USQUERT.( 2000.07.30 )

Elite/Neo: 1. Edwin Veen Westerlee; 2. Tim Hiemstra Rottevalle; 3. Hermann Sinnigen Papenburg(Duitsland); 4. Frank Luikens Tynaarlo; 5. Jeroen Slagter Hoogeveen; 6. Paul Mos Ruinen; 7. Bas Twigt Groningen; 8. Harko Kievit Nietap; 9. Bjorn Vonk Nieuwe Pekela; 10. Sent Tissingh Groningen;

Sportkl.-A: 1. Jolle de Vries Groningen; 2. Robin Langerhuizen Havelte; 3. Anne Knol Emmen; 4. Nathan Lootsma Leeuwarden; 5. Jabik-Jan Bastiaans s-Gravenhage; 6. Henk Woldhuis Bovensmilde; 7. Ralph Meijer Utrecht;8. Marco Soer De Wijk; 9. Paul Steen Giekerk; 10. Eljakim van de Sande Oldemarkt;

 

USQUERT.( 2001.06.08 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Johan Dussel Eelde; 2. Marco Soer De Wijk; 3. Anne Knol Emmen; 4. Johan Hoekstra Hardegarijp; 5. Marco Bergman Groningen; 6. Oscar Dorrestijn Groningen; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Gert de Veen Zuidbroek; 9. Taeke Castelein Groningen; 10. Gerrit Wonder Beilen; 11. Allard Engels Emmen; 12. Wiebe Smid Zwagerbosch; 13. Hans Kopmels Wolvega; 14. Freddy van de Werff Annen; 15. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 16. Freddy Haak Wijnjewoude; 17. Hielke Boersma Appelscha; 18. Folkert de Haan Groningen; 19. Adriaan Helmantel Westeremden; 20. Christoph Haxsen Peize;

Sportklasse/A-B-Veteranen: 1. Arjan Elferink Ten Boer; 2. Pim van den Berg Emmen; 3. Sjoerd Douma Drachten; 4. Dannie Snijder Groningen; 5. Henry van der Ploeg Appingedam; 6. Albert Schurer Bakkeveen; 7. Rudy Vriend Waarland; 8. Sander Hup Kampen; 9. Ard Aling Roden; 10. Dick Baartse Amen; 11. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 12. Johan Procee Groningen; 13. Harm Kremer Groningen; 14. Jolle de Vries Groningen; 15. Erik Mennega Sappemeer; 16. Jan de Veen Woldendorp; 17. Gerrit Prins Oldemarkt; 18. Arjan Tigelaar Smilde; 19. Berthold de Haan Oudega; 20. Niek Visser Assen;

 

USQUERT.( 2002.08.04 ).

Elite/Neo: 1. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 2. Herman Steensma Surhuisterveen; 3. Edwin Veen Westerlee; 4. Tim Hiemstra Drachten; 5. Johan Dalstra Buitenpost; 6. Tonny Teuben De Knipe; 7. Hermann Sinnigen Papenburg; 8. Anne van der Veen Buitenpost; 9. Ben Timmermans Borger; 10. Benny Helmers Veendam; 11. Jasper Lenferink Tubbergen; 12. Julian Siemens Een; 13. Jacob Ekema Veendam; 14. Folkert de Haan Groningen; 15. Richard Rijkens Harkstede; 16. Jan-Hendrik Westra Molenend; 17. Bart Beima Hardegarijp;18. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 19. Harry Witterholt Grijpskerk; 20. Christoph Haxsen Peize;

Dames: 1. Janny Kleinjan Almelo; 2. Joan Boskamp Roden; 3. Marit Kamp Pesse; 4. Josť Lagerweij Epe; 5. Mieke Richart Groningen; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 7. Monique Knol Wezep; 8. Eyelien Bekkering Den Ham; 9. Fonny Wekema Peize; 10. Louise Bremer Steenwijk; 11. Mischa Cooler Hengelo; 12. Dorien Janse Groningen; 13. Brigit Mulder Hattem; 14. Elizabeth Folkerts Wijckel; 15. Tone Hetteland Nieuwegein; 16. Marit Palland Zwolle; 17. Marion Borst Koudekerk a/d Rijn; 18. Nynke Huitema Joure; 19. Jolanda Lageland Bedum; 20. Floor Bos Assen;

