KLOOSTERBUREN.(2011.07.16 )

Elite/Beloften/Amateurs:1. Johan Knol Midwolde; 2. Jesper de Hoog Assen; 3. Taeke Oppewal Heerenveen; 4. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Bas Seldenrijk Borger; 7. Alan Looms Eext; 8. Riemer Bosma Haulerwijk; 9. Eric Boersma Groningen; 10. Jan Weening Surhuisterveen; 11. Marc de Bruin Groningen; 12. Thijs Boddeus Groningen; 13. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 14. Rene Schuitemaker Volendam; 15. Jaap Ketelaar Aduard; 16. Gijs van den Berg Thesinge; 17. Erwin van der Velde Surhuisterveen;18. Arjen Reinsma Roden; 19. Arnoldus van der Werff Groningen; 20. Richard Konijn Abbekerk;

 

KLOOSTERBUREN.(2012.07.14)

Amateur-Sportklasse: 1. Taeke Oppewal Heerenveen; 2. Sander Pijpers Groningen; 3. Albert de Vries Groningen; 4. Josbert de Vries Groningen; 5. Bas Seldenrijk Borger; 6. Jan Hekman Norg; 7. Erik Huisman Groningen; 8. Richard Konijn Abbekerk; 9. Jaap Ketelaar Aduard; 10. Nick Bronsema Bedum; 11. Richard Bultema Winschoten; 12. Niels Laurens Meereboer Groningen; 13. Pieter Wagenaar Gerkesklooster 14. Kenneth Benjamins Groningen; 15. Barend Haaijer Groningen; 16. Pascal Westerveld Roden; 17. Geurt Witterholt Haren Gn; 18. Sven Gmelich Meijling Drachten; 19. Anne-Willem Braam Groningen; 20. Marcel Weinans Roden;

 

KLOOSTERBUREN.( 2013.06.29 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Bas Seldenrijk Borger; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Albert de Vries Groningen; 4. ---; 5. Jelte Krol Sint Annaparochie; 6. Erik Huisman Groningen; 7. Richard Konijn Abbekerk; 8. Nick Bronsema Bedum; 9. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 10. Stef Jonker Roden; 11. Martijn Wietzes Zuidwolde; 12. Pascal Westerveld Roden; 13. Anne-Willem Braam Groningen; 14. Jaap Ketelaar Aduard; 15. Luuk van der Meer Groningen; 16. Jesse Kamps Groningen; 17. Jorrit Douwes Veenwouden; 18. Sander Hoekstra Earnewald; 19. Jelmer Hoekstra Beetsterzwaag; 20. Barend Haaijer Groningen;

 

KLOOSTERBUREN.( 2014.06.28 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Herman Steensma Opende; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Richard Bultema Winschoten; 4. Dorus Heijnen Groningen; 5. Richard Konijn Abbekerk; 6. Ard Veneman Groningen; 7. Maurice Zaal Groningen; 8. Erik Huisman Groningen; 9. Luuk van der Meer Groningen; 10. Jeffrie van der Velde Gieten; 11. Yoeri Tigelaar Smilde; 12. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 13. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 14. Henry Bos Groningen; 15. Han Peeneman Assen; 16. Jan Terpstra Drachten; 17. Martijn Wietzes Zuidwolde; 18. Johan Dussel Eelde; 19. Gerben Stoffers Groningen; 20. Gerard Wijma Surhuisterveen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Willeke de Jong Ubbena; 2. Fianna Stenveld Garnwerd; 3. Dyann Veenstra Emmen; 4. Harriette Keuning-Knol Tolbert; 5. Rianne van der Helm Niehove; 6. Tessa Nederhoff Groningen; 7. Grytsje de Vries Buitenpost; 8. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 9. Lonneke Groote Haar Groningen; 10. Nynke Pellikaan Den Andel; 11. Fardau Westra De Westereen; 12. Cindy de Vries Wieringerwerf; 13. Laura Krans De Wilp Gn; 14. MariŽt van der Helm Niehove; 15. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 16. Floor Weerink Exloo; 17. Iris Ton Waskemeer; 18. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 19. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 20. Rachelle van de Griek Heiloo;

 

KLOOSTERBUREN.( 2015.06.27 )

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Liena de Jong Ubbena; 4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Carmen Pol Tubbergen; 6. Anneke Dijkstra Olterterp; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Kristine Wijdenes Opperdoes; 9. Tessa Paardekooper Groenlo; 10. Linda van Oosten Groningen; 11. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 12. Ingrid Huizing Haren Gn; 13. Anouk Hof Assen; 14. Tessa Bergsma Leeuwarden; 15. MariŽt van der Helm Niehove; 16. Ella Rose Konijn Abbekerk; 17. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 18. Lois Timmer Drachten; 19. Ilse Schreurs Callantsoog; 20. Anna Nieuwenhuis Groningen;

 

