorn; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Stan Wijkel Holsloot; 4. Jan
Bos Nieuwehorne; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Erik Groen Apeldoorn; 7. Harry
Sweering Sneek; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Henk Bos Drachten; 10. Martijn
Dijkstra De Knippe; 11. Rudy Vriend Schagen; 12. Coen Rijpma Wolvega; 13.
Jasper Schouten Dronten; 14. Kevin Spithorst Groningen; 15. Tijmen Eising
Emmen; 16. Gaatze Postma Munein; 17. Arjan Hofman Nunspeet; 18. Remco Schouten
Ammerstol; 19. Henk Jaap Moorlag Sittard; 20. Björn Bakker Wijnjewoude;
DE WILP.(
2016.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Robert Bovenhuis Zwolle; 2.
Justin Timmermans Hardenberg; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Eit
Visser De Wilp Gn; 5. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 6. Frank Wierstra Burgum; 7.
Johan Knol Midwolde; 8. Paul de Haan Meedhuizen; 9. Pim Cazemier Den Horn; 10.
René Hooghiemster Drachten; 11. Frank Vreugdenhil Eldersloo 12. Stan Wijkel
Holsloot; 13. Erik Groen Apeldoorn; 14. Henk Bos Drachten; 15. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 16. Ronald Kruijer Heiligerlee; 17. Ruben Hoekstra Heerenveen; 18.
Bram Verweij Haren.GN; 19. Olaf Potze Aduard; 20. Floran Bathoorn Groningen;
Amateurs/Sportklasse: 1. Pim van den
Berg Nieuw-Schoonebeek; 2. Jan Terpstra Drachten; 3. Pieter Verhoeven
Groningen; 4. Tim Weerkamp Groningen; 5. Gerco van de Beek Oldebroek; 6.
Robbert Schaap Voorburg; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Mart Menger
Noordhorn; 9. Jan Hekman Norg; 10. Onno Voerman Roden; 11. Dennis Steverink
Assen; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Cor Visser Gytsjerk; 14. Sent Tissingh
Groningen; 15. Pim Poortinga Kampen; 16. Arjan de Haan Rouveen; 17. Raymond
Koch Zwolle; 18. Kamiel Vleeming Zwolle; 19. Berend
Slagter Groningen; 20. Tsjerk Rozema Groningen;
DE
WILP.(2017.07.01)
Elite/Beloften.Criterium: 1. Paul de
Haan Meedhuizen; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Henk Bos Drachten; 4. Bram
Verweij Haren Gn; 5. Andries Weening Kootstertille; 6. Luuk van der Meer Texel;
7. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 10. Johan Knol Bakkeveen; 11. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 12. Bas
Tietema Zwolle; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Wessel Piersma Groningen; 15.
Rutger van der Meer Stiens; 16. Ruben Hoekstra Heerenveen; 17. Sander Iwema
Hooghalen; 18. Marc de Bruin Groningen; 19. Eit Visser De Wilp; 20. Allard
Neijmeijer Groningen;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Patrick
van der Duin Nieuw-Roden; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet;
4. Johan Knol Bakkeveen; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Wessel Piersma
Groningen; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Henk Bos Drachten; 9. Tom Jansen
Steenbergen; 10. Allard Neijmeijer Groningen; 11. Bram Verweij Haren Gn; 12.
Martijn Dijkstra De Knipe; 13. Daan Besteman Groningen; 14. Toni Ballester
Llobera 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Jasper Bovenhuis Staphorst; 17. Björn
Bakker Wijnjewoude; 18. Frank Thomson Groningen; 19. Rutger van der Meer Stiens;
20. Ronald Kruijer Heerenveen;
Amateurs/Sportklasse.Criterium: 1. Arjen Bos
Bolsward; 2. Albert Tuin Staphorst; 3. Bas Bosma Meppel; 4. Karsten Veen
Westerlee; 5. Rob Wessels Rotterdam; 6. Jan Bloemert Zwartsluis; 7. Gerard
Haasjes Staphorst; 8. Hans Groenhoff Groningen; 9. Arjan Elferink Veenhuizen;
10. Harko Kievit Leek; 11. Mitchel Steenhof Ureterp; 12. Cor Visser Gytsjerk;
13. Dennis Steverink Assen; 14. Steven Willemsen Groningen; 15. Egon Nanninga
Lelystad; 16. Sybren Welling Groningen; 17. Arjan Douma Buitenpost; 18.