 

USQUERT. ( 2003.08.03 )

Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Roden; 2. Marc de Maar Assen; 3. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland;4. Tom Cordes Baarle Nassau; 5. Taeke Oppewal Heerenveen;6. Jos Harms Oude Pekela; 7. Germ van den Burg Folsgare; 8. Frank Zwaneveld Emmen; 9. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 10. Jacob Ekema Veendam; 11. Marcel Luppes Hoogeveen; 12. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 13. Sierd Steigenga Exmorra; 14. Henk Tissingh De Wijk; 15. Tim Hiemstra Drachten; 16. Raymond Koch Zwolle; 17. Marcel Nagengast Hoogeveen;18. Bert van der Kaap Assen; 19. Tonny Teuben De Knipe; 20. Lambertus Moes Wageningen;

Elite/Beloften Derny's 1e serie: 1. Marc de Maar Assen; 2. Arjan Elferink Ten Boer; 3. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 4. Frank Zwaneveld Emmen; 5. Henk Tissingh De Wijk;

Elite/Beloften Derny's 2e serie: 1. Marcel Nagengast Hoogeveen; 2. Marcel Luppes Hoogeveen;3. Tonny Teuben De Knipe; 4. Tim Hiemstra Drachten; 5. Marco Bos. Roden;

Elite/Beloften.Derny's.Finale: 1. Marco Bos. Roden; 2. Marcel Luppes Hoogeveen; 3. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 4. Frank Zwaneveld Emmen; 5. Tim Hiemstra Drachten; 6. Marc de Maar Assen; 7. Arjan Elferink Ten Boer; 8. Marcel Nagengast Hoogeveen; 9. Henk Tissingh De Wijk; 10. Tonny Teuben De Knipe;

Elite/Vrouwen: 1. Renate Groenewold Dalen; 2. Andrea Bosman Amstel- veen; 3. Asa Hagberg Zweden; 4. Debby Mansveld Gasselternijveen; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Oenone Wood Aranda/Australie; 7. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Josephine Groenveld Folsgare; 10. Marieke Verhoeven Erp; 11. Irene van den Broek Groningen; 12. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 13. Louise Bremer Steenwijk; 14. Angela Hillenga Finsterwolde; 15. Fonny Wekema Peize; 16. Emma Johansson Zweden;17. Monica Holler Zweden; 18. Eyelien Bekkering Den Ham; 19. Naomi Williams Australie; 20. Mischa Coolen Hengelo;

Amateurs-A: 1. Harry Witterholt Grijpskerk; 2. Mark Vos Scheemda; 3. Bernhard Bouma Wolvega; 4. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 5. Henk Woldhuis Bovensmilde; 6. Marco Soer De Wijk; 7. Willem Blaauw Veendam; 8. Nathan Lootsma Leeuwarden; 9. Jan Hekman Norg; 10. Geert Louwes Een; 11. Dennis Steverink Groningen; 12. Henny Dieterman Blyham; 13. Henk Weerman Wolvega; 14. Gerwin van Dam Leeuwarden; 15. Bert Doedens Groningen; 16. Maarten Oerlemans Dokkum; 17. ---; 18. Nick Bronsema Bedum; 19. Paul Henskens Groningen; 20. Binne de Haan Oosterwolde;

 

USQUERT .( 2004.08.01 )

Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Marc de Maar Assen; 2. Aloys van Duuren Hoogeveen; 3. Folkert de Haan Groningen; 4. Jan Hendrik Elzinga Marum; 5. Ronald Schur Alkmaar; 6. Lambertus Koopmans Bolsward; 7. Sent Tissingh Groningen; 8. Germ van de Burg Folsgare; 9. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 10. Ytzen Faber Leeuwarden; 11. Jenning Huizenga Franeker; 12. Rudy Vriend Waarland; 13. Johan Dalstra Buitenpost; 14. Jeroen Kregel Sappemeer; 15. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 16. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 17. Tonny Teuben De Knipe; 18. Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Thijs Poelstra Tubbergen; 20. Roel de Vries Groningen;

