NOORDHORN.( 2006.07.08 )

Junioren/Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Herman Spijkerman Zuidhorn; 3. Wouter Haan Bedum; 4. Dennis van Gaveren Nijverdal; 5. Bas de Haan Meedhuizen; 6. Harm de Vries Buitenpost; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Glenn Clermonts Bellingwolde; 9. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 10. Tom Slagter Slochteren; 11. Joel Bakker Schuinesloot; 12. Melvin Boskamp Leek; 13. Jaap de Vries Buitenpost; 14. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 15. Richard Doggen Kornhorn; 16. Bram Wegter Groningen; 17. Henk Bos Drachten; 18. Milan Kamphuis Groningen; 19. Jos Koning Midwolda; 20. Gijs Strating Haren Gn;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 2. Renate Groenewold Rolde; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Josephine Groenveld Folsgare; 5. Hilde van Slochteren Groningen; 6. Sandra Hoekzema Sneek; 7. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 8. Heidi de Voogd Groningen; 9. Angela Hillenga Rolde; 10. Helma de Jong Groningen; 11. Christine Mos De Wijk; 12. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 13. Linn Torp               14. Danica Klok Emmen; 15. Kim van Dijk Winsum Gn; 16. Marit Kamp Pesse; 17. Ingeborg Kreuze Assen; 18. Brigit Mulder Harderwijk; 19. Erika Broekema Wildervank; 20. Linda Kroes Raalte;

 

NOORDHORN.( 2007.06.02 )

Junioren/Nieuwelingen: 1. Pim Cazemier Den Horn; 2. Harm de Vries Buitenpost; 3. Jaap de Vries Buitenpost; 4. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 5. Bram Wegter Groningen; 6. Jos Koning Midwolda; 7. Henk Bos. Drachten; 8. Martijn Brand Bedum; 9. Bart Barkhuis Norg; 10. Gijs van den Berg Thesinge; 11. Bart Rijpma Oldeholtpade; 12. Richard Bakker. Hoogezand; 13. Hidde de Vries Noordhorn; 14. Jurjen de Vries Lemmer; 15. Wesley Elzinga Oudehaske; 16. Jeroen van der Meulen Ureterp; 17. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 18. Rick Kloeze Assen; 19. Coen Rijpma Oldeholtpade; 20. Stefan Poutsma Peize;

 

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van Alebeek Amsterdam; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Danica Klok Emmen; 5. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 6. Moniek Rotmensen Steenbergen; 7. Marit Huisman Lutjebroek; 8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Janneke Ensing Gieten; 10. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 11. Eefje Tabak Bergeijk; 12. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 13. Susanne van As Roosendaal; 14. Hilde van Slochteren Groningen; 15. Josien van den Heerik Bleskensgraaf; 16. Margriet Kloppenburg Denemarken; 17. Sanne van Paassen Vlierden; 18. Daphne Hoeve Oisterwijk; 19. Mascha Pijnenborg Drunen; 20. Amy Mosen Nieuw-Zeeland;

 

NOORDHORN.(2008.06.21)

Elite/Vrouwen: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 2. Suzanne Kuiper Delft; 3. Eyelien Bekkering Den Ham; 4. Helma de Jong Groningen; 5. Jane Douma Groningen; 6. Janneke Ensing Gieten; 7. Jorina Braamhaar Rijssen; 8. Cindy van den Berg Borne; 9. Kim Jorink Wierden; 10. Sigrid Kuizenga Groningen; 11. Mischa Top Groningen; 12. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 13. Erika Broekema Wildervank; 14. Margriet Engelsma Noordwijk Gn; 15. Ilse Hoogland Leusden; 16. Annemagreet Kramer Jubbega; 17. Susan van Wezel Utrecht; 18. Anne Ehlert Wijk bij Duurstede;

 

NOORDHORN .( 2009.05.16 )

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. DaniŽlle Bekkering Den Ham Gn; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Juliette Wigbold Australie; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Loes Markerink Raalte; 6. Daisy van der Aa Losser; 7. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 8. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 9. Nina Kessler Velserbroek; 10. Jane Douma Groningen; 11. Jacobien Kanis Zwolle; 12. Annika Heijnen Ermelo; 13. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 14. Sandra Hoekzema Sneek; 15. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 16. Sigrid Kuizenga Groningen; 17. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 18. Marieke van Nek Lelystad; 19. Linda ter Beek Bad Bentheim; 20. Nelleke Ensing Gieten;