KLOOSTERBUREN.( 2016.07.09 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Thomson Groningen; 2. Tsjerk Rozema Groningen; 3. Pieter Verhoeven Groningen; 4. Sent Tissingh Groningen; 5. Tim Weerkamp Groningen; 6. Onno Voerman Roden; 7. Cor Visser Gytsjerk; 8. Jack Kuper Dokkum; 9. Marco van Dijken Appingedam; 10. Tom Terpstra Groningen; 11. Berend Slagter Groningen; 12. Mart Menger Noordhorn; 13. Gert de Veen Zuidbroek; 14. Hylke Wijnsma Wier; 15. Jan Terpstra Drachten; 16. Tako Klabbers Gorredijk; 17. Erwin Rinsma Stadskanaal; 18. Jos Meinds Stadskanaal; 19. Bonne Aans Ureterp; 20. Nick Zuidema Delfzijl;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Nynke Pellikaan Den Andel; 3. Liena de Jong Ubbena; 4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Linda ter Beek Bad Bentheim; 6. Fianna Stenveld Enschede; 7. Simone de Vries Oldelamer; 8. Mischa Top Groningen; 9. Melissa Steenhof Drachten; 10. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 11. Lieke Lap Dronten; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Susan Visscher Holten; 14. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 15. Suzanne de Lange Enschede; 16. Ingrid Huizing Haren Gn; 17. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 18. Lisa Winters Hasselt; 19. Sterre Jonkers Emmen; 20. Kelsey Jade van Schoor

 

KLOOSTERBUREN.(2017.07.15)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jack Kuper Dokkum; 2. Bert Lip Hardenberg; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Cor Visser Gytsjerk; 5. Steven Willemsen Groningen; 6. Jeffrey Veltink Hardenberg; 7. Sybren Welling Groningen; 8. Dennis Steverink Assen; 9. Gerwin Veltman Enschede; 10. Niek Geerts Assen; 11. Sent Tissingh Groningen; 12. Arjan Douma Buitenpost; 13. Richard Bultema Winschoten; 14. Matthijs Dijkstra Groningen; 15. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 16. Berend Slagter Peize; 17. Hans Groenhoff Groningen; 18. Arthur Helder Ommen; 19. Marco van Dijken Appingedam; 20. Stef Jonker Roden;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Nynke Pellikaan Den Andel; 4. Nicole Clerx Groningen; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Eva Bijwaard Hillegom; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Liena de Jong Ubbena; 10. Marthe Roose Enumatil; 11. Lonneke Uneken Veendam; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 14. Hilde Oudman Onnen; 15. Ingrid Huizing Haren Gn; 16. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 17. Helma de Jong Haulerwijk; 18. Michelle Poot Tzum; 19. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 20. Mischa Top Groningen;

 

KLOOSTERBUREN.( 2018.07.14 )

Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Melanie Hessling Landgraaf; 6. Nynke Pellikaan Den Andel; 7. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 8. Hilde Oudman Onnen; 9. Marthe Roose Enumatil; 10. Loes Adegeest Enschede; 11. Mareille Meijering Stadskanaal; 12. Floor Weerink Groningen; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Liena de Jong Ubbena; 15. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 16. Tessa Neefjes Wervershoof; 17. Kristine Kofman Groningen; 18. Nicole Clerx Groningen; 19. Nienke Smit Zuidwolde; 20. Anneke Dijkstra Olterterp;

Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht;2. Bert Lip Hardenberg; 3. Joakim Zuidema Dokkum; 4. Bas Bosma Meppel; 5. Mats Mellema Groningen; 6. Jacob Ekema Veendam; 7. Nick Zuidema Delfzijl; 8. Robbert Mekelenkamp Oostwoud; 9. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 10. Cor Visser Munein; 11. Evert-Jan Veldkamp Roden; 12. Adriaan Botma Driezum; 13. Spike Huisman Amsterdam; 14. Sicco-Matthijs Heeringa Leeuwarden; 15. Hero Goldhoorn Groningen; 16. Sent Tissingh Groningen; 17. DaniŽl Jansen Groningen; 18. Marco van Dijken Appingedam; 19. Marco van der Tuin Groningen; 20. Jermo Agema Den Helder;

 

KLOOSTERBUREN .( 2019.07.06 )

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Tim Weerkamp Groningen; 2. Luuk Loohuis Groningen; 3. Robert Zuidema Siddeburen; 4. Taeke Oppewal 5. Wessel Lange Feerwerd; 6. Frank Visser Utrecht; 7. Luuk Jansen Arnhem; 8. Marco van Dijken Appingedam; 9. Bas Seldenrijk 10. Tim Hiemstra

Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Mareille Meijering De Meern; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 4. Fianna Stenveld Enschede; 5. Manon de Boer Leeuwarden; 6. Marieke Driesprong Dwingeloo; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Aniek Sikma Buitenpost; 9. Kimberly Hoekstra Assen; 10. Marthe Roose Enumatil; 11. Floor Weerink Groningen; 12. Lieke Lap Groningen; 13. Marlies Vos Aalden; 14. Haike Verbree Groningen; 15. Sanne Bouwmeester Westerbork; 16. Mischa Top Groningen; 17. Nynke Pellikaan Den Andel; 18. Fleur Smith Groningen; 19. JoŽlle de Ruiter Bovensmilde; 20. Janet Beers Hoogkarspel;