Elite-Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Adrie Visser Wieringerwerf; 3. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 4. Francis Newstead Engeland; 5. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 6. Angela Hillenga Finsterwolde; 7. Linda Serup Denemarken; 8. Debby Mansveld Lovendegem; 9. Christine Mos De Wijk; 10. Elizabeth Folkerts Elahuizen; 11. Loes Gunnewijk Rekken; 12. Eyelien Bekkering Den Ham; 13. Hinke Bos Zuidhorn; 14. Anouk de Veen Muntendam; 15. Sissy van Alebeek Schijndel; 16. Nathalie van Katwijk Oploo; 17. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 18. Marieke de Jonge Veendam; 19. Josephine Groenveld Folsgare; 20. DaniŽlle Bekkering Den Ham;

 

USQUERT .(2005.08.07)

Elite/Belofte: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Tim van der Zanden Poeldijk; 4. Evert-Jan Veldkamp Groningen; 5. Geurt Witterholt Grijpskerk; 6. Johan Moek Assen;7. Lambertus Koopmans Bolsward; 8. Paul van der Veen Gieterveen; 9. Jeroen Kregel Hoogezand; 10. Arjan Elferink Ten Boer; 11. Aloys van Duuren Hoogeveen; 12. Sjoerd Visser Damwoude;13. Ard Aling Roden; 14. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 15. Pim van den Berg Emmen; 16. Lieuwe Westra Munein; 17. Jan-Albert Krans De Wilp;18. Sent Tissingh Groningen; 19. Jochem Verschoor Terwispel; 20. Herman Steensma Opende;

Elite-Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Debby Mansveld Gasselter- nijveen 3. Christine Mos De Wijk; 4. Inge Klep Etten-Leur; 5. Eyelien Bekkering Den Ham; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 7. Moniek Rotmensen Steenbergen; 8. Emma Johansson Zweden; 9. Josephine Groenveld Folsgare; 10. Charlotte Goldsmith Engeland; 11. Elizabeth Folkerts Heerenveen; 12. Helma de Jong Groningen; 13. Janneke Ensing Gieten; 14. Nancy Turkstra Diemen;15. Louise Munsterman-Bremer Steenwijk; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Linda Kroes Raalte; 18. Tone Hatteland Noorwegen; 19. Mischa Coolen Heerenveen; 20. Amy Hunt Engeland;

 

USQUERT.( 2006.08.06 )

Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 2. Jeroen Kregel Hoogezand; 3. Marco Bos. Leek; 4. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 5. Bert Krans De Wilp Gn; 6. Jenning Huizenga Franeker; 7. Herman Sinnigen Duitsland; 8. Folkert de Haan Groningen; 9. Johan Moek Assen; 10. Henk Tissingh De Wijk; 11. Tonny Teuben De Knippe; 12. Jos Feiken Muntendam; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Jos Harms Oude Pekela; 15. Jacob Ekema Veendam; 16. Pieter Smit Bredevoort; 17. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 18. Jochem Verschoor Terwispel; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Johan Dalstra Buitenpost;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B:1. Christine Mos De Wijk; 2. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 3. Helma de Jong Groningen; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 6. Nynke Huitema Oldeholtpade; 7. Erika Broekema Wildervank; 8. Linda Kroes Raalte; 9. Danica Klok Emmen; 10. Elke Riedl Weteringbrug; 11. Hilde van Slochteren Groningen; 12. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 13. Kim van Dijk Winsum Gn; 14. Aniek Brand Warnsveld; 15. Marit Kamp Pesse; 16. Leonie Wiekamp Groningen; 17. Gerda Koops Eexterveen; 18. Larissa Drysdale Heerenveen; 19. Rian Nijmeijer Utrecht; 20. Joke Drent Leek;

 

USQUERT.( 2007.08.05 )

Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Roden; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 5. Johan Procee Groningen; 6. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 7. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 8. Wouter Wilken Groningen; 9. Jan Bos. Nieuwehorne; 10. Bas de Haan Meedhuizen; 11. Jenning Huizenga Franeker; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Roderik Groenewold Raalte; 14. Marcel Nagengast Hoogeveen; 15. Herman Steensma Opende; 16. Jochem Verschoor Terwispel; 17. Jos Feiken Muntendam; 18. Jeroen Kregel Hoogezand; 19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20. Umberto Atzori Zorgvlied;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Richt van der Meer Groningen; 4. Josephine Groenveld Nijland; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 7. Tone Hatteland Noorwegen; 8. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 9. Ingeborg Kreuze Assen; 10. Erika Broekema Wildervank; 11. Kim van Dijk Winsum Gn; 12. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 13. Nadja Tukker Dronten; 14. Sigrid Kuizenga Groningen; 15. Camila Hansen Noorwegen; 16. Judith Visser Groningen; 17. Marit Kamp Pesse; 18. Linda Kroes Raalte; 19. Gerda Koops Groningen;