Junior-Vrouwen: 1. Marte Lenferink Vriezenveen; 2. Maaike Hoek Almelo; 3. Ilona Hoeksma Luxwoude; 4. Charlotte Dieteren Roden; 5. Annelies Visser Leeuwarden; 6. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 7. Willeke Knol Hasselt; 8. Hilde Oudman Onnen; 9. Erica Schotman Smilde; 10. Sytske Visser Rien; 11. Irene Stoel Kampen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kelly Markus Hoofddorp; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Kirsten van der Aa Losser; 4. Nathasja Heijting Beilen; 5. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 6. Helena van Leijen Wageningen;7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Jet Wildeman Raalte; 9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Anna Julia Janssen Diepenveen; 11. Solveig Riesebeek Tiel; 12. Lotte Veen Noordwolde Fr; 13. Monique Buiter Zuidhorn;

 

NOORDORN.(2010.05.15)

Amateurs-A: 1. Bas Waaijer Zwolle; 2. Rob Busser Wijhe; 3. Remco van Dijk Balkbrug; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Ronald Kruijer Heiligerlee; 6. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 7. Gert de Veen Zuidbroek; 8. Matijs Jansen Zwolle; 9. Durk Fabriek 10. Gerwin van Dam Leeuwarden; 11. Berry Haarsma Grou; 12. Frank Schuurman Zwolle; 13. Olaf Stumpf Leeuwarden; 14. Tim Hiemstra Drachten; 15. Johan Knol16. Nathan Lootsma Leeuwarden; 17. Steve McEwen Donderen; 18. Harke Balkema Uithuizen; 19. Theo Sieling Zuidlaren; 20. Jorrit Douwes Veenwouden;

Elite-Vrouwen: 1. Laura van der Kamp Hasselt; 2. Esra Tromp Coevorden; 3. Jacobien Kanis Zwolle; 4. Janneke Kanis Zwolle; 5. Sigrid Kuizenga Groningen;6. Eyelien Bekkering Den Ham; 7. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 8. Ingeborg Kreuze Assen; 9. Juliette Wigbold Hengelo; 10. Josephine van der Burg Nijland; 11. Linda Kroes Groningen; 12. Hilde van Slochteren Groningen; 13. Judith Visser Groningen; 14. Aagtje Dijkman Zwolle; 15. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 16. Willeke Knol Hasselt; 17. Julia Soek Den Ham; 18. Britt Jansen Wijhe; 19. Anna van der Breggen Hasselt; 20. Silke Kogelman Lemelerveld;

 

NOORDHORN.(2011.06.18)

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Daniťle Lissenberg Den Ham; 2. Nelleke Ensing Assen;3. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 4. Irene Lako Groningen; 5. Aagtje Dijkman Amersfoort; 6. Astrid Schuitema Groningen; 7. Eyelien Bekkering Den Ham; 8. Marielle Jissink Heerenveen; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. Linda de Boer De Westereen; 11. Erika Broekema Wildervank; 12. Jansien van Dijk Groningen; 13. Lisanne Ottema Muntendam; 14. Laura Ringersma De Wilp;15. Margriet Engelsma Noordwijk; 16. Marleen Aussems Groningen; 17. Ilse Russcher Groningen; 18. Annemiek van der Werff Oudega; 19. Hanneke Mulder Utrecht;

Amateurs: 1. Ronald Kruijer Heiligerlee; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Bart van de Walle Groningen; 4. Johan Knol Midwolde; 5. Koen Zanders Hoogeveen; 6. Bert Lip Hardenberg;7. Harko Kievit Leek; 8. Gerwin van Dam Leeuwarden; 9. Marcel Weinans Roden; 10. Riemer Bosma Haulerwijk; 11. Loek Mulder Groningen; 12. Johnny Kat Hoogeveen; 13. Thijs Boddeus Groningen; 14. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 15. Han Peeneman Radewijk; 16. Alan Looms Eext;17. Binne de Haan Groningen; 18. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag;19. Bas Seldenrijk Borger; 20. Gert de Veen Zuidbroek;

 

NOORDHORN.(2012.04.14)