Matthijs Dijkstra Groningen; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Erik Huisman
Groningen;
Amateurs/Sportklasse.Eindklassement: 1. Harko
Kievit Leek; 2. Steven Willemsen Groningen; 3. Arjan Elferink Veenhuizen; 4.
Tsjerk Rozema Groningen; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Cor Visser Gytsjerk;
7. Dennis Steverink Assen; 8. Chris van der Vegt Assen; 9. Karsten Veen
Westerlee; 10. Binne-Pier de Haan Oudega; 11. Mart Menger Noordhorn; 12. Gerard
Haasjes Staphorst; 13. Barry Porsius Lelystad; 14. Hans Groenhoff Groningen;
15. Arjan Douma Buitenpost; 16. Jan Terpstra Drachten; 17. Johan Betten
Groningen; 18. Bas Bosma Meppel; 19. Arthur Helder Ommen; 20. Arjen Bos
Bolsward;
DE WILP.(
2018.07.07 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Andries
Weening Kootstertille; 2. Ronald Kruijer Donkerbroek; 3. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 4. Arjan Stroetinga Wijnjewoude 5. Björn Bakker Wijnjewoude; 6.
Rick Smit t Harde; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Johan Knol Bakkeveen; 9. Chiel
Smit Zuidwolde; 10. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12.
Jorrit Bergsma Aldeboarn; 13. Taeke Oppewal Sneek; 14. Roelof de Jong Borger;
15. Jan Dijkstra Drachten; 16. Coen Rijpma Wolvega; 17. Peter Merx Warfhuizen;
18. Mitchel Steenhof Ureterp; 19. Sven de Haan Zuidlaren; 20. Sander Iwema
Hooghalen;
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Ronald
Kruijer Donkerbroek; 2. Johan Knol Bakkeveen; 3. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 4. Rick Smit t Harde; 5. Björn Bakker Wijnjewoude; 6. Arjan
Stroetinga Wijnjewoude 7. Chiel Smit Zuidwolde; 8. Adrie Lindeman Assen; 9.
Sipke Zijlstra Burgum; 10. Pim Cazemier Den Horn; 11. Martijn Dijkstra De
Knipe; 12. Andries Weening Kootstertille; 13. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 14.
Steven Willemsen Groningen; 15. Taeke Oppewal Sneek; 16. Rutger van der Meer
Stiens; 17. Roelof de Jong Borger; 18. Henk Bos Drachten; 19. Jan Dijkstra
Drachten; 20. Jeff Vermeulen Exloo;
Amateurs.Criterium: 1. Gerard
Haasjes Staphorst; 2. Mats Mellema Groningen; 3. Han Peeneman Hoogeveen; 4.
Marco van der Tuin Groningen; 5. Arjan Elferink Veenhuizen; 6. Cor Visser
Munein; 7. Jack Kuper Dokkum; 8. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 9. Frank Lanting Den
Haag; 10. Jacob Ekema Veendam; 11. Evert-Jan Veldkamp Roden; 12. Timon van der
Wal Groningen; 13. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 14. Vincent Huiting
Groningen 15. Mark Ten Cate Groningen; 16. Barry Porsius Lelystad; 17. Dennis
Steverink Assen; 18. Albert Tuin Staphorst; 19. Sent Tissingh Groningen; 20.
Frank Wierstra Burgum;
Amateurs.Eindklassement: 1. Jack
Kuper Dokkum; 2. Arjan Elferink Veenhuizen; 3. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 4.