 

USQUERT.01E RIT .( 2008.08.02 )

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B.01e rit: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga;2. Monique van de Ree Willemstad;3. Anne Arnouts Belgie; 4. Judith Jelsma Amstelveen; 5. Linda Ringlever Nijmegen; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Janneke Ensing Gieten; 8. Eva Heijmans Diemen; 9. Annika Heijnen Ermelo; 10. Angelique Linders Ysselsteyn Lb:11. Samantha van Steenis Hoogland;12. Jessica Glasbergen Den Helder;13. Judith Visser Groningen; 14. Hannah Verhaeghe Belgie; 15. Margriet Engelsma Noordwijk Gn;16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Olivia Koster Elten-Emmerich am Rhein;18. Daphne van Kleef Bergschenhoek;19. DaniŽlla Moonen Voerendaal;20. Renske Doedťe Breda;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B.02e rit: 1. Esther van der Zwaan Oostwold Gem Leek;2. Anne de Wildt Heiloo; 3. Suzanne van Gelder Groningen;4. Pippa Handley Hengelo; 5. Sigrid Kuizenga Groningen; 6. Judith Visser Groningen; 7. Marissa Otten Enter; 8. Eva Heijmans Diemen; 9. Monique van de Ree Willemstad;10. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede;11. Wilma Korevaar Groot-Ammers;12. Larissa Drysdale Heerenveen;13. Anne Arnouts Belgie; 14. Hilde van Slochteren Groningen;15. Mirjam van Dijk Pijnacker; 16. Petra Dijkman Eindhoven; 17. Moniek Tenniglo Albergen; 18. Trieneke Fokkens Lentingewolde;19. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;20. Sanne van Reusel Kasterlee;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B.03e rit: 1. Hilde van Slochteren Groningen;2. Monique van de Ree Willemstad;3. Janneke Ensing Gieten; 4. Kate Rudd Ierland; 5. Mascha Pijnenborg Drunen; 6. Linda Ringlever Nijmegen; 7. Hannah Verhaeghe Belgie; 8. Anne Arnouts Belgie; 9. Judith Jelsma Amstelveen; 10. Eva Heijmans Diemen; 11. Anne Heijkoop Ammerstol; 12. Marissa Otten Enter; 13. Nina Kessler Velserbroek; 14. Anne de Wildt Heiloo; 15. Wilma Korevaar Groot-Ammers;16. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga;17. Josien van den Heerik Bleskensgraaf;18. Annika Heijnen Ermelo; 19. Jessica Glasbergen Den Helder;20. Judith Visser Groningen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B.Endklassement: 1. Anne de Wildt Heiloo; 2. Suzanne van Gelder Groningen;3. Pippa Handley Hengelo; 4. Judith Visser Groningen; 5. Eva Heijmans Diemen; 6. Monique van de Ree Willemstad;7. Marissa Otten Enter; 8. Anne Arnouts Belgie; 9. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede;10. Wilma Korevaar Groot-Ammers;11. Hilde van Slochteren Groningen;12. Trieneke Fokkens Lentingewolde;13. Sanne van Reusel Kasterlee;14. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;15. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga;16. Linda Ringlever Nijmegen; 17. Elke Lenferink Tubbergen; 18. Debbie Ammerlaan Maasland;19. Annika Heijnen Ermelo; 20. Suzan Simons Steenbergen;

 

USQUERT .( 2008.08.03 )

Elite/Beloften/Amateurs-A 1. Jan Bos. Nieuwehorne; 2. Marco Bos. Roden; 3. Johan Procee Groningen; 4. Jeroen Kregel Hoogezand; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Fokke Postma Drachterscompagnie;7. Cor van Leeuwen. Borger; 8. Bram Slager Groningen; 9. Henk Weerman Wolvega; 10. Jochem Verschoor Terwispel;11. Theo Postma Zwagerbosch; 12. Tonny Teuben De Knipe; 13. Peter Merx Groningen; 14. Harm de Vries Buitenpost; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Engbert de Vegt Ureterp; 17. Andries Weening Harkema;18. Geert Bongers Utrecht; 19. Aloys van Duuren Hoogeveen;20. Jeffrie van der Velde Kropswolde;