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten 2. Laura van der Kamp Hasselt; 3. Anna van der Breggen Hasselt; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Geerike Van der Breggen-Schreurs Zwolle; 6. Karen Elzing Schoonebeek; 7. Anouska Koster De Westereen; 8. Hilde van Slochteren Groningen; 9. Samantha van Steenis Hoogland; 10. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 11. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 12. Aagtje Dijkman Amersfoort; 13. Charlotte Lenting Didam; 14. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 15. Marissa Otten Enter; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Ilona Hoeksma Luxwoude; 18. Ivana Tiessens Zuidhoorn; 19. Hilde Oudman Nijmegen; 20. Linda Kroes Groningen;

Amateurs: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Tonny Teuben Heerenveen; 3. Jan Hekman Norg; 4. Bjorn Beldman Rijssen; 5. Gerwin van Dam Leeuwarden; 6. Alfred Feikens Ten Boer; 7. Egon Nanninga Lelystad; 8. Chris van der Vegt Assen; 9. Arnoldus van der Werff Groningen; 10. Josbert de Vries Groningen; 11. Patrice Slagman Rijssen; 12. Julius Dozeman Hoogeveen; 13. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 14. Henk Jan Borghuis Rijssen; 15. Tim Hiemstra Drachten; 16. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 17. Anne-Willem Braam Groningen; 18. Han Peeneman Radewijk; 19. Marcel Weinans Roden; 20. Riemer Bosma Haulerwijk;

 

NOORDHORN.( 2013.07.20 )

Junioren/Nieuwelingen: 1. Niels Potze Aduard; 2. Hartthijs de Vries Kollum; 3. Jelle Wolsink Hengelo ov; 4. Eit Visser De Wilp; 5. Bas Bosma Noordwolde; 6. Tom Wijkel Exloo; 7. Rik Wielink Apeldoorn; 8. Olaf Potze Aduard; 9. Thijs Wolsink Hengelo ov; 10. Robert de Vries. Zwolle; 11. Benjamin Zuidema Dokkum; 12. Ewoud Hartemink Amsterdam; 13. Sjors Beijer Elst; 14. Pieter van Velde Kantens; 15. Henry van der Ploeg Appingedam; 16. Kees Muis Stadskanaal; 17. Steffen Schoonveld Groningen; 18. Tino Oosterlaar Heino; 19. Rudy Veenstra Augustinusga; 20. Steven Voogd Zuidhorn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Karen Elzing Schoonebeek; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Sarah Roy Australie; 4. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 5. Nike Beckeringh Amstelveen; 6. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 7. Mascha Pijnenborg Drunen; 8. Esra Tromp Coevorden; 9. Ivana Tiessens Zuidhorn; 10. MariŽl Borgerink Groningen; 11. Trieneke Fokkens Leutingewolde; 12. Judith Bloem Kwintsheul; 13. Nicole Vernhout Apeldoorn; 14. Aagtje Dijkman Amersfoort; 15. Geerte Hoeke Wageningen; 16. Irene Lako Groningen; 17. Danielle de Jong Haarlem; 18. Annewil Schreuder Veendam; 19. Djoeke Donkers Amersfoort; 20. Corrinne Smit Nieuwe Niedorp;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Willeke de Jong Ubbena; 2. Liena de Jong Ubbena; 3. Merel Hofman Bleiswijk; 4. Sanne Bouwmeester Westerbork; 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Esmee Oosterman Gieten; 7. Janneke van Doorn Utrecht; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Bo Melody Groen Franeker; 13. Cindy de Vries Wieringerwerf; 14. Anouk Hof Gieterveen; 15. Marjolein Bakker Berkhout; 16. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 17. Nienke Smit Zuidwolde; 18. Ilse Kreeft Rogast; 19. Els Huizing Haren Gn; 20. Maaike Brandwagt Zwolle;

 

NOORDHORN.( 2015.07.03 )

Elite/Beloften: 1. Harry Sweering Sneek; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Roy Eefting Apeldoorn; 4. Erik Groen Apeldoorn; 5. Stan Wijkel Holsloot; 6. Arjan Stroetinga Waskemeer; 7. Niels Mesu Tjalleberd; 8. Henk Jaap Moorlag Sittard; 9. Jasper Schouten Dronten; 10. Coen Rijpma Wolvega; 11. Henk Bos Drachten; 12. Pim Cazemier Den Horn; 13. Martijn Dijkstra De Knippe; 14. Jan Bos Nieuwehorne; 15. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 16. Frank Vreugdenhil Eldersloo 17. Jorrit Bergsma ALDEBOARN 18. Wessel Piersma Groningen; 19. Bram Verweij Haren Gn; 20. Eit Visser De Wilp Gn;