Frank Lanting Den Haag; 5. Cor Visser Munein; 6. Bouwe Kuin Blesdijke; 7. Mats
Mellema Groningen; 8. Marco van der Tuin Groningen; 9. Barry Porsius Lelystad;
10. Jacob Ekema Veendam; 11. Joakim Zuidema Dokkum;
12. Gerard Haasjes Staphorst; 13. Ron Timmermans Groningen; 14. Arjen Bos
Bolsward; 15. Evert-Jan Veldkamp Roden; 16. Mark Ten Cate Groningen; 17. Marco
Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 18. Werner Vos Staphorst; 19. Timon van der Wal
Groningen; 20. Han Peeneman Hoogeveen;
DE WILP .( 2019.07.06 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Henk Bos
Drachten; 1. Rick Ottema Leeuwarden; 2. Mark Prinsen Heerenveen; 2. Hartthijs
de Vries Kollum; 3. Björn Bakker Wijnjewoude; 3. Ronald Kruijer Donkerbroek; 4.
Johan Betten Groningen; 4. Johan Knol Bakkeveen; 5. Daan Besteman Groningen; 5.
Ruben Hoekstra Heerenveen; 6. Henk Bos Drachten; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7.
Mark Prinsen Heerenveen; 7. Ruben Hoekstra Heerenveen; 8. Chiel Smit Zuidwolde;
8. Björn Bakker Wijnjewoude; 9. Aden Paterson Assen; 9. Gerrie van Lingen
Twijzelerheide; 10. Chiel Smit Zuidwolde; 10. Ronald Kruijer Donkerbroek; 11.
Johan Knol Bakkeveen; 11. Adne Koster Roden; 12. Gerrie van Lingen Twijzelerheide;
12. Stef Krul Tjalleberd; 13. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 13. Karsten Veen
Westerlee Gn; 14. Adrie Lindeman Assen; 14. Adne Koster Roden; 15. Hartthijs de
Vries Kollum; 15. Stef Krul Tjalleberd; 16. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 16.
Karsten Veen Westerlee Gn; 17. Cor Visser Munein 17. Sybren Welling Heiloo; 18.
Johan Betten Groningen; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Henk Jaap Moorlag
Onstwedde; 19. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 20. Cor Visser Munein 20. Rutger
van der Meer Stiens;
Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen.Eindklassement1. Janieke
Kalsbeek Leeuwarden; 2. Floor Weerink Groningen; 3. Rixt Hoogland Enschede; 4.
Paulien Koster Meppel; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Anneke Dijkstra
Olterterp; 7. Willemiek Meinders Meppel; 8. Kimberly Hoekstra Assen; 9. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 10. Aniek Sikma Buitenpost; 11. Leonie Lubbinge Drachten;
12. Andrea van Loo t Harde; 13. Manon Kamminga Kampen; 14. Annet Pit Zwolle;
15. Lisanne Buurman Heerenveen; 16. Nynke Pellikaan Den Andel; 17. Mathea Neijmeijer
Drachten; 18. Lieke Nooijen Coevorden; 19. Ingrid Huizing Enschede; 20. Marthe
Roose Enumatil;
Sportklasse: 1. Marcel Weinans Roden; 2.
Arnoud Gils Beilen; 3. Edwin Knol Zwolle; 4. Tijmen Pel Groningen; 5. Dennie
van der Kooi Franeker; 6. Miente Steensma Drachten; 7. Arjen van der Veen
Groningen; 8. Elmar de Jong Groningen; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Steven
Hamstra Zuidlaren;11. Anko Smilda Leek; 12. Rutger Vos Exloo; 13. Arjen Reinsma
Roden; 14. Menno Kloosterman Groningen; 15. Sjaak Eijgenhuijsen Stiens; 16.
Arjan Tigelaar Smilde; 17. Gerard Verver Groningen;