 

USQUERT .( 2009.08.02 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Harm de Vries Buitenpost; 4. Jos Harms Oude Pekela; 5. Tom Slagter Slochteren; 6. Marco Bos. Roden; 7. Sierd Steiginga Exmorra; 8. Richard Doggen Kornhorn; 9. Jan Bos Nieuwehorne; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Umberto Atzori Zorgvlied; 12. Pieter Postma Tjerkgaast; 13. Mathijs Timmer Emmen; 14. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 15. Jochem Verschoor Terwispel; 16. Rutmer Faber Easterwierrum; 17. Paul Timmer Gasselte; 18. Julian van Dijk Zwartsluis; 19. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 20. Bram Slager Groningen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 3. Sigrid Kuizenga Groningen; 4. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 5. Joan Boskamp Aduard; 6. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 7. Josephine Groenveld Nijland; 8. Anne Heijkoop Ammerstol; 9. Alike Haanstra Waskemeer; 10. Judith Jelsma Amstelveen; 11. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 12. Nadja Tukker Dronten; 13. Silke Kogelman Lemelerveld; 14. Hanneke Mulder Groningen; 15. Linda Kroes Groningen; 16. Julia Soek Den Ham; 17. Kim van Dijk Heerhugowaard; 18. Ingeborg Kreuze Assen; 19. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 20. Nelleke Ensing Gieten;

Amateurs-B/C: 1. Bas Bosma Noordwolde Fr; 2. Harke Balkema Uithuizen; 3. Wobbe van den Kieboom Zeist; 4. Gerard Ypenga Amsterdam; 5. Roel Kerkhof Groningen; 6. Bram Wieringa Groningen; 7. Mark Touwen Amstelveen; 8. Gerry Vlieger Appelscha; 9. Bram van Hees Groningen; 10. Mario Feddersen Edewecht; 11. Marcel Folgerts Amersfoort; 12. Gerhard van der Ploeg Koekange; 13. Jaap Harms Paterswolde; 14. Hink Visser Bedum;

 

USQUERT .( 2010.08.15 )

Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Arjan Stroetinga Waskemeer; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 4. Renť Hooghiemster Drachten; 5. Wouter Haan Bedum; 6. Cheng Ji China; 7. Roy Eefting Grolloo; 8. Peter Schep Amersfoort; 9. Jos Harms Oude Pekela; 10. Berden de Vries Gieterveen; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Julian van Dijk Zwartsluis; 13. Sipke Zijlstra Burgum; 14. Tjeerd van der Schaaf Drachten;15. Johan Procee Groningen; 16. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 17. Glenn Clermonts Bellingwolde; 18. Adrie Lindeman Assen; 19. Harry Sweering Sneek; 20. Long Jin China;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Anne Heijkoop Ammerstol; 2. Joan Boskamp Aduard; 3. Silke Kogelman Lemelerveld; 4. Ingeborg Kreuze Assen; 5. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 6. Eyelien Bekkering Den Ham; 7. Julia Soek Den Ham; 8. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Linda de Boer De Westerein; 11. Leah ter Horst Enschede; 12. Mischa Top Groningen; 13. Marijn de Vries Zwolle; 14. Hanneke Mulder Groningen; 15. Judith Jelsma Amstelveen; 16. Gerda Koops Groningen; 17. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 18. Marjon Spijkerman Jubbega; 19. Sigrid Kuizenga Groningen; 20. Elise Karssies Groningen;

Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2. Mark Touwen Amstelveen; 3. Henri Emens Deventer; 4. Simon Schram Wolvega; 5. Gerard Ypenga Amsterdam; 6. Bert Platzer Groningen; 7. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 8. Bas Bosma Noordwolde; 9. Johannes de Groot Jubbega; 10. Peter Stokje Groningen; 11. Gerry Vlieger Appelscha; 12. Jurjen Sweering Sneek; 13. Arjan Tigelaar Smilde; 14. Mario Feddersen Denemarken; 15. Bertijn Brijder Heerenveen; 16. Niels Laurens Meereboer Groningen; 17. Bert van der Tuuk Assen; 18. Wietze Norden Uithuizermeeden; 19. Richard Bultema Winschoten; 20. Klaas Mozes Harkema;