Amateurs: 1. Richard Bultema Winschoten; 2. Martijn Wietzes Zuidwolde; 3. Selmar Pigge Wolvega; 4. Simon Broekhuis Zwolle; 5. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 6. Harko Kievit Leek; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Rogier Hilbers Groningen 9. Jan Hekman Norg; 10. Tako Klabbers Gorredijk; 11. Bas Bosma Noordwolde; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Richard Doggen Kornhorn; 15. Jack Kuper Dokkum; 16. Stef Jonker Roden; 17. Arjen Reinsma Roden; 18. Albert de Vries Groningen; 19. Arnoldus van der Werff Groningen; 20. Anko Smilda Leek;

 

NOORDHORN.( 2016.07.01 )

Elite/Beloften: 1. Renť Hooghiemster Drachten; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Pim Cazemier Den Horn; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Ronald Kruijer Heiligerlee; 7. Martijn Dijkstra De Knippe; 8. Justin Timmermans Hardenberg; 9. Henk Bos Drachten; 10. Eit Visser De Wilp Gn; 11. Sander Iwema Hooghalen; 12. Lars Horring Assen; 13. Gosse van der Meer Surhuizum; 14. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 15. Tristan Timmermans Hardenberg; 16. Jurgen Timmerman Dronten; 17. Ruben Wieberdink Elburg; 18. Jurrien Pelsinger Zuidwolde Dr; 19. Maurice Zaal Groningen; 20. Dennis Boskers Alteveer Gn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Marije Joling Assen; 3. Ilona Hoeksma Luxwoude; 4. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 5. Juul Hubert Den Haag; 6. Irene Lako Groningen; 7. Carlijn Achtereekte Lettele; 8. Vera Otten Groningen; 9. Suzanne de Lange Enschede; 10. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 11. Sanne Tent Nieuw-Buinen; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Ankie Ytsma Leeuwarden 14. Mischa Top Groningen; 15. Nynke Pellikaan Den Andel; 16. Nienke Smit Zuidwolde Dr; 17. Laura Krans De Wilp; 18. Tessa Nederhoff Groningen; 19. Hanna de Jong Groningen; 20. Miriam Lassche Marknesse;

 

NOORDHORN.(2017.06.30)

Elite/Beloften: 1. Wessel Piersma Groningen; 2. Toni Ballester Llobera 3. Daan Besteman Groningen; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Bas Tietema Zwolle; 9. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. Johan Knol Bakkeveen; 11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Henk Bos Drachten; 13. Tom Jansen Steenbergen; 14. Sander Iwema Hooghalen; 15. Ronald Kruijer Heerenveen; 16. Martijn Dijkstra De Knipe; 17. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 18. Marc de Maar Glimmen; 19. Sven Tellegen Hattem; 20. Jelle Wolsink Hengelo ov;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Steven Willemsen Groningen; 2. Gerard Haasjes Staphorst; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Tsjerk Rozema Groningen; 5. Arjan Douma Buitenpost; 6. Johan Betten Groningen; 7. Karsten Veen Westerlee; 8. Arjan Elferink Veenhuizen; 9. Robert Haaijema Groningen; 10. Mart Menger Noordhorn; 11. Mark Dillema Doezum; 12. Chris van der Vegt Assen; 13. Mischa Groen Assen; 14. Harko Kievit Leek; 15. Berend Slagter Peize; 16. Binne-Pier de Haan Oudega; 17. Bert Lip Hardenberg; 18. Hemmo Boven Schildwolde; 19. Arjen Dijkstra Haren; 20. Mats Mellema Groningen;

 

NOORDHORN .( 2019.07.04 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick Ottema Leeuwarden; 2. Henk Bos Drachten; 3. Adne Koster Roden; 5. Stef Krul Tjalleberd; 6. Sybren Welling Heiloo; 7. Wim Stroetinga Terwispel; 8. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 9. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 10. Chiel Smit Zuidwolde; 11. Ronald Kruijer Donkerbroek; 12. Mark Prinsen Heerenveen; 13. Martijn Dijkstra De Knippe; 14. Johan Knol Bakkeveen; 15. Ruben Hoekstra Heerenveen; 16. Daan Besteman Groningen; 17. Adrie Lindeman Assen; 18. Karsten Veen Westerlee Gn; 19. Johan Betten Groningen; 20. Sven de Haan Zuidlaren;