 

USQUERT.(2011.08.28 )

Elite/Beloften: 1. Ronald Kruijer Heiligerlee; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Pim van den Berg Dalen; 5. Marco Hoekstra Haren Gn; 6. Bas de Haan Meedhuizen; 7. Jinne Osinga Groningen; 8. Germen Warmink Gasselternijveen;9. Wouter Haan Bedum; 10. Glenn Clermonts Bellingwoude; 11. Engbert de Vegt Ureterp; 12. Simon Schram Wolvega; 13. Jos Boonstra Peize; 14. Gert de Veen Zuidbroek; 15. Atze Dijkhuis Groningen; 16. Arjan Elferink Veenhuizen; 17. Wessel Piersma Sneek; 18. Johan Knol Midwolde; 19. Paul de Haan Meedhuizen; 20. Adrik Elzing Schoonebeek;

Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Anne Heijkoop Ammerstol; 4. Julia Soek Den Ham; 5. Eyelien Bekkering Den Ham; 6. Samantha van Steenis Hoogland; 7. Judith Bloem Kwintsheul; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 10. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 11. Joan Boskamp Aduard; 12. Ivana Tiessens Zuidhorn; 13. Linda Kroes Groningen; 14. Hanneke Mulder Groningen; 15. Elise Karssies Groningen; 16. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 17. Ankie Ytsma Leeuwarden;18. Ilona Hoeksma Luxwoude; 19. Marije Venema Groningen; 20. Britt Jansen Wijhe;

Sportklasse: 1. Sander Pijpers Groningen; 2. Bas Bosma Noordwolde; 3. Gerry Vlieger Appelscha; 4. Johannes de Groot Jubbega; 5. Immanuel van Tintelen Baars; 6. Wouter Smrkovsky Groningen; 7. Eelko Steenhuis Groningen; 8. Rik Geres Eelderwolde; 9. Gerrit Prins Oldemark; 10. Bertijn Brijder Heerenveen; 11. Geert van der Veen Noordbroek; 12. Rogier Hilbers Groningen; 13. Jentse Top Groningen; 14. Marten Veen Groningen; 15. Barjo Lamberink Bergentheim; 16. Patrick van Bergen Noordbroek; 17. Christian Niemeijer Slochteren;

 

USQUERT.(2012.07.29)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Glenn Clermonts Bellingwoude; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Cor van Leeuwen Borger; 5. Melvin Boskamp Leek; 6. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 7. Maarten de Jonge Oldenzaal; 8. Bert Lip Hardenberg; 9. Johan Knol Midwolde; 10. Stefan Poutsma Peize; 11. Etienne Kooreman Aalsmeer; 12. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 13. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 14. Jos Boonstra Peize; 15. Gary Hekman Hardenberg; 16. Jesper de Hoog Assen; 17. Arjan Elferink Veenhuizen 18. Tristan Timmermans Hardenberg; 19. Pim van den Berg Dalen; 20. Christoph Haxsen Assen;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 3. Melanie Hessling Duitsland; 4. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 5. Hannah Barnes Zutphen; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Jermaine Post Oegstgeest; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 11. Hilde van Slochteren Groningen; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Daniťle Lissenberg Den Ham; 14. MariŽl Borgerink Groningen; 15. Aagtje Dijkman Amersfoort; 16. Elise Karssies Groningen; 17. Roe Eileen High Valleyfield; 18. Erika Broekema Wildervank; 19. Sharon Hendriks Groningen; 20. Silke Kogelman Lemelerveld;

Sportklasse: 1. Bas Bosma Noordwolde; 2. Roel Kerkhof Groningen; 3. Richard Konijn Abbekerk; 4. Pieter Wagenaar Gerkesklooster 5. Jan Terpstra Drachten; 6. Bas Eefting Groningen; 7. Bart Splinter Groningen; 8. Berend Slagter Groningen; 9. Maurice m Zaal Groningen; 10. Benny van der Kooi Noardburgum; 11. Henry van der Ploeg Appingedam; 12. Tom Buurman Wierden; 13. Wouter Smrkovsky Groningen; 14. Christian Riemens Maastricht; 15. Jentse Top Groningen; 16. Fopke Drijfholt Groningen; 17. Marten Veen Groningen; 18. Harke Balkema Uithuizen; 19. Rene Schuitemaker Volendam; 20. Arjan Tigelaar Smilde;

 

USQUERT.( 2013.07.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 3. Arjan Stroetinga Waskemeer; 4. Umberto Atzori Zorgvlied; 5. Gijs Strating Haren Gn; 6. Berden de Vries Gieterveen; 7. Simon Schram Wolvega; 8. Floran Bathoorn Groningen; 9. Johan Knol Midwolde; 10. Pim van den Berg Dalen; 11. Niels Laurens Meereboer Ees; 12. Adrie Lindeman Assen; 13. Rick Nobel Foudgum; 14. Joakim Zuidema Dokkum; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Tristan Timmermans Hardenberg; 17. John Meewisse Leek; 18. Erik Merx Warfhuizen; 19. Johan Nystrand Uddevalla; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;

Elite/Beloften/Amateurs.Dernies: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Arjan Stroetinga Waskemeer; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Simon Schram Wolvega; 5. Sent Tissingh Groningen; 6. Erik Merx Warfhuizen; 7. Gijs Strating Haren Gn; 8. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 9. Floran Bathoorn Groningen; 10. Pim van den Berg Dalen; 11. Niels Laurens Meereboer Ees;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marije Joling Oudeschoot; 2. Sarah Roy Australie; 3. Marije Joling Oudeschoot; 4. Leonie Lubbinge Wanneperveen; 5. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 6. Geerte Hoeke Wageningen; 7. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 8. Moniek Tenniglo Albergen; 9. Mascha Pijnenborg Drunen; 10. Esra Tromp Coevorden; 11. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 13. Marijn de Vries Zwolle; 14. Nike Beckeringh Amstelveen; 15. Irene Lako Groningen; 16. Judith Bloem Kwintsheul; 17. Annewil Schreuder Veendam; 18. Simone de Vries Oldelamer; 19. Eyelien Bekkering Den Ham; 20. MariŽl Borgerink Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen Derny: 1. Marijn de Vries Zwolle; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Esra Tromp Coevorden; 5. Mascha Pijnenborg Drunen; 6. Moniek Tenniglo Albergen; 7. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 8. Leonie Lubbinge Wanneperveen; 9. Sarah Roy Australie; 10. Geerte Hoeke Wageningen; 11. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 12. Eyelien Bekkering Den Ham;

 

USQUERT.( 2014.08.23 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bert-Jan Lindeman Assen; 2. Pim Cazemier Den Horn; 3. Berden de Vries Gieterveen; 4. Melvin Boskamp Leek; 5. Simon Schram Wolvega; 6. Henk Bos Drachten; 7. Tino Haakman Enkhuizen; 8. Binne-Pier de Haan Oudega; 9. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 10. Umberto Atzori Zorgvlied; 11. Sander Iwema Hooghalen; 12. Robbert-Jan Mol Wognum; 13. Arjan Elferink Veenhuizen; 14. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 15. Jos Harms Oude Pekela; 16. Richard Bultema Winschoten; 17. Christoph Haxsen Assen; 18. Sent Tissingh Groningen; 19. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 20. Pieter Verhoeven Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Ilona Hoeksma Luxwoude; 3. Marije Joling Oudeschoot; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Ingeborg Kreuze Assen; 6. MariŽl Borgerink Groningen; 7. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 8. Ivana Tiessens Zuidhorn; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Fianna Stenveld Garnwerd; 11. Irene Lako Groningen; 12. Astrid Schuitema Groningen; 13. Nynke Pellikaan Den Andel; 14. Mischa Top Groningen; 15. Jarna de Jong Exloo; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Tessa Nederhoff Groningen; 18. Ingrid Tempert Lemele; 19. Grytsje de Vries Buitenpost; 20. Margriet Engelsma Noordwijk Gn;

 

USQUERT.(2017.09.17)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Thomson Groningen; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Frank Lanting Den Haag; 4. Marco Kaldenbach Hoorn; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Sybren Welling Groningen; 9. Matthijs Dijkstra Groningen; 10. Arjen van der Veen 11. Rutger van der Meer Stiens; 12. Rick Nobel Foudgum; 13. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 14. Tom Terpstra Groningen; 15. Adrie Lindeman Assen; 16. Jurgen Timmerman Dronten; 17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Jacob Ekema Veendam; 19. Marian Oancea Hoogezand;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Nynke Pellikaan Den Andel; 6. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Mischa Top Groningen; 11. Nicole Clerx Groningen; 12. Hanna de Jong Groningen; 13. Chantal Hendriks Heerenveen; 14. Michelle Poot Tzum; 15. Marthe Roose Enumatil; 16. Josine Woudsma Hengelo; 17. Bettina Zijlstra Groningen; 18. Linda van Oosten Groningen; 19. Aniek Sikma Buitenpost;

 

USQUERT.( 2018.07.29 )

Elite/Beloften/Amateurs.Derny's: 1. Wim Stroetinga Nijkerk; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Chiel Smit Zuidwolde; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Sent Tissingh Groningen; 6. Jelle Wolsink Hengelo ov; 7. Adrie Lindeman Assen; 8. Arjan Arentsen Harderwijk; 9. Harry Sweering Sneek; 10. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 11. Mark Prinsen Heerenveen 12. Joakim Zuidema Dokkum;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 2. Adrie Lindeman Assen; 3. Harry Sweering Sneek; 4. Chiel Smit Zuidwolde; 5. Mark Prinsen Heerenveen 6. Wim Stroetinga Nijkerk; 7. Arjan Arentsen Harderwijk; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Joakim Zuidema Dokkum; 10. Jelle Wolsink Hengelo ov; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Ronald Kruijer Donkerbroek; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Aden Paterson Assen; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Rochťz Harbers Nijverdal; 17. Nick Zuidema Delfzijl; 18. Bas Bosma Meppel; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Dylan van Zijl Harderwijk;

Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen.Derny's: 1. Ingrid Schulting Lemele 2. Holly Edmondston Engeland; 3. Melanie Hessling Landgraaf; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Ellesse Andrews 6. Ankie Ytsma Leeuwarden; 7. Loes Adegeest Enschede; 8. Kylie Waterreus Ulestraten; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Marthe Roose Enumatil; 11. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp;

Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Danique Braam Veenwouden; 2. Holly Edmondston Engeland; 3. Paulien Koster Delfstrahuizen; 4. Marthe Roose Enumatil; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Loes Adegeest Enschede; 7. Ellesse Andrews 8. Melanie Hessling Landgraaf; 9. Kylie Waterreus Ulestraten; 10. Ankie Ytsma Leeuwarden; 11. Kristine Kofman Groningen; 12. Kirstie James 13. Ingrid Schulting Lemele 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Ingeborg Kreuze Assen; 16. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 17. Bryony Botha 18. Racquel Sheath 19. Helma de Jong Haulerwijk; 20. Anne Marijn van der Graaf Groningen;

 

USQUERT .( 2019.07.21 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Huub Deelstra Hoogeveen; 2. Johan Knol Bakkeveen; 3. Chiel Smit Zuidwolde; 4. Wim Stroetinga Terwispel; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Daan Besteman Groningen; 8. Ruben Hoekstra Heerenveen; 9. Melvin van Zijl Harderwijk; 10. Adrie Lindeman Assen; 11. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 12. Jord Baak Dronten; 13. Chiel Breukelman Gramsbergen; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Jarno Gmelich Meijling Almere; 16. Mark Prinsen Heerenveen; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Dennis Steverink Assen; 19. Rick Nobel Foudgum; 20. Martin Pluto Den Haag;

Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Melanie Klement Apeldoorn; 2. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 3. Anne Marijn van der Graaf Enschede; 4. Marit Cent Goor; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Berit Huiting Rolde; 7. Marthe Roose Enumatil; 8. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 9. Sanne Bouwmeester Westerbork; 10. Haike Verbree Groningen; 11. Manon de Boer Leeuwarden; 12. Marieke Driesprong Dwingeloo; 13. Dorien Hoog Antink Ochten; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Lisanne Buurman Heerenveen; 16. Freya Reitsma Leeuwarden; 17. Floor Besteman Alkmaar; 18. Hedwig de Jong Feanwalden; 19. Marlies Vos Aalden; 20. Floor Weerink Groningen;